ବ୍ରହ୍ମପୁର

ଶିଶୁକନ୍ୟାକୁ ବଳାତ୍କାର ଅଭିଯୋଗ: ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ

ଶିଶୁକନ୍ୟାକୁ ବଳାତ୍କାର ଅଭିଯୋଗ: ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ

ବୁଗୁଡ଼ା,୧୪।୪(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ବୁଗୁଡ଼ା ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରେ ଜନୈକ ୫ ବର୍ଷର ଶିଶୁ କନ୍ୟାକୁ  ବଳାତ୍କାର ହୋଇଥିବା ରବିବାର ପରିବାର ପକ୍ଷରୁ ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି।

ଜି. ଉଦୟଗିରିରେ ଏଟିଏମ୍‌ ମେଶିନ ଭାଙ୍ଗିଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ

ଜି. ଉଦୟଗିରିରେ ଏଟିଏମ୍‌ ମେଶିନ ଭାଙ୍ଗିଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ

ଜି. ଉଦୟଗିରି,୧୪।୪(ଡି.ଏନ୍‌ଏ.): ଜି. ଉଦୟଗିରି ବନ୍ଧ ଛକ ନିକଟରେ ଥିବା ଭାରତୀୟ ଷ୍ଟେଟବ୍ୟାଙ୍କ ଏଟିଏମ୍‌ କାଉଣ୍ଟରର ମେଶିନକୁ ଶନିବାର ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ଭାଙ୍ଗି ଦେଇଛନ୍ତି।

ବିଜେଡି ପୁଣି କ୍ଷମତାକୁ ଫେରିବ: ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ

ବିଜେଡି ପୁଣି କ୍ଷମତାକୁ ଫେରିବ: ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ

ଧରାକୋଟ/ଆସିକା/ପୋଲସରା/ସୋରଡା/ଭଞ୍ଜନଗର,୧୪।୪(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଓଡ଼ିଶାର ୪ କୋଟି ଜନସାଧାରଣ ମୋ ପରିବାର। ସେମାନଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦରୁ ପୁଣିଥରେ ବିଜେଡି ରାଜ୍ୟରେ କ୍ଷମତାକୁ ଫେରିବ। କାଳିଆ ଯୋଜନାକୁ କେହି ରୋକିପାରିବେ ନାହିଁ ବୋଲି ଶନିବାର ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲା ଧରାକୋଟ ବ୍ଲକ ରଥପଦାଠାରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ନିର୍ବାଚନୀ ସଭାରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ କହିଥିଲେ। 

ଗାଲେରୀ ମେରୁଯାତ୍ରା,୩୦ ହଜାର ଶ୍ରଦ୍ଧାଳୁଙ୍କ ଭିଡ଼

ଗାଲେରୀ ମେରୁଯାତ୍ରା,୩୦ ହଜାର ଶ୍ରଦ୍ଧାଳୁଙ୍କ ଭିଡ଼

ଭଞ୍ଜନଗର,୧୪।୪(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲା ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଦଣ୍ଡଯାତ୍ରାର ମାସାନ୍ତ ମେରୁଯାତ୍ରା ଶନିବାର ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି। ଗାଲେରୀ ମେରୁଯାତ୍ରାରେ ପ୍ରାୟ ୩୦ ହଜାରରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ୍ୱ ଶ୍ରଦ୍ଧାଳୁଙ୍କ ଭିଡ଼ ହୋଇଥିଲା। 

୧୮ରେ ଦ୍ୱିତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ନିର୍ବାଚନ, ରଣାଙ୍ଗନରେ ୫୮ ପ୍ରାର୍ଥୀ

ଛତ୍ରପୁର,୧୪ା୪(ଡି.ଏନ.ଏ)-ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲା  ଆସିକା ଲୋକ ସଭା ଆସନ ଓ ୭ ବିଧାନସଭା ଆସନ ପାଇଁ  ଦ୍ୱିତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ନିର୍ବାଚନ ୧୮ ତାରିଖରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ। ଆସିକା  ଲୋକ ସଭା କ୍ଷେତ୍ର ମଧ୍ୟରେ ଆସିକା, ସୋରଡା, ହିଞ୍ଜିଳି, କବିସୂର୍ଯ୍ୟନଗର, ସାନଖେମୁଣ୍ଡି, ଖଲ୍ଲିକୋଟ ଓ ପୋଲସରା ବିଧାନସଭା ଆସନ ରହିଛି। 

ସାପ କାମୁଡ଼ାରେ ଦଣ୍ଡୁଆଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ

ସାପ କାମୁଡ଼ାରେ ଦଣ୍ଡୁଆଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ

ବ୍ରହ୍ମପୁର ଅଫିସ,୧୪ା୪: ଦଣ୍ଡ ଯାତ୍ରା ନିକଟରେ ଶୋଇଥିବା ଜଣେ ଦଣ୍ଡୁଆଙ୍କୁ ସାପ କାମୁଡ଼ି ଦେବାରୁ ସେ ଗୁରୁତର ହୋଇପଡ଼ିଥିଲେ। ଶନିବାର ସକାଳେ ତାଙ୍କୁ ବ୍ରହ୍ମପୁର ବଡ ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା। 

୩ ଥାକିଆ ସୁରକ୍ଷା ବ୍ୟବସ୍ଥାରେ ଇଭିଏମ୍‌: ମେ ୨୩ରେ ହେବ ଭୋଟ ଗଣତି

୩ ଥାକିଆ ସୁରକ୍ଷା ବ୍ୟବସ୍ଥାରେ ଇଭିଏମ୍‌: ମେ ୨୩ରେ ହେବ ଭୋଟ ଗଣତି

ବ୍ରହ୍ମପୁର ଅଫିସ,୧୪ା୪-ସାଧାରଣ ନିର୍ବାଚନ ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ମତଦାନ ଇତିମଧ୍ୟରେ ଶେଷ ହୋଇଯାଇଛି। ବ୍ରହ୍ମପୁର ଲୋକ ସଭା ସଂସଦୀୟ କ୍ଷେତ୍ର ଅନ୍ତର୍ଗତ ବ୍ରହ୍ମପୁର, ଗୋପାଳପୁର, ଚିକିଟି, ଦିଗପହଣ୍ଡି, ଛତ୍ରପୁର, ମୋହନା ଓ  ଓ ପାରଳାଖେମୁଣ୍ଡିରେ ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୋଟ ଗ୍ରହଣ ସରିଛି। 

ଶ୍ରୀରାମ ନବମୀ ପାଇଁ ବ୍ରହ୍ମପୁର ଉତ୍ସବମୁଖର

ଶ୍ରୀରାମ ନବମୀ ପାଇଁ ବ୍ରହ୍ମପୁର ଉତ୍ସବମୁଖର

ବ୍ରହ୍ମପୁର ଅଫିସ,୧୪ା୪-ଶ୍ରୀରାମ ଚନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ଜନ୍ମ ଦିବସ ପବିତ୍ର ଶ୍ରୀରାମ ନବମୀ ମହୋତ୍ସବ ରେଶମ ନଗରୀ ବ୍ରହ୍ମପୁର ସମେତ ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ଶନିବାର ସମାବେଶରେ ପାଳିତ ହୋଇଯାଇଛି।

ବ୍ରହ୍ମପୁରରେ ପୁଣି ଫୁଟିଲା ବୋମା

ବ୍ରହ୍ମପୁରରେ ପୁଣି ଫୁଟିଲା ବୋମା

ବ୍ରହ୍ମପୁର ଅଫିସ୍‌,୧୩।୪-ଶନିବାର ରାତି ପ୍ରାୟ ୧୦ ଟା ବେଳେ ବିଜିପୁର ଅମ୍ବିକାନଗରଠାରେ ବୋମାମାଡ଼ ହୋଇଛି। ଦୁର୍ବୃତ୍ତମାନେ ଜଣେ ଯୁବକକୁ ଟାର୍ଗେଟ କରି ବୋମାମାଡ଼ କରିଛନ୍ତି ା ଏଥିରେ ମନୋଜ ବେହେରା ଆହତ ହୋଇଥିବା ବ୍ରହ୍ମପୁର ଏସ୍‌ଡିପିଓ ବିଷ୍ଣୁ ପ୍ରସାଦ ପତି କହିଛନ୍ତି।

ପ୍ରାକ୍‌ ନିର୍ବାଚନୀ ହିଂସା, ୪ ବାଇକ୍‌ ଭଙ୍ଗାରୁଜା

ପ୍ରାକ୍‌ ନିର୍ବାଚନୀ ହିଂସା, ୪ ବାଇକ୍‌ ଭଙ୍ଗାରୁଜା

ପୋଲସରା,୧୩।୪(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ପୋଲସରା ଥାନା ବେଲଗାଁ ପଞ୍ଚାୟତ ଡିମ୍ବିରିଆ ଗଁାରେ ଶୁକ୍ରବାର ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ନିର୍ବାଚନକୁ ନେଇ ଏକ ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟିଛି। ଏ ନେଇ ଆକ୍ରମଣ ଶିକାର ହୋଇଥିବା କାମାକ୍ଷା ପ୍ରସାଦ ସାହୁ ଏସ୍‌ଡିପିଓ ନିମାଇଁ ଚରଣ ସେଠୀଙ୍କୁ ଭେଟି ଲିଖିତ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି।

୩ ବଖରା ଜଳିଗଲା

୩ ବଖରା ଜଳିଗଲା

 ଜଗନ୍ନାଥପ୍ରସାଦ,୧୩।୪(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଆଜ୍ଞାପ୍ରସାଦ ଗ୍ରାମରେ  ଶନିବାର ସନ୍ଧ୍ୟା ସାଢ଼େ ୫ଟାରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ ଘଟି ୩ ବଖରା ସମ୍ପୂଣ୍ଣର୍ର୍ ଜଳିଯାଇଛି। ଏଥିରେ ବହୁ ଆସବାବ ପତ୍ର ପୋଡି ଯାଇଛି। ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କ ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ପ୍ରଥମେ ନବେଇ ପ୍ରଧାନଙ୍କ ଘରେ ଭଡାରେ ରହୁଥିବା ଜ୍ୱାଇଁ ସୁରେଶ ପ୍ରଧାନଙ୍କ ଘର ବାରିପଟ ଚୁଲିରୁ ନିଆଁ ବାହାରି ଘରକୁ ଲାଗିଥିବା ରମେଶ ମାଝୀ, ହାଡିୟା ପ୍ରଧାନଙ୍କ ଛପର ଘର ଜଳିଯାଇଥିଲା। ୩ ଘରେ କେହି ନ ଥିବା ଦେଖି ଗ୍ରାମବାସୀ ଉକ୍ତ ଘର କବାଟ ଭାଙ୍ଗି ଆସବାବ ପତ୍ର ଉଦ୍ଧାର କରିିଥିଲେ। ଦମକଳ ବାହିନୀ ପହଞ୍ଚତ୍ ନିଆଁକୁ ଆୟତ୍ତ କରିଥିଲା। ଏ ନେଇ ତହସିଲଦାରଙ୍କୁ ଅବଗତ କରାଯାଇଥିଲା। ସରପଞ୍ଚ ଦେବୀପ୍ରସାଦ ମହାପାତ୍ର ନିଜ ସକ୍ଷମ ଅନୁଯାୟୀ ସହାୟତା କରିବେ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି l

ପୀତାମ୍ବରଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରଚାର କଲେ ବାବୁସାନ୍‌

ପୀତାମ୍ବରଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରଚାର କଲେ ବାବୁସାନ୍‌

ହିଞ୍ଜିଳିକାଟୁ,୧୩।୪(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)- ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲା ହିଞ୍ଜିଳିକାଟୁ ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନମଣ୍ଡଳୀର ବିଭିନ୍ନ ଅଞ୍ଚଳରେ ଅଭିନେତା ବାବୁସାନ ମହାନ୍ତି ଶନିବାର ଭାଜପା ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରଚାର କରିଛନ୍ତି। ମଧ୍ୟାହ୍ନରେ ବାବୁସାନ ଶେରଗଡ଼ ବ୍ଲକର ବିଭିନ୍ନ ଅଞ୍ଚଳ ଗ୍ରସ୍ତକରି ରୋଡ୍‌ ଶୋ କରିଥିଲେ। ପରେ ହିଞ୍ଜିଳିକାଟୁ ବ୍ଲକର ରଙ୍ଗୁଣୀପଲୀ, ବଡ଼ଖଣ୍ଡି, କଞ୍ଚୁରୁ, ଦୁର୍ବନ୍ଧ, ଗଣ୍ଡଳା, ବେଲଗାଁ, ଧୋବାଡ଼ି, ପାଟପୁର, ବାଳକୃଷ୍ଣପୁର, ନନ୍ଦିକ, ରାଳବ, ଶିକିରି ଓ ହିଞ୍ଜିଳିକାଟୁ ମ୍ୟୁନିସିପାଲିଟିରେ ରୋଡ଼ ଶୋ କରି ଭାଜପା ଆସିକା ଲୋକ ସଭା ପ୍ରାର୍ଥତ୍ନୀ ଅନିତା ଶୁଭଦର୍ଶିନୀ ଓ ହିଞ୍ଜିଳିକାଟୁ ବିଧାୟକ ପ୍ରାର୍ଥୀ ପୀତାମ୍ବର ଆଚାର୍ଯ୍ୟଙ୍କୁ ବିପୁଳ ଭୋଟରେ ବିଜୟୀ କରିବାକୁ ନିବେଦନ କରିଥିଲେ।

ଦୋକାନ ଜଳିଗଲା

ଦୋକାନ ଜଳିଗଲା

ଦିଗପହଣ୍ଡି,୧୩।୪(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)- କନ୍ଧମାଳ ଦାରିଙ୍ଗବାଡି ବ୍ଲକ ବ୍ରାହ୍ମଣିଗାଁ  ଅଞ୍ଚଳରେ ଶନିବାର ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ନିଅଁା ଲାଗି ଗୋଟିଏ କ୍ୟାବିନ ଜଳି ଯାଇଛି। ଦାରିଙ୍ଗବାଡିରୁ ଦମକଳ ଗାଡି ପହଞ୍ଚତ୍ ନ ପାରିବାରୁ ଲୋକେ ନିଅଁା ଲିଭାଇଥିଲେ।

ବାଲିଗୁଡ଼ା ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନମଣ୍ଡଳୀରେ ଭାଜପା ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ପ୍ରଚାର

ବାଲିଗୁଡ଼ା ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନମଣ୍ଡଳୀରେ ଭାଜପା ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ପ୍ରଚାର

ବାଲିଗୁଡ଼ା,୧୩।୪(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଦ୍ୱିତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ନିର୍ବାଚନ ଯେତିକି ପାଖେଇ ଆସୁଛି, କନ୍ଧମାଳ ଜିଲା ବାଲିଗୁଡ଼ା ନିର୍ବାଚନମଣ୍ଡଳୀରେ ରାଜନୈତିକ ଦଳଗୁଡ଼ିକର ପ୍ରଚାର ସେତିକି ଜୋର ଧରୁଛି।

ଆସିକାରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ନିର୍ବାଚନୀ ପ୍ରଚାର

ଆସିକାରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ନିର୍ବାଚନୀ ପ୍ରଚାର

ଆସିକା,୧୩ା୪(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଆସିକା ସହରର କଳିଙ୍ଗାରୋଡ୍‌ ସଂଲଗ୍ନ ମହୋତ୍ସବ ପଡ଼ିଆରେ ଶନିବାର ବିଜେଡି ପକ୍ଷରୁ ଆୟୋଜିତ ଏକ ନିର୍ବାଚନୀ ସଭାରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ ଉଦ୍‌ବୋଧନ ଦେଇଥିଲେ। 

 ଜି. ଉଦୟଗିରି ଜଗନ୍ନାଥ ମନ୍ଦିରରେ ଶ୍ରୀରାମ ନବମୀ ପୂଜା

ଜି. ଉଦୟଗିରି ଜଗନ୍ନାଥ ମନ୍ଦିରରେ ଶ୍ରୀରାମ ନବମୀ ପୂଜା

ଜି.ଉଦୟଗିରି, ୧୩।୪(ଡି.ଏନ୍‌. ଏ .): ଜି. ଉଦୟଗିରି ଜଗନ୍ନାଥ ମନ୍ଦିରରେ ଶନିବାର ଶ୍ରୀରାମ ନବମୀ ପୂଜା ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି।

ଭାଜପାର ରୋଡ ଶୋ’: ଯୋଗ ଦେଲେ ସିନେ ତାରକା ବାବୁସାନ

ଭାଜପାର ରୋଡ ଶୋ’: ଯୋଗ ଦେଲେ ସିନେ ତାରକା ବାବୁସାନ

ପୁରୁଷୋତ୍ତମପୁର,୧୩।୪(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.):  ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲା ପୁରୁଷୋତ୍ତମପୁରରେ ଭାଜପା ପକ୍ଷରୁ ଶନିବାର ରୋଡ ଶୋ’ ନିର୍ବାଚନୀ ପ୍ରଚାର କରାଯାଇଛି ।

ଜଗନ୍ନାଥପ୍ରସାଦ ବ୍ଲକରେ ପ୍ରଦ୍ୟୁମ୍ନଙ୍କ ନିର୍ବାଚନ ପ୍ରଚାର

ଜଗନ୍ନାଥପ୍ରସାଦ ବ୍ଲକରେ ପ୍ରଦ୍ୟୁମ୍ନଙ୍କ ନିର୍ବାଚନ ପ୍ରଚାର

ଜଗନ୍ନାଥ ପ୍ରସାଦ,୧୩।୪(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଭଞ୍ଜନଗର ନିର୍ବାଚନମଣ୍ଡଳୀ ଭାଜପା ବିଧାୟକ ପ୍ରାର୍ଥୀ ପ୍ରଦ୍ୟୁମ୍ନ ନାୟକ ଶୁକ୍ରବାର ଜଗନ୍ନାଥପ୍ରସାଦ ବ୍ଲକ ଅଧୀନ ବିଭିନ୍ନ ଗ୍ରାମରେ ବୁଲି ପ୍ରଚାର ମାଧ୍ୟମରେ ଭୋଟ ଭିକ୍ଷା କରିଥିଲେ। 

ଦନ୍ତାହାତୀ ଆକ୍ରମଣରେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଜୀବନଗଲା

ଦନ୍ତାହାତୀ ଆକ୍ରମଣରେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଜୀବନଗଲା

ଶେରଗଡ଼,୧୩।୪(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲା ଶେରଗଡ଼ ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ଚିକିଲି ଗ୍ରାମ ନିକଟ ପାକିଡି ପାହାଡ଼ରେ ଦନ୍ତାହାତୀ ଆକ୍ରମଣରେ ଶନିବାର ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି। ସେ ହେଲେ ପଞ୍ଚୁଆଣି ଗ୍ରାମର ଭୀମ ବେହେରା।

କଫି ବଗିଚାରେ ନିଆଁ ଲଗାଇଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ

କଫି ବଗିଚାରେ ନିଆଁ ଲଗାଇଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ

ଦାରିଙ୍ଗବାଡି,୧୩।୪(ଡି.ଏନ.ଏ) -ଦାରିଙ୍ଗବାଡିଠାରେ ଥିବା କଫି ବଗିଚାରେ କେହି ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ଶୁକ୍ରବାର ଅପରାହ୍ନରେ ନିଆଁ ଲଗାଇଦେଇଛି। ଅଗ୍ନିଶମ ବିଭାଗ ପହଞ୍ଚତ୍ ନିଅଁାକୁ ଆୟତ୍ତ କରିଥିବା ମୃତ୍ତିକା ସଂରକ୍ଷଣ ବିଭାଗ ଅଧିକାରୀ ସାଇବ ପ୍ରଧାନ କହିଛନ୍ତି। 

ସାଧାରଣ ନିର୍ବାଚନ ଲାଗି ପ୍ରସ୍ତୁତି ଶେଷ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ: ୭୦ ବୁଥ୍‌ରେ ହେବ ୱେବ୍‌ କାଷ୍ଟିଂ, ୬୦ରେ ସିସିଟିଭି

ଫୁଲବାଣୀ ଅଫିସ, ୧୩ା୪ -ଦ୍ୱିତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ନିର୍ବାଚନ କନ୍ଧମାଳ ଜିଲାରେ ଆସନ୍ତା ୧୮ ପୂର୍ବାହ୍ନ ୭ ଟାରୁ ଅପରାହ୍ନ ୪ ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ହେବ। ଏହାକୁ ଶୃଙ୍ଖଳିତ ଭାବେ ପରିଚାଳନା କରିବା ପାଇଁ ଜିଲା ନିର୍ବାଚନ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ପକ୍ଷରୁ ସମସ୍ତ ପ୍ରକାର ପ୍ରସ୍ତୁତି ଶେଷ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ। 

ଝଡ଼ବର୍ଷାରେ ଗଛ ଭାଙ୍ଗିଲା, ମୁଜାଗଡ ରାସ୍ତା ବନ୍ଦ

ଝଡ଼ବର୍ଷାରେ ଗଛ ଭାଙ୍ଗିଲା, ମୁଜାଗଡ ରାସ୍ତା ବନ୍ଦ

ଭଞ୍ଜନଗର,୧୩।୪(ଡି.ଏନ.ଏ.): ଭଞ୍ଜନଗର ବ୍ଲକ ଗାଲେରୀ ଅଞ୍ଚଳରେ ଶୁକ୍ରବାର ଅପରାହ୍ନରେ ଝଡତୋଫାନ ସହ ବର୍ଷା ହୋଇଛି। ଏହା ପ୍ରଭାବରେ ଝାଲିଆଗୋଛା ସେତୁକୁ ଲାଗି ଏକ ପୁରୁଣା ଗଛ ଭାଙ୍ଗି ରାସ୍ତା ଉପରେ ପଡିଥିଲା। 

୫୫ କିଲୋ ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ, ଜଣେ ଗିରଫ

୫୫ କିଲୋ ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ, ଜଣେ ଗିରଫ

ଫୁଲବାଣୀ ଅଫିସ, ୧୩ା୪: ଗୋଛାପଡା ଥାନା ନେଡିସୁଗା ଗ୍ରାମରେ ଫୁଲବାଣୀ ଅବକାରୀ ବିଭାଗ ଚଢାଉ କରି ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଘରୁ ୫୫ କେଜି ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ କରିଛି ା ଏହି ଘଟଣାରେ ସରୋଜ କୁମାର କହଁରଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି |

ଗର୍ଭାବସ୍ଥାରେ ନିୟମିତ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ପରୀକ୍ଷାକୁ ଗୁରୁତ୍ୱ

ଗର୍ଭାବସ୍ଥାରେ ନିୟମିତ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ପରୀକ୍ଷାକୁ ଗୁରୁତ୍ୱ

ବ୍ରହ୍ମପୁର ଅଫିସ୍‌,୧୩ା୪-ଜିଲା ମୁଖ୍ୟ ଚିକିତ୍ସାଧିକାରୀଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ପରିସରରେ ଥିବା ଆଇଇସି ହଲ୍‌ରେ ଶୁକ୍ରବାର ନିରାପଦ ମାତୃତ୍ୱ ଦିବସ ପାଳନ କରାଯାଇଛି। ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ମୁଖ୍ୟଅତିଥି ଭାବେ ଜିଲା ମୁଖ୍ୟ ଚିକିତ୍ସାଧିକାରୀ ଡା. ବିଜୟ କୁମାର ପାଣିଗ୍ରାହୀ ଯୋଗଦେଇଥିଲେ।