ଶ୍ରେଷ୍ଠ ପାଞ୍ଚ: ଭୁବନେଶ୍ୱରରୁ ଯାତ୍ରା କରୁଥିବା ଟ୍ରେନ୍‌

କୋଣାର୍କ ଏକ୍ସପ୍ରେସ୍‌

କୋଣାର୍କ ଏକ୍ସପ୍ରେସ୍‌

କୋଣାର୍କ ଏକ୍ସପ୍ରେସ୍‌ ଭୁବନେଶ୍ୱରରୁ ବମ୍ବେ ଯାତ୍ରା କରିଥାଏ। ଏହା ୧୯୩୨ କିଲୋମିଟର ଦୂରତା ୩୬ ଘଣ୍ଟା ୩୦ ମିନିଟ୍‌ରେ ଅତିକ୍ରମ କରିଥାଏ। ଟ୍ରେନ୍‌ଟି ଯାତ୍ରାକାଳରେ ୩୯ ଷ୍ଟେଶନରେ ରହିଥାଏ। ଏହା ସପ୍ତାହ ସାରା ସବୁଦିନ ଯାତ୍ରା କରିଥାଏ। ଏଥିରେ ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ରିକାର୍‌ ସୁବିଧା ରହିଛି। ଭୁବନେଶ୍ୱରରୁ ଏହା ରାତି ୧୨ଟାରେ ଯାତ୍ରା ଆରମ୍ଭ କରିଥାଏ।

ବିଶାଖା ଏକ୍ସପ୍ରେସ୍‌

ବିଶାଖା ଏକ୍ସପ୍ରେସ୍‌

ବିଶାଖା ଏକ୍ସପ୍ରେସ୍‌ ଭୁବନେଶ୍ୱରରୁ ହାଇଦ୍ରାବାଦ୍‌ ଯାତ୍ରା କରିଥାଏ। ୧୧୩୪ କିଲୋମିଟର ଦୂରତାକୁ ଏହା ୨୨ଘଣ୍ଟା ୫୫ ମିନିଟ୍‌ରେ ଅତିକ୍ରମ କରିଥାଏ। ଟ୍ରେନ୍‌ଟି ସପ୍ତାହର ସବୁଦିନ ଯାତ୍ରା କରିଥାଏ। ଯାତ୍ରା ସମୟରେ ଏହା ୪୦ଟି ଷ୍ଟେଶନରେ ରହିଥାଏ। ଭୁବନେଶ୍ୱରରୁ ଏହା ସକାଳ ୮ଟା ୩୫ରେ ଯାତ୍ରା ଆରମ୍ଭ କରିଥାଏ।

ପ୍ରଶାନ୍ତି ଏକ୍ସପ୍ରେସ୍‌

ପ୍ରଶାନ୍ତି ଏକ୍ସପ୍ରେସ୍‌

ପ୍ରଶାନ୍ତି ଏକ୍ସପ୍ରେସ୍‌ ଭୁବନେଶ୍ୱରରୁ ବାଙ୍ଗାଲୋର୍‌ ଯାତ୍ରା କରିଥାଏ। ୧୫୪୬ କିଲୋମିଟର ଦୂରତାକୁ ଏହା ୩୦ ଘଣ୍ଟା ୩୫ ମିନିଟ୍‌ରେ ଅତିକ୍ରମ କରିଥାଏ। ଏହା ସପ୍ତାହ ସାରା ସବୁଦିନ ଯାତ୍ରା କରିଥାଏ। ଟ୍ରେନ୍‌ଟି ୪୫ଟି ଷ୍ଟେଶନରେ ରହିଥାଏ। ଭୁବନେଶ୍ୱରରୁ ଏହା ସକାଳ ୫ଟା ୩୦ ମିନିଟ୍‌ରେ ଯାତ୍ରା ଆରମ୍ଭ କରିଥାଏ।

ଚେନ୍ନାଇ ଏକ୍ସପ୍ରେସ୍‌

ଚେନ୍ନାଇ ଏକ୍ସପ୍ରେସ୍‌

ଚେନ୍ନାଇ ଏକ୍ସପ୍ରେସ୍‌ ଭୁବନେଶ୍ୱରରୁ ଚେନ୍ନାଇ ଯାତ୍ରା କରିଥାଏ। ୧୨୨୩ କିଲୋମିଟର ଦୂରତାକୁ ୨୦ ଘଣ୍ଟା ୫୫ ମିନିଟରେ ଅତିକ୍ରମ କରିଥାଏ। ଯାତ୍ରା ସମୟରେ ଏହା ୨୧ଟି ଷ୍ଟେଶନରେ ରହିଥାଏ। ଭୁବନେଶ୍ୱରରୁ ଏହା ପ୍ରତି ଗୁରୁବାର ଦିନ ମଧ୍ୟାହ୍ନ ୧୨ଟାରେ ଯାତ୍ରା ଆରମ୍ଭ କରିଥାଏ।

ରାଜଧାନୀ ଏକ୍ସପ୍ରେସ୍‌

ରାଜଧାନୀ ଏକ୍ସପ୍ରେସ୍‌

ରାଜଧାନୀ ଏକ୍ସପ୍ରେସ୍‌ ଭୁବନେଶ୍ୱରରୁ ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ଯାତ୍ରା କରିଥାଏ। ୧୮୦୦ କିଲୋମିଟର ଦୂରତାକୁ ଏହା ୨୫ ଘଣ୍ଟା ୨୫ ମିନିଟ୍‌ରେ ଅତିକ୍ରମ କରିଥାଏ। ଏହା ସପ୍ତାହରେ ସୋମବାର, ମଙ୍ଗଳବାର, ଗୁରୁବାର ଓ ଶୁକ୍ରବାର ଯାତ୍ରା କରିଥାଏ। ଯାତ୍ରା ସମୟରେ ଟ୍ରେନ୍‌ଟି ୧୨ଟି ଷ୍ଟେଶନରେ ରହିଥାଏ।