ଉପକୂଳ ଓଡିଶା

୪ହଜାର ଟଙ୍କା ଲୁଟ୍‌

୪ହଜାର ଟଙ୍କା ଲୁଟ୍‌

ପାଟକୁରା, ୨୨।୮ (ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଗରଦପୁର ବ୍ଲକ ପାଟକୁରା ପଞ୍ଚାୟତ ଜମୁନାବାଦ ଗଡ଼ା ନିକଟରୁ ମାର୍ଶାଘାଇ ବ୍ଲକର ମେହେନ୍ଦୀନଗର ପଞ୍ଚାୟତର ଉଦ୍ଧବ ଜେନାଙ୍କଠାରୁ ଜଣେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ମଙ୍ଗଳବାର ଅପରାହ୍ନରେ ୪, ୩୦୦ ଟଙ୍କା ଲୁଟି ନେଇଛନ୍ତି। 

ଜିଲାପାଳଙ୍କ ଜନଶୁଣାଣି ଶିବିର

ଜିଲାପାଳଙ୍କ ଜନଶୁଣାଣି ଶିବିର

ପାଟକୁରା, ୨୨।୮ (ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)-ଗରଦପୁର ବ୍ଲକ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ସଭାଗୃହରେ ମଙ୍ଗଳବାର ଜିଲାପାଳଙ୍କ ଜନଶୁଣାଣି ଶିବିର ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି। କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଜିଲାପାଳ ଦାଶରଥି ଶତପଥୀଙ୍କ ଅଧ୍ୟକ୍ଷତାରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ଏହି ଶିବିରରେ ମୋଟ ୨୦୧ ଅଭିଯୋଗର ଶୁଣାଣି ହୋଇଥିଲା। ତନ୍ମଧ୍ୟରୁ ୧୦ଟି ଅଭିଯୋଗ ସାମୁହିକ ଥିବାବେଳେ ଅବଶିଷ୍ଟ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଅଭିଯୋଗ ଥିଲା। 

ସଂଗୃହୀତ ବଉଳା କୁମ୍ଭୀର ଅଣ୍ଡାରୁ ଫୁଟିଲା ଛୁଆ

ସଂଗୃହୀତ ବଉଳା କୁମ୍ଭୀର ଅଣ୍ଡାରୁ ଫୁଟିଲା ଛୁଆ

ରାଜନଗର, ୨୨ା୮(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)-କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଜିଲା ରାଜନଗର ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ଭିତରକନିକା ଜାତୀୟ ଉଦ୍ୟାନର ବିଭିନ୍ନ ନଦୀନାଳରେ ବସବାସ କରୁଥିବା  ବଉଳାକୁମ୍ଭୀରଙ୍କ  ଅଣ୍ଡାରୁ ଛୁଆ ଫୁଟିବା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି। 

 ମାଡମାରି କାମୁଡିବା ଅଭିଯୋଗରେ ଯୁବକ ଗିରଫ

ମାଡମାରି କାମୁଡିବା ଅଭିଯୋଗରେ ଯୁବକ ଗିରଫ

 ଧର୍ମଶାଳା, ୨୨ା୮(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)- ସାମାନ୍ୟ ବଚସାକୁ କେନ୍ଦ୍ରକରି ଜଣେ ଯୁବକ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କୁ କାଠଫାଳିଆରେ ମାଡ ମାରିବା ସହ କାମୁଡିବା ଅଭିଯୋଗରେ ମଙ୍ଗଳବାର ଧର୍ମଶାଳା ପୋଲିସ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରି ଚଣ୍ଡିଖୋଲ କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ  କରିଛି। ଗିରଫ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଜଣଙ୍କ ଧର୍ମଶାଳା ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଦିଗମ୍ବରପୁର ଗ୍ରାମର ଚଇନ ଖଟୁଆ(୩୦)।

ଖଣି ଅଞ୍ଚଳରେ ସାରର ଅଭାବୀ ବିକ୍ରି: ଭୂଇଁରୁ ଉଠିପାରୁନି ରୁଆ , ଦଲାଲଙ୍କ ବିରୋଧରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଦାବି

ଖଣି ଅଞ୍ଚଳରେ ସାରର ଅଭାବୀ ବିକ୍ରି: ଭୂଇଁରୁ ଉଠିପାରୁନି ରୁଆ , ଦଲାଲଙ୍କ ବିରୋଧରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଦାବି

କାଳିଆପାଣି, ୨୨ା୮(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)- ରାଜ୍ୟରେ ଧାନ ଚାଷୀଙ୍କୁ ପ୍ରୋତ୍ସାହନ ପାଇଁ ଉଭୟ କେନ୍ଦ୍ର ଓ ରାଜ୍ୟ ସରକାର ବିଭିନ୍ନ ସୁବିଧା ସୁଯୋଗ ପ୍ରଦାନ କରିଛନ୍ତି ା ଧାନର ଉତ୍ପାଦନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଁ ସମବାୟ ସମିତି ମାଧ୍ୟମରେ ଚାଷୀଙ୍କୁ ସରକାରୀ ମୂଲ୍ୟରେ ଧାନ,ସାର ଓ କମ୍ପୋଷ୍ଟ ଖତ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଦାନ କରାଯାଉଛି । ସୁକିନ୍ଦା ଖଣି ପ୍ରଭାବିତ କାଳିଆପାଣି ଅଞ୍ଚଳରେ ଏହାର ବ୍ୟତିକ୍ରମ ହେଉଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। 

 ଫେସ୍‌ବୁକରେ ଯୁବତୀଙ୍କ ଅଶ୍ଳୀଳ ଫଟୋ ଭାଇରାଲ୍‌କରି ଯୁବକ ଗିରଫ

ଫେସ୍‌ବୁକରେ ଯୁବତୀଙ୍କ ଅଶ୍ଳୀଳ ଫଟୋ ଭାଇରାଲ୍‌କରି ଯୁବକ ଗିରଫ

 ଧର୍ମଶାଳା, ୨୨ା୮(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)- ପ୍ରଥମେ ଫେସ୍‌ବୁକରେ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଏବଂ ପରେ ସମ୍ପୃକ୍ତ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ବ୍ଲାକ୍‌ମେଲିଂ କରିବା ସହ ଅଶ୍ଳୀଳ ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ କରିବା ଘଟଣା ଧର୍ମଶାଳା ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରେ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଛି । ଏହି ଘଟଣାରେ ଧର୍ମଶାଳା ପୋଲିସ ସୋମବାର ସମ୍ପୃକ୍ତ ଯୁବକଙ୍କୁ ଗିରଫ କରି କୋର୍ଟ ଚାଲଣ କରିଛି । ଗିରଫ ଯୁବକ ଜଣଙ୍କ ଖୋର୍ଦ୍ଧା ଜିଲା ଭୋଗଡା ଗ୍ରାମର ନବ କିଶୋର ବେହେରା (୩୦)। 

ପୁଅର ହତ୍ୟା ତଦନ୍ତ ଦାବିରେ ଏସ୍‌ପିଙ୍କୁ ଭେଟିଲେ ବାପା

ପୁଅର ହତ୍ୟା ତଦନ୍ତ ଦାବିରେ ଏସ୍‌ପିଙ୍କୁ ଭେଟିଲେ ବାପା

କୋରେଇ,୨୨ା୮(ସ୍ବ.ପ୍ର.)- ପୁଅର ହତ୍ୟା ତଦନ୍ତ ଦାବିରେ ମଙ୍ଗଳବାର ବାପା କିନ୍ନର ସଂଘକୁ ନେଇ ଯାଜପୁର ଏସ୍‌ପି ଚରଣ ସିଂ ମୀନାଙ୍କୁ ଭେଟି ଦାବିପତ୍ର ପ୍ରଦାନ କରିଛନ୍ତି। ପ୍ରକାଶ ଯେ, ଗତ ମେ ୨୧ରେ କୋରେଇ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ସାଦକପୁର ପଞ୍ଚାୟତ ଚାରଦା ଗ୍ରାମର ଟୁନା ମଳିକଙ୍କ ପୁଅ ଜଗା ଯାଜ ପୁରୀ ଜିଲା ନିମାପଡାସ୍ଥିତ ପ୍ଲେଜ ଟ୍ରେଡିଂ ଇଣ୍ଡିଆ ପ୍ରାଇଭେଟ ଲିଃରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବାବେଳେ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା ।

ସୁପରଭାଇଜରଙ୍କୁ ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର ଘଟଣାରେ ପିଅନଙ୍କୁ କାରଣ ଦର୍ଶାଅ ନୋଟିସ୍‌

ସୁପରଭାଇଜରଙ୍କୁ ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର ଘଟଣାରେ ପିଅନଙ୍କୁ କାରଣ ଦର୍ଶାଅ ନୋଟିସ୍‌

କଳିଙ୍ଗନଗର,୨୨ା୮(ଡି.ଏନ.ଏ.)- କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅବହେଳା ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟରତ ସୁପରଭାଇଜରଙ୍କୁ ଦୁର୍ବବ୍ୟହାର କରିବା ଘଟଣାରେ ଦାନଗଦୀ ବ୍ଲକ୍‌ ଅନ୍ତର୍ଗତ ସିଡିପିଓ ଅଫିସ୍‌ରେ କାର୍ଯ୍ୟରତ ପିଅନ ନକୁଳ ସାହୁଙ୍କୁ ମଙ୍ଗଳବାର କାରଣ ଦର୍ଶାଅ ନୋଟିସ୍‌ ଜାରି କରିଛନ୍ତି।

ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡରେ ଜଳିଗଲା ୩ ବଖରା

ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡରେ ଜଳିଗଲା ୩ ବଖରା

ଚଣ୍ଡିଖୋଲ/ଛତିଆ,୨୨ା୮(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ଦର୍ପଣ ତହସିଲ ବୈରୀ ଥାନା ଅଧୀନ କପାଷ୍ଟିକିରୀ ଗ୍ରାମର ସୋମବାର ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ନରୁ ସେଠୀଙ୍କ ପରିବାର ଶୋଇଥିବାବେଳେ ହଠାତ୍‌ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ ଘଟି ୩ ବଖରା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଜଳିଯାଇଛି ।

ବିଦ୍ୟାଳୟ ପାଚେରି ଭୁଶୁଡ଼ି ଛାତ୍ରୀ ଆହତ ଘଟଣା: ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ନିବେଦନ କଲେ ଛାତ୍ରୀ

ବିଦ୍ୟାଳୟ ପାଚେରି ଭୁଶୁଡ଼ି ଛାତ୍ରୀ ଆହତ ଘଟଣା: ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ନିବେଦନ କଲେ ଛାତ୍ରୀ

ରତ୍ନଗିରି,୨୨ା୮(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)- ବିଦ୍ୟାଳୟ ପାଚେରି ଭୁଶୁଡ଼ି ଆହତ ହୋଇଥିବା ଛାତ୍ରୀ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ମଙ୍ଗଳବାର ବିଭିନ୍ନ ଗଣମାଧ୍ୟମ ଜରିଆରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ନିବେଦନ କରିଛନ୍ତି।

ସମସ୍ୟା ଘେରରେ ଗୋପବନ୍ଧୁ ଚୌଧୁରୀ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟ: ନିର୍ମାଣର ୫ ବର୍ଷ ପରେ ବି ଖାଲି ପଡ଼ିଛି ଛାତ୍ରୀ ନିବାସ

ସମସ୍ୟା ଘେରରେ ଗୋପବନ୍ଧୁ ଚୌଧୁରୀ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟ: ନିର୍ମାଣର ୫ ବର୍ଷ ପରେ ବି ଖାଲି ପଡ଼ିଛି ଛାତ୍ରୀ ନିବାସ

ବରୀ,୨୨ା୮(ସ୍ବ.ପ୍ର.)- ଯାଜପୁର ଜିଲା ବରୀ ବ୍ଲକ ଅଧୀନ ରାମଚନ୍ଦ୍ରପୁରଠାରେ ଗୋପବନ୍ଧୁ ଚୈାଧୁରୀ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟ ଅବସ୍ଥିତ। ମହାବିଦ୍ୟାଳୟ ପରିସରରେ ୟୁଜିସି ଅନ୍‌ୁଦାନରେ ଛାତ୍ରୀ ନିବାସ ନିର୍ମାଣ ହୋଇଛି।

କଂଗ୍ରେସ ଟିକେଟ କସରତ : ଜଗତ୍‌ସିଂହପୁରର ୩ ନିର୍ବାଚନ ମଣ୍ଡଳୀରେ ଏକାଧିକ ଆଶାୟୀ

କଂଗ୍ରେସ ଟିକେଟ କସରତ : ଜଗତ୍‌ସିଂହପୁରର ୩ ନିର୍ବାଚନ ମଣ୍ଡଳୀରେ ଏକାଧିକ ଆଶାୟୀ

ଜଗତ୍‌ସିଂହପୁର ଅଫିସ,୨୨ା୮: ୨୦୧୯ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ କଂଗ୍ରେସ ପକ୍ଷରୁ ଆଗୁଆ ଟିକେଟ୍‌ ଘୋଷଣା ଉପରେ ଗୁରୁତ୍ୱ ଦିଆଯାଇଛି। ଏନେଇ ରାଜଧାନୀରେ ଆଲୋଚନା, ପର୍ଯ୍ୟାଲୋଚନା ଚାଲିଛି।

ବ୍ଲକ ଆଗରେ ସିପିଆଇର ଆଇନ ଅମାନ୍ୟ ଆନ୍ଦୋଳନ

ବ୍ଲକ ଆଗରେ ସିପିଆଇର ଆଇନ ଅମାନ୍ୟ ଆନ୍ଦୋଳନ

କୁଜଙ୍ଗ,୨୨ା୮(ସ୍ବ.ପ୍ର.): ଏକଦା କୁଜଙ୍ଗ, ଏରସମା ଓ ପାରାଦୀପରେ ନିଜର ଆଧିପତ୍ୟ ବିସ୍ତାର କରି ରଖିଥିବା ସିପିଆଇ ଦୀର୍ଘଦିନ ଧରି ବିଭିନ୍ନ କାରଣରୁ ନୀରବି ଯାଇଥିଲା। ମଙ୍ଗଳବାର ଏହି ରାଜନୈତିକ ଦଳ କୁଜଙ୍ଗରେ ରଣହୁଙ୍କାର ଦେଇଛି।

ରାସ୍ତାରୁ ନିଷ୍କାସିତ ହୋଇପାରୁନି ପାଣି, ଯାତାୟାତ ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ

ରାସ୍ତାରୁ ନିଷ୍କାସିତ ହୋଇପାରୁନି ପାଣି, ଯାତାୟାତ ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ

ନାଉଗାଁ,୨୨ା୮(ସ୍ବ.ପ୍ର.): ନାଉଗାଁ ବ୍ଲକର ମୁଖ୍ୟରାସ୍ତା ହେଉଛି ଶିଖରଘାଟ-ବାଲି ଭଉଁରୀ ରାସ୍ତା। ଏହି ରାସ୍ତାରେ ଜଗତ୍‌ସିଂହପୁର ଜିଲା ସମେତ ପୁରୀ, କଟକ, କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଆଦି ଜିଲାକୁ ବହୁ ଯାତ୍ରୀ ଓ ମାଲବାହୀ ଗାଡି ଚଳାଚଳ କରୁଛି।

ଅପରେଟର ନିଯୁକ୍ତି ଦାବିରେ ହେଲ୍‌ପରଙ୍କ ଆନ୍ଦୋଳନ : ବନ୍ଦରରେ ପରିବହନ କାର୍ଯ୍ୟ ବନ୍ଦ

ଅପରେଟର ନିଯୁକ୍ତି ଦାବିରେ ହେଲ୍‌ପରଙ୍କ ଆନ୍ଦୋଳନ : ବନ୍ଦରରେ ପରିବହନ କାର୍ଯ୍ୟ ବନ୍ଦ

ପାରାଦୀପ,୨୨ା୮(ସ୍ବ.ପ୍ର.): ପାରାଦୀପ ବନ୍ଦରରେ ମଙ୍ଗଳବାର ଭାରିଯାନ ଓ ମେଶିନରେ କାର୍ଯ୍ୟରତ ଦକ୍ଷ ହେଲ୍‌ପରମାନେ ଅପରେଟର ଭାବେ ନିଯୁକ୍ତ ହେବା ଦାବିରେ କାର୍ଯ୍ୟ ବନ୍ଦ ଆନ୍ଦୋଳନ କରିଛନ୍ତି। 

ଘରୋଇ ସଂସ୍ଥା ହାତକୁ ଯିବ ବିଜୁ ସ୍ମୃତି ଯାତ୍ରୀ ନିବାସ : ହୋଟେଲ ଭଳି ଚାଲିବ, ମଦ ବାର ଖୋଲିବ

ଘରୋଇ ସଂସ୍ଥା ହାତକୁ ଯିବ ବିଜୁ ସ୍ମୃତି ଯାତ୍ରୀ ନିବାସ : ହୋଟେଲ ଭଳି ଚାଲିବ, ମଦ ବାର ଖୋଲିବ

ପାରାଦୀପ,୨୨ା୮(ସ୍ବ.ପ୍ର.): ପାରାଦୀପ ଏକ ଶିଳ୍ପ ସମୃଦ୍ଧ ଅଞ୍ଚଳ ହୋଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ବିଭିନ୍ନ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପର୍ଯ୍ୟଟକଙ୍କୁ ଆକୃଷ୍ଟ କରିଥାଏ। ଦେଶ ବିଦେଶରୁ ଏଠାକୁ ଲୋକ ଆସନ୍ତି। ଏଥିସହ ଗବେଷଣାତ୍ମକ କାର୍ଯ୍ୟ ନିମନ୍ତେ ମଧ୍ୟ ପାରାଦୀପକୁ ବହୁ ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ର ଓ ଗବେଷକ ଆସନ୍ତି।

ଜମିପଟ୍ଟା ଯୋଗାଇଦେବା ନିମନ୍ତେ ମହିଳାଙ୍କ ଦାବି

ଜମିପଟ୍ଟା ଯୋଗାଇଦେବା ନିମନ୍ତେ ମହିଳାଙ୍କ ଦାବି

ବିରଜାକ୍ଷେତ୍ର,୨୧।୮(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)- ଦାନଗଦୀ ବ୍ଲକ ନଡ଼ିଆଭଙ୍ଗା ପଞ୍ଚାୟତ ୧୦ ନଂ. ଓ୍ବାର୍ଡ ବନ୍ଧ ସାହିରେ ପ୍ରାୟ ୫୦ରୁ ଊର୍ଦ୍ଧ୍ୱ ପରିବାର ୧୦୦ ବର୍ଷରୁ ଊର୍ଦ୍ଧ୍ୱ ହେବ ଜଙ୍ଗଲ ଜମିରେ ବାସ କରୁଛନ୍ତି।

ପଞ୍ଚାୟତ ସମିତିର ୩ୟ ସାଧାରଣ ଅଧିବେଶନ: ‘ଖାଦ୍ୟ ସୁରକ୍ଷା ଯୋଜନାରେ ଉପକୃତ ହେବେ ୧୧୦୪୮ ହିତାଧିକାରୀ’

ପଞ୍ଚାୟତ ସମିତିର ୩ୟ ସାଧାରଣ ଅଧିବେଶନ: ‘ଖାଦ୍ୟ ସୁରକ୍ଷା ଯୋଜନାରେ ଉପକୃତ ହେବେ ୧୧୦୪୮ ହିତାଧିକାରୀ’

ବିରଜାକ୍ଷେତ୍ର,୨୧।୮(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ)- ଯାଜପୁର ପଞ୍ଚାୟତ ସମିତିର ୩ୟ ସାଧାରଣ ଅଧିବେଶନ ମଙ୍ଗଳବାର ସଭା ଗୃହରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି। ଏଥିରେ ବ୍ଲକ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ପ୍ରଦୀପ ନାୟକ ସଭାପତିତ୍ୱ କରିଥିଲେ।

ଦୋକାନ ଜଳିଗଲା

ଦୋକାନ ଜଳିଗଲା

ବାଙ୍କୀ,୨୧।୮(ସ୍ବ.ପ୍ର.): ମଙ୍ଗଳବାର ପ୍ରତ୍ୟୁଷରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ ଘଟି ବାଙ୍କୀ କଲେଜ ଖେଳପଡ଼ିଆ ନିକଟରେ ଥିବା ରଣପୁର ଶ୍ରୀଚନ୍ଦନପୁର ଗ୍ରାମର ମାଗୁଣି ମଙ୍ଗୁଆଳଙ୍କ ପାନ ଦୋକାନ ଜଳିଯାଇଛି। 

ଭୁଶୁଡିଲା ସ୍କୁଲ ଘର କାନ୍ଥ

ଭୁଶୁଡିଲା ସ୍କୁଲ ଘର କାନ୍ଥ

ଡେରାବିଶ, ୨୧।୮ (ସ୍ବ.ପ୍ର.)-ଡେରାବିଶ ଥାନା ଚାନ୍ଦୋଳ ପଞ୍ଚାୟତ ଅଧୀନ ତୋଟାସାହି ପ୍ରକଳ୍ପ ପ୍ରାଥମିକ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ମଙ୍ଗଳବାର ପୂର୍ବାହ୍ନ ୯ଟା ବେଳେ ଏକ ଅଘଟଣ ଘଟିଛି। ବିଦ୍ୟାଳୟର ଏକ ଶ୍ରେଣୀଗୃହର କାନ୍ଥ ଭୁଶୁଡ଼ି ପଡ଼ିଥିବା ବେଳେ ଏଥିରେ କେହି ମୃତାହତ ହୋଇ ନଥିବା ଜଣାପଡିଛି। ଖବରପାଇ ଅତିରିକ୍ତ ବ୍ଲକ ଶିକ୍ଷାଧିକାରୀ ନରହରୀ ସୁତାର ଘଟଣାସ୍ଥଳକୁ ଯାଇ ତଦନ୍ତ କରି ଫେରିଛନ୍ତି।

ସମିତି ସଭ୍ୟଙ୍କ ପ୍ରତିନିଧିଙ୍କୁ ହତ୍ୟା ଘଟଣା: ଆଉ ଜଣେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ

ସମିତି ସଭ୍ୟଙ୍କ ପ୍ରତିନିଧିଙ୍କୁ ହତ୍ୟା ଘଟଣା: ଆଉ ଜଣେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ

ନୟାଗଡ଼ ଅଫିସ, ୨୧।୮: ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ କେନ୍ଦୁଢ଼ିପି ପଞ୍ଚାୟତ ସମିତିସଭ୍ୟଙ୍କ ପ୍ରତିନିଧି ତଥା ସ୍ବାମୀ ନକୁଳ ବାଞ୍ଛଙ୍କ ହତ୍ୟା ଘଟଣାରେ ଶରଣକୂଳ ପୋଲିସ ସୁରଟରୁ ଆଉ ଜଣେ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ମଙ୍ଗଳବାର ଗିରଫ କରିଛି। ସେ ହେଲେ ଖଇରବଟି ଗ୍ରାମର ସୁଧାଂଶୁ ରାଉତ(୩୩)। 

ପାଚେରୀ ପଡ଼ି ଛାତ୍ରୀ ଆହତ ଘଟଣା: ଆର୍ଥିକ ସହାୟତା ଲାଗି ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଦ୍ୱାରସ୍ଥ

ପାଚେରୀ ପଡ଼ି ଛାତ୍ରୀ ଆହତ ଘଟଣା: ଆର୍ଥିକ ସହାୟତା ଲାଗି ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଦ୍ୱାରସ୍ଥ

ଯାଜପୁର ଅଫିସ,୨୧।୮: ଯାଜପୁର ଜିଲା ବରି ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ କେଙ୍କରଡା ବିଶୁନେଇ ପ୍ରାଥମିକ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ଜୁଲାଇ ୧୯ରେ ପାଚେରୀ ପଡ଼ି ଲିଜାରାଣୀ ନାୟକ(୧୨) ନାମକ ଜଣେ ଛାତ୍ରୀ ଗୁରୁତର ହୋଇଥିଲେ।

ମୂର୍ତ୍ତି ଚୋରି ପ୍ରତିବାଦରେ ବନ୍ଦ ପାଳନ

ମୂର୍ତ୍ତି ଚୋରି ପ୍ରତିବାଦରେ ବନ୍ଦ ପାଳନ

ରାଜକନିକା,୨୧ା୮(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)  ରାଜକନିକା ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ଗିରିଆ କୋଠସାହିସ୍ଥିତ ଗିରିଆ ମଠରୁ ଅଷ୍ଠଧାତୁର ରାଧାକୃଷ୍ଣ ମୂର୍ତ୍ତିସହ  ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ପୂଜା ସାମଗ୍ରୀ ଚୋରି ହୋଇଯାଇଥିଲା। ଏହି ଘଟଣାର ଦୀର୍ଘ ୧୨ ଦିନ ବିତିଯାଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଚୋର ଅବା ଚୋରି ସାମଗ୍ରୀକୁ ପୋଲିସ ଠାବ କରିପାରିନାହଁି। 

ବଙ୍ଗୋପ ସାଗରରେ ଲଘୁଚାପର ପ୍ରଭାବ: ସମୁଦ୍ର ଉଚ୍ଚ ଜୁଆରରେ ୨ ସ୍ଥାନରେ ଘାଇ

ବଙ୍ଗୋପ ସାଗରରେ ଲଘୁଚାପର ପ୍ରଭାବ: ସମୁଦ୍ର ଉଚ୍ଚ ଜୁଆରରେ ୨ ସ୍ଥାନରେ ଘାଇ

ମହାକାଳପଡା, ୨୧ା୮(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.) ବଙ୍ଗୋପସାଗରରେ ଘନୀଭୂତ ଲଘୁଚାପ ପ୍ରଭାବରେ ସାମୁଦ୍ରିକ ଉଚ୍ଚ ଜୁଆର ଯୋଗୁ ମହାକାଳପଡା ବ୍ଲକ ଖରିନାସୀଗ୍ରାମସ୍ଥିତ ଆଠଶହ ଏକର ଅଞ୍ଚଳର ୨ଟି ସ୍ଥାନରେ ଘାଇ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି।