ବ୍ରହ୍ମପୁର

ଗୋଛାପଡ଼ା ଥାନା ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ହାଣିଲେ

ଗୋଛାପଡ଼ା ଥାନା ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ହାଣିଲେ

ଫୁଲବାଣୀ ଅଫିସ,୩ା୧୧ - କନ୍ଧମାଳ ଜିଲା ଫିରିଙ୍ଗିଆ ବ୍ଲକ ଗୋଛାପଡ଼ା ଥାନା ଅଧିକାରୀ ମୃତ୍ୟୁଞ୍ଜୟ ପ୍ରଧାନଙ୍କୁ ଫୁଲବାଣୀରେ ମରଣାନ୍ତକ ଆକ୍ରମଣ ହୋଇଛି। ଥାନାଧିକାରୀ ପ୍ରଧାନ ଶୁକ୍ରବାର ଫୁଲବାଣୀ ଆସିଥିଲେ।

ଫୁଲବାଣୀ କୋର୍ଟ ମାଲଖାନାରୁ ଚୋରି ଘଟଣା: ୭ ଜଣଙ୍କୁ ଧରିଲା ପୋଲିସ

ଫୁଲବାଣୀ କୋର୍ଟ ମାଲଖାନାରୁ ଚୋରି ଘଟଣା: ୭ ଜଣଙ୍କୁ ଧରିଲା ପୋଲିସ

ଫୁଲବାଣୀ ଅଫିସ, ୨।୧୧-  ଫୁଲବାଣୀ ଜିଲା କୋର୍ଟ ପରିସର ମାଲଖାନାରୁ ଗଞ୍ଜେଇ ଲୁଟ ଘଟଣାରେ ପୋଲିସ ୭ ଜଣଙ୍କୁ ଧରିଛି। ଏହି ଘଟଣାରେ ବାକି ୭ ଜଣ ଫେରାର ଅଛନ୍ତି। ଧରା ହୋଇଥିବା ୭ ଜଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ ନାବାଳକ ଅଛନ୍ତି। ନିଜର ଜୀବନଶୈଳୀକୁ ବଜାୟ ରଖିବା ପାଇଁ ଏହି ଚୋରି ଘଟିଥିବା ଶୁକ୍ରବାର ଜିଲା ପୋଲିସ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ଖବରଦାତା ସମ୍ମିଳନୀରେ ଏସ୍‌ପି ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି।

ପଥର ତଳୁ ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର

ପାତ୍ରପୁର,୨।୧୦(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)- ଜରଡା଼ ଥାନା ମନ୍ଦରଡ଼ା ପଞ୍ଚାୟତର ହୁକୁମା ଗ୍ରାମର ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ ଶୁକ୍ରବାର ପଥର ତଳୁ ଉଦ୍ଧାର ହୋଇଛି। ମୃତକ ଜଣକ ହେଲେ ଉକ୍ତ ଗ୍ରାମର ବିଶ୍ୱନାଥ ସାହୁ (୪୦)। ପ୍ରକାଶ ଯେ, ଗତ ବୁଧବାର ବିଶ୍ୱନାଥ ଜଙ୍ଗଲକୁ କାଠ ଆଣିବାକୁ ଯାଇ ଫେରି ନ ଥିଲେ। ପରିବାର ପକ୍ଷରୁ ନିଖୋଜ ନେଇ ଖାରିଆଗୁଡ଼ା ଫାଣ୍ଡିରେ ଏତଲା ହୋଇଥିଲା। ଶୁକ୍ରବାର ପରିବାର ଲୋକେ ଓ ଗ୍ରାମବାସୀ ପାହାଡରେ ଖୋଜାଖୋଜି କରିଥିବା ବେଳେ ପଥର ତଳେ ଚାପିହୋଇ ପଡ଼ିଥିବା ଶବ ପାଇଥିଲେ। ଜରଡ଼ା ଥାନା ପୁଲିସ୍‌ ଘଟଣା ସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ଶବକୁ ଜବତକରି ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ପାଇଁ ପଠାଇଛି।

ବଣିଆବସା ଆଦିବାସୀଙ୍କ ଥଇଥାନ ପାଇଁ ଧାରଣା

ବଣିଆବସା ଆଦିବାସୀଙ୍କ ଥଇଥାନ ପାଇଁ ଧାରଣା

ପାତ୍ରପୁର,୨।୧୦(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)- ବଣିଆବସା ଆଦିବାସୀଙ୍କୁ ଦୀର୍ଘବର୍ଷ ହେଲା ପ୍ରଶାସନ ପକ୍ଷରୁ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ପରେ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ମିଳିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଏଯାଏ ଥଇଥାନ ହୋଇପାରିନି। ଶୁକ୍ରବାର ପୁଣିଥରେ ଉକ୍ତ ଗ୍ରାମବାସୀ ବାଘଲଟି ମଧ୍ୟମ ଜଳସେଚନ ପ୍ରକଳ୍ପ ଠାରେ ଧାରଣା ଦେଇଛନ୍ତି।

ଯୋଗୀ ସ୍ବାଇଁ ହତ୍ୟା ଘଟଣା: ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ, ଦେଶୀ ବନ୍ଧୁକ, ମୋବାଇଲ ଜବତ

ଯୋଗୀ ସ୍ବାଇଁ ହତ୍ୟା ଘଟଣା: ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ, ଦେଶୀ ବନ୍ଧୁକ, ମୋବାଇଲ ଜବତ

ଶେରଗଡ,୨।୧୧(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ଶେରଗଡ ବ୍ଲକ ଗୋଠଗାଁର ଯୋଗୀ ସ୍ବାଇଁ ହତ୍ୟା ଘଟଣାର ଜଣେ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗୁରୁବାର ରାତିରେ ବ୍ରହ୍ମପୁର ରେଳଷ୍ଟେସନରୁ ଶେରଗଡ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଛି। ସେ ହେଲେ ସୁନୀଲ ସେଠୀ। ରାଜ୍ୟ ବାହାରକୁ ଯିବାକୁ ଟ୍ରେନ୍‌କୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିବାବେଳେ ଖବର ପାଇ ପୋଲିସ ଚଢାଉ କରିଥିଲା। ଶୁକ୍ରବାର ତାଙ୍କୁ ଶେରଗଡ କୋର୍ଟକୁ ଚାଲାଣ କରାଯାଇଛି। ଏନେଇ ଶେରଗଡରେ ନଂ.୮୪/୨୦୧୮ ପ୍ରକାରେ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଥିଲା ା ଉକ୍ତ ଘଟଣାର ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗୋଠଗାଁର ପୂର୍ବତନ ସରପଞ୍ଚ ଶିବରାମ ସେଠୀ ଓ ପପୁ ବିଶ୍ୱାଳ ଫେରାର ଅଛନ୍ତି।

ଶେରଗଡ ବ୍ଲକ ସମ୍ମୁଖରେ ଭାଜପାର ବିକ୍ଷୋଭ

ଶେରଗଡ ବ୍ଲକ ସମ୍ମୁଖରେ ଭାଜପାର ବିକ୍ଷୋଭ

ଶେରଗଡ,୨।୧୦(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)- ଶେରଗଡ ବ୍ଲକ ଭାଜପା ପକ୍ଷରୁ ଶୁକ୍ରବାର ଶତାଧିକ କର୍ମୀ ବ୍ଲକ ଘେରାଉ କରିଛନ୍ତି। ଭାଜପା କର୍ମୀ ଓ ନେତାମାନେ ଶେରଗଡ ଜଗନ୍ନାଥ ମନ୍ଦିର ସମ୍ମୁଖରୁ ଶୋଭାଯାତ୍ରାରେ ବାହାରି ବିଭିନ୍ନ ସରକାରୀ ବିରୋଧୀ ସ୍ଲୋଗାନ୍‌ ଦେଇ ଶେରଗଡର ବଡଦାଣ୍ଡ ସାହି, ରମୁଣିସାହି ହୋଇ ବ୍ଲକ ସମ୍ମୁଖରେ ପହଞ୍ଚତ୍ ଘେରାଉ କରିଥିଲେ। ଆନ୍ଦୋଳନ ଓ ନାରାବାଜି ଯୋଗୁ ପ୍ରାୟ ୨ ଘଣ୍ଟା ଅଫିସ କାର୍ଯ୍ୟ ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇଥିଲା।

ପ୍ରଦୀପ ବେହେରା ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡର ଖୋଲିବ ଗୁମର, ସମ୍ପୃକ୍ତି ସନ୍ଦେହରେ ୨ ନାବାଳକଙ୍କୁ ପୋଲିସର ପଚରାଉଚରା

ପ୍ରଦୀପ ବେହେରା ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡର ଖୋଲିବ ଗୁମର, ସମ୍ପୃକ୍ତି ସନ୍ଦେହରେ ୨ ନାବାଳକଙ୍କୁ ପୋଲିସର ପଚରାଉଚରା

ବ୍ରହ୍ମପୁର ଅଫିସ,୨।୧୧: ପ୍ରଦୀପ ବେହେରା ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ମାମଲାରେ ପୋଲିସ ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ହାତ ପାହାନ୍ତାରେ ପହଞ୍ଚିଛି। ଏଥିରେ ୨ ନାବାଳକଙ୍କ ସମ୍ପୃକ୍ତି ଥିବା ସନ୍ଦେହରେ ପୋଲିସ ଥାନାକୁ ଡାକି ପଚରାଉଚରା କରୁଛି। ତେବେ ପୋଲିସ ନିକଟରେ ନାବାଳକମାନେ ନିଜ ଦୋଷ ସ୍ବୀକାର କରି ଦେଇଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି।

ଜନଜାତି ମହୋତ୍ସବକୁ ନେଇ ପ୍ରସ୍ତୁତି ବୈଠକ

ଜନଜାତି ମହୋତ୍ସବକୁ ନେଇ ପ୍ରସ୍ତୁତି ବୈଠକ

ରାଇକିଆ ,୨।୧୧(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): କନ୍ଧମାଳ ଜିଲା ରାଇକିଆ ବ୍ଲକ ସଭାଗୃହରେ ଶୁକ୍ରବାର ବ୍ଲକସ୍ତରୀୟ ଜନଜାତି ମହୋତ୍ସବ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତି ବୈଠକ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି। 

କନ୍ଧମାଳ ହଳଦୀ ଗୁଣ୍ଡ କିଣିଲେ ସୋନିଆ ଗାନ୍ଧୀ

କନ୍ଧମାଳ ହଳଦୀ ଗୁଣ୍ଡ କିଣିଲେ ସୋନିଆ ଗାନ୍ଧୀ

ଦାରିଙ୍ଗବାଡ଼ି,୨।୧୧(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଦିଲ୍ଲୀରେ ଚାଲିଛି ମହିଳାଙ୍କ ପାଇଁ ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ଜୈବିକ ମହୋତ୍ସବ। ଗତ ୨୬ରୁ ଜନପଥ ରୋଡ଼ରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆଗାମୀ ୪ ତାରିଖରେ ଶେଷ ହେବ। ଏଥିରେ ଓଡ଼ିଶାରୁ ୫ଟି ମହିଳା ସ୍ବୟଂ ସହାୟକ ଗୋଷ୍ଠିର ସଦଶ୍ୟମାନେ ଯୋଗ ଦେଇଛନ୍ତି। 

ବୁରାତାଲରେ ଆଦିବାସୀଙ୍କ ସମସ୍ୟା ବୁଝିଲେ

ବୁରାତାଲରେ ଆଦିବାସୀଙ୍କ ସମସ୍ୟା ବୁଝିଲେ

ପାତ୍ରପୁର,୨ା୧୧(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)-ତିତଲି ବାତ୍ୟାରେ ପାତ୍ରପୁର ବ୍ଲକ ସର୍ବାଧିକ କ୍ଷତିଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଆଦିବାସୀମାନେ ବେସାହାରା ହୋଇଛନ୍ତି। 

ଶିକ୍ଷୟିତ୍ରୀଙ୍କ ମାଡ଼ରେ ୮ ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ର ଆହତ

କ.ନୂଆଗାଁ, ୨ା୧୧- କନ୍ଧମାଳ ଜିଲା କ.ନୂଆଗାଁ ବ୍ଲକର ପୁରୁଣା ନୂଆଗାଁ ପ୍ରାଥମିକ ବିଦ୍ୟାଳୟର ଜଣେ ଶିକ୍ଷୟିତ୍ରୀଙ୍କ ମାଡ଼ରେ ୮ ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ର ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି। 

ପରୀ-୨:  ଗଞ୍ଜାମକୁ ରାଜ୍ୟସ୍ତରୀୟ ସମ୍ମାନ

ପରୀ-୨: ଗଞ୍ଜାମକୁ ରାଜ୍ୟସ୍ତରୀୟ ସମ୍ମାନ

ବ୍ରହ୍ମପୁର ଅଫିସ୍‌,୨ା୧୧-ଶିଶୁ ସୁରକ୍ଷା କାର୍ଯ୍ୟରେ ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ ଅବଦାନ ନିମନ୍ତେ ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲା ଶିଶୁ ମଙ୍ଗଳ କମିଟି ରାଜ୍ୟସ୍ତରରେ ସମ୍ମାନିତ ହୋଇଛି। 

ଅମିତ ଶାହଙ୍କ ସହାୟତା ଟଙ୍କା ଫେରାଇବେ ନବୀନ

ଅମିତ ଶାହଙ୍କ ସହାୟତା ଟଙ୍କା ଫେରାଇବେ ନବୀନ

ବ୍ରହ୍ମପୁର ଅଫିସ,୨ା୧୧-ଭାଜପା ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଅମିତ ଶାହଙ୍କୁ ଲକ୍ଷେ ଟଙ୍କା ଫେରାଇବେ ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲା କୁକୁଡ଼ାଖଣ୍ଡି ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ହୁଗୁଳାପଟାର କ୍ଷୁଦ୍ର ବ୍ୟବସାୟୀ ନବୀନ ସ୍ବାଇଁ । 

ବନ୍ଦର ଶ୍ରମିକ ମହାସଂଘର ଧାରଣାକୁ ଜିଲା କଂଗ୍ରେସର ସମର୍ଥନ

ବନ୍ଦର ଶ୍ରମିକ ମହାସଂଘର ଧାରଣାକୁ ଜିଲା କଂଗ୍ରେସର ସମର୍ଥନ

ବ୍ରହ୍ମପୁର ଅଫିସ୍‌,୨ା୧୧-ଗୋପାଳପୁର ବନ୍ଦର ଶ୍ରମିକ ମହାସଂଘ ଗଣ ଆନ୍ଦୋଳନକୁ ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲା କଂଗ୍ରେସ ଓ ଏହାର ଶ୍ରମିକ ସଂଗଠନ ଆଇଏନଟିୟୁସି (ଇଣ୍ଡିଆନ ନ୍ୟାଶନାଲ ଟ୍ରେଡ ୟୁନିୟନ କଂଗ୍ରେସ) ଜିଲା ଶାଖା ସମର୍ଥନ ଜଣାଇଛି । 

ପ୍ରଦୀପ ହତ୍ୟା ମାମଲା: ୨ ଅଟକ

ବ୍ରହ୍ମପୁର ଅଫିସ୍‌,୨ା୧୧-ବ୍ରହ୍ମପୁର ଖାରବେଳନଗର ତୃତୀୟ ଲେନ୍‌ ଏକ୍ସଟେନଶନ୍‌ରେ ଘଟିଥିବା ପ୍ରଦୀପ ବେହେରା ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ପୋଲିସ ୨ ଜଣଙ୍କୁ ଅଟକ ରଖି ପଚରାଉଚୁରା ଜାରି ରଖିିଛି| 

ଅସାବଧାନତାରୁ କୂଅରେ ପଡ଼ିଗଲେ ମହିଳା

ଅସାବଧାନତାରୁ କୂଅରେ ପଡ଼ିଗଲେ ମହିଳା

ବ୍ରହ୍ମପୁର ଅଫିସ୍‌,୨ା୧୧-ଅସାବଧାନତାରୁ ଜଣେ ମହିଳା ଗୁରୁବାର ପୂର୍ବାହ୍ନରେ କୂଅରେ ପଡିଯାଇଥିଲେ| ବ୍ରହ୍ମପୁର ଅଗ୍ନିଶମ ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ତ୍ୱରିତ ପଦକ୍ଷେପ ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇ ତାଙ୍କ ଜୀବନ ବଞ୍ଚାଯାଇ ପାରିଛି।

ଭାଜପା ପକ୍ଷରୁ ଗଞ୍ଜାମ ବ୍ଲକ ଘେରାଉ,ବିଡିଓଙ୍କୁ ସ୍ମାରକପତ୍ର

ଭାଜପା ପକ୍ଷରୁ ଗଞ୍ଜାମ ବ୍ଲକ ଘେରାଉ,ବିଡିଓଙ୍କୁ ସ୍ମାରକପତ୍ର

ଗଞ୍ଜାମ,୧।୧୧(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ଗଞ୍ଜାମ ବ୍ଲକ ଭାଜପା ପକ୍ଷରୁ ଗୁରୁବାର ୯ ଦଫା ଦାବି ନେଇ ବ୍ଲକ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଘେରାଉ କରାଯାଇଛି। ପୂର୍ବତନ ଜିଲା ପରିଷଦ ସଭ୍ୟ ତଥା ହୁମ୍ମା ମଣ୍ଡଳ ସଭାପତି କୀର୍ତ୍ତନ ଦାସଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ଶତାଧିକ ମହିଳା, ପୁରୁଷ କର୍ମୀ ଶୋଭାଯାତ୍ରାରେ ବ୍ଲକ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟଠାରେ ପହଞ୍ଚତ୍ ବିକ୍ଷୋଭ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥିଲେ। ପିସି କାରବାର ବନ୍ଦ ସହ ବିଭିନ୍ନ ସରକାରୀ ବିରୋଧୀ ନାରାବାଜି ଦେଇଥିଲେ।

ଅଜଣା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ମୃତହେଦ ଉଦ୍ଧାର

ଅଜଣା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ମୃତହେଦ ଉଦ୍ଧାର

ଗୋପାଳପୁର,୧।୧୧- ଗୋପାଳପୁର ବିଜ୍ଞାପିତ ଅଞ୍ଚଳରେ ଭିକ୍ଷାବୃତ୍ତି କରୁଥିବା ଜଣେ ଅଜଣା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ମୃତଦେହ ଗୁରୁବାର ପୋଲିସ ଉଦ୍ଧାର କରିଛି। ବୁଧବାର ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ଗୋପାଳପୁର ବାତ୍ୟା ଆଶ୍ରୟସ୍ଥଳି ନିକଟରେ ତାଙ୍କର କୌଣସି କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଥିଲା। ଗୁରୁବାର ପୂର୍ବାହ୍ନରେ ସାହିବାସିନ୍ଦା ଦେଖି ପୋଲିସକୁ ଖବର ଦେଇଥିଲେ। ପୋଲିସ ପହଞ୍ଚତ୍ ମୃତଦେହ ଜବତ କରି ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ନିମନ୍ତେ ବ୍ରହ୍ମପୁର ବଡ଼ ଡ଼ାକ୍ତରଖାନାକୁ ପଠାଇଛି। ଏନେଇ ନଂ.୨୧/୧୮ରେ ଏକ ଅପମୃତ୍ୟୁ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ପୋଲିସ ତଦନ୍ତ ଚଳାଇଛି।

ପଞ୍ଚାୟତ ସ୍ତରୀୟ ସମୀକ୍ଷା ବୈଠକ

ପଞ୍ଚାୟତ ସ୍ତରୀୟ ସମୀକ୍ଷା ବୈଠକ

ବେଗୁନିଆପଡ଼ା,୧।୧୧(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ସରକାର ପଞ୍ଚାୟତକୁ କ୍ରିୟାଶୀଳ କରିବା ପାଇଁ ବିଭିନ୍ନ ଯୋଜନାରେ ବିପୁଳ ଅର୍ଥ ପ୍ରଦାନ କରୁଥିବା ବେଳେ ଏହି ଅର୍ଥର ବିନିଯୋଗ ହୋଇ ନ ପାରି ପଞ୍ଚାୟତରେ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ପଡ଼ି ରହିଛି।

ରାଜ୍ୟ ଖାଦ୍ୟସୁରକ୍ଷା ଯୋଜନାରେ ରାଶନକାର୍ଡ, ଚାଉଳ ବଣ୍ଟନ

ରାଜ୍ୟ ଖାଦ୍ୟସୁରକ୍ଷା ଯୋଜନାରେ ରାଶନକାର୍ଡ, ଚାଉଳ ବଣ୍ଟନ

ଖଜୁରିପଡା,୧।୧୧(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)- କନ୍ଧମାଳ ଜିଲା ଖଜୁରିପଡା ବ୍ଲକରେ ଗୁରୁବାର ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କ ଖାଦ୍ୟ ସୁରକ୍ଷା ଯୋଜନାର ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ରାଶନକାର୍ଡ ଓ ଚାଉଳ ବଣ୍ଟନର ଶୁଭାରମ୍ଭ ହୋଇଛି। ଏହାକୁ ଫୁଲବାଣୀ ବିଧାୟକ ଦୁଗୁନି କହଁର ଓ ଖଜୁରିପଡା ବ୍ଲକ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ବିରେନ୍ଦ୍ର କୁମାର କହଁର ଉଦ୍‌ଘାଟନ କରିଥିଲେ। ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ୭୦୬ ହିତାଧିକାରୀଙ୍କୁ ରାଶନକାର୍ଡ ଓ ଚାଉଳ ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଛି।

ଘରୁ ଚୋରି ପରେ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଉଠାଇନେଇ ବଳାତ୍କାର

ଘରୁ ଚୋରି ପରେ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଉଠାଇନେଇ ବଳାତ୍କାର

ପୋଲସରା, ୧।୧୧(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲା ପୋଲସରା  ବ୍ଲକ କବିସୂର୍ଯ୍ୟନଗର ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରେ ବୁଧବାର ରାତିରେ ଏକ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଛି। ୩ ଯୁବକ ରାତିରେ ଚୋରି କରିବା ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ ଜଣଙ୍କ ଘରେ ପଶିଥିଲେ।  ଚୋରି କରିବା ସହ ଘରେ ଶୋଇଥିବା ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଉଠାଇ ନେଇଥିଲେ। 

ଆଇନଜୀବୀଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ ଘଟଣା: ବାଲିଗୁଡ଼ା ବାର୍‌ ଆସୋସିଏଶନ୍‌ ପକ୍ଷରୁ କାର୍ଯ୍ୟବନ୍ଦ ଆନ୍ଦୋଳନ

ଆଇନଜୀବୀଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ ଘଟଣା: ବାଲିଗୁଡ଼ା ବାର୍‌ ଆସୋସିଏଶନ୍‌ ପକ୍ଷରୁ କାର୍ଯ୍ୟବନ୍ଦ ଆନ୍ଦୋଳନ

ବାଲିଗୁଡ଼ା, ୧।୧୧(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): କଟକର ଜଣେ ହାଇକୋର୍ଟ ଆଇନଜୀବୀଙ୍କୁ ରାଜରାସ୍ତାରେ ପୋଲିସର ମରଣାନ୍ତକ ଆକ୍ରମଣ ଘଟଣାର ଦୀର୍ଘ ଦୁଇ ମାସ ପରେ ମଧ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ତିନି ପୋଲିସ୍‌ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ଗିରଫ କରା ନ ଯିବା ପ୍ରତିବାଦରେ ବାଲିଗୁଡ଼ା ବାର୍‌ ଆସୋସିଏଶନ୍‌ ସଭାପତି କୌଶିକ ସାହୁଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ଦିନିକିଆ କାର୍ଯ୍ୟବନ୍ଦ ଆନ୍ଦୋଳନ କରାଯାଇଥିଲା। 

ଓଡ଼ିଶା ଆଦର୍ଶ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ଜାତୀୟ ଏକତା ଦିବସ

ଓଡ଼ିଶା ଆଦର୍ଶ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ଜାତୀୟ ଏକତା ଦିବସ

ଦାରିଙ୍ଗବାଡ଼ି,୧।୧୦(ଡି.ଏନ.ଏ): କନ୍ଧମାଳ ଜିଲା ଦାରିଙ୍ଗବାଡ଼ି ଓଡ଼ିଶା ଆଦର୍ଶ ବିଦ୍ୟାଳୟ ପରିସର ମଧ୍ୟରେ ବୁଧବାର ଜାତୀୟ ଏକତା ଦିବସ ପାଳନ ହୋଇଯାଇଛିା ଏହି ଅବସରରେ ବିଦ୍ୟାଳୟର ଭାରପ୍ରାପ୍ତ ଉପାଧ୍ୟକ୍ଷ ଶିବ ସେଠୀଙ୍କ ଅଧ୍ୟକ୍ଷତାରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲାା 

ସୁଧୁରୁନି ଟ୍ରାଫିକ ସମସ୍ୟା:  ଗୋରୁଗାଇ କରୁଛନ୍ତିି ଟ୍ରାଫିକ ଜାମ୍‌

ସୁଧୁରୁନି ଟ୍ରାଫିକ ସମସ୍ୟା: ଗୋରୁଗାଇ କରୁଛନ୍ତିି ଟ୍ରାଫିକ ଜାମ୍‌

ଦାରିଙ୍ଗବାଡ଼ି,୧।୧୦(ଡି.ଏନ.ଏ): କନ୍ଧମାଳ ଜିଲା ଦାରିଙ୍ଗବାଡ଼ି ଥାନା ପକ୍ଷରୁ ଆମ ପୋଲିସ ସମିତିର ବୈଠକ ଆଇଆଇସି ଅଲେଖ ଗରଡ଼ିଆଙ୍କ ଅଧ୍ୟକ୍ଷତାରେ ହୋଇଯାଇଛି ା