ଉପକୂଳ ଓଡିଶା

ନୀଳମାଧବ ପୀଠରେ ଝୁଲଣ ଯାତ୍ରା

ନୀଳମାଧବ ପୀଠରେ ଝୁଲଣ ଯାତ୍ରା

ଖଣ୍ଡପଡା,୨୩।୮(ସ୍ବ.ପ୍ର.)-ଜଗନ୍ନାଥ ସଂସ୍କୃତିର ଆଦିପୀଠ କଣ୍ଟିଲୋର ଶ୍ରୀନୀଳମାଧବ ଜୀଉ ପୀଠରେ ବୁଧବାରଠାରୁ ଝୁଲଣ ଯାତ୍ରା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି। ତତ୍‌ସଂଲଗ୍ନ ରାଧା ମୋହନ ଜୀଉ ମଠ, କଣ୍ଟିଲୋ ଠାକୁର ଅଭିରାମ ପରମହଂସ ଦେବଙ୍କ ଶାନ୍ତି ଆନନ୍ଦାଶ୍ରମ, ସିଧାମୂଳାସ୍ଥ ଜଗନ୍ନାଥ ଜୀଉଙ୍କ ମନ୍ଦିର, ଖଣ୍ଡପଡା ଜଗନ୍ନାଥ ଜୀଉ ଓ ଖଳିସାହି ଗୋପାଳ ଜୀଉ ମନ୍ଦିରରେ ବୁଧବାରଠାରୁ ଝୁଲଣ ଯାତ୍ରା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି।

ଭେଣ୍ଡିଆ ପୁଅକୁ ହରାଇ ଦୁଃଖରେ ପରିବାର

ଭେଣ୍ଡିଆ ପୁଅକୁ ହରାଇ ଦୁଃଖରେ ପରିବାର

ନୟାଗଡ଼ ଅଫିସ/ନୂଆଗାଁ (ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.),୨୩।୮- ଯବାନ ସାଜି ଦେଶକୁ ରକ୍ଷା କରିବା ପାଇଁ ନିଜକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରି ଘରୁ ବାହାରିଥିଲେ। ହେଲେ ଦୌଡ ପ୍ରତିଯୋଗିତା ବେଳେ ଜୀବନ ହାରିଛନ୍ତି ନୟାଗଡ଼ ଜିଲା ନୂଆଗାଁ ବ୍ଲକ ସୋରଡା ଗ୍ରାମର ପ୍ରବାସୀ ନାୟକ (୨୨)।

ସାର୍ବଜନୀନ ଦୁର୍ଗାପୂଜା କମିଟିର ପ୍ରସ୍ତୁତି ବୈଠକ

ସାର୍ବଜନୀନ ଦୁର୍ଗାପୂଜା କମିଟିର ପ୍ରସ୍ତୁତି ବୈଠକ

ନୟାଗଡ଼ ଅଫିସ,୨୩।୮-  ନୟାଗଡ଼ ସାର୍ବଜନୀନ ଦୁର୍ଗାପୂଜା କମିଟି ପକ୍ଷରୁ ଚଳିତବର୍ଷ ପୂଜା ଉତ୍ସବ ପାଳନ ପାଇଁ ବୁଧବାର ଏକ ପ୍ରସ୍ତୁତି ବୈଠକ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି।

ବାବା ବାଲୁଙ୍କେଶ୍ୱର ସେବାସଂଘ ବାର୍ଷିକୋତ୍ସବ

ବାବା ବାଲୁଙ୍କେଶ୍ୱର ସେବାସଂଘ ବାର୍ଷିକୋତ୍ସବ

ନୟାଗଡ଼ ଅଫିସ/ଓଡ଼ଗାଁ (ସ୍ବ.ପ୍ର.),୨୩।୮- ନୟାଗଡ଼ ଜିଲା ଓଡ଼ଗାଁ ବ୍ଲକ ପନ୍ତିଖାରୀ ଶାସନ ବେଲପଦା ସାହିଠାରେ ବୁଧବାର ବାବା ବାଲୁଙ୍କେଶ୍ୱର ସେବା ସଂଘର ବାର୍ଷିକୋତ୍ସବ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି।

ଚମ୍ପତ୍ତିପୁରଠାରେ ପାସେଞ୍ଜର ହଲ୍‌ଟ ନିର୍ମାଣ ପ୍ରସଙ୍ଗ: ୨୫ରେ ନୟାଗଡ଼ ଷ୍ଟେଶନରେ ରେଳରୋକୋ

ଚମ୍ପତ୍ତିପୁରଠାରେ ପାସେଞ୍ଜର ହଲ୍‌ଟ ନିର୍ମାଣ ପ୍ରସଙ୍ଗ: ୨୫ରେ ନୟାଗଡ଼ ଷ୍ଟେଶନରେ ରେଳରୋକୋ

ନୟାଗଡ଼ ଅଫିସ,୨୩।୮- ଚଳିତମାସ ୨୫ ତାରିଖରେ ନୟାଗଡ଼ ଟାଉନ ରେଳ ଷ୍ଟେଶନଠାରେ ୧୦ଘଣ୍ଟିଆ ରେଳରୋକୋ କରାଯିବ। ଚମ୍ପତ୍ତିପୁରଠାରେ ପାସେଞ୍ଜର ହଲ୍‌ଟ (ପିଏଚ୍‌) ନିର୍ମାଣ ଦାବିରେ ବାଲୁଙ୍କେଶ୍ୱର ରେଲୱେ ସଂଗ୍ରାମ ସମିତି ତରଫରୁ ସକାଳ ୮ଟାରୁ ସନ୍ଧ୍ୟା ୬ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରେଳରୋକୋ କରାଯିବା ନେଇ ସମିତି ସଭାପତି ମନୋଜ କୁମାର ସାହୁ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି। 

ଜିଲାସ୍ତରୀୟ ମେଧା ସମ୍ମାନ ସମାରୋହ

ଜିଲାସ୍ତରୀୟ ମେଧା ସମ୍ମାନ ସମାରୋହ

ମାର୍ଶାଘାଇ,୨୩।୮(ଡିଏନଏ): କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଜିଲା ସଚେତନ ନାଗରିକ ମଞ୍ଚ ପକ୍ଷରୁ କୁହୁଡି ସିଦ୍ଧ ମହାପୁରୁଷ ଉଚ୍ଚ ବିଦ୍ୟାଳୟ ପ୍ରାଙ୍ଗଣରେ  ଜିଲାସ୍ତରୀୟ ମେଧା ସମ୍ମାନ ସମାରୋହ  ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି।

ପରଲୋକରେ ବରିଷ୍ଠ ଗ୍ରନ୍ଥାଗାରିକ ହରିହର ଦାସ: ଝୁରୁଛି ଡାଇମଣ୍ଡ ଜୁବୁଲି ପାଠାଗାର

ପରଲୋକରେ ବରିଷ୍ଠ ଗ୍ରନ୍ଥାଗାରିକ ହରିହର ଦାସ: ଝୁରୁଛି ଡାଇମଣ୍ଡ ଜୁବୁଲି ପାଠାଗାର

କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଅଫିସ୍‌, ୨୩।୮: କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ସହର ମଧ୍ୟସ୍ଥଳରେ ରହିଛି ଡାଇମଣ୍ଡ ଜୁବୁଲି ପାଠାଗାର। ୧୨୧ ବର୍ଷର ଏହି ଅନୁଷ୍ଠାନରେ ୬୬ ବର୍ଷ ଧରି ଗ୍ରନ୍ଥାଗାରିକ ଭାବେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିଥିବା ହରିହର ଦାସ (୯୨)ଙ୍କର ମଙ୍ଗଳବାର ବାର୍ଦ୍ଧକ୍ୟଜନିତ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି। 

ତୋଟାସାହି ପ୍ରାଥମିକ ବିଦ୍ୟାଳୟ କାନ୍ଥ ଭୁଶୁଡିବା ଘଟଣା: ଉପଜିଲାପାଳଙ୍କ ଘଟଣାସ୍ଥଳ ପରିଦର୍ଶନ

ତୋଟାସାହି ପ୍ରାଥମିକ ବିଦ୍ୟାଳୟ କାନ୍ଥ ଭୁଶୁଡିବା ଘଟଣା: ଉପଜିଲାପାଳଙ୍କ ଘଟଣାସ୍ଥଳ ପରିଦର୍ଶନ

ଡେରାବିଶ,୨୩। ୮(ସ୍ବ.ପ୍ର.): ଡେରାବିଶ ବ୍ଲକ ଅଧୀନ ଚାନ୍ଦୋଳ ପଞ୍ଚାୟତ ଚାନ୍ଦୋଳସ୍ଥିତ ତୋଟାସାହି ପ୍ରାଥମିକ ବିଦ୍ୟାଳୟର କାନ୍ଥ ମଙ୍ଗଳବାର ପୂର୍ବାହ୍ନରେ ଭୁଶୁଡି ପଡିଥିଲା। ଏହି ଘଟଣାରେ କୌଣସି ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ର ମୃତାହତ ହୋଇ ନ ଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଏଭଳି ଅଘଟଣ ଜିଲାରେ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ହୋଇଥିଲା।

ନଳକୂପକୁ ନେଇ ୧୪୪ ଧାରା ଜାରି

ନଳକୂପକୁ ନେଇ ୧୪୪ ଧାରା ଜାରି

ପଟ୍ଟାମୁଣ୍ଡାଇ,୨୩।୮(ସ୍ବ.ପ୍ର.): ପଟ୍ଟାମୁଣ୍ଡାଇ ବ୍ଲକ ସିଂହଗଁ। ପଞ୍ଚାୟତ କୃଷ୍ଣଦାସପୁର ଗ୍ରାମର ଯେନାସାହି ଠାରେ ଏକ ନଳକୂପ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ନିର୍ମାଣକୁ ନେଇ ସେହି ସ୍ଥାନରେ ବୁଧବାର ୧୪୪ ଧାରା ଜାରି ହୋଇଛି। ଏଥିନେଇ ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ତୀବ୍ର ଉତ୍ତେଜନା ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି। 

ଭୁଶୁଡିଲା ବାଲିଆପାଳ ଜଳସେଚନ ପ୍ରକଳ୍ପ ପଥର ପ୍ୟାକିଂ

ଭୁଶୁଡିଲା ବାଲିଆପାଳ ଜଳସେଚନ ପ୍ରକଳ୍ପ ପଥର ପ୍ୟାକିଂ

ଡୁବୁରୀ, ୨୩।୮(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)- ଦାନଗଦୀ ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ଶାଳିଜଙ୍ଗା ପଞ୍ଚାୟତ ବାଲିଆପାଳ କ୍ଷୁଦ୍ର ଜଳସେଚନ ପ୍ରକଳ୍ପ ପଥର ପ୍ୟାକିଂ ବୁଧବାର ମଧ୍ୟାହ୍ନରେ ଭୁଶୁଡି ପଡିଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ନିମ୍ନମାନର ମରାମତି ଯୋଗୁ ଏପରି ଅବସ୍ଥା ହୋଇଥିବା ନେଇ ସ୍ଥାନୀୟ ବାସିନ୍ଦା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି।

ଟମକା-ମଙ୍ଗଳପୁର ରାସ୍ତା ମରାମତି କଲେ ବିଜିଆର କର୍ମଚାରୀ

ଟମକା-ମଙ୍ଗଳପୁର ରାସ୍ତା ମରାମତି କଲେ ବିଜିଆର କର୍ମଚାରୀ

କାଳିଆପାଣି,୨୩।୮(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)- ସୁକିନ୍ଦା ଖଣି ଅଞ୍ଚଳକୁ ସଂଯୋଗ କରୁଥିବା ଟମକା-ମଙ୍ଗଳପୁର ରାସ୍ତାକୁ ବୁଧବାର ଓଡିଶା ଖଣି ନିଗମ କାଳିଆପାଣି ଖଣି ଠିକାଦାର ସଂସ୍ଥା ବିଜିଆର କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ରାସ୍ତା ମରାମତି କରାଯାଇଛି ।

ହୋଇପାରୁନି ସଂରକ୍ଷିତ ଜଙ୍ଗଲ ଘୋଷଣା: କଟୁଛି ଜଙ୍ଗଲ, ବଢୁଛି ଜନ୍ତୁ ଶିକାର

ହୋଇପାରୁନି ସଂରକ୍ଷିତ ଜଙ୍ଗଲ ଘୋଷଣା: କଟୁଛି ଜଙ୍ଗଲ, ବଢୁଛି ଜନ୍ତୁ ଶିକାର

ସୁକିନ୍ଦା,୨୩।୮(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)- ବନ ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ନୂତନ ଜଙ୍ଗଲ ସୃଷ୍ଟି କରିବା ସହିତ ବନ୍ୟପ୍ରାଣୀଙ୍କୁ ସୁରକ୍ଷା ଦେବା ନିମନ୍ତେ ଆଇନ ମଧ୍ୟ କଡାକଡି କରାଯାଉଛି।  ସୁକିନ୍ଦା ତହସିଲ ଅନ୍ତର୍ଗତ ବନାଞ୍ଚଳଗୁଡିକରେ ଅନେକ ପାହାଡ ତଥା ଘଞ୍ଚ ଜଙ୍ଗଲ ରହିଛି।

ଅଙ୍ଗନଓ୍ବାଡି କର୍ମୀଙ୍କଠାରୁ ଛତୁଆ ଜବତ କଲେ ଗ୍ରାମବାସୀ

ଅଙ୍ଗନଓ୍ବାଡି କର୍ମୀଙ୍କଠାରୁ ଛତୁଆ ଜବତ କଲେ ଗ୍ରାମବାସୀ

ଦଶରଥପୁର,୨୩।୮(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଦଶରଥପୁର ବ୍ଲକ ଅକରପଡା ପଞ୍ଚାୟତ ଅନ୍ତର୍ଗତ ୧ ନମ୍ବର ଅଙ୍ଗନ ଓ୍ବାଡି କେନ୍ଦ୍ରର ଜଣେ କର୍ମୀ କେନ୍ଦ୍ରକୁ ଆସୁଥିବା ଛତୁଆକୁ ଜଣେ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କୁ ବିକୁଥିବା ବେଳେ ବୁଧବାର ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଧରାପଡଥିଲେ।

ନୋଡାଲ ହାଇସ୍କୁଲରୁ ଚୋରି ଘଟଣା : ୫ ଅଟକ

ନୋଡାଲ ହାଇସ୍କୁଲରୁ ଚୋରି ଘଟଣା : ୫ ଅଟକ

ଚଣ୍ଡିଖୋଲ/ଛତିଆ, ୨୩।୮(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)- ବୈରୀ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ବନ୍ତଳା ଜନତା ନୋଡାଲ୍‌ ହାଇସ୍କୁଲ୍‌ରୁ ଚୋରି ଘଟଣାରେ ବୁଧବାର ପୋଲିସ ୫ଜଣଙ୍କୁ ଥାନାରେ ଅଟକ ରଖି ତଦନ୍ତ ଚଳାଇଛି।

ପାଖେଇଲାଣି ପରୀକ୍ଷା: ଆନ୍ଦୋଳନରେ ଶିକ୍ଷକ, ଚିନ୍ତାରେ ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ର

ପାଖେଇଲାଣି ପରୀକ୍ଷା: ଆନ୍ଦୋଳନରେ ଶିକ୍ଷକ, ଚିନ୍ତାରେ ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ର

ଯାଜପୁର ରୋଡ,୨୩।୮(ନି.ପ୍ର)- ରାଜ୍ୟର ହଜାର ହଜାର ବ୍ଲକଗ୍ରାଣ୍ଟ ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ନାରାବାଜିରେ କମ୍ପୁଛି ଲୋୟର ପିଏମ୍‌ଜି। ବିଧାନସଭା ସମ୍ମୁଖରେ ଅନୁଭୂତ ହେଉଛି ବିକ୍ଷୋଭର ତାତି। ବ୍ଲକ ଗ୍ରାଣ୍ଟ ପ୍ରଥା ଉଚ୍ଛେଦ ଓ ପୂର୍ଣ୍ଣ ଅନୁଦାନ ଆଦି ବିଭିନ୍ନ ଦାବିରେ ରାଜ୍ୟର ବିଭିନ୍ନ ବ୍ଲକଗ୍ରାଣ୍ଟ ସ୍କୁଲର ଶିକ୍ଷୟିତ୍ରୀ ଶିକ୍ଷକମାନେ ଗତ ୧୬ତାରିଖରୁ ଧାରଣାରେ ବସିଛନ୍ତି।

ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ବଳାତ୍କାର ଅଭିଯୋଗରେ ବୃଦ୍ଧ ଗିରଫ

ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ବଳାତ୍କାର ଅଭିଯୋଗରେ ବୃଦ୍ଧ ଗିରଫ

ଯାଜପୁର ରୋଡ, ୨୩।୮(ନି.ପ୍ର)- ଜଣେ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ୭୫ ବର୍ଷର ଜନୈକ ବୃଦ୍ଧ ବଳାତ୍କାର କରିଥିବା ନେଇ ଯାଜପୁର ରୋଡ ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ଏଭଳି ଲଜ୍ଜାଜନକ ଘଟଣା ଘଟିଛି ଯାଜପୁର ରୋଡ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ କାଚହୁଡି ସାହିରେ।

ଜିଲା କଂଗ୍ରେସରେ ଟିକେଟକୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା

ଜିଲା କଂଗ୍ରେସରେ ଟିକେଟକୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା

ଯାଜପୁର ଅଫିସ,୨୩।୮- ରାଜ୍ୟରେ ୨୦୧୯ ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ କଂଗ୍ରେସ ଆଗୁଆ ଟିକେଟ ବଣ୍ଟନ ନେଇ ତପତ୍ରତା ପ୍ରକାଶ କରିଛି। କାହାକୁ ଟିକେଟ ମିଳିବ ସେନେଇ ଦଳ ବିଭିନ୍ନ ମାପଦଣ୍ଡ ମଧ୍ୟ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଛି। ବିଶେଷକରି ବିଧାୟକ ଥିବା , କିମ୍ବା କମ୍‌ ବ୍ୟବଧାନରେ ପରାଜିତ ହୋଇଥିବା ବା ବିଜୟ ସମ୍ଭାବନା ପ୍ରାର୍ଥିଙ୍କୁ ଟକେଟ ଦିଆଯିବ ବୋଲି ପ୍ରଦେଶ କଂଗ୍ରେସ କମିଟି ସୂଚନା ଦେଇଛି।

ନିଆରା ମଣିଷ ଗରିବ ପଣ୍ଡା: ଇଛାଶକ୍ତି ଆଗରେ ହାର ମାନିଛି ବୟସ

ନିଆରା ମଣିଷ ଗରିବ ପଣ୍ଡା: ଇଛାଶକ୍ତି ଆଗରେ ହାର ମାନିଛି ବୟସ

ବିଞ୍ଝାରପୁର, ୨୩।୮(ଡି.ଏନ.ଏ)- ବିଞ୍ଝାରପୁର ବ୍ଲକ ମାଁସଡା ଗ୍ରାମର ଗରିବ ପଣ୍ଡା। ସ୍ଥାନୀୟ ଅଞ୍ଚଳରେ ତାଙ୍କୁ କିଏ ବା ନ ଜାଣେ। ଓଳାଭର,ରାଜକନିକା, ସିଂହପୁର, ବାଳମୁକୁଳି ଅଞ୍ଚଳରେ ଗରିବ ପଣ୍ଡା ବେଶ ପରିଚିତ। ସେ ସାଧାରଣରେ ଗରିବ ପଣ୍ଡା ଭାବେ ପରିଚିତ ହୋଇଥିଲେ ହେଁ ପ୍ରକୃତରେ ତାଙ୍କ ନାମ ନୃସିଂହ ଚରଣ ପଣ୍ଡା।

ଯାଜପୁର ଲୋକ ସଭା ଆସନ: ବିଜେଡିରୁ ଟିକେଟ ପାଇଁ ପ୍ରୟାସ ଆରମ୍ଭ

ଯାଜପୁର ଲୋକ ସଭା ଆସନ: ବିଜେଡିରୁ ଟିକେଟ ପାଇଁ ପ୍ରୟାସ ଆରମ୍ଭ

ଯାଜପୁର ଅଫିସ,୨୩।୮- ୨୦୧୯ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ଏବେଠାରୁ ବିଭିନ୍ନ ଦଳରେ ବେଶ୍‌ ତତ୍ପରତା ଦେଖାଗଲାଣି। ରାଜ୍ୟରେ ଏଥର ବିଜେଡି ସମସ୍ତ ଲୋକ ସଭା ଆସନ ହାତେଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିବାବେଳେ ଭାଜପା ଓ କଂଗ୍ରେସ ମଧ୍ୟ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ସଭା ଆସନ ହାତେଇବାକୁ ରଣନୀତି ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି। 

ଧାଡ଼ିରୁଆ ଧାନଚାଷ ପାଇଁ ପ୍ରୋତ୍ସାହନ

ଧାଡ଼ିରୁଆ ଧାନଚାଷ ପାଇଁ ପ୍ରୋତ୍ସାହନ

ରସୁଲପୁର,୨୩।୮(ଡିଏନଏ)- ରସୁଲପୁର ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ପହଁଗା ଓ ଲକ୍ଷ୍ମୀନଗର ପଞ୍ଚାୟତରେ ୨୫୦ଏକର ଜମିରେ ଧାଡ଼ିରୁଆ ଧାନଚାଷ ହେଉଛି। ଚଳିତବର୍ଷ ଏହି ଦୁଇ ପଞ୍ଚାୟତରେ ପରୀକ୍ଷାମୂଳକ ଭାବରେ ଏହି ପ୍ରଣାଳୀରେ ଧାନ ଚାଷ କରାଯାଉଛି।

ଦେଢ଼ ମାସରେ ବଦଳିଲେ ୩ ମହିଳା ସଭାପତି: ରାଜଶ୍ରୀଙ୍କୁ ଝଟ୍‌କା, ପୁଣି ପତିଆରା ଦେଖାଇଲେ ବିଷ୍ଣୁ

ଦେଢ଼ ମାସରେ ବଦଳିଲେ ୩ ମହିଳା ସଭାପତି: ରାଜଶ୍ରୀଙ୍କୁ ଝଟ୍‌କା, ପୁଣି ପତିଆରା ଦେଖାଇଲେ ବିଷ୍ଣୁ

ଜଗତ୍‌ସିଂହପୁର ଅଫିସ, ୨୩।୮: ରାଜ୍ୟ ଯୋଜନା ବୋର୍ଡ ଉପାଧ୍ୟକ୍ଷ ତଥା ବିଜେଡି ଜିଲା ସଭାପତି ବିଷ୍ଣୁ ଚରଣ ଦାସ ଏବଂ ତିର୍ତ୍ତୋଲ ବିଧାୟିକା ରାଜଶ୍ରୀ ମଲ୍ଲିକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବିବାଦ ଦିନକୁ ଦିନ ଭିନ୍ନମୋଡ ନେଉଛି। ପୂର୍ବରୁ ଏହି ଦୁଇ ନେତା ପରସ୍ପର ଆରୋପ-ପ୍ରତ୍ୟାରୋପ କରି ଆଲୋଚନାର ପରିସରକୁ ଆସିଥିଲେ। 

ଭୁଶୁଡ଼ିଲା ତାଳଦଣ୍ଡା କେନାଲର ବାଉଁଶ ଚାରପୋଲ: ପୋଲ ନିର୍ମାଣ ଦାବିରେ ରାସ୍ତା ଅବରୋଧ

ଭୁଶୁଡ଼ିଲା ତାଳଦଣ୍ଡା କେନାଲର ବାଉଁଶ ଚାରପୋଲ: ପୋଲ ନିର୍ମାଣ ଦାବିରେ ରାସ୍ତା ଅବରୋଧ

କୁଜଙ୍ଗ,୨୩।୮(ସ୍ବ.ପ୍ର): କଟକ-ପାରାଦୀପ ରାସ୍ତାର ଅଗପାଳ ପଞ୍ଚାୟତ କଳଦୀପ ନିକଟ ତାଳଦଣ୍ଡା କେନାଲ ଉପରେ ଏକ ବାଉଁଶ ଚାରପୋଲ ସ୍ଥାନୀୟ ଗ୍ରାମବାସୀ ନିର୍ମାଣ କରିଥିଲେ। ଏହି ପୋଲ ଦେଇ ଲୋକେ ଯାତାୟାତ କରୁଥିଲେ। ତେବେ ବୁଧବାର ହଠାତ୍‌ ପୋଲିଟି ଭୁଶୁଡ଼ି ପଡ଼ିଛି।

ପୋର୍ଟରେ ଅଚଳାବସ୍ଥା ଜାରି: ଆନ୍ତଃ ପରିବହନ ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ

ପୋର୍ଟରେ ଅଚଳାବସ୍ଥା ଜାରି: ଆନ୍ତଃ ପରିବହନ ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ

ପାରାଦୀପ,୨୩।୮(ସ୍ବ.ପ୍ର.): ପାରାଦୀପ ବନ୍ଦର ନିଷିଦ୍ଧାଞ୍ଚଳରେ ମଙ୍ଗଳବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା ଅଚଳାବସ୍ଥା ଜାରି ରହିଛି। ବୁଧବାର ସୁଦ୍ଧା ଷ୍ଟିଭେଡର୍ସ ସଂସ୍ଥା ଓ ଶ୍ରମିକ ସଂଘ ମଧ୍ୟରେ ଏ ନେଇ କୌଣସି ଆଲୋଚନା ହୋଇନାହିଁ। ଯେଉଁଥି ପାଇଁ ପରସ୍ପର ମଧ୍ୟରେ ଅସନ୍ତୋଷ ବଢ଼ିବାରେ ଲାଗିଛି।

ବଉଳାଙ୍ଗ ପ୍ରାଥମିକ ବିଦ୍ୟାଳୟର ୨୦ରୁ ଊର୍ଦ୍ଧ୍ୱ ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ର ଅସୁସ୍ଥ: ପରିସ୍ରା ସଂକ୍ରମଣ ହୋଇଥିବା ଆଶଙ୍କା

ବଉଳାଙ୍ଗ ପ୍ରାଥମିକ ବିଦ୍ୟାଳୟର ୨୦ରୁ ଊର୍ଦ୍ଧ୍ୱ ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ର ଅସୁସ୍ଥ: ପରିସ୍ରା ସଂକ୍ରମଣ ହୋଇଥିବା ଆଶଙ୍କା

ତିର୍ତ୍ତୋଲ,୨୩।୮(ଡି.ଏନ.ଏ.): ତିର୍ତ୍ତୋଲ ବ୍ଲକ ଅଧୀନ ପୋରଗଦେଇ ପଞ୍ଚାୟତ ବଉଳାଙ୍ଗ ପ୍ରାଥମିକ ବିଦ୍ୟାଳୟର ୨୦ରୁ ଊର୍ଦ୍ଧ୍ୱ ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ର ମଙ୍ଗଳବାର ଅସୁସ୍ଥ ହୋଇ ପଡ଼ିଛନ୍ତି। ସେମାନଙ୍କୁ ନିକଟସ୍ଥ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟକେନ୍ଦ୍ରରେ ଚିକିତ୍ସା କରାଯାଇଛି।