ବ୍ରହ୍ମପୁର

ମୃତ୍ତିକା ସଂରକ୍ଷଣ ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ଚାରାରୋପଣ

ମୃତ୍ତିକା ସଂରକ୍ଷଣ ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ଚାରାରୋପଣ

ଖଲ୍ଲିକୋଟ,୧୩।୮(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)- ଖଲ୍ଲିକୋଟ ସ୍ଥିତ ମୃତ୍ତିକା ସଂରକ୍ଷଣ ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ଏମ୍‌ଜିଏନ୍‌ଆର୍‌ଇଜିଏସ୍‌ ଅନୁଦାନରେ ତିମିରିଆ ଗ୍ରାମସ୍ଥିତ ବାହୁତିବନ୍ଧ ଏବଂ ହଜ୍‌ଘାଇଠାରେ ଚାରାରୋପଣ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି। ବିଭାଗୀୟ ଅଧିକାରୀ ଇପ୍‌ସିତା ମିଶ୍ରଙ୍କ ପ୍ରତ୍ୟକ୍ଷ ତତ୍ତ୍ୱାବଧାନରେ ଆୟୋଜିତ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଖଲ୍ଲିକୋଟ ତହସିଲଦାର ସରୋଜ କୁମାର ବେହେରା ଚାରାରୋପଣ କରି ଶୁଭାରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। ସ୍ଥାନୀୟ ସରପଞ୍ଚ ମନୋଜ ଗୌଡ଼, ମୃତ୍ତିକା ବିଭାଗର କର୍ମକର୍ତ୍ତା ହରପ୍ରସାଦ ରଥ, ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାହୀ ଅଧିକାରୀ ଦାମୋଦର ବେହେରା, କନିଷ୍ଠ ଯନ୍ତ୍ରୀ ଦୀଲିପ କୁମାର ପାତ୍ର, ଜଳ ବିଭାଜିକା ସଭାପତି ଗୁରୁଦେବ ଜାନି ପ୍ରମୁଖ ଉପସ୍ଥିତ ରହି ବହୁ ନଡ଼ିଆ ଚାରା ରୋପଣ କରିଥିଲେ।

ଶ୍ରବଣବାଧିତ ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ରଙ୍କୁ ଯନ୍ତ୍ର ବଣ୍ଟନ

ଶ୍ରବଣବାଧିତ ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ରଙ୍କୁ ଯନ୍ତ୍ର ବଣ୍ଟନ

ଛତ୍ରପୁର,୧୩।୮(ଡି.ଏନ.ଏ)-ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲା ସର୍ବଶିକ୍ଷା ଅଭିଯାନର ଅନ୍ତର୍ନିବେଶୀ ଶିକ୍ଷା ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ସୋମବାର ଶ୍ରବଣବାଧିତ ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ଶ୍ରବଣ ପରୀକ୍ଷା କରାଯିବା ସହ ଯନ୍ତ୍ର ବଣ୍ଟନ କରାଯାଇଛି।

ମହାମାରୀ ରୂପ ନେଉଛି କିଡ୍‌ନୀ ରୋଗ

ମହାମାରୀ ରୂପ ନେଉଛି କିଡ୍‌ନୀ ରୋଗ

ବ୍ରହ୍ମପୁର ଅଫିସ,୧୩।୮: ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲା ଛତ୍ରପୁରରେ ଥିବା ଭାରତୀୟ ବିରଳ ମୂର୍ତ୍ତିକା ଲିମିଟେଡ଼ର ମୋନାଜାଇଟ ପ୍ରକ୍ରିୟାକରଣ ଯୋଗୁ ଉକ୍ତ ଅଞ୍ଚଳର ବଡ଼ପୁଟି, ପି.ଲକ୍ଷ୍ମୀପୁର, ବାଗିନିପେଟା ଗ୍ରାମର ଲୋକେ କିଡ୍‌ନୀ ରୋଗରେ ଆକ୍ରାନ୍ତ ହେଉଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି।

ଭାଜପାର ସାଙ୍ଗଠନିକ ସମୀକ୍ଷା ଆରମ୍ଭ: ଯୋଗଦେଲେ ପ୍ରକାଶ ଜାଭଡେକର

ଭାଜପାର ସାଙ୍ଗଠନିକ ସମୀକ୍ଷା ଆରମ୍ଭ: ଯୋଗଦେଲେ ପ୍ରକାଶ ଜାଭଡେକର

ବ୍ରହ୍ମପୁର ଅଫିସ,୧୩।୮: ବ୍ରହ୍ମପୁର ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନ ମଣ୍ଡଳୀ ଅନ୍ତର୍ଗତ ୭ ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନ ମଣ୍ଡଳୀରେ ଭାଜପାର ସାଙ୍ଗଠନିକ ସମୀକ୍ଷା ସୋମବାରଠାରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି। ସ୍ଥାନୀୟ ଏକ ହୋଟେଲରେ ଏହି ସମୀକ୍ଷା ବୈଠକ ଚାଲିଛି। 

ବ୍ରହ୍ମପୁର ସହରରେ ପୋଲିସ ଛାଉଣୀ

ବ୍ରହ୍ମପୁର ସହରରେ ପୋଲିସ ଛାଉଣୀ

ବ୍ରହ୍ମପୁର ଅଫିସ,୧୩।୮: କିଛିଦିନ ହେବ ବ୍ରହ୍ମପୁର ସହରରେ ଲୁଟ୍‌ ତଥା ଡକାୟତି ଘଟଣା ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି। ଶୁକ୍ରବାର ଗୋଶାଣିନୂଆଗାଁଠାରେ ଥିବା ଏକ ବ୍ୟାଙ୍କରୁ ୫ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ନେଇ ଆସୁଥିବା ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କଠାରୁ ଦୁର୍ବୃତ୍ତମାନେ ଲୁଟ୍‌ କରିଥିଲେ। 

ବ୍ରହ୍ମପୁରରେ ପ୍ରକାଶ ଜାଭଡେକର

ବ୍ରହ୍ମପୁରରେ ପ୍ରକାଶ ଜାଭଡେକର

ବ୍ରହ୍ମପୁର ଅଫିସ୍‌,୧୩ା୮ ମାନବ ସମ୍ବଳ ବିକାଶ ମନ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରକାଶ ଜାଭଡେକର ରବିବାର ରାତି ପ୍ରାୟ ୯ଟାରେ ବ୍ରହ୍ମପୁରରେ ପହଞ୍ଚିଛନ୍ତି । ତାଙ୍କ ଲାଞ୍ଜିପଲ୍ଲୀ ବାଇପାସ୍‌ ପାଖରେ ଭାଜପା ଜିଲା ସଭାପତି କାହ୍ନୁଚରଣ ପତି ଏବଂ ରାଜ୍ୟ ସମ୍ପାଦକ ବିଭୂତି ଜେନାଙ୍କ ସମେତ ଦଳର ବହୁ କର୍ମକର୍ତ୍ତା ପୁଷ୍ପଗୁଚ୍ଛ ଦେଇ ସ୍ବାଗତ କରିଥିଲେ ।

ଗ୍ରାମୀଣ ଡାକ ସେବକ ସଂଘ ବୈଠକ

ଗ୍ରାମୀଣ ଡାକ ସେବକ ସଂଘ ବୈଠକ

ଭଞ୍ଜନଗର,୧୩।୮(ଡି.ଏନ.ଏ.) କେନ୍ଦ୍ର ସରକାରୀ କର୍ମଚାରୀ ସଂଘ (କନଫେଡେରେଶନ) ପକ୍ଷରୁ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୫ ତାରିଖରେ ସଂସଦ ସମ୍ମୁଖରେ ୧୦ ଦଫା ଦାବି ନେଇ ବିକ୍ଷୋଭ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରାଯିବ। ଏଥିରେ ଡାକ ବିଭାଗର ଦୁଇଟି ଦାବି ରହିଥିବାରୁ ଗ୍ରାମୀଣ ଡାକ ସେବକ କର୍ମଚାରୀ ସଂଘ ମଧ୍ୟ ବିକ୍ଷୋଭରେ ସାମିଲ ହେବ।

ପୋଲିସ ପରିଚୟରେ  ଲୁଟିନେଲେ ୧୫ ତୋଳା ସୁନା

ପୋଲିସ ପରିଚୟରେ ଲୁଟିନେଲେ ୧୫ ତୋଳା ସୁନା

ବ୍ରହ୍ମପୁର ଅଫିସ, ୧୩।୮ ସହରରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଲୁଟ୍‌ ଘଟଣା ଦିନକୁ ଦିନ ବୃଦ୍ଧି ପାଉଛି । ଗତ ଶୁକ୍ରବାର ସ୍ଥାନୀୟ ଗୋଷାଣୀନୂଆଗଁା ଥାନା ନିକଟ ବିଜିପୁର ଛକରେ ଥିବା ଏକ ବ୍ୟାଙ୍କରୁ ୫ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ନେଇ ଆସୁଥିବା ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କଠାରୁ ଦୁର୍ବୁତ୍ତ ଟଙ୍କା ବ୍ୟାଗ ଝାମ୍ପିନେଇ ଯାଇଥିଲେ ।

