ଉପକୂଳ ଓଡିଶା

ସମିତିସଭ୍ୟଙ୍କ ବିରୋଧରେ ପଞ୍ଚାୟତ ମହିଳା ମହାସଂଘର ଅଭିଯୋଗ

ସମିତିସଭ୍ୟଙ୍କ ବିରୋଧରେ ପଞ୍ଚାୟତ ମହିଳା ମହାସଂଘର ଅଭିଯୋଗ

କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଅଫିସ, ୪।୧୦-ପଟ୍ଟାମୁଣ୍ଡାଇ ବ୍ଲକ ଅରଡପଲ୍ଲୀ ପଞ୍ଚାୟତ ଗ୍ରାମସଭାରେ ହୋଇଥିବା ଗଣ୍ଡଗୋଳରେ ସମିତି ସଭ୍ୟଙ୍କ ବିରୋଧରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଦାବି କରି ପଞ୍ଚାୟତ ମହିଳା ମହାସଂଘ ପକ୍ଷରୁ ଜିଲାପାଳ ଓ ଏସପିଙ୍କୁ ଗୁରୁବାର ଦାବିପତ୍ର ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଛି ।

ଚୌଦ୍ୱାର ଜେଲକୁ ଯିବେ ୫୦ ବିଚାରାଧୀନ କଏଦୀ

ଚୌଦ୍ୱାର ଜେଲକୁ ଯିବେ ୫୦ ବିଚାରାଧୀନ କଏଦୀ

କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଅଫିସ,୪।୧୦-କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ସବ୍‌ଜେଲରୁ ଶୁକ୍ରବାର ସୁଦ୍ଧା ୫୦ ବିଚାରଧୀନ କଏଦୀ ସ୍ଥାନାନ୍ତର ହେବେ ।

ଶ୍ରୀ ଶ୍ରୀ ବାୟାବାବା କଲେଜରେ ଛାତ୍ର ଅଶାନ୍ତି

ଶ୍ରୀ ଶ୍ରୀ ବାୟାବାବା କଲେଜରେ ଛାତ୍ର ଅଶାନ୍ତି

ମହାକାଳପଡା,୪।୧୦(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ମହାକାଳପଡା ବ୍ଲକର ଶ୍ରୀ ଶ୍ରୀ ବାୟାବାବା କଲେଜରେ  ଛାତ୍ର ସଂସଦ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ  ଜଣେ ସଭାପତି ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ  ବୟସ ଅଧିକ ଯୋଗୁ ତାଙ୍କ ନାମ ବାଦ୍‌ ପଡିଛି ।

ସାନମାଣତିଆ ସ୍କୁଲ ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ରଙ୍କ ଧାରଣା

ସାନମାଣତିଆ ସ୍କୁଲ ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ରଙ୍କ ଧାରଣା

କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ଅଫିସ, ୪।୧୦-କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ବ୍ଲକ ସାନମାଣତିଆ ପ୍ରାଥମିକ ବିଦ୍ୟାଳୟର ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ର ଶିକ୍ଷା ଅଧିକାରରୁ ବଞ୍ଚତ୍ତ ହେଉଥିବା ଦର୍ଶାଇ ଜିଲାପାଳଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ସମ୍ମୁଖରେ ବୁଧବାର ଧାରଣାରେ ବସିଥିଲେ। 

ଡେରାବିଶ ଡିଗ୍ରୀ ମହିଳା ମହାବିଦ୍ୟାଳୟର ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଦିବସ

ଡେରାବିଶ ଡିଗ୍ରୀ ମହିଳା ମହାବିଦ୍ୟାଳୟର ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଦିବସ

ଡେରାବିଶ, ୪।୧୦ (ସ୍ବ.ପ୍ର.)ବିପର୍ଯ୍ୟସ୍ତ ସମାଜକୁ ସୁଧାରିବା ପାଇଁ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ରଙ୍କ ଭିତରେ ମଣିଷ ପଣିଆ ଭାବନା ସୃଷ୍ଟି ହେବାର ଆବଶ୍ୟକତା ରହିଛି ବୋଲି ଶିକ୍ଷାବିତ୍‌ ପଣ୍ଡିତ ହୃଷୀକେଶ ରଥ କହିଛନ୍ତି।ଡେରାବିଶ ଡିଗ୍ରୀ ମହିଳା ମହାବିଦ୍ୟାଳୟ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଉତ୍ସବ ବୁଧବାର ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା।

ବିଜେଡିର  ଜନସମ୍ପର୍କ ପଦଯାତ୍ରା

ବିଜେଡିର ଜନସମ୍ପର୍କ ପଦଯାତ୍ରା

ରାଜନଗର,୪।୧୦(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ରାଜନଗର ବ୍ଲକ ବିଜେଡି ପକ୍ଷରୁ ଗୁରୁବାର ଜନସମ୍ପର୍କ ପଦଯାତ୍ରା ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି ।

ପଟ୍ଟାମୁଣ୍ଡାଇ ବ୍ଲକର ୩୧୦ ପ୍ରକଳ୍ପ ପାଇଁ ୮ କୋଟି ୧୮ ଲକ୍ଷ ମଞ୍ଜୁର

ପଟ୍ଟାମୁଣ୍ଡାଇ ବ୍ଲକର ୩୧୦ ପ୍ରକଳ୍ପ ପାଇଁ ୮ କୋଟି ୧୮ ଲକ୍ଷ ମଞ୍ଜୁର

ପଟ୍ଟାମୁଣ୍ଡାଇ,୪।୧୦(ସ୍ବ.ପ୍ର.)- ସ୍ଥାନୀୟ ଏମ୍‌ଏନ୍‌ ହାଇସ୍କୁଲ ପଡ଼ିଆରେ ବୁଧବାର ଆମ ଗଁା ଆମ ବିକାଶ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି। ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମକୁ ପୂର୍ବାହ୍ନ ୧୧ଟା ବେଳେ  ଉଦ୍‌ଘାଟନ କରିଥିଲେ।

ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଗ୍ରାମ ସଡକ ଯୋଜନା ରେ ଜାଲିଆତି

ପଟ୍ଟାମୁଣ୍ଡାଇ,୪।୧୦(ସ୍ବ.ପ୍ର.)-ପଟ୍ଟାମୁଣ୍ଡାଇ ଗ୍ରାମ୍ୟ ଉନ୍ନୟନ ବିଭାଗ ସବ୍‌ଡିଭିଜନ ଅଧୀନରେ ଥିବା ବଡପଟଣା-ଗୋବିନ୍ଦପୁର ୪.୩୫ କିମି ରାସ୍ତା ନିର୍ମାଣରେ ବ୍ୟାପକ ଜାଲିଆତି ହୋଇଥିବା ଗ୍ରାମବାସୀ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି। 

ବିଜୁ ଯୁବ ବାହିନୀ ପକ୍ଷରୁ ନିଶା ନିବାରଣ ସଚେତନତା ଶୋଭାଯାତ୍ରା

ବିଜୁ ଯୁବ ବାହିନୀ ପକ୍ଷରୁ ନିଶା ନିବାରଣ ସଚେତନତା ଶୋଭାଯାତ୍ରା

ପଟ୍ଟାମୁଣ୍ଡାଇ,୪।୧୦(ସ୍ବ.ପ୍ର.)-ପଟ୍ଟାମୁଣ୍ଡାଇ ବ୍ଲକ ଚନ୍ଦନନଗର ପଞ୍ଚାୟତର ବିଜୁ ଯୁବ ବାହିନୀ ତରଫରୁ ନିଶା ନିବାରଣ ସଚେତନତା ଶୋଭାଯାତ୍ରା ପଞ୍ଚାୟତ ପରିକ୍ରମା କରିଥିଲା ।

ବିକାଶ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଆଗାମୀ ଦିନରେ ଜାରି ରହିବ

ବିକାଶ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଆଗାମୀ ଦିନରେ ଜାରି ରହିବ

ମାର୍ଶାଘାଇ,୪।୧୦(ଡିଏନ୍‌ଏ)-ଗାନ୍ଧୀ ଜୟନ୍ତୀ  ଅବସରରେ  ବିଜେଡିର ଜନ ସମ୍ପର୍କ ପଦଯାତ୍ରା ମଙ୍ଗଳବାର  ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି । ଏହି ପରିପ୍ରେକ୍ଷୀରେ ପାଟକୁରା ବିଧାୟକ ବେଦପ୍ରକାଶ ଅଗ୍ରୱାଲ ନିଜର ସମର୍ଥକଙ୍କ ଗହଣରେ ମାର୍ଶାଘାଇ ବ୍ଲକର କରିଲୋପାଟଣା ସେତୁ ଠାରୁ ବାହାରି ଜମପଡ଼ା ପଞ୍ଚାୟତର ଶିବ ମନ୍ଦିର ନିକଟରେ ପହଞ୍ଚି ଏକ ସାଧାରଣ ସଭାରେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ ।

 ଅନ୍ତେଇରେ ସ୍ବଚ୍ଛ ଭାରତ ଅଭିଯାନ

ଅନ୍ତେଇରେ ସ୍ବଚ୍ଛ ଭାରତ ଅଭିଯାନ

ମାର୍ଶାଘାଇ,୪।୧୦(ଡିଏନ୍‌ଏ)-ମାର୍ଶାଘାଇ ବ୍ଲକର ଅନ୍ତେଇଠାରେ ବିଭିନ୍ନ ସଂଗଠନ ତରଫରୁ ୧୫୦ ତମ ଗାନ୍ଧୀ ଜୟନ୍ତୀ ଅବସରରେ ସ୍ବଚ୍ଛ ଭାରତ ଅଭିଯାନରେ ସଫେଇ କାର୍ଯ୍ୟ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି । 

ବାରଣ୍ଡାରେ ପାଠ ପଢିଲେ ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ର

ବାରଣ୍ଡାରେ ପାଠ ପଢିଲେ ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ର

ମାର୍ଶାଘାଇ,୪।୧୦(ଡିଏନ୍‌ଏ)-ମାର୍ଶାଘାଇ ବ୍ଲକ ଅଧୀନ ମେହେନ୍ଦି ନଗର ପଞ୍ଚାୟତ ସମାଳ ପ୍ରକଳ୍ପ ପ୍ରାଥମିକ ବିଦ୍ୟାଳୟ  ନିକଟସ୍ଥ ରଘୁନାଥପୁର ପ୍ରାଥମିକ  ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ମିଶ୍ରଣ ହେବା ପାଇଁ ସରକାରୀ ନିର୍ଦ୍ଦେଶନାମା ଜାରି ହୋଇଛି ।

ବଡ଼ପାଳ ପ୍ରାଥମିକ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ସୁରଭି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ

ବଡ଼ପାଳ ପ୍ରାଥମିକ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ସୁରଭି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ

ମାର୍ଶାଘାଇ,୪।୧୦(ଡିଏନ୍‌ଏ)-ମାର୍ଶାଘାଇ ବ୍ଲକ ବଡପାଳ ପ୍ରାଥମିକ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ କ୍ଲଷ୍ଟରସ୍ତରୀୟ ସୁରଭି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ବୁଧବାର ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି । ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ୧୧ଗୋଟି ବିଦ୍ୟାଳୟର ୧୦୦ ଜଣ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ ।

ଛାତ୍ର ସଂସଦ ନିର୍ବାଚନ ନେଇ ଚଳଚଞ୍ଚଳ

ଛାତ୍ର ସଂସଦ ନିର୍ବାଚନ ନେଇ ଚଳଚଞ୍ଚଳ

ରାଜନଗର,୪।୧୦(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଆଗାମୀ ୧୧ ତାରିଖରେ ଛାତ୍ର ସଂସଦ ନିର୍ବାଚନକୁ ନେଇ କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ଜିଲା ରାଜନଗର ବ୍ଲକଅନ୍ତର୍ଗତ  ଶ୍ରୀ ଶ୍ରୀ ଜଗନ୍ନାଥ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟ କ୍ୟାମ୍ପସ ଚଳଚଞ୍ଚଳ ହୋଇ ଉଠିଛି। 

ସୁନା ଓ ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ଦାବି: ବ୍ୟାଙ୍କରେ ତାଲା ପକାଇ ହିତାଧିକାରୀଙ୍କ ରାସ୍ତାରୋକୋ

ସୁନା ଓ ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ଦାବି: ବ୍ୟାଙ୍କରେ ତାଲା ପକାଇ ହିତାଧିକାରୀଙ୍କ ରାସ୍ତାରୋକୋ

ରଣପୁର,୪।୧୦(ସ୍ବ.ପ୍ର.): ନୟାଗଡ ଜିଲା ରଣପୁର ସାରଙ୍ଗଧରପୁର ଗ୍ରାମ୍ୟ  ବ୍ୟାଙ୍କରୁ ସୁନାବନ୍ଧକ ନେଇଥିବା ୧ଶହରୁ ଊର୍ଦ୍ଧ୍ୱ ମହିଳାପୁରୁଷ ଗୁରୁବାର ସକାଳେ ବ୍ୟାଙ୍କରେ ତାଲା ପକାଇବା ସହ ରଣପୁର-ଚାନ୍ଦପୁର ରାସ୍ତା ଅବରୋଧ  କରିଛନ୍ତି । ଫଳରେ ଯାତାୟାତ ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇଛି। 

୧୭ତମ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଦିବସ ପାଳିତ

୧୭ତମ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଦିବସ ପାଳିତ

ମାର୍ଶାଘାଇ,୪।୧୦(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ଜିଲାରେ ବ୍ୟାଙ୍କ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ ସଫଳତା ହାସଲ କରିଥିବା କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା କ୍ରେଡିଟ୍‌ କୋପରେଟିଭ୍‌ ବ୍ୟାଙ୍କ ମାର୍ଶାଘାଇ ଶାଖାର ୧୭ତମ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଦିବସ ଗୁରୁବାର ପାଳିତ ହୋଇଯାଇଛି। 

ବିଦ୍ୟୁତ ସର୍ଟ ସର୍କିଟ ଯୋଗୁ ୮ ବଖରା ଘର ଜଳିଗଲା

ବିଦ୍ୟୁତ ସର୍ଟ ସର୍କିଟ ଯୋଗୁ ୮ ବଖରା ଘର ଜଳିଗଲା

ମାର୍ଶାଘାଇ, ୪।୧୦(ଡି.ଏନ.ଏ.): କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଜିଲାର ମାର୍ଶାଘାଇ ବ୍ଲକ ଦୁମୁକା ପଞ୍ଚାୟତ ଗିରଙ୍ଗ ଗ୍ରାମରେ ଗୁରୁବାର ଭୋର ୩.୩୦ରେ ବିଦ୍ୟୁତ ସର୍ଟ ସର୍କିଟ ଯୋଗୁ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ ଘଟିଛି। 

ରାଶନକାର୍ଡ, ଭତ୍ତା ବଣ୍ଟନ ମେଳା

ରାଶନକାର୍ଡ, ଭତ୍ତା ବଣ୍ଟନ ମେଳା

କୋରେଇ,୪ା୧୦(ସ୍ବ.ପ୍ର.)- ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କ ନିଜସ୍ବ ଖାଦ୍ୟ ସୁରକ୍ଷା ଯୋଜନାରେ କୋରେଇ ବ୍ଲକର ୧୨୫୪ ପରିବାରକୁ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ କରାଯାଇ ବୁଧବାର ରାଶନକାର୍ଡ ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଛି। ଏ ନେଇ କୋରେଇ ବ୍ଲକ୍‌ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ପରିସରରେ ଏକ ସଭା ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି। 

ଟ୍ରାଫିକ୍‌ ସମସ୍ୟା ନେଇ ଉଚ୍ଚସ୍ତରୀୟ ସମୀକ୍ଷା ବୈଠକ

ଟ୍ରାଫିକ୍‌ ସମସ୍ୟା ନେଇ ଉଚ୍ଚସ୍ତରୀୟ ସମୀକ୍ଷା ବୈଠକ

ଚଣ୍ଡିଖୋଲ,୪ା୧୦(ଡି.ଏନ.ଏ)- ଯାଜପୁର ଜିଲାର ପ୍ରବେଶ ପଥ ଭାବେ ପରିଚିତ ଚଣ୍ଡିଖୋଲ ଛକ ଟ୍ରାଫିକ୍‌ ସମସ୍ୟା ଦିନକୁ ଦିନ ବୃଦ୍ଧି ପାଉଛି। ଗତ ସେପ୍ଟମ୍ବର ୧୦ ତାରିଖରେ ପ୍ରଶାସନ ଓ ଜାତୀୟ ରାଜପଥ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷ ନେଇଥିବା ନିଷ୍ପତ୍ତିି କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ ନ ହେବାରୁ ବୁଧବାର ଚଣ୍ଡିଖୋଲ

ଶିକ୍ଷିତ ବେକାର ଯୁବତୀଯୁବକଙ୍କୁ ନିଯୁକ୍ତି ଦାବି , ଯୁବମୋର୍ଚ୍ଚା ପକ୍ଷରୁ ଅତିରିକ୍ତ ଜିଲାପାଳଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଘେରାଉ

ଶିକ୍ଷିତ ବେକାର ଯୁବତୀଯୁବକଙ୍କୁ ନିଯୁକ୍ତି ଦାବି , ଯୁବମୋର୍ଚ୍ଚା ପକ୍ଷରୁ ଅତିରିକ୍ତ ଜିଲାପାଳଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଘେରାଉ

ଯାଜପୁରରୋଡ,୪ା୧୦(ନି.ପ୍ର.)- କଳିଙ୍ଗନଗର ଶିଳ୍ପାଞ୍ଚଳର ଶିକ୍ଷିତ ବେକାର ଯୁବତୀଯୁବକଙ୍କୁ ନିଯୁକ୍ତି ଓ ୧୫ ଦଫା ଦାବିପତ୍ର ନେଇ ବୁଧବାର ଯାଜପୁର ଜିଲା ଯୁବମୋର୍ଚ୍ଚା ପକ୍ଷରୁ ଅତିରିକ୍ତ ଜିଲାପାଳଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଘେରାଉ କରାଯାଇଥିଲା । ଏତତ୍ସହ ଅତିରିକ୍ତ ଜିଲାପାଳ ସନ୍ତୋଷ କୁମାର

ଶେଷ ହେଲା ନାମାଙ୍କନ ପତ୍ର ଦାଖଲ , ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ବିଜୟ ପାଇଁ ରଣକୌଶଳ ସାଧୁଗୌଡ଼େଶ୍ୱର ମହାବିଦ୍ୟାଳୟ

ଶେଷ ହେଲା ନାମାଙ୍କନ ପତ୍ର ଦାଖଲ , ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ବିଜୟ ପାଇଁ ରଣକୌଶଳ ସାଧୁଗୌଡ଼େଶ୍ୱର ମହାବିଦ୍ୟାଳୟ

ଦଶରଥପୁର,୪।୧୦(ଡିଏନ୍‌ଏ)-  ଛାତ୍ର ସଂସଦ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ଦଶରଥପୁର ବ୍ଲକ ଅଧୀନ ସାଧୁଗୌଡ଼େଶ୍ୱର ମହାବିଦ୍ୟାଳୟର ଆଶାୟୀ ପ୍ରାର୍ଥୀ ବୁଧବାର ନାମାଙ୍କନ ପତ୍ର ଦାଖଲ କରିଛନ୍ତି । ଦଳର ପତିଆରାକୁ ବୃଦ୍ଧି କରିବା ସହ ଦଳୀୟ ସମର୍ଥନରେ ପ୍ରାର୍ଥୀ ହୋଇଥିବା ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ରଙ୍କୁ ଜିତାଇବା 

ପରିଚାଳନା କମିଟି ସଭାପତିଙ୍କୁ ବହିଷ୍କାର ଦାବି , ବିଦ୍ୟାଳୟ ସମ୍ମୁଖରେ ବିକ୍ଷୋଭ ପ୍ରଦର୍ଶନ କଲେ ଅଭିଭାବକ

ପରିଚାଳନା କମିଟି ସଭାପତିଙ୍କୁ ବହିଷ୍କାର ଦାବି , ବିଦ୍ୟାଳୟ ସମ୍ମୁଖରେ ବିକ୍ଷୋଭ ପ୍ରଦର୍ଶନ କଲେ ଅଭିଭାବକ

ଦଶରଥପୁର,୪।୧୦(ଡିଏନ୍‌ଏ)- ଦଶରଥପୁର ବ୍ଲକ୍‌ ଅର୍ଦ୍ଦାଉଳିଆ ନୋଡାଲ ଉପ୍ରା ବିଦ୍ୟାଳୟର ପରିଚାଳନା କମିଟି ସଭାପତି ମନୋରଞ୍ଜନ ମଲ୍ଲିକଙ୍କ ଚରିତ୍ରକୁ ଆକ୍ଷେପ କରି ତାଙ୍କୁ ସଭାପତି ପଦରୁ ବହିସ୍କୃତ କରିବା  ପାଇଁ ଅବିଭାବକମାନେ ବୁଧବାର ବିଦ୍ୟାଳୟ ସମ୍ମୁଖରେ ବିକ୍ଷୋଭ

 ବନ୍ଧୁକ ବିକ୍ରି ଅଭିଯୋଗରେ  ଅଟୋ ଡ୍ରାଇଭର ଗିରଫ

ବନ୍ଧୁକ ବିକ୍ରି ଅଭିଯୋଗରେ ଅଟୋ ଡ୍ରାଇଭର ଗିରଫ

ନୟାଗଡ଼ ଅଫିସ,୪ା୧୦-ବନ୍ଧୁକ ବିକ୍ରି ଅଭିଯୋଗରେ ନୟାଗଡ଼ ସହରରେ ରହୁଥିବା ଜଣେ ଅଟୋ ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କୁ ଟାଉନ ଥାନା  ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଛି। ଗିରଫ ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣଙ୍କ ହେଲେ ନୟାଗଡ଼ ଏନ୍‌ଏସି ଯଦୁମଣି ନଗରର ଦୀପକ କୁମାର ବସନ୍ତରାୟ।  

 ଚାଷୀଙ୍କୁ ଠକିଲା ଉଦ୍ୟାନ ବିଭାଗ

ଚାଷୀଙ୍କୁ ଠକିଲା ଉଦ୍ୟାନ ବିଭାଗ

ନୟାଗଡ଼ ଅଫିସ,୪ା୧୦-ନୟାଗଡ଼ ଜିଲା ଉଦ୍ୟାନ ବିଭାଗ ଚାଷୀମାନଙ୍କୁ ଠକିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ଏ ନେଇ ଚାଷୀମାନେ ବୁଧବାର ବିଭାଗୀୟ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟକୁ ଆସି ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରାପ୍ୟ ଦାବି କରିଛନ୍ତି। ଯାହାକୁ ନେଇ ଉଦ୍ୟାନ ବିଭାଗ ଚର୍ଚ୍ଚାର ପରିସରକୁ ଆସିଛି ।