ସମ୍ବଲପୁର

ସହଯୋଗର ହାତ୍‌ ବଢ଼ାଲା ବାଙ୍କିପାଲି ଯୁବକ ସଂଘ:  ଚିକିତ୍ସା ଲାଗି ବୁର୍ଲା ଗଲେ ବିଶ୍ୱଜିତ

ସହଯୋଗର ହାତ୍‌ ବଢ଼ାଲା ବାଙ୍କିପାଲି ଯୁବକ ସଂଘ: ଚିକିତ୍ସା ଲାଗି ବୁର୍ଲା ଗଲେ ବିଶ୍ୱଜିତ

ବିନିକା/ଡୁଙ୍ଗୁରିପାଲି, ୨୮ା୩ (ଡି.ଏନ୍‌.ଏ):  ସୁବର୍ଣ୍ଣପୁର ଜିଲା ଡୁଙ୍ଗୁରିପାଲି ବ୍ଲକ ଏସ୍‌.ରାମପୁର ତହସିଲ ଅଧୀନ ବାଙ୍କିପାଲି ଗାଁର କେନାଲପଡ଼ାର ବିଶ୍ୱଜିତ ନାଏକ(୨୪)। ସେ ବହୁତ୍‌ ଦିନ୍‌ ହେଲା ଅଜନା ରୋଗ୍‌ରେ ଖଟେ ପଡ଼ି ଶଢ଼ୁଥିଲେ।

କାରରୁ  ୩ ଲକ୍ଷ ୨୦ହଜାର ଟଙ୍କା ଜବତ

କାରରୁ ୩ ଲକ୍ଷ ୨୦ହଜାର ଟଙ୍କା ଜବତ

କୁଆଁରମୁଣ୍ଡା, ୨୮।୩(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ସାଧାରଣ ନିର୍ବାଚନରେ ବ୍ୟାପକ ଅର୍ଥ କାରବାର ନିମନ୍ତେ ବିଭିନ୍ନ ରାଜନୈତିକ ଦଳ ହୁଅନ୍ତୁ ଅବା ବ୍ୟକ୍ତିବିଶେଷ ବିଭିନ୍ନ ଉପାୟରେ ଫନ୍ଦିଫିକର କରୁଛନ୍ତି। 

ସାମାନ୍ୟ କଥାକୁ କେନ୍ଦ୍ରକରି ସଂଘର୍ଷ: ୨ ଗିରଫ

ସାମାନ୍ୟ କଥାକୁ କେନ୍ଦ୍ରକରି ସଂଘର୍ଷ: ୨ ଗିରଫ

ହେମଗିର, ୨୭।୩ (ଡି.ଏନ.ଏ)- ସାମାନ୍ୟ ଘରୋଇ କଳିକୁ କେନ୍ଦ୍ରକରି ମାଡପିଟ, ସଂଘର୍ଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲିଗଲା। ଉଭୟ ପକ୍ଷ ଉଭୟଙ୍କ ନାମରେ ଥାନାରେ ଏତଲା ଦେବାରୁ ଉଭୟଙ୍କୁ କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରାଯାଇଛି।

ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଭିଏଚପି ନେତାଙ୍କ ପତ୍ର:ପାକିସ୍ତାନରେ ଅତ୍ୟାଚାରିତ ହିନ୍ଦୁଙ୍କୁ ଭାରତ ଅଣାଯାଉ

ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଭିଏଚପି ନେତାଙ୍କ ପତ୍ର:ପାକିସ୍ତାନରେ ଅତ୍ୟାଚାରିତ ହିନ୍ଦୁଙ୍କୁ ଭାରତ ଅଣାଯାଉ

ରାଉରକେଲା ଅଫିସ,୨୭।୩:ପାକିସ୍ତାନରେ ଅଭିଶପ୍ତ ଜୀବନ କାଟୁଥିବା ଅତ୍ୟାଚାରିତ ହିନ୍ଦୁମାନଙ୍କୁ ଭାରତ ଫେରାଇ ଆଣିବା ଦାବିରେ ବୁଧବାର ବିଶ୍ୱ ହିନ୍ଦୁ ପରିଷଦ (ଭିଏଚ୍‌ପି) ପଶ୍ଚିମ ଓଡ଼ିଶା ଧର୍ମପ୍ରଚାର ସମ୍ପାଦକ ଶାନ୍ତନୁ କୁସୁମ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦିଙ୍କୁ ପତ୍ର ଲେଖିଛନ୍ତି। 

 ଶିବ ମନ୍ଦିରରେ ବିଜେଡି କର୍ମୀ

ଶିବ ମନ୍ଦିରରେ ବିଜେଡି କର୍ମୀ

କର୍ଲାମୁଣ୍ଡା,୨୭।୩(ଡି.ଏନ.ଏ.):କଳାହାଣ୍ଡି ଜିଲା କର୍ଲାମୁଣ୍ଡା ବ୍ଲକ ପୁଟିଗଁା ଶିବ ମନ୍ଦିର ପ୍ରାଙ୍ଗଣଠାରେ ବିଜେଡି କର୍ମୀ ସମ୍ମିଳନୀ ବୁଧବାର ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି। 

ଅଟୋ ଓଲଟି ଜଣେ ମୃତ, ୧ ଆହତ

ଲହୁଣୀପଡା, ୨୭।୩ (ଡି.ଏନ.ଏ)- ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ ଜିଲା ଲହୁଣୀପଡା ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ କଲେଇପୋଷ ପଞ୍ଚାୟତ ନୂଆପଡା ଗ୍ରାମରେ ମଙ୍ଗଳବାର ସନ୍ଧ୍ୟା ପ୍ରାୟ ସାଢ଼େ ୫ଟା ବେଳେ ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟିଛି। ଏକ ଅଟୋ ଓଲଟି ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଥିବାବେଳେ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଆହତ ହୋଇ ଚିକିତ୍ସିତ ହେଉଛନ୍ତି।

ସାଧାରଣ ନିର୍ବାଚନ ପରିଚାଳନା ସମ୍ପର୍କରେ ପର୍ଯ୍ୟବେକ୍ଷକ ଓ ନୋଡାଲ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ବୈଠକ 

ସାଧାରଣ ନିର୍ବାଚନ ପରିଚାଳନା ସମ୍ପର୍କରେ ପର୍ଯ୍ୟବେକ୍ଷକ ଓ ନୋଡାଲ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ବୈଠକ 

ସୁନ୍ଦରଗଡ଼, ୨୭।୩ (ଡି.ଏନ୍‌.ଏ) -ସ୍ଥାନୀୟ ପ୍ରଗତି ମଣ୍ଡପ ଠାରେ ମଙ୍ଗଳବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ ଲୋକସଭା ଓ ଏହା ଅଧୀନ ୭ଟି ବିଧାନସଭା ଆସନରେ ସାଧାରଣ ନିର୍ବାଚନ -୨୦୧୯ ପରିଚାଳନା ସମ୍ପର୍କରେ ପର୍ଯ୍ୟବେକ୍ଷକ ଓ ନୋଡାଲ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଏକ ବୈଠକ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି। 

ସରକାରୀ ଯୋଜନା ବାଟ୍‌ବନା:  ଅଜନା ରୋଗ୍‌ରେ ଖଟେ ଶଢୁଛନ୍‌ ବିଶ୍ୱଜିତ

ସରକାରୀ ଯୋଜନା ବାଟ୍‌ବନା: ଅଜନା ରୋଗ୍‌ରେ ଖଟେ ଶଢୁଛନ୍‌ ବିଶ୍ୱଜିତ

ବିନିକା,୨୭ା୩(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ):  ସୁବର୍ଣ୍ଣପୁର ଜିଲା ଡୁଙ୍ଗୁରିପାଲି ବ୍ଲକ ଏସ୍‌.ରାମପୁର ତହସିଲ ଅଧୀନ ବାଙ୍କିପାଲି ଗଁାର କେନାଲପଡ଼ାରେ ରହୁଛନ୍‌ ସ୍ବର୍ଗତ ଦେବାନନ୍ଦ ନାଏକକଁର ପରିବାର।

ଦେବଗଡ ପାଇଁ ଛିଡୁନି ବିଜେଡିର ଅଙ୍କ: ଆଶା ଓ ଆଶଙ୍କାରେ ଆଶାୟୀ

ଦେବଗଡ ପାଇଁ ଛିଡୁନି ବିଜେଡିର ଅଙ୍କ: ଆଶା ଓ ଆଶଙ୍କାରେ ଆଶାୟୀ

ଦେବଗଡ,୨୭।୩(ସ୍ବ.ପ୍ର.) ଆସନ୍ତା ଏପ୍ରିଲ ୨୩ରେ ସମ୍ବଲପୁର ଲୋକସଭା ଓ ଦେବଗଡ ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନ ମଣ୍ଡଳୀ ପାଇଁ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବାକୁ ଥିବା ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ଦେବଗଡ ବିଧାନସଭା ମଣ୍ଡଳୀର ଭାଜପା ଓ କଂଗ୍ରେସ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଚୟନ ଯଥେଷ୍ଟ ଆଗରୁ ସରିଥିବାବେଳେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ  ବିଜେଡି ପ୍ରାର୍ଥୀ ଘୋଷିତ ହୋଇପାରିନାହିଁ|

ଅଚଲ ହେଇ ପଡ଼ିଛେ ସ୍କୁଲର ନଲ୍‌ଚୁଆଁ:  ପିଇଲା ପାଏନ୍‌ ଲାଗି ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ର ଡହକ୍‌ବିକଲ

ଅଚଲ ହେଇ ପଡ଼ିଛେ ସ୍କୁଲର ନଲ୍‌ଚୁଆଁ: ପିଇଲା ପାଏନ୍‌ ଲାଗି ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ର ଡହକ୍‌ବିକଲ

ଜାମଟିକ୍ରା, ୨୭।୩ (ଡି.ଏନ.ଏ):   ଖରାଦିନ ଆଏବାର ଆଗ୍‌ରୁ ଥାନୀୟ ପରଶାସନ ଭିନେ ଭିନେ ସମସିଆର ସାମନା କରବାର ଲାଗି ସବୁବେଲେ ସଜାଗ ହେଇ ରହୁଛେ। 

କାର୍‌ ଧକ୍କାରେ ଛାତ୍ରୀ ମୃତ, କ୍ଷତିପୂରଣ ଦାବିରେ ରାସ୍ତା ଅବରୋଧ

କାର୍‌ ଧକ୍କାରେ ଛାତ୍ରୀ ମୃତ, କ୍ଷତିପୂରଣ ଦାବିରେ ରାସ୍ତା ଅବରୋଧ

ବଙ୍ଗୋମୁଣ୍ଡା,୨୬।୩(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ବଲାଙ୍ଗୀର ଜିଲା ବଙ୍ଗୋମୁଣ୍ଡା-ଭାଲୁମୁଣ୍ଡା ରାସ୍ତାର ଜୋରପଡା ନିକଟସ୍ଥ ମୁଖ୍ୟ ରାସ୍ତାରେ ମଙ୍ଗଳବାର ସକାଳ ୧୦ଟାରେ ଦୁର୍ଘଟଣା  ଘଟିଛି। 

ଶେଷ ଦିନରେ ନାମାଙ୍କନ  ଦାଖଲ କଲେ୨୬ ପ୍ରାର୍ଥୀ: ସାରଦାଙ୍କ ପ୍ରାର୍ଥିତ୍ୱ ନେଇ ବର୍ଷିଲେ ମିନତୀ

ଶେଷ ଦିନରେ ନାମାଙ୍କନ ଦାଖଲ କଲେ୨୬ ପ୍ରାର୍ଥୀ: ସାରଦାଙ୍କ ପ୍ରାର୍ଥିତ୍ୱ ନେଇ ବର୍ଷିଲେ ମିନତୀ

ରାଉରକେଲା ଅଫିସ,୨୬।୩: ଏପ୍ରିଲ ୧୮ ଦ୍ୱିତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ନାମାଙ୍କନପତ୍ର ଦାଖଲର ଶେଷ ଦିନରେ ମଙ୍ଗଳବାର ପାନପୋଷ ଉପଜିଲାପାଳଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ରାଉରକେଲା, ରଘୁନାଥପାଲି ଓ ବୀରମିତ୍ରପୁର ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନ ମଣ୍ଡଳରୁ ୨୬ଜଣ ପ୍ରାର୍ଥୀ ପ୍ରାର୍ଥିପତ୍ର ଦାଖଲ କରିଛନ୍ତି। 

ବାଇକକୁ ପିଟିଲା ତେଲ ବୋଝେଇ ଟ୍ୟାଙ୍କର: ୩ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ଗଲା

ବାଇକକୁ ପିଟିଲା ତେଲ ବୋଝେଇ ଟ୍ୟାଙ୍କର: ୩ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ଗଲା

ପଦ୍ମପୁର, ୨୬।୩(ଡି.ଏନ.ଏ.): ପାଟଣାଗଡ-ପଦ୍ମପୁର ରାସ୍ତାର ବରଗଡ ଜିଲା ବୁଡେନ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ବାଦିମାଲ ଡୁଙ୍ଗୁରୀ ନିକଟରେ ମଙ୍ଗଳବାର ଅପରାହ୍ନ ପ୍ରାୟ ୩ଟାରେ ଏକ ତେଲ ବୋଝେଇ ଟ୍ୟାଙ୍କର ଧକ୍କାରେ ଯାଇଛି  ୩ ବାଇକ ଆରୋହୀଙ୍କ ଜୀବନ। 

ବାରବନ୍ଧାରେ ପୁଣି ମାଓବାଦୀ ପୋଷ୍ଟର

ବାରବନ୍ଧାରେ ପୁଣି ମାଓବାଦୀ ପୋଷ୍ଟର

ବାରବନ୍ଧା/ସେରଗଡ,୨୬।୩(ଡି.ଏନ.ଏ.): କଳାହାଣ୍ଡି ଜିଲା ମ.ରାମପୁର ବ୍ଲକ ବାରବନ୍ଧା ଗ୍ରାମପଞ୍ଚାୟତ ବେଲଗାଁ ଏବଂ ଡୁଡୁକାରାର ଗଁ।ର ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ମଙ୍ଗଳବାର ମାଓବାଦୀ ପୋଷ୍ଟର ଲଗାଯାଇଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । 

ବଳଦ ଚୋରି ଅଭିଯୋଗରେ ୨ ଗିରଫ: ପିକ୍‌ଅପ୍‌ ଭ୍ୟାନ୍‌ ଜବତ

ବଳଦ ଚୋରି ଅଭିଯୋଗରେ ୨ ଗିରଫ: ପିକ୍‌ଅପ୍‌ ଭ୍ୟାନ୍‌ ଜବତ

ସୋହେଲା,୨୬।୩(ଡି.ଏନ.ଏ.): ବରଗଡ଼ ଜିଲା ସୋହେଲା ଥାନା ପାଣିମୋରା ପଞ୍ଚାୟତ ଅଧୀନ ସାଲେପାଲି ଗ୍ରାମର ଜଣେ ଚାଷୀଙ୍କ ବଳଦ ଚୋରି କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ ପୋଲିସ ୨ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିବା ସହ ଏକ ପିକ୍‌ଅପ୍‌ ଭ୍ୟାନ(ନଂ.ଓଡି୧୭କେ/୬୪୫୧) ଜବତ କରିଛି। 

ବିଦ୍ୟୁତ୍‌ ଆଘାତରେ ହାତୀ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣା: ଦାନ୍ତକାଟି ନେଇଥିବା ୩ ଗିରଫ

ବିଦ୍ୟୁତ୍‌ ଆଘାତରେ ହାତୀ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣା: ଦାନ୍ତକାଟି ନେଇଥିବା ୩ ଗିରଫ

ଲାଞ୍ଜିଗଡ଼,୨୬।୩(ଡି.ଏନ.ଏ.): କଳାହାଣ୍ଡି ଜିଲା ଲାଞ୍ଜିଗଡ ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ବିଶ୍ୱନାଥପୁର ବନାଞ୍ଚଳ ଅଧୀନ ହାତୀଶାଳ ବିଟ୍‌ ଲୁମା ଜଙ୍ଗଲରେ ବିଦ୍ୟୁତ୍‌ ଆଘାତରେ ଗତ ଶନିବାର ରାତିରେ ଏକ ଅଣ୍ଡିରା ହାତୀର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିବା ଏବଂ ଦୁର୍ବୃତ୍ତମାନେ ହାତୀର ଦୁଇଟି ଦାନ୍ତକୁ କାଟି ନେଇଯାଇଥିବା ଘଟଣାକୁ ବନବିଭାଗ ଗୁରୁତର ସହ ନେଇ ତଦନ୍ତ ଚଳାଇଥିଲା।

୫ ଗାଁ ଲୋକେ ଝାଡ଼ାବାନ୍ତିରେ ଆକ୍ରାନ୍ତ

୫ ଗାଁ ଲୋକେ ଝାଡ଼ାବାନ୍ତିରେ ଆକ୍ରାନ୍ତ

ନାକଟିଦେଉଳ,୨୫।୩(ଡି.ଏନ.ଏ.): ସମ୍ବଲପୁର ଜିଲା ନାକଟିଦେଉଳ ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ଗିରିଶ୍ଚନ୍ଦ୍ରପୁର ପଞ୍ଚାୟତର ପାଣିଗ୍ରାହୀପାଲି  ଗ୍ରାମର ଆଡ଼ି ସାହି, ଭୁଲକି, କଞ୍ଚନପୁର, ଗିରିଶ୍ଚନ୍ଦ୍ରପୁର ଓ ଟୁରିବାହାଲରେ ଲୋକେ ଝାଡାବାନ୍ତିର ଆକ୍ରାନ୍ତ ହୋଇଛନ୍ତି। 

ବିଜେଡି, ଭାଜପା ସମେତ ନାମାଙ୍କନପତ୍ର ଦାଖଲ କଲେ ୯ ପ୍ରାର୍ଥୀ

ବିଜେଡି, ଭାଜପା ସମେତ ନାମାଙ୍କନପତ୍ର ଦାଖଲ କଲେ ୯ ପ୍ରାର୍ଥୀ

ରାଉରକେଲା ଅଫିସ,୨୫।୩: ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ ଲୋକ ସଭା ଏବଂ ଏହା ଅଧୀନ ୭ ବିଧାନସଭା ଆସନ ପାଇଁ ଦ୍ୱିତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ଏପ୍ରିଲ ୧୮ ତାରିଖରେ ଭୋଟଗ୍ରହଣ କରାଯିବ। 

   ଶେଷ ଦିନରେ ୧୯ଜଣ ଦାଖଲ କଲେ ନାମାଙ୍କନ

ଶେଷ ଦିନରେ ୧୯ଜଣ ଦାଖଲ କଲେ ନାମାଙ୍କନ

ନୂଆପଡା ଅଫିସ,୨୫ା୩: ସାଧାରଣ ନିର୍ବାଚନ ସକାଶେ ଗତ ୧୮ତାରିଖଠାରୁ ନାମାଙ୍କନ ପତ୍ର ଦାଖଲ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବାବେଳେ ଏଥିପାଇଁ ସୋମବାର ଶେଷ ଦିନ ଥିଲା । ଏହି ଦିନ ସୁଦ୍ଧା ଜିଲାରେ ମୋଟ ୧୯ଜଣ ପ୍ରାର୍ଥୀ ନାମାଙ୍କନ ପତ୍ର ଦାଖଲ କରିଛନ୍ତି । 

ଖଡିଆଳରେ କଂଗ୍ରେସର ବିଶାଳ ଶୋଭାଯାତ୍ରା

ଖଡିଆଳରେ କଂଗ୍ରେସର ବିଶାଳ ଶୋଭାଯାତ୍ରା

ଖଡିଆଳ,୨୫।୩(ଡି.ଏନ.ଏ.): ଆସନ୍ତା ସାଧାରଣ ନିର୍ବାଚନକୁ ନେଇ ଖଡିଆଳ ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନ ମଣ୍ଡଳୀରେ ନିର୍ବାଚନ ଉଷ୍ମତା ବଢ଼ିବାରେ ଲାଗିଥିବା ବେଳେ ସୋମବାର ନାମାଙ୍କନ ପତ୍ର ଦାଖଲ କରିବା ପୂର୍ବରୁ କଂଗ୍ରେସ ନିଜର ଶକ୍ତି ପ୍ରଦର୍ଶନ ସ୍ବରୂପ ଏକ ବିଶାଳ ଶୋଭାଯାତ୍ରାର ଆୟୋଜନ କରିଥିଲା । 

ମିଳିଲାନି ସରକାରୀ ସହାୟତା : ପର ଘରେ ମୁଣ୍ଡ ଗୁଞ୍ଜୁଛନ୍ତି  ସେବତୀଙ୍କ ପରିବାର

ମିଳିଲାନି ସରକାରୀ ସହାୟତା : ପର ଘରେ ମୁଣ୍ଡ ଗୁଞ୍ଜୁଛନ୍ତି ସେବତୀଙ୍କ ପରିବାର

କର୍ଲାମୁଣ୍ଡା,୨୫।୩(ଡି.ଏନ.ଏ.):ବାସହୀନଙ୍କ ପାଇଁ ଉଭୟ ରାଜ୍ୟ ଓ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାର ବାସଗୃହ ଯୋଗାଇ ଦେବାକୁ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଆବାସ ଯୋଜନା, ବିଜୁ ପକ୍କଘର ଯୋଜନା କରିଛନ୍ତି । 

ବେଆଇନ ବନ୍ଧୁକ ରଖି ଗିରଫ

ବେଆଇନ ବନ୍ଧୁକ ରଖି ଗିରଫ

ଘଣ୍ଟାପଡା, ୨୫।୩ (ଡି.ଏନ.ଏ):କଣ୍ଟାମାଳ ଥାନା ଘଣ୍ଟାପଡା ଫାଣ୍ଡି ଅନ୍ତର୍ଗତ ଉମା ଗ୍ରାମରେ ରବିବାର ପୋଲିସ ଚଢାଉ କରି ବେଆଇନ ଭାବେ ବନ୍ଧୁକ ରଖିଥିବା ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି। 

ଦାବି ପୂରଣ ହେଲାନି, ଭୋଟ ବର୍ଜନ ନିଷ୍ପତ୍ତି

ଦାବି ପୂରଣ ହେଲାନି, ଭୋଟ ବର୍ଜନ ନିଷ୍ପତ୍ତି

ଜାମଟିକ୍ରା, ୨୫।୩ (ଡି.ଏନ.ଏ): ବରଗଡ ଜିଲା ପଞ୍ଚାୟତିରାଜ ଗ୍ରାମୀଣ ଜଳଯୋଗାଣ ସ୍ବାବଲମ୍ବୀ କାରିଗର ସଂଘର ଏକ ଜରୁରୀ ବୈଠକ ସୋମବାର ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି ।

ବିଜେଡି ଟିକେଟ ପୁନର୍ବିଚାର ଦାବିରେ ନିହାର ବେହେରାଙ୍କ ସମର୍ଥକଙ୍କର ରାଜପଥ ଅବରୋଧ

ବିଜେଡି ଟିକେଟ ପୁନର୍ବିଚାର ଦାବିରେ ନିହାର ବେହେରାଙ୍କ ସମର୍ଥକଙ୍କର ରାଜପଥ ଅବରୋଧ

ଲୋଇସିଂହା,୨୫।୩(ଡି.ଏନ.ଏ): ବଲାଙ୍ଗୀର ଜିଲା ଲୋଇସିଂହା ନିର୍ବାଚନ ମଣ୍ଡଳୀରେ ବିଜେଡି ପ୍ରାର୍ଥୀ ଭାବେ ପ୍ରଦୀପ ବେହେରାଙ୍କୁ ଟିକେଟ ଦିଆଯାଇଛି ।