ଉପକୂଳ ଓଡିଶା

ସର୍ବଭାରତୀୟ ଫୁଟବଲ ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟ :କେରଳ ପୋଲିସ ଟିମ୍‌ ଫାଇନାଲକୁ ଉନ୍ନୀତ

ସର୍ବଭାରତୀୟ ଫୁଟବଲ ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟ :କେରଳ ପୋଲିସ ଟିମ୍‌ ଫାଇନାଲକୁ ଉନ୍ନୀତ

ନୟାଗଡ଼ ଅଫିସ,୭।୧୨- ୭୮୬ ୟୁଥ୍‌ କ୍ଲବ ସିନ୍ଦୂରିଆ ଓ ଜିଲା ଆଥ୍‌ଲେଟିକ ଆସୋସିଏଶନ ମିଳିତ ଆନୁକୂଲ୍ୟରେ ନୟାଗଡ଼ ଖେଳପଡ଼ିଆରେ ସର୍ବଭାରତୀୟ ଫୁଟବଲ୍‌ ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟ ଚାଲୁରହିଛି।

କେଡିଏମ୍‌  କ୍ରିକେଟ୍‌ ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟ: କୁମାରୀକୁ ପରାସ୍ତ କରି ଚୋରମୁହଁ। ସପୁର୍‌ସିକ୍ସକୁ ଉନ୍ନୀତ

କେଡିଏମ୍‌ କ୍ରିକେଟ୍‌ ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟ: କୁମାରୀକୁ ପରାସ୍ତ କରି ଚୋରମୁହଁ। ସପୁର୍‌ସିକ୍ସକୁ ଉନ୍ନୀତ

ଧର୍ମଶାଳା, ୭।୧୨(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)- ଧର୍ମଶାଳା ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ବଡ଼କାଏମାସ୍ଥିତ ଖେଳ ପଡ଼ିଆରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ୪ର୍ଥ କଳ୍ପତରୁ ଦାସ ସ୍ମାରକୀ କ୍ରିକେଟ୍‌ ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟର ଶୁକ୍ରବାର ଫାଇନାଲ ମ୍ୟାଚ୍‌ ଶେଷ ହୋଇଛି।

ବେଡାରୀ ପଞ୍ଚାୟତରେ ଯୁଗ୍ମ ଶସ୍ୟକାଟ

ବେଡାରୀ ପଞ୍ଚାୟତରେ ଯୁଗ୍ମ ଶସ୍ୟକାଟ

ପାଟକୁରା,୭।୧୨(ଡି.ଏନ.ଏ.)-କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଜିଲା ପାଟକୁରା ବ୍ଲକ ବେଡାରୀ ପଞ୍ଚାୟତର ବିଭିନ୍ନ ଗ୍ରାମରେ ଶୁକ୍ରବାର ଧାନ ଫସଲର ଯୁଗ୍ମ  ଶସ୍ୟକାଟ ହୋଇଛି। ପରିସଂଖ୍ୟନ ବିଭାଗର କ୍ଷେତ୍ର ପରିଦର୍ଶକ ପ୍ରମୋଦ ପଟ୍ଟନାୟକ,ସର୍ଭେୟର ଅନୀଲକୃଷ୍ଣ ସୋରେନ ପ୍ରମୁଖଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତିରେ  ଶସ୍ୟକାଟ ହୋଇଛି।

ରାମଚଣ୍ଡୀ ପଡିଆରେ କଂଗ୍ରେସ ସମାବେଶ

ରାମଚଣ୍ଡୀ ପଡିଆରେ କଂଗ୍ରେସ ସମାବେଶ

ମହାକାଳପଡା,୭।୧୨(ଡି.ଏନ.ଏ.)-କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଜିଲା ମହାକାଳପଡା ବ୍ଲକ ଅଧୀନ ରାମନଗର ପଞ୍ଚାୟତରେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଶକ୍ତିପୀଠ ମା ରାମଚଣ୍ଡୀ ମନ୍ଦିର ପଡିଆ ଠାରେ ଶୁକ୍ରବାର ଜାତୀୟ କଂଗ୍ରେସ ପକ୍ଷରୁ ଏକ ସମାବେଶ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି। ଏହି ସମାବେଶରେ ପିସିସି ସଭାପତି ନିରଞ୍ଜନ ପଟ୍ଟନାୟକ ମୁଖ୍ୟ ଅତିଥି ଭାବେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ।

ଜଗତ୍‌ସିଂହପୁରରେ ଖୋଲିଲା ପ୍ରଥମ ଧାନ ମଣ୍ଡି

ଜଗତ୍‌ସିଂହପୁରରେ ଖୋଲିଲା ପ୍ରଥମ ଧାନ ମଣ୍ଡି

ଜଗତ୍‌ସିଂହପୁର ଅଫିସ,  ୭।୧୨: ଜଗତ୍‌ସିଂହପୁର ଜିଲାରେ ଜିଲା ଯୋଗାଣ ବିଭାଗ ଓ ଆର୍‌ଏମ୍‌ସି ଆନୁକୁଲ୍ୟରେ ଶୁକ୍ରବାର ପ୍ରଥମ ଧାନ ମଣ୍ଡି ସ୍ଥାନୀୟ ଚାଟ୍ରା କୃଷକ ବଜାରଠାରେ ଉଦ୍‌ଘାଟିତ ହୋଇଯାଇଛି। 

ଗୋପାଳପୁର ସମିତି ସଭ୍ୟ ଉପନିର୍ବାଚନ: ବିଜୟୀ ହେଲେ ଉପାସନା ପାତ୍ର

ଗୋପାଳପୁର ସମିତି ସଭ୍ୟ ଉପନିର୍ବାଚନ: ବିଜୟୀ ହେଲେ ଉପାସନା ପାତ୍ର

ଚଣ୍ଡିଖୋଲ, ୭।୧୨ (ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଯାଜପୁର ଜିଲା ବଡ଼ଚଣା ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ଗୋପାଳପୁର ସମିତି ସଭ୍ୟ ଉପନିର୍ବାଚନ ଫଳାଫଳ ଶୁକ୍ରବାର ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି। ଏଥିରେ ବିଜେଡି ସମର୍ଥିତ ପାର୍ଥି ଉପାସନା ପାତ୍ର ବିଜୟ ଲାଭ କରିଛନ୍ତି। ସେ ୧୫୮୦ ଖଣ୍ଡ ଭୋଟ ବ୍ୟବଧାନରେ ବିଜୟୀ ହୋଇଛନ୍ତି। 

ଚା’ ଦେବାରେ ବିଳମ୍ବ ହେବାରୁ ଗରମ ତେଲ କଡ଼େଇ ଫୋପାଡ଼ିଲେ, ଦୋକାନୀ ଗୁରୁତର

ଚା’ ଦେବାରେ ବିଳମ୍ବ ହେବାରୁ ଗରମ ତେଲ କଡ଼େଇ ଫୋପାଡ଼ିଲେ, ଦୋକାନୀ ଗୁରୁତର

ନୟାଗଡ଼ ଅଫିସ, ୭।୧୨: ନୟାଗଡ଼ ଜିଲା ନୂଆଗାଁ ବ୍ଲକ ବଡ଼ଗୋଠ ପଞ୍ଚାୟତ ବକଳବନ୍ଧ ଗ୍ରାମରେ ଗରମ ତେଲ ପଡ଼ି ଜଣେ ଯୁବକ ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି। ସେ ହେଲେ ଗୋଲକ ବିହାରୀ ସାହୁଙ୍କ ପୁଅ କୃଷ୍ଣଚନ୍ଦ୍ର(୩୦)। 

ବିଦ୍ୟୁତ୍‌ ତାର ସଂସ୍ପର୍ଶରେ ଆସି ଚାଷୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ

ବିଦ୍ୟୁତ୍‌ ତାର ସଂସ୍ପର୍ଶରେ ଆସି ଚାଷୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ

ଯାଜପୁର ଅଫିସ,୭।୧୨: ଯାଜପୁର ଜିଲା କୋରେଇ ବ୍ଲକ ତୁଳତି ପଞ୍ଚାୟତ ଅନ୍ତର୍ଗତ ରେହେମାନପୁର ଗ୍ରାମରେ ଶୁକ୍ରବାର ସକାଳେ ବିଦ୍ୟୁତ୍‌ ସଂସ୍ପର୍ଶରେ ଆସି ଜଣେ ଚାଷୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି। 

୫୬ତମ ଗୃହରକ୍ଷୀ ଦିବସ

୫୬ତମ ଗୃହରକ୍ଷୀ ଦିବସ

ନୟାଗଡ଼ ଅଫିସ,୭ା୧୨-  ନୟାଗଡ଼ ରିଜର୍ଭ ପରେଡ଼ ପଡ଼ିଆଠାରେ ଗୁରୁବାର ୫୬ ତମ ଗୃହରକ୍ଷୀ (ହୋମଗାର୍ଡ଼) ଦିବସ ପାଳିତ ହୋଇଯାଇଛି। ଏସ୍‌ପି ଶଶିଭୂଷଣ ଶତପଥୀ ମୁଖ୍ୟଅତିଥି ଭାବେ ଯୋଗଦେଇ ଗୃହରକ୍ଷୀମାନଙ୍କ ପରେଡ଼ ଅଭିବାଦନ ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ। 

ନୟାଗଡ଼ ସ୍ବୟଂଶାସିତ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟରେ ଛାତ୍ର ଅଶାନ୍ତି : ମୁଖ୍ୟ ଫାଟକରେ ତାଲା ପକାଇ ଧାରଣା

ନୟାଗଡ଼ ସ୍ବୟଂଶାସିତ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟରେ ଛାତ୍ର ଅଶାନ୍ତି : ମୁଖ୍ୟ ଫାଟକରେ ତାଲା ପକାଇ ଧାରଣା

ନୟାଗଡ଼ ଅଫିସ,୭ା୧୨- ନୟାଗଡ଼ ସ୍ବୟଂଶାସିତ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟର ଯଦୁମଣି ଛାତ୍ରାବାସକୁ ଯିବା ରାସ୍ତାରେ ଲାଇଟ୍‌ ଲଗାଇବା ଦାବିରେ ଗୁରୁବାର ଛାତ୍ର ଅଶାନ୍ତି ଦେଖାଦେଇଥିଲା। ଛାତ୍ରାବାସର ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ସମେତ କଲେଜ ଛାତ୍ରମାନେ ଏକାଠି ହୋଇ ମୁଖ୍ୟ ଫାଟକ ସହିତ କଲେଜର ସମସ୍ତ ଫାଟକରେ ତାଲା ପକାଇ ଧାରଣା ଦେଇଥିଲେ।

୨୧ରୁ ମହାବୀର କପ୍‌ ଫୁଟ୍‌ବଲ୍‌ ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟ

ଟାଙ୍ଗୀ(ଖୋର୍ଦ୍ଧା),୭ା୧୨(ଡି.ଏନ.ଏ.)-କୁହୁଡ଼ିି ମହାବୀର ଆଥ୍‌ଲେଟିକ ଆସୋସିଏଶନ୍‌ ତତ୍ତ୍ୱାବଧାନରେ ଆୟୋଜିତ ୫୮ତମ ସର୍ବଭାରତୀୟ ମହାବୀର କପ୍‌ ଫୁଟ୍‌ବଲ୍‌ ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟ ଡିସେମ୍ବର ୨୧ରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବ।

କେରଳରେ ଓଡ଼ିଆ ଶ୍ରମିକଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ: ଗ୍ରାମକୁ ଆସିପାରିନି ମୃତଦେହ

କେରଳରେ ଓଡ଼ିଆ ଶ୍ରମିକଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ: ଗ୍ରାମକୁ ଆସିପାରିନି ମୃତଦେହ

ବୋଲଗଡ଼,୭ା୧୨(ଡି.ଏନ.ଏ.)-କେରଳରେ ଗୁରୁବାର ଜଣେ ଓଡ଼ିଆ ଶ୍ରମିକଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି। ତେବେ ତାଙ୍କର ମୃତଦେହ ଏ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଗ୍ରାମକୁ ଅଣାଯାଇପାରିନାହିଁ। 

ବିଦ୍ୟୁତ୍‌ ବ୍ୟାଘାତ : ପାନୀୟ ଜଳ ଯୋଗାଣ ବ୍ୟାହତ

ବିଦ୍ୟୁତ୍‌ ବ୍ୟାଘାତ : ପାନୀୟ ଜଳ ଯୋଗାଣ ବ୍ୟାହତ

ବୋଲଗଡ଼,୭ା୧୨(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ବୋଲଗଡ଼ ବ୍ଲକ ସାଗର ଗାଁ ପଞ୍ଚାୟତ ଜଗନ୍ନାଥପୁର ଗ୍ରାମ ନିକଟ ଏକ ଜଳ ପ୍ରକଳ୍ପରୁ ପାନୀୟଜଳ ଯୋଗାଣ ବ୍ୟାହତ ହୋଇଛି। ପ୍ରକଳ୍ପକୁ ସଂଯୋଗ ହୋଇଥିବା ବିଦ୍ୟୁତ୍‌ ତାର ଉପରେ ଗଛ ଡାଳ ଭାଙ୍ଗି ପଡ଼ିିବାରୁ ଏଭଳି ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି।

ଧାମରା ବନ୍ଦରରେ ଚାକିରୀ ଦେବା ନାଁରେ ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କା ଠକେଇ

ରାଜନଗର, ୭ା୧୨(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)- ଭଦ୍ରକ ଜିଲା ଧାମରା ବନ୍ଦରରେ ଚାକିରି ଦେବା ନାଁରେ ପ୍ରାୟ ୧୨ ଜଣ ଯୁବକଙ୍କଠାରୁ ୧୦ ଲକ୍ଷରୁ ଊର୍ଦ୍ଧ୍ୱ ଟଙ୍କା ଠକେଇ ହୋଇଛି। ଏଭଳି ଘଟଣା ଘଟିଛି କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଜିଲା ରାଜନଗର ବ୍ଲକରେ। ଏନେଇ ସେମାନେ ରାଜନଗର ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିବା ପରେ ବୁଧବାର ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ଭଦ୍ରକ ଟାଉନରୁ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ରାଜନଗର ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଛି।

ବିଜୟଙ୍କ ସମର୍ଥକଙ୍କ ସାମୂହିକ ଇସ୍ତଫା

ମହାକାଳପଡ଼ା,୭ା୧୨(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)- ବରିଷ୍ଠ ନେତା ବିଜୟ ମହାପାତ୍ର ଭାଜପାରୁ ଇସ୍ତଫା ଦେବା ପରେ  ତାଙ୍କ ଅନୁଗତମାନେ ଦଳ ଛାଡୁଛନ୍ତି। ଗୁରୁବାର କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଜିଲା ମହାକାଳପଡା ବ୍ଲକର ବରକନ୍ଧା ପଞ୍ଚାୟତ ସମିତି ସଭ୍ୟ ରଞ୍ଜନ ଚୌଧୁରୀଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ୧୦ ପଞ୍ଚାୟତର ସରପଞ୍ଚ ଓ ୧୧ ସମିତିସଭ୍ୟଙ୍କ ସମେତ ବିଜୟଙ୍କ ବହୁ ସମର୍ଥକ ଦଳରୁ ସାମୂହିକ ଇସ୍ତଫା ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି। 

ଗୃହରକ୍ଷୀଙ୍କ ୫୬ତମ ବାର୍ଷିକୋତ୍ସବ: ହୋମ୍‌ଗାର୍ଡଙ୍କ ନିଷ୍ଠାପର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା

ଗୃହରକ୍ଷୀଙ୍କ ୫୬ତମ ବାର୍ଷିକୋତ୍ସବ: ହୋମ୍‌ଗାର୍ଡଙ୍କ ନିଷ୍ଠାପର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା

କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଅଫିସ, ୭ା୧୨- କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଜଜାଙ୍ଗସ୍ଥିତ ରିଜର୍ଭ ପୋଲିସ ପଡିଆରେ ଗୃହରକ୍ଷୀଙ୍କ ୫୬ତମ ବାର୍ର୍ଷିକୋତ୍ସବ ଗୁରୁବାର ପାଳିତ ହୋଇଯାଇଛି ା ଏଥିରେ ଏସ୍‌ପି ନୀତିଶେଖର ଯୋଗଦେଇ ସର୍ବେକ୍ଷଣ ଓ ଅଭିବାଦନ ଗ୍ରହଣ କରିବା ସହ ହୋମ୍‌ଗାର୍ଡଙ୍କ ନିଷ୍ଠାପର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିଥିଲେ। 

ମାଛ ଗୋଦାମ ଶଟର ଭାଙ୍ଗିି ୩ ଲକ୍ଷ ଲୁଟ୍‌

ଚଣ୍ଡିଖୋଲ,୭ା୧୨(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ବଡ଼ଚଣା ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଚଣ୍ଡିଖୋଲ ଛକସ୍ଥିତ ମାଛ ବଜାରରେ ଥିବା ଏକ ଗୋଦାମ ଶଟର ଭାଙ୍ଗି ବୁଧବାର ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତମାନେ ୩ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଲୁଟ୍‌ କରିଛନ୍ତି। ଏ ନେଇ ଗୋଦାମ ମାଲିକ ଗୁରୁବାର ଚଣ୍ଡିଖୋଲ ଫାଣ୍ଡିରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି। 

‘ଦେଶବାସୀଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରେରଣାର ଉତ୍ସ ଆମ୍ବେଡକର’

‘ଦେଶବାସୀଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରେରଣାର ଉତ୍ସ ଆମ୍ବେଡକର’

ଚଣ୍ଡିଖୋଲ,୭ା୧୨ (ଡି.ଏନ.ଏ.)- ଚଣ୍ଡିଖୋଲସ୍ଥିତ ବଡ଼ଚଣା ବ୍ଲକ କଂଗ୍ରେସ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ପରିସରରେ ଗୁରୁବାର ଅନୁସୂଚିତ ଜାତି ଓ ମତ୍ସ୍ୟଜୀବୀ କଂଗ୍ରେସର ମିଳିତ ଆନୁକୂଲ୍ୟରେ ଭାରତରତ୍ନ ବି. ଆର ଆମ୍ବେଡକରଙ୍କ ୬୨ତମ ଶ୍ରାଦ୍ଧୋତ୍ସବ ପାଳିତ ହୋଇଯାଇଛି। 

ଶେଷ ହେଲା ସମିତିସଭ୍ୟା ଉପନିର୍ବାଚନ: ଆଜି ପ୍ରକାଶ ପାଇବ ଫଳାଫଳ

ଚଣ୍ଡିଖୋଲ,୭ା୧୨(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ବଡ଼ଚଣା ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ଗୋପାଳପୁର ପଞ୍ଚାୟତର ସମିତି ସଭ୍ୟା ପଦ ପାଇଁ ଗୁରୁବାର ଶାନ୍ତିଶୃଙ୍ଖଳାର ସହ ଉପନିର୍ବାଚନ ଶେଷ ହୋଇଛି। ଏହି ନିର୍ବାଚନରେ ୬୪ ପ୍ରତିଶତ ମତଦାତା ସେମାନଙ୍କର ମତ ଦେଇଛନ୍ତି। 

ଗୋଷ୍ଠୀ ସଂଘର୍ଷ ଘଟଣାରେ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ ଦାବି: ଥାନା ସମ୍ମୁଖରେ ବିକ୍ଷୋଭ କଲେ ମହିଳା

ଗୋଷ୍ଠୀ ସଂଘର୍ଷ ଘଟଣାରେ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ ଦାବି: ଥାନା ସମ୍ମୁଖରେ ବିକ୍ଷୋଭ କଲେ ମହିଳା

ଛତିଆ/ଚଣ୍ଡିଖୋଲ,୭।୧୨(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)- ବୈରୀ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଛତିଆଠାରେ କାର୍ତ୍ତିକେଶ୍ୱର ଭସାଣି ସମୟରେ କମ୍ପାନୀ ବଜାର ସାହି ଓ ଅମରେଶ୍ୱର ସାହି ମଧ୍ୟରେ ହୋଇଥିବା ଗୋଷ୍ଠୀ ସଂଘର୍ଷ ଘଟଣାରେ ବୈରୀ ପୋଲିସ କମ୍ପାନୀ ବଜାର ସାହିର ୬ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା। 

କନଭେୟର ବେଲ୍ଟରେ ଚାପିହୋଇ ଗୁରୁତର ଘଟଣା: ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ଠିକା ଶ୍ରମିକଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ

କଳିଙ୍ଗନଗର,୭ା୧୨(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ଜଖପୁରା ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଭିସାଷ୍ଟିଲ କାରଖାନାରେ କନଭେୟର ବେଲ୍ଟରେ ଚାପିହୋଇ ଗୁରୁତର ହୋଇଥିବା ଠିକା ଶ୍ରମିକଙ୍କର ଗୁରୁବାର ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି।

ଗାଁକୁ ନାହିଁ ସଂଯୋଗୀକରଣ ରାସ୍ତା

ଗାଁକୁ ନାହିଁ ସଂଯୋଗୀକରଣ ରାସ୍ତା

ବରୀ,୭ା୧୨(ସ୍ବ.ପ୍ର.)- ବରୀ ବ୍ଲକ ଅଧୀନ ଅନ୍ନ୍ୟାସପୁର ପଞ୍ଚାୟତରେ ରହିଛି ବାଜପଡ଼ା ଗାଁ। ୧୧ ନଂ. ଓ୍ବାର୍ଡଭାବେ ପରିଚିତ ଏହି ଗାଁରେ ୬୭୫ ଲୋକ ଓ ୪୩୦ ଭୋଟର ଅଛନ୍ତି। ହେଲେ ମୁଖ୍ୟରାସ୍ତାକୁ ଆସିବା ପାଇଁ ସଂଯୋଗୀକରଣ ରାସ୍ତା ନ ଥିବାରୁ ଗ୍ରାମବାସୀ ହଇରାଣ ହରକତ ହେବା ସହ ଘରୋଇ ଜମିରେ ଯାତାୟାତ କରିଥାନ୍ତି।

ଠିକାଶ୍ରମିକଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁକୁ ନେଇ ଉତ୍ତେଜନା: କ୍ଷତିପୂରଣ ଦାବିରେ ରାସ୍ତାରୋକୋ

ଠିକାଶ୍ରମିକଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁକୁ ନେଇ ଉତ୍ତେଜନା: କ୍ଷତିପୂରଣ ଦାବିରେ ରାସ୍ତାରୋକୋ

ପାରାଦୀପ,୭ା୧୨(ସ୍ବ.ପ୍ର.): ପାରାଦୀପ ବନ୍ଦର ଭିତରେ ଯାନ୍ତ୍ରୀକରଣ ବ୍ୟବସ୍ଥାରେ କୋଇଲା କାରବାର କରୁଥିବା ଚେନ୍ନାଇ ରାଧା ନାମକ କମ୍ପାନୀର ଜଣେ ଠିକା ଶ୍ରମିକଙ୍କ  ମୃତ୍ୟୁକୁ ନେଇ ଗୁରୁବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଏଠାରେ ଉତ୍ତେଜନା ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି। 

ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ମହିଳାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ

ଜଗତ୍‌ସିଂହପୁର ଅଫିସ, ୭|୧୨: ଜଗତ୍‌ସିଂହପୁର ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଓୟାରଲେସ୍‌ ଛକ ନିକଟରେ ଗୁରୁବାର ପୂର୍ବାହ୍ନ ୧୧ଟା ବେଳେ ଏକ ବାଇକ୍‌ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି।