ଉପକୂଳ ଓଡିଶା

ଅଙ୍ଗନଓ୍ବାଡି କର୍ମୀଙ୍କଠାରୁ ଛତୁଆ ଜବତ କଲେ ଗ୍ରାମବାସୀ

ଅଙ୍ଗନଓ୍ବାଡି କର୍ମୀଙ୍କଠାରୁ ଛତୁଆ ଜବତ କଲେ ଗ୍ରାମବାସୀ

ଦଶରଥପୁର,୨୩।୮(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଦଶରଥପୁର ବ୍ଲକ ଅକରପଡା ପଞ୍ଚାୟତ ଅନ୍ତର୍ଗତ ୧ ନମ୍ବର ଅଙ୍ଗନ ଓ୍ବାଡି କେନ୍ଦ୍ରର ଜଣେ କର୍ମୀ କେନ୍ଦ୍ରକୁ ଆସୁଥିବା ଛତୁଆକୁ ଜଣେ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କୁ ବିକୁଥିବା ବେଳେ ବୁଧବାର ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଧରାପଡଥିଲେ।

ନୋଡାଲ ହାଇସ୍କୁଲରୁ ଚୋରି ଘଟଣା : ୫ ଅଟକ

ନୋଡାଲ ହାଇସ୍କୁଲରୁ ଚୋରି ଘଟଣା : ୫ ଅଟକ

ଚଣ୍ଡିଖୋଲ/ଛତିଆ, ୨୩।୮(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)- ବୈରୀ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ବନ୍ତଳା ଜନତା ନୋଡାଲ୍‌ ହାଇସ୍କୁଲ୍‌ରୁ ଚୋରି ଘଟଣାରେ ବୁଧବାର ପୋଲିସ ୫ଜଣଙ୍କୁ ଥାନାରେ ଅଟକ ରଖି ତଦନ୍ତ ଚଳାଇଛି।

ପାଖେଇଲାଣି ପରୀକ୍ଷା: ଆନ୍ଦୋଳନରେ ଶିକ୍ଷକ, ଚିନ୍ତାରେ ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ର

ପାଖେଇଲାଣି ପରୀକ୍ଷା: ଆନ୍ଦୋଳନରେ ଶିକ୍ଷକ, ଚିନ୍ତାରେ ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ର

ଯାଜପୁର ରୋଡ,୨୩।୮(ନି.ପ୍ର)- ରାଜ୍ୟର ହଜାର ହଜାର ବ୍ଲକଗ୍ରାଣ୍ଟ ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ନାରାବାଜିରେ କମ୍ପୁଛି ଲୋୟର ପିଏମ୍‌ଜି। ବିଧାନସଭା ସମ୍ମୁଖରେ ଅନୁଭୂତ ହେଉଛି ବିକ୍ଷୋଭର ତାତି। ବ୍ଲକ ଗ୍ରାଣ୍ଟ ପ୍ରଥା ଉଚ୍ଛେଦ ଓ ପୂର୍ଣ୍ଣ ଅନୁଦାନ ଆଦି ବିଭିନ୍ନ ଦାବିରେ ରାଜ୍ୟର ବିଭିନ୍ନ ବ୍ଲକଗ୍ରାଣ୍ଟ ସ୍କୁଲର ଶିକ୍ଷୟିତ୍ରୀ ଶିକ୍ଷକମାନେ ଗତ ୧୬ତାରିଖରୁ ଧାରଣାରେ ବସିଛନ୍ତି।

ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ବଳାତ୍କାର ଅଭିଯୋଗରେ ବୃଦ୍ଧ ଗିରଫ

ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ବଳାତ୍କାର ଅଭିଯୋଗରେ ବୃଦ୍ଧ ଗିରଫ

ଯାଜପୁର ରୋଡ, ୨୩।୮(ନି.ପ୍ର)- ଜଣେ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ୭୫ ବର୍ଷର ଜନୈକ ବୃଦ୍ଧ ବଳାତ୍କାର କରିଥିବା ନେଇ ଯାଜପୁର ରୋଡ ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ଏଭଳି ଲଜ୍ଜାଜନକ ଘଟଣା ଘଟିଛି ଯାଜପୁର ରୋଡ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ କାଚହୁଡି ସାହିରେ।

ଜିଲା କଂଗ୍ରେସରେ ଟିକେଟକୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା

ଜିଲା କଂଗ୍ରେସରେ ଟିକେଟକୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା

ଯାଜପୁର ଅଫିସ,୨୩।୮- ରାଜ୍ୟରେ ୨୦୧୯ ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ କଂଗ୍ରେସ ଆଗୁଆ ଟିକେଟ ବଣ୍ଟନ ନେଇ ତପତ୍ରତା ପ୍ରକାଶ କରିଛି। କାହାକୁ ଟିକେଟ ମିଳିବ ସେନେଇ ଦଳ ବିଭିନ୍ନ ମାପଦଣ୍ଡ ମଧ୍ୟ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଛି। ବିଶେଷକରି ବିଧାୟକ ଥିବା , କିମ୍ବା କମ୍‌ ବ୍ୟବଧାନରେ ପରାଜିତ ହୋଇଥିବା ବା ବିଜୟ ସମ୍ଭାବନା ପ୍ରାର୍ଥିଙ୍କୁ ଟକେଟ ଦିଆଯିବ ବୋଲି ପ୍ରଦେଶ କଂଗ୍ରେସ କମିଟି ସୂଚନା ଦେଇଛି।

ନିଆରା ମଣିଷ ଗରିବ ପଣ୍ଡା: ଇଛାଶକ୍ତି ଆଗରେ ହାର ମାନିଛି ବୟସ

ନିଆରା ମଣିଷ ଗରିବ ପଣ୍ଡା: ଇଛାଶକ୍ତି ଆଗରେ ହାର ମାନିଛି ବୟସ

ବିଞ୍ଝାରପୁର, ୨୩।୮(ଡି.ଏନ.ଏ)- ବିଞ୍ଝାରପୁର ବ୍ଲକ ମାଁସଡା ଗ୍ରାମର ଗରିବ ପଣ୍ଡା। ସ୍ଥାନୀୟ ଅଞ୍ଚଳରେ ତାଙ୍କୁ କିଏ ବା ନ ଜାଣେ। ଓଳାଭର,ରାଜକନିକା, ସିଂହପୁର, ବାଳମୁକୁଳି ଅଞ୍ଚଳରେ ଗରିବ ପଣ୍ଡା ବେଶ ପରିଚିତ। ସେ ସାଧାରଣରେ ଗରିବ ପଣ୍ଡା ଭାବେ ପରିଚିତ ହୋଇଥିଲେ ହେଁ ପ୍ରକୃତରେ ତାଙ୍କ ନାମ ନୃସିଂହ ଚରଣ ପଣ୍ଡା।

ଯାଜପୁର ଲୋକ ସଭା ଆସନ: ବିଜେଡିରୁ ଟିକେଟ ପାଇଁ ପ୍ରୟାସ ଆରମ୍ଭ

ଯାଜପୁର ଲୋକ ସଭା ଆସନ: ବିଜେଡିରୁ ଟିକେଟ ପାଇଁ ପ୍ରୟାସ ଆରମ୍ଭ

ଯାଜପୁର ଅଫିସ,୨୩।୮- ୨୦୧୯ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ଏବେଠାରୁ ବିଭିନ୍ନ ଦଳରେ ବେଶ୍‌ ତତ୍ପରତା ଦେଖାଗଲାଣି। ରାଜ୍ୟରେ ଏଥର ବିଜେଡି ସମସ୍ତ ଲୋକ ସଭା ଆସନ ହାତେଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିବାବେଳେ ଭାଜପା ଓ କଂଗ୍ରେସ ମଧ୍ୟ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ସଭା ଆସନ ହାତେଇବାକୁ ରଣନୀତି ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି। 

ଧାଡ଼ିରୁଆ ଧାନଚାଷ ପାଇଁ ପ୍ରୋତ୍ସାହନ

ଧାଡ଼ିରୁଆ ଧାନଚାଷ ପାଇଁ ପ୍ରୋତ୍ସାହନ

ରସୁଲପୁର,୨୩।୮(ଡିଏନଏ)- ରସୁଲପୁର ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ପହଁଗା ଓ ଲକ୍ଷ୍ମୀନଗର ପଞ୍ଚାୟତରେ ୨୫୦ଏକର ଜମିରେ ଧାଡ଼ିରୁଆ ଧାନଚାଷ ହେଉଛି। ଚଳିତବର୍ଷ ଏହି ଦୁଇ ପଞ୍ଚାୟତରେ ପରୀକ୍ଷାମୂଳକ ଭାବରେ ଏହି ପ୍ରଣାଳୀରେ ଧାନ ଚାଷ କରାଯାଉଛି।

ଦେଢ଼ ମାସରେ ବଦଳିଲେ ୩ ମହିଳା ସଭାପତି: ରାଜଶ୍ରୀଙ୍କୁ ଝଟ୍‌କା, ପୁଣି ପତିଆରା ଦେଖାଇଲେ ବିଷ୍ଣୁ

ଦେଢ଼ ମାସରେ ବଦଳିଲେ ୩ ମହିଳା ସଭାପତି: ରାଜଶ୍ରୀଙ୍କୁ ଝଟ୍‌କା, ପୁଣି ପତିଆରା ଦେଖାଇଲେ ବିଷ୍ଣୁ

ଜଗତ୍‌ସିଂହପୁର ଅଫିସ, ୨୩।୮: ରାଜ୍ୟ ଯୋଜନା ବୋର୍ଡ ଉପାଧ୍ୟକ୍ଷ ତଥା ବିଜେଡି ଜିଲା ସଭାପତି ବିଷ୍ଣୁ ଚରଣ ଦାସ ଏବଂ ତିର୍ତ୍ତୋଲ ବିଧାୟିକା ରାଜଶ୍ରୀ ମଲ୍ଲିକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବିବାଦ ଦିନକୁ ଦିନ ଭିନ୍ନମୋଡ ନେଉଛି। ପୂର୍ବରୁ ଏହି ଦୁଇ ନେତା ପରସ୍ପର ଆରୋପ-ପ୍ରତ୍ୟାରୋପ କରି ଆଲୋଚନାର ପରିସରକୁ ଆସିଥିଲେ। 

ଭୁଶୁଡ଼ିଲା ତାଳଦଣ୍ଡା କେନାଲର ବାଉଁଶ ଚାରପୋଲ: ପୋଲ ନିର୍ମାଣ ଦାବିରେ ରାସ୍ତା ଅବରୋଧ

ଭୁଶୁଡ଼ିଲା ତାଳଦଣ୍ଡା କେନାଲର ବାଉଁଶ ଚାରପୋଲ: ପୋଲ ନିର୍ମାଣ ଦାବିରେ ରାସ୍ତା ଅବରୋଧ

କୁଜଙ୍ଗ,୨୩।୮(ସ୍ବ.ପ୍ର): କଟକ-ପାରାଦୀପ ରାସ୍ତାର ଅଗପାଳ ପଞ୍ଚାୟତ କଳଦୀପ ନିକଟ ତାଳଦଣ୍ଡା କେନାଲ ଉପରେ ଏକ ବାଉଁଶ ଚାରପୋଲ ସ୍ଥାନୀୟ ଗ୍ରାମବାସୀ ନିର୍ମାଣ କରିଥିଲେ। ଏହି ପୋଲ ଦେଇ ଲୋକେ ଯାତାୟାତ କରୁଥିଲେ। ତେବେ ବୁଧବାର ହଠାତ୍‌ ପୋଲିଟି ଭୁଶୁଡ଼ି ପଡ଼ିଛି।

ପୋର୍ଟରେ ଅଚଳାବସ୍ଥା ଜାରି: ଆନ୍ତଃ ପରିବହନ ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ

ପୋର୍ଟରେ ଅଚଳାବସ୍ଥା ଜାରି: ଆନ୍ତଃ ପରିବହନ ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ

ପାରାଦୀପ,୨୩।୮(ସ୍ବ.ପ୍ର.): ପାରାଦୀପ ବନ୍ଦର ନିଷିଦ୍ଧାଞ୍ଚଳରେ ମଙ୍ଗଳବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା ଅଚଳାବସ୍ଥା ଜାରି ରହିଛି। ବୁଧବାର ସୁଦ୍ଧା ଷ୍ଟିଭେଡର୍ସ ସଂସ୍ଥା ଓ ଶ୍ରମିକ ସଂଘ ମଧ୍ୟରେ ଏ ନେଇ କୌଣସି ଆଲୋଚନା ହୋଇନାହିଁ। ଯେଉଁଥି ପାଇଁ ପରସ୍ପର ମଧ୍ୟରେ ଅସନ୍ତୋଷ ବଢ଼ିବାରେ ଲାଗିଛି।

ବଉଳାଙ୍ଗ ପ୍ରାଥମିକ ବିଦ୍ୟାଳୟର ୨୦ରୁ ଊର୍ଦ୍ଧ୍ୱ ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ର ଅସୁସ୍ଥ: ପରିସ୍ରା ସଂକ୍ରମଣ ହୋଇଥିବା ଆଶଙ୍କା

ବଉଳାଙ୍ଗ ପ୍ରାଥମିକ ବିଦ୍ୟାଳୟର ୨୦ରୁ ଊର୍ଦ୍ଧ୍ୱ ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ର ଅସୁସ୍ଥ: ପରିସ୍ରା ସଂକ୍ରମଣ ହୋଇଥିବା ଆଶଙ୍କା

ତିର୍ତ୍ତୋଲ,୨୩।୮(ଡି.ଏନ.ଏ.): ତିର୍ତ୍ତୋଲ ବ୍ଲକ ଅଧୀନ ପୋରଗଦେଇ ପଞ୍ଚାୟତ ବଉଳାଙ୍ଗ ପ୍ରାଥମିକ ବିଦ୍ୟାଳୟର ୨୦ରୁ ଊର୍ଦ୍ଧ୍ୱ ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ର ମଙ୍ଗଳବାର ଅସୁସ୍ଥ ହୋଇ ପଡ଼ିଛନ୍ତି। ସେମାନଙ୍କୁ ନିକଟସ୍ଥ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟକେନ୍ଦ୍ରରେ ଚିକିତ୍ସା କରାଯାଇଛି। 

ସିପିଆଇ(ଏମ୍‌)ର ବୈଠକ

ସିପିଆଇ(ଏମ୍‌)ର ବୈଠକ

କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଅଫିସ୍‌, ୨୨।୮: ଭାରତୀୟ କମ୍ୟୁନିଷ୍ଟ ପାର୍ଟି (ସିପିଆଇ-ଏମ୍‌) କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଜିଲା କମିଟିର ଏକ ବୈଠକ ସହରସ୍ଥ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ବୁଧବାର ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି। ବରିଷ୍ଠ ନେତା ଉମେଶ ସିଂହଙ୍କ ଅଧ୍ୟକ୍ଷତାରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ଏହି ବୈଠକରେ ଦେଶର ସାମ୍ପ୍ରତ୍ତିକ ପରିସ୍ଥିତି ସମ୍ପର୍କରେ ଆଲୋଚନା ସହିତ ଦଳର ମଜଭୁତିକରଣକୁ ଗୁରୁତ୍ୱ ଦିଆଯାଇଥିଲା।

ବ୍ରହ୍ମାକୁମାରୀଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ରକ୍ତଦାନ ଶିବିର

ବ୍ରହ୍ମାକୁମାରୀଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ରକ୍ତଦାନ ଶିବିର

କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ଅଫିସ, ୨୨।୮: ପ୍ରଜାପିତା ବ୍ରହ୍ମାକୁମାରୀ ଈଶ୍ୱରୀୟ ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟର ପୂର୍ବତନ ମୁଖ୍ୟ ପ୍ରଶାସିକା ଦାଦୀ ପ୍ରକାଶମଣୀଙ୍କ ଦ୍ୱାଦଶତମ ପୂର୍ଣ୍ଣତିଥି ଅବସରରେ ସହରର ସୁନାଇଲୋସ୍ଥିତ ବ୍ରହ୍ମାକୁମାରୀ ସେବାକେନ୍ଦ୍ରରେ ଏକ ରକ୍ତଦାନ ଶିବିର ବୁଧବାର ଆୟୋଜିତ ହୋଇଥିଲା।

ଜିଲା ବେସରକାରୀ ଶିକ୍ଷକ ସଙ୍ଘ ସମ୍ମିଳନୀ

କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଅଫିସ, ୨୨।୮: କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ସ୍ବୟଂ ଶାସିତ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟ ସମ୍ମିଳନୀ କକ୍ଷରେ ଜିଲା ବେସରକାରୀ ଶିକ୍ଷକ ସଙ୍ଘର ସମ୍ମିଳନୀ ବୁଧବାର ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି। ସଙ୍ଘ ସଭାପତି ବୈକୁଣ୍ଠନାଥ ପରିଡ଼ାଙ୍କ ଅଧ୍ୟକ୍ଷତାରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ଏହି ସମ୍ମିଳନୀରେ ଶିକ୍ଷା ଓ ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ସମସ୍ୟା ସମ୍ପର୍କରେ ଆଲୋଚନା ହୋଇଥିଲା।

ଇଦ୍‌-ଉଲ୍‌-ଜୁହା ପାଳିତ

ଇଦ୍‌-ଉଲ୍‌-ଜୁହା ପାଳିତ

ଡେରାବିଶ, ୨୨।୮ (ସ୍ବ.ପ୍ର.)-ଡେରାବିଶ ବ୍ଲକର ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ବୁଧବାର ଇଦ୍‌-ଉଲ୍‌-ଜୁହା ପର୍ବ ପାଳିତ ହୋଇଯାଇଛି। ଏହି ଉପଲକ୍ଷେ ମୁସଲମାନ୍‌ ଭାଇମାନେ ଇଦ୍‌ଗାହ ପଡ଼ିଆ ଓ ମସ୍‌ଜିଦ୍‌ରେ ଏକତ୍ରିତ ହୋଇ ସମୂହ ନମାଜ ପାଠ କରିଥିଲେ। 

୨୩ରେ ଦେବସ୍ନାନ ପୂର୍ଣ୍ଣିମା କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ପ୍ରସାରଣ

୨୩ରେ ଦେବସ୍ନାନ ପୂର୍ଣ୍ଣିମା କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ପ୍ରସାରଣ

କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଅଫିସ, ୨୨।୮-କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ଜିଲା ଇଚ୍ଛାପୁରସ୍ଥିତ ଶ୍ରୀ ବଳଦେବ ଜୀଉଙ୍କ ଦେବସ୍ନାନ ପୂର୍ଣ୍ଣିମା କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମର କିଛି ଅଂଶ ଆସନ୍ତା ୨୩ ତାରିଖ ରାତି ୧୦ଟାରେ ଡିଡି ୬ରେ ପ୍ରସାରିତ ହେବ। ଏହାର ପୁନଃ ପ୍ରସାରଣ ପରଦିନ ଅର୍ଥାତ୍‌ ୨୪ ତାରିଖ ପୂର୍ବାହ୍ନ ୧୦ଟାରେ କରାଯିବ ବୋଲି ଜିଲା ପ୍ରଶାସନ ପକ୍ଷରୁ ମଙ୍ଗଳବାର ସୂଚନା ଦିଆଯାଇଛି। 

ଫସଲବୀମା କମ୍ପାନୀର ପାତରଅନ୍ତର ନୀତିକୁ ବିରୋଧ: ଆନ୍ଦୋଳନ ପାଇଁ ଚାଷୀଙ୍କ ଚେତାବନୀ

ରାଜନଗର, ୨୨ା୮(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)-କ୍ଷତିଗ୍ରସ୍ତ ଚାଷୀଙ୍କୁ ବୀମାରାଶି ପ୍ରଦାନରେ ପାତରଅନ୍ତର ନୀତିକୁ ନେଇ ରାଜନଗର ବ୍ଲକର ୧୦ ପଞ୍ଚାୟତର ଚାଷୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ତୀବ୍ର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି। ବ୍ଲକର୨୯ ପଞ୍ଚାୟତ ମଧ୍ୟରୁ ଉକ୍ତ ପଞ୍ଚାୟତଗୁଡିକୁ କୃଷି ଋଣ ପାଇବାରୁ ବାଦ କରାଯାଇଛି ବୋଲି ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ଏ ନେଇ ଚାନ୍ଦିବାଉଁଶମୂଳ ପ୍ରାଥମିକ କୃଷି ସେବା ସମବାୟ ସମିତିର ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବୈଠକ ମଙ୍ଗଳବାର ଜରିମୂଳଠାରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି। ସଭାପତି ରମାକାନ୍ତ ଜେନାଙ୍କ ପୌରୋହିତ୍ୟରେ ଏହି ବୈଠକର ଆୟୋଜନ କରାଯାଇଥିଲା। 

କ୍ୟାନ୍‌ସର ପୀଡ଼ିତଙ୍କୁ ସହାୟତା

କ୍ୟାନ୍‌ସର ପୀଡ଼ିତଙ୍କୁ ସହାୟତା

ଡେରାବିଶ, ୨୨।୮ (ସ୍ବ.ପ୍ର.)-ଡେରାବିଶ ବ୍ଲକ ଖମୋଳ ପଞ୍ଚାୟତ ଡାଳିଜୀ ଗ୍ରାମର କ୍ୟାନ୍‌ସର ପୀଡ଼ିତ ନୀହାର ରଞ୍ଜନ ଜେନାଙ୍କୁ କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା କ୍ରେଡିଟ୍‌ କୋ-ଅପରେଟିଭ୍‌ ସୋସାଇଟି ପକ୍ଷରୁ ସହାୟତା ଯୋଗାଇ ଦିଆଯାଇଛି। ସୋସାଇଟି ସଭାପତି ପ୍ରମୋଦ କୁମାର ସାହୁ ବୁଧବାର ନୀହାରଙ୍କୁ ଭେଟି ଆର୍ଥିକ ସହାୟତା ଯୋଗାଇ ଦେବା ସହ ତାଙ୍କ ଆରୋଗ୍ୟ କାମନା କରିଛନ୍ତି।

ମେଧା ସମ୍ମାନ ସମାରୋହ

ମାର୍ଶାଘାଇ, ୨୨।୮ (ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)-ମାର୍ଶାଘାଇ ବ୍ଲକ କୁହୁଡ଼ି ପଞ୍ଚାୟତସ୍ଥିତ ସିଦ୍ଧ ମହାପୁରୁଷ ଉଚ୍ଚ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ଜିଲା ସଚେତନ ନାଗରିକ ମଞ୍ଚ ପକ୍ଷରୁ ବୁଧବାର ମେଧା ସମ୍ମାନ ସମାରୋହ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି। 

ନୂତନ ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ରଙ୍କୁ ସ୍ବାଗତ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧନା

ନୂତନ ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ରଙ୍କୁ ସ୍ବାଗତ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧନା

ରାଜନଗର, ୨୨।୮ (ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)-ରାଜନଗର ବ୍ଲକ ବାର୍‌ହାପୁରସ୍ଥିତ ସପନେଶ୍ୱର ମହାବିଦ୍ୟାଳୟରେ ନୂତନ ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ  କଲେଜ ପକ୍ଷରୁ ବୁଧବାର ସ୍ବାଗତ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧନା ଦିଆଯାଇଛି।

ମଦ ଜବତ, ଜଣେ ଗିରଫ

ମଦ ଜବତ, ଜଣେ ଗିରଫ

ଯାଜପୁର ଅଫିସ୍‌, ୨୨।୮-ଯାଜପୁର ଜିଲା କୋରାଇ ଥାନା ଅଧୀନ ମୁକୁନ୍ଦପୁର ଗ୍ରାମରେ ବୁଧବାର ଅଚାନକ ଚଢ଼ାଉ କରି ପୋଲିସ ୬ ଲିଟର ଚୋରା ମଦ ଜବତ କରିଛି। ଏଥିସହିତ ବେଆଇନ୍‌ ଭାବେ ମଦ ବିକ୍ରି କରୁଥିବା ସେହି ଗ୍ରାମର ଜନୈକ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଛି। 

ଇଦ୍‌-ଉଲ୍‌-ଜୁହାରେ ଭାଇଚାରାର ବାର୍ତ୍ତା

ଇଦ୍‌-ଉଲ୍‌-ଜୁହାରେ ଭାଇଚାରାର ବାର୍ତ୍ତା

ନିଶ୍ଚିନ୍ତକୋଇଲି, ୨୨।୮ (ସ୍ବ.ପ୍ର.)- ନିଶ୍ଚିନ୍ତକୋଇଲି ବ୍ଲକ କାଜିହାଟସ୍ଥିତ ମକବୁଲ ସୁକୁମ ସୁଙ୍ଗୁଡା ମସଜିଦରେ ଭାଇଚାରାର ପର୍ବ ବୁଧବାର ଇଦ-ଉଲ-ଜୁହା ପର୍ବ ପାଳିତ ହୋଇଯାଇଛି। 

ଇଲେକ୍ଟ୍ରି ଦୋକାନରୁ ଚୋରି: ପୋଲିସର ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ

ଇଲେକ୍ଟ୍ରି ଦୋକାନରୁ ଚୋରି: ପୋଲିସର ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ

ମହାକାଳପଡ଼ା, ୨୨।୮(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ଜିଲା ମହାକାଳପଡ଼ା ବ୍ଲକ ଅଧୀନ କିଅରବାଙ୍କସ୍ଥିତ ଏକ ଇଲେକ୍ଟ୍ରି ଦୋକାନରୁ ମଙ୍ଗଳବାର ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ଚୋରି ହୋଇଛି।