ଉପକୂଳ ଓଡିଶା

ଫାଇଲିନ୍‌ କ୍ଷତିଗ୍ରସ୍ତ ହିତାଧିକାରୀ ଚୟନରେ ତ୍ରୁଟି , ତଦନ୍ତ କଲା ବିଧାନସଭା ଏଷ୍ଟିମେଣ୍ଟ କମିଟି

ଫାଇଲିନ୍‌ କ୍ଷତିଗ୍ରସ୍ତ ହିତାଧିକାରୀ ଚୟନରେ ତ୍ରୁଟି , ତଦନ୍ତ କଲା ବିଧାନସଭା ଏଷ୍ଟିମେଣ୍ଟ କମିଟି

କୃଷ୍ଣପ୍ରସାଦ,୧।୧୦(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ପୁରୀ ଜିଲା କୃଷ୍ଣପ୍ରସାଦ ବ୍ଲକ୍‌ରେ ୨୦୧୩ରେ ଫାଇଲିନ୍‌ ବାତ୍ୟା ଯୋଗୁ ବହୁ କ୍ଷୟକ୍ଷତି ଘଟିବା ସହ ଅନେକ ଘର ଭାଙ୍ଗି ଯାଇଥିଲା। ଆବାସ ଯୋଜନା ଅନୁସାରେ କ୍ଷତିଗ୍ରସ୍ତଙ୍କୁ ଘର ଯୋଗାଇ ଦେବା ନିମନ୍ତେ

ମୁକୁଳା ପଡ଼ିଛି ବିଦ୍ୟୁତ୍‌ ଟ୍ରାନ୍ସଫର୍ମର  ସହରର ଏକାଧିକ ସ୍ଥାନରେ ଏହି ଅବ୍ୟବସ୍ଥା

ମୁକୁଳା ପଡ଼ିଛି ବିଦ୍ୟୁତ୍‌ ଟ୍ରାନ୍ସଫର୍ମର ସହରର ଏକାଧିକ ସ୍ଥାନରେ ଏହି ଅବ୍ୟବସ୍ଥା

ନୟାଗଡ଼ ଅଫିସ,୧।୧୦- ନୟାଗଡ଼ ସହରର ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ଥିବା ବିଦ୍ୟୁତ୍‌ ଟ୍ରାନ୍ସଫର୍ମର ଓ ଦୋକାନୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଉଦ୍ଦିଷ୍ଟ ମିଟର ବକ୍ସ ଖୋଲାମେଲାରେ ରହିଛି। ଦିନେ କି ମାସେ ନୁହେଁ, ବର୍ଷ ବର୍ଷ ଧରି ଲାଗିରହିଛି ଏହି ଅବ୍ୟବସ୍ଥା। 

କଣ୍ଟାପକାଇ ରାସ୍ତା ଅବରୋଧ, ଗ୍ରାମବାସୀ ହଇରାଣ

କଣ୍ଟାପକାଇ ରାସ୍ତା ଅବରୋଧ, ଗ୍ରାମବାସୀ ହଇରାଣ

ନୟାଗଡ଼ ଅଫିସ/ନୂଆଗାଁ(ଡ଼ି.ଏନ୍‌.ଏ.)୧।୧୦- ନୟାଗଡ଼ ଜିଲା ନୂଆଗାଁ ବ୍ଲକ  ଗାତେରୀ ପଞ୍ଚାୟତର ଡମୁଣୀ ଗ୍ରାମରେ ଦୁଇଦିନ ହେଲା ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ସର୍ବସାଧାରଣ ରାସ୍ତାରେ କଣ୍ଟା ପକାଇ ଅବରୋଧ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। 

ବିଜେଡି ମହିଳା ସମାବେଶ

ବିଜେଡି ମହିଳା ସମାବେଶ

ଡୁବୁରୀ, ୧ା୧୦(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)- ସୁକିନ୍ଦା ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ପିଙ୍ଗଲଠାରେ ରବିବାର ସୁକିନ୍ଦା ବ୍ଲକ ମହିଳା ବିଜେଡି ପକ୍ଷରୁ ମହିଳା ସମାବେଶ ବ୍ଲକର ପୂର୍ବତନ ଅଧ୍ୟକ୍ଷା ଭଗବତୀ ମହାନ୍ତଙ୍କ ସଭାପତିତ୍ୱରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି। 

ଅବ୍ୟବସ୍ଥା ଘେରରେ ଚଣ୍ଡିଖୋଲ ଛକ, ସୁଧୁରୁନି ଟ୍ରାଫିକ୍‌ ବ୍ୟବସ୍ଥା --୧୦

ଅବ୍ୟବସ୍ଥା ଘେରରେ ଚଣ୍ଡିଖୋଲ ଛକ, ସୁଧୁରୁନି ଟ୍ରାଫିକ୍‌ ବ୍ୟବସ୍ଥା --୧୦

ଚଣ୍ଡିଖୋଲ, ୧ା୧୦(ଡ଼ି.ଏନ୍‌.ଏ.)- ଯାଜପୁର ଜିଲାର ମୁଖଶାଳାଭାବେ ପରିଚିତ ଚଣ୍ଡିଖୋଲ ଛକରେ ଟ୍ରାଫିକ୍‌ ସମସ୍ୟା ସୁଧରିବାର ନାମ ଧରୁନି । ଛକଟି ତିନିଗୋଟି ଜାତୀୟ ରାଜପଥର ମିଳନସ୍ଥଳ ହୋଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ରାଜପଥ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷ ଓ ଜିଲା 

ଅପପୁଷ୍ଟିର ଶିକାର ମନୀଷା  ଅର୍ଥ ସାଜିଛି ବାଧକ, ଝଡାଫୁଙ୍କାରେ ଚାଲିଛି ଚିକିତ୍ସା

ଅପପୁଷ୍ଟିର ଶିକାର ମନୀଷା ଅର୍ଥ ସାଜିଛି ବାଧକ, ଝଡାଫୁଙ୍କାରେ ଚାଲିଛି ଚିକିତ୍ସା

ଡୁବୁରୀ, ୧ା୧୦(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)-  ନଗଡାରେ ଅପପୁଷ୍ଟିକୁ ରୋକିବାରେ ରାଜ୍ୟ ସରକାର ଓ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାର ବିଭିନ୍ନ ଯୋଜନାମାନ କରୁଛନ୍ତି। ସୁକିନ୍ଦା ବ୍ଲକ ସଂସାଇଲୋ ପଞ୍ଚାୟତ ଅନ୍ତର୍ଗତ ସୋରିଷାପଦା ଗ୍ରାମର କହ୍ନେଇ ମହାକୁଡ଼ଙ୍କ ୫ ବର୍ଷର ଝିଅ

ଜଗତ୍‌ସିଂହପୁର ମହିଳା ସମାବେଶରେ ନେତାଙ୍କ ଆହ୍ବାନ, ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କ ସଫଳତା ଲୋକଙ୍କୁ ଜଣାଅ

ଜଗତ୍‌ସିଂହପୁର ମହିଳା ସମାବେଶରେ ନେତାଙ୍କ ଆହ୍ବାନ, ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କ ସଫଳତା ଲୋକଙ୍କୁ ଜଣାଅ

ଜଗତ୍‌ସିଂହପୁର ଅଫିସ, ୧ା୧୦: ରବିବାର ଜିଲା ବିଜୁ ମହିଳା ଜନତା ଦଳ ପକ୍ଷରୁ କୁଜଙ୍ଗ ଓ ଜଗତ୍‌ସିଂହପୁରରେ ପୃଥକ ମହିଳା ସମାବେଶ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଛି। ଦଳ ପକ୍ଷରୁ ଗୋଟିଏ ଦିନରେ ୨ଟି ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନମଣ୍ଡଳୀସ୍ତରୀୟ ସମାବେଶ ହେବାକୁ ନେଇ ରାଜନୈତିକ ଚର୍ଚ୍ଚା ଜୋର ଧରିଛି।

କୁଜଙ୍ଗରେ ବିଜେଡିର ମହିଳା ସମାବେଶ: ନିଜ ଅଞ୍ଚଳବାସୀଙ୍କ ଦୁଃଖ ବୁଝିନାହାନ୍ତି ଦାମ

କୁଜଙ୍ଗରେ ବିଜେଡିର ମହିଳା ସମାବେଶ: ନିଜ ଅଞ୍ଚଳବାସୀଙ୍କ ଦୁଃଖ ବୁଝିନାହାନ୍ତି ଦାମ

କୁଜଙ୍ଗ,୧ା୧୦(ସ୍ବ.ପ୍ର.): କୁଜଙ୍ଗ-ପାରାଦୀପ ଅଞ୍ଚଳରେ ଯେଭଳି ଭାବେ ଶିଳ୍ପ କାରଖାନାର ବିକାଶ ଘଟିଛି, ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକଙ୍କର ସେଭଳି ବିକାଶ ହୋଇପାରିନାହିଁ। ଏଠାକାର ଲୋକମାନେ ଶିଳ୍ପ ପାଇଁ ସର୍ବସ୍ବ ହରାଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରତିଦାନରେ କିଛି ପାଇନାହାନ୍ତି, ବରଂ ସେମାନଙ୍କ ସମସ୍ୟା ଦିନକୁ ଦିନ ବଢିଚାଲିଛି।

ପଦରେ ପଡିଲା ବିଜେଡି ଗୋଷ୍ଠୀ କନ୍ଦଳ : ନେତାଙ୍କ ଆଗରେ ମୁହଁ।ମୁହିଁ ହେଲେ କର୍ମୀ

ପଦରେ ପଡିଲା ବିଜେଡି ଗୋଷ୍ଠୀ କନ୍ଦଳ : ନେତାଙ୍କ ଆଗରେ ମୁହଁ।ମୁହିଁ ହେଲେ କର୍ମୀ

ଜଗତ୍‌ସିଂହପୁର ଅଫିସ/ରଘୁନାଥପୁର,(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)୧ା୧୦: ବରିଷ୍ଠ ନେତା ତଥା ପାରାଦୀପ ବିଧାୟକ ଦାମୋଦର ରାଉତଙ୍କୁ ବିଜେଡିରୁ ବହିଷ୍କାର କରାଯିବା ପରେ ଦଳୀୟ ଶୃଙ୍ଖଳାରେ ସୁଧାର ଆସିବ ବୋଲି ଯେଉଁ ଆଶା କରାଯାଉଥିଲା ତାହା ଭୁଲ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇଛି।

୫ ଚିପ୍ସ ବୋଝେଇ ଟ୍ରକ ଜବତ

୫ ଚିପ୍ସ ବୋଝେଇ ଟ୍ରକ ଜବତ

ଯାଜପୁର ଅଫିସ, ୩୦।୯- ଯାଜପୁର ଜିଲା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଧର୍ମଶାଳା ତହସିଲ ଓ ଜେନାପୁର ପୋଲିସ ପକ୍ଷରୁ ରବିବାର  ମିଳିତ ଭାବେ ଚଢାଉ ହୋଇଛି। ଚଢ଼ାଉ ସମୟରେ  ୫ଟି ଚିପ୍ସ ବୋଝେଇ ଟ୍ରକ  ଜବତ କରାଯାଇଛି। 

ତାରାପୁର ବାଇପାସ୍‌ରେ ତିର୍ତ୍ତୋଲ ବିଧାୟିକାଙ୍କୁ ବିରୋଧ, ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧନା

ତାରାପୁର ବାଇପାସ୍‌ରେ ତିର୍ତ୍ତୋଲ ବିଧାୟିକାଙ୍କୁ ବିରୋଧ, ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧନା

ରଘୁନାଥପୁର,୩୦।୯(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଜଗତସିଂହପୁର ଜିଲା କୁଜଙ୍ଗ ସ୍ଥିତ ଏକ ସମାବେଶକୁ ଯୋଗ ଦେବାକୁ ରବିବାର ଯାଉଥିବା ବେଳେ ତିର୍ତ୍ତୋଲ ବିଧାୟିକା ଡା. ରାଜଶ୍ରୀ ମଲ୍ଲିକଙ୍କୁ ତାରପୁର ବାଇପାସ୍‌ଠାରେ ହଟହଟା ହେବାକୁ ପଡ଼ିଛି।

କୁମ୍ଭୀର ଆକ୍ରମଣରେ ମହିଳା ଗୁରୁତର

କୁମ୍ଭୀର ଆକ୍ରମଣରେ ମହିଳା ଗୁରୁତର

ମହାକାଳପଡା, ୩୦।୯(ଡି.ଏନ.ଏ.): ମହାକାଳପଡା ବ୍ଲକ ଅଧିନରେ ଥିବା ବତିଘର ଗ୍ରାମର ଜଣେ ମହିଳା କୁମ୍ଭୀର ଆକ୍ରମଣରେ ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି।

କୁଜଙ୍ଗରେ ବିଶାଳ ମହିଳା ସମାବେଶ ଅନୁଷ୍ଠିତ

କୁଜଙ୍ଗରେ ବିଶାଳ ମହିଳା ସମାବେଶ ଅନୁଷ୍ଠିତ

କୁଜଙ୍ଗ, ୩୦।୯(ସ୍ବ.ପ୍ର.): ବିଜୁ ଜନତା ଦଳ ପାରାଦୀପ ନିର୍ବାଚନ ମଣ୍ଡଳୀ ପକ୍ଷରୁ କୁଜଙ୍ଗଠାରେ ରବିବାର ବିଶାଳ ମହିଳା ସମାବେଶ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି। ସଭାରେ ପ୍ରାୟ ୧୦ ହଜାରରୁ ଊର୍ଦ୍ଧ୍ୱ ମହିଳା ଯୋଗ ଦେଇଛନ୍ତି।

ବନ୍ୟା ବିପନ୍ନଙ୍କୁ ସହାୟତା

ବନ୍ୟା ବିପନ୍ନଙ୍କୁ ସହାୟତା

ପାଟକୁରା, ୨୯।୯(ଡି.ଏନ.ଏ.): ଲଘୁଚାପଜନିତ ବର୍ଷା ବିତ୍ପାତରେ କ୍ଷତିଗ୍ରସ୍ତ ଗରଦପୁର ବ୍ଲକ ହରିଦାସପୁର ଓ ବିଚଣା ଗ୍ରାମର ୪୪ଟି ବିପନ୍ନ ପରିବାରଙ୍କୁ ନୂଆଦିଲ୍ଲୀର ଙ୍ଗୁଜ୍‌ ସ୍ବେଚ୍ଛାସେବୀ ସଂଗଠନ ପକ୍ଷରୁ ଫ୍ୟାମିଲି କିଟ୍‌ ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଛି। 

ଛେଳିକୁ ଗିଳିଲା ଅଜଗର

ଛେଳିକୁ ଗିଳିଲା ଅଜଗର

ନୟାଗଡ ଅଫିସ, ୩୦।୯: ନୟାଗଡ଼ ଜିଲା ରଣପୁର ଅନ୍ତର୍ଗତ ବଳଭଦ୍ରପୁର ପଞ୍ଚାୟତର ବାଣୀକିଲୋ ଗ୍ରାମରେ ଏକ ୧୪ ଫୁଟ ଲମ୍ବର ଅଜଗର ସାପ ଏକ ଛେଳିକୁ ଗିଳିଦେଇଥିଲା।

ଜିଲା ଭାଜପା ମହିଳା ମୋର୍ଚ୍ଚାର ବିକ୍ଷୋଭ

ଜିଲା ଭାଜପା ମହିଳା ମୋର୍ଚ୍ଚାର ବିକ୍ଷୋଭ

କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଅଫିସ,୩୦ା୯- କୃଷି ମନ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରଦୀପ ମହାରଥୀ ମହିଳାଙ୍କ ପ୍ରତି ଦେଇଥିବା ବୟାନକୁ ବିରୋଧ କରି ଜିଲା ଭାଜପା ମହିଳା ମୋର୍ଚ୍ଚା ପକ୍ଷରୁ ଶନିବାର ବିକ୍ଷୋଭ ପ୍ରଦର୍ଶନ ହୋଇଥିଲା ା ସହରର ନୂଆ ବସଷ୍ଟାଣ୍ଡଠାରେ ମହାରଥୀଙ୍କ କୁଶପୁତ୍ତଳିକା ଦାହ କରାଯାଇଥିଲା ା

ଲୁଣା ନଦୀପାର୍ଶ୍ୱ ବାସଗୃହରେ ଫାଟ: ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ରାତି କଟାଇଲେ  ୩ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ

ଲୁଣା ନଦୀପାର୍ଶ୍ୱ ବାସଗୃହରେ ଫାଟ: ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ରାତି କଟାଇଲେ ୩ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ

ମହାକାଳପଡା, ୩୦ା୯ (ଡି.ଏନ.ଏ.)-କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଜିଲା ମହାକାଳପଡା ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ଲୁଣା ନଦୀ ପାର୍ଶ୍ୱ ଗୋପାଳପୁର ଗ୍ରାମସ୍ଥିତ ୩ ପରିବାରର ବାସଗୃହ ମଧ୍ୟରେ ଗୁରୁବାର ଫାଟ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି। 

ଆୟୁଷ୍ମାନ ଯୋଜନା ରାଜ୍ୟରେ  କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ ନ ହେବା ଦୁର୍ଭାଗ୍ୟଜନକ

ଆୟୁଷ୍ମାନ ଯୋଜନା ରାଜ୍ୟରେ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ ନ ହେବା ଦୁର୍ଭାଗ୍ୟଜନକ

କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଅଫିସ, ୩୦ା୯- ଆୟୁଷ୍ମାନ ଯୋଜନାକୁ ରାଜ୍ୟରେ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରାଯାଉ ନ ଥିବାରୁ ଶନିବାର ଜିଲା ଭାଜପା ପକ୍ଷରୁ ଏକ ଖବରଦାତା ସମ୍ମିଳନୀ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି। 

ନ୍ୟାୟ ତଦାରଖ କମିଟିର ସ୍ବଧାର ଗୃହ ପରିଦର୍ଶନ

ନ୍ୟାୟ ତଦାରଖ କମିଟିର ସ୍ବଧାର ଗୃହ ପରିଦର୍ଶନ

କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଅଫିସ, ୩୦ା୯- କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଜିଲାସ୍ଥିତ ବିଭିନ୍ନ ସ୍ବଧାର ଗୃହରେ ସ୍ବଚ୍ଛତା ଆଣିବା ଲକ୍ଷ୍ୟରେ ଜିଲା ଆଇନ ସେବା ପ୍ରାଧିକରଣ ପକ୍ଷରୁ ଜିଲା ନ୍ୟାୟ ତଦାରଖ କମିଟ ଗଠନ ହୋଇଛି ା

ଯୁବବର୍ଗଙ୍କ ଚରିତ୍ର ନିର୍ମାଣ ରାଜଯୋଗ ଦ୍ୱାରା ସମ୍ଭବ

ଯୁବବର୍ଗଙ୍କ ଚରିତ୍ର ନିର୍ମାଣ ରାଜଯୋଗ ଦ୍ୱାରା ସମ୍ଭବ

କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ଅଫିସ, ୩୦ା୯- ଭାରତୀୟ ସଂସ୍କୃତିରେ ମୂଲ୍ୟବୋଧକୁ ସର୍ବଦା ଗୁରୁତ୍ୱ ଦିଆଯାଇଥାଏ ା ତେବେ ସାମ୍ପ୍ରତିକ ସମୟରେ ଭାରତର ଯୁବବର୍ଗ ପାଶ୍ଚାତ୍ୟ ଜଗତ ପ୍ରତି ଅଧିକ ଆକର୍ଷିତ ହେଉଛନ୍ତି ା 

କୁମ୍ଭୀର ଆକ୍ରମଣରେ ମହିଳା ଗୁରୁତର

କୁମ୍ଭୀର ଆକ୍ରମଣରେ ମହିଳା ଗୁରୁତର

ମହାକାଳପଡା,୩୦ା୯(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)- କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଜିଲା ମହାକାଳପଡା ବ୍ଲକ ବତିଘର ପଞ୍ଚାୟତ ଅନ୍ତର୍ଗତ ବରକୋଳିଖୋଳା ଗ୍ରାମର ଜଣେ ମହିଳା ଶନିବାର ନଦୀରେ ମାଛ ଧରୁଥିବାବେଳେ କୁମ୍ଭୀର ଆକ୍ରମଣରେ ଗୁରୁତର ହୋଇଛନ୍ତି। 

ଗ୍ରାମବାସୀ ନିର୍ମାଣ କଲେ ଅସ୍ଥାୟୀ ରାସ୍ତା

ଗ୍ରାମବାସୀ ନିର୍ମାଣ କଲେ ଅସ୍ଥାୟୀ ରାସ୍ତା

ମହାକାଳପଡା, ୩୦ା୯ (ଡି.ଏନ.ଏ.)- ବାରମ୍ବାର ଅଭିଯୋଗ କଲାପରେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଶାସନ ପକ୍ଷରୁ କୌଣସି ପଦକ୍ଷେପ ନିଆ ନ ଯିବାରୁ ଶେଷରେ ଗ୍ରାମବାସୀ ମିଳିତ ହୋଇ ରାସ୍ତା ନିର୍ମାଣ କରିଛନ୍ତି।

ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଜେଜେ ମୃତ,  ନାତି ଗୁରୁତର: ଉତ୍ତ୍ୟକ୍ତ ଲୋକଙ୍କ ରାସ୍ତା ଅବରୋଧ

ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଜେଜେ ମୃତ, ନାତି ଗୁରୁତର: ଉତ୍ତ୍ୟକ୍ତ ଲୋକଙ୍କ ରାସ୍ତା ଅବରୋଧ

ଦଶପଲ୍ଲା,୩୦।୯(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ନୟାଗଡ ଜିଲା ଘୋଳାହାଣ୍ଡି ପଞ୍ଚାୟତ ଅନ୍ତର୍ଗତ ଦଶପଲ୍ଲା-ଗଣିଆ ରାସ୍ତାର ତାଲେରା ଛକ ନିକଟରେ ଶନିବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଏକ ବାଇକ ସହିତ କାର ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା ହୋଇଥିଲା।

କଲେଜରେ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର: ଚାପା ଉତ୍ତେଜନା, ଅଧାରୁ କ୍ଲାସ ବାତିଲ

କଲେଜରେ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର: ଚାପା ଉତ୍ତେଜନା, ଅଧାରୁ କ୍ଲାସ ବାତିଲ

ନିରାକାରପୁର,୩୦ା୯(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)- ଖୋର୍ଦ୍ଧା ଜିଲା ନିରାକାପୁର ପଞ୍ଚାୟତରେ ଥିବା କ୍ଷେତ୍ରବାସୀ ଡିଏଭି ମହାବିଦ୍ୟାଳୟରେ ଶନିବାର ଜଣେ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର କରାଯାଇଛି।