ଉପକୂଳ ଓଡିଶା

ସିରିଜ୍‌ ଚୋରି: ଗୋଟିଏ ରାତିରେ ୫ ପରିବାରରୁ ଲୁଟ୍‌

ସିରିଜ୍‌ ଚୋରି: ଗୋଟିଏ ରାତିରେ ୫ ପରିବାରରୁ ଲୁଟ୍‌

ନିରାକାରପୁର,୨୮ା୩(ଡି.ଏନ.ଏ.): ଖୋର୍ଦ୍ଧା ଜିଲା ନିରାକାରପୁର ଥାନା ଅଧୀନ ଡିଆ ପଞ୍ଚାୟତସ୍ଥ କାଶୀପୁର ଗ୍ରାମର ୫ଟି ପରିବାରରୁ ମଙ୍ଗଳବାର ରାତିରେ ସିରିଜ୍‌ ଚୋରି ହୋଇଛି ।

ଶାଶୁଘରେ ମହିଳାଙ୍କୁ ଥଇଥାନ କଲା ପୋଲିସ

ଶାଶୁଘରେ ମହିଳାଙ୍କୁ ଥଇଥାନ କଲା ପୋଲିସ

ଖଣ୍ଡପଡ଼ା,୨୭ା୩(ସ୍ବ.ପ୍ର.)- ଶାଶୁଘର ଲୋକେ ନିର୍ଯାତନା ଦେଉଥିବା ନେଇ ଖଣ୍ଡପଡା ଥାନା ଅଞ୍ଚଳର ଜଣେ ମହିଳା ନୟାଗଡ ଜିଲାପାଳଙ୍କ ଦ୍ୱାରସ୍ଥ ହୋଇଥିଲେ। ଶେଷରେ ଜିଲାପାଳଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶରେ ପୋଲିସ ଉକ୍ତ ମହିଳାଙ୍କୁ ମଙ୍ଗଳବାର ତାଙ୍କ ଶାଶୁଘରେ ଥଇଥାନ କରିଛି। 

ଆଞ୍ଚଳିକ ସମସ୍ୟା ସମାଧାନ ନହେଲେ ଭୋଟ ବର୍ଜନ

ଆଞ୍ଚଳିକ ସମସ୍ୟା ସମାଧାନ ନହେଲେ ଭୋଟ ବର୍ଜନ

କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଅଫିସ, ୨୭।୩- ଆସନ୍ତା ଅପ୍ରେଲ ୨୯ରେ କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଜିଲାରେ ସାଧାରଣ ନିର୍ବାଚନ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ।

ପରିବେଶ ଚିନ୍ତାରେ କେନ୍ଦରା ବାଦକ ଭିନ୍ନକ୍ଷମ ନବ କିଶୋର

ପରିବେଶ ଚିନ୍ତାରେ କେନ୍ଦରା ବାଦକ ଭିନ୍ନକ୍ଷମ ନବ କିଶୋର

ଓଡ଼ଗାଁ, ୨୭ା୩(ଆଦର୍ଶ କୁମାର ପଟ୍ଟନାୟକ)-ସୁମଧୁର ବଚନ ସାଙ୍ଗକୁ ଆମିଷ ବର୍ଜନ କରିବାକୁ କହୁଥିବା କେନ୍ଦରା ବାଦକ ନବ କିଶୋର ଦାସ ଏକାଧାରରେ ଜଣେ ସିନେ ଓ ମଞ୍ଚ କଳାକାର ସହିତ ପରିବେଶ ପ୍ରେମୀ। 

ଗଛ କାଟି ପୋଲ ନିର୍ମାଣ

ଗଛ କାଟି ପୋଲ ନିର୍ମାଣ

ଦଶପଲ୍ଲା,୨୭ା୩(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ସରକାର ଜଙ୍ଗଲ ସୁରକ୍ଷା ପାଇଁ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରୁଥିବା ବେଳେ ଦୃଢ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଅଭାବରୁ ଜଙ୍ଗଲ ଧ୍ୱଂସ ହେବାକୁ ବସିଲାଣି। ଏହାର ଏକ ନମୁନା ଦଶପଲ୍ଲା ବ୍ଲକରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। 

 ଆଜ୍ଞାମାଳ ପାଇଁ ରାମଚଣ୍ଡୀଙ୍କ ପୀଠରେ ଭାଜପା କର୍ମୀ

ଆଜ୍ଞାମାଳ ପାଇଁ ରାମଚଣ୍ଡୀଙ୍କ ପୀଠରେ ଭାଜପା କର୍ମୀ

ମାର୍ଶାଘାଇ,୨୭ା୩(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ): କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ଜିଲା ମାର୍ଶାଘାଇ ଭାଜପା ତରଫରୁ ବିଜୟ ସଂକଳ୍ପ ଶୋଭାଯାତ୍ରା ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି।

କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ଲୋକ ସଭା ନିର୍ବାଚନମଣ୍ଡଳୀ: ଗଡ଼ରକ୍ଷା ବିଜେଡି ପାଇଁ ସମ୍ମାନର ପ୍ରଶ୍ନ

କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ଲୋକ ସଭା ନିର୍ବାଚନମଣ୍ଡଳୀ: ଗଡ଼ରକ୍ଷା ବିଜେଡି ପାଇଁ ସମ୍ମାନର ପ୍ରଶ୍ନ

କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ଅଫିସ, ୨୭ା୩ : କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ାର ରାଜନେତାମାନେ ରାଜ୍ୟ ତଥା ଜାତୀୟସ୍ତରର ରାଜନୀତିରେ ସକ୍ରିୟ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରି ସବୁବେଳେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଆସିଛନ୍ତି।

କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ ହୋଇପାରୁନି ଶୁଳିଆ-କାବେତୀ କ୍ଷୁଦ୍ର ଜଳସେଚନ ଯୋଜନା 

କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ ହୋଇପାରୁନି ଶୁଳିଆ-କାବେତୀ କ୍ଷୁଦ୍ର ଜଳସେଚନ ଯୋଜନା 

ଖଣ୍ଡପଡ଼ା,୨୭ା୩(ସ୍ବ.ପ୍ର.)-କଣ୍ଟିଲୋ, ବାଣପୁର ଓ ବେଣାଗାଡିଆ ପଞ୍ଚାୟତସ୍ଥ ବିଭିନ୍ନ ଅଞ୍ଚଳର କୃଷିକାର୍ଯ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ପାଇଁ ବାଣପୁର ପଞ୍ଚାୟତ ଅନ୍ତର୍ଗତ ଚୈତନ୍ୟପୁର ଗ୍ରାମ ନିକଟସ୍ଥ ଶୁଳିଆ ଓ କାବେତୀ ପାହାଡକୁ ସଂଯୋଗ କରି ଏକ କ୍ଷୁଦ୍ର ଜଳସେଚନ ପ୍ରକଳ୍ପ ଆବଶ୍ୟକ। 

ଏଲ୍‌ଇଓଙ୍କ ଅଫିସ ଆଗରେ ଶ୍ରମିକଙ୍କ ଧାରଣା

ଏଲ୍‌ଇଓଙ୍କ ଅଫିସ ଆଗରେ ଶ୍ରମିକଙ୍କ ଧାରଣା

ପାରାଦୀପ,୨୭ା୩(ସ୍ବ.ପ୍ର.): ପାରାଦୀପ ନୂଆବଜାରଠାରେ ଥିବା ଏଲ୍‌ଇଓ (ଲେବର ଏନ୍‌ଫୋର୍ସମେଣ୍ଟ ଅଫିସର) ବା କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ଶ୍ରମ ପ୍ରବର୍ତ୍ତନ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଅଫିସ ଆଗରେ ମଙ୍ଗଳବାର ୨୦୦ରୁ ଊର୍ଦ୍ଧ୍ୱ ଶ୍ରମିକ ଧାରଣା ଦେଇଛନ୍ତି।

ସବୁ ଦଳଙ୍କ ଫୋକସରେ କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା

ସବୁ ଦଳଙ୍କ ଫୋକସରେ କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା

କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଅଫିସ, ୨୬।୩-ରେଳ ନାହିଁ କି କଳ ନାହିଁ। ହେଲେ ରାଜ୍ୟ ରାଜନୀତିରେ ଏହି ଜିଲା ବେଶ ଚର୍ଚ୍ଚିତ। 

ଖରସ୍ରୋତା, ବ୍ରାହ୍ମଣୀରେ କୁମ୍ଭୀର ଆତଙ୍କ

ଖରସ୍ରୋତା, ବ୍ରାହ୍ମଣୀରେ କୁମ୍ଭୀର ଆତଙ୍କ

ଆଳି, ୨୬।୩ (ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)-ଆଳି ନିର୍ବାଚନମଣ୍ଡଳୀ ଅଧୀନ ଆଳି ଓ ରାଜକନିକା ବ୍ଲକକୁ ବ୍ରାହ୍ମଣୀ, ବୈତରଣୀ, ଖରସ୍ରୋତା ଓ କାଣୀ ନଦୀ ଚତୁଃପାର୍ଶ୍ୱରେ ଘେରି ରହିଛି। ଏହି ନଦୀଗୁଡିକ ରାଜନଗର ବ୍ଲକସ୍ଥିତ ଭିତରକନିକା ଜାତୀୟ ଉଦ୍ୟାନ ମଧ୍ୟରେ ଥିବା ଖୋଳାନଦୀ ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ରହିଛି। 

କାମରେ ଆସୁନି ଆଖୁମଡା ଆଡିବନ୍ଧ

କାମରେ ଆସୁନି ଆଖୁମଡା ଆଡିବନ୍ଧ

ନୂଆଗାଁ,୨୬ା୩ (ଡି.ଏନ.ଏ.): ଲୋକମାନଙ୍କର ହିତ ସାଧନ ନିମନ୍ତେ ସରକାର ବିଭିନ୍ନ ଯୋଜନା ମାଧ୍ୟମରେ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ବ୍ୟୟ କରୁଛନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ଅନେକଗୁଡିଏ କାମ ଅଧାପନ୍ତରିଆ ଭାବେ ଛାଡି ଦିଆଯାଉଥିବାରୁ ତାହା ଲୋକଙ୍କ କାମରେ ଲାଗିପାରୁ ନାହିଁ। ଫଳରେ ସରକାରଙ୍କ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ପୂରଣ ହୋଇପାରୁ ନାହିଁ। 

ଶେଷ ଦିନରେ ୬ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଦାଖଲ କଲେ ନାମାଙ୍କନ ପତ୍ର

ଶେଷ ଦିନରେ ୬ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଦାଖଲ କଲେ ନାମାଙ୍କନ ପତ୍ର

ନୟାଗଡ଼ ଅଫିସ,୨୬ା୩:  କନ୍ଧମାଳ ଲୋକ ସଭା ଆସନ ଅନ୍ତର୍ଗତ ଦଶପଲ୍ଲା ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନମଣ୍ଡଳୀ ପାଇଁ ମଙ୍ଗଳବାର ନାମାଙ୍କନ ପତ୍ର ଦାଖଲର ଶେଷ ଦିନରେ ୬ଜଣ ପ୍ରାର୍ଥୀ ନାମାଙ୍କନ ପତ୍ର ଦାଖଲ କରିଛନ୍ତି।

ପଞ୍ଚୁଦୋଳ ମେଳଣ ପଡ଼ିଆ ତୋରଣକୁ ନେଇ ବିବାଦ

ପଞ୍ଚୁଦୋଳ ମେଳଣ ପଡ଼ିଆ ତୋରଣକୁ ନେଇ ବିବାଦ

ନୟାଗଡ଼,୨୬ା୩(ସ୍ବ.ପ୍ର.): ନୟାଗଡ଼ ଜିଲା ରଣପୁରରେ ମଙ୍ଗଳବାର ରାତିରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ  ହେବ ନିଆରା ପଞ୍ଚୁଦୋଳ ମେଳଣ। ଏଥିପାଇଁ ସମସ୍ତ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଜୋରସୋରରେ ଚାଲିଥିଲାବେଳେ ମେଳଣ ପଡ଼ିଆରେ କରାଯାଇଥିବା ତୋରଣକୁ ନେଇ ଏବେ ବିବାଦ ଦେଖାଦେଇଛି।

ବାଇକ୍‌ ଧକ୍କାରେ ସାଇକେଲ ଆରୋହୀ ମୃତ   କ୍ଷତିପୂରଣ ଦାବିରେ ରାସ୍ତାରୋକୋ

ବାଇକ୍‌ ଧକ୍କାରେ ସାଇକେଲ ଆରୋହୀ ମୃତ କ୍ଷତିପୂରଣ ଦାବିରେ ରାସ୍ତାରୋକୋ

ନୟାଗଡ଼ ଅଫିସ,୨୬।୩-ସୋମବାର ଅପରାହ୍ନରେ ନୟାଗଡ଼ ଟାଉନ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଦୁର୍ଗାପ୍ରସାଦ ଛକ ନିକଟରେ ଏକ ଗାଡ଼ି ଧକ୍କାରେ ଜଣେ ସାଇକେଲ ଆରୋହୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି। ମୃତ ବ୍ୟକ୍ତି ହେଲେ ଘଡୁଆଳ ଗ୍ରାମର  ଅର୍ଜ୍ଜୁନ କୁମାର ସେଠୀ (୫୫)।

୨୦ ହଜାର ଝାମ୍ପିନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ

୨୦ ହଜାର ଝାମ୍ପିନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ

ଓଡ଼ଗାଁ, ୨୬।୩(ସ୍ବ.ପ୍ର.)-ସ୍ଥାନୀୟ ଲକ୍ଷ୍ମୀ ବଜାର ଛକରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କଠାରୁ ୨୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ଲୁଟ୍‌ ହୋଇଛି। ସେ ଲସି ପିଇବାକୁ ପାଖ ଦୋକାନକୁ ଯିବା ବେଳେ ମୋପେଡରେ ଟାଙ୍ଗିଥିବା ଟଙ୍କାଭର୍ତ୍ତି ବ୍ୟାଗକୁ ଦୁର୍ବୃତ୍ତମାନେ ଝାମ୍ପି ନେଇଛନ୍ତି।  

ହରିଣପଲ ଉଜାଡୁଛନ୍ତି ଫସଲ : ବିଟ୍‌ ହାଉସ୍‌ ଘେରାଉ କଲେ ଚାଷୀ

ହରିଣପଲ ଉଜାଡୁଛନ୍ତି ଫସଲ : ବିଟ୍‌ ହାଉସ୍‌ ଘେରାଉ କଲେ ଚାଷୀ

ରଘୁନାଥପୁର,୨୬।୩(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ରଘୁନାଥପୁର ବ୍ଲକ ଏରଡ଼ଙ୍ଗା ପଞ୍ଚାୟତରେ ହରିଣପଲ ବ୍ୟାପକ ମାତ୍ରାରେ ଫସଲ ନଷ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି। ଏହି ଗ୍ରାମ ଧଳତଙ୍ଗଗଡ଼ ସଂରକ୍ଷିତ ଜଙ୍ଗଲକୁ ଲାଗି ରହିଛି। ତେଣୁ ଖରିଫ, ରବି ଫସଲ ସମୟରେ ହରିଣ ପଲ ଆସି ଫସଲ ନଷ୍ଟ କରିଦେଉଛନ୍ତି।

  ଅଳିଆରେ  ପୁରି ଗଲାଣି ରଣପୁର ଏନ୍‌ଏସି ରାସ୍ତା

ଅଳିଆରେ ପୁରି ଗଲାଣି ରଣପୁର ଏନ୍‌ଏସି ରାସ୍ତା

ରଣପୁର,୨୫ା୩(ସ୍ବ.ପ୍ର.): ସହର କିମ୍ବା ୱାର୍ଡ ପରିବେଶ ଆବର୍ଜନା ମୁକ୍ତ ରଖିବା ବିଜ୍ଞାପିତ ଅଞ୍ଚଳ ପରିଷଦର ମୁଖ୍ୟ ଦାୟିତ୍ୱ। ଏଥିପାଇଁ ସରକାରଙ୍କ ତରଫରୁ ଲୋକ ନିଯୁକ୍ତି ସହ ଆବଶ୍ୟକ ଉପକରଣ ପ୍ରଦାନ କରାଯାଉଛି।

ଅନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କାଳ ପାଇଁ ବନ୍ଦ ହେଲା କଳିଙ୍ଗ କାଲସିନର କାର୍ବନ କାରଖାନା

ଅନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କାଳ ପାଇଁ ବନ୍ଦ ହେଲା କଳିଙ୍ଗ କାଲସିନର କାର୍ବନ କାରଖାନା

ପାରାଦୀପ,୨୫ା୩(ସ୍ବ.ପ୍ର.): ପାରାଦୀପ ଦୋଛକିଠାରେ ମନିହର ଗ୍ରୁପ୍‌ ଦ୍ୱାରା ପରିଚାଳିତ ହେଉଥିବା କଳିଙ୍ଗ କାଲସିନର କାର୍ବନ କାରଖାନାରେ ଶନିବାର ରାତିରେ ବିସ୍ଫୋରଣ ଘଟିଥିଲା। ଉକ୍ତ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ କେହି ମୃତାହତ ହୋଇ ନ ଥିଲେ ହେଁ କାରଖାନାରେ ବ୍ୟାପକ କ୍ଷତ ହୋଇଥିବା ଜଣାଯାଇଛି। 

ଭାଇଚାରାକୁ ସୁଦୃଢ଼ କରୁଛି  ଧର୍ମଶାଳା ମୁନସୀ ମେଲଣ

ଭାଇଚାରାକୁ ସୁଦୃଢ଼ କରୁଛି ଧର୍ମଶାଳା ମୁନସୀ ମେଲଣ

ଧର୍ମଶାଳା,୨୫ା୩(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)-  ଐତିହାସିକ ଧର୍ମଶାଳା ମୁନସୀ ମେଲଣ ସୋମବାର ଉଦ୍‌ଯାପିତ ହୋଇଯାଇଛି ।

କଲେଜ ଅଧ୍ୟକ୍ଷଙ୍କୁ ଉଠାଇ ନେଲେ ଯୁବକ

କଲେଜ ଅଧ୍ୟକ୍ଷଙ୍କୁ ଉଠାଇ ନେଲେ ଯୁବକ

ରଣପୁର,୨୫ା୩(ସ୍ବ.ପ୍ର.): ନୟାଗଡ଼ ଜିଲା ରଣପୁର ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଦର୍ପନାରାୟଣପୁର କଲେଜ ଅଧ୍ୟକ୍ଷଙ୍କୁ ସୋମବାର ଅପରାହ୍ନରେ ମୁହଁରେ କଳାକପଡ଼ା ବାନ୍ଧିଥିବା ଦୁଇ ଯୁବକ କଲେଜ ଭିତରୁ ଉଠାଇ ନେଇ ଇଟାମାଟି ଥାନା ଲାଠିପଡ଼ା ଗ୍ରାମରେ ଏକ କୋଠରିରେ ବନ୍ଦ କରି ରଖିଥିଲେ।

କଣିଆ-ଥାଇଳୋ ରାସ୍ତାରେ ଗୁଳିକାଣ୍ଡ : ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ ନ କଲେ ଥାନା ଘେରାଉ

କଣିଆ-ଥାଇଳୋ ରାସ୍ତାରେ ଗୁଳିକାଣ୍ଡ : ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ ନ କଲେ ଥାନା ଘେରାଉ

ବାଲିକୁଦା,୨୫ା୩(ସ୍ବ.ପ୍ର.): ବାଲିକୁଦା ଥାନା କଣିଆ-ଥାଇଳୋ ରାସ୍ତାରେ ୫ଦିନ ତଳେ ହୋଇଥିବା ଗୁଳିମାଡ଼ ଘଟଣାରେ ପୋଲିସ ଅଦ୍ୟାବଧି ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିପାରିନାହିଁ। 

ପିଡିଏର ଜାଗା ବିକ୍ରିକୁ ନେଇ ତୀବ୍ର ଉତ୍ତେଜନା : ନିର୍ମାଣ ବନ୍ଦ କଲେ ତହସିଲଦାର

ପିଡିଏର ଜାଗା ବିକ୍ରିକୁ ନେଇ ତୀବ୍ର ଉତ୍ତେଜନା : ନିର୍ମାଣ ବନ୍ଦ କଲେ ତହସିଲଦାର

କୁଜଙ୍ଗ,୨୫ା୩(ସ୍ବ.ପ୍ର.): କୁଜଙ୍ଗ ତହସିଲ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ସମ୍ମୁଖ ଏକ ସରକାରୀ ଜାଗାକୁ ପିଡିଏ(ପାରାଦୀପ ଡେଭଲପ୍‌ମେଣ୍ଟ ଅଥରିଟି) ପକ୍ଷରୁ ବେଆଇନ ଭାବରେ ଜଣେ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କୁ ବିକ୍ରି କରାଯାଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। 

ଠକାମୀ: ରେଲ୍‌ୱେ ଟିକେଟ୍‌ ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ଘଟଣା, ଜମାଖାତାରୁ ଲୁଟି ନେଲେ ୧ଲକ୍ଷ ୭ହଜାର ଟଙ୍କା

ଠକାମୀ: ରେଲ୍‌ୱେ ଟିକେଟ୍‌ ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ଘଟଣା, ଜମାଖାତାରୁ ଲୁଟି ନେଲେ ୧ଲକ୍ଷ ୭ହଜାର ଟଙ୍କା

ରଣପୁର,୨୪ା୩(ସ୍ବ.ପ୍ର.)-ଠକମାନେ ବିଭିନ୍ନ ଉପାୟରେ ବ୍ୟାଙ୍କ ଜମାଖାତାରୁ ଅନ୍ୟଜଣଙ୍କ ଟଙ୍କା ଉଠାଇ ଦେଇଥିବାବେଳେ ଏବେ ଏକ ଭିନ୍ନ ଉପାୟରେ ଠକାମୀର ଶିକାର ହୋଇଛନ୍ତି ଜଣେ ଜମାକାରୀ। ରେଲ୍‌ୱେ ଟିକେଟ୍‌ ଟଙ୍କା ତୁମ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଫେରସ୍ତ କରିବାକୁ କହି ନୟାଗଡ ଜିଲା ରଣପୁର ଥାନା ଲେଖନପୁର ଗ୍ରାମର ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଓ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ବ୍ୟାଙ୍କ ଜମାଖାତାରୁ ଶନିବାର ୧ଲକ୍ଷ ୭ହଜାର ୮୧୭ଟଙ୍କା ଉଠାଇ ନେଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି।