ବ୍ରହ୍ମପୁର

 ବରିଷ୍ଠ ବାସ୍କେଟ୍‌ବଲ ଚାମ୍ପିୟନ୍‌ଶିପ: ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲାର ୨ ଖେଳାଳି ମନୋନୀତ

ବରିଷ୍ଠ ବାସ୍କେଟ୍‌ବଲ ଚାମ୍ପିୟନ୍‌ଶିପ: ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲାର ୨ ଖେଳାଳି ମନୋନୀତ

ବ୍ରହ୍ମପୁର ଅଫିସ,୧।୧: ଗୁଜରାଟର ଭାବନଗରଠାରେ ଜାନୁୟାରୀ ୫ରୁ ୧୨ ତାରିଖ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୬୯ତମ ଜାତୀୟ ବରିଷ୍ଠ ବାସ୍କେଟ୍‌ବଲ ଚାମ୍ପିୟନ୍‌ଶିପ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ। 

ଶିକ୍ଷୟିତ୍ରୀ ଏବେ ଦିନମଜୁରିଆ

ଶିକ୍ଷୟିତ୍ରୀ ଏବେ ଦିନମଜୁରିଆ

ଫିରିଙ୍ଗିଆ, ୧ା୧-ଦିନେ ସେ ଶିକ୍ଷୟିତ୍ରୀ ଥିଲେ। ପିଲାଙ୍କୁ ପାଠ ପଢାଉଥିଲେ ଆଉ ଯତ୍ନ ବି ନେଉଥିଲେ। ହେଲେ ଭାଗ୍ୟର ବିଡ଼ମ୍ବନା ା ବିନା କାରଣରେ ତାଙ୍କୁ ଚାକିରି ହରାଇବାକୁ ପଡିଥିଲା।

ରାତ୍ରିକାଳୀନ ଆହାର ଯୋଜନା ଆରମ୍ଭ

ରାତ୍ରିକାଳୀନ ଆହାର ଯୋଜନା ଆରମ୍ଭ

ବ୍ରହ୍ମପୁର ଅଫିସ/ଭଞ୍ଜନଗର (ଡି.ଏନ୍‌.ଏ)/ ଫୁଲବାଣୀ ଅଫିସ,୧ା୧-ରାଜ୍ୟର ସରକାରୀ ମେଡିକାଲକୁ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ଅସୁଥିବା ରୋଗୀ ଓ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ଲାଗି ସୋମବାରଠାରୁ ମେଡିକାଲ ପରିସରରେ ଥିବା ଆହାର କେନ୍ଦ୍ରଗୁଡିକରେ ରାତ୍ରିକାଳୀନ ଆହାର ବ୍ୟବସ୍ଥା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଇଛି ।

ପୃଥକ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ:୬୦ ବଖରା ଜଳିଗଲା

ପୃଥକ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ:୬୦ ବଖରା ଜଳିଗଲା

ସୋରଡ଼ା,୧ା୧(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)- ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲା ସୋରଡ଼ା ବ୍ଲକରେ ପୃଥକ୍‌ ସ୍ଥାନରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ ଘଟି ୨୦ ପରିବାର ୬୦ ବଖରା ଭସ୍ମୀଭୂତ ହେଇଛି। ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ମେରିକୋଟ ପଞ୍ଚାୟତ ସୁନାଖଣ୍ଡି ଗ୍ରାମରେ କୌଣସି କାରଣରୁ ନିଆଁଲାଗି ୧୫ ପରିବାରର ୪୫ ବଖରା ଜଳିଯାଇଥିଲା।

ବ୍ରହ୍ମପୁରରେ ୨୦୧୯କୁ ସ୍ବାଗତ

ବ୍ରହ୍ମପୁରରେ ୨୦୧୯କୁ ସ୍ବାଗତ

ବ୍ରହ୍ମପୁର ଅଫିସ,୧ା୧-ରାତି ପାହିଲେ ନୂଆ ବର୍ଷ। କ୍ୟାଲେଣ୍ଡର୍‌ରେ ବଦଳି ଯିବ ମସିହା। ୨୦୧୮ ବଦଳି ହେବ ୨୦୧୯ । ନୂଆ ବର୍ଷର ପ୍ରଥମ ଦିନକୁ ସ୍ବାଗତ କରିବା ପାଇଁ ବ୍ରହ୍ମପୁର ସହରବାସୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ପ୍ରବଳ ଉତ୍ସାହ। ସୋମବାର ରାତିରୁ ହିଁ ୨୦୧୯ର ଧୁମ୍‌ ଦେଖାଦେଇଛି।

ଦରମା ବୃଦ୍ଧି ଦାବିରେ ପାଚିକା-ସହାୟିକା ସଂଘର ବିକ୍ଷୋଭ

ଦରମା ବୃଦ୍ଧି ଦାବିରେ ପାଚିକା-ସହାୟିକା ସଂଘର ବିକ୍ଷୋଭ

ବ୍ରହ୍ମପୁର ଅଫିସ,୧ା୧-ଦରମା ବୃଦ୍ଧି ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଦାବିନେଇ ଏଆଇୟୁଟିୟୁସି ସହବନ୍ଧିତ ଓଡ଼ିଶା ମିଳିତ ବିଦ୍ୟାଳୟ ପାଚିକା-ସହାୟିକା ସଂଘ ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲା ଶାଖା ତରଫରୁ ସୋମବାର ବିକ୍ଷୋଭ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରାଯାଇଛି। 

୩୧୨ ଅଭିଯୋଗ ଶୁଣିଲେ ଜିଲାପାଳ

୩୧୨ ଅଭିଯୋଗ ଶୁଣିଲେ ଜିଲାପାଳ

ଦିଗପହଣ୍ଡି,୩୧ ।  ୧୨(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ଦିଗପହଣ୍ଡି ବ୍ଲକ ସମ୍ମିଳନୀ କକ୍ଷରେ ସୋମବାର ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲାପାଳ ବିଜୟ ଅମୃତା କୁଲାଙ୍ଗେ ୩୧୨ଟି ଅଭିଯୋଗ ଶୁଣାଣି କରିଛନ୍ତି । ସେଥିମଧ୍ୟରେ ୨୪୬ଟି ବ୍ୟକ୍ତିଗତ, ୬୬ଟି ସାମୂହିକ ସମସ୍ୟା ଥିଲା ।

ଖଣ୍ଡାରେ ହାଣି ଯୁବକଙ୍କୁ ହତ୍ୟା ଘଟଣା, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ

ଖଣ୍ଡାରେ ହାଣି ଯୁବକଙ୍କୁ ହତ୍ୟା ଘଟଣା, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ

ବୁଗୁଡ଼ା,୩୧। ୧୨(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ବୁଗୁଡ଼ା ଥାନା ଗୋଲିଆ ଗ୍ରାମ ବଡ଼ସାହି କୋଠଘରେ ଶନିବାର ରାତି ପ୍ରାୟ ୯ଟାରେ ମୀନକେତନ ସାମଲଙ୍କୁ ଖଣ୍ଡାରେ ହାଣି ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିଲା। ବୁଗୁଡ଼ା ପୋଲିସ ସୋମବାର ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି । ସେ ହେଲେ ଗୋଲିଆ ଗ୍ରାମର ରାମଚନ୍ଦ୍ର ଦଳାଇ। ତାଙ୍କ ନିକଟରୁ ଖଣ୍ଡା ଜବତ କରାଯାଇଛି। ମୀନକେତନ ୧୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ନ ଦେବାରୁ ହତ୍ୟା କରିଥିବା ରାମ ସ୍ବୀକାର କରିଛନ୍ତି।

ବିଷକ୍ରିୟାରୁ ଯୁବକଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ

ହିଞ୍ଜିଳିକାଟୁ, ୩୧।୧୨(ଡ଼ି.ଏନ୍‌.ଏ): ହିଞ୍ଜିଳି ଥାନା ସିକିରି ଗ୍ରାମର ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କର ବିଷକ୍ରିୟାରେ ସୋମବାର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି। ସେ ହେଲେ ସଞ୍ଜୟ ବରଡ଼ଙ୍କ(୩୮)। ସକାଳେ ସଞ୍ଜୟ ଅସୁସ୍ଥ ହୋଇପଡିବାରୁ ପରିବାର ଲୋକେ ପ୍ରଥମେ ହିଞ୍ଜିଳିକାଟୁ ଡାକ୍ତରଖାନାକୁ  ନେଇଥିଲେ।

ଚିକିଲି ଗାଁରେ ବିଶୃଙ୍ଖଳା: ଏସପିଙ୍କୁ ଭେଟିଲା ମହିଳା ସଂଘ

ଛତ୍ରପୁର,୩୧।୧୨(ଡି.ଏନ.ଏ)- ଖଲ୍ଲିକୋଟ ବ୍ଲକ ଚିକିଲି ଗାଁରେ କେତେଜଣ ବିଶୃଙ୍ଖଳାକାରୀ ବିଭିନ୍ନ ଅରାଜକତା ସୃଷ୍ଟି କରୁଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ସେମାନଙ୍କ ବିରୋଧରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ସୋମବାର ଗ୍ରାମର  କେତେକ ସ୍ବଂୟ ସହାୟିକା ଗେଷ୍ଠୀର ସଦସ୍ୟମାନେ ଛତ୍ରପୁର ଆସି ଗଞ୍ଜାମ ଏସପିଙ୍କୁ ଭେଟି ଦାବି ଜଣାଇଛନ୍ତି।

ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ଯୁବକ ଉଦ୍ଧାର

ହିଞ୍ଜିଳିକାଟୁ, ୩୧। ୧୨(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.) : ହିଞ୍ଜିଳି ଥାନା କୋଳିଦାସପୁର ଗ୍ରାମରେ ଚାଷଜମିରୁ ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ଜଣେ  ଯୁବକଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଛି। ସେ ହେଲେ କୋଳିଦାସପୁରର ପ୍ରସନ୍ନ ନାହାକ।

ଘରପୋଡି ଅଭିଯୋଗ, ଯୁବକ ଗିରଫ

ଘରପୋଡି ଅଭିଯୋଗ, ଯୁବକ ଗିରଫ


ଫିରିଙ୍ଗିଆ, ୩୧।୧୨- ଘରପୋଡି ଅଭିଯୋଗରେ ଗୋଚ୍ଛାପଡା ଥାନା ପୋଲିସ ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କୁ ଗିରଫ କରି ସୋମବାର କୋର୍ଟଚାଲାଣ କରିଛି । ସେ ହେଲେ ଫୁଲବାଣୀ ସଦର ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ କଟ୍ରିଙ୍ଗିଆ ପଞ୍ଚାୟତ ସଲାଗୁଡ୍ରି ଗ୍ରାମର ନକୁଳ କହଁର ।

ବାଇକ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ବୃଦ୍ଧ ମୃତ, ଚାଳକ ଗୁରୁତର

ବାଇକ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ବୃଦ୍ଧ ମୃତ, ଚାଳକ ଗୁରୁତର

ହିଞ୍ଜିଳିକାଟୁ, ୩୧।୧୨(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ)-ହିଞ୍ଜିଳି ଥାନା ରଙ୍ଗୁଣିପଲ୍ଲୀ ଗ୍ରାମରେ ରବିବାର ରାତିରେ ବାଇକ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଜଣେ ବୃଦ୍ଧଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଥିବା ବେଳେ ବାଇକ ଚାଳକ ଗୁରୁତର ହୋଇଛନ୍ତି। ମୃତକ ହେଲେ ଇପିଲି ଋଷିଆ। ଗୋଳନ୍ଥରା ଥାନା ମାଝିଗାଁର ଗୁରୁତର ସଚ୍ଚିନ୍ଦ୍ର ଦାସଙ୍କୁ ବ୍ରହ୍ମପୁର ବଡ଼ ମେଡିକାଲ ପଠାଇଦିଆଯାଇଛି।

ପାଚିକା ସହାୟିକାମାନଙ୍କ ବିଭିନ୍ନ ଦାବି ପୂରଣ ପାଇଁ ଦାବିପତ୍ର

ପାଚିକା ସହାୟିକାମାନଙ୍କ ବିଭିନ୍ନ ଦାବି ପୂରଣ ପାଇଁ ଦାବିପତ୍ର

ବ୍ରହ୍ମପୁର, ୩୧।୧୨: ଓନିଶା ମିଳିତ ବିଦ୍ୟାଳୟ ପାଚିକା-ସହାୟିକା ସଂଘ, ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲା ପକ୍ଷରୁ ସୋମବାର ପାଚିକା ସହାୟିକାମାନଙ୍କ ବିଭିନ୍ନ ଦାବି ପୂରଣ କରିବା ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ ବ୍ରହ୍ମପୁର ରେଳଷ୍ଟେଶନଠାରୁ ଏକ ଶୋଭାଯାତ୍ରାରେ ବାହାରି ଦକ୍ଷିଣାଞ୍ଚଳ ରାଜସ୍ବ କମିଶନରଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ସମ୍ମୁଖରେ ବିକ୍ଷୋଭ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରାଯାଇଥିଲା।

ଗୁଡିରିବାଡିରେ ହାତୀ ଆତଙ୍କ

ଗୁଡିରିବାଡିରେ ହାତୀ ଆତଙ୍କ

ଭଞ୍ଜନଗର, ୩୧।୧୨(ଡି.ଏନ.ଏ): ଭଞ୍ଜନଗର ବ୍ଲକ ଗୁଣ୍ଡିରିବାଡିରେ ରବିବାର ରାତିରେ  ହାତୀ ଆତଙ୍କ ଦେଖାଯାଇଛି। ପ୍ରାୟ ୨୦ଟି ଛୋଟବଡ ହାରତୀ ଆସି ଧାନ ଓ ଆଖୁ ଫସଲ ଖାଇବା ସହ ଦଳି ଚକଟି ନଷ୍ଟ କରିଦେଇଛନ୍ତି।

ସାବରିମାଳା ମନ୍ଦିରରେ ମହିଳାଙ୍କ ପ୍ରବେଶ ଅନୁମତି ପ୍ରଦାନକୁ ବିରୋଧ

ସାବରିମାଳା ମନ୍ଦିରରେ ମହିଳାଙ୍କ ପ୍ରବେଶ ଅନୁମତି ପ୍ରଦାନକୁ ବିରୋଧ

ବ୍ରହ୍ମପୁର ଅଫିସ, ୩୧।୧୨: ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟଙ୍କ ରାୟ କ୍ରମେ ସାବରିମାଳାର ଆୟାପ୍ପା ମନ୍ଦିରରେ ମହିଳାଙ୍କ ପ୍ରବେଶ ଅନୁମତି ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଛି। ଏହାକୁ କେତେକ ସଂଗଠନ ବିରୋଧ କରିଛନ୍ତି। ବ୍ରହ୍ମପୁରଠାରେ ମଧ୍ୟ ଆୟପ୍ପା ଭକ୍ତମାନେ ବିରୋଧ କରିଛନ୍ତି। 

ଜି ଉଦୟଗିରିରେ ତୁଷାରପାତ: ସର୍ବନିମ୍ନ ତାପମାତ୍ରା  ୩ ଡ଼ିଗ୍ରୀକୁ ଖସିଲା

ଜି ଉଦୟଗିରିରେ ତୁଷାରପାତ: ସର୍ବନିମ୍ନ ତାପମାତ୍ରା ୩ ଡ଼ିଗ୍ରୀକୁ ଖସିଲା

ଜି ଉଦୟଗିରି, ୩୧।୧୨(ଡି.ଏନ.ଏ): ଶୀତରେ ଥରୁଛି ଜି.ଉଦୟଗିରି। ସହରର ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ସୋମବାର ସକାଳୁ ବରଫ ପଡିଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ସ୍ବାମୀ ବିବେକାନନ୍ଦ ଶିକ୍ଷାକେନ୍ଦ୍ର ନିକଟ ପଡିଆ, ମହାଗୁଡା ସାହି, ନିକଟରେ ବରଫ ପଡିଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା।

ଦାରିଙ୍ଗିବାଡିରେ ତୁଷାରପାତ: ପର୍ଯ୍ୟଟକଙ୍କ ଜମୁଛି ଭିଡ

ଦାରିଙ୍ଗିବାଡିରେ ତୁଷାରପାତ: ପର୍ଯ୍ୟଟକଙ୍କ ଜମୁଛି ଭିଡ

ବ୍ରାହ୍ମଣୀଗାଁ/ଦାରିଙ୍ଗବାଡ଼ି, ୩୧।୧୨(ଡି.ଏନ.ଏ)- କନ୍ଧମାଳ ଜିଲା ଦାରିଙ୍ଗବାଡ଼ି ବ୍ଳକ ବ୍ରାହ୍ମଣୀଗାଁ ଅଞ୍ଚଳରେ ଲଗାତାର ଦ୍ୱିତୀୟଦିନ ପାଇଁ ତୁଷାରପାତ ହୋଇଛିା ତୁଷାରପାତ ହେବା ଯୋଗୁଁ ଶୀତ ଦ୍ୱିଗୁଣିତ ହେବା ସହ ପର୍ଯ୍ୟଟକଙ୍କ ଭିଡ଼ ଜମିଛିା

ସିରିଜ୍‌ ଏଟିଏମ୍‌ ଲୁଟ୍‌ ଘଟଣାକୁ ବିତିଲା ୬ ମାସ ଲୁଟେରାଙ୍କୁ ଧରିପାରୁନି ପୋଲିସ

ସିରିଜ୍‌ ଏଟିଏମ୍‌ ଲୁଟ୍‌ ଘଟଣାକୁ ବିତିଲା ୬ ମାସ ଲୁଟେରାଙ୍କୁ ଧରିପାରୁନି ପୋଲିସ

ବ୍ରହ୍ମପୁର ଅଫିସ,୩୧ା୧୨-ବ୍ରହ୍ମପୁର ସହରରୁ ସିରିଜ୍‌ ଏଟିଏମ୍‌ ଟଙ୍କା ଲୁଟ୍‌ ଘଟଣାକୁ  ୬ମାସ ବିତିଗଲାଣି । ହେଲେ ବ୍ରହ୍ମପୁର ପୋଲିସ ଏଯାବତ୍‌ ଲୁଟେରାଙ୍କୁ ଧରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହୋଇପାରିନାହିଁ । 

ଡିଆର୍‌ଡିଏ, କଲେଜ ଛକରେ ଲାଗିବ ଟ୍ରାଫିକ୍‌ ସିଗ୍‌ନାଲ

ଡିଆର୍‌ଡିଏ, କଲେଜ ଛକରେ ଲାଗିବ ଟ୍ରାଫିକ୍‌ ସିଗ୍‌ନାଲ

ଛତ୍ରପୁର, ୩୧ା୧୨(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲା ହେଡକ୍ୱାର୍ଟର ଛମ୍ରପୁରର କଲେଜ ଓ ଡିଆରଡିଏ ଛକ ନିକଟ ଜାତୀୟ ରାଜପଥରେ ଡିଜିଟାଲ ଟ୍ରାଫିକ ସିଗ୍‌ନାଲ ଲାଗିବ। 

‘ଲିଙ୍ଗଗତ ବିଭେଦତା, ସାମାଜିକ ବ୍ୟାଧି’

‘ଲିଙ୍ଗଗତ ବିଭେଦତା, ସାମାଜିକ ବ୍ୟାଧି’

ବ୍ରହ୍ମପୁର ଅଫିସ,୩୧ା୧୨-ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲା ପ୍ରଶାସନ ତରଫରୁ ଗତ ୨୪ତାରିଖରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା ବିଜୁ କନ୍ୟା ରନତ୍ ସପ୍ତାହ ରବିବାର ଉଦ୍‌ଯାପିତ ହୋଇଯାଇଛି। ଉକତ୍ଳ ବାଳାଶ୍ରମରେ ଉଦ୍‌ଯାପନୀ ଉତ୍ସବ ପାଳନ କରାଯାଇଥିଲା । 

ପୂର୍ବ ଶତ୍ରୁତାରୁ ଆକ୍ରମଣ:ଯୁବକଙ୍କ ଜିଭ କାଟିଦେଲେ

ପୂର୍ବ ଶତ୍ରୁତାରୁ ଆକ୍ରମଣ:ଯୁବକଙ୍କ ଜିଭ କାଟିଦେଲେ

ଖଲ୍ଲିକୋଟ,୩୧ା୧୨(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)-ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲା ଖଲ୍ଲିକୋଟ ଥାନା ନିର୍ମଳଝର ଛକରେ ରବିବାର ରାତିରେ ପୂର୍ବ ଶତ୍ରୁତାକୁ କେନ୍ଦ୍ର କରି କେତେଜଣ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ କରି ମାଡ଼ ମାରିବା ସହ ତାଙ୍କ ଜିଭ କାଟି ଦେଇଛନ୍ତି।

ପିକ୍‌ନିକ୍‌ ବସ୍‌-ଅଟୋ ଧକ୍କା: ୨ ମୃତ

ପିକ୍‌ନିକ୍‌ ବସ୍‌-ଅଟୋ ଧକ୍କା: ୨ ମୃତ

ଦିଗପହଣ୍ଡି/ପାଟପୁର,(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)/ ବ୍ରହ୍ମପୁର ଅଫିସ,୩୦ା୧୨-ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲା ଦିଗପହଣ୍ଡି-ରାୟଗଡା ମୁଖ୍ୟରାସ୍ତା  ତପ୍ତପାଣି ଘାଟିରେ ରବିବାର ରାତି ପ୍ରାୟ ୭ଟାରେ ଏକ ପିକ୍‌ନିକ୍‌ ବସ୍‌ ଓ ଅଟୋ ମଧ୍ୟରେ ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟିଥିଲା। 

ଏଟିଏମ୍‌ ଲୁଟେରା ଗିରଫ

ଏଟିଏମ୍‌ ଲୁଟେରା ଗିରଫ

ବାଲିଗୁଡ଼ା,୩୧ା୧୨(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ବାଲିଗୁଡ଼ା ଉପଖଣ୍ଡ କ.ନୂଆଗାଁ ବ୍ଲକର ସାରଙ୍ଗଗଡ଼ ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରୁ ଏକ ଏଟିଏମ୍‌ ଲୁଟେରାକୁ ରବିବାର ପୋଲିସ ପାବୁରିଆରୁ ଗିରଫ କରିଛି। ସେ ହେଲେ ଶଙ୍କରାଖୋଲ ମୁଣ୍ଡା ସାହିର ପ୍ରଭାକର ପ୍ରଧାନ।