ଉପକୂଳ ଓଡିଶା

ମହିଳାଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ

ମହିଳାଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ

ନିରାକାରପୁର,୧୦ା୪(ଡି.ଏନ.ଏ.): ଖୋର୍ଦ୍ଧା ଜିଲା ନିିରାକାରପୁର ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଲେଣ୍ଡୋ ପଞ୍ଚାୟତ ଯାଜପୁର ଗାଁ’ରୁ ବୁଧବାର ପୋଲିସ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର କରିଛି। 

ବନ୍ଧୁକ ମୁନରେ ତେଜରାତି ଦୋକାନରୁ ଦଶ ହଜାର ଲୁଟ୍‌

ବନ୍ଧୁକ ମୁନରେ ତେଜରାତି ଦୋକାନରୁ ଦଶ ହଜାର ଲୁଟ୍‌

ନିଶ୍ଚିନ୍ତକୋଇଲି,୧୦।୪(ସ୍ବ.ପ୍ର.): କଟକ ଜିିଲା  ନିଶ୍ଚିନ୍ତକୋଇଲି ଥାନା ଅଧୀନସ୍ଥ ନିଶ୍ଚିନ୍ତକୋଇଲି ପଞ୍ଚାୟତ ସମ୍ମୁଖରେ ଥିବା ଡେଲିମାର୍କେଟର ଜଣେ ତେଜରାତି ଦୋକାନୀଙ୍କଠାରୁ ବୁଧବାର ଅପରାହ୍ନରେ ଦଶହଜାରରୁ ଊର୍ଦ୍ଧ୍ୱ ଟଙ୍କା ଲୁଟ୍‌ ହୋଇଛି।

ଶଙ୍ଖ ଛାଡ଼ି ପଦ୍ମ ଧରିଲେ ସରୋଜ ସାହୁ

ଶଙ୍ଖ ଛାଡ଼ି ପଦ୍ମ ଧରିଲେ ସରୋଜ ସାହୁ

କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ଅଫିସ,୧୦।୪: ଜିଲାର ଡେରାବିଶ ବ୍ଲକ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ସରୋଜ ସାହୁ ବୁଧବାର ବିଜେଡି ଛାଡି ଭାଜପାରେ ସାମିଲ ହୋଇଛନ୍ତି। 

ଶଶୀଭୂଷଣ ବେହେରାଙ୍କୁ କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ସ୍ବାଭିମାନ ମଞ୍ଚର ବିରୋଧ

ଶଶୀଭୂଷଣ ବେହେରାଙ୍କୁ କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ସ୍ବାଭିମାନ ମଞ୍ଚର ବିରୋଧ

କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଅଫିସ, ୧୦।୪: କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ନିର୍ବାଚନମଣ୍ଡଳୀ ପାଇଁ ବିଜେଡି ପ୍ରାର୍ଥୀ ଶଶୀଭୂଷଣ ବେହେରାଙ୍କୁ ସ୍ବାଭିମାନ ମଞ୍ଚ ପକ୍ଷରୁ ବୁଧବାର ବିରୋଧ କରାଯାଇଛି।

  ଜରାଜୀର୍ଣ୍ଣ ଅବସ୍ଥାରେ ପଡ଼ିରହିଛି ବିଦ୍ୟାଳୟ  :  ପୁନରୁଦ୍ଧାର ନ ହେବାରୁ ଅସନ୍ତୋଷ

ଜରାଜୀର୍ଣ୍ଣ ଅବସ୍ଥାରେ ପଡ଼ିରହିଛି ବିଦ୍ୟାଳୟ : ପୁନରୁଦ୍ଧାର ନ ହେବାରୁ ଅସନ୍ତୋଷ

ଖଣ୍ଡପଡ଼ା,୧୦ା୪(ସ୍ବ.ପ୍ର.)-ଖଣ୍ଡପଡ଼ା ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ କଣ୍ଟିଲୋ ମୌଜାସ୍ଥିତ ନୀଳମାଧବ ବିଦ୍ୟାପୀଠ ଓ ଭଗବାନ ସରକାରୀ ମଧ୍ୟ ଇଂରାଜୀ ବିଦ୍ୟାଳୟ  ଗୋଟିଏ ପରିସରରେ ରହିଛି ା ଏକା ପରିସରରେ ଶିକ୍ଷାନୁଷ୍ଠାନଦ୍ୱୟ ରହିଥିବାରୁ ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କ ନୂତନ ନିୟମାନୁସାରେ ସମ୍ପ୍ରତି ଏହାକୁ ନୀଳମାଧବ ନୋଡାଲ ହାଇସ୍କୁଲ ନାମରେ ନାମିତ କରାଯାଇଛି। 

ବୋଲଗଡ଼ ପନ୍ଦରଦୋଳ ମେଳଣ  :୪ ଦିନ ଭୋଗଖାଇ ଶ୍ରଦ୍ଧାଳୁଙ୍କୁ ଦର୍ଶନ ଦେଲେ ଠାକୁର

ବୋଲଗଡ଼ ପନ୍ଦରଦୋଳ ମେଳଣ :୪ ଦିନ ଭୋଗଖାଇ ଶ୍ରଦ୍ଧାଳୁଙ୍କୁ ଦର୍ଶନ ଦେଲେ ଠାକୁର

ବୋଲଗଡ଼,୧୦ା୪(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ବୋଲଗଡ଼ ତୃତୀୟାପଡାସ୍ଥିତ ପନ୍ଦରଦୋଳ ପଡ଼ିଆରେ ଶୁକ୍ରବାର ରାତିରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା ବାରପଲ୍ଲୀ ଦୋଳ ମହୋତ୍ସବ। ମେଳଣ ଯାତ୍ରା ସୋମବାର ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି। 

ଅଂଶୁଘାତରେ ଶ୍ରମିକଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ,  ସରକାରୀ ସହାୟତା ଯୋଗାଇଦେବାକୁ ଦାବି

ଅଂଶୁଘାତରେ ଶ୍ରମିକଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ସରକାରୀ ସହାୟତା ଯୋଗାଇଦେବାକୁ ଦାବି

ଛତିଆ,୯ା୪(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)- ବଡ଼ଚଣା ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ଛତିଆ ଗ୍ରାମରେ ଘରକ କାମ କରୁଥିବାବେଳେ ମଙ୍ଗଳବାର ଅଂଶୁଘାତରେ ଜଣେ କାର୍ଯ୍ୟରତ ଶ୍ରମିକଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି। ସେ ହେଲେ କଟକ ଜିଲାର ମାହାଙ୍ଗା ବ୍ଲକ ଲାଲବେଗି ଗ୍ରାମର ରାମଚନ୍ଦ୍ର ନାଥ। 

ବିଦ୍ୟୁତ୍‌ ସଂସ୍ପର୍ଶରେ ଆସି କର୍ମଚାରୀ ଗୁରୁତର

ବିଦ୍ୟୁତ୍‌ ସଂସ୍ପର୍ଶରେ ଆସି କର୍ମଚାରୀ ଗୁରୁତର

ଛତିଆ,୯ା୪(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)- ଛତିଆ ବିଦ୍ୟୁତ୍‌ ସେକ୍ସନ୍‌ ଅଧୀନ ନେଳିଆ ପଞ୍ଚାୟତ ନେଳିଆ ଗ୍ରାମରେ ମଙ୍ଗଳବାର ବିଦ୍ୟୁତ୍‌ ସଂସ୍ପର୍ଶରେ ଆସି ଜଣେ କର୍ମଚାରୀ ଗୁରୁତର ହୋଇଛନ୍ତି। ସେ ହେଲେ ବିଦ୍ୟୁତ୍‌ ବିଭାଗ କର୍ମଚାରୀ ରମାକାନ୍ତ ରାଉତ (୪୫)।

ମଇଁଷି ଗୋଠ ପାଲିଟିଛି ବଜାର କମିଟି ଗୃହ

ମଇଁଷି ଗୋଠ ପାଲିଟିଛି ବଜାର କମିଟି ଗୃହ

ପାଟକୁରା, ୯।୪ (ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଗରଦପୁର ବ୍ଲକ ଅଧୀନ ତିକନପୁର ପଞ୍ଚାୟତ ହରିପୁର ଗ୍ରାମରେ କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ନିୟନ୍ତ୍ରୀତ ବଜାର କମିଟି ଆର୍ଥିକ ସହାୟତାରେ ନିର୍ମିତ ଦୋକାନ ଘର ଏବେ ମଇଁଷି ଗୋଠ ପାଲଟିଛି। 

 ନାଉଗାଁ ବ୍ଲକରେ ୨୯ରେ  ଭୋଟ ଗ୍ରହଣ: ୭୬ ବୁଥ୍‌ରୁ ୧୫ ଉତ୍ତେଜନା ପ୍ରବଣ

ନାଉଗାଁ ବ୍ଲକରେ ୨୯ରେ ଭୋଟ ଗ୍ରହଣ: ୭୬ ବୁଥ୍‌ରୁ ୧୫ ଉତ୍ତେଜନା ପ୍ରବଣ

 ନାଉଗାଁ,୯ା୪(ସ୍ବ.ପ୍ର.): ନାଉଗାଁ ବ୍ଲକରେ ୪ ର୍ଥ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ଅର୍ଥାତ ଏପ୍ରିଲ ୨୯ରେ  ଭୋଟ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ। ନିର୍ବାଚନକୁ ଅବାଧ, ନିରପେକ୍ଷ ଓ ଶୃଙ୍ଖଳିତ କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରଶାସନ ପକ୍ଷରୁ ବ୍ୟାପକ ପ୍ରସ୍ତୁତି କରାଯାଉଛି। ଏହି ବ୍ଲକରେ ମୋଟ୍‌ ୭୬ ମତଦାନ କେନ୍ଦ୍ର ରହିଥିବାବେଳେ ସେଥିମଧ୍ୟରୁ ୧୫ଟି ଉତ୍ତେଜନା ପ୍ରବଣ ଚିହ୍ନଟ କରାଯାଇଛି। 

କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ବିଧାନସଭା ଆସନ: ସ୍ବାଧୀନ ଭାବେ ଲଢ଼ିବେ ସିପ୍ରା

କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ବିଧାନସଭା ଆସନ: ସ୍ବାଧୀନ ଭାବେ ଲଢ଼ିବେ ସିପ୍ରା

କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ଅଫିସ,୯।୪: ବିଜେଡି ପକ୍ଷରୁ ଶଶିଭୂଷଣ ବେହେରାଙ୍କୁ କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ବିଧାନସଭା ଆସନରୁ ପ୍ରାର୍ଥୀ କରାଯିବା ପରେ ଜିଲା ବିଜେଡିରେ ଅସନ୍ତୋଷ ଦେଖାଦେଇଛି।

ନାମାଙ୍କନ ଭରିଲେ ଭାଜପା ପ୍ରାର୍ଥୀ ମନମୋହନ ସାମଲ

ନାମାଙ୍କନ ଭରିଲେ ଭାଜପା ପ୍ରାର୍ଥୀ ମନମୋହନ ସାମଲ

ଆରଡ଼ି,୯ା୪(ଡି.ଏନ.ଏ.):  ଭଦ୍ରକ ଜିଲା ଚାନ୍ଦବାଲି ନିର୍ବାଚନମଣ୍ଡଳୀରୁ ଭାଜପା ପ୍ରାର୍ଥୀ ମନମୋହନ ସାମଲ ମଙ୍ଗଳବାର ପ୍ରାର୍ଥିପତ୍ର ଦାଖଲ କରିଛନ୍ତି । 

କାଶିପୁରରେ ଜଣ୍ଡିସ୍‌ ବ୍ୟାପିବା ଘଟଣା   ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ଜଳ ନମୁନା ସଂଗ୍ରହ, ଔଷଧ ବଣ୍ଟନ

କାଶିପୁରରେ ଜଣ୍ଡିସ୍‌ ବ୍ୟାପିବା ଘଟଣା ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ଜଳ ନମୁନା ସଂଗ୍ରହ, ଔଷଧ ବଣ୍ଟନ

ନିରାକାରପୁର,୯ା୪(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ଖୋର୍ଦ୍ଧା ଜିଲା ଡିଆ ପଞ୍ଚାୟତ କାଶିପୁର ବଡ ପାଟଣାରେ ଗତ କିଛିଦିନ ହେଲା ଜଣ୍ଡିସ୍‌ ରୋଗ ବ୍ୟାପୁଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି। ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ୧୦ରୁ ଊର୍ଦ୍ଧ୍ୱ ପିଲା ଜଣ୍ଡିସ୍‌ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି।

ଦନ୍ତାହାତୀ ଆକ୍ରମଣରେ ଦନ୍ତାର ମୃତ୍ୟୁ

ଦନ୍ତାହାତୀ ଆକ୍ରମଣରେ ଦନ୍ତାର ମୃତ୍ୟୁ

ଗଣିଆ,୯।୪(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ନୟାଗଡ଼ ମହାନଦୀ ବନ୍ୟପ୍ରାଣୀ ବନଖଣ୍ଡ ଅନ୍ତର୍ଗତ ଛାମୁଣ୍ଡିଆ ବନାଞ୍ଚଳର ଢିପିସାହି ସେକ୍‌ଶନ ଅଞ୍ଚଳରେ ଏକ ଦନ୍ତା ହାତୀ ଆକ୍ରମଣରେ ଅନ୍ୟ ଏକ ଦନ୍ତାର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି। 

ଶାକଦୀପୀ ବ୍ରାହ୍ମଣ ସମାଜର ପଞ୍ଜିକା ବଣ୍ଟନ

ଶାକଦୀପୀ ବ୍ରାହ୍ମଣ ସମାଜର ପଞ୍ଜିକା ବଣ୍ଟନ

ଖଣ୍ଡପଡ଼ା,୮ା୪(ସ୍ବ.ପ୍ର.)-ସମଗ୍ର ଓଡିଶାରେ ଜ୍ୟୋତିଷଶାସ୍ତ୍ର ଚର୍ଚ୍ଚା ସହ ଜନସାଧାରଣଙ୍କ ଶୁଭାଶୁଭ ଫଳ ଗଣନାକାରୀ ଶାକଦୀପୀ ବ୍ରାହ୍ମଣମାନଙ୍କୁ ଏକତ୍ରିତପୂର୍ବକ ସେମାନଙ୍କୁ ସମାଜ ସେବାରେ ବ୍ରତୀ ହେବା ପାଇଁ କଣ୍ଟିିଲୋଠାରେ ରବିବାର ଏକ ବୈଠକ ଆୟୋଜିତ ହୋଇଛି।

ବାରପଲ୍ଲୀ ଦୋଳ ମହୋତ୍ସବ:୩୮ ବିମାନରେ ବିଜେ କଲେ ଠାକୁର

ବାରପଲ୍ଲୀ ଦୋଳ ମହୋତ୍ସବ:୩୮ ବିମାନରେ ବିଜେ କଲେ ଠାକୁର

ବୋଲଗଡ଼,୭ା୪(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ବୋଲଗଡ଼ ତୃତୀୟାପଡ଼ାସ୍ଥିତ ପନ୍ଦରଦୋଳ ପଡିଆରେ ଶୁକ୍ରବାର ରାତିରୁ ମହା ଆଡ଼ମ୍ବର ଓ ରୋଷଣୀ ପଟୁଆର ସହ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି ବାରପଲ୍ଲୀ ଦୋଳ ମହୋତ୍ସବ ।

ଖରାଦିନ ଆରମ୍ଭରୁ ଜଳସଙ୍କଟ:ନିର୍ବାଚନରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଜନପ୍ରତିନିଧି ଓ ପ୍ରଶାସନ

ଖରାଦିନ ଆରମ୍ଭରୁ ଜଳସଙ୍କଟ:ନିର୍ବାଚନରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଜନପ୍ରତିନିଧି ଓ ପ୍ରଶାସନ

ଗଣିଆ,୭ା୪(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ଆରମ୍ଭ ହେଲାଣି ଗ୍ରୀଷ୍ଣଋତୁ। ଧୀରେ ଧୀରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବାରେ ଲାଗିଛି ରୌଦ୍ରତାପ। ଏପରି ସମୟରେ ଗଣିଆ ବ୍ଲକର ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ଦେଖାଦେଲାଣି ଜଳସଙ୍କଟ।

ମୂଳ ସମସ୍ୟାକୁ ଭୁଲି ଷ୍ଟାର ଲଢ଼େଇରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରାଜନେତା

ମୂଳ ସମସ୍ୟାକୁ ଭୁଲି ଷ୍ଟାର ଲଢ଼େଇରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରାଜନେତା

କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଅଫିସ,  ୭। ୪- କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଜିଲାର ଆଞ୍ଚଳିକ ସମସ୍ୟା ଉପରେ  ଧ୍ୟାନ ଦିଆ ନ ଯାଇ ସାଧାରଣ ନିର୍ବାଚନରେ ଭୋଟରଙ୍କୁ ଆକୃଷ୍ଟ କରିବା ଲାଗି  ନେତାମାନେ ସିନେଷ୍ଟାରମାନଙ୍କ ସାହାରା ନେବାରେ ଲାଗିପଡିଛନ୍ତି। ଅପରପକ୍ଷେ ସ୍ଥାନୀୟ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେଉ ନ ଥିବାରୁ ଭୋଟ ବର୍ଜନ ଲାଗି ଲୋକେ ଚେତାବନୀ ଦେଇଛନ୍ତି।

ଭାଜପା ଛାଡ଼ିଲେ କୃଷ୍ଣଚନ୍ଦ୍ର

ଭାଜପା ଛାଡ଼ିଲେ କୃଷ୍ଣଚନ୍ଦ୍ର

ପୁରୀ ଅଫିସ,୭ା୪: ପୁରୀ ଜିଲା ଭାଜପାର ଜଣେ ଆଗଧାଡ଼ିର ନେତୃତ୍ୱ ତଥା ରାଜ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟକାରିଣୀ ସଦସ୍ୟ କୃଷ୍ଣଚନ୍ଦ୍ର ପଣ୍ଡା ରବିବାର ଦଳରୁ ଇସ୍ତଫା ଦେଇଛନ୍ତି। ସେ ତାଙ୍କ ଇସ୍ତଫାପତ୍ର ଦଳର ରାଜ୍ୟ ସଭାପତି ବସନ୍ତ ପଣ୍ଡାଙ୍କ ନିକଟକୁ ପଠାଇ ଦେଇଛନ୍ତି।

କାଶୀପୁରରେ ଜଣ୍ଡିସ: ୬ରୁ ଊର୍ଦ୍ଧ୍ୱ ଶିଶୁ ଆକ୍ରାନ୍ତ

କାଶୀପୁରରେ ଜଣ୍ଡିସ: ୬ରୁ ଊର୍ଦ୍ଧ୍ୱ ଶିଶୁ ଆକ୍ରାନ୍ତ

ନିରାକାରପୁର,୭।୪(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ଖୋର୍ଦ୍ଧା ଜିଲା ଡିଆ ପଞ୍ଚାୟତ ଅନ୍ତର୍ଗତ କାଶୀପୁର ବଡପାଟଣା ଗ୍ରାମରେ ଜଣ୍ଡିସ୍‌ ରୋଗ ବ୍ୟାପିବାରେ ଲାଗିଛି। ଏଥିରେ ୬ରୁ ଊର୍ଦ୍ଧ୍ୱ  ଶିଶୁ ଆକ୍ରାନ୍ତ ହୋଇଛନ୍ତି । ସେମାନେ ହେଲେ ପାୟଲ ପ୍ରଧାନ(୪), ଶ୍ରାବଣୀ ପ୍ରଧାନ(୭), ଅଜୟ ପ୍ରଧାନ(୭), ପବିତ୍ର ରଣସିଂହ(୯), ଚୁନି ପ୍ରଧାନ(୩) ଓ ମହାବୀର ଦଳେଇ(୧୧)। 

ଅତଡ଼ା ଖାଉଛି କୁଆଁରିଆ ନଦୀ: ୬ଟି ପଞ୍ଚାୟତବାସୀଙ୍କ ପାଇଁ ସମସ୍ୟା, ପଥର ପ୍ୟାକିଂ ପାଇଁ ଦାବି

ଅତଡ଼ା ଖାଉଛି କୁଆଁରିଆ ନଦୀ: ୬ଟି ପଞ୍ଚାୟତବାସୀଙ୍କ ପାଇଁ ସମସ୍ୟା, ପଥର ପ୍ୟାକିଂ ପାଇଁ ଦାବି

ଖଣ୍ଡପଡା,୭।୪(ସ୍ବ.ପ୍ର.)-ବନ୍ୟା ସମୟରେ କୁଆଁରିଆ ନଦୀ  ଅତଡା ଖାଇବାରୁ ଏହାର ପଠା ନଷ୍ଟ ହେଉଛି।   କୁଆଁରିଆ ନଦୀ ତଟବର୍ତ୍ତୀ ଖଣ୍ଡପଡା ବ୍ଲକ ଅଞ୍ଚଳର ବଳଭଦ୍ରପ୍ରସାଦ, କୁମ୍ଭାରପଡା, ରୟତଢୋଲମରା, କୋସକା, କିଆଝର ଓ ଗଡିଆସାହି ପ୍ରଭୃତି ୬ଟି ପଞ୍ଚାୟତବାସୀଙ୍କ ପାଇଁ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରୁଛି।

ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ  ଚଳନ୍ତା ବାଇକ୍‌ରୁ ଠେଲି ହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ, ଯୁବକ ଗିରଫ

ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ଚଳନ୍ତା ବାଇକ୍‌ରୁ ଠେଲି ହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ, ଯୁବକ ଗିରଫ

ଓଡ଼ଗାଁ, ୭ା୪(ସ୍ବ.ପ୍ର.)- ନୟାଗଡ ଜିଲା ଓଡଗାଁ ଆଦର୍ଶ ଥାନାର ଜଣେ କର୍ତ୍ତବ୍ୟରତ ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ଚଳନ୍ତା ବାଇକ୍‌ରୁ ଠେଲି ହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ କରିବା ଅଭିଯୋଗରେ ପୋଲିସ ଏହି ଥାନା ରାବେରାଗୋଡିର ଶୁଭ୍ରଜିତ ଶତପଥୀ ଓରଫ ସିପୁନ୍‌ (୩୦)ଙ୍କୁ ଗିରଫ କରି  କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରିଥିଲା।  ଜାମିନ ନାମଞ୍ଜୁର ହେବାରୁ ତାଙ୍କୁ ବିଚାର ବିଭାଗୀୟ ଜେଲ ହାଜତକୁ ପଠାଇ ଦିଆଯାଇଛି । 

ବୋଲେରୋରୁ ୩ ଲକ୍ଷ ୮୭ ହଜାର ଜବତ: ଠିକାଦାର ଅଟକ

ବୋଲେରୋରୁ ୩ ଲକ୍ଷ ୮୭ ହଜାର ଜବତ: ଠିକାଦାର ଅଟକ

ନୟାଗଡ଼ ଅଫିସ,୭ା୪- ନିର୍ବାଚନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିୟୋଜିତ ଫ୍ଲାଇଂ ସ୍କ୍ବାଡ୍‌ ଶନିବାର ନୟାଗଡ ଅଞ୍ଚଳରେ ଚଢ଼ାଉ କରି ଜଣେ ଠିକାଦାରଙ୍କ ବୋଲେରୋରୁ ୩ ଲକ୍ଷ ୮୭ ହଜାର  ୪୪୦ ଟଙ୍କା ଜବତ କରିଛି।

ନୟାଗଡ଼ ସଦର ଥାନାରେ ମହିଳା ହୋମଗାର୍ଡଙ୍କୁ ନିର୍ଯାତନା: ଜିଲାପାଳଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଆଗରେ ଆତ୍ମାହୁତି ଉଦ୍ୟମ

ନୟାଗଡ଼ ସଦର ଥାନାରେ ମହିଳା ହୋମଗାର୍ଡଙ୍କୁ ନିର୍ଯାତନା: ଜିଲାପାଳଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଆଗରେ ଆତ୍ମାହୁତି ଉଦ୍ୟମ

ନୟାଗଡ଼ ଅଫିସ,୭ା୪- ନୟାଗଡ଼ ଜିଲା ସଦର ଥାନାରେ ତାଙ୍କୁ ମାନସିକ ନିର୍ଯାତନା ଦିଆଯାଉଥିବା ନେଇ ମହିଳା ହୋମଗାର୍ଡ ଲିପିରାଣୀ ଦାସ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି। ଏହାର ପ୍ରତିବାଦରେ ସେ ଶନିବାର ସନ୍ଧ୍ୟା ୬ଟାରେ ଜିଲାପାଳଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଆଗରେ ଆତ୍ମାହୁତି ଉଦ୍ୟମ କରିଥିଲେ।