ଉପକୂଳ ଓଡିଶା

ଡେରାବିଶ ବ୍ଲକ  କଂଗ୍ରେସ ପକ୍ଷରୁ ବିକ୍ଷୋଭ

ଡେରାବିଶ ବ୍ଲକ କଂଗ୍ରେସ ପକ୍ଷରୁ ବିକ୍ଷୋଭ

ଡେରାବିଶ,୬।୧୦(ସ୍ବପ୍ର)- କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ଜିଲା ଡେରାବିଶ ବ୍ଲକ କଂଗ୍ରେସ ପକ୍ଷରୁ ଶନିବାର ତହସିଲ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ସମ୍ମୁଖରେ ଶନିବାର ବିକ୍ଷୋଭ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରାଯାଇଥିଲା। 

ହିତାଧିକାରୀଙ୍କୁ ବଣ୍ଟନ ହେବ ରାଶନ କାର୍ଡ

ମାର୍ଶାଘାଇ,୬।୧୦(ଡିଏନଏ)- କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ଜିଲା ମାର୍ଶାଘାଇ ବ୍ଲକର ତାଳସଙ୍ଗା ପଞ୍ଚୟତଠାରେ ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କ ଖାଦ୍ୟ ସୁରକ୍ଷା କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ହିତାଧିକାରୀଙ୍କୁ ରାଶନ କାର୍ଡ ବଣ୍ଟନ କରାଯିବ।

ଯୁବକଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁକୁ ନେଇ ରାସ୍ତା ଅବରୋଧ

ଯୁବକଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁକୁ ନେଇ ରାସ୍ତା ଅବରୋଧ

ଧର୍ମଶାଳା, ୬।୧୦(ଡି.ଏନ.ଏ.): ଧର୍ମଶାଳା ବ୍ଲକ ଜେନାପୁର ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଚଣ୍ଡିଖୋଲ-ଡୁବୁରୀ ୫ ନମ୍ବର ଜାତୀୟ ରାଜପଥ ଦଳଗଁାଠାରେ ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁକୁ ନେଇ ରାସ୍ତା ଶନିବାର ଅବରୋଧ ହୋଇଥିଲା।

ଗ୍ରାମ୍ୟ ଗୃହନିର୍ମାଣ ସଂକ୍ରାନ୍ତ ସମୀକ୍ଷା ବୈଠକ

ଗ୍ରାମ୍ୟ ଗୃହନିର୍ମାଣ ସଂକ୍ରାନ୍ତ ସମୀକ୍ଷା ବୈଠକ

ପାଟକୁରା, ୬।୧୦(ଡି.ଏନ.ଏ): ଶନିବାର ଗରଦପୁର ବ୍ଲକ ସଭାଗୃହରେ ଗ୍ରାମ୍ୟ ଗୃହନିର୍ମାଣ ସଂକ୍ରାନ୍ତ ସମୀକ୍ଷା ବୈଠକ ବସିଥିଲା। 

ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଯୁବକଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣା: ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ ଆଣି ପରିବାରଲୋକଙ୍କ ରାସ୍ତାରୋକୋ

ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଯୁବକଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣା: ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ ଆଣି ପରିବାରଲୋକଙ୍କ ରାସ୍ତାରୋକୋ

ଯାଜପୁର ଅଫିସ,୬।୧୦: ଯାଜପୁର ଜିଲା ଜେନାପୁର ଥାନା ସୋରେଇ ଗାଁର ଦିପକ ଦଳେଇଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣାକୁ ପରିବାର ଲୋକେ ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି। ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ ଦାବିରେ ଶନିବାର ଡୁବୁରୀ-ଚଣ୍ଡିଖୋଲ ୫୩ନଂ ଜାତୀୟ ରାଜପଥର ଦଳଙ୍ଗା ଛକରେ ମୃତଦେହ ରଖି ରାସ୍ତା ଅବରୋଧ କରାଯାଇଛି।

ସେଲ୍‌ସ ମ୍ୟାନେଜରଙ୍କଠାରୁ ୫୦ ହଜାର ଲୁଟ୍‌

ସେଲ୍‌ସ ମ୍ୟାନେଜରଙ୍କଠାରୁ ୫୦ ହଜାର ଲୁଟ୍‌

ଦଶପଲ୍ଲା,୬ା୧୦ (ଡି.ଏନ.ଏ.)- ଦଶପଲ୍ଲା ଥାନା ଅନତି ଦୂରରେ ଶୁକ୍ରବାର ଅପରାହ୍ନରେ ଜଣେ ସେଲସ୍‌ ମ୍ୟାନେଜରଙ୍କଠାରୁ ୫୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ଲୁଟ୍‌ ହୋଇଛି।

ଭୀମଭୋଇ ଭିନ୍ନକ୍ଷମ ସାମର୍ଥ୍ୟ ଶିବିର

ଭୀମଭୋଇ ଭିନ୍ନକ୍ଷମ ସାମର୍ଥ୍ୟ ଶିବିର

ଦଶପଲ୍ଲା,୬ା୧୦ (ଡି.ଏନ.ଏ.)- ଦଶପଲ୍ଲା ବ୍ଲକ ଚଢେୟାପଲ୍ଲୀ ପଞ୍ଚାୟତର ଉନ୍ନୀତ ସରକାରୀ ଉଚ୍ଚ ବିଦ୍ୟାଳୟ ହନୁମନ୍ତଠାରେ ଶୁକ୍ରବାର ଭୀମଭୋଇ ଭିନ୍ନକ୍ଷମ ସାମର୍ଥ୍ୟ ଶିବିର ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି।

ଦିନକ ପାଇଁ ଅଘୋଷିତ ଛୁଟି ହେଲା ଅଙ୍ଗନୱାଡ଼ି କେନ୍ଦ୍ର

ଦିନକ ପାଇଁ ଅଘୋଷିତ ଛୁଟି ହେଲା ଅଙ୍ଗନୱାଡ଼ି କେନ୍ଦ୍ର

ନୟାଗଡ଼ ଅଫିସ,୬ା୧୦- ନୟାଗଡ଼ ବ୍ଲକରେ ଥିବା ସମସ୍ତ ଅଙ୍ଗନୱାଡ଼ି କେନ୍ଦ୍ର ଶୁକ୍ରବାର ଦିନକ ପାଇଁ ଅଘୋଷିତ ଭାବେ ଛୁଟି ହୋଇଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ଏ ନେଇ କୌଣସି ସୂଚନା ଦିଆଯାଇ ନ ଥିବାରୁ କୋମଳମତି ଶିଶୁମାନେ ଖରାରେ କେନ୍ଦ୍ରକୁ ଯାଇ ତାଲା ପଡ଼ିଥିବାରୁ ଫେରିଆସିଥିଲେ। ନୟାଗଡ଼ ବ୍ଲକର ୨୯ ପଞ୍ଚାୟତରେ ଥିବା ୨୩୪ କେନ୍ଦ୍ରର ଏହିଭଳି ସମାନ ଅବସ୍ଥା।

ଦୁବାଇରେ ଓଡ଼ିଆ ଶ୍ରମିକଙ୍କୁ ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ: ନ୍ୟାୟ ପାଇଁ ପରିବାର ଲୋକେ ଜିଲାପାଳଙ୍କ ଦ୍ୱାରସ୍ଥ

ନୟାଗଡ଼ ଅଫିସ,୬ା୧୦-ଦୁବାଇକୁ ରୋଜଗାର ଆଶାରେ କାମ କରିବାକୁ ଯାଇଥିବା ଜଣେ ଓଡ଼ିଆ ଶ୍ରମିକଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। କମ୍ପାନୀ ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କୁ ମାରିଦେଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟାର ରୂପ ଦେଇଛନ୍ତି। ଏଭଳି ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି ନୟାଗଡ଼ ଜିଲା ରଣପୁର ବ୍ଲକ ଚାନ୍ଦପୁର ଥାନା ପଟିଆ ପଞ୍ଚାୟତ ରଣ୍ଡା ଗ୍ରାମର ସତ୍ୟବାଦୀ ଜେନା। 

ନାବାଳିକା ଉଦ୍ଧାର: ଅପହରଣ କାରୀଗିରଫ

ନାବାଳିକା ଉଦ୍ଧାର: ଅପହରଣ କାରୀଗିରଫ

ଧର୍ମଶାଳା,  ୫।୧୦(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)- ଧର୍ମଶାଳା ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ କୁଣ୍ଡପାଟଣା ଗ୍ରାମରେ ଗତ ମାସ ୮ ତାରିଖରେ ଜଣେ ନାମାଳିକାଙ୍କୁ ଅପହରଣ କରାଯାଇଥିବା ନେଇ ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଥିଲା। 

ଯାଜପୁର ଜିଲା ଯୁବ ବିଜେଡି ପକ୍ଷରୁ ପ୍ରତିବାଦ ସଭା: ପେଟ୍ରୋଲ, ଡିଜେଲ ଦର ବୃଦ୍ଧିକୁ ବିରୋଧ

ଯାଜପୁର ଜିଲା ଯୁବ ବିଜେଡି ପକ୍ଷରୁ ପ୍ରତିବାଦ ସଭା: ପେଟ୍ରୋଲ, ଡିଜେଲ ଦର ବୃଦ୍ଧିକୁ ବିରୋଧ

ରସୁଲପୁର,୬।୧୦(ଡିଏନଏ)- ରସୁଲପୁର ବ୍ଲକ କୁଆଖିଆ ବଜାରରେ ଶୁକ୍ରବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଯାଜପୁର ଜିଲା ଯୁବ ବିଜେଡି ପକ୍ଷରୁ ପ୍ରତିବାଦ ସଭା ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି। କେନ୍ଦ୍ର ସରକାରଙ୍କ ପେଟ୍ରୋଲ ଓ ଡିଜେଲ ଦର ବୃଦ୍ଧିକୁ ବିରୋଧ କରି ଏହି ସଭା ଆୟୋଜିତ ହୋଇଥିଲା। ସଭା ପ୍ରସ୍ତାବିତ ସମୟଠାରୁ ୨ଘଣ୍ଟା ବିଳମ୍ବରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା।

ମହିଳା ସମାବେଶ ପରେ ବିଜେଡିର ଯୁବ ସମାବେଶ: ବିରୋଧୀ ଶିବିରରେ କମ୍ପନ

ମହିଳା ସମାବେଶ ପରେ ବିଜେଡିର ଯୁବ ସମାବେଶ: ବିରୋଧୀ ଶିବିରରେ କମ୍ପନ

ବିଞ୍ଝାରପୁର,୬।୧୦(ଡି.ଏନ.ଏ)- ବିଞ୍ଝାରପୁର ବିଧାୟିକା ପ୍ରମିଳା ମଲ୍ଲିକ ଚିକଣା ଯଜ୍ଞ ପଡିଆଠାରେ ଗତ ସପ୍ତାହରେ ବିଶାଳ ମହିଳା ସମାବେଶ କରି ନିଜ ପତିଆରା ସାବ୍ୟସ୍ତ କରିଥିଲା।

ଡଙ୍କାରୀ ଗ୍ରୀନ୍‌ ଟ୍ରିବ୍ୟୁନାଲ ମାମଲା: ଅନୁଧ୍ୟାନ କରି ଫେରିଲେ ତଦନ୍ତକାରୀ ଦଳ

ଡଙ୍କାରୀ ଗ୍ରୀନ୍‌ ଟ୍ରିବ୍ୟୁନାଲ ମାମଲା: ଅନୁଧ୍ୟାନ କରି ଫେରିଲେ ତଦନ୍ତକାରୀ ଦଳ

ଯାଜପୁର ଅଫିସ,୬।୧୦- ଗ୍ରୀନ୍‌ ଟ୍ରିବ୍ୟୁନାଲର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ୍ରମେ ଯାଜପୁର ଜିଲା ଧର୍ମଶାଳା ତହସିଲ ଅଧୀନରେ ଥିବା ଡଙ୍କାରୀ କଳାପଥର ଖାଦାନ ଉପରେ ଶୁକ୍ରବାର ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି ଷ୍ଟେଟ ଏନଭାଇରନମେଣ୍ଟ ଇମ୍ପାକ୍ଟ ଆସେସମେଣ୍ଟ କମିଟି(ସିଆ)।

ପାଖଉଛି ନିର୍ବାଚନ, ଘାରିଛି ଅର୍ଥ ଯୋଗାଡ଼ ଚିନ୍ତା: ନିର୍ବାଚନୀ ଖର୍ଚ୍ଚ ପାଇଁ ବେଆଇନ କ୍ରଶର ମାଧ୍ୟମ

ପାଖଉଛି ନିର୍ବାଚନ, ଘାରିଛି ଅର୍ଥ ଯୋଗାଡ଼ ଚିନ୍ତା: ନିର୍ବାଚନୀ ଖର୍ଚ୍ଚ ପାଇଁ ବେଆଇନ କ୍ରଶର ମାଧ୍ୟମ

ଯାଜପୁର ଅଫିସ,୬।୧୦- ସାଧାରଣ ନିର୍ବାଚନ ଯେତେ ପାଖେଇ ଆସୁଛି ସେହି ତୁଳନାରେ ବେଆଇନ ପଥର ଖାଦାନ ଓ କ୍ରଶର ସଂଖ୍ୟା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବାରେ ଲାଗିଛି। ଆଗକୁ ନିର୍ବାଚନ ଥିବାରୁ ଅର୍ଥ ଯୋଗାଡ଼ ଚିନ୍ତାରେ ଅଛନ୍ତି ରାଜନେତା। ତେଣୁ ନିର୍ବାଚନୀ ଖର୍ଚ୍ଚ ପାଇଁ ବେଆଇନ କ୍ରଶରକୁ ଏକ ମାଧ୍ୟମ କରାଯାଇଛି ବୋଲି ଅଞ୍ଚଳବାସୀ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି।

୨୦୧୯ରେ ପାରାଦୀପରେ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷମ ହେବ ୨ ଏସଟିପି

୨୦୧୯ରେ ପାରାଦୀପରେ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷମ ହେବ ୨ ଏସଟିପି

ପାରାଦୀପ,୬ା୧୦(ସ୍ବ.ପ୍ର.): ବନ୍ଦର ଭିତ୍ତିକ ଶିଳ୍ପ ସହର ପାରାଦୀପରେ ସମ୍ପ୍ରତି ପ୍ରଦୂଷଣର ମାତ୍ରା ଚରମ ସୀମାରେ ପହଞ୍ଚତ୍ଛି। ଏଥିସହ ୩ ବର୍ଷ ହେଲା ଜଳାଭାବ ଉତ୍କଟ ରୂପ ଧାରଣ କରିଛି। ଏପରି ପ୍ରଦୂଷଣ ଓ ଜଳାଭାବକୁ କିଛି ମାତ୍ରାରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରୟାସ ଚାଲିଛି। ଅର୍ଥାତ ପାରାଦୀପ ବନ୍ଦର କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷ ପ୍ରାୟ ୬୦୦ କୋଟି ଟଙ୍କା ବ୍ୟୟ ଅଟକଳରେ ନିର୍ମାଣ କରୁଛନ୍ତି ୨ଟି ନୂତନ ପ୍ରକଳ୍ପ ସିୟୁଓ୍ବେଜ୍‌ ଟ୍ରିଟ୍‌ମେଣ୍ଟ ପ୍ଲାଣ୍ଟ(ଏସ୍‌ଟିପି)।

ଦାମଙ୍କ ଅଭିଯୋଗକୁ ସମର୍ଥନ କଲେ ବିଭୁ

ଦାମଙ୍କ ଅଭିଯୋଗକୁ ସମର୍ଥନ କଲେ ବିଭୁ

କୁଜଙ୍ଗ,୬ା୧୦(ସ୍ବ.ପ୍ର.): ପୂର୍ବତନ ଏମପି ତଥା ଓଡ଼ିଶା ପ୍ରଦେଶ କଂଗ୍ରେସ କମିଟି ଏସ୍‌ସି ସେଲର ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ବିଭୁ ପ୍ରସାଦ ତରାଇ ଓ ପିସିସିର ନୂତନ ସମ୍ପାଦକ ପ୍ରମୋଦ କିଶୋର ଜେନାଙ୍କୁ କୁଜଙ୍ଗ ସୂଚନାକେନ୍ଦ୍ର ପରିସରରେ ପାରାଦୀପ ନିର୍ବାଚନମଣ୍ଡଳିର କର୍ମୀମାନେ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧିତ କରିଛନ୍ତି।

ଧାନ ଫସଲରେ ପୋକ: ଚାଷୀ ମୁଣ୍ଡରେ ଚଡ଼କ

ଧାନ ଫସଲରେ ପୋକ: ଚାଷୀ ମୁଣ୍ଡରେ ଚଡ଼କ

ଭାପୁର,୫।୧୦(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ନୟାଗଡ଼ ଜିଲା ଭାପୁର ବ୍ଲକ ଅଞ୍ଚଳରେ ଧାନ ଫସଲରେ ପୋକ ଲାଗିବା ଦେଖି ଚାଷୀ ମୁଣ୍ଡରେ ଚଡକ ପଡିଛି। ଧାନ ଫସଲ ଅମଳ ହେବା ବେଳକୁ ଏହି ରୋଗପୋକ ଚାଷୀଙ୍କୁ ହତାଶ କରିଛି।

୫ ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ନିଖୋଜ ୨ ନାବାଳକ ହୋଟେଲରୁ ଉଦ୍ଧାର

୫ ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ନିଖୋଜ ୨ ନାବାଳକ ହୋଟେଲରୁ ଉଦ୍ଧାର

ନୂଆଗାଁ,୫।୧୦ (ଡି.ଏନ.ଏ)-ନୟାଗଡ ଜିଲା ନୂଆଗାଁ ବ୍ଲକ ଉଦୟପୁର ପଞ୍ଚାୟତ ଜୟପଲୀ ଗ୍ରାମରୁ ୫ ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ନିଖୋଜ ହୋଇ ଯାଇଥିବା ୨ ନାବାଳକଙ୍କୁ ଗୁରବାର ପୁରୀ ଜିଲା କାକଟପୁରସ୍ଥିତ ଏକ ହୋଟେଲରୁ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଛି । 

ନିରାକାରପୁରରେ ଛାତ୍ର ସଂସଦ ନିର୍ବାଚନକୁ ନେଇ ହିଂସାକାଣ୍ଡ: ୬ ଆହତ

ନିରାକାରପୁରରେ ଛାତ୍ର ସଂସଦ ନିର୍ବାଚନକୁ ନେଇ ହିଂସାକାଣ୍ଡ: ୬ ଆହତ

ନିରାକାରପୁର,୫।୧୦(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ଖୋର୍ଦ୍ଧା ଜିଲା ନିରାକାରପୁରସ୍ଥିତ କ୍ଷେତ୍ରବାସୀ ଡିଏଭି ମହାବିଦ୍ୟାଳୟରେ ଛାତ୍ର ସଂସଦ ନିର୍ବାଚନକୁ ନେଇ ଶୁକ୍ରବାର ଛାତ୍ର ଓ ଅଣଛାତ୍ରଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ହିଂସାକାଣ୍ଡ ଘଟିଛି। ଫଳରେ ୬ ଅଣଛାତ୍ର ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି। 

ଡେରାବିଶ୍‌ରେ ଅଜଣା ଜନ୍ତୁ ଆତଙ୍କ:୧୨ମେଣ୍ଢା ମୃତ

ଡେରାବିଶ୍‌ରେ ଅଜଣା ଜନ୍ତୁ ଆତଙ୍କ:୧୨ମେଣ୍ଢା ମୃତ

ଡେରାବିଶ,୫।୧୦(ସ୍ବ.ପ୍ର.)-କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଜିଲା ଡେରାବିଶ ବ୍ଲକ ଅଧୀନ ମଙ୍ଗଳପୁର ଗ୍ରାମରେ ଅଜଣା ଜନ୍ତୁଙ୍କ ଆତଙ୍କ ଦେଖାଦେଇଛି। ଗୁରୁବାର ରାତିରେ ଗ୍ରାମର ଭ୍ରମରବର ସ୍ବାଇଁଙ୍କ ଗୁହାଳରେ ଥିବା ମେଣ୍ଢାଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ୧୨ ମେଣ୍ଢାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି।   

ବାୟାବାବା କଲେଜରେ ଛାତ୍ର ଅଶାନ୍ତି

ମହାକାଳପଡ଼ା,୫।୧୦(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ଜିଲା  ମହାକାଳପଡ଼ା ଶ୍ରୀ ଶ୍ରୀ  ବାୟାବାବା ଛାତ୍ର ସଂସଦ ନିର୍ବାଚନ ନେଇ କଲେଜରେ ଉତ୍ତେଜନା ଲାଗି ରହିଛି। 

ରଣପୁର ବିଧାୟକଙ୍କ କୁଶ ପୁତ୍ତଳିକା ଦାହ

ରଣପୁର ବିଧାୟକଙ୍କ କୁଶ ପୁତ୍ତଳିକା ଦାହ

ରଣପୁର,୫।୧୦(ସ୍ବ.ପ୍ର.)-ନୟାଗଡ ଜିଲା ରାଜସୁନାଖଳା କଲେଜରେ ଛାତ୍ର ସଂସଦ ନିର୍ବାଚନ ବାତିଲ କରାଯିବା ସହ କଲେଜକୁ ସାଇନ-ଏ-ଡାଏ ଘୋଷଣା କରାଯାଇଛି। 

ନୟାଗଡ ବ୍ଲକରେ ଆମ ଗାଁ ଆମ ବିକାଶ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ

ନୟାଗଡ ବ୍ଲକରେ ଆମ ଗାଁ ଆମ ବିକାଶ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ

ନୟାଗଡ ଅଫିସ,୫।୧୦-ନୟାଗଡ ସହରର ପିଟିଏସ ପଡିଆରେ ଶୁକ୍ରବାର ଆମ ଗାଁ  ଆମ ବିକାଶ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି। ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ ଭିଡିଓ କନଫରେନ୍ସିଂ  ମାଧ୍ୟମରେ ନୟାଗଡ ବ୍ଲକର୨୯ ପଞ୍ଚାୟତରେ ୧୪୭ଟି ପ୍ରକଳ୍ପ ପାଇଁ ୭କୋଟି ୨୩ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ମଞ୍ଜୁର କରିଛନ୍ତି।

କ୍ଷେତ୍ରବାସୀ ଡିଏଭି ମହାବିଦ୍ୟାଳୟରେ ଛାତ୍ର ସଂସଦ ନିର୍ବାଚନ: ମଇଦାନରେ ତ୍ରିମୁଖୀ ଲଢ଼େଇ

କ୍ଷେତ୍ରବାସୀ ଡିଏଭି ମହାବିଦ୍ୟାଳୟରେ ଛାତ୍ର ସଂସଦ ନିର୍ବାଚନ: ମଇଦାନରେ ତ୍ରିମୁଖୀ ଲଢ଼େଇ

ନିରାକାରପୁର, ୫।୧୦(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ଖୋର୍ଦ୍ଧା ଜିଲା ନିରାକାରପୁର ପଞ୍ଚାୟତରେ ଥିବା ସର୍ବପୁରାତନ କ୍ଷେତ୍ରବାସୀ ବିଜ୍ଞାନ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟରେ ଗତ ବୁଧବାର ଛାତ୍ର ସଂସଦ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ପ୍ରାର୍ଥତ୍ପତ୍ର ଦାଖଲ କରାଯାଇଥିବାବେଳେ ଗୁରୁବାର ଚୂଡ଼ାନ୍ତ ତାଲିକା ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି। ବିଭିନ୍ନ ପଦବୀ ଲାଗି ୩୫ ଜଣ ପ୍ରାର୍ଥତ୍ପତ୍ର ଦାଖଲ କରିଥିଲେ।