ବ୍ରହ୍ମପୁର

ରାମଚଣ୍ଡୀ, ଶୀତଳା ଠାକୁରାଣୀଙ୍କ ଯାତ୍ରା ଉଦ୍‌ଯାପିତ

ରାମଚଣ୍ଡୀ, ଶୀତଳା ଠାକୁରାଣୀଙ୍କ ଯାତ୍ରା ଉଦ୍‌ଯାପିତ

ଶେରଗଡ଼,୨୮।୬(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲା ଶେରଗଡ଼ ରମୁଣିସାହିଠାରେ ଚାଲିଥିବା ରାମଚଣ୍ଡୀ ଓ ଶୀତଳା ଠାକୁରାଣୀଙ୍କ ଯାତ୍ରା ଉଦ୍‌ଯାପିତ ହୋଇଯାଇଛି

କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ପ୍ରତିନିଧି ଦଳର କନ୍ଧମାଳ ଗସ୍ତ ଶେଷ

କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ପ୍ରତିନିଧି ଦଳର କନ୍ଧମାଳ ଗସ୍ତ ଶେଷ

ଫୁଲବାଣୀ ଅଫିସ/ଫିରିଙ୍ଗିଆ, ୨୮ା୬ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାରଙ୍କ ଗ୍ରାମ ସ୍ବରାଜ ଅଭିଯାନ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଚାଲିଥିବା ବିଭିନ୍ନ ଯୋଜନାର ସମୀକ୍ଷା ଶେଷ କରି କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ପ୍ରତିନିଧି ଦଳ ବୁଧବାର ଫେରି ଯାଇଛନ୍ତି। ୩ ଦିନିଆ ଗସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ପ୍ରତିନିଧିମାନେ ଫୁଲବାଣୀ, ଖଜୁରିପଡା, ଚକାପାଦ, ଟିକାବାଲି, ରାଇକିଆ ଓ ବୁଧବାର ଫିରିଙ୍ଗିଆ ବ୍ଲକ ଯାଇ ବିଭିନ୍ନ ଯୋଜନାର ଅଗ୍ରଗତି ସମ୍ପର୍କରେ ସମୀକ୍ଷା କରିଥିଲେ।

୨୯ରେ ଭାଜପାର ବିକ୍ଷୋଭ, ବିଜେଡିର ଆମ ବିକାଶ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ

୨୯ରେ ଭାଜପାର ବିକ୍ଷୋଭ, ବିଜେଡିର ଆମ ବିକାଶ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ

ବ୍ରହ୍ମପୁର ଅଫିସ୍‌,୨୮ା୬ ରଙ୍ଗେଇଲୁଣ୍ଡା ବ୍ଲକ ରାଜନୀତି ଏବେ ସରଗରମ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ବ୍ଲକରେ ଦୁର୍ନୀତି ଅଭିଯୋଗ ଏବଂ ବିକାଶ ଅସ୍ତ୍ରକୁ ଧରି ଉଭୟ ଦଳ ପରସ୍ପର ବିରୋଧରେ ଆରୋପ ପ୍ରତ୍ୟାରୋପ କରୁଛନ୍ତି। ବ୍ଲ

ବିଏସ୍‌ଏନ୍‌ଏଲ୍‌ ଅଫିସ୍‌ରେ ତାଲା

ବିଏସ୍‌ଏନ୍‌ଏଲ୍‌ ଅଫିସ୍‌ରେ ତାଲା

ଆର.ଉଦୟଗିରି, ୨୮ା୬ (ଡି.ଏନ.ଏ.)- ଗଜପତି ଜିଲା ନୂଆଗଡ଼ ବ୍ଲକ ନୂଆଗଡ଼ ଗ୍ରାମରେ ଥିବା ବିଏସ୍‌ଏନ୍‌ଏଲ୍‌ ଅଫିସରେ ଉତ୍ତ୍ୟକ୍ତ ଲୋକେ ସୋମବାର ତାଲା ପକାଇ ଦେଇଛନ୍ତି। ପ୍ରକାଶଥାଉକି, ନୂଆଗଡ଼ ବ୍ଲ୍ଳକର ବିଭିନ୍ନ ଅଞ୍ଚଳରେ ଦୀର୍ଘଦିନ ହେଲା ଲୋକେ ବିଏସ୍‌ଏନ୍‌ଏଲ୍‌ ସେବାରୁ ବଞ୍ଚତ୍ତ ରହୁଥିବା ନେଇ ବାରମ୍ବାର ବିଏସ୍‌ଏନ୍‌ଏଲ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ତଥା

ପୋଲିସର ମାଡ଼, ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ

ପୋଲିସର ମାଡ଼, ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ

ଛତ୍ରପୁର,୨୮।୬(ଡି.ଏନ.ଏ) ଲୁଟ୍‌ ମାମଲାରେ ସମ୍ପୃକ୍ତ ଥିବା ୨ ଲୁଟେରାଙ୍କୁ ସର୍ବସାଧାରଣରେ ଛତ୍ରପୁର ଥାନା ପୋଲିସ ପକ୍ଷରୁ ମାଡ ମାରିବାର ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମେଡିଆ ଫେସବୁକ୍‌ରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି। ରିକାପଲ୍ଲୀ ରେଳ ଫାଟକ ନିକଟରେ ୨ଜଣ ଯୁବକ ଏକ ଟ୍ରାକ୍ଟରକୁ ଅଟକାଇ ଚାଳକ ଦଣ୍ଡପାଣି ନାୟକଙ୍କଠାରୁ ୨୫ଶହ ଟଙ୍କା ଛଡାଇ ନେଇଥିଲେ।

ଆନ୍ତଃଜିଲା ଡକାୟତ ଗିରଫ,ବାଇକ୍‌ ଜବତ

ବାଲିଗୁଡ଼ା, ୨୮ା୬(ଡି.ଏନ.ଏ.) କନ୍ଧମାଳ ବାଲିଗୁଡ଼ା ପୋଲିସ୍‌ ମଙ୍ଗଳବାର ଆନ୍ତଜିଲା ଡକାୟତ ଗ୍ୟାଙ୍ଗର ଜଣକୁ ଗିରଫ କରିଛି। ସୂଚନାପ୍ରକାରେ ଉକ୍ତ ଗ୍ୟାଙ୍ଗ ତୁମୁଡ଼ିବନ୍ଧରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଟଙ୍କା ନେଇ ଯାଉଥିବା ବେଳେ ତାଙ୍କୁ ପିଛାକରି ଲୁଟି ନେଇଥିଲେ। ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣକ ତୁମୁଡ଼ିବନ୍ଧ ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିବା

ଦେଶୀ ମଦ ଜବତ,୨ ଗିରଫ

ହିଞ୍ଜିଳିକାଟୁ,୨୮ା୬(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ) ହିଞ୍ଜିଳି ଥାନା ଅଞ୍ଚଳର ପୃଥକ ୨ଟି ସ୍ଥାନରେ ମଙ୍ଗଳବାର ରାତିରେ ପୋଲିସ ଚଢାଉ କରି ୨୦ ଲିଟର ଦେଶୀ ମଦ ଜବତ କରିବା ସହ ୨ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି। ସେମାନେ ହେଲେ ବ୍ରହ୍ମପୁର ସଦର ଥାନା ବଉଳଝୋଳି ଗ୍ରାମର ପ୍ରମୋଦ କୁମାର ବିଷୋୟୀ ଓ କବିସୂର୍ଯ୍ୟନଗର ଗ୍ରାମର ସୁଶାନ୍ତ କୁମାର ସାସମଲ।

କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ସ୍ମାରକପତ୍ର ପ୍ରଦାନ

ଗଞ୍ଜାମ,୨୮ା୬(ଡି.ଏନ.ଏ.) ଛତ୍ରପୁର ଉପକଣ୍ଠରେ ଥିବା ଭାରତୀୟ ବିରଳ ମୂତ୍ତିକା (ଆଇଆରଇ), ଗଞ୍ଜାମସ୍ଥିତ ଗ୍ରାସୀମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିଜ, ଗୋପାଳପୁର ବନ୍ଦର ଏବଂ ଟିଟାନିୟମ ଆଦି ଶିଳ୍ପାୟନରେ ସ୍ଥାନୀୟ ଶିକ୍ଷିତ ଯୁବତୀ ଓ ଯୁବକଙ୍କୁ ନିଯୁକ୍ତିରେ ଅବହେଳା କରାଯାଉଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଆସୁଛି।

ଯୌତୁକ ପାଇଁ ହତ୍ୟା ମାମଲା: ଶାଶୁ, ଶ୍ୱଶୁର ଗିରଫ

ଯୌତୁକ ପାଇଁ ହତ୍ୟା ମାମଲା: ଶାଶୁ, ଶ୍ୱଶୁର ଗିରଫ

ହିଞ୍ଜିଳିକାଟୁ,୨୮ା୬(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ହିଞ୍ଜିଳି ଥାନା ପିତ୍ତଳ ଗ୍ରାମରେ ଯୌତୁକ ପାଇଁ ନବବଧୂ ରଶ୍ମିତା ଜେନାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ପୋଲିସ ବୁଧବାର ଶାଶୁ, ଶ୍ୱଶୁରଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି। ସେମାନେ ହେଲେ ପିତ୍ତଳର ଶିବ ଜେନା ଓ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ଲକ୍ଷ୍ମୀ।

ଡାଟାମ୍‌ ଚିଟ୍‌ଫଣ୍ଡ କମ୍ପାନୀର ଏମ୍‌ଡି, ନିର୍ଦ୍ଦେଶକଙ୍କ ବ୍ୟାଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟ ଜବତ

ବ୍ରହ୍ମପୁର ଅଫିସ,୨୮ା୬:ଗୋଳନ୍ଥରା ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରେ ଡାଟାମ ନାମକ ଏକ ଚିଟ୍‌ଫଣ୍ଡ କମ୍ପାନୀ ଖୋଲି ଲୋକଙ୍କଠାରୁ ଟଙ୍କା ଠକୁଥିବା ନେଇ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଥିଲା। ଏହାର ତଦନ୍ତ କରି ପୋଲିସ କିଛି ଦିନ ତଳେ ଚଢାଉ କରି ଉକ୍ତ କମ୍ପାନୀର ଦୁଇ ଏଜେଣ୍ଟଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଥିବା ବେଳେ ବହୁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାଗଜ ଜବତ କରିଥିଲା।

ବଳିଆପୁଟକୁ ମିଳିବ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ଭିଏସ୍‌ଏସ୍‌ ପୁରସ୍କାର

ବଳିଆପୁଟକୁ ମିଳିବ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ଭିଏସ୍‌ଏସ୍‌ ପୁରସ୍କାର

ବ୍ରହ୍ମପୁର ଅଫିସ୍‌,୨୮ା୬ ସାମୂହିକ ଉଦ୍ୟମ, କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଏବଂ ସମର୍ପିତ ମନୋଭାବ ଦ୍ୱାରା ଅନେକ ଅସମ୍ଭବ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ମଧ୍ୟ ସମ୍ଭବ କରାଯାଇପାରିବ। ଏହାକୁ ପ୍ରମାଣିତ କରି ଦେଖାଇଛନ୍ତି ବ୍ରହ୍ମପୁର ବନଖଣ୍ଡ ଅନ୍ତର୍ଗତ ବ୍ରହ୍ମପୁର ରେଞ୍ଜ ଅଧୀନ ବଳିଆପୁଟ ଗ୍ରାମର ବନ ସୁରକ୍ଷା ସମିତି (ଭିଏସ୍‌ଏସ୍‌)।

ଅର୍ଥ ଆତ୍ମସାତ୍‌ ମାମଲା, ପ୍ରଧାନ ଶିକ୍ଷକଙ୍କୁ ୫ ବର୍ଷ ଜେଲ

ଫୁଲବାଣୀ ଅଫିସ,୨୭।୬- କନ୍ଧମାଳ ଜିଲା ତୁମୁଡିବନ୍ଧ ବ୍ଲକ ଜଗାଡି ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ଅପର ପ୍ରାଇମେରୀ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ସ୍କୁଲ ବିଲ୍‌ଡିଂ ନିର୍ମାଣ ଅର୍ଥ ଆତ୍ମସାତ୍‌ ମାମଲାର ବିଚାର କରି ବୁଧବାର ଫୁଲବାଣୀ ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜଜ୍‌ ବିରଞ୍ଚି ନାରାୟଣ ମିଶ୍ର ଅଭିଯୁକ୍ତ ତତ୍କାଳୀନ ପ୍ରଧାନ ଶିକ୍ଷକ ନରେଶ ଦିଗାଲଙ୍କୁ ୫ ବର୍ଷ ଜେଲ ଦଣ୍ଡାଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି ।

ପଟ୍ଟା ବଣ୍ଟନ ମେଳା

ଶେରଗଡ,୨୭।୬(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)- ଶେରଗଡ ତହସିଲ ପକ୍ଷରୁ ବୁଧବାର ପଟ୍ଟା ବଣ୍ଟନ ମେଳା ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି। ୯ ଟି ରାଜସ୍ବ ସର୍କଲରେ ମୋଟ ୨୫ ଜଣଙ୍କୁ ପଟ୍ଟା ବଣ୍ଟନ କରାଯାଇଛି।

ବିଜେଡିର ପରିବାର ଯୋଡ ଅଭିଯାନ

ଶେରଗଡ,୨୭।୬(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)- ଶେରଗଡ ବ୍ଲକ ବିଜେଡିର ପରିବାର ଯୋଡ ଅଭିଯାନ ବୁଧବାର ବ୍ଲକର କୁଲାଗଡ ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରାଯାଇଛି । ଉକ୍ତ ଯୋଜନାରେ ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ବିବରଣୀକୁ ସର୍ଭେ କରିବା ସହ ସୁବିଧା ଅସୁବିଧା ପଚାରି ବୁଝାଯାଇଛି।

ଆମ ପୋଲିସ ତରଫରୁ ରକ୍ତଦାନ ଶିବିର

ଆମ ପୋଲିସ ତରଫରୁ ରକ୍ତଦାନ ଶିବିର

ଆର.ଉଦୟଗିରି,୨୭।୬(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ଗଜପତି ଜିଲା ଆର.ଉଦୟଗିରି ଆମ ପୋଲିସ ସମିତି ତରଫରୁ ବୁଧବାର ରକ୍ତଦାନ ଶିବିର ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା। ଅତିଥି ଭାବେ ଏସ୍‌ଡିପିଓ ଅନୀଲ କୁମାର ପ୍ରଧାନ ଯୋଗଦେଇ ଶିବିରର ଶୁଭାରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। ଆର.ଉଦୟଗିରି ଗୋଷ୍ଠୀ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟକେନ୍ଦ୍ରରେ ପୋଲିସ କର୍ମଚାରୀ ଏବଂ ମହିଳାମାନେ ମଧ୍ୟ ରକ୍ତଦାନ କରିଥିଲେ।

ବୁଗୁଡ଼ାରେ ଆମ ଗାଁ ଆମ ବିକାଶ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ

ବୁଗୁଡ଼ାରେ ଆମ ଗାଁ ଆମ ବିକାଶ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ

ବୁଗୁଡ଼ା,୨୭v୬(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ବୁଗୁଡ଼ା ବ୍ଲକସ୍ତରୀୟ ଆମ ଗାଁ ଆମ ବିକାଶ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ବୁଧବାର ସ୍ଥାନୀୟ ପିପୁଲସ୍‌ ହାଇସ୍କୁଲ ମିନି ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି। ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କ ସହ ଭିଡିଓ କନଫରେନ୍ସି ମାଧ୍ୟମରେ ବୁଗୁଡ଼ା ଅଞ୍ଚଳର ସମସ୍ତ ସରପଞ୍ଚ, ସମିତିସଭ୍ୟ, ଜିଲା ପରିଷଦ ସଭ୍ୟ ଓ ଜନସାଧାରଣ ଅଞ୍ଚଳର ବିକାଶ ଉପରେ

ଅଗସ୍ତି ନୂଆଗାଁ ଠାକୁରାଣୀ ଯାତ୍ରା, ମନ ମୋହିଲା ପଶୁମୁଖା ନାଚ

ଅଗସ୍ତି ନୂଆଗାଁ ଠାକୁରାଣୀ ଯାତ୍ରା, ମନ ମୋହିଲା ପଶୁମୁଖା ନାଚ

ଗଞ୍ଜାମ,୨୭।୬(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ଗଞ୍ଜାମ ଥାନା ଅଗସ୍ତିନୂଆଁ ଗ୍ରାମରେ ପ୍ରତି ୨ବର୍ଷକୁ ଥରେ ହେଉଥିବା ମା’ ଠାକୁରାଣୀ ଯାତ୍ରା ଅଷ୍ଟମ ଦିନରେ ପହଞ୍ଚତ୍ଛି। ଗତ ଗୁରୁବାର ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା ଏହି ଯାତ୍ରା ନିମନ୍ତେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ମା’ଙ୍କୁ ଗ୍ରାମ ପରିକ୍ରମା କଲା ପରେ ସାଂସ୍କୃତିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥାଏ।

ସପ୍ତରଙ୍ଗ କୃଷକ ସଚେତନତା କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ

ସପ୍ତରଙ୍ଗ କୃଷକ ସଚେତନତା କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ

ବୁଗୁଡ଼ା,୨୭।୬(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ବୁଗୁଡ଼ା ବ୍ଲକ ବାଲିପଦର ପଞ୍ଚାୟତ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ସୋମବାର ସପ୍ତରଙ୍ଗ କୃଷକ ସଚେତନତା କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି।

ସ୍ବଚ୍ଛ ଭାରତ ମିଶନ ଟାସ୍କଫୋର୍ସ ପକ୍ଷରୁ ବୈଠକ

ସ୍ବଚ୍ଛ ଭାରତ ମିଶନ ଟାସ୍କଫୋର୍ସ ପକ୍ଷରୁ ବୈଠକ

ଦିଗପହଣ୍ଡି,୨୭।୬(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ଦିଗପହଣ୍ଡି ବ୍ଲକ ସମ୍ମିଳନୀ କକ୍ଷରେ ମଙ୍ଗଳବାର ସ୍ବଚ୍ଛ ଭାରତ ମିଶନ ଟାସ୍କଫୋର୍ସ ପକ୍ଷରୁ ବ୍ଲକ ସ୍ତରୀୟ ସମୀକ୍ଷା ବୈଠକ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା। ବିଡିଓ ଅନୀଲ କୁମାର ପଟ୍ଟନାୟକ ବୈଠକରେ ଅଧ୍ୟକ୍ଷତା କରିଥିଲେ।

ସମବାୟ ଆପଣଙ୍କ ଦ୍ୱାରରେ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ

ସମବାୟ ଆପଣଙ୍କ ଦ୍ୱାରରେ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ

କୋଦଳା,୨୭।୬- ମର୍ଦ୍ଦରେଖ ପଞ୍ଚାୟତ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟଠାରେ ବୁଧବାର ସମବାୟ ଆପଣଙ୍କ ଦ୍ୱାରରେ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି। ଏଥିରେ ଇନାମ ବେଳପଡ଼ା ସେବା ସମବାୟ ସମିତି ପରିଚାଳନା ସଭାପତି ସନ୍ତୋଷ ମେହେଣା ସଭାପତିତ୍ୱ କରିଥିଲେ।

ଆମ ପୋଲିସ ସମିତି ବୈଠକ

ଆମ ପୋଲିସ ସମିତି ବୈଠକ

ଫୁଲବାଣୀ ଅଫିସ, ୨୬।୬-ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ନିଶା ନିବାରଣ ଦିବସ ଅବସରରେ ଫୁଲବାଣୀ ଟାଉନ ଥାନା ଆମ ପୋଲିସ ସମିତି ପକ୍ଷରୁ ମଙ୍ଗଳବାର ଏକ ବୈଠକ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି। ଏଥିରେ ବେଆଇନ ନିଶା ସେବନ ଓ କାରବାରଜନିତ ବିପଦ ଉପରେ ଆଲୋଚନା କରାଯାଇଥିଲା ।

ବରିଷ୍ଠ ନାଗରିକ ଟ୍ରଷ୍ଟର କୋଠାର ଶିଳାନ୍ୟାସ

ବୁଗୁଡ଼ା,୨୭।୬(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ବୁଗୁଡ଼ା ବଳଦେବ ସ୍ବାମୀ ବରିଷ୍ଠ ନାଗରିକ ଟ୍ରଷ୍ଟ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟର କୋଠା ନିର୍ମାଣ ଲାଗି ସୋମବାର ସୂର୍ଯ୍ୟନଗରଠାରେ ଶିଳାନ୍ୟାସ ହୋଇଛିି। ବିଧାୟକ ଶ୍ରୀକାନ୍ତ ସାହୁ ଶିଳାନ୍ୟାସ କରିଛନ୍ତି।

କୋଦଳା ଥାନାରେ ସ୍ବୟଂସିଦ୍ଧା

କୋଦଳା ଥାନାରେ ସ୍ବୟଂସିଦ୍ଧା

କୋଦଳା,୨୭।୬: କୋଦଳା ଥାନା ଆମ ପୋଲିସ ସମିତି ପକ୍ଷରୁ କାଳିମେଘି ଉଚ୍ଚ ବିଦ୍ୟାଳୟଠାରେ ମଙ୍ଗଳବାର ସ୍ବଂୟଂସିଦ୍ଧା କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି।

ବିଧାୟକଙ୍କୁ ଦାବିପତ୍ର ଦେଲେ ରାଜୀବ ଆବାସ ତାଲିକାରୁ ବଞ୍ଚିତ ହିତାଧିକାରୀଙ୍କ

ବିଧାୟକଙ୍କୁ ଦାବିପତ୍ର ଦେଲେ ରାଜୀବ ଆବାସ ତାଲିକାରୁ ବଞ୍ଚିତ ହିତାଧିକାରୀଙ୍କ

ବ୍ରହ୍ମପୁର ଅଫିସ,୨୭।୬: ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲା ବ୍ରହ୍ମପୁର ମହାନଗର ନିଗମ ଅନ୍ତର୍ଗତ ୩୦ ନଂ. ୱାର୍ଡ ରେଲଓ୍ବେ କଲୋନୀ ଅଞ୍ଚଳର ବହୁ ବାସିନ୍ଦା ରାଜୀବ ଆବାସ ତାଲିକାରୁ ବଞ୍ଚିତ ହୋଇଛନ୍ତି। ଏ ନେଇ ବୁଧବାର ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ ବ୍ରହ୍ମପୁର ବିଧାୟକଙ୍କୁ ସାକ୍ଷାତ କରି ତୁରନ୍ତ ରାଜୀବ ଆବାସ ଗୃହ ପ୍ରଦାନ ପାଇଁ ଦାବି କରିଛନ୍ତି ।