ଉପକୂଳ ଓଡିଶା

ଦୁର୍ଗାପୂଜା ପାଇଁ ଶାନ୍ତି କମିଟି ବୈଠକ

ଦୁର୍ଗାପୂଜା ପାଇଁ ଶାନ୍ତି କମିଟି ବୈଠକ

ପଟ୍ଟାମୁଣ୍ଡାଇ,୨୭।୯(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ଆଗାମୀ ଦୁର୍ଗାପୂଜାକୁ ସରସ ସୁନ୍ଦର ଓ ଶାନ୍ତିଶୃଖଂଳାର ସହ ପାଳନ କରିବା ପାଇଁ ପଟ୍ଟାମୁଣ୍ଡାଇ ଥାନାରେ ଶାନ୍ତି କମିଟି ବୈଠକ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି । ଏହି ବୈଠକରେ ପଟ୍ଟାମୁଣ୍ଡାଇ ଭାରପ୍ରାପ୍ତ ତହସିଲଦାର ସରୋଜ କୁମାର ସ୍ବାଇଁ ଅଧ୍ୟକ୍ଷତା କରିଥିଲେ । ବୈଠକରେ ଏସଡିପିଓ ଉମାଶଙ୍କର ମହାରଣା, ଥାନା ଆଇଆଇସି ପ୍ରମୋଦ କୁମାର ମଲିକ, ପୂଜା କମିଟି ସମ୍ପାଦକ ବିଜୟ କୁମାର ସାହୁ, ପୂର୍ତ୍ତ ବିଭାଗ ସହକାରୀ ଯନ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରଶାନ୍ତ କୁମାର ଦାଶ ପ୍ରମୁଖ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ ।

ଡାକ୍ତରଙ୍କ ଅବହେଳାରୁ ଶିଶୁର ମୃତ୍ୟୁ ଅଭିଯୋଗ

କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଅଫିସ,୨୭।୯-ଡାକ୍ତରଙ୍କ ଅବହେଳା ଯୋଗୁ  ବୁଧବାର ଜିଲା ମୁଖ୍ୟ ଚିକିତ୍ସାଳୟରେ  ଶୁଭକାନ୍ତ ମଲ୍ଲିକ (୨୨ ମାସ)  ନାମକ ଜଣେ  ଶିଶୁର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି। ମୃତ ଶିଶୁ ହେଲେ କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଜିଲା ରାଜନଗର ଥାନା ଗୋବିନ୍ଦପୁର ଗ୍ରାମର ହେମନ୍ତ ମଲ୍ଲିକଙ୍କ ପୁଅ।  ଏ ନେଇ ହେମନ୍ତ ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ଟାଉନ ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି । 

ମାର୍ଶାଘାଇରେ ଗ୍ରାମସଭା

ମାର୍ଶାଘାଇରେ ଗ୍ରାମସଭା

ମାର୍ଶାଘାଇ ୨୭।୯  (ଡିଏନଏ)-ମାର୍ଶାଘାଇ ପଞ୍ଚାୟତ ସଭାଗୃହରେ ମହାତ୍ମାଗାନ୍ଧୀ ଜାତୀୟ ଗ୍ରାମୀଣ ନିଶ୍ଚିତ କର୍ମନିଯୁକ୍ତି ଯୋଜନାର  ଗ୍ରାମସଭା ସୁବ୍ରତ କୁମାର ପ୍ରଧାନଙ୍କ ସଭାପତିତ୍ୱରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି ।

 ନବନିର୍ମାଣ କୃଷକ ସଂଗଠନ ପକ୍ଷରୁ ସଂକଳ୍ପ ବୈଠକ

ନବନିର୍ମାଣ କୃଷକ ସଂଗଠନ ପକ୍ଷରୁ ସଂକଳ୍ପ ବୈଠକ

ରଘୁନାଥପୁର, ୨୭।୯(ଡି.ଏନ.ଏ.): ନବନିର୍ମାଣ କୃଷକ ସଂଗଠନ ପକ୍ଷରୁ ରଘୁନାଥପୁର ବ୍ଲକସ୍ତରୀୟ ଏକ ସଂକଳ୍ପ ସଭା କୁତାମଚଣ୍ଡି ମନ୍ଦିର ପରିସରରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି।

 ନବନିର୍ମାଣ କୃଷକ ସଂଗଠନ ପକ୍ଷରୁ ସଂକଳ୍ପ ବୈଠକ

ନବନିର୍ମାଣ କୃଷକ ସଂଗଠନ ପକ୍ଷରୁ ସଂକଳ୍ପ ବୈଠକ

ରଘୁନାଥପୁର, ୨୭।୯(ଡି.ଏନ.ଏ.): ନବନିର୍ମାଣ କୃଷକ ସଂଗଠନ ପକ୍ଷରୁ ରଘୁନାଥପୁର ବ୍ଲକସ୍ତରୀୟ ଏକ ସଂକଳ୍ପ ସଭା କୁତାମଚଣ୍ଡି ମନ୍ଦିର ପରିସରରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି।

ସ୍ବଚ୍ଛତା ହିଁ  ସୁସ୍ଥତା

ସ୍ବଚ୍ଛତା ହିଁ ସୁସ୍ଥତା

ରଘୁନାଥପୁର, ୨୭।୯(ଡି.ଏନ.ଏ.) ଗ୍ରାମ୍ୟ ପରିବେଶକୁ ପରିଷ୍କାର ରଖିବାର ଆଭିମୁଖ୍ୟ ଗ୍ରହଣ କରି ରଘୁନାଥପୁର ବ୍ଲକ ତଅଁରା ରାମଚନ୍ଦ୍ରପୁର ଗଁା କଲ୍ୟାଣ ସମିତି ଓ ୧୭ଟି ଏସଏଚଜି ମହିଳାଙ୍କୁ ନେଇ ସଫେଇ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି।

କୃଷି ଋଣ ଛାଡ ଦାବିରେ ଭାଜପାର ହରତାଳ

କୃଷି ଋଣ ଛାଡ ଦାବିରେ ଭାଜପାର ହରତାଳ

ମାର୍ଶାଘାଇ,୨୭।୯(ଡିଏନଏ)-ଲଗାଣ ବର୍ଷାରେ ମାର୍ଶାଘାଇ ବ୍ଲକରେ ବ୍ୟାପକ କ୍ଷୟକ୍ଷତି ଘଟିଛି। ବିଶେଷ କରି ଚାଷଜମିରେ ବର୍ଷା ପାଣି ଜମି ରହିବା ଦ୍ୱାରା ଫସଲ ହାନି ଘଟିବା ସାଙ୍ଗକୁ ଗୋସଂପଦ ପାଇଁ ଖାଦ୍ୟାଭାବ ଦେଖାଦେଇଛି। 

ଓଡଗାଁରେ ‘ଆମ ଗାଁ, ଆମ ବିକାଶ’ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଅନୁଷ୍ଠିତ

ଓଡଗାଁରେ ‘ଆମ ଗାଁ, ଆମ ବିକାଶ’ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଅନୁଷ୍ଠିତ

ଓଡଗାଁ, ୨୭।୯(ସ୍ବ.ପ୍ର.)-ନୟାଗଡ଼ ଜିଲ୍ଲା ଓଡଗାଁରେ ଗୁରୁବାର ‘ଆମ ଗାଁ, ଆମ ବିକାଶ’ ସମାବେଶ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଛି। ସମାବେଶରେ ହଜାର ହଜାର ମହିଳାଙ୍କ ସମାଗମ ହୋଇଥିଲା।

ବଜ୍ରପାତରେ ୬ ଗାଈ ମୃତ

ବଜ୍ରପାତରେ ୬ ଗାଈ ମୃତ

ବୋଲଗଡ଼,୨୭।୯(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ବୋଲଗଡ଼ ବ୍ଲକରେ ବୁଧବାର ଅପରାହ୍ନରେ ବଜ୍ରପାତ ଘଟି ୬ଟି ଗାଈ ମୃତ୍ୟବରଣ କରିଛନ୍ତି। ସୂଚନା ଅନୁସାରେ,  ପିଚୁକୁଳି ପଞ୍ଚାୟତ ଟିକାତାଳ ଗ୍ରାମ ନିକଟ ଆମ୍ବତୋଟାଠାରେ ୫ଟି ଗାଈ ଚରୁଥିବା ବେଳେ ବଜ୍ରପାତ ଯୋଗୁ ସେମାନଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି।

ଜିଲାରେ ପ୍ରଥମଥର ପାଇଁ ଭଏସ୍‌ ଅଫ ନୟାଗଡ଼

ଜିଲାରେ ପ୍ରଥମଥର ପାଇଁ ଭଏସ୍‌ ଅଫ ନୟାଗଡ଼

ନୟାଗଡ଼ ଅଫିସ,୨୭।୯-ନୟାଗଡ଼ କ୍ଲବ ଅନୁଷ୍ଠାନ ଆନୁକୂଲ୍ୟରେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ନୟାଗଡ଼ ଜିଲାର ସଙ୍ଗୀତ ପ୍ରତିଭାମାନଙ୍କୁ  ନେଇ ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ଭଏସ୍‌ ଅଫ୍‌ ନୟାଗଡ଼ ପ୍ରତିଯୋଗିତା । ଅକ୍ଟୋବର ୭ ତାରିଖରୁ ଏହା ଆରମ୍ଭ ହେବ। 

