ଉପକୂଳ ଓଡିଶା

ବ୍ୟାଟେରି ଚୋର କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ

ବ୍ୟାଟେରି ଚୋର କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ

ଦଶରଥପୁର,୨୩ା୯(ଡିଏନ୍‌ଏ)- ଟ୍ରାକ୍ଟରରୁ ବ୍ୟାଟେରି ଚୋରି ଅଭିଯୋଗରେ ରବିବାର ମଙ୍ଗଳପୁର ପୋଲିସ ଜଣଙ୍କୁ କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରିଛି। ଅଭିଯୁକ୍ତ ହେଲେ ଥାଲକୁଡ଼ି ପଞ୍ଚାୟତ ଅନ୍ତର୍ଗତ ଥାଲକୁଡ଼ି ଗ୍ରାମର ନାରାୟଣ ପାତ୍ର। ଏ ନେଇ ପୋଲିସ ଏକ ମାମଲା(୨୨୬/୧୮) ରୁଜୁ କରିଛି। 

ରାଜପଥ ପାର୍ଶ୍ୱରେ ଗଦା ହୋଇଛି ବାଲି, ଚିପ୍ସ: ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଛନ୍ତି ଲୋକେ

ରାଜପଥ ପାର୍ଶ୍ୱରେ ଗଦା ହୋଇଛି ବାଲି, ଚିପ୍ସ: ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଛନ୍ତି ଲୋକେ

ଛତିଆ୨୩ା୯(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ)- ବଡଚଣା ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ନେଳିଆ ପଞ୍ଚାୟତ ଢିଅସାହି ନିକଟସ୍ଥ ୧୬ ନଂ. ଜାତୀୟ ରାଜପଥ ପାର୍ଶ୍ୱରେ ଦୀର୍ଘଦିନ ହେବ ବାଲି ଓ ଚିପ୍ସ ଗଦା ହୋଇଛି । ଫଳରେ ଉକ୍ତ ରାସ୍ତା ଦେଇ ଯାଉଥିବା ବାଇକ୍‌ ଆରୋହୀ ଓ ପଥଚାରୀ ଯାତାୟାତରେ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଛନ୍ତି।

ମଦ ଜବତ, ଜଣେ କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ

ମଦ ଜବତ, ଜଣେ କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ

ଦଶରଥପୁର,୨୩ା୯(ଡିଏନ୍‌ଏ)- ଚୋରା ମଦ ବ୍ୟବସାୟ ଅଭିଯୋଗରେ ମଙ୍ଗଳପୁର ପୋଲିସ ରବିବାର ଜଣଙ୍କୁ କୋର୍ଟଚାଲାଣ କରିଛି। ଅଭିଯୁକ୍ତ ହେଲେ ଦଶରଥପୁର ବ୍ଲକ ନିଜାମପୁର ପଞ୍ଚାୟତ ପାରିପଦା ଗ୍ରାମର ବୀରକିଶୋର ସାହୁ। ଏ ନେଇ ପୋଲିସ ଏକ ମାମଲା(୨୨୫/୧୮) ରୁଜୁ କରିଛି। 

ପ୍ଲାବନ ରଥ ପରିକ୍ରମା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତି ବୈଠକ

ପ୍ଲାବନ ରଥ ପରିକ୍ରମା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତି ବୈଠକ

ମାର୍ଶାଘାଇ,୨୩।୯(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ମାର୍ଶାଘାଇ ସତ୍ୟସାଇ ମନ୍ଦିରରେ  ରବିବାର ସାଇପ୍ରେମ ପ୍ଲାବନ ରଥ ପରିକ୍ରମା ପାଇଁ ଏକ ପ୍ରସ୍ତୁତି ବୈଠକ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି । 

ସ୍ବଚ୍ଛତା ହିଁ ସେବା କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ

ସ୍ବଚ୍ଛତା ହିଁ ସେବା କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ

ଡେରାବିଶ,୨୩।୯(ସ୍ବ.ପ୍ର.)-ଡେରାବିଶ ବ୍ଲକ କୁରୁଜଙ୍ଗା ଗ୍ରାମରେ ନେହେରୁ ଯୁବକେନ୍ଦ୍ର ଓ ପତିତପାବନ  ଯୁବକ ସଂଘର ମିଳିତ ସହଯୋଗରେ ରବିବାର ସ୍ବଚ୍ଛତା ହିଁ ସେବା  କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ହୋଇଯାଇଛି ।

ଦାମୋଦରପୁର ସେତୁ ପ୍ରତି  ବଢି ଚାଲିଛି ବିପଦ

ଦାମୋଦରପୁର ସେତୁ ପ୍ରତି ବଢି ଚାଲିଛି ବିପଦ

ରାଜକନିକା,୨୩।୯(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)-ରାଜକନିକା ବ୍ଲକର  ପଧାନପଡା ଓ ପଣସଗଣ୍ଡ ପଞ୍ଚାୟତକୁ ସଡକ ପଥରେ ସଂଯୋଗ କରୁଥିବା ଦାମୋଦରପୁର ସେତୁ ନିକଟରେ ଏକ ବିରାଟ ଗାତ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି । 

କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଜିଲାରେ ବାଂଲାଦେଶୀଙ୍କ ପ୍ରଭାବ  ଶୀର୍ଷକ ଆଲୋଚନାଚକ୍ର

କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଜିଲାରେ ବାଂଲାଦେଶୀଙ୍କ ପ୍ରଭାବ ଶୀର୍ଷକ ଆଲୋଚନାଚକ୍ର

କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଅଫିସ,୨୩।୯-ରାଷ୍ଟ୍ରବାଦୀ ବିଚାର ମଞ୍ଚ କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଶାଖା ଓ ନୂଆଦିଲ୍ଲୀସ୍ଥ ପ୍ରଜ୍ଞା ଶିକ୍ଷା ଫାଉଣ୍ଡେସନର ମିଳିତ ଆୟୋଜନରେ କେନ୍ଦ୍ରାପଡାରେ ବାଂଲାଦେଶୀଙ୍କ ବେଆଇନ ଅନୁପ୍ରବେଶ ଓ ଏହାର ପ୍ରଭାବ ଶୀର୍ଷକ ଏକ ଆଲୋଚନାଚକ୍ର ସହରର ଗରାପୁରଠାରେ ଥିବା ଏକ ମଣ୍ଡପରେ ରବିବାର ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି ।

ନଳକୂପ ସ୍ଥାନ ନିରୂପଣକୁ ନେଇ ବିବାଦ

ନଳକୂପ ସ୍ଥାନ ନିରୂପଣକୁ ନେଇ ବିବାଦ

ରାଜନଗର,୨୩।୯(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ରାଜନଗର ବ୍ଲକ ବ୍ରାହ୍ମଣସାହି ପଞ୍ଚାୟତ ଅନ୍ତର୍ଗତ ପ୍ରହରାଜପୁର ଗ୍ରାମରେ ନଳକୂପ ବସାଇବା ପାଇଁ ସ୍ଥାନ ନିରୂପଣକୁ ନେଇ ବିବାଦ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି। ଶନିବାର ସକାଳେ ଠିକାଦାର  ନରେନ୍ଦ୍ର କୁମାର ଜେନା  ଉକ୍ତ ଗାଁର ଗୌରାଙ୍ଗ ବେହେରାଙ୍କ ଘର ନିକଟରେ କାମ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ।

ବିଦ୍ୟୁତ୍‌  ଖୁଣ୍ଟରୁ ପଡି ଏନଜେନ କର୍ମଚାରୀ ଗୁରୁତର

ବିଦ୍ୟୁତ୍‌ ଖୁଣ୍ଟରୁ ପଡି ଏନଜେନ କର୍ମଚାରୀ ଗୁରୁତର

ରାଜନଗର,୨୩।୯(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ଶନିବାର ବିଦ୍ୟୁତ୍‌ ଖୁଣ୍ଟରୁ ପଡି ଜଣେ ଏନଜେନ କର୍ମଚାରୀ ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି ।  ରାଜନଗର ବ୍ଲକ ମହିଁଷାସୁର ଗାଁର ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ସାହୁ (୩୫) ଏନଜେନରେ ଲାଇନମ୍ୟାନ ଭାବେ କାମ କରନ୍ତି ।

ବ୍ଲକସ୍ତରୀୟ ଶାରଦୀୟ କ୍ରୀଡା ପ୍ରତିଯୋଗିତା

ବ୍ଲକସ୍ତରୀୟ ଶାରଦୀୟ କ୍ରୀଡା ପ୍ରତିଯୋଗିତା

ରାଜନଗର,୨୩।୯(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ରାଜନଗର ବ୍ଲକର ସମସ୍ତ ଉଚ୍ଚ ବିଦ୍ୟାଳୟର ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ରଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବ୍ଲକସ୍ତରୀୟ ଶାରଦୀୟ କ୍ରୀଡା ପ୍ରତିଯୋଗିତା ଶନିବାର ରାଜନଗର ଉଚ୍ଚ ବିଦ୍ୟାଳୟ ପଡିଆରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା। 

ଡେରାବିଶର ବିଭିନ୍ନ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ଆମ ପାଠାଗାର

ଡେରାବିଶର ବିଭିନ୍ନ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ଆମ ପାଠାଗାର

ଡେରାବିଶ,୨୩।୯(ସ୍ବ.ପ୍ର.)-ସର୍ବଶିକ୍ଷା ଅଭିଯାନ ପକ୍ଷରୁ ପ୍ରାଥମିକ ବିଦ୍ୟାଳୟ ସ୍ତରରେ ପାଠାଗାର ପ୍ରତି ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ରଙ୍କୁ ଆକୃଷ୍ଟ କରିବା ପାଇଁ ବିଭିନ୍ନ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ଆମ ପାଠାଗାର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମକୁ ଗୁରୁତ୍ୱ ଦିଆଯାଉଛି । 

ଡେରାବିଶରେ ମହରମ୍‌ ପାଳିତ

ଡେରାବିଶରେ ମହରମ୍‌ ପାଳିତ

ଡେରାବିଶ,୨୩।୯ (ସ୍ବ.ପ୍ର.)-ଡେରାବିଶ ବ୍ଲକର ଗୋଲରାହାଟ ମୁସଲମାନ ବସ୍ତି ପକ୍ଷରୁ ମହରମ୍‌ ପର୍ବ ଆନନ୍ଦ ଉଲ୍ଲାସର ସହ ପାଳିତ ହୋଇଯାଇଛି ।  ମହରମ ଅବସରରେ ବସ୍ତି ଦ୍ୱାରା ଆୟୋଜିତ ବିଭିନ୍ନ ଆଖଡା ଦଳ ମଧ୍ୟରେ କଳା କୌଶଳ ପ୍ରଦର୍ଶିତ ହୋଇଥିଲା ।

ବ୍ୟାସନଗର ମାରଓ୍ବାଡି ଧର୍ମଶାଳାଠାରେ ନୂଆଁଖାଇ ଭେଟଘାଟ

ବ୍ୟାସନଗର ମାରଓ୍ବାଡି ଧର୍ମଶାଳାଠାରେ ନୂଆଁଖାଇ ଭେଟଘାଟ

ଯାଜପୁର ଅଫିସ,୨୩।୯: ପଶ୍ଚିମ ଓଡ଼ିଶା ପରିବାର ପକ୍ଷରୁ ରବିବାର ବ୍ୟାସନଗର ମାରଓ୍ବାଡି ଧର୍ମଶାଳାଠାରେ ରବିବାର ନୂଆଁଖାଇ ଭେଟଘାଟ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି। ଏଥିରେ ଛୋଟଛୋଟ ପିଲାମାନେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ଭାଗ ନେଇଥିଲେ। ପରେ କୃତି ପ୍ରତିଯୋଗୀଙ୍କୁ ପୁରସ୍କୃତ କରାଯାଇଥିଲା। ଏହି ଅବସରରେ ସମ୍ବଲପୁରୀ ଗୀତ, ନାଚରେ ସମସ୍ତେ ଝୁମି ଉଠିଥିଲେ। 

ଚୋରଦା ଛକରେ ଭେଣ୍ଡିଂ ଜୋନ୍‌ର ଶିଳାନ୍ୟାସ

ଚୋରଦା ଛକରେ ଭେଣ୍ଡିଂ ଜୋନ୍‌ର ଶିଳାନ୍ୟାସ

ଯାଜପୁର ରୋଡ, ୨୩।୯ (ନି.ପ୍ର.): ଯାଜପୁର ଜିଲା ବ୍ୟାସନଗର ପୌରିଷଦର ଚୋରଦା ଛକରେ କୋଡିଏ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ବ୍ୟୟରେ ଭେଣ୍ଡିଂ ଜୋନର ଶିଳାନ୍ୟାସ କରାଯାଇଛି। କୋରେଇ ବିଧାୟକ ଆକାଶ ଦାସ ନାୟକ ଏହାର ଶିଳାନ୍ୟାସ କରିଛନ୍ତି। 

ଛତିଆ ବିଟ୍‌ ହାଉସ୍‌ ପୋଲିସର ଚଢ଼ାଉ, ୩ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ

ଛତିଆ ବିଟ୍‌ ହାଉସ୍‌ ପୋଲିସର ଚଢ଼ାଉ, ୩ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ

ଛତିଆ,୨୩।୯( ଡି.ଏନ୍‌.ଏ): ଯାଜପୁର ଜିଲା ବୈରୀ ଥାନା ଅଧୀନ ଛତିଆ ବିଟ୍‌ ହାଉସ ପୋଲିସ ଶନିବାର ରାତିରେ ବିଭିନ୍ନ ଗ୍ରାମରେ ଚଢ଼ାଉ କରି ୩ ଜଣ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ କରି କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରିଛି।

କୃମିନାଶକ ଦିବସ ପାଇଁ ସଚେତନତା ଶିବିର

କୃମିନାଶକ ଦିବସ ପାଇଁ ସଚେତନତା ଶିବିର

ଗଣିଆ,୨୩ା୯(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)-ଆସନ୍ତା ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୨୬ ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ କୃମିନାଶକ ଦିବସ ଉପଲକ୍ଷେ ଗଣିଆ ଗୋଷ୍ଠୀ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟକେନ୍ଦ୍ର ତରଫରୁ ଶନିବାର ଗଣିଆସ୍ଥିତ କିଶୋରଚନ୍ଦ୍ର ନୋଡାଲ ଉଚ୍ଚ ବିଦ୍ୟାପୀଠଠାରେ ଏକ ସଚେତନତା ବୈଠକ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା।

କେନାଲ ବନ୍ଧରେ ୧୦ଫୁଟର ଘାଇ , ବ୍ୟାପକ ଚାଷଜମି ଜଳମଗ୍ନ

କେନାଲ ବନ୍ଧରେ ୧୦ଫୁଟର ଘାଇ , ବ୍ୟାପକ ଚାଷଜମି ଜଳମଗ୍ନ

ରଣପୁର,୨୩ା୯ (ସ୍ବ.ପ୍ର.)- ୧୫ଦିନ ତଳେ ୨ଦିନ ଧରି ଲଗାଣ ବର୍ଷ ଲାଗିରହିବାରୁ ରଣପୁର ଅଞ୍ଚଳର ବ୍ୟାପକ ଚାଷଜମି ଜଳମଗ୍ନ ହୋଇ ରହିଥଲା। ଏଥିଯୋଗୁ ଅନେକ ଚାଷୀଙ୍କୁ କ୍ଷତି ସହିବାକୁ ପଡିଥିଲା। ଏପରିସ୍ଥଳେ ୨ଦିନ ଧରି ଲଘୁଚାପ ଜନିତ ବର୍ଷା ଅଞ୍ଚଳବାସୀଙ୍କ ଦୁଃଖ ବଢାଇଦେଇଛି। 

ନୟାଗଡ ଜିଲାସ୍ତରୀୟ ଶାରଦୀୟ (ଖୋ ଖୋ) ପ୍ରତିଯୋଗିତା ସମାରୋହ

ନୟାଗଡ ଜିଲାସ୍ତରୀୟ ଶାରଦୀୟ (ଖୋ ଖୋ) ପ୍ରତିଯୋଗିତା ସମାରୋହ

ଓଡ଼ଗଁ।,୨୩।୯(ସ୍ବ.ପ୍ର.)-ନୟାଗଡ ଜିଲା ଓଡ଼ଗାଁ ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ କୋମଣ୍ଡ ଉଚ୍ଚ ବିଦ୍ୟାଳୟ ଖେଳପଡିଆରେ ଶନିବାର ଜିଲାସ୍ତରୀୟ ଶାରଦୀୟ ଖୋ ଖୋ ପ୍ରତିଯୋଗିତା ସମାରୋହ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି । ଜିଲା ଶିକ୍ଷା ଅଧିକାରୀ ଡ. ଅଭୟ କୁମାର ମଲ୍ଲିକଙ୍କ ଅଧ୍ୟକ୍ଷତାରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ସମାରୋହରେ ସ୍ଥାନୀୟ 

ଜିଲା ଆଥ୍‌ଲେଟିକ ଆସୋସିଏଶନର ସାଧାରଣ ପରିଷଦ ବୈଠକ

ଜିଲା ଆଥ୍‌ଲେଟିକ ଆସୋସିଏଶନର ସାଧାରଣ ପରିଷଦ ବୈଠକ

ନୟାଗଡ଼ ଅଫିସ,୨୩ା୯-ନୟାଗଡ଼ ଆଥ୍‌ଲେଟିକ ଆସୋସିଏଶନର ସାଧାରଣ ପରିଷଦ ବୈଠକ ଶନିବାର ଜିଲାପାଳଙ୍କ ମିନି ସମ୍ମିଳନୀ କକ୍ଷରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି। ଜିଲାପାଳ ଡ. ଏନ୍‌ ତିରୁମାଲା ନାୟକ୍‌ଙ୍କ ସଭାପତିତ୍ୱରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ବୈଠକରେ ପରିଷଦର ବିଭିନ୍ନ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଉପରେ ଆଲୋଚନା କରାଯାଇଥିଲା।

ରାସ୍ତା ଦେଉଛି ଦୁର୍ଦ୍ଦଶା

ରାସ୍ତା ଦେଉଛି ଦୁର୍ଦ୍ଦଶା

ନୟାଗଡ଼ ଅଫିସ,୨୩।୯-ନୟାଗଡ଼ ନିର୍ବାଚନ ମଣ୍ଡଳୀର ସମସ୍ତ ଗ୍ରାମକୁ ପକ୍କା ରାସ୍ତା ହୋଇଥିବା କୁହାଯାଉଛି। ହେଲେ ବାସ୍ତବରେ ଏହା ଯେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସତ୍ୟ ନୁହେଁ ତାହାର ଏକ ଉଦାହରଣ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି  ନୟାଗଡ଼ ଜିଲା ଭାଟସାହି  ପଞ୍ଚାୟତରେ।  

ମାନବାଧିକାର କମିଟିର ଆଲୋଚନା ଚକ୍ର

ମାନବାଧିକାର କମିଟିର ଆଲୋଚନା ଚକ୍ର

କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଅଫିସ, ୨୩।୯ କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ସହରର ଟାଉନହଲଠାରେ ଜାତୀୟ ମାନବାଧିକାର ଜିଲା କମିଟି ପକ୍ଷରୁ ମାନବ ଅଧିକାର ଓ ଆଇନ ସଚେତନତା କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଶନିବାର ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି । ରାଜ୍ୟ କମିଟି ଅଧ୍ୟକ୍ଷା ଦୀପ୍ତିମୟୀ କରଙ୍କ ଅଧ୍ୟକ୍ଷତାରେ ଆୟୋଜିତ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ରାଜ୍ୟ ଲ

ଜିଲାସ୍ତରୀୟ ରାଜସ୍ବ କମିଟି ବୈଠକ

ଜିଲାସ୍ତରୀୟ ରାଜସ୍ବ କମିଟି ବୈଠକ

କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଅଫିସ,୨୩।୯ ଜିଲାପାଳଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ସଭାଗୃହରେ ଶନିବାର ଜିଲାସ୍ତରୀୟ ରାଜସ୍ବ କମିଟି ବୈଠକ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି ା ଜିଲାପାଳ ଦାଶରଥି ଶତପଥୀଙ୍କ ଅଧ୍ୟକ୍ଷତାରେ ଆୟୋଜିତ  ଏହି ବୈଠକରେ ତହସିଲଦାରମାନେ ଯୋଗଦେଇ

ଛାତ୍ର କଂଗ୍ରେସର ପକ୍ଷରୁ ବିଧାୟକଙ୍କ ପୋଷ୍ଟର ପୋଡି

ଛାତ୍ର କଂଗ୍ରେସର ପକ୍ଷରୁ ବିଧାୟକଙ୍କ ପୋଷ୍ଟର ପୋଡି

କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଅଫିସ, ୨୩।୯ ମାର୍ଶାଘାଇ ଥାନା ବାଲଣା ଗ୍ରାମର ଅବିନାଶ ପାଇଟାଳ ଓରଫ ମୂଷାଙ୍କ ହାଜତ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣାକୁ ନେଇ ଛାତ୍ର କଂଗ୍ରେସ ପକ୍ଷରୁ ଶନିବାର ବିକ୍ଷୋଭ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରାଯାଇଛି । ଏନେଇ ଛାତ୍ର କଂଗ୍ରେସ କର୍ମୀମାନେ କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ସହରର ବସଷ୍ଟାଣ୍ଡରେ ବିଧାୟକ ଅତନୁ ସବ୍ୟସାଚୀ ନାୟକ ଓ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ପୋଷ୍ଟରକୁ ପୋଡିଛନ୍ତି ।

ତହସିଲକୁ ପଲିଥିନ ପାଇଁ ଆସିଥିବାବେଳେ ମାଡ଼

ତହସିଲକୁ ପଲିଥିନ ପାଇଁ ଆସିଥିବାବେଳେ ମାଡ଼

ପଟ୍ଟାମୁଣ୍ଡାଇ,୨୩।୯(ସ୍ବ.ପ୍ର.) ପଟ୍ଟାମୁଣ୍ଡାଇ ତହସିଲ ଅଫିସକୁ ପଲିଥିନ ପାଇଁ ଆସିଥିବା ପୌରାଞ୍ଚଳ ଷଣ୍ଢପଲ୍ଳୀ ୧ ନଂ ଓ୍ବାର୍ଡର ପ୍ରଶାନ୍ତ ତ୍ରିପାଠୀ (୩୭)ଙ୍କୁ  ଶନିବାର କେତେକ କର୍ମଚାରୀ ମାଡ ମାରିଥିବା ନେଇ ସ୍ଥାନୀୟ ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି।ଲଘୁଚାପ ବର୍ଷାରେ ଘର ଭାଙ୍ଗି ଯାଇଥିବା ନେଇ ପ୍ରଶାନ୍ତ  ତହସିଲଦାରଙ୍କ ନିକଟରେ  ଆବେଦନ କରିଥିଲେ ।