ଉପକୂଳ ଓଡିଶା

ଅଗ୍ନିଶମ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ଆନ୍ଦୋଳନ ୪ର୍ଥ ଦିନରେ

ଅଗ୍ନିଶମ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ଆନ୍ଦୋଳନ ୪ର୍ଥ ଦିନରେ

ଆଳି,୨୭।୯(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ଓଡିଶା ଅଗ୍ନିଶମ କର୍ମଚାରୀ ସଂଘ ପକ୍ଷରୁ ୬ ଦଫା ଦାବି ନେଇ କାର୍ଯ୍ୟ ବନ୍ଦ ଆନ୍ଦୋଳନ  ଗୁରୁବାର ୪ ର୍ଥ ଦିନରେ ପହଁଞ୍ଚିଛି ।

ଗୋଲରାହାଟ ସମବାୟ ସମିତିର ବାର୍ଷିକ ସାଧାରଣ ସଭା

ଗୋଲରାହାଟ ସମବାୟ ସମିତିର ବାର୍ଷିକ ସାଧାରଣ ସଭା

ଡେରାବିଶ, ୨୭।୯ (ସ୍ବ.ପ୍ର.)-ଡେରାବିଶ ବ୍ଲକ ଅଧୀନ ଗୋଲରାହାଟ ପ୍ରାଥମିକ କୃଷି ସମବାୟ ସମିତିର ବାର୍ଷିକ ସାଧାରଣ ସଭା ବୁଧବାର ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି।

ଗୋପାଳଜୀଉ ପାଟଣାରେ ଭାଗବତ ପାରାୟଣ

ଗୋପାଳଜୀଉ ପାଟଣାରେ ଭାଗବତ ପାରାୟଣ

ଡେରାବିଶ, ୨୭।୯ (ସ୍ବ.ପ୍ର.)-ଡେରାବିଶ ବ୍ଲକ ଅଞ୍ଚଳର ବିଭିନ୍ନ ମଠ, ମନ୍ଦିର ଓ ଭାଗବତ ଟୁଙ୍ଗିରେ ଶ୍ରୀମଦ୍‌ ଭାଗବତଙ୍କ ଜନ୍ମ ଉତ୍ସବ ଓ ଭାଗବତ ପାରାୟଣ ମଙ୍ଗଳବାର ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛ।

ରାସ୍ତା ପାର୍ଶ୍ୱ ବନୀକରଣ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ

ରାସ୍ତା ପାର୍ଶ୍ୱ ବନୀକରଣ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ

ରାଜକନିକା, ୨୭।୯ (ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)-ରାଜକନିକା ବ୍ଲକ ତେନ୍ତୁଳିକୋଳିସ୍ଥିତ ରାମନାରାୟଣ ଚାରିଟେବୁଲ୍‌ ଟ୍ରଷ୍ଟ ତରଫରୁ କୋଇଲିପୁର ପଞ୍ଚୟତ ଘରଭଞ୍ଜା କୋହ୍ଲା-ଗଜରାଜପୁର ଛକ ଓ କାଟଣାବଣିଆ ପଞ୍ଚାୟତର କାଟଣା ବଜାରଠାରୁ କାଟଣା କଲେଜ ରାସ୍ତା ରାସ୍ତାପାର୍ଶ୍ୱ ବନୀକରଣ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛ। 

ଗଭୀର ସମୁଦ୍ରରେ ସୁରକ୍ଷାବାହିନୀଙ୍କ ସମରାଭ୍ୟାସ

ଗଭୀର ସମୁଦ୍ରରେ ସୁରକ୍ଷାବାହିନୀଙ୍କ ସମରାଭ୍ୟାସ

ମହାକାଳପଡ଼ା, ୨୭।୯ (ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)-ଆତଙ୍କବାଦ ଦମନ ପାଇଁ ଗଭୀର ସମୁଦ୍ରରେ ମିଳିତ ସୁରକ୍ଷା ବାହିନୀ ପକ୍ଷରୁ ସମରାଭ୍ୟାସ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା

ନିଯୁକ୍ତିରେ ଅନିୟମିତତା ଦର୍ଶାଇ ଅଧ୍ୟାପକଙ୍କ ଅନଶନ

ନିଯୁକ୍ତିରେ ଅନିୟମିତତା ଦର୍ଶାଇ ଅଧ୍ୟାପକଙ୍କ ଅନଶନ

କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଅଫିସ, ୨୭।୯-କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ଜିଲା ପଟ୍ଟାମୁଣ୍ଡାଇ ମହିଳା କଲେଜରେ ଅଧ୍ୟାପକ ନିଯୁକ୍ତିରେ ଅନିୟମିତତା ହୋଇଛି। ଏଭଳି ଅଭିଯୋଗ ଆଣି କଲେଜ ଅଧ୍ୟାପକ ଶ୍ରୀଧର ବେହେରା ଜିଲାପାଳଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ସମ୍ମୁଖରେ ବୁଧବାର ଅନଶନରେ ବସିଥିଲେ। ଅଧ୍ୟାପକ ବେହେରା କହିଛନ୍ତି, ପଟ୍ଟାମୁଣ୍ଡାଇ ଯୁକ୍ତ ୩ ମହିଳା କଲେଜରେ ୨୦୧୩  ଅଗଷ୍ଟ ୧୪ ତାରିଖରେ ତାଙ୍କୁ ଅଧ୍ୟାପକ ଭାବେ ନିଯୁକ୍ତି ମିଳିଛି। 


ମହାକାଳପଡା ଥାନା ହାଜତରୁ ଫେରାର ଯୁବକଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣା ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଦାବିପତ୍ର ପ୍ରଦାନ ପାଇଁ ପଦଯାତ୍ରା

ମହାକାଳପଡା ଥାନା ହାଜତରୁ ଫେରାର ଯୁବକଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣା ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଦାବିପତ୍ର ପ୍ରଦାନ ପାଇଁ ପଦଯାତ୍ରା

କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଅଫିସ, ୨୭।୯-ମହାକାଳପଡା ଥାନା ହାଜତରୁ ଫେରାର ଯୁବକଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣାରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଆଇଆଇସି ଶ୍ୟାମଘନ ବେହେରାଙ୍କୁ ଗିରଫ, ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ୩୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା କ୍ଷତିପୂରଣ ଓ ପରିବାରର ଜଣଙ୍କୁ ଚାକିରି ଦାବି କରି ସମୂହ ଗଣ ସଂଗଠନ ପକ୍ଷରୁ ଗୁରୁବାର ଭୁବନେଶ୍ୱଠାରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କୁ ଏକ ବାବିପତ୍ର୍ର ପ୍ରଦାନ କରାଯିବ। 

୧୬ ପରିବାର ୧୮ ଦିନ ହେଲା ଜଳବନ୍ଦୀ

୧୬ ପରିବାର ୧୮ ଦିନ ହେଲା ଜଳବନ୍ଦୀ

ପଟ୍ଟାମୁଣ୍ଡାଇ,୨୭।୯(ସ୍ବ.ପ୍ର.)-ଖରସ୍ରୋତାର ଶାଖା କାଣୀନଦୀ ବନ୍ୟାରେ ପଟ୍ଟାମୁଣ୍ଡାଇ ବ୍ଲକ ଧୋୟାଞ୍ଚଳର ୫ଟି ପଞ୍ଚାୟତ ଜଳମଗ୍ନ ହୋଇପଡ଼ିଛି। ତରଡିପାଳ ପଞ୍ଚାୟତର ବିଲମଳିକ ସାହିର ୧୬ ପରିବାର ୧୮ ଦିନ ହେଲା ଜଳବନ୍ଦୀ ହୋଇ ରହିଛନ୍ତି।

ଦୁର୍ଗାପୂଜା ପାଇଁ ଶାନ୍ତି କମିଟି ବୈଠକ

ଦୁର୍ଗାପୂଜା ପାଇଁ ଶାନ୍ତି କମିଟି ବୈଠକ

ପଟ୍ଟାମୁଣ୍ଡାଇ,୨୭।୯(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ଆଗାମୀ ଦୁର୍ଗାପୂଜାକୁ ସରସ ସୁନ୍ଦର ଓ ଶାନ୍ତିଶୃଖଂଳାର ସହ ପାଳନ କରିବା ପାଇଁ ପଟ୍ଟାମୁଣ୍ଡାଇ ଥାନାରେ ଶାନ୍ତି କମିଟି ବୈଠକ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି । ଏହି ବୈଠକରେ ପଟ୍ଟାମୁଣ୍ଡାଇ ଭାରପ୍ରାପ୍ତ ତହସିଲଦାର ସରୋଜ କୁମାର ସ୍ବାଇଁ ଅଧ୍ୟକ୍ଷତା କରିଥିଲେ । ବୈଠକରେ ଏସଡିପିଓ ଉମାଶଙ୍କର ମହାରଣା, ଥାନା ଆଇଆଇସି ପ୍ରମୋଦ କୁମାର ମଲିକ, ପୂଜା କମିଟି ସମ୍ପାଦକ ବିଜୟ କୁମାର ସାହୁ, ପୂର୍ତ୍ତ ବିଭାଗ ସହକାରୀ ଯନ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରଶାନ୍ତ କୁମାର ଦାଶ ପ୍ରମୁଖ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ ।

ଡାକ୍ତରଙ୍କ ଅବହେଳାରୁ ଶିଶୁର ମୃତ୍ୟୁ ଅଭିଯୋଗ

କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଅଫିସ,୨୭।୯-ଡାକ୍ତରଙ୍କ ଅବହେଳା ଯୋଗୁ  ବୁଧବାର ଜିଲା ମୁଖ୍ୟ ଚିକିତ୍ସାଳୟରେ  ଶୁଭକାନ୍ତ ମଲ୍ଲିକ (୨୨ ମାସ)  ନାମକ ଜଣେ  ଶିଶୁର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି। ମୃତ ଶିଶୁ ହେଲେ କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଜିଲା ରାଜନଗର ଥାନା ଗୋବିନ୍ଦପୁର ଗ୍ରାମର ହେମନ୍ତ ମଲ୍ଲିକଙ୍କ ପୁଅ।  ଏ ନେଇ ହେମନ୍ତ ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ଟାଉନ ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି । 

ମାର୍ଶାଘାଇରେ ଗ୍ରାମସଭା

ମାର୍ଶାଘାଇରେ ଗ୍ରାମସଭା

ମାର୍ଶାଘାଇ ୨୭।୯  (ଡିଏନଏ)-ମାର୍ଶାଘାଇ ପଞ୍ଚାୟତ ସଭାଗୃହରେ ମହାତ୍ମାଗାନ୍ଧୀ ଜାତୀୟ ଗ୍ରାମୀଣ ନିଶ୍ଚିତ କର୍ମନିଯୁକ୍ତି ଯୋଜନାର  ଗ୍ରାମସଭା ସୁବ୍ରତ କୁମାର ପ୍ରଧାନଙ୍କ ସଭାପତିତ୍ୱରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି ।

 ନବନିର୍ମାଣ କୃଷକ ସଂଗଠନ ପକ୍ଷରୁ ସଂକଳ୍ପ ବୈଠକ

ନବନିର୍ମାଣ କୃଷକ ସଂଗଠନ ପକ୍ଷରୁ ସଂକଳ୍ପ ବୈଠକ

ରଘୁନାଥପୁର, ୨୭।୯(ଡି.ଏନ.ଏ.): ନବନିର୍ମାଣ କୃଷକ ସଂଗଠନ ପକ୍ଷରୁ ରଘୁନାଥପୁର ବ୍ଲକସ୍ତରୀୟ ଏକ ସଂକଳ୍ପ ସଭା କୁତାମଚଣ୍ଡି ମନ୍ଦିର ପରିସରରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି।

 ନବନିର୍ମାଣ କୃଷକ ସଂଗଠନ ପକ୍ଷରୁ ସଂକଳ୍ପ ବୈଠକ

ନବନିର୍ମାଣ କୃଷକ ସଂଗଠନ ପକ୍ଷରୁ ସଂକଳ୍ପ ବୈଠକ

ରଘୁନାଥପୁର, ୨୭।୯(ଡି.ଏନ.ଏ.): ନବନିର୍ମାଣ କୃଷକ ସଂଗଠନ ପକ୍ଷରୁ ରଘୁନାଥପୁର ବ୍ଲକସ୍ତରୀୟ ଏକ ସଂକଳ୍ପ ସଭା କୁତାମଚଣ୍ଡି ମନ୍ଦିର ପରିସରରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି।

ସ୍ବଚ୍ଛତା ହିଁ  ସୁସ୍ଥତା

ସ୍ବଚ୍ଛତା ହିଁ ସୁସ୍ଥତା

ରଘୁନାଥପୁର, ୨୭।୯(ଡି.ଏନ.ଏ.) ଗ୍ରାମ୍ୟ ପରିବେଶକୁ ପରିଷ୍କାର ରଖିବାର ଆଭିମୁଖ୍ୟ ଗ୍ରହଣ କରି ରଘୁନାଥପୁର ବ୍ଲକ ତଅଁରା ରାମଚନ୍ଦ୍ରପୁର ଗଁା କଲ୍ୟାଣ ସମିତି ଓ ୧୭ଟି ଏସଏଚଜି ମହିଳାଙ୍କୁ ନେଇ ସଫେଇ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି।

କୃଷି ଋଣ ଛାଡ ଦାବିରେ ଭାଜପାର ହରତାଳ

କୃଷି ଋଣ ଛାଡ ଦାବିରେ ଭାଜପାର ହରତାଳ

ମାର୍ଶାଘାଇ,୨୭।୯(ଡିଏନଏ)-ଲଗାଣ ବର୍ଷାରେ ମାର୍ଶାଘାଇ ବ୍ଲକରେ ବ୍ୟାପକ କ୍ଷୟକ୍ଷତି ଘଟିଛି। ବିଶେଷ କରି ଚାଷଜମିରେ ବର୍ଷା ପାଣି ଜମି ରହିବା ଦ୍ୱାରା ଫସଲ ହାନି ଘଟିବା ସାଙ୍ଗକୁ ଗୋସଂପଦ ପାଇଁ ଖାଦ୍ୟାଭାବ ଦେଖାଦେଇଛି। 

ଓଡଗାଁରେ ‘ଆମ ଗାଁ, ଆମ ବିକାଶ’ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଅନୁଷ୍ଠିତ

ଓଡଗାଁରେ ‘ଆମ ଗାଁ, ଆମ ବିକାଶ’ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଅନୁଷ୍ଠିତ

ଓଡଗାଁ, ୨୭।୯(ସ୍ବ.ପ୍ର.)-ନୟାଗଡ଼ ଜିଲ୍ଲା ଓଡଗାଁରେ ଗୁରୁବାର ‘ଆମ ଗାଁ, ଆମ ବିକାଶ’ ସମାବେଶ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଛି। ସମାବେଶରେ ହଜାର ହଜାର ମହିଳାଙ୍କ ସମାଗମ ହୋଇଥିଲା।

ବଜ୍ରପାତରେ ୬ ଗାଈ ମୃତ

ବଜ୍ରପାତରେ ୬ ଗାଈ ମୃତ

ବୋଲଗଡ଼,୨୭।୯(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ବୋଲଗଡ଼ ବ୍ଲକରେ ବୁଧବାର ଅପରାହ୍ନରେ ବଜ୍ରପାତ ଘଟି ୬ଟି ଗାଈ ମୃତ୍ୟବରଣ କରିଛନ୍ତି। ସୂଚନା ଅନୁସାରେ,  ପିଚୁକୁଳି ପଞ୍ଚାୟତ ଟିକାତାଳ ଗ୍ରାମ ନିକଟ ଆମ୍ବତୋଟାଠାରେ ୫ଟି ଗାଈ ଚରୁଥିବା ବେଳେ ବଜ୍ରପାତ ଯୋଗୁ ସେମାନଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି।

ଜିଲାରେ ପ୍ରଥମଥର ପାଇଁ ଭଏସ୍‌ ଅଫ ନୟାଗଡ଼

ଜିଲାରେ ପ୍ରଥମଥର ପାଇଁ ଭଏସ୍‌ ଅଫ ନୟାଗଡ଼

ନୟାଗଡ଼ ଅଫିସ,୨୭।୯-ନୟାଗଡ଼ କ୍ଲବ ଅନୁଷ୍ଠାନ ଆନୁକୂଲ୍ୟରେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ନୟାଗଡ଼ ଜିଲାର ସଙ୍ଗୀତ ପ୍ରତିଭାମାନଙ୍କୁ  ନେଇ ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ଭଏସ୍‌ ଅଫ୍‌ ନୟାଗଡ଼ ପ୍ରତିଯୋଗିତା । ଅକ୍ଟୋବର ୭ ତାରିଖରୁ ଏହା ଆରମ୍ଭ ହେବ। 

କୃମିନାଶକ ଔଷଧ ଖାଇ ୩ ଛାତ୍ରୀ ଅସୁସ୍ଥ

କୃମିନାଶକ ଔଷଧ ଖାଇ ୩ ଛାତ୍ରୀ ଅସୁସ୍ଥ

ନୟାଗଡ଼ ଅଫିସ,୨୭।୯- ନୟାଗଡ଼ ଜିଲା ସଦର ବ୍ଲକ ପ୍ରତାପପ୍ରସାଦ ଉଚ୍ଚ ପ୍ରାଥମିକ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ବୁଧବାର କୃମିନାଶକ ବଟିକା ଖାଇ  ୩ ଜଣ ଛାତ୍ରୀ ଅସୁସ୍ଥ ହୋଇଛନ୍ତି। ସେମାନେ ହେଲେ ସପ୍ତମ ଶ୍ରେଣୀର ଛାତ୍ରୀ ଖୁସି ବଳିୟାରସିଂହ, ସୋନାଲି କଅଁର ଓ ପଞ୍ଚମ ଶ୍ରେଣୀର  ପୂଜା ସୁନ୍ଦରା। 

ସ୍ଥାଣୁ  ପାଲଟିଛି ଜିଲା ପର୍ଯ୍ୟଟନ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ

ସ୍ଥାଣୁ ପାଲଟିଛି ଜିଲା ପର୍ଯ୍ୟଟନ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ

ନୟାଗଡ଼ ଅଫିସ,୨୭।୯-ଗୁରୁବାର ପାଳନ କରାଯିବ ବିଶ୍ୱ ପର୍ଯ୍ୟଟନ ଦିବସ । ଏଥିପାଇଁ ରାଜ୍ୟର ବିଭିନ୍ନ ଅଞ୍ଚଳ ତଥା ରାଜଧାନୀଠାରୁ ଆରମ୍ଭକରି ଜିଲାର ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ  କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମମାନ କରାଯିବ। ତେବେ ଶିଳ୍ପବିହୀନ ନୟାଗଡ଼ ଜିଲାରେ ପ୍ରତିବର୍ଷ ଭଳି ଶୋଭାଯାତ୍ରାରେ ସୀମିତ ରହିବ ଉକ୍ତ ଦିବସ ପାଳନ। 

ଭଉଣୀକୁ ବଞ୍ଚାଇବାକୁ ଯାଇ ଖରସ୍ରୋତାରେ ଭାସିଗଲେ ଭାଇ

ଭଉଣୀକୁ ବଞ୍ଚାଇବାକୁ ଯାଇ ଖରସ୍ରୋତାରେ ଭାସିଗଲେ ଭାଇ

ବିଞ୍ଝାରପୁର,୨୭।୯(ଡି.ଏନ.ଏ)- ଭଉଣୀକୁ ବଞ୍ଚାଇବାକୁ ଯାଇ ଖରସ୍ରୋତା ନଦୀରେ ଭାସିଗଲେ ଜଣେ ଭାଇ। ଏହି ଘଟଣା ସମଗ୍ର ବିଞ୍ଝାରପୁର ଅଞ୍ଚଳରେ ଏକ ଶୋକାକୂଳ ପରିବେଶ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି। ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଯାଜପୁର ସଦର ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ସାନସୁଅର

ପୁତ୍ର ଶୋକ ସହିହେଲା ନାହିଁ : ବିଷପାନ କରି ଦମ୍ପତିଙ୍କ ଆମତ୍ହତ୍ୟା

ପୁତ୍ର ଶୋକ ସହିହେଲା ନାହିଁ : ବିଷପାନ କରି ଦମ୍ପତିଙ୍କ ଆମତ୍ହତ୍ୟା

ବିଞ୍ଝାରପୁର,୨୭।୯(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)- ଏକମାତ୍ର ପୁତ୍ରର ମୃତ୍ୟୁ ଅସହ୍ୟ ହେଲା। ପୁତ୍ର ମୃତ୍ୟୁ ଦୁଃଖ ସହି ନ ପାରି ଏକ ଦମ୍ପତି ଶେଷରେ ବିଷପାନ କରି ଆମତ୍ହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି।  ଏଭଳି ଏକ ହୃଦୟବିଦାରକ ଘଟଣା ଘଟିଛି ଯାଜପୁର ଜିଲା ବିଞ୍ଝାରପୁର ଥାନା ଉଡ୍ରଙ୍ଗ ଗ୍ରାମରେ।

ବ୍ୟାଙ୍କରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ସମ୍ପତ୍ତି ନଷ୍ଟ

ବ୍ୟାଙ୍କରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ସମ୍ପତ୍ତି ନଷ୍ଟ

ଯାଜପୁର ରୋଡ,୨୭।୯(ନି.ପ୍ର)- ଯାଜପୁର ରୋଡ ସହର ଚୋରଦା ନିକଟରେ ଥିବା ମଣିପୁରମ୍‌ ସୁନା ଋଣ ବ୍ୟାଙ୍କରେ ବୁଧବାର ଅପରାହ୍ନରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ ଘଟିଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି। ଏଥିରେ ପ୍ରାୟ ୧୧ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ବ୍ୟାଙ୍କ ସମ୍ପତ୍ତି ନଷ୍ଟ ହୋଇଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି।