ବ୍ରହ୍ମପୁର

ଭାଜପା ଏଜେଣ୍ଟଙ୍କୁ ମାଡ ପ୍ରତିବାଦରେ ରାସ୍ତାରୋକୋ,ବିଳମ୍ବିତ ରାତି ଯାଏ ପୋଲିଂ ପାର୍ଟି ଅଟକ

ଭାଜପା ଏଜେଣ୍ଟଙ୍କୁ ମାଡ ପ୍ରତିବାଦରେ ରାସ୍ତାରୋକୋ,ବିଳମ୍ବିତ ରାତି ଯାଏ ପୋଲିଂ ପାର୍ଟି ଅଟକ

ଦିଗପହଣ୍ଡି,୧୧ା୪(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)- ଦିଗପହଣ୍ଡି ବ୍ଲକ ଗୋପାଳପୁର ଗ୍ରାମ ୧୧୮ନଂ ବୁଥର ଭାଜପା ଏଜେଣ୍ଟ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ଭୂୟଁାଙ୍କୁ ବିଜେଡି ସମର୍ଥକମାନେ ମାଡ ମାରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ପ୍ରତିବାଦରେ ଦିଗପହଣ୍ଡି ନିର୍ବାଚନମଣ୍ଡଳୀ ଭାଜପା ପ୍ରାର୍ଥିନୀ ପିଙ୍କି ପ୍ରଧାନ ସମର୍ଥକଙ୍କ ସହ ବୁଥ୍‌ ସମ୍ମୁଖରେ ଧାରଣାରେ ବସିଛନ୍ତି। ପ୍ରିଜାଇଡିଂ ଓ ପୋଲିଂ ଅଫିସରଙ୍କ ସମେତ ଭୋଟ ଗ୍ରହଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିୟୋଜିତ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ଭାଜପା ସମର୍ଥକମାନେ ରାତି ୧୦ଟା ଯାଏ ଅଟକ ରଖିଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି। ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚତ୍ ବୁଝାଶୁଝା ଚଳାଇଛି।

କନ୍ଧମାଳରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ନିର୍ବାଚନୀ ପ୍ରଚାର:  ଶେଷନିଃଶ୍ୱାସ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଓଡ଼ିଶାର ସେବା କରିବି

କନ୍ଧମାଳରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ନିର୍ବାଚନୀ ପ୍ରଚାର: ଶେଷନିଃଶ୍ୱାସ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଓଡ଼ିଶାର ସେବା କରିବି

ଦାରିଙ୍ଗବାଡ଼ି,୧୧।୪(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): କନ୍ଧମାଳ ଜିଲା ଦାରିଙ୍ଗବାଡ଼ି ବ୍ଲକ ଅଞ୍ଚଳକୁ ଗୁରୁବାର ବିଜେଡି ରାଜ୍ୟ ସଭାପତି ତଥା ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ ନିର୍ବାଚନୀ ଗସ୍ତ କରିଛନ୍ତି। ସେ ହେଲିପ୍ୟାଡ୍‌ ପଡ଼ିଆରେ ଅପରାହ୍ନ ସାଢ଼େ ୨ଟାରେ ପହଞ୍ଚି ଆୟୋଜିତ ସାଧାରଣ ସଭାରେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ। 

ଯୁବତୀଯୁବକଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ପ୍ରେମକୁ ନେଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିବା ସନ୍ଦେହ

ଯୁବତୀଯୁବକଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ପ୍ରେମକୁ ନେଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିବା ସନ୍ଦେହ

ଜଗନ୍ନାଥ ପ୍ରସାଦ,୧୧।୪(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଜଗନ୍ନାଥ ପ୍ରସାଦ ଥାନା ନୂଆ କମସର ଗ୍ରାମ ନିକଟ କାଜୁ ଜଙ୍ଗଲରୁ ଗୁରୁବାର ଯୁବତୀଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଛି। ଗୋଟିଏ ଗଛରେ ଉଭୟ ରଶି ଲଗାଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିବା କୁହାଯାଉଛି।

