ବ୍ରହ୍ମପୁର

ଏଡିଏମ୍‌ ଶୁଣିଲେ ୫୮୩ ଅଭିଯୋଗ

ଏଡିଏମ୍‌ ଶୁଣିଲେ ୫୮୩ ଅଭିଯୋଗ

ଭଞ୍ଜନଗର,୨୧।୧(ଡି.ଏନ.ଏ)- ପ୍ରତ୍ୟେକ ମାସ ତୃତୀୟ ସୋମବାର ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲାପାଳ ଭଞ୍ଜନଗର ଆସି ଲୋକଙ୍କ ଆପତ୍ତି ଅଭିଯୋଗ ଶୁଣିବା ପାଇଁ ସମୟ ଧାର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଛି। କିନ୍ତୁ କାର୍ଯ୍ୟବ୍ୟସ୍ଥତା ଯୋଗୁ ଜିଲାପାଳ ସୋମବାର ଅଭିଯୋଗ ଶୁଣାଣିକୁ ଆସିପାରିନଥିଲେ। ତାଙ୍କ ସ୍ଥାନରେ ଏଡିଏମ୍‌ ବିଜୟ କୁମାର ଦାସ ଆସି ୫୮୩ ଅଭିଯୋଗର ଶୁଣାଣି କରିଥିଲେ। ଏନେଇ ଆବଶ୍ୟକ ପଦକ୍ଷେପ ନେବା ପାଇଁ ଏଡିଏମ୍‌ ବିଭାଗୀୟ ଅଧିକାରୀମାନଙ୍କୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଥିଲେ। ଏଥିସହ ସେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ରିଲିଫ୍‌ ଫଣ୍ଡରୁ ଜଣଙ୍କୁ ୯ ହଜାର ଟଙ୍କା ଆର୍ଥୀକ ସହାୟତା ଯୋଗାଇ ଦେଇଥିଲେ। ଅଧିକାଂଶ ଅଭିଯୋଗ ଭତ୍ତା, କାଳିଆ ଯୋଜନା, ରାଶନକାର୍ଡ, ଇନ୍ଦିରା ଆବାସ ଉପରେ ଆସିଥିଲା। ଅଭିଯୋଗ ଶୁଣାଣି ସମୟରେ ଉପ ଜିଲାପାଳ ରାଜେନ୍ଦ୍ର କୁମାର ମିଞ୍ଜ, ଏସ୍‌ଡିପିଓ ଉତ୍କଳ କେଶରୀ ଦାସ ପ୍ରମୁଖ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ।

ମଦ ବନ୍ଦ ପାଇଁ ଧାରଣା

ମଦ ବନ୍ଦ ପାଇଁ ଧାରଣା

ବ୍ରହ୍ମପୁର ଅଫିସ,୨୧।୧: ଓଡ଼ିଶାରେ ମଦ ବିକ୍ରି ବନ୍ଦ ଦାବିରେ ଆନ୍ଦୋଳନକୁ ଓହ୍ଲାଇଛି ମିଳିତ ଓଡ଼ିଶା ନିଶା ନିବାରଣ ଅଭିଯାନ(ମୋନା)।

ମାସେ ଧରି ଚାଲିବ ଚୁନାଓ ପାଠଶାଳା

ମାସେ ଧରି ଚାଲିବ ଚୁନାଓ ପାଠଶାଳା

ଛତ୍ରପୁର, ୨୧।୧(ଡି.ଏନ.ଏ)-ଗଞ୍ଜାମ ଜ଼ିଲ୍ଲା  ରେ ହେବାକୁ ଥିବା ସାଧାରଣ ର୍ନିବାଚନ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଶେଷ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ରେ ପହଁଚିଛି।

ଭଞ୍ଜନଗରରେ ଜଳସମ୍ପଦ ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ପାଣି ପଞ୍ଚାୟତ ପକ୍ଷ

ଭଞ୍ଜନଗରରେ ଜଳସମ୍ପଦ ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ପାଣି ପଞ୍ଚାୟତ ପକ୍ଷ

ଭଞ୍ଜନଗର,୨୧।୧(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.):  ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲା ଭଞ୍ଜନଗର ଜଳସମ୍ପଦ ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ସେମବାର ପାଣି ପଞ୍ଚାୟତ ପକ୍ଷ ପାଳନ  ହୋଇଯାଇଛି। 

ବୋଲେରୋ ଧକ୍କାରେ ବାଇକ୍‌ ଆରୋହୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ

ବୋଲେରୋ ଧକ୍କାରେ ବାଇକ୍‌ ଆରୋହୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ

ହିଞ୍ଜିଳିକାଟୁ,୨୧।୧(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲା ହିଞ୍ଜିଳି ଥାନା ନୂଆଁ-ବୁରୁପୋଡ଼ା ଠାରେ ରବିବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ରାସ୍ତା କଡ଼ରେ ଠିଆ ହୋଇଥିବା ଏକ ବାଇକ ଆରୋହୀଙ୍କୁ ବୋଲେରୋ ଧକ୍କାଦେବା ଫଳରେ  ବାଇକ ଆରୋହୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି। ମୃତକ ଜଣକ ହେଲେ ଶେରଗଡ଼ ଥାନା ସିନ୍ଧାଗୁଡ଼ା ଗ୍ରାମର ଟୁଲୁ ନାୟକ(୨୪)। 

ନିଖୋଜ ନାବାଳକଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର:ପରିବାର ଲୋକେ ଆଣିଲେ ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ

ନିଖୋଜ ନାବାଳକଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର:ପରିବାର ଲୋକେ ଆଣିଲେ ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ

ନୟାଗଡ଼ ଅଫିସ,୨୧ା୧- ନୟାଗଡ଼ ଟାଉନ ଥାନା ମୁଥାଗାଡିଆ ପଞ୍ଚାୟତ କରଡାବଣି ଗ୍ରାମର ୧୫ ବର୍ଷର ନାବାଳକଙ୍କ ମୃତଦେହ ରବିବାର ଗ୍ରାମଠାରୁ ଅନତି ଦୂରରେ ଥିବା ଏକ ନାଳପାର୍ଶ୍ୱ ଗଛରେ ଝୁଲୁଥିବା ଅବସ୍ଥାରେ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଛି। 

୨୦ ହଜାର ଚାଷୀଙ୍କୁ ସହାୟତା ବାଣ୍ଟିବେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ

୨୦ ହଜାର ଚାଷୀଙ୍କୁ ସହାୟତା ବାଣ୍ଟିବେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ

ଛତ୍ରପୁର,୨୧ା୧(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲା ରଙ୍ଗେଇଲୁଣ୍ଡା ଏୟାରଷ୍ଟ୍ରିପ୍‌ ନିକଟରେ ଚଳିତ ମାସ ୨୭ ତାରିଖରେ ଜିଲାସ୍ତରୀୟ ଚାଷୀ ସମାବେଶ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ। ଏଥିରେ ଜିିଲାର ୨୨ ବ୍ଲକ ଓ ସହରାଞ୍ଚଳରୁ ଏକ ଲକ୍ଷ ଚାଷୀ ଯୋଗଦେବେ। 

ମହିଳାମାନେ ହେଉଛନ୍ତି ରୋଜଗାରକ୍ଷମ

ମହିଳାମାନେ ହେଉଛନ୍ତି ରୋଜଗାରକ୍ଷମ

ଦାରିଙ୍ଗବାଡି,୨୧ା୧(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)-କନ୍ଧମାଳ ଜିଲାରେ ଥିବା ୧୨ବ୍ଲକ ଅଞ୍ଚଳରେ ରହିଛି ସାପ୍ତାହିକ ହାଟର ଚାହିଦା। ଏବେ ଏହାର ଚାହିଦା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବା ସହ ମହିଳା ସ୍ବୟଂ ସହାୟକ ଗୋଷ୍ଠୀ  ସଦସ୍ୟ ବ୍ୟବସାୟ କରିବାକୁ  ଆଗ୍ରହୀ ହେବା ସହ ମହିଳାମାନେ ଆଗରେ ଥିବା ନଜିର ରହିଛି। 

ଗଛରେ କଣ୍ଟା ନ ମାରିବାକୁ ଆହ୍ବାନ

ଗଛରେ କଣ୍ଟା ନ ମାରିବାକୁ ଆହ୍ବାନ

ବ୍ରହ୍ମପୁର ଅଫିସ,୨୧ା୧ବ୍ରହ୍ମପୁର ସହରରେ ଥିବା ଗଛଗୁଡ଼ିକରେ କେତେକ ବ୍ୟବସାୟିକ ସଂସ୍ଥା ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଅନୁଷ୍ଠାନ ବିଜ୍ଞାପନ ଫଳକ ମାରୁଥିଲେ। ଲୁହା କଣ୍ଟା ମାରିବା ସହ  ତାର ଗୁଡ଼ାଇ ଗଛକୁ ନଷ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି। ଫଳରେ ବହୁ ସଂଖ୍ୟାରେ ଗଛର ଅକାଳ ମୃୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା। 

ସୁରକ୍ଷିତ ଫେରିଲେ ନିର୍ଯାତିତ ୩ ଶ୍ରମିକ ପୁରୁଷୋତ୍ତମପୁର,୨୧।୧ (ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)

ସୁରକ୍ଷିତ ଫେରିଲେ ନିର୍ଯାତିତ ୩ ଶ୍ରମିକ ପୁରୁଷୋତ୍ତମପୁର,୨୧।୧ (ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)

ତେଲେଙ୍ଗାନା ରାଜ୍ୟରେ ଫସି ରହିଥିବା ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲା ପୁରୁଷୋତ୍ତମପୁର ବ୍ଲକ ତଥା ହିଞ୍ଜିଳି ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଅନ୍ତରିଗାଁ ପଞ୍ଚାୟତ କୋଳିଦାସପୁରର ୩ ଶ୍ରମିକ ଶୁକ୍ରବାର ସୁରକ୍ଷିତ ଭାବେ ଫେରିଛନ୍ତି। ତେବେ ସେମାନଙ୍କ ସୂଚନା ପ୍ରକାରେ ଏବେ ବି ଓଡ଼ିଶାର ପ୍ରାୟ ୧୦୦ ଶ୍ରମିକ ସେଠାରେ ଫସି ରହିଥିବା ଜଣାପଡିଛି।

ମିଳିତ କ୍ରିୟାନୁଷ୍ଠାନ କମିଟିର ମଧୁମେହ ସଚେତନତା ଶିବିର

ମିଳିତ କ୍ରିୟାନୁଷ୍ଠାନ କମିଟିର ମଧୁମେହ ସଚେତନତା ଶିବିର

ବ୍ରହ୍ମପୁର ଅଫିସ,୨୧ା୧-ବ୍ରହ୍ମପୁର ସହରତଳି ଅଞ୍ଚଳର ନାଗରିକ ପ୍ରତିନିଧିଙ୍କୁ ନେଇ ଗଠିତ ମିଳିତ କ୍ରିୟାନୁଷ୍ଠାନ କମିଟି ଓ ଏଣ୍ଡୋକ୍ରାଇନୋଲୋଜି କେନ୍ଦ୍ର  ମିଳିତ ସହଯୋଗରେ  ମଧୁମେହ ରୋଗ ପରାମର୍ଶ ଓ ସଚେତନତା, ଚିକିତ୍ସା ଶିବିର ଲୋଚାପଡା ରଘୁନାଥ ମନ୍ଦିରର ରଘୁନନ୍ଦନ କଲ୍ୟାଣ ମଣ୍ଡପରେ ରବିବାର ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି ା

ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲା ବିକାଶ ମଞ୍ଚର ଦାବି: ରଙ୍ଗେଇଲୁଣ୍ଡା ଏୟାରଷ୍ଟ୍ରିପକୁ ବିମାନ ବନ୍ଦର କରାଯାଉ

ବ୍ରହ୍ମପୁର ଅଫିସ,୨୧ା୧-ବ୍ରିଟିଶ ଶାସନରେ ହୋଇଥିବା ରଙ୍ଗେଇଲୁଣ୍ଡା ଏୟାରଷ୍ଟ୍ରିପକୁ ବିମାନ ବନ୍ଦରରେ ପରିଣତ କରିବାରେ କେନ୍ଦ୍ର ବେସାମରିକ ବିମାନ ଚଳାଚଳ ମନ୍ତ୍ରଣାଳୟ ଅବହେଳା ଅବ୍ୟାହତ ରହିଛି । 

ଚିନିଶିଳ୍ପ ବଏଲରରେ ଅଗ୍ନି ସଂଯୋଗ

ଆସିକା,୨୦ା୧(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)- ଆସିକା ସମବାୟ ଚିନି ଶିଳ୍ପର ଚଳିତବର୍ଷ ଲାଗି ଆଖୁପେଡ଼ା କାର୍ଯ୍ୟ ସପ୍ତାହକ ମଧ୍ୟରେ ଆରମ୍ଭ ହେବ।

ପୁଣି ଲାଗିଲା ମାଓବାଦୀ ପୋଷ୍ଟର  ମହିଳା ସରପଞ୍ଚଙ୍କୁୁ ଧମକ

ପୁଣି ଲାଗିଲା ମାଓବାଦୀ ପୋଷ୍ଟର ମହିଳା ସରପଞ୍ଚଙ୍କୁୁ ଧମକ

ବାଲିଗୁଡ଼ା,୨୦ା୧(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)- କନ୍ଧମାଳ ଜିଲା ବାଲିଗୁଡ଼ା ଉପଖଣ୍ଡ ଅଞ୍ଚଳରେ ଗତ ୨ ଦିନ ହେଲା ମାଓବାଦୀ ପୋଷ୍ଟର ମରାଯାଉଥିବାରୁ ଭୟର ବାତାବରଣ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି। ଶନିବାର ସୁଡ୍ରା ପଞ୍ଚାୟତରେ ମାଓବାଦୀ ପୋଷ୍ଟର ଲାଗିଥିଲା।

ବାବା ପାତାଳେଶ୍ୱର କ୍ରିକେଟ ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟ ବେଲଗୁଣ୍ଠା ଟିମ୍‌ ଚାମ୍ପିୟନ

ଆସିକା,୨୦ା୧(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)- ଆସିକା ବ୍ଲକ କେନ୍ଦୁପଦର ପଞ୍ଚାୟତ ଚାଟୁଳା ଗ୍ରାମରେ ଚାଲିଥିବା ବାବା ପାତାଳେଶ୍ୱର କ୍ରିକେଟ ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟରେ ବେଲଗୁଣ୍ଠା ଟିମ ଚାମ୍ପିୟନ ହୋଇଛି। ରବିବାର ବେଲଗୁଣ୍ଠା ଓ ପାଣ୍ଡିଆପଥର ଟିମ ମଧ୍ୟରେ ଫାଇନାଲ ମ୍ୟାଚ୍‌ ହୋଇଥିଲା।

 ବ୍ରହ୍ମପୁରରେ ଗଛରେ କଣ୍ଟା ନ ମାରିବାକୁ ଆହ୍ବାନ: ମାରିଲେ ଦେବେ ଜରିମାନା

ବ୍ରହ୍ମପୁରରେ ଗଛରେ କଣ୍ଟା ନ ମାରିବାକୁ ଆହ୍ବାନ: ମାରିଲେ ଦେବେ ଜରିମାନା

ବ୍ରହ୍ମପୁର ଅଫିସ,୨୦ା୧: ବ୍ରହ୍ମପୁର ସହରରେ ଥିବା ଗଛଗୁଡିକରେ କେତେକ ବ୍ୟବସାୟିକ ସଂସ୍ଥା ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଅନୁଷ୍ଠାନ ବିଜ୍ଞାପନ ଫଳକ ମାରୁଥିଲେ। ଏ ନେଇ ଲୁହାକଣ୍ଟା ମାରିବା ସହ  ତାର ଗୁଡ଼ାଇ ଗଛକୁ ନଷ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି  । ଯାହା ଫଳରେ ବହୁ ସଂଖ୍ୟାରେ ଗଛ ମରିଯାଉଛିି। ଏହା ବିରୋଧରେ ଅଭିଯାନ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି।

ମହିଳାଙ୍କୁ ଅସଦାଚରଣ ପରେ ଲୁହାଛଡ଼ରେ ଆକ୍ରମଣ: ଅଭିଯୁକ୍ତ ଫେରାର

ମହିଳାଙ୍କୁ ଅସଦାଚରଣ ପରେ ଲୁହାଛଡ଼ରେ ଆକ୍ରମଣ: ଅଭିଯୁକ୍ତ ଫେରାର

ଦିଗପହଣ୍ଡି,୨୦।୧(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଦିଗପହଣ୍ଡି ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରେ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କୁ ଶନିବାର ସନ୍ଧ୍ୟା ୬ଟାରେ  ଗାଁ  ରାସ୍ତାରେ ଅସଦାଚରଣ କରିବା ସହ ତାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡକୁ ଲୁହାଛଡ଼ରେ  ମାଡ଼ ମରାଯାଇଥିବା  ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। 

ସକ୍ଷମ ସାଇକେଲ ରାଲି

ସକ୍ଷମ ସାଇକେଲ ରାଲି

ବ୍ରହ୍ମପୁର ଅଫିସ,୨୦ା୧:ପେଟ୍ରୋଲିୟମ ସଂରକ୍ଷଣ ଓ ଅନୁସନ୍ଧାନ ସଂଘ ଏବଂ ତୈଳ କମ୍ପାନୀଗୁଡିକ ମିଳିତ ଆନୁକୂଲ୍ୟରେ ସଂରକ୍ଷଣ କ୍ଷମତା ମହୋତ୍ସବ(ସକ୍ଷମ) ସାଇକେଲ ରାଲି ରବିବାର ବ୍ରହ୍ମପୁରରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି। 

କନ୍ଧମାଳ ମହୋତ୍ସବ ଦ୍ୱିତୀୟ ସନ୍ଧ୍ୟା: ଆସିଲେନି ମନ୍ତ୍ରୀ ରମେଶ, ପ୍ରଫୁଲ୍ଲ

କନ୍ଧମାଳ ମହୋତ୍ସବ ଦ୍ୱିତୀୟ ସନ୍ଧ୍ୟା: ଆସିଲେନି ମନ୍ତ୍ରୀ ରମେଶ, ପ୍ରଫୁଲ୍ଲ

ଫୁଲବାଣୀ ଅଫିସ, ୨୦ା୧-ଫୁଲବାଣୀ କରୋନେସନ ପଡିଆରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା କନ୍ଧମାଳ ମହୋତ୍ସବ ଶନିବାର ଦ୍ୱିତୀୟ ଦିନରେ ପହଞ୍ଚତ୍ଛି। 

ନବଜାତ ଶିଶୁ ଆଖି ବୁଜିବା ଘଟଣା: ଭାଜପା ସହାୟତାରେ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ

ନବଜାତ ଶିଶୁ ଆଖି ବୁଜିବା ଘଟଣା: ଭାଜପା ସହାୟତାରେ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ

ଦାରିଙ୍ଗବାଡ଼ି,୨୦।୧(ଡି.ଏନ.ଏ)-ଦାରିଙ୍ଗବାଡ଼ିର ଏକ ସେବାଶ୍ରମରେ ନାବଳିକା ଅଷ୍ଟମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରୀ ମା’ ହେବା ଘଟଣା ଓ ପରେ ନବଜାତ ଶିଶୁକନ୍ୟା ଆଖିବୁଜିବା ଘଟଣାକୁ ନେଇ ଶନିବାର ଭାଜପା ପକ୍ଷରୁ ନାବାଳିକାଙ୍କ ପରିବାର ସହ ଦାରିଙ୍ଗବାଡ଼ି ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରାଯାଇଛି|

ଆସିକା ମହୋତ୍ସବର ଚତୁର୍ଥ ସନ୍ଧ୍ୟା:  ନାଚଗୀତରେ ଝୁମିଲେ ଦର୍ଶକ

ଆସିକା ମହୋତ୍ସବର ଚତୁର୍ଥ ସନ୍ଧ୍ୟା: ନାଚଗୀତରେ ଝୁମିଲେ ଦର୍ଶକ

ଆସିକା,୨୦ା୧(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)-ଆସିକା ସହର କଳିଙ୍ଗା ରୋଡଠାରେ ପ୍ରଥମ ଥର ଲାଗି ଆସିକା ମହୋତ୍ସବ ଗତ ବୁଧବାର ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି। 

ସୁଡ୍ରାଠାରେ ମାଓବାଦୀ ପୋଷ୍ଟର: ପୋଲିସର ଖବରଦାତାଙ୍କୁ ମୃତ୍ୟୁଦଣ୍ଡ ଧମକ

ସୁଡ୍ରାଠାରେ ମାଓବାଦୀ ପୋଷ୍ଟର: ପୋଲିସର ଖବରଦାତାଙ୍କୁ ମୃତ୍ୟୁଦଣ୍ଡ ଧମକ

ବାଲିଗୁଡା,୨୦ା୧(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.) -କନ୍ଧମାଳ ଜିଲା ବାଲିଗୁଡ଼ା ଥାନା ସୁଡ୍ରା ପଞ୍ଚାୟତରେ ମାଓବାଦୀମାନେ ନିଜ ସ୍ଥିତି ଜାହିର କରିଛନ୍ତି। ସୁଡ୍ରା ହାଇସ୍କୁଲ୍‌ ଗେଟ୍‌ ଓ ବିଭିନ୍ନ କାନ୍ଥରେ ଶନିବାର ସକାଳୁ କେକେବିଏନ୍‌ ମାଓବାଦୀ ସଙ୍ଗଠନର କାନ୍ଥ ପତ୍ରିକା ମରାଯାଇଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ପୋଷ୍ଟରରେ ପୋଲିସ ଖବରଦାତା ସନ୍ଦେହରେ ଜଣଙ୍କୁ ମୃତ୍ୟୁଦଣ୍ଡ ଧମକ ମଧ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି। 

କ୍ଷେତ୍ରପ୍ରଚାର ବିଭାଗର ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ସଚେତନତା କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ: ଶୌଚାଳୟ, ଡଷ୍ଟବିନ୍‌ ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ ପରାମର୍ଶ

କ୍ଷେତ୍ରପ୍ରଚାର ବିଭାଗର ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ସଚେତନତା କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ: ଶୌଚାଳୟ, ଡଷ୍ଟବିନ୍‌ ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ ପରାମର୍ଶ

ବ୍ରହ୍ମପୁର ଅଫିସ,୨୦ା୧-ଭାରତ ସରକାରଙ୍କ କ୍ଷେତ୍ରପ୍ରଚାର ବ୍ରହ୍ମପୁର କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ପକ୍ଷରୁ ବ୍ରହ୍ମପୁର ମହାନଗର ୧୭ ନଂ. ୱାର୍ଡ ମିଲିଟାରୀଲାଇନ ଭିମାରାଓପେଟା ସାହିରେ ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ସଚେତନତା କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଶନିବାର ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି|

୮ମ ଶ୍ରେଣୀ ନାବାଳିକା ଛାତ୍ରୀ ମା’ ହେବା ଓ ନବଜାତ ଶିଶୁକନ୍ୟା ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣାର ପ୍ରତିବାଦ: ଜିଲା ମହିଳା କଂଗ୍ରେସର ବିକ୍ଷୋଭ

୮ମ ଶ୍ରେଣୀ ନାବାଳିକା ଛାତ୍ରୀ ମା’ ହେବା ଓ ନବଜାତ ଶିଶୁକନ୍ୟା ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣାର ପ୍ରତିବାଦ: ଜିଲା ମହିଳା କଂଗ୍ରେସର ବିକ୍ଷୋଭ

ବ୍ରହ୍ମପୁର ଅଫିସ,୨୦ା୧-ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲା ମହିଳା କଂଗ୍ରେସ ପକ୍ଷରୁ ଶନିବାର ବ୍ରହ୍ମପୁର ଦକ୍ଷିଣାଞ୍ଚଳ ଆରଡିସିଙ୍କ ଅଫିସ ଆଗରେ ବିକ୍ଷୋଭ ପ୍ରଦର୍ଶନ ସହ ଗଣଧାରଣା ଦିଆଯାଇଥିଲା।