Dharitri News

ରାୟଗଡା

ପାଖକୁ ଆସନ୍ତି, ଯାହା ଦେଲେ ଖାଆନ୍ତି

ବୈପାରୀଗୁଡ଼ା,୩୧।୧୨( ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)- ଆ..ଆ..ଆ.. ଡାକ ଶୁଣି ପାହାଡ଼ ଉପରୁ ଧାଇଁ ଆସନ୍ତି ଦଳ ଦଳ ମାଙ୍କଡ଼। ଛୁଆଠାରୁ ବଡ଼ ମାଙ୍କଡ଼ ସମସ୍ତେ ଏଥିରେ ସାମିଲ ହୋଇଥାନ୍ତି। ମା’ ମାଙ୍କଡମାନେ କୁନି ଛୁଆକୁ ପେଟରେ ଜାବୁଡି ଧରି ଆସିଥାନ୍ତି। କାରଣ ଖାଇବାକୁ ମିଳିଥାଏ ଭଳିକି ଭଳି ପେଟପୂରା ଖାଦ୍ୟ ।

ପାହାଡ଼ିଆ ଗାଁରେ ପାଣି ଚିନ୍ତା

ପାହାଡ଼ିଆ ଗାଁରେ ପାଣି ଚିନ୍ତା

ପାଣ୍ଡ୍ରିପାଣି,୩୧।୧୨-ସରକାରଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରତି ଗାଆଁକୁ ରାସ୍ତା ଓ ପାନୀୟ ଜଳ ସୁବିଧାରୁ ବଞ୍ଚତ୍ତ ଥିବା ଏପରି ଏକ ଗ୍ରାମ ହେଉଛି ମାଛାଗୁଡ଼ା।

କଇଁଛ ଭର୍ତ୍ତି ପିକ୍‌ଅପ୍‌ ଭ୍ୟାନ୍‌ ଜବତ, ୩ ଗିରଫ

କଇଁଛ ଭର୍ତ୍ତି ପିକ୍‌ଅପ୍‌ ଭ୍ୟାନ୍‌ ଜବତ, ୩ ଗିରଫ

ମାଲକାନଗିରି/କାଲିମେଳା, ୩୧।୧୨(ଡି.ଏନ.ଏ.): ମାଲକାନଗିରି ଜିଲା କାଲିମେଳା ବନ ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ଚଢ଼ାଉ କରାଯାଇ ୧୬ କ୍ୱିଣ୍ଟାଲ କଇଁଛ ଜବତ କରାଯାଇଛି। କଇଁଛମାନଙ୍କର ଆନୁମାନିକ ମୂଲ୍ୟ ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କା ହେବ ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି।

ବନ ବିଭାଗର ଚଢାଉ: କାଠ ଜବତ

ବନ ବିଭାଗର ଚଢାଉ: କାଠ ଜବତ

ନବରଙ୍ଗପୁର, ୩୦।୧୨(ବି.ପ୍ର.) ନବରଙ୍ଗପୁର ଗୁମ୍ଭିରିଆଗୁଡାସ୍ଥିତ ମହିମାନଗର ବାସିନ୍ଦା ଏ.ଶ୍ରୀନିବାସ ରାଓଙ୍କ ଘରେ ଜଙ୍ଗଲ ବିଭାଗ ଚଢାଉ କରି ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଶାଗୁଆନ କାଠ ଜବି କରିଛି ।

ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ଓଲଟିଲା ଦମକଳ: ଡ୍ରାଇଭର ମୃତ

ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ଓଲଟିଲା ଦମକଳ: ଡ୍ରାଇଭର ମୃତ

ନବରଙ୍ଗପୁର, ୩୦।୧୨(ବି.ପ୍ର.) ନବରଙ୍ଗପୁର ଜିଲା ଉମରକୋଟ ଥାନା ଅଧୀନ ଅଧିକାରୀଗୁଡା ନିକଟରେ ଶୁକ୍ରବାର ରାତିରେ ଏକ ଦମକଳ ଗାଡି ଓଲଟି ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଡ୍ରାଇଭର ପୂର୍ଣ୍ଣଚନ୍ଦ୍ର ଜାନିଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି ।

ଡାକ୍ତରଙ୍କ ବ୍ୟାଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟରୁ  ଟଙ୍କା ଗାଏବ: ଥାନାରେ ମାମଲା

ଡାକ୍ତରଙ୍କ ବ୍ୟାଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟରୁ ଟଙ୍କା ଗାଏବ: ଥାନାରେ ମାମଲା

ଜୟପୁର,୩୦। ୧୨(ନି.ପ୍ର.)- କୋରାପୁଟ ଜିଲା ଜୟପୁର ଟାଉନ ଥାନାରେ ଶନିବାର ବ୍ୟାଙ୍କ ଜଣେ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ବ୍ୟାଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟରୁ ଟଙ୍କା ଗାଏବ ହୋଇଥିବା ନେଇ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି ।

ସ୍ଥିତି ଜାହିର କଲେ ମାଓବାଦୀ: ଗାଁର କମ୍ୟୁନିଟି ହଲ୍‌ରେ ଥିବା ଟିଭି ଜାଳିଦେଲେ

ସ୍ଥିତି ଜାହିର କଲେ ମାଓବାଦୀ: ଗାଁର କମ୍ୟୁନିଟି ହଲ୍‌ରେ ଥିବା ଟିଭି ଜାଳିଦେଲେ

ମାଲକାନଗିରି, ୩୦।୧୨(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)- ମାଲକାନଗିରି ଜିଲା କାଲିମେଳା ଥାନା ଅଧୀନ କୁରୁବ ଗ୍ରାମର କମ୍ୟୁନିଟି ଗୃହରେ ଥିବା ଏକ ଟିଭିକୁ ଜାଳିଦେବା ମାଓବାଦୀମାନେ ଜାଳି ଦେଇଛନ୍ତି । ଏହାଛଡା ଘରେ ଥିବା ଅନ୍ୟ ଆସବାବପତ୍ରକୁ ଭଙ୍ଗାରୁଜା କରି ଦେଇଛନ୍ତି ।

ବସଷ୍ଟାଣ୍ଡ ନିକଟରୁ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର

ବସଷ୍ଟାଣ୍ଡ ନିକଟରୁ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର

କୋରାପୁଟ,୨୯।୧୨(ସ୍ବ.ପ୍ର) ଶୁକ୍ରବାର ସକାଳେ କୋରାପୁଟ ବସଷ୍ଟାଣ୍ଡରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସନ୍ଦେହଜନକ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି । ମୃତକ ଜଣକ ହେଲେ ଜୟପୁର ପରଜା ସାହିର ଶମ୍ବୁ ପରଜା(୫୫) ।

ବସ୍‌ ଧକ୍କାରେ ମହିଳାଙ୍କ  ମୃତ୍ୟୁ

ବସ୍‌ ଧକ୍କାରେ ମହିଳାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ

ଜୟପୁର,୨୯।୧୨(ଡି.ଏନ.ଏ) କୋରାପୁଟ ଜିଲା ଜୟପୁର ସଦରଥାନା ଉମୁରି ଗ୍ରାମ ବସଷ୍ଟାଣ୍ଡ ନିକଟରେ ଏକ ଘରୋଇ ବସ ଧକ୍କାରେ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି। ସେହେଲେ ସୌରାଗୁଡା ଗ୍ରାମର ପୂର୍ଣ୍ଣିମା ମାଝି (୪୬)।

କୁଣ୍ଡାଗାଡ଼ିରୁ ଧାନ ଧରିଲା ଯୋଗାଣ ବିଭାଗ:୩୧୯ ବସ୍ତା ଧାନ, ଟ୍ରକ ଜବତ

କୁଣ୍ଡାଗାଡ଼ିରୁ ଧାନ ଧରିଲା ଯୋଗାଣ ବିଭାଗ:୩୧୯ ବସ୍ତା ଧାନ, ଟ୍ରକ ଜବତ

ମାଲକାନଗିରି,୨୯।୧୨(ସ୍ବ.ପ୍ର./ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.) ମାଲକାନଗିରି ଜିଲା ଯୋଗାଣ ବିଭାଗ ଗୁରୁବାର ରାତିରେ ମାଥିଲି ବ୍ଲକ କତାମେଟାରେ ଧାନ ଚୋରା ଚାଲାଣ ବେଳେ ଚଢ଼ାଉ କରାଯାଇ ଧାନବସ୍ତା ଓ ମିନିଟ୍ରକ୍‌ (ଓଆର ୨୪ ୬୧୪୭) ଜବତ ହୋଇଛି। ଗାଡ଼ିରେ କୁଣ୍ଡା ଲୋଡ୍‌ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଭିତରୁ ଦୁଇଶହ ବସ୍ତା ଧାନ ବାହାରିଥିଲା। ସେହିପରି ଜାମଗୁଡ଼ା ଗ୍ରାମର ଏକ ବିଜୁ ପକ୍କାଘରୁ ୧୧୯ ବସ୍ତା ଧାନ ଜବତ ହୋଇଛି। ସହକାରୀ ଯୋଗାଣ ଅଧିକାରୀ ମନୋଜ ପ୍ରଧାନଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ କର୍ମଚାରୀମାନେ ଏହି ଚଢ଼ାଉ କରିଥିଲେ।

ସ୍କୁଲଗୃହ ତାଲା ଭାଙ୍ଗି ଚୋରି: ୨୬ ବସ୍ତା ଚାଉଳ, ୬୦ କି.ଗ୍ରା. ଡାଲି ନେଇଗଲେ

ସ୍କୁଲଗୃହ ତାଲା ଭାଙ୍ଗି ଚୋରି: ୨୬ ବସ୍ତା ଚାଉଳ, ୬୦ କି.ଗ୍ରା. ଡାଲି ନେଇଗଲେ

ଦଶମନ୍ତପୁର,୨୯।୧୨(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)- କୋରାପୁଟ ଜିଲା ଦଶମନ୍ତପୁର ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ପରଜାବେଡାପଦର ପଞ୍ଚାୟତସ୍ଥିତ ୧୦୦ ଶଯ୍ୟା ବିଶିଷ୍ଟ ଛାତ୍ରୀନିବାସ ହଷ୍ଟେଲ ଗୃହର ଷ୍ଟୋର ଭାଙ୍ଗି ଗତ ଗୁରୁବାର ରାତିରେ ୨୬ ବସ୍ତା ଚାଉଳ ଏବଂ ୬୦କି.ଗ୍ରା ଡାଲି ଚୋରି ହୋଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି ।

ଡାଇଭର୍ସନ ରାସ୍ତା ପାଇଁ ଜମି ମାଲିକ-ଠିକାଦାର ବିବାଦ :୬ଘଣ୍ଟା ଗାଡିମୋଟର ଚଳାଚଳ ବନ୍ଦ

ଡାଇଭର୍ସନ ରାସ୍ତା ପାଇଁ ଜମି ମାଲିକ-ଠିକାଦାର ବିବାଦ :୬ଘଣ୍ଟା ଗାଡିମୋଟର ଚଳାଚଳ ବନ୍ଦ

ନନ୍ଦପୁର,୨୯।୧୨ (ଡି.ଏନ.ଏ.)- କୋରାପୁଟ ଜିଲା ନନ୍ଦପୁର ବ୍ଲକ ଥୁବା ପଞ୍ଚାୟତ ମହକୁମା ନିକଟ ମୁଖ୍ୟରାସ୍ତା ଗୋରାଡି ନାଳ ଉପରେ ନିର୍ମାଣ ହେଉଥିବା ପୋଲ ପାର୍ଶ୍ୱରେ ଡାଇଭର୍ସନ ରାସ୍ତା ଯାଇଛି। ଏନେଇ ଜମି ମାଲିକ ଏବଂ ସମ୍ପୃକ୍ତ ଠିକାଦାରଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବିବାଦ ଯୋଗୁ ଜମିମାଲିକ ଉକ୍ତ ଡାଇଭର୍ସନ ରାସ୍ତାକୁ ଶୁକ୍ରବାର ବନ୍ଦ କରିଦେଇଛନ୍ତି।

ବାରମ୍ବାର ବଦଳୁଛନ୍ତି ବିଡିଓ

ପଟ୍ଟାଙ୍ଗି,୨୯।୧୨(ଡି.ଏନ.ଏ.)-କୋରାପୁଟ ଜିଲା ପଟ୍ଟାଙ୍ଗି ବ୍ଲକ ପ୍ରତି ରାଜ୍ୟ ସରକାର କିମ୍ବା ଜିଲା ପ୍ରଶାସନ ବିଭିନ୍ନ ପଦପଦବୀ ପୂରଣ ଲାଗି କାୈଣସି ଆନ୍ତରିକତା ପ୍ରଦର୍ଶନ କରୁନାହାନ୍ତି ବୋଲି ଜିଲା କଂଗ୍ରେସର ଆଦିବାସୀ ସେଲ ସଭାପତି ତଥା ପୂର୍ବତନ ବିଧାୟକ ରାମଚନ୍ଦ୍ର କାଡାମ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି।

ଶ୍ରୀୟା ପାଇବ ନୂଆ ପରିବାର

କୋରାପୁଟ,୨୯।୧୨ (ଡି.ଏନ.ଏ.)-ଗତ ଜୁଲାଇ ୧୧ରେ ବୋରିଗୁମ୍ମା ନିଳଗିରି ଜଙ୍ଗଲରୁ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ମୃତଦେହ ପାଖରେ ଏକ ଶିଶୁକନ୍ୟାକୁ ପୋଲିସ ପାଇଥିଲା।

ଅଜଣା ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର

ଅଜଣା ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର

ନବରଙ୍ଗପୁର, ୨୮।୧୨(ବି.ପ୍ର.) ନବରଙ୍ଗପୁର ଜିଲା ପାପଡାହାଣ୍ଡି ବ୍ଲକ ମଇଦଲପୁର ଫାଣ୍ଡି ଅଧୀନ ସେମଳାଜାନିଗୁଡା ରାସ୍ତା ମଝିରେ ଏକ ଅଜଣା ଯୁବକ ମୃତଦେହ ପୋଲିସ ଗୁରୁବାର ଉଦ୍ଧାର କରିଛି ।

ବାଇକ୍‌ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଓଡିଶା ଆର୍‌ ପୋଲିସ ଫୋର୍ସ ଯବାନ ମୃତ

ବାଇକ୍‌ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଓଡିଶା ଆର୍‌ ପୋଲିସ ଫୋର୍ସ ଯବାନ ମୃତ

ନବରଙ୍ଗପୁର, ୨୮।୧୨(ବି.ପ୍ର.) ନବରଙ୍ଗପୁର ଥାନା ଅଧୀନ କୁଲୁଘାଟି ନିକଟରେ ଏକ ବାଇକ୍‌ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଓଡିଶା ଆର୍‌ ପୋଲିସ ଫୋର୍ସର ଜଣେ ଯବାନଙ୍କ ଗୁରୁବାର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି । ମୃତକ ହେଲେ ସ୍ଥାନୀୟ ବରଗାଁର ତୈଳ ସୌରା ।

ସୀମାନ୍ତରେ ଲାଲ୍‌ ଆତଙ୍କ: କଲ୍‌ଭର୍ଟ୍ଟ ଉଡାଇଲେ ମାଓବାଦୀ

ସୀମାନ୍ତରେ ଲାଲ୍‌ ଆତଙ୍କ: କଲ୍‌ଭର୍ଟ୍ଟ ଉଡାଇଲେ ମାଓବାଦୀ

ମାଲକାନଗିରି, ୨୮।୧୨(ସ୍ବ.ପ୍ର./ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.) ମାଓବାଦୀଙ୍କ ଲ୍ୟାଣ୍ଡମାଇନ୍‌ ବିସ୍ଫୋରଣ ହେତୁ ମାଲକାନଗିରି ସୀମାନ୍ତ ଛତିଶଗଡ ସୁକ୍‌ମା ଜିଲା ଧରମାପେଟା ଓ ଫେନ୍ଦାଗୁଡା ମଝିରେ ଥିବା ଏକ କଲ୍‌ଭଟ୍ଟ କ୍ଷତିଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇଛି ।

 ୨୧ ଧାନ ମିଲ୍‌ରେ ଏକକାଳିନ ଚଢାଉ

୨୧ ଧାନ ମିଲ୍‌ରେ ଏକକାଳିନ ଚଢାଉ

ମାଲକାନଗିରି, ୨୮।୧୨(ସ୍ବ.ପ୍ର./ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.) ମାଲକାନଗିରି ଜିଲାପାଳ କେ.ସୁଦର୍ଶନ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶରେ ଗୁରୁବର ଜିଲାର ସଦରମହକୁମା ସହ କାଲିମେଳା, ମାଥିଲି, କୋରୁକୋଣ୍ଡା, ବାଲିମେଳା ,ଏମ.ଭି-୦୭ ଅଞ୍ଚଳର ୨୧ଟି ରାଇସ୍‌ ମିଲରେ ଏକକାଳିନ ଚଢାଉ କରାଯାଉଛି ।

ଖବରଦାତା ସମ୍ମିଳନୀରେ ମାଓବାଦୀଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ସମ୍ବନ୍ଧରେ ସୂଚନା ଦେଲେ ଏସ୍‌ପି

ଖବରଦାତା ସମ୍ମିଳନୀରେ ମାଓବାଦୀଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ସମ୍ବନ୍ଧରେ ସୂଚନା ଦେଲେ ଏସ୍‌ପି

ମାଲକାନଗିରି, ୨୮। ୧୨(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.) ମାଲକାନଗିରି ଏସ୍‌ପି ଜଗମହୋନ ମୀନା ଗୁରୁବାର ଏକ ଖବରଦାତା ସମ୍ମିଳନୀରେ ଗିରଫ ମାଓବାଦୀଙ୍କ ଆମତ୍ହତ୍ୟା ସମ୍ବନ୍ଧରେ ସ୍ପଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି । ବୁଧବାର ମାଲକାନଗିରି ଚିତ୍ରକୋଣ୍ଡା, ପଡ଼ିଆ, ମାଥିଲି ଓ ମହୁପଦର ଅଞ୍ଚଳରୁ ବିଭିନ୍ନ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡରେ ଜଡ଼ିତ ୧୨ ମାଓବାଦୀଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିଲା । ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ମାଥିଲି ଥାନା ଯନ୍ଧ୍ରାଗୁଡ଼ା ଗ୍ରାମର ଗିରଫ ମାଓବାଦୀ ସମା କବାସୀ ଟୟଲେଟକୁ ଯାଇଥିବା ବେଳେ ସେଠାରେ ଗାମୁଛା ବେକରେ ଲଗାଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିଲେ ।

‘ବାପା, ଆମ ଗାଁ ଆଉ କେତେ ଦୂର’

‘ବାପା, ଆମ ଗାଁ ଆଉ କେତେ ଦୂର’

ବୈପାରୀଗୁଡ଼ା,୨୮।୧୨(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.) ବୈପାରୀଗୁଡ଼ା ମାଝିଗୁଡା ପଞ୍ଚାୟତ ସଦରରୁ ୪/୫ କିମି ଦୂରରେ ରହିଛି ଆମାପଡ଼ା, ଡାହାଣୀଚୁଆ, ଟିକ୍ରପଡା ଓ ଖିଆଲପୁଟ ଭଳି କନ୍ଧ ଆଦିବାସୀ ବସତି ଗାଁ । ସରକାରୀ କଳର ଉଦାସୀନତା କାରଣରୁ ଏସବୁ ଗାଁ ବିକାଶ ଚକ୍ରରେ ବହୁ ପଛରେ ପଡିଯାଇଛି । ଗାଁ କୁ ଯିବାକୁ ରାସ୍ତା ନ ଥିବା କାରଣରୁ ବୋରୱେଲ୍‌ ଗାଡି ଯାଇପାରୁ ନାହିଁ । ଫଳରେ ନଳକୂଅଟିଏ ଏଯାବତ୍‌ ସେଠାରେ ଖୋଳାଯାଇ ପାରୁନାହିଁ ।

ସାଧାରଣତନ୍ତ୍ର ପରେଡ ପାଇଁ ଦିଲ୍ଲୀ ଯିବେ ଗଜପତିର ଦୁର୍ଗାପ୍ରସାଦ

ସାଧାରଣତନ୍ତ୍ର ପରେଡ ପାଇଁ ଦିଲ୍ଲୀ ଯିବେ ଗଜପତିର ଦୁର୍ଗାପ୍ରସାଦ

ପାରଳାଖେମୁଣ୍ଡି,୨୮।୧୨(ସ୍ବ.ପ୍ର.) ଆସନ୍ତା ସାଧାରଣତନ୍ତ୍ର ଦିବସରେ ଦିଲ୍ଲୀରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଜାତୀୟସ୍ତରୀୟ ପରେଡରେ ଭାଗ ନେବା ପାଇଁ ଗଜପତି ଜିଲା ପାରଳାଖେମୁଣ୍ଡି ସହରସ୍ଥ କୁମୁଟି ସାହିର ଦୁର୍ଗାପ୍ରସାଦ ମହାଙ୍କୁଡ ମନୋନୀତ ହୋଇଛନ୍ତି ।

୧୨ ମାଓବାଦୀ ଗିରଫ: ପୋଲିସ ହେପାଜତରେ ଜଣେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିବା ଚର୍ଚ୍ଚା

୧୨ ମାଓବାଦୀ ଗିରଫ: ପୋଲିସ ହେପାଜତରେ ଜଣେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିବା ଚର୍ଚ୍ଚା

ମାଲକାନଗିରି ଜିଲା ପୋଲିସ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ବୁଧବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଏକ ଅଭାବନୀୟ କାଣ୍ଡ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ହତଚକିତ କରିଦେଇଛି। ସକାଳେ ଗିରଫ ହୋଇଥିବା ୧୨ ଜଣ ମାଓବାଦୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ ପୋଲିସ ହେପାଜତରେ ଥାଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିବା ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି। ମୃତକ ଜଣକ ମାଥିଲି ଥାନା ଜନ୍ଧ୍ରାଗୁଡ଼ା ଗ୍ରାମର ବାସିନ୍ଦା ବୋଲି ଜଣାପଡ଼ିଛି।

ଆଇଟିଆଇରେ ତାଲା ମାରି ଧାରଣାରେ ଅସ୍ଥାୟୀ ପ୍ରଶିକ୍ଷକ

ଆଇଟିଆଇରେ ତାଲା ମାରି ଧାରଣାରେ ଅସ୍ଥାୟୀ ପ୍ରଶିକ୍ଷକ

ଜୟପୁର ବ୍ଲକ ଆମ୍ବାଗୁଡ଼ା ସ୍ଥିତ ସରକାରୀ ଗୋପବନ୍ଧୁ ଆଇଟିଆଇ ଫାଟକରେ ତାଲା ପକାଇ ବୁଧବାର ଅସ୍ଥାୟୀ ପ୍ରଶିକ୍ଷକମାନେ ଧାରଣା ଦେଇଛନ୍ତି।

 ଯୁବକଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର

ଯୁବକଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର

ବାଲିମେଳା ଏନଏସି ଅଧୀନ ଦୈନିକ ବଜାରର ଓଡିଆସାହି ବାସିନ୍ଦା ସୁବାସ ପଣ୍ଡାଙ୍କ ପୁଅ ବୁନା(୨୦)ଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ ନିଜ ଘରୁ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଛି।