ସମ୍ବଲପୁର

ଅଚଲ ହେଇପଡ଼ିଛେ ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସ : ୨୨ ପଁଚେତ୍‌ରେ ୧୦୨ ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସ ସେବା ଠପ୍‌

ଅଚଲ ହେଇପଡ଼ିଛେ ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସ : ୨୨ ପଁଚେତ୍‌ରେ ୧୦୨ ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସ ସେବା ଠପ୍‌

କୋକସରା,୩ା୨ (ଡି.ଏନ.ଏ): ଗରଭ୍‌ବତୀ ମହିଲାମାନକୁ ଡାକ୍‌ତରଖାନାକେ ନେବାର ଆନବାର ଲାଗି ରାଏଜ୍‌ ସରକାରକଁର ଦୁଆରା ନିୟୋଜିତ ୧୦୨ ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସ ସେବା ଗୁଟେ ଭଲ ପଦକ୍ଷେପ। ହେଲେ ଇ ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସ ସେବା ଯୁଗଉଥିବାର ସଂସ୍ଥାମାନକର ଅବହେଲା ଆର ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସର ମରାମତି ଅଭାବୁ କେତେ ଜାଗାରେ ଗାଡ଼ିମାନ ଅଚଲ ହେଇ ପଡ଼ିରହୁଛେ। 

ଦଦ୍‌ରା କୁଠି, ବାରନ୍‌ଡାରେ ଚାଲିଛେ ପାଠ୍‌ପଢ଼ା

ଦଦ୍‌ରା କୁଠି, ବାରନ୍‌ଡାରେ ଚାଲିଛେ ପାଠ୍‌ପଢ଼ା

ଲାଠୋର, ୩ା୨ (ଡି.ଏନ.ଏ): ବଲାଙ୍ଗୀର ଜିଲା ଖପ୍ରାଖୋଲ ବ୍ଲକ ଅଧିନ ମାଲପଡ଼ା ପଁଚେତର ଜଲପାଙ୍କେଲ ପ୍ରକଳ୍ପ ଉଚ୍ଚ ପ୍ରାଥମିକ ବିଦ୍ୟାଲୟ ଆର ଫୁଲଝର ନୂତନ ଉଚ୍ଚ ପ୍ରାଥମିକ ବିଦ୍ୟାଲୟ ଅବେବସ୍‌ତା ଘେରରେ ରହିଛେ। ସ୍କୁଲ ଉପରେ କେହି ଧିଆନ୍‌ ନାଇଁଦେବାର ଲାଗି ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ର ବିପଦ ଅବସ୍‌ତାରେ ଥିବାର ପଢ଼ାକୁଠିମାନକେ ବସି ପାଠ୍‌ ପଢ଼ୁଛନ୍‌। ଯେନ୍‌ଥିରଲାଗି ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ର, ଶିକ୍ଷୟିତ୍ରୀ, ଶିକ୍ଷକମାନକର ଜୀବନ୍‌ ପରତି ବିପଦ ରହିଥିବାର ଅଭିଯୋଗ ହେଉଛେ।  

ଲାଲମନି କ୍ରିକେଟ୍‌ : ଫାଇନାଲରେ ସେରସା(ରାଞ୍ଚତ୍)

ଲାଲମନି କ୍ରିକେଟ୍‌ : ଫାଇନାଲରେ ସେରସା(ରାଞ୍ଚତ୍)

ସୋନପୁର,୨।୨(ନି.ପ୍ର.)ସୋନପୁର ଗାନ୍ଧୀ ପଡିଆରେ ଚାଲିଥିବା ସର୍ବଭାରତୀୟ ଲାଲମନି କ୍ରିକେଟ୍‌ ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟର ଶନିବାର ଦ୍ୱିତୀୟ ସେମିଫାଇନାଲ ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ସେରସା(ରାଞ୍ଚତ୍) ବିଜୟ ଲାଭ କରି ଫାଇନାଲରେ ପ୍ରବେଶ କରିଛି। 

୧୨୦ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ପାଇଁ ଆରମ୍ଭ ହେଲା ଆତ୍ମରକ୍ଷା ପ୍ରଶିକ୍ଷଣ

୧୨୦ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ପାଇଁ ଆରମ୍ଭ ହେଲା ଆତ୍ମରକ୍ଷା ପ୍ରଶିକ୍ଷଣ

ବୀରମହାରାଜପୁର,  ୨ା୨(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.):ସୁବର୍ଣ୍ଣପୁର ଜିଲା ବୀରମହାରାଜପୁର ଲଲେଜରେ ଅଧ୍ୟୟନରତ ଯୁକ୍ତଦୁଇ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ସକାଶେ ଆତ୍ମରକ୍ଷା ପ୍ରଶିକ୍ଷଣ ଶିବିର ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି।

କୁଷ୍ଠ ନିରାକରଣ ପାଇଁ ଶପଥ

କୁଷ୍ଠ ନିରାକରଣ ପାଇଁ ଶପଥ

ଅମରପାଲି, ୨ା୨(ଡି.ଏନ.ଏ.):ସୁବର୍ଣ୍ଣପୁର ଜିଲା ବୀରମହାରାଜପୁର ବ୍ଲକ ମୁର୍ଷୁଣ୍ଢୀ ଗ୍ରାମ ପଞ୍ଚାୟତ ପ୍ରାଙ୍ଗଣରେ ଉପଖଣ୍ଡ ଚିକିତ୍ସାଳୟ ତରଫରୁ ସ୍ପର୍ଶ କୁଷ୍ଠରୋଗ ଜନଜାଗରଣ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି ।

ସାଧାରଣ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ପ୍ରଶାସନିକ ପ୍ରସ୍ତୁତି

ସାଧାରଣ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ପ୍ରଶାସନିକ ପ୍ରସ୍ତୁତି

ବୀରମହାରାଜପୁର,୨।୨(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.):  ଆଗାମୀ ସାଧାରଣ ନିର୍ବାଚନକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ସୁବର୍ଣ୍ଣପୁର ଜିଲା ବୀରମହାରାଜପୁର ନିର୍ବାଚନ ମଣ୍ଡଳୀରେ ପ୍ରଶାସନିକ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଇଛି। 

ବାଲ୍ୟବିବାହକୁ ରୋକିଲା ପ୍ରଶାସନ

ବାଲ୍ୟବିବାହକୁ ରୋକିଲା ପ୍ରଶାସନ

ସୋନପୁର,୨।୨(ନି.ପ୍ର.)ପ୍ରଶାସନର ହସ୍ତକ୍ଷେପ ଫଳରେ ସୁବର୍ଣ୍ଣପୁର ଜିଲାରେ ଏକ ବାଲ୍ୟ ବିବାହକୁ ରୋକା ଯାଇପାରିଛି। ସୋନପୁର ବ୍ଲକ ବଲାଡି ପଞ୍ଚାୟତ ଅଞ୍ଚଳରେ ଜଣେ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ମା, ବାପା ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କ ସହ ବିବାହ କରି ଦେବାକୁ ସ୍ଥିର କରିଥିଲେ। 

ବାନ୍ଦୁପାଲି ସ୍କୁଲରେ ସମରଧନା ସଭା:  ଛାତ୍ର ଜୀବନ୍‌କେ ପରଭାବିତ କରସି ଗୁରୁକଁର ଆଦର୍ଶ

ବାନ୍ଦୁପାଲି ସ୍କୁଲରେ ସମରଧନା ସଭା: ଛାତ୍ର ଜୀବନ୍‌କେ ପରଭାବିତ କରସି ଗୁରୁକଁର ଆଦର୍ଶ

ବିଜେପୁର, ୨।୨ (ଡି.ଏନ.ଏ): ବିଜେପୁର ବ୍ଲକ ବାନ୍ଦୁପାଲି ସରକାରୀ ଉଚ୍ଚ ପ୍ରାଥମିକ ସ୍କୁଲରେ ବିଦାକି ସମର୍‌ଧନା ସଭା ଗୁରୁବାର ଅନୁଷ୍‌ଠିତ ହେଇଯାଇଛେ। ସ୍କୁଲ ପରିଚାଲନା କମିଟି ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ପ୍ରଫୁଲ୍ଲ ପ୍ରଧାନକଁର ଅଧ୍ୟକ୍ଷତାରେ ଗୁଟେ ସଭା ହେଇଥିଲା। 

ସ୍କୁଲ ପାସେ ଖୁଲା ଟ୍ରାନ୍ସଫର୍ମର: ଛୁଆକୁ ବିପଦ୍‌

ସ୍କୁଲ ପାସେ ଖୁଲା ଟ୍ରାନ୍ସଫର୍ମର: ଛୁଆକୁ ବିପଦ୍‌

ଲାଠୋର, ୨ା୨ (ଡି.ଏନ.ଏ): ବଲାଙ୍ଗୀର ଜିଲା ଖପ୍ରାଖୋଲ ବ୍ଲକ ଲାଠୋର ହାଟପଦା ପଡ଼ା ସ୍କୁଲ ପାସେ ଥିବାର ବିଦ୍ୟୁତ ଟ୍ରାନ୍ସଫର୍ମର ବିପଦ ଅବସ୍‌ତାରେ ଥିବାର ଥାନୀୟ ଲୋକ୍‌ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍‌। 

ହାତୀ ଆକ୍ରମଣରେ ଯୁବକ ଗୁରୁତର

ହାତୀ ଆକ୍ରମଣରେ ଯୁବକ ଗୁରୁତର

ଉଲୁଣ୍ଡା, ୧।୨(ଡି.ଏନ.ଏ.):ସୁବର୍ଣ୍ଣପୁର ଜିଲା ଉଲୁଣ୍ଡା ବ୍ଲକ ଜଉଁରାଭଉଁରା ଗ୍ରାମ ପଞ୍ଚାୟତ ଅନ୍ତର୍ଗତ କୃଷ୍ଣପୁର ଗ୍ରାମରେ ଗୁରୁବାର ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ହାତୀ ଉପଦ୍ରବ ଦେଖାଦେଇଛି। 

ସୁସ୍ଥ ସମାଜ ଗଠନରେ ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ର ବ୍ରତୀ ହୁଅନ୍ତୁ

ସୁସ୍ଥ ସମାଜ ଗଠନରେ ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ର ବ୍ରତୀ ହୁଅନ୍ତୁ

ଉଲୁଣ୍ଡା, ୧।୨(ଡି.ଏନ.ଏ.): ସୁବର୍ଣ୍ଣପୁର ଜିଲା ଉଲୁଣ୍ଡା କ୍ଲବ ପଞ୍ଚମହଲାସ୍ଥିତ ଶ୍ରୀ ଗଣେଶ୍ୱର ହାଇସ୍କୁଲର ୩୯ତମ ବାର୍ଷିକ ଉତ୍ସବ ଶୁକ୍ରବାର ଆନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି।

ରାମନାରାୟଣ ମେମୋରିଆଲ ଫୁଟବଲ ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟ: ସମ୍ବଲପୁର ସେମିରେ

ରାମନାରାୟଣ ମେମୋରିଆଲ ଫୁଟବଲ ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟ: ସମ୍ବଲପୁର ସେମିରେ

ମୁରିବାହାଲ, ୧।୨(ଡି.ଏନ.ଏ.): ବଲାଙ୍ଗୀର ଜିଲା ମୁରିବାହାଲ ଗ୍ରାମ ପଞ୍ଚାୟତର ବନବାହାଲ ଖେଳ ପଡିଆରେ ଶୁକ୍ରବାର ରାମନାରାୟଣ ମେମୋରିଆଲ ଜାତୀୟସ୍ତରୀୟ ଫୁଟବଲ ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟ ଉଦ୍‌ଘାଟିତ ହୋଇଯାଇଛି । 

ଜିଲାପାଲକଁର ନିରଦେଶକେ ବେଖାତିର:  ପରିବାର ଚିନ୍‌ତାରେ ଛାତ୍ର ସାଜିଛନ୍‌ ଶ୍ରମିକ୍‌

ଜିଲାପାଲକଁର ନିରଦେଶକେ ବେଖାତିର: ପରିବାର ଚିନ୍‌ତାରେ ଛାତ୍ର ସାଜିଛନ୍‌ ଶ୍ରମିକ୍‌

ବିନିକା,୧ା୨(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ): ସୁବର୍ଣ୍ଣପୁର ଜିଲା ବିନିକା ବ୍ଲକର ୧୩୨ଟା ସରକାରୀ ପ୍ରାଇମେରୀ ସ୍କୁଲରେ ୯୮୯୯ ଝନ୍‌ ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ର ପାଠ୍‌ ପଢ଼ୁଛନ୍‌। ସେନ୍‌ତା ବ୍ଲକରେ ଥିବାର ୨୨ଟା ହାଇସ୍କୁଲରେ ୨୭୫୫ ଝନ୍‌ ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ର ପାଠ୍‌ ପଢ଼ୁଛନ୍‌।  

ସୁନାବେଡା ତଳି ଅଞ୍ଚଳରେ ଚିତାବାଘ ଆତଙ୍କ:  ସନ୍ଧ୍ୟା ହେଲେ ପଡ଼ୁଛି ତାଟି କବାଟ,  ବନ ବିଭାଗ ତରଫରୁ ଆଲର୍ଟ

ସୁନାବେଡା ତଳି ଅଞ୍ଚଳରେ ଚିତାବାଘ ଆତଙ୍କ: ସନ୍ଧ୍ୟା ହେଲେ ପଡ଼ୁଛି ତାଟି କବାଟ, ବନ ବିଭାଗ ତରଫରୁ ଆଲର୍ଟ

ନୂଆପଡା ଅଫିସ,୧ା୨ - ନୂଆପଡା ଜିଲା ସଦର ମହକୁମାଠାରୁ ମାତ୍ର ୨୦ କି.ମି. ଦୂର ଧରମବନ୍ଧା ଗ୍ରାମପଞ୍ଚାୟତ ସୀମାନ୍ତ ସୁନାବେଡା ଅଭୟାରଣ୍ୟରୁ ବିଭିନ୍ନ ସମୟରେ ଚିତାବାଘ ଅତର୍କିତ ଭାବେ ଆକ୍ରମଣ କରୁଥିବାରୁ ଅଞ୍ଚଳରେ ଲୋକେ ଆତଙ୍କିତ ହୋଇପଡିଛନ୍ତି।

ରାସ୍‌ତା ତରାରୁ ଉଧାର ହେଲେ ଅଚିହ୍ନା ମହିଲା

ରାସ୍‌ତା ତରାରୁ ଉଧାର ହେଲେ ଅଚିହ୍ନା ମହିଲା

ଅତାବିରା/ ଚିପିଲିମା, ୧।୨ (ଡି.ଏନ.ଏ)-  ସମ୍ବଲପୁର-ବରଗଡ଼ ୫୩ ନଂ. ଜାତୀୟ ରାଜପଥ ଗୋଶାଳା ପାସୁ ଝନେ ଅଚିହ୍ନା ମହିଲାକୁଁ ଥାନୀୟ ପୁଲିସର ଉପସ୍ଥିତିରେ ସ୍ବେଚ୍ଛାସେବୀମାନେ ଉଧାର କରି ସମ୍ବଲପୁର କୁଲତକ ସେବାଶ୍ରମକେ ନେଇଛନ୍‌। 

ପାଟଣାଗଡ ପାର୍ସଲ ବୋମା ବିସ୍ଫୋରଣ ଘଟଣା : ୧୧ ମାସ ପରେ ବି ଭୟ ତୁଟିନି

ପାଟଣାଗଡ ପାର୍ସଲ ବୋମା ବିସ୍ଫୋରଣ ଘଟଣା : ୧୧ ମାସ ପରେ ବି ଭୟ ତୁଟିନି

ବଲାଙ୍ଗୀର ଅଫିସ ୧ା୨(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)- ପାଟଣାଗଡ ପାର୍ସଲ ବୋମା ବିସ୍ଫୋରଣ ଘଟଣାକୁ ବର୍ଷେ ପୂରିବାକୁ ଆଉ ମାତ୍ର ୨୨ଦିନ ବାକି ରହିଛି|  ଇତିମଧ୍ୟରେ ୧୧ମାସରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ୍ୱ ସମୟ ଅତିବାହିତ ହୋଇଯାଇଥିଲେ ବି ଏହି ବୋମା ବିସ୍ଫୋରଣର ଆତଙ୍କ ଏବେବି ଦୂର ହୋଇନାହିିଁ| 

ଜୁରିଆ ଧାନମଣ୍ଡି:  ଟାର୍ଗେଟ ବଢାଇବାକୁ ଦାବି କଲେ ଚାଷୀ

ଜୁରିଆ ଧାନମଣ୍ଡି: ଟାର୍ଗେଟ ବଢାଇବାକୁ ଦାବି କଲେ ଚାଷୀ

ଖପ୍ରାଖୋଲ,  ୧ା୨(ଡି.ଏନ.ଏ.) - ବଲାଙ୍ଗୀର ଜିଲା ଖପ୍ରାଖୋଲ ବ୍ଲକର ଚାଷୀ ଧାର କରଜ କରି ମରୁଡି ଦାଉରୁ ରକ୍ଷା କରି ଯେଉଁ ଧାନ ଉତ୍ପାଦନ କରିଛି ତାର ବିକ୍ରିକୁ ନେଇ ଚଳିତ ବର୍ଷ  ନାକେଦମ ହେଲାଣି ।

ମଉଲିକ ସୁବିଧାରୁ ବଁଚିତ ଲହୁମୁଣ୍ଡାବାସୀ

ମଉଲିକ ସୁବିଧାରୁ ବଁଚିତ ଲହୁମୁଣ୍ଡାବାସୀ

ଲାଠୋର, ୧ା୨ (ଡି.ଏନ.ଏ): ବଲାଙ୍ଗୀର ଜିଲା ତୁରେକେଲା ବ୍ଲକ ମହୁଲପାଟି ପଁଚେତର ଲହୁମୁଣ୍ଡା ଗାଁବାସୀ ମଉଲିକ୍‌ ସୁବିଧା ସୁଯୋଗରୁ ବଁଚିତ ହେଇଥିବାର ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍‌।

ଶିକ୍ଷାଦ୍ୱାରା ସର୍ବାଙ୍ଗୀନ ବିକାଶ ହୁଏ

ଶିକ୍ଷାଦ୍ୱାରା ସର୍ବାଙ୍ଗୀନ ବିକାଶ ହୁଏ

ଅମରପାଲି, ୩୧ା୧(ଡି.ଏନ.ଏ.): ସୁବର୍ଣ୍ଣପୁର ଜିଲା ବୀରମହାରାଜପୁର ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ବହଳପଦର କ୍ଲଷ୍ଟରର ବହଳପଦର ସରକାରୀ ଉଚ୍ଚ ପ୍ରାଥମିକ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ କ୍ଲଷ୍ଟରସ୍ତରୀୟ ଶିଶୁ ମହୋତ୍ସବ ଶେଫାଳୀ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି। 

ରଘୁନାଥ କ୍ରିକେଟ:  ଉଲୁଣ୍ଡା ବିଜୟୀ

ରଘୁନାଥ କ୍ରିକେଟ: ଉଲୁଣ୍ଡା ବିଜୟୀ

ଉଲୁଣ୍ଡା, ୩୧।୧ (ଡି.ଏନ.ଏ.): ସୁବର୍ଣ୍ଣପୁର ଜିଲା ଉଲୁଣ୍ଡା ବ୍ଲକ ସିନ୍ଦ୍ରିଆବାହାଲ ରଘୁନାଥ ପୁରାତନ କ୍ରିକେଟ କ୍ଲବ ପକ୍ଷରୁ ରଘୁନାଥ କର୍କବାଲ କ୍ରିକେଟ ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟ ଉଦଘାଟିତ ହୋଇଯାଇଛି। ଉଦ୍‌ଘାଟନୀ ମ୍ୟାଚରେ ଉଲୁଣ୍ଡା ଏକାଦଶ ଆୟୋଜକ ସିନ୍ଦ୍ରିଆବାହାଲକୁ ୭ଉଇକେଟ ବିନିମୟରେ ପରାସ୍ତ କରିଛି। 

ରାଜ୍ୟପାଳଙ୍କ ବୌଦ୍ଧ ଗସ୍ତ

ରାଜ୍ୟପାଳଙ୍କ ବୌଦ୍ଧ ଗସ୍ତ

ବୌଦ୍ଧ,୩୧।୧(ସ୍ବ.ପ୍ର.): ରାଜ୍ୟପାଳ ଗଣେଶୀ ଲାଲ ଗୁରୁବାର ବୌଦ୍ଧ ଗସ୍ତ କରିଛନ୍ତି। ସେ ଅପରାହ୍ନରେ ବୌଦ୍ଧ ସର୍କିଟ ହାଉସ୍‌ଠାରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ। ସେଠାରେ ସେ ଜିଲାର ବିଭିନ୍ନ କାର୍ଯ୍ୟର ସମୀକ୍ଷା କରିଥିଲେ। 

ଆଧୁନିକ ମେଟାଲିକ୍ସ କାରଖାନା ଗେଟ ସମ୍ମୁଖରେ ଶ୍ରମିକ ଆନ୍ଦୋଳନ

ଆଧୁନିକ ମେଟାଲିକ୍ସ କାରଖାନା ଗେଟ ସମ୍ମୁଖରେ ଶ୍ରମିକ ଆନ୍ଦୋଳନ

କୁଆଁାରମୁଣ୍ଡା, ୩୧।୧(ଡି.ଏନ.ଏ): ସୁନ୍ଦରଗଡ ଜିଲା କୁଆଁରମୁଣ୍ଡା ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ଚାଡ୍ରି ହରିପୁର ନିକଟରେ ଥିବା ଆଧୁନିକ ମେଟାଲିକ୍ସ କାରଖାନା ଗେଟ ସମ୍ମୁଖରେ ଶ୍ରମିକ କର୍ମଚାରୀମାନେ ଗୁରୁବାର ସକାଳୁ ଆନ୍ଦୋଳନ ଜାରି ରଖିଛନ୍ତି। 

ପାଟଣାଗଡ଼ ବୋମା ବିସ୍ଫୋରଣ ଘଟଣା: ମାଷ୍ଟରମାଇଣ୍ଡ ପୁଞ୍ଜିଲାଲଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଦାଖଲ ହେଲା ଫାଇନାଲ୍‌ ଚାର୍ଜଶିଟ୍‌

ପାଟଣାଗଡ଼ ବୋମା ବିସ୍ଫୋରଣ ଘଟଣା: ମାଷ୍ଟରମାଇଣ୍ଡ ପୁଞ୍ଜିଲାଲଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଦାଖଲ ହେଲା ଫାଇନାଲ୍‌ ଚାର୍ଜଶିଟ୍‌

ପାଟଣାଗଡ଼,୩୧।୧(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ପାଟଣାଗଡ଼ ପାର୍ସଲ ବୋମା ବିସ୍ଫୋରଣର ମାଷ୍ଟରମାଇଣ୍ଡ ତଥା ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ପୁଞ୍ଜିଲାଲ୍‌ ମେହେରଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଗୁରୁବାର ଶେଷ ଚାର୍ଜଶିଟ୍‌ ଦାଖଲ ହୋଇଛି। କ୍ରାଇମ୍‌ବ୍ରାଞ୍ଚ ଦୀର୍ଘ ୧୧ ମାସ ଧରି ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଥିବା ୬୫ ପୃଷ୍ଠାର ଚାର୍ଜଶିଟ ଏସ୍‌ଡିଜେଏମ୍‌ କୋର୍ଟରେ ଦାଖଲ କରିଛି।

କଳାହାଣ୍ଡିରେ ପୁଣି ମାଓବାଦୀ ହିଂସାକାଣ୍ଡ

କଳାହାଣ୍ଡିରେ ପୁଣି ମାଓବାଦୀ ହିଂସାକାଣ୍ଡ

ଭବାନୀପାଟଣା, ୩୧।୧(ଡି.ଏନ.ଏ) : ପୁଣି ଥରେ ନିଜର ଉପସ୍ଥିତି ଜାହିର କରିଛନ୍ତି ମାଓବାଦୀ।