ଉପକୂଳ ଓଡିଶା

ଛାତ୍ରୀମାନଙ୍କ ଆମତ୍ସୁରକ୍ଷା ତାଲିମ ଶିବିର ଉଦ୍‌ଯାପିତ

ଛାତ୍ରୀମାନଙ୍କ ଆମତ୍ସୁରକ୍ଷା ତାଲିମ ଶିବିର ଉଦ୍‌ଯାପିତ

ରଣପୁର,୧୩ା୧୨(ସ୍ବ.ପ୍ର.)-ନୟାଗଡ଼ ଜିଲା ରଣପୁର ବ୍ଲକ ମୟୁରଝାଲିଆ ପଞ୍ଚାୟତସ୍ଥ ଅର୍ଜ୍ଜୁନ ରାଉତ ସ୍ମାରକୀ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟରେ ଚାଲିଥିବା ଛାତ୍ରୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆମତ୍ସୁରକ୍ଷା ତାଲିମ ଶିବିର ବୁଧବାର ଉଦ୍‌ଯାପିତ ହୋଇଯାଇଛି।

୧୪ରୁ ଧନୁପୂଜା ମହୋତ୍ସବ,ଲାଖବିନ୍ଧା ପ୍ରତିଯୋଗିତା

୧୪ରୁ ଧନୁପୂଜା ମହୋତ୍ସବ,ଲାଖବିନ୍ଧା ପ୍ରତିଯୋଗିତା

ଖଣ୍ଡପଡ଼ା,୧୩ା୧୨(ସ୍ବ.ପ୍ର.)-ଶ୍ରୀନୀଳମାଧବ ଜୀଉଙ୍କ ଆଦ୍ୟ ସେବକ ଶବର ରାଜା ବିଶ୍ୱାବସୁଙ୍କ ଗଡ଼ ଭାବେ ଭାପୁର ବ୍ଲକ୍‌ ଅନ୍ତର୍ଗତ କାଳିଆପଲ୍ଲୀ ଗ୍ରାମ ପରିଚିତ। ଧାନଚେଙ୍ଗଡ଼ା ପଞ୍ଚାୟତସ୍ଥ ଏହି ଗ୍ରାମରେ ପ୍ରତିବର୍ଷ ଧନୁ ସଂକ୍ରାନ୍ତିରେ ଧନୁପୂଜା ମହୋତ୍ସବ ପାଳନ କରାଯାଉଛି। 

ମରି ପଡ଼ୁଛନ୍ତି କାଉ, କୁକୁଡା : ରକ୍ତ ନମୁନା ସଂଗ୍ରହ

ମରି ପଡ଼ୁଛନ୍ତି କାଉ, କୁକୁଡା : ରକ୍ତ ନମୁନା ସଂଗ୍ରହ

କୃଷ୍ଣପ୍ରସାଦ,୧୨ା୧୨(ଡି.ଏନ.ଏ.)-କୃଷ୍ଣପ୍ରସାଦ ବ୍ଲକ୍‌ରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଶହ ଶହ କାଉ ଓ କୁକୁଡ଼ାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟୁଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି। ଏକ ସପ୍ତାହ ଧରି ଏଠାରେ କୁକୁଡାଗୁଡ଼ିକ ମରି ପଡ଼ୁଥିବା ଯୋଗୁ ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଏବେ ମୁଣ୍ଡରେ ହାତଦେଇ ବସିଛନ୍ତି। 

ଗୋଟିଏ ପଞ୍ଚାୟତରେ କଂଗ୍ରେସର ସମାନ୍ତରାଳ ବୈଠକ

ଗୋଟିଏ ପଞ୍ଚାୟତରେ କଂଗ୍ରେସର ସମାନ୍ତରାଳ ବୈଠକ

ନିଶ୍ଚିନ୍ତକୋଇଲି,୧୨।୧୨(ସ୍ବ.ପ୍ର.)-ମାହାଙ୍ଗା ନିର୍ବାଚନମଣ୍ଡଳୀରେ କଂଗ୍ରେସ ଗୋଷ୍ଠୀ କନ୍ଦଳ ପଦାରେ ପଡିଛି । 

ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ, ପରିମଳ, ରାଶନକାର୍ଡ ବଣ୍ଟନ ଉପରେ ଗୁରୁତ୍ୱ

ରାଜନଗର,୧୨।୧୨(ଡିଏନଏ)-ବୁଧବାର ରାଜନଗର ବ୍ଳକ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟର ସଦ୍‌ଭାବନା କକ୍ଷରେ ୭ମ ପଞ୍ଚାୟତ ସମିତି ବୈଠକ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି ।

ଗୋଜବାୟାଣୀ ପୀଠରେ ବିଜୟଙ୍କୁ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧନା

ଗୋଜବାୟାଣୀ ପୀଠରେ ବିଜୟଙ୍କୁ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧନା

ମାର୍ଶାଘାଇ,୧୨।୧୨(ଡିଏନଏ)-ବରିଷ୍ଠ ନେତା ବିଜୟ ମହାପାତ୍ରଙ୍କୁ ବୁଧବାର ମାର୍ଶାଘାଇ ବ୍ଲକ ଦଶିପୁର ପଞ୍ଚାୟତର ଗୋଜବାୟାଣୀ ପୀଠରେ  ତାଙ୍କ ସମର୍ଥକମାନଙ୍କ ତରଫରୁ ଭବ୍ୟ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧନା ଦିଆଯାଇଛି । 

ସୁବର୍ଣ୍ଣ ଜୟନ୍ତୀ ପାଳନ ଲାଗି ପ୍ରସ୍ତୁତି ବୈଠକ, ରାଜ୍ୟପାଳଙ୍କୁ ନିମନ୍ତ୍ରଣ

ସୁବର୍ଣ୍ଣ ଜୟନ୍ତୀ ପାଳନ ଲାଗି ପ୍ରସ୍ତୁତି ବୈଠକ, ରାଜ୍ୟପାଳଙ୍କୁ ନିମନ୍ତ୍ରଣ

ରାଜନଗର,୧୨।୧୨(ଡିଏନଏ)-ରାଜନଗର ବ୍ଲକ କେରଡାଗଡ ଶ୍ରୀ ଜଗନ୍ନାଥ ଉଚ୍ଚ ବିଦ୍ୟାଳୟର ସୁବର୍ଣ୍ଣ ଜୟନ୍ତୀ ପାଳନ ପାଇଁ ଏକ ପ୍ରସ୍ତୁତି ବୈଠକ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି।

ବ୍ଲକସ୍ତରୀୟ ନିଯୁକ୍ତି ମେଳା

ବ୍ଲକସ୍ତରୀୟ ନିଯୁକ୍ତି ମେଳା

ପାଟକୁରା,୧୨।୧୨(ଡିଏନଏ)-ବୁଧବାର ଗରଦପୁର ବ୍ଳକରେ ବ୍ଲକସ୍ତରୀୟ ନିଯୁକ୍ତି ମେଳା ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି ।

କଳାବ୍ୟାଜ୍‌ ପିନ୍ଧି ବନାଞ୍ଚଳ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ପ୍ରତିବାଦ

କଳାବ୍ୟାଜ୍‌ ପିନ୍ଧି ବନାଞ୍ଚଳ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ପ୍ରତିବାଦ

ନୟାଗଡ଼ ଅଫିସ,୧୨।୧୨-ଓଡ଼ିଶା ଅଣଗେଜେଟ୍‌  ବନ କର୍ମଚାରୀ ସଂଘର  ଆହ୍ବାନକ୍ରମେ  ରାଜ୍ୟରେ ବିଭିନ୍ନ  ବନାଞ୍ଚଳରେ  କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା କର୍ମଚାରୀମାନେ ସୋମବାରଠାରୁ କଳା ବ୍ୟାଜ୍‌ ପରିଧାନ କରିଛନ୍ତି। ନୟାଗଡ଼ ଜିଲା ପଞ୍ଚରିଡ଼ା ବନାଞ୍ଚଳର ବନ କର୍ମଚାରୀମାନେ କଳାବ୍ୟାଜ୍‌ ପରିଧାନ କରି  ପ୍ରତିବାଦ ଜଣାଇ ଏହି  ଆନ୍ଦୋଳନରେ ସାମିଲ ହୋଇଛନ୍ତି ।

ଫଳପ୍ରଦ ବ୍ୟବସ୍ଥାପିକା, ଜାତୀୟ କର୍ମଶାଳାରେ ଖଣ୍ଡପଡା ବିଧାୟକଙ୍କ ଯୋଗଦାନ

ଫଳପ୍ରଦ ବ୍ୟବସ୍ଥାପିକା, ଜାତୀୟ କର୍ମଶାଳାରେ ଖଣ୍ଡପଡା ବିଧାୟକଙ୍କ ଯୋଗଦାନ

ଖଣ୍ଡପଡା,୧୨ା୧୨(ସ୍ବ.ପ୍ର)-ଇଣ୍ଡିଆନ ଇଣ୍ଟରନ୍ୟାଶନାଲ ସେଣ୍ଟର ନୂଆଦିଲ୍ଲୀଠାରେ ପାର୍ଲାମେଣ୍ଟ ରିସର୍ଚ୍ଚ ଷ୍ଟଡିଜ୍‌(ପିଆର୍‌ଏସ୍‌) ପକ୍ଷରୁ ସୋମବାର ୧୧ତମ ବାର୍ଷିକ ଅଧିବେଶନ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି। ଏହି ପରିପ୍ରେକ୍ଷୀରେ ‘ଫଳପ୍ରଦ ବ୍ୟବସ୍ଥାପିକା’ ଶୀର୍ଷକ ଜାତୀୟସ୍ତରୀୟ ଆଲୋଚନାଚକ୍ରରେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଓଡ଼ିଶାରୁ ଖଣ୍ଡପଡ଼ା ବିଧାୟକ ଅନୁଭବ ପଟ୍ଟନାୟକ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ।

ବ୍ଲକ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ସମ୍ମୁଖରେ ଧାରଣା: ସରପଞ୍ଚଙ୍କ ପ୍ରତିନିଧିଙ୍କୁ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରୁ ବାହାରିଯିବାକୁ  କହିଲେ ବିିଡିଓ

ବ୍ଲକ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ସମ୍ମୁଖରେ ଧାରଣା: ସରପଞ୍ଚଙ୍କ ପ୍ରତିନିଧିଙ୍କୁ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରୁ ବାହାରିଯିବାକୁ କହିଲେ ବିିଡିଓ

ରଣପୁର,୧୨ା୧୨(ସ୍ବ.ପ୍ର.)-ମହିଳାମାନେ ବିଭିନ୍ନ ପଦପଦବୀରେ ଥିଲେ ସୁଦ୍ଧା ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରତିନିଧିଙ୍କ ମାଧ୍ୟମରେ କରୁଛନ୍ତି। 

ଶ୍ରୀନୀଳମାଧବଙ୍କ ମେଘନାଦ ପାଚେରିରେ ଫାଟ: ସ୍ଥାୟିତ୍ୱ ନେଇ ଆଶଙ୍କା

ଶ୍ରୀନୀଳମାଧବଙ୍କ ମେଘନାଦ ପାଚେରିରେ ଫାଟ: ସ୍ଥାୟିତ୍ୱ ନେଇ ଆଶଙ୍କା

ଖଣ୍ଡପଡ଼ା,୧୨ା୧୨(ସ୍ବ.ପ୍ର.)-ରାଜ୍ୟ ପ୍ରନତ୍ତତ୍ତ୍ୱ ବିିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ମଞ୍ଜୁର ହୋଇଥିବା ଅନୁଦାନ ଅର୍ଥରେ କଣ୍ଟିଲୋ ନୀଳମାଧବ ଜୀଉ ମନ୍ଦିରର ମରାମତି କାର୍ଯ୍ୟ ସମ୍ପ୍ରତି ଶେଷ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ପହଞ୍ଚତ୍ଛି ା ଇନ୍‌ଟାକ୍‌ ସଂସ୍ଥା ପକ୍ଷରୁ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟ କରାଯାଇଥିବାବେଳେ ନିମ୍ନମାନର ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। 

ଜୀବନ ଜୀବିକା କ୍ଷେତ୍ରରେ କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ହେବ ୧ ନଂ

ଜୀବନ ଜୀବିକା କ୍ଷେତ୍ରରେ କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ହେବ ୧ ନଂ

କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଅଫିସ,୧୨ା୧୨- ଜୀବନ ଜୀବିକା କ୍ଷେତ୍ରରେ କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଜିଲା ଆଗାମୀ ଦିନରେ ଏକ ନମ୍ବର  ହେବ  ବୋଲି ଜିଲାପାଳ ଦାଶରଥି ଶତପଥୀ   ମଙ୍ଗଳବାର ଅପରାହ୍ନରେ ଜିଲା ଗ୍ରାମ୍ୟ ଉନ୍ନୟନ ସଂସ୍ଥା ସମ୍ମିଳନୀ କକ୍ଷରେ କହିିଛନ୍ତି। 

ଟ୍ରେଡ଼ ୟୁନିୟନ: ଜାଲ୍‌ କାଗଜରେ ଚାଲିଛି ଅନୁଦାନ ଅର୍ଥ ଉଠାଣ

କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଅଫିସ, ୧୨ା୧୨- କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଜିଲାରେ ଶ୍ରମିକଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ଟ୍ରେଡ ୟୁନିୟନ ହାତରେ ରହିଛି।  ଏହି ଟ୍ରେଡ ୟୁନିୟନରେ ଜାଲ୍‌ କାଗଜ ମାଧ୍ୟମରେ ନିର୍ମାଣ ଶ୍ରମିକଙ୍କ ଅର୍ଥ ହଡପ ହେଉଛି ବୋଲି ସୋମବାର ଜିଲାପାଳଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ଶୁଣାଣି ଶିବିରରେ ଓଡ଼ିଶା ଇନଫ୍ରାଷ୍ଟ୍ରକ୍ଚର କନଷ୍ଟ୍ରକଶ୍‌ନ ୱାର୍କର୍ସ ୟୁନିଅନ ସଭାପତି ମାଧବ ଦାସ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି । 

ନବ ନିର୍ମାଣ କୃଷକ ସଙ୍ଗଠନ ପକ୍ଷରୁ ଜିଲାପାଳ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଘେରାଉ

ନବ ନିର୍ମାଣ କୃଷକ ସଙ୍ଗଠନ ପକ୍ଷରୁ ଜିଲାପାଳ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଘେରାଉ

ଜଗତ୍‌ସିଂହପୁର ଅଫିସ, ୧୧।୧୨: ବିଭିନ୍ନ ଦାବିନେଇ ନବ ନିର୍ମାଣ କୃଷକ ସଙ୍ଗଠନ ପକ୍ଷରୁ ଜଗତ୍‌ସିଂହପୁର ଜିଲାପାଳଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ସମ୍ମୁଖରେ ଚାଲିଥିବା ଗଣ ଧାରଣା ଓ ଉପବାସ ମଙ୍ଗଳବାର ଶେଷ ହୋଇଛି।

ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡରେ ୧୨ ବଖରା ଘର ଭସ୍ମୀଭୂତ

ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡରେ ୧୨ ବଖରା ଘର ଭସ୍ମୀଭୂତ

ଯାଜପୁର ଅଫିସ, ୧୧।୧୨: ଯାଜପୁର ଜିଲା ପାଣିକୋଇଲି ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଧନତରୀ ଗ୍ରାମରେ ମଙ୍ଗଳବାର ରାତିରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡରେ ୧୨ ବଖରା ଘର ପୋଡିଯାଇଛି। ଏଥିରେ ୩ ଭାଇ ବ୍ରଜକିଶୋର ବେହେରା, ଗଜେନ୍ଦ୍ର ବେହେରା ଓ ଉପେନ୍ଦ୍ର ବେହେରାଙ୍କ ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ଧନ ସମ୍ପତି କ୍ଷତିଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇଛି ।

ଗୋବରୀ ନଦୀ ନିକଟରୁ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର: ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ

ଗୋବରୀ ନଦୀ ନିକଟରୁ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର: ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ

ମହାକାଳପଡ଼ା,୧୧।୧୨(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ଜିଲା ମହାକାଳପଡ଼ା ବ୍ଲକ ଅଧୀନ ଅଳାଇଲ ପଞ୍ଚାୟତ କୁମ୍ଭାରୁଣୀ ଗ୍ରାମସ୍ଥ ଗୋବରୀ ନଦୀ ନାଳ କଲଭର୍ଟ ନିକଟରୁ ମଙ୍ଗଳବାର ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଛି।

ଚାଷୀଙ୍କୁ ଗୋପାଳନ ତାଲିମ ଓ ସଚେତନତା

ଚାଷୀଙ୍କୁ ଗୋପାଳନ ତାଲିମ ଓ ସଚେତନତା

ବୋଲଗଡ଼,୧୧ା୧୨(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ବୋଲଗଡ଼ ବ୍ଲକ ବଡକୁମାରୀ ପଞ୍ଚାୟତସ୍ଥ ହାଟବସ୍ତ ସ୍ବପ୍ନେଶ୍ୱରଦେବଙ୍କ ମନ୍ଦିର ପରିସରରେ ସୋମବାର ଏକ ତାଲିମ ଏବଂ ସଚେତନତା କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି। 

ପିଠା ଯୋଜନା ସମ୍ପର୍କିତ ସଚେତନତା କର୍ମଶାଳା: ପରିଚାଳନା ପାଇଁ ୨୫ହଜାର, ଶ୍ରେଷ୍ଠ ଶିବିରକୁ ୫ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ପୁରସ୍କାର

ପିଠା ଯୋଜନା ସମ୍ପର୍କିତ ସଚେତନତା କର୍ମଶାଳା: ପରିଚାଳନା ପାଇଁ ୨୫ହଜାର, ଶ୍ରେଷ୍ଠ ଶିବିରକୁ ୫ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ପୁରସ୍କାର

କୃଷ୍ଣପ୍ରସାଦ,୧୧ା୧୨(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ଆମ ଗାଁ ଆମ ବିକାଶ ଓ ବିଭିନ୍ନ ଯୋଜନାକୁ ତ୍ୱରାନ୍ବିତ କରିବା ପାଇଁ ଏକ ସଚେତନତା କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ‘ପିଠା’ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି ା ସୋମବାର ଏ ନେଇ ପଞ୍ଚାୟତ ସମିତି ସଭାଗୃହରେ ଏକ କର୍ମଶାଳା ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି ା

ଟ୍ରେନ୍‌ରେ କଟି ମହିଳାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ

ଟ୍ରେନ୍‌ରେ କଟି ମହିଳାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ

ନିରାକାରପୁର,୧୦ା୧୨(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ଖୋର୍ଦ୍ଧା ରେଳ ଡିଭିଜନ ଅଧୀନ ନିରାକାରପୁର ରେଳଷ୍ଟେଶନର ଉତ୍ତର ପାର୍ଶ୍ୱ ରେଳଧାରଣାରେ ଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି। ସୋମବାର ସକାଳ ପ୍ରାୟ ୮ଟା ବେଳେ ପଲାସା-ପାରାଦୀପ ଟ୍ରେନ୍‌ରେ ଚଢୁଥିବା ବେଳେ ଗୋଡ଼ ଖସିଯିବାରୁ ସେ ଗୁରୁତର ହୋଇଥିଲେ। ପରିବାର ଓ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକଙ୍କ ସହାୟତାରେ ତାଙ୍କୁ ଖୋର୍ଦ୍ଧା ସରକାରୀ ମେଡ଼ିକାଲକୁ ନିଆଯାଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଡାକ୍ତର ମୃତ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ।

ନବନିର୍ମାଣ କୃଷକ ସଙ୍ଗଠନର ଜିଲାପାଳଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଆଗରେ ଧାରଣା

ନବନିର୍ମାଣ କୃଷକ ସଙ୍ଗଠନର ଜିଲାପାଳଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଆଗରେ ଧାରଣା

ନୟାଗଡ଼ ଅଫିସ,୧୦ା୧୨- ଚାଷୀମାନଙ୍କୁ ପେନ୍‌ସନ୍‌ ଦାବିରେ ନବନିର୍ମାଣ କୃଷକ ସଙ୍ଗଠନର ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ସଂଯୋଜକ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଭୁବନେଶ୍ୱର କାର୍ଯ୍ୟାଳୟଠାରେ ୯ ଦିନ ଧରି ଅନଶନରେ ବସିଛନ୍ତି।

କୃଷକ ସଂଗଠନର ସତ୍ୟାଗ୍ରହ

କୃଷକ ସଂଗଠନର ସତ୍ୟାଗ୍ରହ

କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଅଫିସ, ୧୦ା୧୨- ପ୍ରାଇସ୍‌, ପ୍ରେଷ୍ଟିଜ୍‌ ଓ ପେନ୍‌ସନ୍‌ ଦାବିରେ ନବନିର୍ମାଣ କୃଷକ ସଂଗଠନ କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଜିଲା କମିଟି ପକ୍ଷରୁ ସୋମବାର ଜିଲାପାଳଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ସମ୍ମୁଖରେ ସତ୍ୟାଗ୍ରହ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି।

ଅସଙ୍ଗଠିତ ଶ୍ରମିକଙ୍କ ସ୍ବାର୍ଥ ପାଇଁ ଆଇନ ଅଣାଯାଉ

ଅସଙ୍ଗଠିତ ଶ୍ରମିକଙ୍କ ସ୍ବାର୍ଥ ପାଇଁ ଆଇନ ଅଣାଯାଉ

କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଅଫିସ, ୧୦ା୧୨- ଘରୋଇ କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିୟୋଜିତ ମହିଳା ଓ ପୁରୁଷ ଶ୍ରମିକ ବହୁ ସମୟରେ ମାଲିକଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ନିର୍ଯ୍ୟାତିତ ହେଉଛନ୍ତି ।

କମ୍ପାନୀ ଡାକ୍ତରଖାନା ସମ୍ମୁଖରେ ଗଣଧାରଣା

କମ୍ପାନୀ ଡାକ୍ତରଖାନା ସମ୍ମୁଖରେ ଗଣଧାରଣା

ସୁକିନ୍ଦା,୧୦ା୧୨(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ଆଦିବାସୀ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟସେବା ଅବହେଳା ଅଭିଯୋଗରେ ସୋମବାର ଗୋବରଘାଟିସ୍ଥିତ ଟାଟା ମେଡିକାଲ ସମ୍ମୁଖରେ ଗଣଧାରଣା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି।