ଉପକୂଳ ଓଡିଶା

ସରସ୍ବତୀ ପୂଜା ପାଇଁ ମୂର୍ତ୍ତିରେ ଶିଳ୍ପୀଙ୍କ ଶେଷ ସ୍ପର୍ଶ

ସରସ୍ବତୀ ପୂଜା ପାଇଁ ମୂର୍ତ୍ତିରେ ଶିଳ୍ପୀଙ୍କ ଶେଷ ସ୍ପର୍ଶ

ପାଟକୁରା,୯।୨(ଡିଏନଏ)- ରବିବାର ବିଦ୍ୟାଦେବୀ ମା’ ସରସ୍ବତୀଙ୍କ ପୂଜା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତି ପର୍ବ ଶେଷ ହୋଇଛି। ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ମା’ଙ୍କ ପୂଜା ପାଇଁ ମୃଣ୍ମୟୀ ମୂର୍ତ୍ତି ନିର୍ମାଣ ଶେଷ ହୋଇଛି। ରବିବାର ଶିଳ୍ପୀମାନେ ମୂର୍ତ୍ତିଗୁଡ଼ିକରେ ଶେଷ ସ୍ପର୍ଶ ଦେଇଛନ୍ତି।

୧ କୋଟି ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ: ବ୍ୟବସାୟୀ ଗିରଫ

୧ କୋଟି ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ: ବ୍ୟବସାୟୀ ଗିରଫ

ବାଣପୁର,୯।୨(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ): ଖୋର୍ଦ୍ଧା ଜିଲା ବାଣପୁର ଅଞ୍ଚଳର ବ୍ୟବସାୟୀ ଦେବରାଜ ସୁବୁଦ୍ଧିଙ୍କୁ  ଏକ କୋଟି ଟଙ୍କା ଠକେଇ  ଅଭିଯୋଗରେ ଶନିବାର ଇଓଡବ୍ଲୁ  ପକ୍ଷରୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି। 

୨ ସ୍କୁଲରେ ବାର୍ଷିକ କ୍ରୀଡ଼ା ଉତ୍ସବ ଉଦ୍‌ଯାପିତ

୨ ସ୍କୁଲରେ ବାର୍ଷିକ କ୍ରୀଡ଼ା ଉତ୍ସବ ଉଦ୍‌ଯାପିତ

ନାଉଗାଁ,୯।୨(ସ୍ବ.ପ୍ର)- ନାଉଗାଁ ବ୍ଳକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ମୁଗେଇସ୍ଥିତ ଶ୍ରୀଜଗନ୍ନାଥ ଉଚ୍ଚ ବିଦ୍ୟାଳୟ ଓ କାଳିଦାସ ଉପ୍ରା ବିଦ୍ୟାଳୟ ବାର୍ଷୀକ କ୍ରୀଡା ଉସତ୍ବ ଶୁକ୍ରବାର ଉଦ୍‌ଯାପିତ ହୋଇଯାଇଛି।

କେନାଲ ପାର୍ଶ୍ୱରୁ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର: ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ

କେନାଲ ପାର୍ଶ୍ୱରୁ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର: ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ

ଚଣ୍ଡିଖୋଲ,୯।୨(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଯାଜପୁର ଜିଲା ବଡ଼ଚଣା ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ହାଇଲେବୁଲ୍‌ କେନାଲ ପାର୍ଶ୍ୱରୁ ଶନିବାର ସକାଳେ ଏକ ମୃତଦେହ ପୋଲିସ ଉଦ୍ଧାର କରିଛି। 

ବାର୍‌ହା ମାଂସ ଜବତ, ୪ ଗିରଫ

ବାର୍‌ହା ମାଂସ ଜବତ, ୪ ଗିରଫ

ଓଡ଼ଗାଁ,୯।୨(ସ୍ବ.ପ୍ର.): ନୟାଗଡ଼ ଜିଲା ଓଡ଼ଗାଁ ବନାଞ୍ଚଳ ଅନ୍ତର୍ଗତ ବାଣ୍ଠପୁର ଗ୍ରାମ ନିକଟରୁ ବନ ବିଭାଗ କର୍ମଚାରୀ ଶୁକ୍ରବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ  ପ୍ରାୟ ୧୦ କେ.ଜି. ବାର୍‌ହା ମାଂସ ଜବତ କରିଛନ୍ତି। 

ଓଡ଼ିଶା ପାଇଁ ଗୌରବ: ପଥର କଟାଳିଙ୍କ ପୁଅଙ୍କ ସଫଳତା, ନାଶାର ବୈଜ୍ଞାନିକ ଭାବେ ଯୋଗଦେବେ

ଓଡ଼ିଶା ପାଇଁ ଗୌରବ: ପଥର କଟାଳିଙ୍କ ପୁଅଙ୍କ ସଫଳତା, ନାଶାର ବୈଜ୍ଞାନିକ ଭାବେ ଯୋଗଦେବେ

ଜେନାପୁର,୯।୨(ଡିଏନଏ)- ଦୃଢ ସଂକଳ୍ପ, ସ୍ଥିର ଲକ୍ଷ୍ୟ ଓ ନିରନ୍ତର ପ୍ରଚେଷ୍ଟା ଜାରି ରହିଲେ ଅସାଧ୍ୟ ବି ସାଧିତ ହୋଇଥାଏ। ଦାରିଦ୍ର୍ୟର କଷାଘାତ ମୁଖ୍ୟ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ହୋଇଥିଲେ ବି ତାହାକୁ ଆଦୌ ଖାତିର ନ କରି ବହୁ କଷ୍ଟରେ ଜଣେ ଆଗକୁ ବଢିପାରେ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ କରି ଦେଖାଇଛନ୍ତି ଯାଜପୁର ଜିଲା ଧର୍ମଶାଳା ବ୍ଲକ ରାଇଛନ୍ଦା (କମାରସାହି) ଗ୍ରାମର ହେମନ୍ତ ଓଝା (୨୫)। 

ଭାଜପାର କର୍ମୀ ସମ୍ମିଳନୀ

ଭାଜପାର କର୍ମୀ ସମ୍ମିଳନୀ

ବୋଲଗଡ଼,୯।୨(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ସାଧାରଣ ନିର୍ବାଚନ ପରିପ୍ରେକ୍ଷୀରେ ବୋଲଗଡ଼ ବ୍ଲକ କଳାଙ୍ଗ ପଞ୍ଚାୟତସ୍ଥିତ ମାଳିସାହି ତିନିଦୋଳ ପଡିଆରେ ଶୁକ୍ରବାର ଭାଜପା ପକ୍ଷରୁ ଏକ କର୍ମୀ ସମ୍ମିଳନୀ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି ।

ଜାତୀୟ ସଡ଼କ ସୁରକ୍ଷା ସପ୍ତାହ: ସଚେତନତା ଶୋଭାଯାତ୍ରା, ପଥପ୍ରାନ୍ତ ନାଟକ ପରିବେଷଣ

ଜାତୀୟ ସଡ଼କ ସୁରକ୍ଷା ସପ୍ତାହ: ସଚେତନତା ଶୋଭାଯାତ୍ରା, ପଥପ୍ରାନ୍ତ ନାଟକ ପରିବେଷଣ

ଟାଙ୍ଗୀ(ଖୋର୍ଦ୍ଧା),୯।୨(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ଭୁବନେଶ୍ୱର ଆଞ୍ଚଳିକ ପରିବହନ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟର ପ୍ରତ୍ୟକ୍ଷ ତତ୍ତ୍ୱାବଧାନ ଓ ଟାଙ୍ଗୀ ବ୍ଲକ ଖବରଦାତା ସଂଘର ମିଳିତ ସହଯୋଗକ୍ରମେ ଟାଙ୍ଗୀରେ ଶୁକ୍ରବାର ପୂର୍ବାହ୍ନରେ ୩୦ତମ ଜାତୀୟ ସଡ଼କ ସୁରକ୍ଷା ସପ୍ତାହ ପାଳିତ ହୋଇଯାଇଛି । 

ଆମ୍ବ ଗଛରେ ପିଟିହେଲା ଟ୍ରକ୍‌ : ଜଣେ ମୃତ

ଆମ୍ବ ଗଛରେ ପିଟିହେଲା ଟ୍ରକ୍‌ : ଜଣେ ମୃତ

ଗଣିଆ,୮।୨(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ନୟାଗଡ ଜିଲା ଗଣିଆ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ କାଳିକାପ୍ରସାଦ ଗ୍ରାମ ନିକଟ ଗଣିଆ-ଦଶପଲ୍ଲା ରାଜ୍ୟ ରାଜପଥ ପାର୍ଶ୍ୱରେ ଥିବା ଏକ  ଆମ୍ବ ଗଛରେ ଗୁରବାର ମଧ୍ୟ ରାତ୍ରରେ ଏକ ହାଇଓ୍ବା ଟ୍ରକ ପିଟି  ହୋଇ ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇଛି । 

ବଲୁରିଆ ଗ୍ରାମରେ ବଧୁ ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ

ବଲୁରିଆ ଗ୍ରାମରେ ବଧୁ ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ

ପଟ୍ଟାମୁଣ୍ଡାଇ,୮।୨(ସ୍ବ.ପ୍ର.): ପଟ୍ଟାମୁଣ୍ଡାଇ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ବଲୁରିଆ ଗ୍ରାମରେ ପାରିବାରିକ କଳହରୁ ବଧୁ ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ସେ ହେଲେ ଗୀତାଞ୍ଜଳି ଜେନା। 

 ଗଛରେ ପିଟିଲା ହାଇଓ୍ବା : ହେଲ୍‌ପର ମୃତ

ଗଛରେ ପିଟିଲା ହାଇଓ୍ବା : ହେଲ୍‌ପର ମୃତ

ଗଣିଆ, ୮।୨(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ନୟାଗଡ଼ ଜିଲା ଗଣିଆ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ  ଅଧିକାର ଆଇଟିଆଇ ନିକଟ ମାଛୁଆ ଛକଠାରେ ଗୁରୁବାର ରାତିରେ ଏକ ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟିଛି।

ରାସ୍ତାରେ ରାହାଜାନି ବେଳେ ମହିଳାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣା: ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ୮ବର୍ଷ କାରାଦଣ୍ଡ

ରାସ୍ତାରେ ରାହାଜାନି ବେଳେ ମହିଳାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣା: ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ୮ବର୍ଷ କାରାଦଣ୍ଡ

ନୟାଗଡ଼ ଅଫିସ,୮ା୨- ରାସ୍ତାରେ ରାହାଜାନି ବେଳେ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣାରେ ଗୁରୁବାର ନୟାଗଡ଼ ଜିଲା ଦୌରାଜଜ୍‌ ଗୋପାଳ ଚନ୍ଦ୍ର ପଟ୍ଟନାୟକ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗୁରୁପ୍ରସାଦ ଦାସ ଓରଫ ଚନ୍ଦନଙ୍କୁ ୮ବର୍ଷ କାରାଦଣ୍ଡାଦେଶ ଶୁଣାଣି  କରିଛନ୍ତି। 

ନିଆଁରେ ପୋଡ଼ିହୋଇ ଦମ୍ପତି ଗୁରୁତର

ନିଆଁରେ ପୋଡ଼ିହୋଇ ଦମ୍ପତି ଗୁରୁତର

ନୟାଗଡ଼ ଅଫିସ,୮।୨- ନୟାଗଡ଼ ପୁରୁଣା ସହର ବ୍ରାହ୍ମଣସାହିରେ ଗୁରୁବାର ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ନିଆଁରେ ପୋଡ଼ି ହୋଇ ଦମ୍ପତି ଗୁରୁତର ହୋଇଛନ୍ତି। 

ରୋଜ୍‌ ଡ଼େରେ ପ୍ରେମିକା ହଟହଟା,  ଛାଡ଼ି ଚାଲିଗଲେ ପ୍ରେମିକ

ରୋଜ୍‌ ଡ଼େରେ ପ୍ରେମିକା ହଟହଟା, ଛାଡ଼ି ଚାଲିଗଲେ ପ୍ରେମିକ

ନୟାଗଡ଼ ଅଫିସ,୮।୨- ମିସ୍‌ଡ କଲ୍‌ରୁ ପ୍ରେମ। ଏହା ପରେ ପ୍ରେମିକଙ୍କୁ ଦେଖା କରିବାକୁ ୧୧୦ କିଲୋମିଟର ଦୂର ପୁରୀରୁ ନୟାଗଡ଼ ଆସିଥିଲେ ପ୍ରେମିକା। ହେଲେ ପ୍ରେମିକାଙ୍କୁ ଦେଖିବା ମାତ୍ରେ ପ୍ରେମିକ ଜଣଙ୍କ ଛାଡ଼ି ପଳାଇ ଯାଇଥିଲା

୨୨ରେ ମାଟ୍ରିକ୍‌ ପରୀକ୍ଷା: ୭୫ କେନ୍ଦ୍ରରେ ୧୪,୨୯୫ ପରୀକ୍ଷାର୍ଥୀ

୨୨ରେ ମାଟ୍ରିକ୍‌ ପରୀକ୍ଷା: ୭୫ କେନ୍ଦ୍ରରେ ୧୪,୨୯୫ ପରୀକ୍ଷାର୍ଥୀ

ନୟାଗଡ଼ ଅଫିସ,୮ା୨- ଫେବୃୟାରୀ ୨୨ ତାରିଖରୁ ରାଜ୍ୟରେ ମାଟ୍ରିକ୍‌ ପରୀକ୍ଷା ଆରମ୍ଭ ହେବ। ନୟାଗଡ଼ ଜିଲାର ୮ ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ୨୩୫ ହାଇସ୍କୁଲର ୧୪,୨୯୫ ପରୀକ୍ଷାର୍ଥୀ ୭୫ କେନ୍ଦ୍ରରେ ପରୀକ୍ଷା ଦେବେ। 

ବସ୍ତିରେ ରହି ମଧ୍ୟ ମିଳିଲାନି ଜମି ପଟ୍ଟା: ଜମିର କିସମ ବଦଳାଇବାକୁ ଜିଲାପାଳଙ୍କୁ ଅଭିଯୋଗ

ବସ୍ତିରେ ରହି ମଧ୍ୟ ମିଳିଲାନି ଜମି ପଟ୍ଟା: ଜମିର କିସମ ବଦଳାଇବାକୁ ଜିଲାପାଳଙ୍କୁ ଅଭିଯୋଗ

ନୟାଗଡ଼ ଅଫିସ,୮ା୨- ନୟାଗଡ଼ ସହରର ୩ ନମ୍ବର ୱାର୍ଡ଼ ଗାନ୍ଧୀନଗର ଓ ରାମେଶ୍ୱର ସାହିର କିଛି ପରିବାର ବସ୍ତିରେ ରହୁଥିଲେ ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କୁ ଜାଗା ମିଶନ ଯୋଜନାରେ ପଟ୍ଟା ମିଳିଲା ନାହିଁ। 

କୁମାଣ୍ଡଳରେ ବିଜେଡି କର୍ମୀ ସମ୍ମିଳନୀ

କୁମାଣ୍ଡଳରେ ବିଜେଡି କର୍ମୀ ସମ୍ମିଳନୀ

ଟାଙ୍ଗୀ(ଖୋର୍ଦ୍ଧା),୮ା୨(ଡି.ଏନ.ଏ)-ଚିଲିକା ବ୍ଲକ ଅଧୀନ କୁମାଣ୍ଡଳ ପଞ୍ଚାୟତରେ ଚିଲିକା ନିର୍ବାଚନ ମଣ୍ଡଳୀ ବିଜେଡି କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ପରିସରରେ ଗୁରୁବାର ଏକ କର୍ମୀ ସମ୍ମିଳନୀ ଆୟୋଜିତ ହୋଇଛି। 

ସତ୍ୟବାଦୀ ସଂସ୍କୃତ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟର ବାର୍ଷିକ ଉତ୍ସବ

ସତ୍ୟବାଦୀ ସଂସ୍କୃତ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟର ବାର୍ଷିକ ଉତ୍ସବ

ନିରାକାରପୁର,୮ା୨(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ଖୋର୍ଦ୍ଧା ଜିଲା ବଡପୋଖରୀଆ ପଞ୍ଚାୟତ ନୀଳଗିରିପାଟଣାସ୍ଥିତ ସତ୍ୟବାଦୀ ସଂସ୍କୃତ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟର ୫ମ ବାର୍ଷିକ ଉତ୍ସବ ଗୁରୁବାର ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି|

ବଳରାମଦେବ କପ୍‌ ଫୁଟ୍‌ବଲ: ଶିବା ୟୁଥ୍‌ କ୍ଲବ ବିଜୟୀ

ଟାଙ୍ଗୀ(ଖୋର୍ଦ୍ଧା),୮ା୨(ଡି.ଏନ.ଏ)-ଟାଙ୍ଗୀ ଚିଲିକା ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ରାଜ୍ୟସ୍ତରୀୟ ବଳରାମଦେବ କପ୍‌ ଫୁଟ୍‌ବଲ ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେଉଛି । ଗୁରୁବାର ଖେଳ ଟାଙ୍ଗୀର ଶିବା ୟୁଥ୍‌ କ୍ଲବ୍‌ ଓ ଧର୍ମଶାଳାର ଫୁଟ୍‌ବଲ ଏକାଡେମୀ ମଧ୍ୟରେ ହୋଇଥିଲା । 

ବାଳିକା ଉଚ୍ଚ ବିଦ୍ୟାଳୟର ବାର୍ଷିକୋତ୍ସବ

ବାଳିକା ଉଚ୍ଚ ବିଦ୍ୟାଳୟର ବାର୍ଷିକୋତ୍ସବ

ବୋଲଗଡ଼,୮ା୨(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ବୋଲଗଡ଼ ବ୍ଲକ ବାଙ୍କୋଇସ୍ଥିତ କୁମୁଦିନୀ ପାଞ୍ଚଗଡ଼ ବାଳିକା ଉଚ୍ଚ ବିଦ୍ୟାଳୟର ୨୪ତମ ବାର୍ଷିକ ଉତ୍ସବ ଗୁରୁବାର ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି। ଏହି ଅବସରରେ ଆୟୋଜିତ ଏକ ସାଧାରଣ ସଭାରେ ଐତିହାସିକ ତଥା ଶିକ୍ଷାବିତ୍‌ ସତ୍ୟବାଦୀ ବଳିୟାରସିଂହ ପୌରୋହିତ୍ୟ କରିଥିଲେ।

ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡରେ ଜଳିଗଲା ବନ ପ୍ରକଳ୍ପ, ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ଗଛ ପୋଡ଼ି ପାଉଁଶ

ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡରେ ଜଳିଗଲା ବନ ପ୍ରକଳ୍ପ, ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ଗଛ ପୋଡ଼ି ପାଉଁଶ

ଡେରାବିଶ,୭।୨(ସ୍ବ.ପ୍ର.): ଡେରାବିଶ ବ୍ଲକ ରଘୁଦେଇପୁର ପଞ୍ଚାୟତ ରାଜନଗରଠାରେ ଥିବା ବନ ପ୍ରକଳ୍ପ ଗୁରୁବାର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଜଳିଯାଇଛି। ଅପରାହ୍ନ ୩ଟାରେ ରାଜନଗର ବନ ପ୍ରକଳ୍ପରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ ଘଟିଥିଲା। 

ମହିଳା ଆୟୋଗ ଶିବିର ଅଦାଲତ, ୪୯ ମାମଲାର ହେବ ଶୁଣାଣି

ମହିଳା ଆୟୋଗ ଶିବିର ଅଦାଲତ, ୪୯ ମାମଲାର ହେବ ଶୁଣାଣି

କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଅଫିସ, ୭।୨- କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ଜିଲାପାଳଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ସଭା ଗୃହରେ ଓଡ଼ିଶା ରାଜ୍ୟ ମହିଳା ଆୟୋଗ ଶିବିର ଅଦାଲତ ଗୁରୁବାର ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି। ଏହି ଶିବିରରେ ଆୟୋଗ ସଦସ୍ୟା କୁସୁମ ରଥ, ଟିଲୋଟ୍ଟମା ନାୟକ ଯୋଗ ଦେଇ ମହିଳା ନିର୍ଯାତନା ସମ୍ପର୍କରେ ଶୁଣାଣି କରୁଛନ୍ତି । ମୋଟ ୪୯ ମାମଲାର ଶୁଣାଣି ହେବ ବୋଲି ଜଣାପଡ଼ିଛି।

ପାରାଦୀପ ହେବ ଓଡ଼ିଶାର ବିକାଶ ଇଞ୍ଜିନ : ଗଡ଼କରୀ

ପାରାଦୀପ ହେବ ଓଡ଼ିଶାର ବିକାଶ ଇଞ୍ଜିନ : ଗଡ଼କରୀ

ପାରାଦୀପ,୭ା୨(ସ୍ବ.ପ୍ର.): ୩ ବର୍ଷ ତଳେ ପାରାଦୀପ ଗସ୍ତରେ ଆସି ମୁଁ ଯେଉଁ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ଦେଇଥିଲି, ତାହା ପୂରଣ କରିବାକୁ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି। ପାରାଦୀପ ବନ୍ଦର ଆଗାମୀ ବର୍ଷକ ମଧ୍ୟରେ ଦେଶର ୧ନଂ. ବୃହତ୍‌ ବନ୍ଦର ହେବ। ସାଗରମାଳା ପ୍ରକଳ୍ପ କାମ ଆରମ୍ଭ ହୋଇସାରିଛି।

ମାନସ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡର ପର୍ଦ୍ଦାଫାଶ୍‌ : ବଡଭାଇ ପାଲଟିଲା ହତ୍ୟାକାରୀ

ମାନସ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡର ପର୍ଦ୍ଦାଫାଶ୍‌ : ବଡଭାଇ ପାଲଟିଲା ହତ୍ୟାକାରୀ

ନିରାକାରପୁର,୭ା୨(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ଖୋର୍ଦ୍ଧା ଜିଲା ନିରାକାରପୁର ସ୍ଥାନୀୟ କଲେଜ ଛକ ନିକଟ ପୁରୁଣା ଶ୍ମଶାନ ପଛପଟ ଜନବସତି  ଅଞ୍ଚଳରୁ ଗତ ଜାନୁୟାରୀ ୨୭ରେ ପୋଲିସ ଏକ ରକ୍ତାକ୍ତ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର କରିଥିଲା। ମୃତକ ଥିଲେ ଏହି ଥାନା ଅଧୀନ ଡିଆ ପଞ୍ଚାୟତ ଭଟ୍ଟସାହି ଗ୍ରାମର ମାନସ ରଞ୍ଜନ ଭଟ୍ଟମିଶ୍ର।