ଉପକୂଳ ଓଡିଶା

ଭାଜପାର କର୍ମୀ ସମ୍ମିଳନୀ

ଭାଜପାର କର୍ମୀ ସମ୍ମିଳନୀ

ରଣପୁର,୨୪।୬(ସ୍ବ.ପ୍ର.): ନୟାଗଡ ଜିଲା ରଣପୁର ବିଜ୍ଞାପିତ ଅଞ୍ଚଳର ଥିବା କଲ୍ୟାଣ ମଣ୍ଡପରେ ରଣପୁର ଭାଜପା ପକ୍ଷରୁ ରବିବାର ଏକ କର୍ମୀ ସମ୍ମିଳନୀ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି। ଏଥିରେ ରାଜ୍ୟ ଭାଜପା ବିଧାୟକ ଦଳ ନେତା କେ. ଭି. ସିଂ ଦେଓ, ରାଜ୍ୟ ସମ୍ପାଦକ ଅଶୋକ ମିଶ୍ର, ପୂର୍ବତନ ମନ୍ତ୍ରୀ ସୁରମା ପାଢ଼ୀ, ଦଳର ରାଜ୍ୟ ସାଧାରଣ ସମ୍ପାଦକ ପୃଥ୍ବୀରାଜ ହରିଚନ୍ଦନ, ନୟାଗଡ ଜିଲା ଉପସଭାପତି ପରେଶ ମିଶ୍ର, ସାଧାରଣ ସମ୍ପାଦକ ସନ୍ତୋଷ ପ୍ରହରାଜ ପ୍ରମୁଖ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ।

ଆଜି ଠାରୁ ଓଡିଶା ରାଜସ୍ବ ସେବା ସଂଘର ଆନ୍ଦୋଳନ

କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଅଫିସ, ୨୪।୬-ବିଭିନ୍ନ ଦାବି ନେଇ ଓଡିଶା ରାଜସ୍ବ ସେବା ସଂଘ ସୋମବାର ଠାରୁ ଆନ୍ଦୋଳନ କରିବ ।

ପୂର୍ବତନ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବକୃଷ୍ଣ ଚୌଧୁରୀଙ୍କ ଶ୍ରାଦ୍ଧବାର୍ଷିକୀ

ପୂର୍ବତନ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବକୃଷ୍ଣ ଚୌଧୁରୀଙ୍କ ଶ୍ରାଦ୍ଧବାର୍ଷିକୀ

ଜଗତସିଂହପୁର ଅଫିସ,୨୪।୬(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)- ସ୍ବାଧୀନତା ସଂଗ୍ରାମୀ ତଥା ଓଡ଼ିଶାର ପୂର୍ବତନ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବକୃଷ୍ଣ ଚୌଧୁରୀଙ୍କ ଶ୍ରାଦ୍ଧ ବାର୍ଷିକୀ ରବିବାର ପାଳିତ ହୋଇଯାଇଛି। ଜଗତସିଂହପୁର ପୌରପରିଷଦ ସମ୍ମିଳନୀ କକ୍ଷରେ ଆୟୋଜିତ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ସ୍ବର୍ଗତ ଚୌଧୁରୀଙ୍କ ସ୍ମୃତିଚାରଣ କରାଯାଇଥିଲା।

ମା’ ଗଙ୍ଗାଙ୍କ ୫ମ ବାର୍ଷିକ ପୂଜାର ୨ୟ ଦିନ

ମା’ ଗଙ୍ଗାଙ୍କ ୫ମ ବାର୍ଷିକ ପୂଜାର ୨ୟ ଦିନ

ମହାକାଳପଡା,୨୪।୬(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ)- ବ୍ଲକ ଖରିନାସିସ୍ଥିତ ମତ୍ସ୍ୟଜେଟିରେ ଚାଳିଥିବା ୫ମ ବାର୍ଷିକ ମା’ ଗଙ୍ଗାଙ୍କ ପୂଜାର ରବିବାର ୨ୟ ଦିନରେ ସକାଳ ୬ଟାରେ ମା’ଙ୍କ ନିକଟରେ ମଙ୍ଗଳ ଆଳତି କରାଯାଇ ବାଲ୍ୟଭୋଗ ଲାଗିଥିଲା। ମଧ୍ୟାହ୍ନରେ ମା’ଙ୍କ ପାଖରେ ଖେଚେଡି ଭୋଗ ଲାଗିଛି। ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ପୂଜାର୍ଚ୍ଚନା କରାଯାଇ ଯଜ୍ଞ କାର୍ଯ୍ୟ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ। ଭକ୍ତମାନଙ୍କ ଦର୍ଶନ ପରେ ମା’ଙ୍କୁ ବଡ ଶୃଙ୍ଗାର ବେଶରେ ସଜ୍ଜିତ କରାଯାଇ ବିଶ୍ରାମ ଦିଆଯିବ। ଏହି ପୂଜା ୩ଦିନ ଧରି ଚାଲିବ।

ରାଜ୍ୟସ୍ତରୀୟ ହ୍ୟାଣ୍ଡବଲ ରେଫରି ପରୀକ୍ଷା ଶେଷ

ରାଜ୍ୟସ୍ତରୀୟ ହ୍ୟାଣ୍ଡବଲ ରେଫରି ପରୀକ୍ଷା ଶେଷ

ଜଗତସିଂହପୁର ଅଫିସ,୨୪।୬(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)- ଜଗତସିଂହପୁର ଜିଲା ହ୍ୟାଣ୍ଡବଲ ଆସୋସିଏଶନ୍‌ ଦ୍ୱାରା ଛେଳିଆଗଡସ୍ଥିତ ଜୟଦୁର୍ଗା ପଡିଆରେ ଜୁନ୍‌ ୨୩ରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା ରାଜ୍ୟସ୍ତରୀୟ ରେଫରି କ୍ଲିନିକ୍‌ ଓ ପରୀକ୍ଷା ରବିବାର ଶେଷ ହୋଇଛି।

କାର୍‌ ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ: ଜଣେ ମୃତ

କାର୍‌ ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ: ଜଣେ ମୃତ

ଯାଜପୁର ଅଫିସ,୨୪।୬: ଯାଜପୁର ଜିଲା ଦେଇ ଯାଇଥିବା ୨୦ ନମ୍ବର ଜାତୀୟ ରାଜପଥର ତେନ୍ତୁଳିଡିହ ଗ୍ରାମରେ ରବିବାର ଭୋର ସମୟରେ ଏକ କାର୍‌ ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇଛି। ଏଥିରେ ମଙ୍ଗଳପୁର ଗ୍ରାମର ଅବସରପ୍ରାପ୍ତ ଶିକ୍ଷକ ରମେଶଚନ୍ଦ୍ର ଜେନାଙ୍କ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି।

ଶିକ୍ଷା ସହାୟିକାଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା

ଶିକ୍ଷା ସହାୟିକାଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା

ପଟ୍ଟାମୁଣ୍ଡାଇ,୨୬।୬(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ଜିଲା ପଟ୍ଟାମୁଣ୍ଡାଇ ଥାନା ତଥା ଚଉଦକୁଲାଟ ଫାଣ୍ଡି ଅଧୀନ ଅଣ୍ଢର ଗ୍ରାମର ଜନୈକା ଶିକ୍ଷା ସହାୟିକା ନମିତା ସ୍ବାଇଁ(୨୮) ଶନିବାର ରାତିରେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି।

ରୁକ୍ମିଣୀଙ୍କୁ ହରଣ କରି ବିବାହ କଲେ ଶ୍ରୀକୃଷ୍ଣ

ରୁକ୍ମିଣୀଙ୍କୁ ହରଣ କରି ବିବାହ କଲେ ଶ୍ରୀକୃଷ୍ଣ

ଖଣ୍ଡପଡ଼ା,୨୪ା୬(ସ୍ବ.ପ୍ର.)- ଦ୍ୱାରିକାଧିପତି ଶ୍ରୀକୃଷ୍ଣ ରୁକ୍ମିଣୀଙ୍କୁ ହରଣ କରି ଆଣି ବିବାହ କରିବା ପରମ୍ପରା ଶନିବାର କଣ୍ଟିଲୋ ନୀଳମାଧବ ମନ୍ଦିରରେ ପାରମ୍ପରିକ ରୀତିରେ ସମ୍ପନ୍ନ ହୋଇଯାଇଛି ା ଏଥିପାଇଁ ମନ୍ଦିର ଉତ୍ସବମୁଖର ହୋଇ ଉଠିଛି ା

୨୫ରେ ଘୋଳାହାଣ୍ଡି ପଞ୍ଚାୟତ ସମ୍ମୁଖରେ ଗଣଧାରଣା

ଦଶପଲ୍ଲା,୨୪ା୬ (ଡି.ଏନ.ଏ.)- ପାନୀୟ ଜଳ ପ୍ରକଳ୍ପ ମରାମତି, ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଆବାସ ଯୋଜନା, ବିଜୁ ପକ୍କାଘର ବଣ୍ଟନ ଓ ଏମ୍‌ଜିଏନଆରଇଜିଏସ୍‌ ପ୍ରଭୃତିରେ ହୋଇଥିବା ଦୁର୍ନୀତିର ନିରପେକ୍ଷ ତଦନ୍ତ ଦାବି କରି ଆସନ୍ତା ୨୫ ତାରିଖରେ ଘୋଳାହାଣ୍ଡି ପଞ୍ଚାୟତ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ସମ୍ମୁଖରେ ଗଣଧାରଣା ଦେବା ପାଇଁ ଶନିବାର ପଞ୍ଚାୟତ ପ୍ରତିନିଧି ଦଳ ବିଡିଓଙ୍କ ଜରିଆରେ ଜିଲାପାଳଙ୍କୁ ଦାବିପତ୍ର ପ୍ରଦାନ କରିଛନ୍ତି।

ଗୋରୁ ଭର୍ତ୍ତି ଟ୍ରକ ଜବତ, ୩୪ ଗାଈ ଉଦ୍ଧାର

ଗୋରୁ ଭର୍ତ୍ତି ଟ୍ରକ ଜବତ, ୩୪ ଗାଈ ଉଦ୍ଧାର

ଓଡ଼ଗାଁ,୨୪ା୬(ସ୍ବ.ପ୍ର.)-ପଡୋଶୀ ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲାରୁ ଗୋରୁ ଚାଲାଣ ବେଳେ ଓଡଗାଁ କଲେଜ ରୋଡ ପେଟ୍ରୋଲ ପମ୍ପ ନିକଟରୁ ଶନିବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଗୋରୁ ଭର୍ତ୍ତି ଟ୍ରକ ଜବତ କରାଯାଇଛି ା ଟ୍ରକ ଭିତରେ ବନ୍ଦ ହୋଇଥିବା ୩୪ ଗାଈକୁ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଛି ା

ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଅପହରଣ ଓ ବଳାତ୍କାର ଅଭିଯୋଗ, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ

ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଅପହରଣ ଓ ବଳାତ୍କାର ଅଭିଯୋଗ, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ

ଓଡ଼ଗାଁ,୨୪ା୬(ସ୍ବ.ପ୍ର.)- ଓଡଗାଁ ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରେ ପୁଣି ଏକ ନାବାଳିକା ଅପହରଣ ଓ ବଳାତ୍କାର ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ପୋଲିସ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରିବା ସହିତ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଯୁବକଙ୍କୁ ଗିରଫ କରି ଶନିବାର କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରିଛି ା

ସମବାୟ ଆପଣଙ୍କ ଦ୍ୱାରରେ ସଚେତନତା ଅଭିଯାନ

ସମବାୟ ଆପଣଙ୍କ ଦ୍ୱାରରେ ସଚେତନତା ଅଭିଯାନ

ନୟାଗଡ଼ ଅଫିସ,୨୪ା୬- ନୟାଗଡ଼ ବ୍ଲକ କେନ୍ଦୁଢିପି ପଞ୍ଚାୟତ ଆନନ୍ଦାପଲ୍ଲୀ ସେବା ସମବାୟ ସମିତି ପ୍ରାଙ୍ଗଣରେ ଶନିବାର ସମବାୟ ଆପଣଙ୍କ ଦ୍ୱାରରେ ସଚେତନତା ଅଭିଯାନ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି।

ସର୍ବଭାରତୀୟ ବିଦ୍ୟାଳୟ ଟାଏକୋଣ୍ଡୋରେ ନୟାଗଡ଼ରୁ ୨ଜଣ

ସର୍ବଭାରତୀୟ ବିଦ୍ୟାଳୟ ଟାଏକୋଣ୍ଡୋରେ ନୟାଗଡ଼ରୁ ୨ଜଣ

ନୟାଗଡ଼ ଅଫିସ,୨୪ା୬- ଚଳିତମାସ ୨୫ରୁ ୨୮ ତାରିଖ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆଗ୍ରା ଜିଏଲ୍‌ଏ ୟୁନିଭର୍ସିଟି, ମଥୁରାଠାରେ ହେବାକୁ ଥିବା ସର୍ବଭାରତୀୟ କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ବିଦ୍ୟାଳୟ ଟାଏକୋଣ୍ଡୋ ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ଓଡ଼ିଶାରୁ ମାତ୍ର ୪ ଜଣ ଖେଳାଳି ଚୟନ ହୋଇଛନ୍ତି।

ନ୍ୟାୟ ବଦଳରେ ଯୁବକଙ୍କୁ ବାଡ଼େଇଲେ ଥାନା ଅଧିକାରୀ :ଏସ୍‌ପିଙ୍କ ଦ୍ୱାରସ୍ଥ ହେଲେ ଯୁବକ

ନୟାଗଡ଼ ଅଫିସ,୨୪ା୬- ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କୁ ନ୍ୟାୟ ଦେବା ବଦଳରେ ଥାନା ଅଧିକାରୀ ବାଡ଼େଇଥିବା ଭଳି ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ଏଭଳି ଅଭିଯୋଗ ଆସିଛି ସଦର ଥାନା ଅଧିକାରୀ ମନୋରମା ମଲ୍ଲିକଙ୍କ ବିରୋଧରେ। ନୟାଗଡ଼ ବ୍ଲକ କାଳିକାପ୍ରସାଦ ଗ୍ରାମର ରମେଶ ଗୋଛାୟତ ଏ ନେଇ ଶନିବାର ଏସ୍‌ପିଙ୍କଠାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି।

ଛକରେ ସଡ଼କ ଦୁର୍ଘଟଣା ଯୁବ ଠିକାଦାରଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ:

ମାର୍ଶାଘାଇ,୨୪ା୬(ଡିଏନଏ) ଶନିବାର ଅପରାହ୍ନରେ ମାର୍ଶାଘାଇ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ୫ ନଂ (କ) ଜାତୀୟ ରାଜପଥର ମଙ୍ଗଳା ଛକରେ ସଡକ ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟି ଗରଜଙ୍ଗା ଗ୍ରାମର ଯୁବ ଠିକାଦାର ଗଣେଶ ପ୍ରସାଦ ଦାସ(୪୦)ଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି ଓ ତାଙ୍କ ସହଯୋଗୀ ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି।

କପି କରି ଧରାପଡ଼ିଲେ ୭ ହାଇସ୍କୁଲ ପରୀକ୍ଷାର୍ଥୀ

କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଅଫିସ, ୨୪ା୬ ଚଳିତ ଶିକ୍ଷାବର୍ଷର ହାଇସ୍କୁଲ ସପ୍ଲିମେଣ୍ଟାରୀ ପରୀକ୍ଷା ଶୁକ୍ରବାର ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି ା ଜିଲାର ୪ଟି କେନ୍ଦ୍ରରେ ଏହି ପରୀକ୍ଷା ଚାଲୁଛି ା ଶୁକ୍ରବାର ଓଡିଆ ବିଷୟରେ ପରୀକ୍ଷା ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଶନିବାର ଇଂରାଜୀ ବିଷୟରେ ପରୀକ୍ଷା ଥିଲା ା

ବର୍ଷା ଯୋଗୁ ଦବିଲା ରାସ୍ତା: ଦୁର୍ଘଟଣାରୁ ବର୍ତ୍ତିଲା ଯାତ୍ରୀବାହୀ ବସ୍‌

ବର୍ଷା ଯୋଗୁ ଦବିଲା ରାସ୍ତା: ଦୁର୍ଘଟଣାରୁ ବର୍ତ୍ତିଲା ଯାତ୍ରୀବାହୀ ବସ୍‌

ଛତିଆ,୨୬।୪(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଯାଜପୁର ଜିଲା ବଡ଼ଚଣା ବ୍ଲକ ବୈରୀ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଶାଳପଡ଼ାରୁ କଟକ ଅଭିମୁଖେ ଯାଉଥିବା ଏକ ଯାତ୍ରୀବାହୀ ବସ୍‌ ରବିବାର ବୈରୀ ନିକଟରେ ଅଳ୍ପକେ ଦୁର୍ଘଟଣାରୁ ବର୍ତ୍ତିଯାଇଛି।

ଶିଶୁ ଓ ମହିଳାଙ୍କ ସୁରକ୍ଷା ପାଇଁ ପ୍ରାଥମିକତା ଦିଏ

ଶିଶୁ ଓ ମହିଳାଙ୍କ ସୁରକ୍ଷା ପାଇଁ ପ୍ରାଥମିକତା ଦିଏ

ମହାକାଳପଡା, ୨୪ା୬ (ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)-କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଜିଲା ମହାକାଳପଡା ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ଜମ୍ବୁ ମେରାଇନ ଥାନା ଆଇଆଇସି ଭାବେ ପ୍ରିୟବ୍ରତ ଦାଶ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି। ୨୦୧୭ରେ ସେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବା ପରେ ଏହି ଥାନାରେ ଆଇଆଇସି ଦାୟିତ୍ୱରେ ରହିଛନ୍ତି।

ବାପାଙ୍କ ପ୍ରେରଣା ସଫଳତାର ବାଟ ଦେଖାଇଛି

ବାପାଙ୍କ ପ୍ରେରଣା ସଫଳତାର ବାଟ ଦେଖାଇଛି

ପଟ୍ଟାମୁଣ୍ଡାଇ, ୨୪ା୬ (ସ୍ବ.ପ୍ର.)ଖବରକାଗଜ ବିକ୍ରିକୁ ପେସା ଭାବରେ ଗ୍ରହଣ କରିନେଇଥିବା ପଟ୍ଟାମୁଣ୍ଡାଇ ବ୍ଲକ ଖଡିଅଣ୍ଟା ପଞ୍ଚାୟତ ଅନ୍ତର୍ଗତ ଆମ୍ବେର ଗ୍ରାମର ସନ୍ତୋଷ କୁମାର ଦାଶ ଜଣେ ସଫଳ ଖବରକାଗଜ ବିକ୍ରେତା ଭାବେ ସମସ୍ତଙ୍କ ଆପଣାର ହୋଇପାରିଛନ୍ତି ।

ତନ୍ତିଆପାଳ ପୋଲ ନିର୍ମାଣରେ ବିଳମ୍ବ

କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଅଫିସ,୨୪ା୬ମହାକାଳପଡା ବ୍ଲକର ତନ୍ତିଆପାଳ ଠାରେ ୩୫ ବର୍ଷ ତଳର ବେଲି ପୋଲ ଗତ ୨୦୧୪ ମସିହା ମାର୍ଚ୍ଚ ୩ ତାରିଖରେ ଭୁସୁଡି ପଡିଥିଲା ା ଏହି ପୋଲ ନିର୍ମାଣରେ ଅହେତୁକ ବିଳମ୍ବ ହୋଇଛି ା ଫଳରେ ନିକଟସ୍ଥ ୨୫ଟି ଗ୍ରାମର ଲକ୍ଷାଧିକ ଲୋକ ଯାତାୟାତ ପାଇଁ ହନ୍ତସନ୍ତ ହେଉଛନ୍ତି ା

ହାତଗୋଡ଼ ବନ୍ଧା ଅବସ୍ଥାରେ ନାବାଳିକାଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର ଘଟଣା

କୋରେଇ/ଯାଜପୁର ରୋଡ,୨୪ା୬(ସ୍ବପ୍ର/ନି.ପ୍ର) ଯାଜପୁର ଜିଲା କୋରେଇ ଥାନା ଫାଜଲପୁର ଗ୍ରାମରେ ଗତ ୧୯ ତାରିଖରେ ଜଣେ ନାବାଳିକାଙ୍କ ହାତଗୋଡ଼ ବନ୍ଧା ମୃତଦେହ ଏକ ପୋଖରୀରୁ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଥିଲା।

ଦୁର୍ଦ୍ଦିନରୁ ମୁକୁଳୁଛି ନୀଳାଚଳ ଇସ୍ପାତ ନିଗମ ଲିଃ

ବିଶ୍ୱରେ ଇସ୍ପାତର ଚାହିଦା ଯଥେଷ୍ଟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବାରେ ଲାଗିଛି। ଏହାକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ଓଡ଼ିଶାରୁ ୨୦୩୦ ସୁଦ୍ଧା ବାର୍ଷିକ ୧୦୦ମିଲିୟନ ଟନ୍‌ ଷ୍ଟିଲ ଉପତ୍ାଦନ କରିବାକୁ ଜାତୀୟ ଇସ୍ପାତ ପଲିିସିରେ ଅର୍ନ୍ତଭୁକ୍ତ କରାଯାଇଛି। ଏହିକ୍ରମରେ ଗତ ୧୨ତାରିଖରେ ଯାଜପୁର ଜିଲା କଳିଙ୍ଗନଗର ଶିଳ୍ପାଞ୍ଚଳକୁ ଷ୍ଟିଲ୍‌ ହବ ଭାବେ ପରିଣତ କରିବାକୁ କେନ୍ଦ୍ର ଇସ୍ପାତ ମନ୍ତ୍ରୀ ଚୌଧୁରୀ ବୀରେନ୍ଦର ସିଂ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି।

ନିର୍ମାଣ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ୭ବର୍ଷ ପୂରିଲା, ୨ପିଲର ବାକି

ଯାଜପୁର ଅଫିସ,୨୪ା୬ଯାଜପୁର ଜିଲା କୁଆଖିଆ-ଜେନାପୁର ରାସ୍ତାର ବ୍ରାହ୍ମଣୀ ନଦୀ ଉପରେ ନିର୍ମାଣାଧିନ ହାଇଲେଭଲ ବ୍ରିଜ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ ହେବାର ୭ବର୍ଷ ବିତିଯାଇଛି। ହେଲେ ଶେଷ ହେବାର ନାଁ ଧରୁନାହିଁ ।

କାମ ଆରମ୍ଭରୁ ଦୁର୍ନୀତିର ଗନ୍ଧ

ସୁକିନ୍ଦା,୨୪ା୬(ଡି.ଏନ.ଏ.)ସୁକିନ୍ଦା ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ପିମ୍ପୁଡିଆ ଗ୍ରାମ ପଞ୍ଚାୟତ ରାସ୍ତାଠାରୁ ପିମ୍ପୁଡିଆ ଗ୍ରାମ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ନିର୍ମାଣାଧୀନ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଗ୍ରାମ୍ୟ ସଡକ ଯୋଜନାରେ ବ୍ୟାପକ ଦୁର୍ନୀତି ହୋଇଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି।