ଉପକୂଳ ଓଡିଶା

ନିଖୋଜ ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ ପୋଖରୀରୁ ଉଦ୍ଧାର

ନିଖୋଜ ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ ପୋଖରୀରୁ ଉଦ୍ଧାର

ଯାଜପୁର ଅଫିସ,୧୧।୯: ଗତ ଦୁଇଦିନ ହେବ ନିଖୋଜ ଥିବା ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ ମଙ୍ଗଳବାର ସକାଳେ କାଇପଡ଼ା ଷ୍ଟେଟ୍‌ ବ୍ୟାଙ୍କ ନିକଟସ୍ଥ ଏକ ପୋଖରୀରୁ ଉଦ୍ଧାର ହୋଇଛି।

  ଜିଲାସ୍ତରୀୟ ସାଇନ୍ସ  ସେମିନାରରେ ଆଳି ଛାତ୍ର ପ୍ରଥମ

ଜିଲାସ୍ତରୀୟ ସାଇନ୍ସ ସେମିନାରରେ ଆଳି ଛାତ୍ର ପ୍ରଥମ

ଆଳି,୧୧।୯(ଡି.ଏନ.ଏ.)-କେନ୍ଦ୍ରାପଡା  ସୁଦର୍ଶନ ନୋଡାଲ ହାଇସ୍କୁଲ ପରିସରରେ ସୋମବାର ଜିଲାସ୍ତରୀୟ ସାଇନ୍ସ  ସେମିନାର ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି ା ଏହି ସେମିନାରରେ ଆଳି ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ପତ୍ରପୁରସ୍ଥିତ ଏସକେସି ହାଇସ୍କୁଲର ଛାତ୍ର  ଅଭିନ୍ନ ସୁନ୍ଦର ନାୟକ ପ୍ରଥମ ସ୍ଥାନ ଅଧିକାର କରିଛନ୍ତି। 

ଜିଲାପାଳଙ୍କ ସମୀକ୍ଷା ବୈଠକ:  ଶୌଚାଳୟ ନିର୍ମାଣ ଉପରେ ଗୁରୁତ୍ୱ

ଜିଲାପାଳଙ୍କ ସମୀକ୍ଷା ବୈଠକ: ଶୌଚାଳୟ ନିର୍ମାଣ ଉପରେ ଗୁରୁତ୍ୱ

ମହାକାଳପଡା,୧୧ା୯(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)- ମହାକାଳପଡା ବ୍ଲକ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ସଭାଗୃହରେ କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଜିଲାପାଳ ଦାଶରଥି ଶତପଥୀଙ୍କ ଅଧ୍ୟକ୍ଷତାରେ ସୋମବାର ଏକ ସମୀକ୍ଷା ବୈଠକ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି। 

୧୮ ମତ୍ସ୍ୟଜୀବୀ ଗିରଫ: ଟ୍ରଲର, ଗିଲ୍‌ନେଟର ଜବତ

୧୮ ମତ୍ସ୍ୟଜୀବୀ ଗିରଫ: ଟ୍ରଲର, ଗିଲ୍‌ନେଟର ଜବତ

ରାଜନଗର,୧୧ା୯(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)- ରାଜନଗର ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ଗହୀରମଥା ସାମୁଦ୍ରିକ ଅଭୟାରଣ୍ୟର ନିଷିଦ୍ଧାଞ୍ଚଳରେ ବେଆଇନ ଭାବେ ମାଛ ମାରୁଥିବା ବେଳେ ସୋମବାର ବନବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ଚଢ଼ାଉ କରାଯାଇ ୧୮ଜଣ ମତ୍ସ୍ୟଜୀବୀଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି। ଏଥିସହ ତାଳଚୁଆ ଅଞ୍ଚଳର ଟ୍ରଲର ମା’ ମୁସାଗର, ନୂପୁର-୧ ନାମକ ଗିଲ୍‌ନେଟର ଓ ୪୦ କୁଇଣ୍ଟାଲ ମାଛ ଜବତ କରାଯାଇଛି। 

ଜରାଜୀର୍ଣ୍ଣ ଅବସ୍ଥାରେ ବ୍ରିଟିଶ୍‌ ଅମଳର କୋଠା

ଜରାଜୀର୍ଣ୍ଣ ଅବସ୍ଥାରେ ବ୍ରିଟିଶ୍‌ ଅମଳର କୋଠା

ମହାକାଳପଡା,୧୧ା୯ (ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)- କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଜିଲା ମହାକାଳପଡା ବ୍ଲକର  ଜମ୍ବୁସ୍ଥିତ ବ୍ରିଟିଶ ଅମଳର ଲାଲକୋଠା ଏବେ ଜରାଜୀର୍ଣ୍ଣ ହୋଇପଡିଛି। ପ୍ରଶାସନିକ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଅବହେଳା ଓ ରକ୍ଷଣାବେକ୍ଷଣ ଅଭାବରୁ ଏହି କୋଠାର ଏପରି ଅବସ୍ଥା ହୋଇଥିବା ସାଧାରଣରେ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି।  ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ୧୮୬୬ରେ ପୂର୍ବ ଭାରତରେ ନ’ଅଙ୍କ ଦୁର୍ଭିକ୍ଷ ହୋଇଥିଲା। 

ସ୍ଲୁଇସ ଗେଟ ବନ୍ଦ, ଜମିରୁ ପାଣି ଛାଡୁନି : ୧୫୦ହେକ୍ଟର ଚାଷଜମି ଜଳମଗ୍ନ

ସ୍ଲୁଇସ ଗେଟ ବନ୍ଦ, ଜମିରୁ ପାଣି ଛାଡୁନି : ୧୫୦ହେକ୍ଟର ଚାଷଜମି ଜଳମଗ୍ନ

ବିରିଡ଼ି,୧୧ା୯(ଡି.ଏନ.ଏ.): ବିରିଡ଼ି ବ୍ଲକ ୨୨ମୌଜା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଦେବୀ ଓ ବିଲୁଆଖାଇ ନଦୀର ସଙ୍ଗମସ୍ଥଳ ନୀଳମହଲ ଠାରେ ଉଦ୍‌ବୃତ ଜଳ ନିଷ୍କାସନ ପାଇଁ ଏକ ସ୍ଲୁଇସ ଗେଟ ନିର୍ମାଣ କରାଯାଇଛି। 

କାଳ ହେଲା ପ୍ରକୃତି ସହିତ ଖେଳ

କାଳ ହେଲା ପ୍ରକୃତି ସହିତ ଖେଳ

ପାରାଦୀପ,୧୧ା୯(ସ୍ବ.ପ୍ର.): ଝଡ଼ ତୋଫାନ ହେବା କିମ୍ବା ସମୁଦ୍ର ଜୁଆର ମାଡ଼ି ଆସିବା ଆଦି ଘଟଣା ପୂର୍ବରୁ ଅନେକଥର ଘଟିଛି। ଏପରିକି ୧୯୯୯ ମହାବାତ୍ୟାଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଫାଇଲିନ୍‌ ଆଦି ବହୁ ପ୍ରାକୃତିକ ବିପର୍ଯ୍ୟୟକୁ ସାମ୍ନା କରିଛନ୍ତି ପାରାଦୀପ ଅଞ୍ଚଳବାସୀ।

ମଝି ସମୁଦ୍ରରେ ହଜିଛି ଠିକଣା

ମଝି ସମୁଦ୍ରରେ ହଜିଛି ଠିକଣା

ପାରାଦୀପ,୧୧ା୯(ସ୍ବ.ପ୍ର.): ସମୁଦ୍ର ଅନେକଙ୍କ ଜୀବନ ଜୀବିକାର ମାଧ୍ୟମ। ତେଣୁ ଛୋଟ ହୁଲି ଡଙ୍ଗା ଦ୍ୱାରା ହେଉ କିମ୍ବା ବୋଟ୍‌ ଅଥବା ଜାହାଜ, ପ୍ରତ୍ୟେହ କେହି ନା କେହି ବିଶାଳ ସମୁଦ୍ରକୁ ଯାତ୍ରା କରିଥାନ୍ତି। 

ଶିଶୁକନ୍ୟାଙ୍କୁ ବଳାତ୍କାର ଉଦ୍ୟମ , ଯୁବକ ଗିରଫ

ଶିଶୁକନ୍ୟାଙ୍କୁ ବଳାତ୍କାର ଉଦ୍ୟମ , ଯୁବକ ଗିରଫ

ଡୁବୁରୀ, ୧୦ା୯(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)- ଜଣେ ଅଙ୍ଗନୱାଡି ଶିଶୁକନ୍ୟାଙ୍କୁ ବଳାତ୍କାର ଉଦ୍ୟମ କରିବା ଅଭିଯୋଗରେ କଳିଙ୍ଗନଗର ଥାନା ପୋଲିସ ଗଣେଷ ବେହେରା(୨୫) ନାମକ ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କୁ ଗିରଫ କରି ସୋମବାର କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରିଛି।

ଦାମିଆ ବରବରାରେ ବିଜେଡ଼ିର କର୍ମୀ ସମ୍ମିଳନୀ

ଦାମିଆ ବରବରାରେ ବିଜେଡ଼ିର କର୍ମୀ ସମ୍ମିଳନୀ

ବାଲୁଗାଁ,୧୦।୯ (ଡ଼ି.ଏନ୍‌.ଏ.)- ଚିଲିକା ନିର୍ବାଚନମଣ୍ଡଳୀ ଅନ୍ତର୍ଗତ ବାଣପୁର ବ୍ଲକ୍‌ର ନୀଳାଦ୍ରିପ୍ରସାଦ ଓ ଦାମିଆବରବରା ପଞ୍ଚାୟତରେ ବିଜେଡ଼ି କର୍ମୀ ସମ୍ମିଳନୀ ରବିବାର ପୂର୍ବାହ୍ନ ୧୦ଟା ସମୟରେ ମା’ ବିରଜାଈଙ୍କ ମନ୍ଦିର ପରିସରରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି। 

ବଡବରୁହାଁ ପଞ୍ଚାୟତରେ ଚାରା ରୋପଣ

ବଡବରୁହାଁ ପଞ୍ଚାୟତରେ ଚାରା ରୋପଣ

ଯାଜପୁର ରୋଡ,୧୦।୯(ନି.ପ୍ର.)- ଯାଜପୁର ଜିଲା କୋରେଇ ବ୍ଲକ ବଡ ବରୁହାଁ ପଞ୍ଚାୟତରେ ସୋମବାର ଏକ ଚାରା ରୋପଣ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି। 

ତୈଳଦର ବୃଦ୍ଧି ପ୍ରତିବାଦରେ କଂଗ୍ରେସର ବନ୍ଦ ପାଳନ

ତୈଳଦର ବୃଦ୍ଧି ପ୍ରତିବାଦରେ କଂଗ୍ରେସର ବନ୍ଦ ପାଳନ

ମାର୍ଶାଘାଇ,୧୦।୯(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ତୈଳଦର ବୃଦ୍ଧି ପ୍ରତିବାଦରେ ସୋମବାର ମାର୍ଶାଘାଇ କଂଗ୍ରେସ ପକ୍ଷରୁ ବନ୍ଦ ପାଳନ କରାଯାଇଛି। ଦଳୀୟ ନେତା ଓ କର୍ମୀମାନେ ପୂର୍ବାହ୍ନରେ ୭ନଂ (କ) ଜାତୀୟ ରାଜପଥର ଶିଳିପୁର ଛକଠାରେ ଯାନବାହନ ବନ୍ଦ କରିଥିଲେ। 

ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ସାକ୍ଷରତା ଦିବସ

ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ସାକ୍ଷରତା ଦିବସ

ନୟାଗଡ଼ ଅଫିସ,୧୦ା୯- ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ସାକ୍ଷରତା ଦିବସ ପାଳନ ଅବସରରେ ରୋଟାରୀ ଇଣ୍ଡିଆ ସାକ୍ଷରତା ମିଶନ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ୍ରମେ ଶନିବାର ନୟାଗଡ଼ ରୋଟାରୀ କ୍ଲବ୍‌ଠାରେ ରାଷ୍ଟ୍ର ନିର୍ମାଣ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧନା ଉତ୍ସବ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି।

ଝରଦେଈ ପୀଠଠାରେ ଚାରା ରୋପଣ

ଝରଦେଈ ପୀଠଠାରେ ଚାରା ରୋପଣ

ନୟାଗଡ଼ ଅଫିସ,୧୦ା୯- ନୟାଗଡ଼ ବ୍ଲକ ଇକିରି ପଞ୍ଚାୟତ ନଛିପୁର ଗ୍ରାମରେ ଥିବା ଆଲୋକ ଜ୍ୟୋତି ୟୁଥ୍‌ ପାୱାର କ୍ଲବ ପକ୍ଷରୁ ରବିବାର ନିକଟସ୍ଥ ମା’ ଝରଦେଈ ପୀଠଠାରେ ଚାରା ରୋପଣ ସହ ସଫେଇ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି।

ପିଣ୍ଡି, ଭେଣ୍ଡିଂ ଜୋନ୍‌ ଯୋଗାଇବାରେ ବିଫଳ ନୟାଗଡ଼ ଏନ୍‌ଏସି

ପିଣ୍ଡି, ଭେଣ୍ଡିଂ ଜୋନ୍‌ ଯୋଗାଇବାରେ ବିଫଳ ନୟାଗଡ଼ ଏନ୍‌ଏସି

ନୟାଗଡ଼ ଅଫିସ,୧୦ା୯- ବାରମ୍ବାର ଦାବି ଓ ଆନ୍ଦୋଳନ ପରେ ନୟାଗଡ଼ ଏନ୍‌ଏସି ତରଫରୁ ଉଠାଦୋକାନୀଙ୍କ ସମସ୍ୟା ସମାଧାନ ପାଇଁ ପଦକ୍ଷେପ ନିଆଯାଇଥିଲା। ପରିବା ଦୋକାନୀଙ୍କ ପାଇଁ ଭେଣ୍ଡିଂ ଜୋନ ଓ ମାଛ, ମାଂସ ବେପାରୀଙ୍କ ଲାଗି ପିଣ୍ଡି କରାଯିବାକୁ ଯୋଜନା ହୋଇଥିଲା।



ନୀଳମାଧବ ମନ୍ଦିର ପଶ୍ୱିମଦ୍ୱାର ମାଳବନ୍ଧ ଦୁର୍ବଳ ଜବରଦଖଲ ଯୋଗୁ ହୋଇପାରୁ ନାହିଁ ମରାମତି

ନୀଳମାଧବ ମନ୍ଦିର ପଶ୍ୱିମଦ୍ୱାର ମାଳବନ୍ଧ ଦୁର୍ବଳ ଜବରଦଖଲ ଯୋଗୁ ହୋଇପାରୁ ନାହିଁ ମରାମତି

ଖଣ୍ଡପଡା,୧୦ା୯(ସ୍ବ.ପ୍ର.)- ମହାନଦୀରେ ବନ୍ୟା ଆସିଲେ ଖଣ୍ଡପଡା ବ୍ଲକର କଣ୍ଟିଲୋ ଅଞ୍ଚଳବାସୀଙ୍କ ପାଇଁ ବିପଦ ସୃଷ୍ଟି କରିଥାଏ। ଏହାକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ମାଳବନ୍ଧ ନିର୍ମାଣ କରାଯାଇଛି। 

ପେଟ୍ରୋଲ, ଡିଜେଲ ଦର ବୃଦ୍ଧିକୁ ନେଇ ରାସ୍ତା ବନ୍ଦ

ପେଟ୍ରୋଲ, ଡିଜେଲ ଦର ବୃଦ୍ଧିକୁ ନେଇ ରାସ୍ତା ବନ୍ଦ

ଜଗତସିଂହପୁର ଅଫିସ, ୧୦।୯: ପେଟ୍ରୋଲ, ଡିଜେଲ ଓ ରନ୍ଧନ ଗ୍ୟାସର ଅହେତୁକ ମୂଲ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି  ପ୍ରତିବାଦରେ ସାରା ଭାରତରେ ଭାରତୀୟ ଜାତୀୟ କଂଗ୍ରେସ ବନ୍ଦ ଡାକରା ଦିଆଯାଇଛି।

ଓଡ଼ଗାଁରେ କଂଗ୍ରେସର ୯ ଘଣ୍ଟିଆ ବନ୍ଦ ପାଳନ

ଓଡ଼ଗାଁରେ କଂଗ୍ରେସର ୯ ଘଣ୍ଟିଆ ବନ୍ଦ ପାଳନ

ଓଡ଼ଗାଁ,୧୦।୯(ସ୍ବ.ପ୍ର.): ତୈଳଦର ବୃଦ୍ଧି ପ୍ରତିବାଦରେ କଂଗ୍ରେସ ତରଫରୁ ଦିଆଯାଇଥିବା ଭାରତ ବନ୍ଦ ଡାକରା ପରିପ୍ରେକ୍ଷୀରେ ସୋମବାର  ନୟାଗଡ଼ ଜିଲା ଓଡ଼ଗାଁରେ ବନ୍ଦ ପାଳନ କରାଯାଉଛି। 

ରାଜନଗରରେ ବନ୍ଦ ପାଳନ

ରାଜନଗରରେ ବନ୍ଦ ପାଳନ

ରାଜନଗର,୧୦।୯(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ): କେନ୍ଦ୍ର ସରକାରଙ୍କ ଅହେତୁକ ତୈଳ ଦର ବୃଦ୍ଧି ପ୍ରତିବାଦରେ ଜାତୀୟ କଂଗ୍ରେସ ପକ୍ଷରୁ ଦିଆଯାଇଥିବା ବନ୍ଦ ଡାକରାରେ କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ଜିଲା ରାଜନଗର ବ୍ଲକରେ ବନ୍ଦ ପାଳନ କରାଯାଇଛି।

ଭାରତ ବନ୍ଦ: ଆଳିରେ ରାସ୍ତାରୋକୋ

ଭାରତ ବନ୍ଦ: ଆଳିରେ ରାସ୍ତାରୋକୋ

ଆଳି,୧୦।୯(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ତୈଳଦର ବୃଦ୍ଧି ପ୍ରତିବାଦରେ କଂଗ୍ରେସ ତରଫରୁ ଦିଆଯାଇଥିବା ବନ୍ଦ ଡାକରା ପରିପ୍ରେକ୍ଷୀରେ ସୋମବାର କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ଜିଲା ଆଳି ବ୍ଲକ କଂଗ୍ରେସ ପକ୍ଷରୁ ଆଳିରେ ବନ୍ଦ ପାଳନ କରାଯାଉଛି।

ସାପ କାମୁଡାରେ ସରପଞ୍ଚଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ

ସାପ କାମୁଡାରେ ସରପଞ୍ଚଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ

ଯାଜପୁର ଅଫିସ, ୧୦।୯: ଯାଜପୁର ଜିଲା ଧର୍ମଶାଳା ବ୍ଲକ କ୍ଷେତ୍ରପାଳ ପଞ୍ଚାୟତର ସରପଞ୍ଚ ମନ୍ଦାକିନୀ ପରିଡାଙ୍କ ସୋମବାର ମଧ୍ୟାହ୍ନରେ ସାପ କାମୁଡାରେ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି। 

ନିମ୍ନମାନର କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଗୁ ୮ କି.ମି. ମରଣଯନ୍ତା , ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ଦବୁଛି ରାଜପଥ

ନିମ୍ନମାନର କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଗୁ ୮ କି.ମି. ମରଣଯନ୍ତା , ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ଦବୁଛି ରାଜପଥ

ଡେରାବିଶ, ୧୦।୯(ସ୍ବ.ପ୍ର.) ଚଣ୍ଡିଖୋଲ-ପାରାଦୀପ ୫ ନଂ.(କ) ଜାତୀୟ ରାଜପଥ ପ୍ରଶସ୍ତୀକରଣ କାର୍ଯ୍ୟ ବେଳେ ବିଭାଗୀୟ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷଙ୍କ ବୈଷୟିକ ତ୍ରୁଟି ଓ ନିମ୍ନମାନର କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଗୁ ନିର୍ମାଣର ଦିନ କେଇଟା ପରେ ଏବେ ରାଜପଥ ମରଣଯନ୍ତା ପାଲଟିଛି। 

ଚାଷୀ ସଚେତନତା ସମାବେଶ

ଚାଷୀ ସଚେତନତା ସମାବେଶ

କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଅଫିସ, ୯ା୯- କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଜିଲାରେ କୃଷି ପାଇଁ ଉପଯୁକ୍ତ ଭିତ୍ତିଭୂମୀ ଅଛି । ଏଠାରେ ଶିଳ୍ପ ନଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଜିଲାର ଚତୁପାର୍ଶ୍ୱରେ ଶିଳ୍ପାୟନ ଗଢ଼ିଉଠୁଛି । ଏଥିରେ ନିୟୋଜିତ କର୍ମଚାରୀ ଓ କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଜିଲାବାସୀଙ୍କ ପାଇଁ ଖାଦ୍ୟ ଯୋଗାଣ ଆଗାମୀ ଦିନରେ ମାନବ ସମ୍ଭଳକୁ ଉପଯୋଗ କରିହେବ । ତେବେ ପାରମ୍ପାରିକ ଚାଷ ଲାଭଜନକ ହେଉନାହିଁ ।

ବିଜେଡିର ଜନ ଜାଗରଣ ସମାବେଶ

ବିଜେଡିର ଜନ ଜାଗରଣ ସମାବେଶ

ପାଟକୁରା, ୯।୯ (ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)- ଗରଦପୁର ବ୍ଲକ ବିଜେଡି ପକ୍ଷରୁ ସ୍ଥାନୀୟ ଶିବାନୀ ପେଟ୍ରୋଲ ପମ୍ପ ନିକଟରେ ଏକ ଜନ ଜାଗରଣ ସମାବେଶ ରବିବାର ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା। ତୈଳ ଦର ବୃଦ୍ଧି ପ୍ରତିବାନଦରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ଏହି ସମାବେଶରେ ପାଟକୁରା ବିଧାୟକ ବେଦପ୍ରକାଶ ଅଗ୍ରଓ୍ବାଲ ଉପସ୍ଥିତ ରହି କେନ୍ଦ୍ର ସରକାରଙ୍କ ଉପରେ ବର୍ଷିଥିଲେ।