କୃମିନାଶକ ଔଷଧ ଖାଇ ୩ ଛାତ୍ରୀ ଅସୁସ୍ଥ

କୃମିନାଶକ ଔଷଧ ଖାଇ ୩ ଛାତ୍ରୀ ଅସୁସ୍ଥ

ନୟାଗଡ଼ ଅଫିସ,୨୭।୯- ନୟାଗଡ଼ ଜିଲା ସଦର ବ୍ଲକ ପ୍ରତାପପ୍ରସାଦ ଉଚ୍ଚ ପ୍ରାଥମିକ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ବୁଧବାର କୃମିନାଶକ ବଟିକା ଖାଇ  ୩ ଜଣ ଛାତ୍ରୀ ଅସୁସ୍ଥ ହୋଇଛନ୍ତି। ସେମାନେ ହେଲେ ସପ୍ତମ ଶ୍ରେଣୀର ଛାତ୍ରୀ ଖୁସି ବଳିୟାରସିଂହ, ସୋନାଲି କଅଁର ଓ ପଞ୍ଚମ ଶ୍ରେଣୀର  ପୂଜା ସୁନ୍ଦରା। 

ସ୍ଥାଣୁ  ପାଲଟିଛି ଜିଲା ପର୍ଯ୍ୟଟନ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ

ସ୍ଥାଣୁ ପାଲଟିଛି ଜିଲା ପର୍ଯ୍ୟଟନ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ

ନୟାଗଡ଼ ଅଫିସ,୨୭।୯-ଗୁରୁବାର ପାଳନ କରାଯିବ ବିଶ୍ୱ ପର୍ଯ୍ୟଟନ ଦିବସ । ଏଥିପାଇଁ ରାଜ୍ୟର ବିଭିନ୍ନ ଅଞ୍ଚଳ ତଥା ରାଜଧାନୀଠାରୁ ଆରମ୍ଭକରି ଜିଲାର ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ  କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମମାନ କରାଯିବ। ତେବେ ଶିଳ୍ପବିହୀନ ନୟାଗଡ଼ ଜିଲାରେ ପ୍ରତିବର୍ଷ ଭଳି ଶୋଭାଯାତ୍ରାରେ ସୀମିତ ରହିବ ଉକ୍ତ ଦିବସ ପାଳନ। 

ଭଉଣୀକୁ ବଞ୍ଚାଇବାକୁ ଯାଇ ଖରସ୍ରୋତାରେ ଭାସିଗଲେ ଭାଇ

ଭଉଣୀକୁ ବଞ୍ଚାଇବାକୁ ଯାଇ ଖରସ୍ରୋତାରେ ଭାସିଗଲେ ଭାଇ

ବିଞ୍ଝାରପୁର,୨୭।୯(ଡି.ଏନ.ଏ)- ଭଉଣୀକୁ ବଞ୍ଚାଇବାକୁ ଯାଇ ଖରସ୍ରୋତା ନଦୀରେ ଭାସିଗଲେ ଜଣେ ଭାଇ। ଏହି ଘଟଣା ସମଗ୍ର ବିଞ୍ଝାରପୁର ଅଞ୍ଚଳରେ ଏକ ଶୋକାକୂଳ ପରିବେଶ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି। ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଯାଜପୁର ସଦର ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ସାନସୁଅର

ପୁତ୍ର ଶୋକ ସହିହେଲା ନାହିଁ : ବିଷପାନ କରି ଦମ୍ପତିଙ୍କ ଆମତ୍ହତ୍ୟା

ପୁତ୍ର ଶୋକ ସହିହେଲା ନାହିଁ : ବିଷପାନ କରି ଦମ୍ପତିଙ୍କ ଆମତ୍ହତ୍ୟା

ବିଞ୍ଝାରପୁର,୨୭।୯(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)- ଏକମାତ୍ର ପୁତ୍ରର ମୃତ୍ୟୁ ଅସହ୍ୟ ହେଲା। ପୁତ୍ର ମୃତ୍ୟୁ ଦୁଃଖ ସହି ନ ପାରି ଏକ ଦମ୍ପତି ଶେଷରେ ବିଷପାନ କରି ଆମତ୍ହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି।  ଏଭଳି ଏକ ହୃଦୟବିଦାରକ ଘଟଣା ଘଟିଛି ଯାଜପୁର ଜିଲା ବିଞ୍ଝାରପୁର ଥାନା ଉଡ୍ରଙ୍ଗ ଗ୍ରାମରେ।

ବ୍ୟାଙ୍କରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ସମ୍ପତ୍ତି ନଷ୍ଟ

ବ୍ୟାଙ୍କରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ସମ୍ପତ୍ତି ନଷ୍ଟ

ଯାଜପୁର ରୋଡ,୨୭।୯(ନି.ପ୍ର)- ଯାଜପୁର ରୋଡ ସହର ଚୋରଦା ନିକଟରେ ଥିବା ମଣିପୁରମ୍‌ ସୁନା ଋଣ ବ୍ୟାଙ୍କରେ ବୁଧବାର ଅପରାହ୍ନରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ ଘଟିଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି। ଏଥିରେ ପ୍ରାୟ ୧୧ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ବ୍ୟାଙ୍କ ସମ୍ପତ୍ତି ନଷ୍ଟ ହୋଇଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି। 

ବଡ଼ଚଣା ନିର୍ବାଚନମଣ୍ଡଳୀ: ବିଧାୟକଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଏକାଠି ହେଲେ ପୁରୁଖା ନେତା

ବଡ଼ଚଣା ନିର୍ବାଚନମଣ୍ଡଳୀ: ବିଧାୟକଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଏକାଠି ହେଲେ ପୁରୁଖା ନେତା

ଯାଜପୁର ଅଫିସ/ଚଣ୍ଡିଖୋଲ,୨୭।୯(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ)- ବଡ଼ଚଣା ବିଜୁ ଜନତା ଦଳରେ ଫାଟ ସୃଷ୍ଟି ହେବାର ଆଭାସ ଦେଖାଦେଲାଣି। ବିଧାୟକ ତଥା ସରକାରୀ ମୁଖ୍ୟ ସଚେତକ ଅମର ପ୍ରସାଦ ଶତପଥିଙ୍କ ବିରୋଧରେ ପୁରୁଖା ନେତାମାନେ ବୈଠକ କରିଛନ୍ତି। 

ମା’ ବିରଜାଙ୍କ ରଥ ନିର୍ମାଣ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ

ମା’ ବିରଜାଙ୍କ ରଥ ନିର୍ମାଣ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ

ବିରଜାକ୍ଷେତ୍ର,୨୭।୯(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ)- ଯାଜପୁରର ଅଧିଷ୍ଠାତ୍ରୀ ଦେବୀ ମା’ ବିରଜାଙ୍କ ଦୁର୍ଗାପୂଜା ଅବସରରେ ରଥଯାତ୍ରା ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥାଏ। ରଥଯାତ୍ରା ନିମନ୍ତେ ରଥ ନିର୍ମାଣର ଶୁଭାରମ୍ଭ ଇନ୍ଦୁ ପୂର୍ଣ୍ଣିମାଠାରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି। ପବିତ୍ର ସୁନିଆଁଠାରୁ ମା’ ବିରଜାଙ୍କ ବନଯୋଗ ଯାତ୍ରା ଆରମ୍ଭ ହୋଇ ରଥ ନିର୍ମାଣ ପାଇଁ ବିଲ୍ବ କାଠ ଅନୁକୂଳ ହୋଇଥାଏ।

ଟଙ୍କା ଛଡାଇନେବା ଅଭିଯୋଗରେ ଯୁବକ ଗିରଫ

ଟଙ୍କା ଛଡାଇନେବା ଅଭିଯୋଗରେ ଯୁବକ ଗିରଫ

ଧର୍ମଶାଳା, ୨୬ା୯(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)- ଧର୍ମଶାଳା ଥାନା ଭଡ଼ଙ୍ଗା ନିକଟ ୫୩ ନମ୍ବର ଜାତୀୟ ରାଜପଥରେ ମଙ୍ଗଳବାର ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ଜଣେ ଖବରଦାତାଙ୍କଠାରୁ ୩ ଜଣ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ଗାଳିଗୁଲଜ କରି ଟଙ୍କା ଛଡାଇନେଇଥିବା ନେଇ ଧର୍ମଶାଳା ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଥିଲା।

ଋଣ ବୋଝ ସହିନପାରି ଚାଷୀଙ୍କ ଆତ୍ମତ୍ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ

ଋଣ ବୋଝ ସହିନପାରି ଚାଷୀଙ୍କ ଆତ୍ମତ୍ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ

ଧର୍ମଶାଳା, ୨୬ା୯(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)- ଧର୍ମଶାଳା  ତହସିଲ ଅଭୟପୁର ପଞ୍ଚାୟତ ଅନ୍ତର୍ଗତ ମଙ୍ଗରାଜପୁର ଗ୍ରାମରେ ଋଣଭାର ସହି ନ ପାରି ଜଣେ ଚାଷୀ ବେକରେ ରଶି ଲଗାଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିବା ପରିବାର ପକ୍ଷରୁ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି।

ପ୍ଲାଷ୍ଟିକମୁକ୍ତ ଅଭିଯାନରେ କୁରୁଜଙ୍ଗା ପଞ୍ଚାୟତ ଉଚ୍ଚ ପ୍ରାଥମିକ ଓ ଉଚ୍ଚ ବିଦ୍ୟାଳୟ ସାମିଲ

ପ୍ଲାଷ୍ଟିକମୁକ୍ତ ଅଭିଯାନରେ କୁରୁଜଙ୍ଗା ପଞ୍ଚାୟତ ଉଚ୍ଚ ପ୍ରାଥମିକ ଓ ଉଚ୍ଚ ବିଦ୍ୟାଳୟ ସାମିଲ

ଡେରାବିଶ, ୨୬।୯ (ସ୍ବ.ପ୍ର.)-ଧରିତ୍ରୀ ଓ ଓଡ଼ିଶାପୋଷ୍ଟ ତରଫରୁ ଆୟୋଜିତ ପ୍ଲାଷ୍ଟିକମୁକ୍ତ ଓଡ଼ିଶା ଅଭିଯାନରେ ଡେରାବିଶ ବ୍ଲକ କୁରୁଜଙ୍ଗାସ୍ଥିତ ପଞ୍ଚାୟତ ହାଇସ୍କୁଲ ଓ ଉଚ୍ଚ ପ୍ରାଥମିକ ବିଦ୍ୟାଳୟର ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ର ଓ ଶିକ୍ଷୟିତ୍ରୀଶିକ୍ଷକମାନେ ସାମିଲ ହୋଇଛନ୍ତି।

ମନପୁରମ୍‌ ଗୋଲ୍ଡ ଲୋନ୍‌ ଅଣବ୍ୟାକିଂ ଆର୍ଥିକ ସଂସ୍ଥାରେ ନିଆଁ

ମନପୁରମ୍‌ ଗୋଲ୍ଡ ଲୋନ୍‌ ଅଣବ୍ୟାକିଂ ଆର୍ଥିକ ସଂସ୍ଥାରେ ନିଆଁ

ଯାଜପୁର ରେଡ୍‌, ୨୬।୯ (ନି.ପ୍ର.)-ଯାଜପୁର ରୋଡ୍‌ର ଯୋରନ୍ଦାଠାରେ ଥିବା ମନପୁରମ୍‌ ଗୋଲ୍ଡ ଲୋନ୍‌ ଅଣବ୍ୟାକିଂ ଆର୍ଥିକ ସଂସ୍ଥାରେ ବୁଧବାର ପୂର୍ବାହ୍ନରେ ବିଦ୍ୟୁତ୍‌ ସର୍ଟଶର୍କିଟ ଯୋଗୁ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ ଘଟିଥିଲା।

ଖୁସି ପ୍ରଶିକ୍ଷଣ ଶିବିର

ଖୁସି ପ୍ରଶିକ୍ଷଣ ଶିବିର

ଡେରାବିଶ, ୨୬।୯ (ସ୍ବ.ପ୍ର.)- ଡେରାବିଶ ବ୍ଲକ ଅଞ୍ଚଳର ବିଭିନ୍ନ ଶିକ୍ଷାନୁଷ୍ଠାନରେ ବୁଧବାର ଖୁସି ପ୍ରଶିକ୍ଷଣ ଶିବିର ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି। 

ଯୁବକଙ୍କ ମାଡ଼ରେ ବୃଦ୍ଧ ମୃତ

ଯୁବକଙ୍କ ମାଡ଼ରେ ବୃଦ୍ଧ ମୃତ

ନିରାକାରପୁର, ୨୬।୯ (ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)-ଖୋର୍ଦ୍ଧା ଜିଲା ବଡ଼ପୋଖରିଆ ପଞ୍ଚାୟତ ଅଧୀନ ପଶ୍ଚିମସାହିର ଜଣେ ବୃଦ୍ଧଙ୍କୁ ସ୍ଥାନୀୟ ଜଣେ ଯୁବକ ପିଟି ପିଟି ମାରିଦେଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି। ମୃତକ ଜଣକ ହେଲେ କେଦାରନାଥ ଜେନା(୭୦)।