ଉପକୂଳ ଓଡିଶା

ତ୍ରିଲୋଚନେଶ୍ୱର ବିଦ୍ୟାପୀଠର ବାର୍ଷିକ ଉତ୍ସବ

ତ୍ରିଲୋଚନେଶ୍ୱର ବିଦ୍ୟାପୀଠର ବାର୍ଷିକ ଉତ୍ସବ

କୃଷ୍ଣପ୍ରସାଦ,୧ା୨(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ପୁରୀ ଜିଲା କୃଷ୍ଣପ୍ରସାଦ ବ୍ଲକ ଅଧୀନ ଅଲଣ୍ଡା ପଞ୍ଚାୟତ ତିଛିଣି ତ୍ରିଲୋଚନେଶ୍ୱର ବିଦ୍ୟାପୀଠର ୨୨ତମ ବାର୍ଷିକ ଉତ୍ସବ ଗୁରୁବାର ପାଳିତ ହୋଇଯାଇଛି| 

୨ହଜାର ଟଙ୍କା ଲାଞ୍ଚ ନେଇ ଭିଜିଲାନ୍ସ ହାତରେ ଧରାପଡିଲେ ମୁଖ୍ୟ କିରାଣି

୨ହଜାର ଟଙ୍କା ଲାଞ୍ଚ ନେଇ ଭିଜିଲାନ୍ସ ହାତରେ ଧରାପଡିଲେ ମୁଖ୍ୟ କିରାଣି

ରଣପୁର,୧ା୨(ସ୍ବ.ପ୍ର.)-ନୟାଗଡ଼ ଜିଲା ରଣପୁର ତହସିଲ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ଗୁରୁବାର ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କଠାରୁ ୨ହଜାର ଟଙ୍କା ଲାଞ୍ଚ ନେଉଥିବା ବେଳେ ମୁଖ୍ୟ କିରାଣି ଭିଜିଲାନ୍ସ ହାତରେ ଧରାପଡିଛନ୍ତି।

ଭାଗବତ ମହୋତ୍ସବ ଓ ପ୍ରତିଯୋଗିତା

ଭାଗବତ ମହୋତ୍ସବ ଓ ପ୍ରତିଯୋଗିତା

ବୋଲଗଡ଼,୧ା୨(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ବୋଲଗଡ଼ ବ୍ଲକ ଅସରଳାଠାରେ ଆୟୋଜିତ ହେଉଛି ସିଂହବାହିନୀ ମା’କାଳିକା ଭାଗବତ ମହୋତ୍ସବ ଓ ପ୍ରତିଯୋଗିତା କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ । 

ପୋଲିସ ଉପସ୍ଥିତିରେ ହେଲା ପାଠପଢା

ପୋଲିସ ଉପସ୍ଥିତିରେ ହେଲା ପାଠପଢା

ପାରାଦୀପ,୧ା୨(ସ୍ବ.ପ୍ର.): ପାରାଦୀପ ଗଡ଼ଠାରେ ଥିବା ଶ୍ରୀମା ସରକାରୀ ଉଚ୍ଚ ପ୍ରାଥମିକ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ଗତ ୪ ଦିନ ହେଲା ଲାଗିରହିଥିବା ବିବାଦ ଗୁରୁବାର ଆଶିଂକ ପ୍ରସମିତ ହୋଇଛି। ଆନ୍ଦୋଳନ ଥମିବା ସହ ପୋଲିସ ଉପସ୍ଥିତିରେ ଶିକ୍ଷୟିତ୍ରୀ ଶିକ୍ଷକମାନେ ପିଲାଙ୍କୁ ପାଠ ପଢାଇଛନ୍ତି। 

ଡାକ୍ତର ନାହାନ୍ତି, ଘର ଅଧାପନ୍ତରିଆ

ଡାକ୍ତର ନାହାନ୍ତି, ଘର ଅଧାପନ୍ତରିଆ

ନାଉଗାଁ,୧ା୨(ସ୍ବ.ପ୍ର.): ନାଉଗାଁ ବ୍ଲକ ଜାମୁଗାଁ ପଞ୍ଚାୟତର କଣ୍ଟୁଣିଆଠାରେ ଥିବା ହୋମିଓପ୍ୟାଥିକ ଚିକିତ୍ସାଳୟଟି ଅବହେଳିତ ଅବସ୍ଥାରେ ରହିଛି। ଏହି ଚିକିତ୍ସାଳୟରେ ସ୍ଥାୟୀ ଡାକ୍ତର ନାହାନ୍ତି। ଚିକିତ୍ସାଳୟ ଗୃହ ନିର୍ମାଣ କାର୍ଯ୍ୟ ଅଧାପନ୍ତରିଆ ହୋଇରହିଛି। ତେଣୁ ଲୋକେ ହୋମିଓପ୍ୟାଥିକ ଚିକିତ୍ସା ପାଇବାରୁ ବଞ୍ଚତ୍ତ ହେଉଛନ୍ତି। 

୬ରେ ପାରାଦୀପ ଆସିବେ ଗଡ଼କରୀ

୬ରେ ପାରାଦୀପ ଆସିବେ ଗଡ଼କରୀ

ପାରାଦୀପ,୧ା୨(ସ୍ବ.ପ୍ର.): ଫେବୃୟାରୀ ୬ ତାରିଖରେ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ନୀତିନ ଗଡ଼କରୀଙ୍କ ସମେତ ଅନ୍ୟ କେତେଜଣ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ପାରାଦୀପ ଗସ୍ତରେ ଆସିବେ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି। ଏହି ଅବସରରେ ସେ ପାରାଦୀପ ବନ୍ଦର ଓ ଆଇଓସିଏଲ୍‌ ବିଶୋଧନାଗାରର ଏକାଧିକ ପ୍ରକଳ୍ପର ଉଦ୍‌ଘାଟନ ଓ ଭିତ୍ତିପ୍ରସ୍ତର ସ୍ଥାପନ କରିବା କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ରହିଛି।

ଚିଟ୍‌ଫଣ୍ଡ ମାମଲାରେ ସିବିଆଇ ନୋଟିସ୍‌ ଘଟଣା, ଅତନୁଙ୍କ କୁଶପୁତ୍ତଳିକା ଦାହ

ଚିଟ୍‌ଫଣ୍ଡ ମାମଲାରେ ସିବିଆଇ ନୋଟିସ୍‌ ଘଟଣା, ଅତନୁଙ୍କ କୁଶପୁତ୍ତଳିକା ଦାହ

ମାର୍ଶାଘାଇ,୩୧।୧(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଚିଟ୍‌ଫଣ୍ଡ ମାମଲାରେ ସିବିଆଇ ନୋଟିସକୁ ନେଇ ଗୁରୁବାର ମହାକାଳପଡ଼ା ବିଧାୟକ ଅତନୁ ସବ୍ୟସାଚୀ ନାୟକଙ୍କ କୁଶପୁତ୍ତଳିକା ଦାହ କରାଯାଇଛି। 

ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ଟଙ୍କା ଥାନା ଏଏସ୍‌ଆଇ

ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ଟଙ୍କା ଥାନା ଏଏସ୍‌ଆଇ

କଳିଙ୍ଗନଗର, ୩୧।୧(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ):  ଯାଜପୁର ଜିଲା ଟଙ୍କା ଥାନା ଏଏସ୍‌ଆଇ ବିଜୟ ଦାସ ଗୁରୁବାର ୫ ହଜାର ଟଙ୍କା ଲାଞ୍ଚ ନେଉଥିବା ବେଳେ ଭିଜିଲାନ୍ସ ହାତରେ ଧରାପଡ଼ିଛନ୍ତି। ଅମରେନ୍ଦ୍ର ରାୟଙ୍କର ଗଣ୍ଡଗୋଳ କେସ୍‌ର ରଫାଦଫା କରିବା ପାଇଁ ବିଜୟ ୧୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ମାଗିଥିଲେ।

ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ତହସିଲର ମୁଖ୍ୟ କିରାଣି

ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ତହସିଲର ମୁଖ୍ୟ କିରାଣି

ରଣପୁର,୩୧।୧(ସ୍ବ.ପ୍ର): ନୟାଗଡ଼ ଜିଲା ରଣପୁର ତହସିଲ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ଗୁରୁବାର ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ଧରାପଡିଛନ୍ତି ମୁଖ୍ୟ କିରାଣି।

ପୋଖରୀରେ ସ୍କୁଲ ଭ୍ୟାନ ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ: ୩ ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ର ଆହତ

ପୋଖରୀରେ ସ୍କୁଲ ଭ୍ୟାନ ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ: ୩ ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ର ଆହତ

ରସୁଲପୁର, ୩୧।୧(ଡି.ଏନ.ଏ)- ଯାଜପୁର ଜିଲା ରସୁଲପୁର ବ୍ଲକର ଅତଲାପୁର ଗ୍ରାମ ରାସ୍ତାର ମସଜିଦ ନିକଟ ଏକ ପୋଖରୀରେ ଗୁରୁବାର ସକାଳ ସାଢେ ୮ଟା ସମୟରେ ଏକ ସ୍କୁଲ ଭ୍ୟାନ ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇଛି। 

ବିପର୍ଯ୍ୟସ୍ତ ଅବସ୍ଥାରେ ସିଧାମୂଳା-କୁମୁଣ୍ଡି ମାଳବନ୍ଧ ରାସ୍ତା

ବିପର୍ଯ୍ୟସ୍ତ ଅବସ୍ଥାରେ ସିଧାମୂଳା-କୁମୁଣ୍ଡି ମାଳବନ୍ଧ ରାସ୍ତା

ଖଣ୍ଡପଡ଼ା,୩୧ା୧(ସ୍ବ.ପ୍ର.)-ମହାନଦୀ ଦକ୍ଷିଣ ପାର୍ଶ୍ୱ ମାଳବନ୍ଧ କୁମୁଣ୍ଡିଠାରୁ ସିଧାମୂଳା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପ୍ରାୟ ୩ କି.ମି ରାସ୍ତା ରକ୍ଷଣାବେକ୍ଷଣ ଅଭାବରୁ ବିପର୍ଯ୍ୟସ୍ତ ହୋଇପଡିଛି ା ଦୁଇଚକିଆ ଯାନଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଟ୍ରାକ୍ଟର ଆଦି ବିଭିନ୍ନ ଯାନବାହନ ଯାତାୟାତ କରୁଥିବାରୁ ମାଳବନ୍ଧ ଉପରି ଭାଗ ରାସ୍ତା  କଦର୍ଯ୍ୟ ହୋଇପଡ଼ିଲାଣିି

ଶ୍ରୀ ରାଧାମାଧବ ସଂସ୍କୃତ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟର ରଜତ ଜୟନ୍ତୀ

ଶ୍ରୀ ରାଧାମାଧବ ସଂସ୍କୃତ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟର ରଜତ ଜୟନ୍ତୀ

ବୋଲଗଡ଼,୩୧ା୧(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ବୋଲଗଡ଼ ବ୍ଲକ ଦେଉଳିସ୍ଥିତ ଶ୍ରୀ ରାଧାମାଧବ ସଂସ୍କୃତ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟର ରଜତ ଜୟନ୍ତୀ ଉତ୍ସବ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟ ପରିସରରେ ବୁଧବାର ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି।

ଜଳିଗଲା ନଡ଼ା ବୋଝେଇ ଗାଡ଼ି: ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ଡ୍ରାଇଭର୍‌, ହେଲ୍‌ପର୍‌

ଜଳିଗଲା ନଡ଼ା ବୋଝେଇ ଗାଡ଼ି: ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ଡ୍ରାଇଭର୍‌, ହେଲ୍‌ପର୍‌

ଭାପୁର,୩୧ା୧(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)-ଭାପୁର ବ୍ଲକ ବଡ଼ସହରା ଗ୍ରାମର ବଜାର ନିକଟରେ ଏକ ନଡ଼ା ବୋଝେଇ ଟାଟା ଏସି ମିନିଟ୍ରକ୍‌ ବିଦ୍ୟୁତ୍‌ ଶଟ୍‌ ସର୍କିଟ ଯୋଗୁ ଜଳିଯାଇଛି। ନଂ ଓଆର୍‌୨୫ବି-୮୫୦୬ ଗାଡ଼ିଟି ନୟାଗଡ଼ ସହର ନିକଟ ଗୋଳଗୋଳା ଗ୍ରାମଠାରୁ ଏକ ଛତୁ ଚାଷ ଫାର୍ମ ପାଇଁ ନଡ଼ା ନେବା ପାଇଁ ଭାପୁର ବ୍ଲକ ବାଇଗୁଣିଆ ଖୁଣ୍ଟପଡ଼ା ଗ୍ରାମକୁ ଆସିଥିଲା। 

ରାସ୍ତା ଉନ୍ନତୀକରଣ କାର୍ଯ୍ୟର ଶିଳାନ୍ୟାସ

ରାସ୍ତା ଉନ୍ନତୀକରଣ କାର୍ଯ୍ୟର ଶିଳାନ୍ୟାସ

ଭାପୁର,୩୧ା୧(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)-ଭାପୁର ବ୍ଲକ ବାଘୁଆପଲ୍ଲୀ ପଞ୍ଚାୟତର ବାଘୁଆପଲ୍ଲୀ ବଜାରଠାରୁ ବଳଦିଆ ନୂଆଗାଁ ଗ୍ରାମ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଯାଇଥିବା ଗ୍ରାମ ଉନ୍ନୟନ ବିଭାଗ ରାସ୍ତାର ଉନ୍ନତୀକରଣ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ୧୫ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ମଞ୍ଜୁର ହୋଇଛି। ଏହାର ନିର୍ମାଣ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ ପାଇଁ ବୁଧବାର ଶିଳାନ୍ୟାସ ହୋଇଛି। 

ନିମ୍ନମାନର ମଧ୍ୟାହ୍ନଭୋଜନ ପ୍ରତିବାଦରେ ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ରଙ୍କ ଧାରଣା

ନିମ୍ନମାନର ମଧ୍ୟାହ୍ନଭୋଜନ ପ୍ରତିବାଦରେ ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ରଙ୍କ ଧାରଣା

ଦଶପଲ୍ଲା,୩୧।୧(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ଦଶପଲ୍ଲା ବ୍ଲକର ସୁବଳୟା ୟୁଜିଏମଇ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ରଙ୍କୁ ଅତି ନିମ୍ନମାନର ମଧ୍ୟାହ୍ନ ଭୋଜନ ଦିଆଯାଉଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରି ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ରମାନେ ମଙ୍ଗଳବାର ବିଦ୍ୟାଳୟ ଫାଟକ ଆଗରେ ଧାରଣା ଦେଇଥିଲେ । 

ଗାନ୍ଧୀ ଦର୍ଶନ ଓ ବିଚାର ସମ୍ପର୍କିତ ଆଲୋଚନାଚକ୍ର

ଗାନ୍ଧୀ ଦର୍ଶନ ଓ ବିଚାର ସମ୍ପର୍କିତ ଆଲୋଚନାଚକ୍ର

ମାର୍ଶାଘାଇ, ୩୦।୧ (ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)- ଗାନ୍ଧୀଙ୍କ ତିରୋଧାନ ଦିବସ ଅବସରରେ ମାର୍ଶାଘାଇ ବ୍ଲକସ୍ଥିତ କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ଉଚ୍ଚ ବିଦ୍ୟାଳୟ ସଭାଗୃହରେ ଗାନ୍ଧୀ ଦର୍ଶନ ଓ ବିଚାର ସମ୍ପର୍କିତ ଏକ ଆଲୋଚନା ଚକ୍ର ବୁଧବାର ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି। ପ୍ରଧାନ ଶିକ୍ଷକ ଅଧିକାରୀ ରବୀନ୍ଦ୍ରନାଥ ଦାଶଙ୍କ ଅଧ୍ୟକ୍ଷତାରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ଏହି ଆଲୋଚନା ଚକ୍ରରେ କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ସ୍ବୟଂ ଶାସିତ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟ ପୂର୍ବତନ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ନନ୍ଦକିଶୋର ପରିଡ଼ା ମୁଖ୍ୟଅତିଥି ଭାବେ ଯୋଗଦେଇଥିଲେ।

ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ୨ବଖରା ସହ ୩୦୦ କୁଇଣ୍ଟାଲ ଧାନ ଜଳିଗଲା

ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ୨ବଖରା ସହ ୩୦୦ କୁଇଣ୍ଟାଲ ଧାନ ଜଳିଗଲା

ମହାକାଳପଡ଼ା, ୩୦।୧ (ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ଜିଲା ମହାକାଳପଡ଼ା ବ୍ଲକ ଅଧୀନ ପେଟ୍‌ଛଲା ପଞ୍ଚାୟତ ସରୁମୁହିଁ ଗ୍ରାମରେ ବୁଧବାର ଭୟାବହ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ ଘଟଛି। 

ରାଜନଗର ବଜାରରୁ ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ଅଳଙ୍କାର ଝାମ୍ପିନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ

ରାଜନଗର ବଜାରରୁ ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ଅଳଙ୍କାର ଝାମ୍ପିନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ

ରାଜନଗର, ୩୦।୧(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ଜିଲା ରାଜନଗର ବଜାର ହଂସୁଆ ପୋଲ ନିକଟ ଶ୍ରୀମତୀ ଅଳଙ୍କାର ଦୋକାନ ମାଲିକ ନାରଣ କୁଣ୍ଡୁଙ୍କଠାର ବୁଧବାର ପୂର୍ବାହ୍ନ ୧୦ଟାରେ ୨ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ଅଳଙ୍କାର ଲୁଟି ନେଇଛନ୍ତି।

ଚୁଲି ନିଆଁରୁ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ୨ ବଖରା ଜଳିଗଲା

ଚୁଲି ନିଆଁରୁ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ୨ ବଖରା ଜଳିଗଲା

ଓଡ଼ଗାଁ, ୩୦।୧(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଓଡଗାଁ ତହସିଲ ପଞ୍ଚିରିଡା ମଝି ସାହିରେ ବୁଧବାର ଭୋରରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ ଘଟି ୨ବଖରା ପୋଡ଼ିଯାଇଛି। ନିକଟସ୍ଥ ଗୁହାଳରେ ଗୃହପାଳିତଙ୍କ ପାଇଁ ପେଜ ପାଣି ଗରମ କରୁଥିବା ବେଳେ ଚୁଲି ନିଆଁ ଚାଳରେ ଲାଗିଯାଇଥିଲା।

ନିମ୍ନମାନର ମଧ୍ୟାହ୍ନଭୋଜନ ପ୍ରତିବାଦରେ ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ରଙ୍କ ଧାରଣା

ନିମ୍ନମାନର ମଧ୍ୟାହ୍ନଭୋଜନ ପ୍ରତିବାଦରେ ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ରଙ୍କ ଧାରଣା

ଦଶପଲ୍ଲା,୩୦।୧(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ଦଶପଲ୍ଲା ବ୍ଲକର ସୁବଳୟା ୟୁଜିଏମଇ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ରଙ୍କୁ ଅତି ନିମ୍ନମାନର ମଧ୍ୟାହ୍ନ ଭୋଜନ ଦିଆଯାଉଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରି ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ରମାନେ ମଙ୍ଗଳବାର ବିଦ୍ୟାଳୟ ଫାଟକ ଆଗରେ ଧାରଣା ଦେଇଥିଲେ| 

ଓଭରହେଡ୍‌ ପାଣିଟାଙ୍କି ନିର୍ମାଣ ପାଇଁ ଶିଳାନ୍ୟାସ

ଓଭରହେଡ୍‌ ପାଣିଟାଙ୍କି ନିର୍ମାଣ ପାଇଁ ଶିଳାନ୍ୟାସ

ଭାପୁର,୩୦ା୧(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ଭାପୁର ବ୍ଲକ ଶାଳପଡ଼ା ପଞ୍ଚାୟତସ୍ଥ ମାଣିବନ୍ଧ ଗ୍ରାମଠାରେ ୫୦ହଜାର ଲିଟର କ୍ଷମତା ବିଶିଷ୍ଟ ଏକ ଓଭରହେଡ୍‌ ପାଣି ଟାଙ୍କି ନିର୍ମାଣ ପାଇଁ ମଙ୍ଗଳବାର ଶିଳାନ୍ୟାସ ହୋଇଛି।

ସିଆର୍‌ପିଏଫ୍‌ ଯବାନଙ୍କ ସନ୍ଦେହଜନକ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣା: ମୃତଦେହ ରଖି ରାସ୍ତା ଅବରୋଧ

ସିଆର୍‌ପିଏଫ୍‌ ଯବାନଙ୍କ ସନ୍ଦେହଜନକ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣା: ମୃତଦେହ ରଖି ରାସ୍ତା ଅବରୋଧ

ଯାଜପୁର ଅଫିସ, ୨୯।୧: ଯାଜପୁର ଜିଲା ଧର୍ମଶାଳା ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ମଙ୍ଗଳପୁର ପଞ୍ଚାୟତ ନାଳକୁଳ ଗ୍ରାମର ସିଆର୍‌ପିଏଫ୍‌ ଯବାନ ସୌମ୍ୟରଞ୍ଜନ ପରିଡ଼ାଙ୍କର ସୋମବାର ସନ୍ଦେହଜନକଭାବେ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଥିଲା। ତେବେ ପୁଅକୁ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିବା ପରିବାର ଲୋକେ  ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି।

କଣ୍ଡିରା ଗ୍ରାମରେ ଗୁଳିକାଣ୍ଡ ଘଟଣା: ପ୍ରାଣ ହରାଇଥିବା କିଶୋରଙ୍କ ପରିବାରକୁ ଆର୍ଥିକ ସହାୟତା ଦାବି

କଣ୍ଡିରା ଗ୍ରାମରେ ଗୁଳିକାଣ୍ଡ ଘଟଣା: ପ୍ରାଣ ହରାଇଥିବା କିଶୋରଙ୍କ ପରିବାରକୁ ଆର୍ଥିକ ସହାୟତା ଦାବି

ରାଜନଗର, ୨୯।୧(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ଜିଲା ରାଜନଗର ବ୍ଲକ କଣ୍ଡିରା ଗ୍ରାମରେ ଗତ ୨୧ ତାରିଖରେ ସାପ୍‌ ଗ୍ୟାଙ୍ଗ୍‌ର ଗୁଳିମାଡ଼ରେ ଗ୍ରାମର କିଶୋର ସେଠୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଥିଲା। ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ଝୁମୁରୀ ସେଠୀ ୮ ମାସରେ ଗର୍ଭବତୀ ଥିବାବେଳେ  ୫ ବର୍ଷର ଦିବ୍ୟାଙ୍ଗ କନ୍ୟା ଅଛନ୍ତି।

ରାସ୍ତା ଉନ୍ନତୀକରଣ କାର୍ଯ୍ୟର ଶିଳାନ୍ୟାସ

ରାସ୍ତା ଉନ୍ନତୀକରଣ କାର୍ଯ୍ୟର ଶିଳାନ୍ୟାସ

ଭାପୁର,୨୯ା୧(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ଭାପୁର ବ୍ଲକ ଜାମୁସାହି ଗ୍ରାମଠାରୁ ଗୋଳାପୋଖରୀ ସଂଯୋଗ କରୁଥିବା ୪କିମି ରାସ୍ତାର ଉନ୍ନତୀକରଣ ପାଇଁ ୧୫ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ମଞ୍ଜୁର ହୋଇଛି।