ଅବସରପ୍ରାପ୍ତ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ବୈଠକ

ଅବସରପ୍ରାପ୍ତ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ବୈଠକ

ଦାରିଙ୍ଗବାଡ଼ି,୧୩।୮(ଡି.ଏନ.ଏ) ଦାରିଙ୍ଗବାଡ଼ି ବ୍ଲକ ଅଞ୍ଚଳର ଅବସରପ୍ରାପ୍ତ ସରକାରୀ କର୍ମଚାରୀମାନଙ୍କର ଏକ ବୈଠକ ବିଜୁ ପାଠାଗାରଠାରେ ନବକୃଷ୍ଣ ମହାରଣାଙ୍କ ଅଧ୍ୟକ୍ଷତାରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି । ବୈଠକକୁ ଆବାହକ ବରିଷ୍ଠ ଶିକ୍ଷାବିତ ମହାରଣାଙ୍କ ସମେତ ପି. ଅନନ୍ତ କୁମାର ବିଷୋୟୀ ପରିଚାଳନା କରିଥିଲେ । 

ନାବାଳିକା ଅପହରଣ ଅଭିଯୋଗ, ଯୁବକ ଗିରଫ

ନାବାଳିକା ଅପହରଣ ଅଭିଯୋଗ, ଯୁବକ ଗିରଫ

ଫୁଲବାଣୀ ଅଫିସ/ଫିରିଙ୍ଗିଆ, ୧୩ା୮ ଜଣେ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଅପହରଣ କରିବା ଏବଂ ତାଙ୍କ ସହ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବା ଅଭିଯୋଗରେ କନ୍ଧମାଳ ଜିଲା ଗୋଚ୍ଛାପଡା ଥାନା ପୋଲିସ ରବିବାର ସମ୍ପୃକ୍ତ ଯୁବକଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି। ଏଥିସହ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରିଛି । 

ଓଡ଼ିଶା ଡିପ୍ଲୋମା ଇଞ୍ଜିନିୟର୍ସ ସେବା ସଂଘର ଚେତାବନୀ , ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୧୮ରୁ ସମୂହ ଛୁଟି

ଓଡ଼ିଶା ଡିପ୍ଲୋମା ଇଞ୍ଜିନିୟର୍ସ ସେବା ସଂଘର ଚେତାବନୀ , ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୧୮ରୁ ସମୂହ ଛୁଟି

ବ୍ରହ୍ମପୁର ଅଫିସ୍‌,୧୩ା୮ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୧୮ତାରିଖରୁ ରାଜ୍ୟର ପ୍ରାୟ ୮ ହଜାର ୫ଶହ ଡିପ୍ଲୋମା ଇଞ୍ଜିନିୟର୍‌ ସମୂହ ଛୁଟିରେ ଯିବେ । ରବିବାର ସଂଘ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ଆୟୋଜିତ ଖବରଦାତା ସମ୍ମିଳନୀରେ ଏ ନେଇ ସୂଚନା ଦିଆଯାଇଛି । 

ଛତ୍ରପୁର ସହରରେ ଲାଗିବ ସିସି କ୍ୟାମେରା: ଆଇଆଇସି

ଛତ୍ରପୁର ସହରରେ ଲାଗିବ ସିସି କ୍ୟାମେରା: ଆଇଆଇସି

ଛତ୍ରପୁର,୧୨ା୮(ଡି.ଏନ.ଏ)-ଛତ୍ରପୁର ଥାନା ଆଇଆଇସି ଭାବେ ରବିବାର ପ୍ରିୟଶ ରଞ୍ଜନ ଛୋଟରାୟ ଦାୟିତ୍ୱ ଗ୍ରହଣ କରଛନ୍ତି। ଥାନା ସେକେଣ୍ଡ ଅଫିସର ମନସ୍ବିନୀ ମହାନ୍ତି ଏବଂ ଷ୍ଟାଫ୍‌ମାନେ ତାଙ୍କୁ ପୁଷ୍ପଗୁଛ ଦେଇ ସ୍ବାଗତ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧନା ଦେଇଥିଲେ ।

ଚାଲାଣ ବେଳେ ଗୋରୁ ଉଦ୍ଧାର: ଗାଡି ଜବତ, ୩ ଅଟକ

ଚାଲାଣ ବେଳେ ଗୋରୁ ଉଦ୍ଧାର: ଗାଡି ଜବତ, ୩ ଅଟକ

ଆସିକା,୧୨ା୮(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଆସିକା ସହର ଉପକଣ୍ଠ ଚିନିଶିଳ୍ପ ନୂଆଗାଁ ମୁଖ୍ୟ ରାସ୍ତାରୁ ପୋଲିସ ରବିବାର ଭୋରରେ ବେଆଇନ ଭାବେ ଏକ ଟ୍ରକରେ ଚାଲାଣ ହେଉଥିବା ୧୯ ଗୋରୁ ଉଦ୍ଧାର କରିଛି ।

ରୁଷିକୂଲ୍ୟା ଉଚ୍ଚ ମାଧ୍ୟମିକ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ସ୍ବାଗତ ଉତ୍ସବ

ରୁଷିକୂଲ୍ୟା ଉଚ୍ଚ ମାଧ୍ୟମିକ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ସ୍ବାଗତ ଉତ୍ସବ

ସୋରଡ଼ା,୧୨।୮(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)- ରୁଷିକୂଲ୍ୟା ଉଚ୍ଚ ମାଧ୍ୟମିକ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ଯୁକ୍ତ ୨ ପ୍ରଥମବର୍ଷ ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ରଙ୍କ ନିମନ୍ତେ ସ୍ବାଗତ ଉତ୍ସବ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି। ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଅନିଲ କୁମାର ଦାଶଙ୍କ ତତ୍ତ୍ୱାବଧାନରେ ଆୟୋଜିତ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ପରିଚାଳନା କମିଟି ସଭାପତି ତଥା ବିଧାୟକ ପୂର୍ଣ୍ଣଚନ୍ଦ୍ର ସ୍ବାଇଁ, ଋଷିକୂଲ୍ୟା ସ୍ନାତକ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟର ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ରମେଶଚନ୍ଦ୍ର ପାଢ଼ୀ ଅତିଥି ଭାବେ ଯୋଗଦେଇ ପ୍ରଦୀପ ପ୍ରଜ୍ୱଳନ କରିଥିଲେ।

 ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୨୧ରୁ କଣ୍ଟାପୀଢା ଯାତ୍ରା, କନ୍ଧୁଣୀ ଦେବୀ ମହୋତ୍ସବ

ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୨୧ରୁ କଣ୍ଟାପୀଢା ଯାତ୍ରା, କନ୍ଧୁଣୀ ଦେବୀ ମହୋତ୍ସବ

ସୋରଡା,୧୨।୮(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ସୋରଡ଼ା କଣ୍ଟାପୀଢା ଯାତ୍ରା ଓ କନ୍ଧୁଣୀ ଦେବୀ ମହୋତ୍ସବ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୨୧ରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବ। ଅକ୍ଟୋବର ୨ରେ କଣ୍ଟାପୀଢା ଯାତ୍ରା ଉଦଯାପିତ ହେବ। କନ୍ଧୁଣୀ ଦେବୀ ମହୋତ୍ସବ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ଶେଷ ସପ୍ତାହରେ ସ୍ଥାନୀୟ ରଥପଦାଠାରେ ଅସ୍ଥାୟୀ ମଣ୍ଡପରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ । ଯାତ୍ରା ପାଇଁ ଆସନ୍ତା ୨୬ ତାରିଖ ପୂର୍ଣ୍ଣମୀ ତିଥିରେ ଶୁଭଖୁଣ୍ଟି ନଗର କନ୍ଧୁଣୀ ଦେବୀ ମନ୍ଦିର ପରିସରରେ ସ୍ଥାପନ ହେବ ।

ଲ୍ୟାମ୍ପସ ପରିଚାଳନା ପରିଷଦ ବୈଠକରେ ହଟ୍ଟଗୋଳ

ଲ୍ୟାମ୍ପସ ପରିଚାଳନା ପରିଷଦ ବୈଠକରେ ହଟ୍ଟଗୋଳ

ଶଙ୍କରାଖୋଲ,୧୨।୮(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ଚକାପାଦ ବ୍ଲକ ଶଙ୍କରାଖୋଲରେ ଥିବା ଲ୍ୟାମ୍ପସ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ପରିସରରେ ପରିଚାଳନା ପରିଷଦର ଜରୁରୀ ବୈଠକ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା। ଏଥିରେ ପରିଚାଳନା ପରିଷଦର ସଭାପତି କାର୍ତ୍ତିକ କହଁର ଅଧ୍ୟକ୍ଷତା କରିଥିବା ବେଳେ ସଭ୍ୟାସଭ୍ୟ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ। ଲ୍ୟାମ୍ପସର ଜଣେ ଚତୁର୍ଥ ଶ୍ରେଣୀ କର୍ମଚାରୀ ମନୋମୁଖୀ ଭାବେ ଲ୍ୟାମ୍ପସ ଜାଗାରେ ଟିଣ ଗୃହ ନିର୍ମାଣ କରୁଥିବାରୁ ବୈଠକରେ ହଟ୍ଟଗୋଳ ହୋଇଥିଲା।

ଦାରିଙ୍ଗବାଡ଼ିରେ ସ୍ବାଧିନତା ଦିବସ ପାଳନ ନିମନ୍ତେ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଶେଷ, ପୋଲିସ ପକ୍ଷରୁ ସୁରକ୍ଷା କଡ଼ାକଡ଼ି

ଦାରିଙ୍ଗବାଡ଼ିରେ ସ୍ବାଧିନତା ଦିବସ ପାଳନ ନିମନ୍ତେ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଶେଷ, ପୋଲିସ ପକ୍ଷରୁ ସୁରକ୍ଷା କଡ଼ାକଡ଼ି

ଦାରିଙ୍ଗବାଡ଼ି,୧୨।୮(ଡି.ଏନ.ଏ.): କନ୍ଧମାଳ ଜିଲା ଦାରିଙ୍ଗବାଡ଼ି ବ୍ଲକ ଅଞ୍ଚଳରେ ସ୍ବାଧୀନତା ଦିବସ ପାଳନ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଶେଷ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ପହଞ୍ଚିଛି। ଦାରିଙ୍ଗବାଡ଼ିଠାରେ ବ୍ଳକସ୍ତରୀୟ ଏହି ଦିବସ ପାଳନ ପାଇଁ ହେଲିପ୍ୟାଡ ପଡ଼ିଆକୁ ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ଭାବେ ସଜ୍ଜା ଯାଇଛି।

କୁର୍ନୁଲ ଖଣି ବିସ୍ଫୋରଣ ଘଟଣା: ଶେଷରେ ଆଖି ବୁଜିଲେ ରାମଚନ୍ଦ୍ର

କୁର୍ନୁଲ ଖଣି ବିସ୍ଫୋରଣ ଘଟଣା: ଶେଷରେ ଆଖି ବୁଜିଲେ ରାମଚନ୍ଦ୍ର

ଗଞ୍ଜାମ,୧୨।୮(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଆନ୍ଧ୍ରପ୍ରଦେଶ କୁର୍ନୁଲ ହାଥିବେଲଗାମ୍‌ର ଏକ ଘରୋଇ ପଥର ଖଣିରେ ହୋଇଥିବା ବିସ୍ଫୋରଣରେ ରମ୍ଭା ଥାନା ଅଞ୍ଚଳର ବିଟି ନୂଆଗାଁର ରାମଚନ୍ଦ୍ର ନାହାକ(୫୦) ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇ ବିଶାଖାପାଟଣା ମେଡିକାଲରେ ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଥିଲେ। ଶନିବାର ରାତିରେ ରାମଚନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଥିବା ପରିବାର ପକ୍ଷରୁ କୁହାଯାଇଛି।

ବ୍ରହ୍ମପୁର ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟ ପରିସରରେ ବନ ମହୋତ୍ସବ

ବ୍ରହ୍ମପୁର ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟ ପରିସରରେ ବନ ମହୋତ୍ସବ

ଗୋପାଳପୁର,୧୨।୮(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ବ୍ରହ୍ମପୁର ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟ ପରିସରରେ ରବିବାର ବନ ମହୋତ୍ସବ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି। ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟରେ ଥିବା ଅଂଶୁପା ଛାତ୍ରୀ ନିବାସ ପରିସରରେ ଚାରା ରୋପଣ କରାଯାଇଥିଲା।

ନାହାଡ଼ିମାହା ଛକରେ ସ୍କୁଟି-ଟ୍ରକ୍‌ ଧକ୍କା: ଜଣେ ମୃତ, ଜଣେ ଗୁରୁତର

ନାହାଡ଼ିମାହା ଛକରେ ସ୍କୁଟି-ଟ୍ରକ୍‌ ଧକ୍କା: ଜଣେ ମୃତ, ଜଣେ ଗୁରୁତର

ରାଇକିଆ,୧୨।୮(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): କନ୍ଧମାଳ ଜିଲା ସାରଙ୍ଗ ଥାନା ନାହାଡ଼ିମାହା ଛକଠାରେ ରବିବାର ଏକ ଟ୍ରକ୍‌ ସହ ସ୍କୁଟି ମୁହଁାମୁହିଁ ଧକ୍କା ହେବା ଫଳରେ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି।

ସୌଣ୍ଢିକ ସମାଜ ପକ୍ଷରୁ ବୈଠକ, ଚୟନ ହେଲେ ନୂତନ କର୍ମକର୍ତ୍ତା

ସୌଣ୍ଢିକ ସମାଜ ପକ୍ଷରୁ ବୈଠକ, ଚୟନ ହେଲେ ନୂତନ କର୍ମକର୍ତ୍ତା

ବ୍ରହ୍ମପୁର ଅଫିସ,୧୨।୮: ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲା ସୌଣ୍ଢିକ ସମାଜ ପକ୍ଷରୁ ରବିବାର ସ୍ଥାନୀୟ ଏକ କଲ୍ୟାଣ ମଣ୍ଡପଠାରେ ବୈଠକ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି। ଏଥିରେ ସମାଜର ବିଭିନ୍ନ ସମସ୍ୟା ଏବଂ ଏହାର ସମାଧାନ ସମ୍ପର୍କରେ ଆଲୋଚନା କରାଯାଇଥିଲା।

ମା’ ଗାଳିଦେବାରୁ ବିଷ ପିଇଲା ଝିଅ

ମା’ ଗାଳିଦେବାରୁ ବିଷ ପିଇଲା ଝିଅ

ମୋହନା,୧୨ା୮(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)-ମୋହନା ବ୍ଲକ ଅଞ୍ଚଳରେ ଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ମା’ ଗାଳି ଦେବାରୁ ବିଷ ପିଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ତାଙ୍କୁ ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ବ୍ରହ୍ମପୁର ବଡମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି। ଯୁବତୀଙ୍କ ମା’ କୌଣସି କାମରେ ଶନିବାର ସକାଳୁ ବାହାରକୁ ଯାଇ ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପ୍ରାୟ ୧୨ଟାରେ ଘରକୁ ଫେରିଥିଲେ।

ଭାଜପା କର୍ମୀଙ୍କ ବିଜେଡିରେ ଯୋଗଦାନ

ଭାଜପା କର୍ମୀଙ୍କ ବିଜେଡିରେ ଯୋଗଦାନ

ପୋଲସରା,୧୨ା୮(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ପୋଲସରା ବ୍ଲକ ମଥୁରା ପଞ୍ଚାୟତ ଶରଶ ଶ୍ରୀକ୍ଷେତ୍ର ମାରଦା ମନ୍ଦିର ପରିସରରେ ଶନିବାର ବିଜେଡିର ଏକ ସାଙ୍ଗଠନିକ ବୈଠକ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି। ଏଥିରେ ପୋଲସରା ବିଧାୟକ ଶ୍ରୀକାନ୍ତ ସାହୁ ଯୋଗଦେଇ ବିଜେଡିର ସାଙ୍ଗଠନିକ ସ୍ଥିତିକୁ ନେଇ ଆଲୋଚନା କରିଥିଲେ।

ସରକାରୀ ଔଷଧ ଘରକୁ ଚାଲାଣ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ

ସରକାରୀ ଔଷଧ ଘରକୁ ଚାଲାଣ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ

ହିଞ୍ଜିଳିକାଟୁ,୧୨ା୮(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)-ହିଞ୍ଜିଳିକାଟୁ ପ୍ରାଣୀ ଚିକିତ୍ସାଳୟରେ ଭଡ଼ାରେ ନିୟୋଜିତ ଗାଡ଼ିରେ ଡ଼ାକ୍ତରଙ୍କ ବ୍ରହ୍ମପୁର ଲୋଚାପଡ଼ା ନିକଟ ଘରକୁ କେତେକ ଔଷଧ ବାକ୍ସ ଚାଲାଣକୁ ନେଇ ଏକ ଭିଡ଼ିଓ ସାମାଜିକ ଗଣମାଧ୍ୟମରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି। କେତେକ ବ୍ୟକ୍ତି ଏହି ଭିଡ଼ିଓ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରି ଏଥିରେ ଦୁର୍ନୀତି ହୋଇଥିବା ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି।