ଉପକୂଳ ଓଡିଶା

ଲୁଣା ନଦୀପାର୍ଶ୍ୱ ବାସଗୃହରେ ଫାଟ: ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ରାତି କଟାଇଲେ  ୩ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ

ଲୁଣା ନଦୀପାର୍ଶ୍ୱ ବାସଗୃହରେ ଫାଟ: ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ରାତି କଟାଇଲେ ୩ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ

ମହାକାଳପଡା, ୩୦ା୯ (ଡି.ଏନ.ଏ.)-କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଜିଲା ମହାକାଳପଡା ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ଲୁଣା ନଦୀ ପାର୍ଶ୍ୱ ଗୋପାଳପୁର ଗ୍ରାମସ୍ଥିତ ୩ ପରିବାରର ବାସଗୃହ ମଧ୍ୟରେ ଗୁରୁବାର ଫାଟ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି। 

ଆୟୁଷ୍ମାନ ଯୋଜନା ରାଜ୍ୟରେ  କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ ନ ହେବା ଦୁର୍ଭାଗ୍ୟଜନକ

ଆୟୁଷ୍ମାନ ଯୋଜନା ରାଜ୍ୟରେ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ ନ ହେବା ଦୁର୍ଭାଗ୍ୟଜନକ

କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଅଫିସ, ୩୦ା୯- ଆୟୁଷ୍ମାନ ଯୋଜନାକୁ ରାଜ୍ୟରେ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରାଯାଉ ନ ଥିବାରୁ ଶନିବାର ଜିଲା ଭାଜପା ପକ୍ଷରୁ ଏକ ଖବରଦାତା ସମ୍ମିଳନୀ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି। 

ନ୍ୟାୟ ତଦାରଖ କମିଟିର ସ୍ବଧାର ଗୃହ ପରିଦର୍ଶନ

ନ୍ୟାୟ ତଦାରଖ କମିଟିର ସ୍ବଧାର ଗୃହ ପରିଦର୍ଶନ

କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଅଫିସ, ୩୦ା୯- କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଜିଲାସ୍ଥିତ ବିଭିନ୍ନ ସ୍ବଧାର ଗୃହରେ ସ୍ବଚ୍ଛତା ଆଣିବା ଲକ୍ଷ୍ୟରେ ଜିଲା ଆଇନ ସେବା ପ୍ରାଧିକରଣ ପକ୍ଷରୁ ଜିଲା ନ୍ୟାୟ ତଦାରଖ କମିଟ ଗଠନ ହୋଇଛି ା

ଯୁବବର୍ଗଙ୍କ ଚରିତ୍ର ନିର୍ମାଣ ରାଜଯୋଗ ଦ୍ୱାରା ସମ୍ଭବ

ଯୁବବର୍ଗଙ୍କ ଚରିତ୍ର ନିର୍ମାଣ ରାଜଯୋଗ ଦ୍ୱାରା ସମ୍ଭବ

କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ଅଫିସ, ୩୦ା୯- ଭାରତୀୟ ସଂସ୍କୃତିରେ ମୂଲ୍ୟବୋଧକୁ ସର୍ବଦା ଗୁରୁତ୍ୱ ଦିଆଯାଇଥାଏ ା ତେବେ ସାମ୍ପ୍ରତିକ ସମୟରେ ଭାରତର ଯୁବବର୍ଗ ପାଶ୍ଚାତ୍ୟ ଜଗତ ପ୍ରତି ଅଧିକ ଆକର୍ଷିତ ହେଉଛନ୍ତି ା 

କୁମ୍ଭୀର ଆକ୍ରମଣରେ ମହିଳା ଗୁରୁତର

କୁମ୍ଭୀର ଆକ୍ରମଣରେ ମହିଳା ଗୁରୁତର

ମହାକାଳପଡା,୩୦ା୯(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)- କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଜିଲା ମହାକାଳପଡା ବ୍ଲକ ବତିଘର ପଞ୍ଚାୟତ ଅନ୍ତର୍ଗତ ବରକୋଳିଖୋଳା ଗ୍ରାମର ଜଣେ ମହିଳା ଶନିବାର ନଦୀରେ ମାଛ ଧରୁଥିବାବେଳେ କୁମ୍ଭୀର ଆକ୍ରମଣରେ ଗୁରୁତର ହୋଇଛନ୍ତି। 

ଗ୍ରାମବାସୀ ନିର୍ମାଣ କଲେ ଅସ୍ଥାୟୀ ରାସ୍ତା

ଗ୍ରାମବାସୀ ନିର୍ମାଣ କଲେ ଅସ୍ଥାୟୀ ରାସ୍ତା

ମହାକାଳପଡା, ୩୦ା୯ (ଡି.ଏନ.ଏ.)- ବାରମ୍ବାର ଅଭିଯୋଗ କଲାପରେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଶାସନ ପକ୍ଷରୁ କୌଣସି ପଦକ୍ଷେପ ନିଆ ନ ଯିବାରୁ ଶେଷରେ ଗ୍ରାମବାସୀ ମିଳିତ ହୋଇ ରାସ୍ତା ନିର୍ମାଣ କରିଛନ୍ତି।

ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଜେଜେ ମୃତ,  ନାତି ଗୁରୁତର: ଉତ୍ତ୍ୟକ୍ତ ଲୋକଙ୍କ ରାସ୍ତା ଅବରୋଧ

ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଜେଜେ ମୃତ, ନାତି ଗୁରୁତର: ଉତ୍ତ୍ୟକ୍ତ ଲୋକଙ୍କ ରାସ୍ତା ଅବରୋଧ

ଦଶପଲ୍ଲା,୩୦।୯(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ନୟାଗଡ ଜିଲା ଘୋଳାହାଣ୍ଡି ପଞ୍ଚାୟତ ଅନ୍ତର୍ଗତ ଦଶପଲ୍ଲା-ଗଣିଆ ରାସ୍ତାର ତାଲେରା ଛକ ନିକଟରେ ଶନିବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଏକ ବାଇକ ସହିତ କାର ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା ହୋଇଥିଲା।

କଲେଜରେ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର: ଚାପା ଉତ୍ତେଜନା, ଅଧାରୁ କ୍ଲାସ ବାତିଲ

କଲେଜରେ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର: ଚାପା ଉତ୍ତେଜନା, ଅଧାରୁ କ୍ଲାସ ବାତିଲ

ନିରାକାରପୁର,୩୦ା୯(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)- ଖୋର୍ଦ୍ଧା ଜିଲା ନିରାକାପୁର ପଞ୍ଚାୟତରେ ଥିବା କ୍ଷେତ୍ରବାସୀ ଡିଏଭି ମହାବିଦ୍ୟାଳୟରେ ଶନିବାର ଜଣେ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର କରାଯାଇଛି। 

ବଜ୍ରପାତରେ ଯୁବଚାଷୀ ମୃତ

ବଜ୍ରପାତରେ ଯୁବଚାଷୀ ମୃତ

ନୟାଗଡ଼ ଅଫିସ/ରଣପୁର (ସ୍ବ.ପ୍ର.)୩୦ା୯-ନୟାଗଡ଼ ଜିଲା ଚାନ୍ଦପୁର ଥାନା କନ୍ଧ ନୟାଗଡ଼ ଗ୍ରାମରେ ଶନିବାର ଅପରାହ୍ନରେ ବଜ୍ରପାତରେ ଜଣେ ଯୁବ ଚାଷୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି। 

 ସର୍ଜିକାଲ ଷ୍ଟ୍ରାଇକ୍‌ ଦିବସ

ସର୍ଜିକାଲ ଷ୍ଟ୍ରାଇକ୍‌ ଦିବସ

ନୟାଗଡ଼ ଅଫିସ,୩୦ା୯-ନୟାଗଡ଼ ଜିଲା ଭାଜପା ପକ୍ଷରୁ ଶନିବାର ସ୍ଥାନୀୟ ଶିକ୍ଷକ ଭବନଠାରେ ସର୍ଜିକାଲ୍‌ ଷ୍ଟ୍ରାଇକ୍‌ ତଥା ପରାକ୍ରମ ଦିବସ ପାଳିତ ହୋଇଯାଇଛି। 

ବିଜେଡି ଗଡ଼ରେ କଂଗ୍ରେସର ରଣହୁଙ୍କାର

ବିଜେଡି ଗଡ଼ରେ କଂଗ୍ରେସର ରଣହୁଙ୍କାର

ନୟାଗଡ଼ ଅଫିସ,୩୦ା୯-ବିଜେଡି ଗଡ ନୟାଗଡରେ କଂଗ୍ରେସ ରଣହୁଙ୍କାର ଦେଇଛି। ଆଗାମୀ ସାଧାରଣ ନିର୍ବାଚନରେ ଜିଲାର ୪ଟି ନିର୍ବାଚନମଣ୍ଡଳୀକୁ କଂଗ୍ରେସ ଦଖଲ କରିବ ବୋଲି କହି କର୍ମୀମାନଙ୍କ ମନରେ ଆଶା ସଞ୍ଚାର କରିଛନ୍ତି ପ୍ରଦେଶ କଂଗ୍ରେସ କମିଟି (ପିସିସି)ର କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ ସଭାପତି ଚିରଞ୍ଜୀବ ବିଶ୍ୱାଳ।

ବିଦ୍ୟୁତ୍‌ ଆଘାତରେ ଯୁବକ ମୃତ : ସ୍ତ୍ରୀ, ଶାଳୀ ଗୁରୁତର

ବିଦ୍ୟୁତ୍‌ ଆଘାତରେ ଯୁବକ ମୃତ : ସ୍ତ୍ରୀ, ଶାଳୀ ଗୁରୁତର

ଭାପୁର,୩୦ା୯(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ନୟାଗଡ ଜିଲା ଫତେଗଡ଼ ଥାନା ବିଜିପୁର ଗ୍ରାମରେ ଶନିବାର ଜଣେ ଯୁବକ ପାଣି ପମ୍ପ ଲଗାଇ ଘର କାମ କରୁଥିବାବେଳେ ବିଦ୍ୟୁତ୍‌ ସଂର୍ସ୍ପଶରେ ଆସି ପ୍ରାଣ ହରାଇଛନ୍ତି। 

ଯୌତୁକ ପାଇଁ ମହିଳାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ, ସ୍ବାମୀ ଗିରଫ

ଯୌତୁକ ପାଇଁ ମହିଳାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ, ସ୍ବାମୀ ଗିରଫ

ବାଲୁଗଁା,୩୦ା୯(ଡ଼ି.ଏନ.ଏ.)- ଯୌତୁକ ପାଇଁ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିବା ନେଇ ଶନିବାର ବାଣପୁର ଥାନା ନାଚୁଣୀ ଫାଣ୍ଡିରେ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। 

୫୩୦ ନିର୍ମାଣ ଶ୍ରମିକଙ୍କୁ ସହାୟତା ରାଶି ପ୍ରଦାନ

୫୩୦ ନିର୍ମାଣ ଶ୍ରମିକଙ୍କୁ ସହାୟତା ରାଶି ପ୍ରଦାନ

ଖଣ୍ଡପଡା,୩୦ା୯(ସ୍ବ.ପ୍ର.)- ନୟାଗଡ ଜିଲା ପ୍ରଶାସନ ଆନୁକୂଲ୍ୟରେ ତଥା ଜିଲା ଶ୍ରମ ବିଭାଗ ସହାୟତାରେ ଶନିବାର ଖଣ୍ଡପଡା ନିର୍ବାଚନମଣ୍ଡଳୀର ନିର୍ମାଣ ଶ୍ରମିକଙ୍କ ସହାୟତା ରାଶି ବଣ୍ଟନ ଶିବିର ସ୍ଥାନୀୟ କଲ୍ୟାଣମଣ୍ଡପ ପରିସରରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି।

ସମସ୍ୟା ଘେରରେ ଗୋହିରିବାଦୁ ଆଶ୍ରମ ବିଦ୍ୟାଳୟ

ସମସ୍ୟା ଘେରରେ ଗୋହିରିବାଦୁ ଆଶ୍ରମ ବିଦ୍ୟାଳୟ

ନୂଆଗାଁ,୩୦ା୯ (ଡି.ଏନ.ଏ.)- ନୟାଗଡ଼ ଜିଲା ନୂଆଗାଁ ବ୍ଲକ ମାଇଛେଳି ପଞ୍ଚାୟତର ଗୋହିରିବାଦୁଠାରେ ୧୯୫୧ ମସିହାରେ ସ୍ଥାପିତ ହୋଇଥିବା ଆଶ୍ରମ ବିଦ୍ୟାଳୟ ସମ୍ପ୍ରତି ନାନା ସମସ୍ୟା ମଧ୍ୟରେ ଗତିକରୁଛି। 

ଜରିପାଲ ତଳେ ବିତୁଛି ଜୀବନ

ଜରିପାଲ ତଳେ ବିତୁଛି ଜୀବନ

ନୂଆଗାଁ,୩୦ା୯ (ଡି.ଏନ.ଏ.)- ନୟାଗଡ଼ ଜିଲା ନୂଆଗାଁ ବ୍ଲକ ମାଇଛେଳି ପଞ୍ଚାୟତ ନାଗେରୀଅକ୍ଷର ଗ୍ରାମରେ ପରିବାର ସହ ରହନ୍ତି ଭଗବାନ ନାୟକ। 

ଗୋଟିଏ ଦିନରେ ବିଜୁ ମହିଳା ଜନତା ଦଳର ୨ ସମାବେଶ : ଜଗତ୍‌ସିଂହପୁରରେ ବିଷ୍ଣୁ, କୁଜଙ୍ଗରେ ରାଜଶ୍ରୀ

ଗୋଟିଏ ଦିନରେ ବିଜୁ ମହିଳା ଜନତା ଦଳର ୨ ସମାବେଶ : ଜଗତ୍‌ସିଂହପୁରରେ ବିଷ୍ଣୁ, କୁଜଙ୍ଗରେ ରାଜଶ୍ରୀ

ଜଗତ୍‌ସିଂହପୁର ଅଫିସ, ୩୦ା୯: ବିଜୁ ମହିଳା ଜନତା ଦଳ ପକ୍ଷରୁ ଜଗତ୍‌ସିଂହପୁର ଜିଲାରେ ରବିବାର ୨ଟି ସମାବେଶ ହେବ। ସେଥିମଧ୍ୟରୁ ଗୋଟିଏ ପାରାଦୀପ ନିର୍ବାଚନମଣ୍ଡଳୀର କୁଜଙ୍ଗଠାରେ ହେବାକୁ ଥିବାବେଳେ ଅନ୍ୟଟି ଜଗତ୍‌ସିଂହପୁର ନିର୍ବାଚନମଣ୍ଡଳୀରେ ହେବ।

କୁଜଙ୍ଗରେ ମହିଳା ସମାବେଶ ଆଜି, ଦାମଙ୍କ ଶିବିର ଖାଲି କରିବାକୁ ଉଦ୍ୟମ

କୁଜଙ୍ଗରେ ମହିଳା ସମାବେଶ ଆଜି, ଦାମଙ୍କ ଶିବିର ଖାଲି କରିବାକୁ ଉଦ୍ୟମ

କୁଜଙ୍ଗ, ୩୦ା୯ (ସ୍ବ.ପ୍ର.): ବରିଷ୍ଠ ବିଧାୟକ ଦାମୋଦର ରାଉତଙ୍କୁ ବିଜେଡିରୁ ବହିଷ୍କାର କରାଯିବା ପରଠାରୁ ତାଙ୍କ ନିର୍ବାଚନମଣ୍ଡଳୀ ପାରାଦୀପରେ ରାଜନୈତିକ ଉଷ୍ମତା ଲାଗି ରହିଛି। 

ପାରାଦୀପ ବନ୍ଦର ସମ୍ପ୍ରସାରଣ ପାଇଁ ଜନଶୁଣାଣି: ବିକାଶକୁ ସ୍ବାଗତ, ବିନାଶକୁ ବିରୋଧ

ପାରାଦୀପ ବନ୍ଦର ସମ୍ପ୍ରସାରଣ ପାଇଁ ଜନଶୁଣାଣି: ବିକାଶକୁ ସ୍ବାଗତ, ବିନାଶକୁ ବିରୋଧ

ପାରାଦୀପ,୩୦ା୯(ସ୍ବ.ପ୍ର.): ପାରାଦୀପ ବନ୍ଦରର ବାହାର ପୋତାଶ୍ରୟ, ଉନ୍ନତୀକରଣ, ପଶ୍ଚିମଡକ୍‌ ଭିତର ପୋତାଶ୍ରୟ ଓ ପୁରୁଣା ବର୍ଥଗୁଡିକର ଯାନ୍ତ୍ରୀକରଣ ପାଇଁ ଶନିବାର ପୌର କଲ୍ୟାଣ ମଣ୍ଡପରେ ଜନଶୁଣାଣି ହୋଇଥିଲା।

ଝଙ୍କଡ଼ ଶାରଳା ମନ୍ଦିରରେ ଫାଟ, ଦୃଷ୍ଟି ଦେଉନି ପ୍ରଶାସନ

ଝଙ୍କଡ଼ ଶାରଳା ମନ୍ଦିରରେ ଫାଟ, ଦୃଷ୍ଟି ଦେଉନି ପ୍ରଶାସନ

ତିର୍ତ୍ତୋଲ,୩୦ା୯(ଡି.ଏନ.ଏ.): ଓଡିଶାର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ତଥା ପ୍ରାଚୀନ ଶକ୍ତିପୀଠ ଜଗତ୍‌ସିଂହପୁର ଜିଲା ତିର୍ତ୍ତୋଲ ବ୍ଲକର କନକପୁରସ୍ଥିତ ଝଙ୍କଡ଼ ଶାରଳାଙ୍କ ମନ୍ଦିର ପ୍ରତି ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି ବିପଦ। 

ନୀଳମାଧବ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟରେ ମହିଳା ଆତ୍ମସୁରକ୍ଷା ତାଲିମ

ନୀଳମାଧବ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟରେ ମହିଳା ଆତ୍ମସୁରକ୍ଷା ତାଲିମ

ଖଣ୍ଡପଡା,୨୯ା୯(ସ୍ବ.ପ୍ର.)-କଣ୍ଟିଲୋ ନୀଳମାଧବ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟ ସମ୍ମିଳନୀ କକ୍ଷରେ ଶନିବାର ମହିଳାମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ୧୦ଦିନିଆ ଆତ୍ମସୁରକ୍ଷା କୌଶଳ ତାଲିମ ଶିବିର ଉଦ୍‌ଘାଟିତ ହୋଇଯାଇଛି। କଲେଜ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ସୁକାନ୍ତ କୁମାର ନାୟକ ଓ ଅତିଥିମାନେ ଶ୍ରୀ ନୀଳମାଧବ ଜୀଉଙ୍କ ଫଟୋଚିତ୍ରରେ ପ୍ରଦୀପ ପ୍ରଜ୍ୱଳନ କରି ଏହାକୁ ଉଦ୍‌ଘାଟନ କରିଥିଲେ। 

ନୀଳମାଧବ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟ ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ରଙ୍କ ସ୍ବାଗତ ଉତ୍ସବ

ନୀଳମାଧବ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟ ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ରଙ୍କ ସ୍ବାଗତ ଉତ୍ସବ

ଖଣ୍ଡପଡା,୨୯ା୯(ସ୍ବ.ପ୍ର.)- କଣ୍ଟିଲୋ ନୀଳମାଧବ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟ ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ରଙ୍କ ସ୍ବାଗତ ଉତ୍ସବ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି। ମା’ ନାରାୟଣୀଙ୍କ ପୀଠରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ଉତ୍ସବରେ ଇଂରାଜୀ ବିଭାଗର ଯୁକ୍ତ ୩ ପ୍ରଥମ ବାର୍ଷିକ କଳା ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ରଙ୍କୁ ପୁରାତନ ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ର ସ୍ବାଗତ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧନା ପ୍ରଦାନ କରିଥିଲେ। 

୨୩ ବର୍ଷ ହେଲା ଛାଡ଼ିଲେଣି ଅନ୍ନ: ଡାଲି ଓ ପରିବା ସିଝା ମୁଖ୍ୟଖାଦ୍ୟ

୨୩ ବର୍ଷ ହେଲା ଛାଡ଼ିଲେଣି ଅନ୍ନ: ଡାଲି ଓ ପରିବା ସିଝା ମୁଖ୍ୟଖାଦ୍ୟ

ଗଣିଆ,୨୯ା୯(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ଅନ୍ନ (ଭାତ) ହେଉଛି ଓଡ଼ିଆ ଲୋକଙ୍କ ପ୍ରଧାନ ଖାଦ୍ୟ। ପୁଣି କୌଣସି ତରକାରିରେ ଲୁଣ ନ ପଡିଲେ ତାହା ରୁଚିକର ହୋଇ ନ ଥାଏ। ଏପରିସ୍ଥଳେ ମାସେ କି ବର୍ଷେ ନୁହେଁ, ଦୀର୍ଘ ୨୩ବର୍ଷ ହେଲା ଭାତ ଓ ଲୁଣ ପରିତ୍ୟାଗ କରି ଜୀବନ ଧାରଣ କରିଛନ୍ତି ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି।

ଦୃଷ୍ଟି ଆଢୁଆଳରେ ଐତିହ୍ୟ ସମ୍ପନ୍ନ ନୀଳମାଧବ ଜୀଉଙ୍କ ଦଶହରା ପଡ଼ିଆ

ଦୃଷ୍ଟି ଆଢୁଆଳରେ ଐତିହ୍ୟ ସମ୍ପନ୍ନ ନୀଳମାଧବ ଜୀଉଙ୍କ ଦଶହରା ପଡ଼ିଆ

ଖଣ୍ଡପଡା,୨୯ା୯(ସ୍ବ.ପ୍ର.)- ଜଗନ୍ନାଥ ସଂସ୍କୃତିର ଆଦିପୀଠ ଭାବେ କଣ୍ଟିଲୋର ଶ୍ରୀ ନୀଳମାଧବ ପୀଠ ସର୍ବଜନବିଦିତ। ପୁରୀ ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ପୂଜାନୀତି ଓ ଏଠାକାର ନୀତିକାନ୍ତି ମଧ୍ୟରେ ସାମଞ୍ଜସ୍ୟ ରହିଛି ା ଏହି କାରଣରୁ ଶ୍ରୀ ମନ୍ଦିରରେ ପାଳିତ ହେଉଥିବା ବିଭିନ୍ନ ଯାନିଯାତ୍ରା ଏହି ମନ୍ଦିରରେ ପାଳିତ ହୋଇଥାଏ।