ଉପକୂଳ ଓଡିଶା

ସମ୍ପର୍କୀୟ ଭଉଣୀଙ୍କୁ ନେଇ ଫେରାର ଘଟଣା: ଯୁବକ ଗିରଫ

ସମ୍ପର୍କୀୟ ଭଉଣୀଙ୍କୁ ନେଇ ଫେରାର ଘଟଣା: ଯୁବକ ଗିରଫ

ଚଣ୍ଡିଖୋଲ/ବାଲିଚନ୍ଦ୍ରପୁର,୬ା୪(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ସମ୍ପର୍କୀୟ ନାବାଳିକା ଭଉଣୀଙ୍କୁ ନେଇ ଫେରାର ଘଟଣାରେ ବାଲିଚନ୍ଦ୍ରପୁର ପୋଲିସ ଶୁକ୍ରବାର ଯୁବକଙ୍କୁ ହାଇଦ୍ରାବାଦରୁ ଗିରଫ କରି ଶନିବାର ବାଲିଚନ୍ଦ୍ରପୁର ଥାନାକୁ ଆଣିଛି। 

ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡରେ  ୨ ବଖରା ଜଳିଗଲା

ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡରେ ୨ ବଖରା ଜଳିଗଲା

ମହାକାଳପଡା,୬ା୪(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ମହାକାଳପଡା ବ୍ଲକ ଅଧୀନ ସୁନିତି ପଞ୍ଚାୟତ ଅନ୍ତର୍ଗତ ସୁନିତି ଗ୍ରାମରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ ଘଟି ୨ ବଖରା ଜଳିଯାଇଛିି। ଏଥିରେ ରେଖା ମାଇତି(୬୦)ଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକେ କ୍ଷତିଗସ୍ତ ହୋଇଛନ୍ତି। ନିଅଁାରେ ତାଙ୍କର ସମସ୍ତ ଆସବାବପତ୍ର ଜଳିଯାଇଛି।

ବାଇକ୍‌କୁ ଚାପିଦେଲା ଟ୍ରକ୍‌ :  ଝିଅ ମୃତ, ବାପପୁଅ ଗୁରୁତର

ବାଇକ୍‌କୁ ଚାପିଦେଲା ଟ୍ରକ୍‌ : ଝିଅ ମୃତ, ବାପପୁଅ ଗୁରୁତର

ନୟାଗଡ଼ ଅଫିସ,୬ା୪- ନୟାଗଡ଼ ଜବାହର ନବୋଦୟ ବିଦ୍ୟାଳୟରୁ ଫେରୁଥିବା ଏକ ପରିବାର ଶନିବାର ଦୁର୍ଘଟଣାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇଛି। ଏକ ଟ୍ରକ୍‌ ଚାପାରେ ଝିଅର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଥିବାବେଳେ ବାପପୁଅ ଗୁରତର ହୋଇଛନ୍ତି। 

ବିଜେଡିର ଦୁଇ ଗୋଷ୍ଠୀ ମଧ୍ୟରେ ମାରପିଟ

ବିଜେଡିର ଦୁଇ ଗୋଷ୍ଠୀ ମଧ୍ୟରେ ମାରପିଟ

ନାଉଗାଁ,୬।୪(ସ୍ବ.ପ୍ର.)- ଟିକେଟ ବଣ୍ଟନକୁ ନେଇ ବିଜେଡି ମଧ୍ୟରେ କୁହୁଳୁଥିବା ଅସନ୍ତୋଷ ଶନିବାର ପଦାରେ ପଡିଛି। ଜଗତସିଂହପୁର ଜିଲା ନାଉଗାଁ ମୁଣ୍ଡାଳ ଛକରେ ବିଜେଡିର ଦୁଇ ଗୋଷ୍ଠୀ ମଧ୍ୟରେ ଗଣ୍ଡଗୋଳ ଓ ମାରପିଟ ହୋଇଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। 

ଜଙ୍ଗଲୀ ବାର୍‌ହା ଆକ୍ରମଣରେ ୬ ଆହତ: ଗୁରୁତର ୩ଜଣ କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି

ଜଙ୍ଗଲୀ ବାର୍‌ହା ଆକ୍ରମଣରେ ୬ ଆହତ: ଗୁରୁତର ୩ଜଣ କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି

ମହାକାଳପଡ଼ା,୬।୪(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ଜିଲା ମହାକାଳପଡ଼ା ବ୍ଲକ ଅଧୀନ ତେରଗାଁ ପଞ୍ଚାୟତର ବଡ଼ ତେରଗାଁ ଗ୍ରାମର ନିକଟ ଲୁଣା ନଦୀକୁ ଗାଧୋଇବାକୁ ଯାଇଥିବା  ସମୟରେ ଏକ ଜଙ୍ଗଲୀ ବାର୍‌ହା ୬ଜଣଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ କରିଛି।

ବିଚାରାଧୀନ କଏଦୀଙ୍କ ଜୀବନ ଗଲା

ବିଚାରାଧୀନ କଏଦୀଙ୍କ ଜୀବନ ଗଲା

କଟକ ଅଫିସ,୬ା୪(ସ୍ବ.ପ୍ର.): ଚୌଦ୍ୱାର ଜେଲ୍‌ରେ ଜଣେ ବିଚାରାଧୀନ କଏଦୀଙ୍କ ଶନିବାର ପୂର୍ବାହ୍ନରେ କଟକ ବଡ଼ମେଡିକାଲରେ ଜୀବନ ଯାଇଛି। ମୃତ କଏଦୀ ଜଣକ ହେଲେ ପୁରୀଘାଟ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ତେଲଙ୍ଗା ବଜାର ଅଞ୍ଚଳର ଭରତ ମଣ୍ଡଳ(୨୬)।

ଭିତର କନିକା ଜାତୀୟ ଉଦ୍ୟାନରୁ ୫  ମତ୍ସ୍ୟଜୀବୀ ଗିରଫ

ଭିତର କନିକା ଜାତୀୟ ଉଦ୍ୟାନରୁ ୫ ମତ୍ସ୍ୟଜୀବୀ ଗିରଫ

ରାଜନଗର, ୬।୪(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.):  ଭିତର କନିକା ଜାତୀୟ ଉଦ୍ୟାନରେ ପ୍ରବାହିତ ନଦୀରେ ବେଆଇନ ମାଛଧରାକୁ ନେଇ ରାଜନଗର ବନ ବିଭାଗ ଦ୍ୱାରା ୫ ଜଣ ମତ୍ସ୍ୟଜୀବୀଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି। 

କାଶିପୁର ବଡ଼ପାଟଣା ଗ୍ରାମରେ ଜଣ୍ଡିସ୍‌: ୧୦ ଶିଶୁ ଆକ୍ରାନ୍ତ

ନିରାକାରପୁର,୬।୪(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଖୋର୍ଦ୍ଧା ଜିଲା ଡିଆ ପଞ୍ଚାୟତ କାଶିପୁର ବଡ଼ପାଟଣା ଗ୍ରାମରେ ଜଣ୍ଡିସ୍‌ରେ ୧୦ରୁ ଊର୍ଦ୍ଧ୍ୱ ଶିଶୁ ଆକ୍ରାନ୍ତ ହୋଇଛନ୍ତି।

ଅଟୋ, ବାଇକ୍‌ ଧକ୍କା  : ଜଣେ ଗୁରୁତର

ଅଟୋ, ବାଇକ୍‌ ଧକ୍କା : ଜଣେ ଗୁରୁତର

ନିରାକାରପୁର,୬ା୪(ଡି.ଏନ.ଏ.): ଖୋର୍ଦ୍ଧା ଜିଲା ନିରାକାରପୁର ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରେ ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟି ଜଣେ ବାଇକ୍‌ ଆରୋହୀ ଗୁରୁତର ହୋଇଛନ୍ତି।

ଦଣ୍ଡଯାତ୍ରା: ଆସ୍ଥା, ବିଶ୍ୱାସ ଉଦ୍ରେକକାରୀ ପରମ୍ପରାର ପ୍ରତୀକ

ଦଣ୍ଡଯାତ୍ରା: ଆସ୍ଥା, ବିଶ୍ୱାସ ଉଦ୍ରେକକାରୀ ପରମ୍ପରାର ପ୍ରତୀକ

ରଣପୁର,୬ା୪(ସ୍ବ.ପ୍ର.): ଓଡିଶା ସଂସ୍କୃତି, ଲୋକନାଟ୍ୟ ପରମ୍ପରାରେ ଦଣ୍ଡଯାତ୍ରା ଅତି ପ୍ରାଚୀନ। ଏହି ଯାତ୍ରାର ଆରାଧ୍ୟ ହେଉଛନ୍ତି ଶିବପାର୍ବତୀ ।  ତେଣୁ ଶିବ ଓ ଶକ୍ତିଙ୍କୁ ଉପାସନା କରାଯାଇଥାଏ। 

ନାମାଙ୍କନର ଚତୁର୍ଥ ଦିବସରେ ୧୧ ଫର୍ମ ବିକ୍ରି

କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଅଫିସ, ୫।୪- ରାଜ୍ୟର ଚତୁର୍ଥ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ଗତ ୨ ତାରିଖ ଠାରୁ ନାମାଙ୍କନ ପତ୍ର ଫର୍ମ ବିକ୍ରି ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି ା ମଙ୍ଗଳବାର ୧୨ଟି ଓ ବୁଧବାର ୯ଟି, ଗୁରୁବାର ୧୦ଟି ଫର୍ମ ବିକ୍ରି ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଶୁକ୍ରବାର ୧୧ଟି ଫର୍ମ ବିକ୍ରି ହୋଇଛି। 

ନିର୍ବାଚନ ଫ୍ଲାଇଙ୍ଗ୍‌ ସ୍କ୍ବାଡ୍‌ ଦ୍ୱାରା କାରରୁ ୯ ଲକ୍ଷ ଜବତ

ନିର୍ବାଚନ ଫ୍ଲାଇଙ୍ଗ୍‌ ସ୍କ୍ବାଡ୍‌ ଦ୍ୱାରା କାରରୁ ୯ ଲକ୍ଷ ଜବତ

ପଟ୍ଟାମୁଣ୍ଡାଇ,୫।୪(ସ୍ବ.ପ୍ର.): କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ଜିଲା ପଟ୍ଟାମୁଣ୍ଡାଇ ବାଇପାସ୍‌ ନିକଟରୁ ଏକ କାର (ନଂ. ଓଡି୦୨ଜେଡ୍‌୭୯୬୬)ରୁ ୯ ଲକ୍ଷ ୨୪ ହଜାର ଟଙ୍କା ଜିଲା ନିର୍ବାଚନ ଫ୍ଲାଇଙ୍ଗ୍‌ ସ୍କ୍ବାଡ୍‌ ପକ୍ଷରୁ ଶୁକ୍ରବାର ଜବତ କରାଯାଇଛି।

ଦଲକ-ମଠ ଖଜୁରିଆ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଗ୍ରାମ ସଡକ ଯୋଜନା :ରାସ୍ତାରେ ଫାଟ, ସ୍ଥାୟିତ୍ୱ ନେଇ ସନ୍ଦେହ

ଦଲକ-ମଠ ଖଜୁରିଆ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଗ୍ରାମ ସଡକ ଯୋଜନା :ରାସ୍ତାରେ ଫାଟ, ସ୍ଥାୟିତ୍ୱ ନେଇ ସନ୍ଦେହ

ଓଡ଼ଗାଁ, ୫ା୪(ସ୍ବ.ପ୍ର.)-ନୟାଗଡ ଜିଲା ଗ୍ରାମ୍ୟ ଉନ୍ନୟନ ସଂସ୍ଥା ଆନୁକୂଲ୍ୟରେ ଓଡଗାଁ ଏନ୍‌ଏସି ଅନ୍ତର୍ଗତ ଦଲକ-ମଠ ଖଜୁରିଆ ସିମେଣ୍ଟ କଂକ୍ରିଟ ରାସ୍ତାରେ ଠିକିରି ଆକୃତିର ଫାଟ ଦେଖାଯାଇଥିବାରୁ ଏହାର ସ୍ଥାୟିତ୍ୱ ନେଇ ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସନ୍ଦେହ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି।

ବୋଲଗଡ଼ ବ୍ଲକ: ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ଦଣ୍ଡପର୍ବ ଆରମ୍ଭ:ଦେବୀ ପାର୍ବତୀ ଓ ମହାଦେବ ହୁଅନ୍ତି ଦଣ୍ଡୁଆଙ୍କ ଆରାଧ୍ୟ

ବୋଲଗଡ଼ ବ୍ଲକ: ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ଦଣ୍ଡପର୍ବ ଆରମ୍ଭ:ଦେବୀ ପାର୍ବତୀ ଓ ମହାଦେବ ହୁଅନ୍ତି ଦଣ୍ଡୁଆଙ୍କ ଆରାଧ୍ୟ

ବୋଲଗଡ଼,୫ା୪(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ବୋଲଗଡ଼ ବ୍ଲକର ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ପରମ୍ପରା ଅନୁସାରେ ଦୋଳପୂର୍ଣ୍ଣମୀଠାରୁ ଦଣ୍ଡ ଉପାସନା ପର୍ବ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଇଛି । ଏହା ପଣାସଂକ୍ରାନ୍ତି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲିଥାଏ। 

ସାମାଜିକ କର୍ମୀଙ୍କୁ ଥାନାରେ ମାଡ଼ ଘଟଣା:   ଯାଜପୁର ଏସ୍‌ପିଙ୍କୁ ରିପୋର୍ଟ ତଲବ

ସାମାଜିକ କର୍ମୀଙ୍କୁ ଥାନାରେ ମାଡ଼ ଘଟଣା: ଯାଜପୁର ଏସ୍‌ପିଙ୍କୁ ରିପୋର୍ଟ ତଲବ

କଟକ ଅଫିସ, ୫।୪ : ସାମାଜିକ କର୍ମୀ ତପନ ପାଢୀଙ୍କୁ ପାଣିକୋଇଲି ଥାନାରେ ନିର୍ଘାତ୍‌ ମାଡ ଓ ଶାରୀରିକ ନିର୍ଯାତନା ଦେଇ ଗୁରୁତର କରିବା ଘଟଣାକୁ ଗୁରୁତର ସହ ଗ୍ରହଣ କରିଛନ୍ତି ଓଡ଼ିଶା ମାନବାଧିକାର କମିଶନ(ଓଏଚ୍‌ଆର୍‌ସି)। ଏହି ଘଟଣାର ସରଜମିନ୍‌ ତଦନ୍ତ ପାଇଁ କମିଶନ ଏକ ତଦନ୍ତକାରୀ ଦଳକୁ ପଠାଇବା ସହ ଯାଜପୁର ଏସ୍‌ପିଙ୍କଠାରୁ ମଧ୍ୟ ରିପୋର୍ଟ ତଲବ କରିଛନ୍ତି।

ସ୍କର୍ପିଓରୁ ୮.୯୬ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଜବତ

ସ୍କର୍ପିଓରୁ ୮.୯୬ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଜବତ

ପୁରୀ ଅଫିସ, ୫।୪ -ନିର୍ବାଚନ ଯେତେ ପାଖେଇ ଆସୁଛି ଯାନବାହନ ଯାଞ୍ଚବେଳେ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଟଙ୍କା ଧରାପଡୁଛି। ଗୁରୁବାର ପିପିଲି ନିକଟରେ ଫ୍ଲାଇଙ୍ଗ ସ୍କ୍ବାଡ୍‌-୧ ପକ୍ଷରୁ ଯାଞ୍ଚ ସମୟରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସ୍କର୍ପିଓ ଗାଡ଼ିରୁ ୮ଲକ୍ଷ ୯୬ହଜାର ଟଙ୍କା ଜବତ ହୋଇଛି।

ଦୀପୁ, ଓମ୍‌ ହତ୍ୟା ମାମଲା :  ସାକ୍ଷ୍ୟ ଦେଲେ ସାଇଣ୍ଟିଫିକ୍‌ ଅଧିକାରୀ

ଦୀପୁ, ଓମ୍‌ ହତ୍ୟା ମାମଲା : ସାକ୍ଷ୍ୟ ଦେଲେ ସାଇଣ୍ଟିଫିକ୍‌ ଅଧିକାରୀ

କଟକ ଅଫିସ, ୫।୪ -ଦୀପୁ, ଓମ୍‌ ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ଗୁରୁବାର ତଦନ୍ତକାରୀ ସାଇଣ୍ଟିଫିକ୍‌ ଟିମ୍‌ର ଅଧିକାରୀ ଅରୁଣ କୁମାର ସ୍ବାଇଁ କଟକ ଜିଲା ଦୌରାଜଜ୍‌ଙ୍କ ଅଦାଲତରେ ହାଜର ହୋଇ ସାକ୍ଷୀ ଦେଇଛନ୍ତି। ଦୀପୁ ଏବଂ ଓମ୍‌ଙ୍କୁ ଆଠଗଡ଼ର ଖୁଣ୍ଟକଟା ନିକଟରେ ଥିବା ଫାର୍ମ ହାଉସ୍‌ ଭିତରେ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିଲା

ନିର୍ମାଣ ହେବ ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ଆଦର୍ଶ ଗୁରୁକୁଳମ୍‌

ନିର୍ମାଣ ହେବ ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ଆଦର୍ଶ ଗୁରୁକୁଳମ୍‌

ପୁରୀ ଅଫିସ,୫।୪-ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ସେବକ ପିଲାଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷାକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆଗେଇନେବା ପାଇଁ ନିର୍ମାଣ ହେବ ଆଦର୍ଶ ବିଦ୍ୟାଳୟ। ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ଆଦର୍ଶ ଗୁରୁକୁଳମ୍‌ ଭାବେ ନାମିତ ଏହି ବିଦ୍ୟାଳୟର ପରିକଳ୍ପନା ବହୁବର୍ଷ ହେବ କରାଗଲାଣି। ଏଥିପାଇଁ ଜାଗା ଚିହ୍ନଟ ହୋଇ ପାଚେରି ମଧ୍ୟ ନିର୍ମାଣ ସରିଛି।

ରଣପୁରରେ ଶହୀଦ ରଘୁ-ଦିବାକରଙ୍କ ବଳିଦାନ ଦିବସ

ରଣପୁର,୪।୪(ସ୍ବ.ପ୍ର.)-ନୟାଗଡ ଜିଲା ରଣପୁର ବିଜ୍ଞାପିତ ଅଞ୍ଚଳରେ ଗୁରୁବାର ରଘୁ-ଦିବାକରଙ୍କ ବଳିଦାନ ଦିବସ ପାଳିତ ହୋଇଛି । ଭାରତ  ପରାଧୀନତାର ବଳୟ ମଧ୍ୟରେ ଥିବାବେଳେ ନୟାଗଡ ମାଟିରେ ସଙ୍ଗଠିତ ହୋଇଥିଲା ପ୍ରଜା ମଣ୍ଡଳ ଆନ୍ଦୋଳନ। 

ନାମାଙ୍କନର ତୃତୀୟ ଦିବସରେ ୧୦ ଫର୍ମ ବିକ୍ରି

ନାମାଙ୍କନର ତୃତୀୟ ଦିବସରେ ୧୦ ଫର୍ମ ବିକ୍ରି

କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଅଫିସ, ୪।୪: ରାଜ୍ୟର ଚତୁର୍ଥ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ଗତ ୨ ତାରିଖ ଠାରୁ ନାମାଙ୍କନ ପତ୍ର ଫର୍ମ ବିକ୍ରି ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି। ମଙ୍ଗଳବାର ୧୨ଟି ଓ ବୁଧବାର ୯ଟି ଫର୍ମ ବିକ୍ରି ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଗୁରୁବାର ୧୦ଟି ଫର୍ମ ବିକ୍ରି ହୋଇଛି। 

ପାନୀୟ ଜଳ ସମସ୍ୟାରେ ୨ ପୌରାଞ୍ଚଳବାସୀ

କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ଅଫିସ୍‌, ୪।୪: ଖରା ଦିନ ଆରମ୍ଭରୁ ନଦୀ ନାଳ ଶୁଖିବା ଆରମ୍ଭ ହେବା ସହ ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ପାନୀୟ ଜଳ ସମସ୍ୟା ଦେଖାଦେଇଛି। କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ଜିଲାର ଦୁଇ ପୌରାଞ୍ଚଳବାସୀ ମଧ୍ୟ ଏହି ସମସ୍ୟାରୁ ବାଦ ପଡ଼ିନାହାନ୍ତି।

ଘରକରଣା ସାମଗ୍ରୀ ଦୋକାନରେ ଜମୁଛି ଭିଡ଼: ଦ୍ୱିତୀୟ ଦିନରେ ୨୫ ହଜାରରୁ ଊର୍ଦ୍ଧ୍ୱ ଲୋକଙ୍କ ସମାଗମ

ଘରକରଣା ସାମଗ୍ରୀ ଦୋକାନରେ ଜମୁଛି ଭିଡ଼: ଦ୍ୱିତୀୟ ଦିନରେ ୨୫ ହଜାରରୁ ଊର୍ଦ୍ଧ୍ୱ ଲୋକଙ୍କ ସମାଗମ

ଡେରାବିଶ, ୪।୪ (ସ୍ବ.ପ୍ର.): କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ଜିଲା ଇନ୍ଦୁପୁରଠାରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ବାରୁଣୀଯାତ୍ରା ଗୁରୁବାର ଥିଲା ଦ୍ୱିତୀୟ ଦିବସ। ବୁଧବାର ବାରୁଣୀ ସ୍ନାନ ଯୋଗ ପଡ଼ିଥିବା ବେଳେ ପ୍ରାୟ ୩୦ହଜାର ଶ୍ରଦ୍ଧାଳୁ ବୁନ ପକାଇଥିଲେ।

ବାପୁ ପରିଡ଼ା ଗୁଳିକାଣ୍ଡ : ୨ ଅଭିଯୁକ୍ତ ନିର୍ଦ୍ଦୋଷରେ ଖଲାସ

କୁଜଙ୍ଗ,୪ା୪(ସ୍ବ.ପ୍ର.): ପାରାଦୀପ ତାରେଣୀ ଗଡ଼ାଠାରେ ହୋଇଥିବା ବାପୁ ପରିଡ଼ା ଗୁଳିକାଣ୍ଡ ଘଟଣାରେ ବୁଧବାର ଅଭିଯୁକ୍ତମାନଙ୍କୁ ସାକ୍ଷ୍ୟପ୍ରମାଣ ଅଭାବରୁ ନିର୍ଦ୍ଦୋଷରେ ଖଲାସ କରାଯାଇଛି।

ମନ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରତାପ ଜେନାଙ୍କ ପ୍ରାର୍ଥିପତ୍ର ଦାଖଲ

ମନ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରତାପ ଜେନାଙ୍କ ପ୍ରାର୍ଥିପତ୍ର ଦାଖଲ

ନିଶ୍ଚିନ୍ତକୋଇଲି,୪ା୪(ସ୍ବ.ପ୍ର): ମାହାଙ୍ଗା ନିର୍ବାଚନମଣ୍ଡଳୀର ବିଜେଡି ପ୍ରାର୍ଥୀ ତଥା ମନ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରତାପ ଜେନା ନିଜ ସମର୍ଥକଙ୍କ ସହ ଶୋଭାଯାତ୍ରାରେ ଆସି କଟକ ଏଡିଏମ ବିଜୟ କୁମାର ଖଣ୍ଡାୟତରାୟଙ୍କ ନିକଟରେ ପ୍ରାର୍ଥିପତ୍ର ଦାଖଲ କରିଛନ୍ତି।