ବିଜେଡିର ଥାନା ଘେରାଉ

ବିଜେଡିର ଥାନା ଘେରାଉ

ଭଞ୍ଜନଗର,୧୧ା୪(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ବିଜେଡିି ସମର୍ଥକଙ୍କୁ ଭାଜପା ସମର୍ଥକଙ୍କ ଆକ୍ରମଣ ପ୍ରତିବାଦରେ ଭଞ୍ଜନଗର ନିର୍ବାଚନ ମଣ୍ଡଳୀ ବିଜେଡି ପକ୍ଷରୁ ଗୁରୁବାର ଥାନା ଘେରାଉ କରାଯାଇଛି।

ଭାଜପାର ଥାନା ଘେରାଉ

ଭାଜପାର ଥାନା ଘେରାଉ

ଭଞ୍ଜନଗର,୧୧ା୪(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଭଞ୍ଜନଗର ନିର୍ବାଚନ ମଣ୍ଡଳୀ ଅନ୍ତର୍ଗତ ତୁରୁମୁରେ ବିଜେଡି ଏବଂ ଭାଜପା ସମର୍ଥକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସଂଘର୍ଷ ଘଟିଥିଲା। ଏଥିରେ ଉଭୟ ଗୋଷ୍ଠୀର ୪ ଜଣ ଆହତ ହୋଇଥିଲେ।

ଶିକାରୀଙ୍କ ଗୁଳିରେ ଗଲା ଶିକାରୀଙ୍କ ଜୀବନ

ଶିକାରୀଙ୍କ ଗୁଳିରେ ଗଲା ଶିକାରୀଙ୍କ ଜୀବନ

ଭଞ୍ଜନଗର,୧୧ା୪(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲା ତାରସିଂ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ରୁଢ଼ାପଦର ଜଙ୍ଗଲରେ ବୁଧବାର ରାତିରେ ଏକ ଗୁଳିକାଣ୍ଡ ଘଟିଛି। ଏଥିରେ ସୁନୀଲ ନାଇକଙ୍କ ଜୀବନ ଯାଇଛି। 

ଇଭିଏମ୍‌, ଭିଭିପିିଏଟିରେ ଯାନ୍ତ୍ରିକ ତ୍ରୁଟି: ଛତ୍ରପୁରରେ ଅଢ଼େଇ ଘଣ୍ଟା ବିଳମ୍ବରେ ଭୋଟଦାନ ଆରମ୍ଭ

ଇଭିଏମ୍‌, ଭିଭିପିିଏଟିରେ ଯାନ୍ତ୍ରିକ ତ୍ରୁଟି: ଛତ୍ରପୁରରେ ଅଢ଼େଇ ଘଣ୍ଟା ବିଳମ୍ବରେ ଭୋଟଦାନ ଆରମ୍ଭ

ଛତ୍ରପୁର, ୧୧।୪(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)- ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲା ଛତ୍ରପୁର ନିର୍ବାଚନମଣ୍ଡଳୀ ଅଧୀନ ୨ଟି ବୁଥରେ ଗୁରୁବାର ଅଢ଼େଇ ଘଣ୍ଟା ବିଳମ୍ବରେ ଭୋଟ ଗ୍ରହଣ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି। ଇଭିଏମ୍‌,  ଭିଭିପିଏଟିରେ ଯାନ୍ତ୍ରିକ ତ୍ରୁଟି ଯୋଗୁ ଏପରି ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିଲା। 

ଦିଗପହଣ୍ଡିର ୫ନମ୍ବର ଓ୍ବାର୍ଡରେ ଶାନ୍ତିଶୃଙ୍ଖଳାରେ ଚାଲିଛି ମତଦାନ

ଦିଗପହଣ୍ଡିର ୫ନମ୍ବର ଓ୍ବାର୍ଡରେ ଶାନ୍ତିଶୃଙ୍ଖଳାରେ ଚାଲିଛି ମତଦାନ

ଦିଗପହଣ୍ଡି,୧୧।୪: ଦିଗପହଣ୍ଡି ଏନ୍‌ଏସିର ୫ନଂ ଓ୍ବାର୍ଡ଼ ଅନ୍ତର୍ଗତ ଭୋଟକେନ୍ଦ୍ର-୪୪ ଓ ୨ ନଂ ଓ୍ବାର୍ଡର ଭୋଟକେନ୍ଦ୍ର-୩୭ରେ ସକାଳ ୭ଟାରୁ ଶାନ୍ତିଶୃଙ୍ଖଳାର  ସହ ଭୋଟରମାନେ ଭୋଟ ଦେଇଛନ୍ତି।

ଦିଗପହଣ୍ଡିରେ ଭୋଟ ଗ୍ରହଣ ଆରମ୍ଭ

ଦିଗପହଣ୍ଡିରେ ଭୋଟ ଗ୍ରହଣ ଆରମ୍ଭ

ଦିଗପହଣ୍ଡି,୧୧।୪(ଡି.ଏନ.ଏ): ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲା ଦିଗପହଣ୍ଡି ନିର୍ବାଚନମଣ୍ଡଳୀ ୧୩୪ ନମ୍ବର ଅଧିନ ଦିଗପହଣ୍ଡି ଏନ.ଏ.ସି ଓ୍ବାର୍ଡ ନମ୍ବର-୧ରେ ଗୁରୁବାର ମତଦାନ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି। 

କମୁଛି ସମୟ, ବଢୁଛି ଭିଡ଼

କମୁଛି ସମୟ, ବଢୁଛି ଭିଡ଼

ବ୍ରହ୍ମପୁର ଅଫିସ,୧୧ା୪- ବ୍ରହ୍ମପୁରର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ମା’ ବୁଢ଼ୀଠାକୁରାଣୀ ଯାତ୍ରା ଅବଧି ୧୩ଦିନ ଅତିକ୍ରାନ୍ତ କରିଛି ା ୧୩ତମ ଦିବସରେ ମଧ୍ୟ ମା’ଙ୍କୁ ଅସ୍ଥାୟୀ ପୀଠ ତଥା ବାପଘରେ ଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ନାହିଁ ନ ଥିବା ଭିଡ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି |

ଭୋଟ ଦେବେନି ମଗମୁଣ୍ଡାର ୫୦୦ରୁ ଊର୍ଦ୍ଧ୍ୱ ଭୋଟର

ଭୋଟ ଦେବେନି ମଗମୁଣ୍ଡାର ୫୦୦ରୁ ଊର୍ଦ୍ଧ୍ୱ ଭୋଟର

ଫିରିଙ୍ଗିଆ,୧୧ା୪-  ଫିରିଙ୍ଗିଆ ବ୍ଲକ ପବିଙ୍ଗିଆ ପଞ୍ଚାୟତ ମଗମୁଣ୍ଡା ଗ୍ରାମବାସୀ ବିଭିନ୍ନ ସମସ୍ୟା ମଧ୍ୟରେ ଅଛନ୍ତି। ନିର୍ବାଚନ ପୂର୍ବରୁ  ସମସ୍ୟା ସମାଧାନ ନ ହେଲେ ଭୋଟ ବର୍ଜନ କରାଯିବ ବୋଲି ଡିସେମ୍ବରରେ ପ୍ରଶାସନକୁ ଅବଗତ କରାଯାଇଥିଲା। 

ଭାଗୀରଥି  ହତ୍ୟା ଘଟଣା: ୨ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଆଜୀବନ ଜେଲ

ଭାଗୀରଥି ହତ୍ୟା ଘଟଣା: ୨ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଆଜୀବନ ଜେଲ

ବ୍ରହ୍ମପୁର ଅଫିସ,୧୧ା୪- ବହୁଚର୍ଚ୍ଚିତ ଜି .ଭାଗୀରଥି ରେଡ୍ଡୀ ହତ୍ୟା ମାମଲାର  ବୁଧବାର ଅତିରିକ୍ତ ଜିଲା  ଦୌରାଜଜ-୧ଙ୍କ କୋର୍ଟରେ ବିଚାର ହୋଇଥିଲା। ପ୍ରମାଣ ମିଳିବାରୁ ଜଜ୍‌ ସଞ୍ଜୟ କୁମାର ସାହୁ ୨ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଆଜୀବନ କାରାଦଣ୍ଡରେ ଦଣ୍ଡିତ କରିଛନ୍ତି।

କାର୍‌ ସହ ମଦ ଜବତ, ଜଣେ ଗିରଫ

କାର୍‌ ସହ ମଦ ଜବତ, ଜଣେ ଗିରଫ

ଛତ୍ରପୁର,୧୦।୪(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ଚମାଖଣ୍ଡି ଥାନା ବଣବୁଲାପଲ୍ଲୀ ଗଁାରେ ବୁଧବାର ରାତିରେ ବ୍ୟାପକ ମଦ ସହ ଏକ କାର୍‌କୁ ପୋଲିସ୍‌ ଜବତ କରିଛି। ଏଥିରେ ସମ୍ପୃକ୍ତ ତଥା ଚମାଖଣ୍ଡି ଥାନା ଅଧୀନ ବଣବୁଲାପଲ୍ଲୀ ଗଁାର ସିଏଚ୍‌ ମନୋଜ କୁମାର ରେଡ୍ଡୀଙ୍କୁ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଥିବା ଛତ୍ରପୁର ଏସ୍‌ଡିପିଓ ଉତ୍କଳ କେଶରୀ ଦାଶ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି।

ବିଜେଡି ପାଇଁ ପ୍ରଚାର କଲେ ଅଭିନେତା କୁନା ତ୍ରିପାଠୀ

ବିଜେଡି ପାଇଁ ପ୍ରଚାର କଲେ ଅଭିନେତା କୁନା ତ୍ରିପାଠୀ

ହିଞ୍ଜିଳିକାଟୁ/ଶେରଗଡ,୧୦।୪(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)-ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ନିର୍ବାଚନ ମଣ୍ଡଳୀ ହିଞ୍ଜିଳିକାଟୁରେ ବୁଧବାର ଅଭିନେତା କୁନା ତ୍ରିପାଠୀ ବିଜେଡି ପାଇଁ ମାରାଥନ୍‌ ପ୍ରଚାର ଓ ରୋଡ୍‌ ଶୋ କରିଛନ୍ତି। ଓଡ଼ିଶାର ବିକାଶ ଧାରା ଓ ମହିଳାଙ୍କୁ ସଶକ୍ତ କରିବା ନେଇ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସ୍ବପ୍ନକୁ ସାକାର କରିବାକୁ ପୁଣି ଥରେ ଆଶୀର୍ବାଦ କରିବାକୁ ଭୋଟରମାନଙ୍କୁ ନିବେଦନ କରିଥିଲେ।

ପରିତ୍ୟକ୍ତ କୂଅ ପାଣି ପିଉଛନ୍ତି ସେଲାବାଡା ଗ୍ରାମବାସୀ

ପରିତ୍ୟକ୍ତ କୂଅ ପାଣି ପିଉଛନ୍ତି ସେଲାବାଡା ଗ୍ରାମବାସୀ

ତୁମୁଡିବନ୍ଧ,୧୦।୪(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ତୁମୁଡିବନ୍ଧ ବ୍ଲକ ବେଲଘର ପଞ୍ଚାୟତର ସେଲାବାଡା ଗାଁ। ୯ଟି ପରିବାରକୁ ନେଇ ଏହି ଗ୍ରାମରେ ଜନସଂଖ୍ୟା ୫୦ରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ୍ୱ। ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କର ମୁଖ୍ୟ ସମସ୍ୟା ହେଉଛି ପାନୀୟଜଳ। ଗ୍ରାମ ନିକଟରେ ଥିବା ଏକ ପରିତ୍ୟକ୍ତ କୂଅ ଉପରେ ଗ୍ରାମବାସୀ ପାଣି ପାଇଁ ନିର୍ଭର କରିଥାନ୍ତି। ଖରାଦିନ ଆସିବାରୁ ଏବେ ଏହି ସମସ୍ୟା ଉତ୍କଟ ରୂପ ଧାରଣ କରିବାକୁ ଯାଉଛି। ଉକ୍ତ କୂଅଟି ୩୦ ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ତିଆରି ହୋଇଥିବା ଗ୍ରାମବାସୀ କହିଛନ୍ତି। ହେଲେ ମରାମତି କିମ୍ବା ପଙ୍କୋଦ୍ଧାର ପାଇଁ ଦାବି କଲେ ମଧ୍ୟ କିଛି ସୁଫଳ ହେଉନାହିଁ।

ସଂଘବଦ୍ଧ ଆକ୍ରମଣ ଜଣେ ଗୁରୁତର

ସଂଘବଦ୍ଧ ଆକ୍ରମଣ ଜଣେ ଗୁରୁତର

ଆସିକା,୧୦।୪(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)- ଆସିକା ଥାନାର ତୁମ୍ବାଠେଙ୍ଗାପଲ୍ଲୀ ଏରଗୋଲା ବସାର ଜଣେ ଯୁବକ ଏମ୍‌. ପ୍ରଭାସଙ୍କ ଉପରେ ବୁଧବାର ରାତି ପ୍ରାୟ ସାଢେ ୯ଟାରେ ସଂଘବଦ୍ଧ ଆକ୍ରମଣ ହୋଇଛି। ଆକ୍ରମଣକାରୀଙ୍କ ଧାରୁଆଅସ୍ତ୍ର ଆଘାତରେ ପ୍ରଭାସଙ୍କ ୨ ହାତରେ ଗଭୀର ଚୋଟ ଲାଗିଛି। ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ଆସିକା ସରକାରୀ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା। ପ୍ରାଥମିକ ଚିକିତ୍ସା ପରେ ଅବସ୍ଥା ଗୁରୁତର ହେବାରୁ ବ୍ରହ୍ମପୁର ବଡ ମେଡିକାଲକୁ ପଠାଇ ଦିଆଯାଇଥିଲା। ଏହି ଆକ୍ରମଣ ଆସିକା ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଗଣ୍ଡପଲ୍ଲୀ ବସା, ମଙ୍ଗଳପୁର ବସାର ଏରଗୋଲା ଗୋଷ୍ଠୀର ଯୁବକଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିବା ଆହତଙ୍କ ସମ୍ପର୍କୀୟ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି। ଖବରପାଇ ଆସିକା ପୋଲିସ ମେଡିକାଲରେ ପହଞ୍ଚତ୍ ପରିସ୍ଥିତି ଅନୁଧ୍ୟାନ କରି ଫେରିଛନ୍ତି। ଆକ୍ରମଣର ପ୍ରକୃତ କାରଣ ଜଣାପଡିନାହିଁ।

ଟ୍ରାକ୍ଟର ଓଲଟି ଜଣେ ମୃତ, ରାସ୍ତାରୋକୋ

ଟ୍ରାକ୍ଟର ଓଲଟି ଜଣେ ମୃତ, ରାସ୍ତାରୋକୋ

ଖଜୁରିପଡା,୧୦।୪(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)- ଖଜୁରିପଡା ବ୍ଲକ ସୁଡ୍ରୁକୁମ୍ପା ପଞ୍ଚାୟତ ଅଧୀନସ୍ତ ବାଘିଆଣ୍ଟ ଠାରେ ଏକ ଟ୍ରାକ୍ଟର ଡାଲା ଅଲଗା ହୋଇ ଓଲଟି ପଡିବାରୁ ଜଣେ ଶ୍ରମିକଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବାବେଳେ ୨ ଜଣ ଗୁରୁତର ହୋଇଛନ୍ତି।

ପୁରୁଷୋତ୍ତମପୁରଠାରେ ବିଜେଡିର ବିଶାଳ ମହିଳା ସମାବେଶ

ପୁରୁଷୋତ୍ତମପୁରଠାରେ ବିଜେଡିର ବିଶାଳ ମହିଳା ସମାବେଶ

ପୁରୁଷୋତ୍ତମପୁର, ୧୦।୪ (ଡିଏନ୍‌.ଏ.): ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲା ପୁରୁଷୋତ୍ତମପୁରଠାରେ ବିଜେଡି ପକ୍ଷରୁ  ବିଶାଳ ମହିଳା ସମାବେଶ ବୁଧବାର ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି। 

ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଦାରିଙ୍ଗବାଡ଼ି ଗସ୍ତକୁ ନେଇ କଡ଼ା ସୁରକ୍ଷା ବ୍ୟବସ୍ଥା: ହେଲିପ୍ୟାଡକୁ ଯାଞ୍ଚ କଲେ ଏସପି, ଏସ୍‌ଡିପିଓ

ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଦାରିଙ୍ଗବାଡ଼ି ଗସ୍ତକୁ ନେଇ କଡ଼ା ସୁରକ୍ଷା ବ୍ୟବସ୍ଥା: ହେଲିପ୍ୟାଡକୁ ଯାଞ୍ଚ କଲେ ଏସପି, ଏସ୍‌ଡିପିଓ

ଦାରିଙ୍ଗବାଡ଼ି,୧୦।୪(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): କନ୍ଧମାଳ ଜିଲା ଦାରିଙ୍ଗବାଡ଼ି ବ୍ଲକ ଅଞ୍ଚଳକୁ ଗୁରୁବାର ବିଜେଡିର ରାଜ୍ୟ ସଭାପତି ତଥା ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କ ଗସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ରହିଛି ।

ଲୋକଙ୍କ ସେବା, କନ୍ଧମାଳର ବିକାଶ ଲାଗି  ନବୀନ ପଠାଇଛନ୍ତି: ଅଚ୍ୟୁତ

ଲୋକଙ୍କ ସେବା, କନ୍ଧମାଳର ବିକାଶ ଲାଗି ନବୀନ ପଠାଇଛନ୍ତି: ଅଚ୍ୟୁତ

ଦାରିଙ୍ଗବାଡ଼ି,୧୦।୪(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): କନ୍ଧମାଳ ଜିଲା ଦାରିଙ୍ଗବାଡ଼ି ବ୍ଲକର ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ବୁଧବାର କନ୍ଧମାଳ ଲୋକ ସଭା ପ୍ରାର୍ଥୀ ଡ.ଅଚ୍ୟୁତ ସାମନ୍ତ ଏବଂ ବିଧାୟକ ପ୍ରାର୍ଥୀ ସାଲୁଗା ପ୍ରଧାନଙ୍କ ନିର୍ବାଚନୀ ପ୍ରଚାର ହୋଇଛି।

ଶେଷ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ  ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ନିର୍ବାଚନ ପ୍ରସ୍ତୁତି: ଗଞ୍ଜାମ ବ୍ଲକରେ ମତଦାନ କରିବେ ୯୩,୭୪୬ ଭୋଟର

ଶେଷ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ନିର୍ବାଚନ ପ୍ରସ୍ତୁତି: ଗଞ୍ଜାମ ବ୍ଲକରେ ମତଦାନ କରିବେ ୯୩,୭୪୬ ଭୋଟର

ଗଞ୍ଜାମ, ୧୦।୪(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ୨୦୧୯ ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ସାଧାରଣ  ନିର୍ବାଚନ ଗୁରୁବାର ହେବାକୁ ଥିବାବେଳେ  ଗଞ୍ଜାମ ବ୍ଲକର ୧୫ ପଞ୍ଚାୟତରେ ୯୩,୭୪୬ ଭୋଟର ମତଦାନ କରିବେ। 

ପିସିସି ବିରୋଧରେ ମୁହଁଖୋଲି ନିଲମ୍ବିତ ହେଲେ ଦୀପକ, ବିଶ୍ୱଜିତ

ପିସିସି ବିରୋଧରେ ମୁହଁଖୋଲି ନିଲମ୍ବିତ ହେଲେ ଦୀପକ, ବିଶ୍ୱଜିତ

ବ୍ରହ୍ମପୁର ଅଫିସ୍‌,୧୦ା୪: ଚଳିତ ନିର୍ବାଚନରେ ଟିକେଟ୍‌ ବଣ୍ଟନରେ ପାତରଅନ୍ତର ନେଇ ପ୍ରଦେଶ କଂଗ୍ରେସ କମିଟି(ପିସିସି)କୁ ସମାଲୋଚନା କରିଥିବା ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲା କଂଗ୍ରେସ କମିଟି କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ ସଭାପତି ଦୀପକ ପଟ୍ଟନାୟକ ଏବଂ ବ୍ରହ୍ମପୁର ଲୋକ ସଭା ନିର୍ବାଚନମଣ୍ଡଳୀ ଯୁବ କଂଗ୍ରେସ ସଭାପତି ବିଶ୍ୱଜିତ ପାତ୍ରଙ୍କୁ ଦଳ ନିଲମ୍ବନ କରିଛି। 

ଯୁବକଙ୍କୁ ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ: ସ୍ତ୍ରୀ, ଶ୍ୱଶୁର ଅଟକ

ଆସିକା,୧୦ା୪(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ)-ଆସିକା ଥାନା ମୁକୁନ୍ଦପୁର ଗ୍ରାମର ପ୍ରସନ୍ନ କୁମାର ଗୌଡ (୩୫)ଙ୍କ ସୋମବାର ରାତିରେ  ଆସିକା ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି। ହାତର ଆଙ୍ଗୁଠି କଟିଯାଇ ପ୍ରଚୁର ରକ୍ତସ୍ରାବ ଯୋଗୁ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଥିବା କୁହାଯାଇଥିବା ବେଳେ  ଏହା ଏକ ଯୋଜନାବଦ୍ଧ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ବୋଲି ପ୍ରସନ୍ନଙ୍କ ବଡଭାଇ ରାଜେନ୍ଦ୍ର  ମଙ୍ଗଳବାର  ଗାଙ୍ଗପୁର ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କିରଛନ୍ତି। 

ସାଧାରଣ ନିର୍ବାଚନ ଘୋଷଣାର ମାସେ ପୂରିଲା :୫୯ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି ସଦର ଥାନା ପୋଲିସ

ବ୍ରହ୍ମପୁର ଅଫିସ,୧୦ା୪-ନିର୍ବାଚନ କମିଶନ ମାର୍ଚ୍ଚ ୧୦ ତାରିଖରେ ଓଡ଼ିଶାରେ ୪ଟି ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ସାଧାରଣ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ତାରିଖ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ। ବ୍ରହ୍ମପୁରରେ ଏପ୍ରିଲ ୧୧ ତାରିଖରେ ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ନିର୍ବାଚନ ହେବ ବୋଲି ଘୋଷଣା ହୋଇଥିଲା। ଶାନ୍ତି ଶୃଙ୍ଖଳା, ଅବାଧ ଓ ନିରପେକ୍ଷ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ଜିଲା ପ୍ରଶାସନ ଓ ପୋଲିସ ପ୍ରଶାସନକୁ ନିର୍ବାଚନ କମିଶନଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦିଆଯାଇଛି।