ବ୍ରହ୍ମପୁର

ଗର୍ଭାବସ୍ଥାରେ ନିୟମିତ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ପରୀକ୍ଷାକୁ ଗୁରୁତ୍ୱ

ଗର୍ଭାବସ୍ଥାରେ ନିୟମିତ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ପରୀକ୍ଷାକୁ ଗୁରୁତ୍ୱ

ବ୍ରହ୍ମପୁର ଅଫିସ୍‌,୧୩ା୪-ଜିଲା ମୁଖ୍ୟ ଚିକିତ୍ସାଧିକାରୀଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ପରିସରରେ ଥିବା ଆଇଇସି ହଲ୍‌ରେ ଶୁକ୍ରବାର ନିରାପଦ ମାତୃତ୍ୱ ଦିବସ ପାଳନ କରାଯାଇଛି। ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ମୁଖ୍ୟଅତିଥି ଭାବେ ଜିଲା ମୁଖ୍ୟ ଚିକିତ୍ସାଧିକାରୀ ଡା. ବିଜୟ କୁମାର ପାଣିଗ୍ରାହୀ ଯୋଗଦେଇଥିଲେ। 

ୟୁରାନିୟମ୍‌ ଟାଲେଣ୍ଟ ସର୍ଚ୍ଚରେ ବେଷ୍ଟ ଟେନରେ ୫ ଛାତ୍ର

ୟୁରାନିୟମ୍‌ ଟାଲେଣ୍ଟ ସର୍ଚ୍ଚରେ ବେଷ୍ଟ ଟେନରେ ୫ ଛାତ୍ର

ବ୍ରହ୍ମପୁର ଅଫିସ,୧୩ା୪-ରାଜ୍ୟସ୍ତରୀୟ ୟୁରାନିୟମ୍‌ ଟାଲେଣ୍ଟ ସର୍ଚ୍ଚ ପରୀକ୍ଷାରେ ସ୍ଥାନୀୟ ବ୍ରହ୍ମପୁର ନୀଳକଣ୍ଠନଗର ସରସ୍ବତୀ ଶିଶୁ ବିଦ୍ୟାମନ୍ଦିର ରାଜ୍ୟରେ ଗୌରବ ହାସଲ କରିଛି ା ବିଦ୍ୟାମନ୍ଦିର ନବମ ଶ୍ରେଣୀର ୫ ଛାତ୍ର ପ୍ରଥମ ୧୦ଜଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସ୍ଥାନ ପାଇ ଏହି ଗୌରବ ହାସଲ କରିଛନ୍ତି |

ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ୨ ଯୁବକ ମୃତ, ରାସ୍ତାରୋକୋ

ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ୨ ଯୁବକ ମୃତ, ରାସ୍ତାରୋକୋ

ଗଞ୍ଜାମ,୧୨।୪(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ଗଞ୍ଜାମ ଥାନା ୧୬ନଂ. ଜାତୀୟ ରାଜପଥ ସନ୍ତୋଷୀ ମା’ ମନ୍ଦିର ସମ୍ମୁଖରେ ଶୁକ୍ରବାର ଅପରାହ୍ନରେ ଏକ ମର୍ମନ୍ତୁଦ ସଡ଼କ ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟିଛି। ଏଥିରେ ସ୍ଥାନୀୟ ଅଞ୍ଚଳର ୨ଜଣ ଯୁବକଙ୍କ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି।

ବାଲିଗୁଡ଼ା ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନମଣ୍ଡଳୀ: ଭାଜପା ପ୍ରଚାର ସରଗରମ

ବାଲିଗୁଡ଼ା ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନମଣ୍ଡଳୀ: ଭାଜପା ପ୍ରଚାର ସରଗରମ

ବାଲିଗୁଡ଼ା,୧୨।୫(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): କନ୍ଧମାଳ ଜିଲା ବାଲିଗୁଡ଼ା ଭାଜପା ପକ୍ଷରୁ ବାଲିଗୁଡ଼ା ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନମଣ୍ଡଳୀର ବିଭିନ୍ନ ପଞ୍ଚାୟତ, ୱାଡ୍‌ରେ ନିର୍ବାଚନୀ ପ୍ରଚାର ସରଗରମ୍‌ ହୋଇଛି।

 ବ୍ରହ୍ମପୁର ଲୋକ ସଭା ଆସନ ଲାଗି ନିର୍ବାଚନ ଶେଷ : ଭୋଟ ଦେଲେନି ୪.୫ ଲକ୍ଷ ଭୋଟର

ବ୍ରହ୍ମପୁର ଲୋକ ସଭା ଆସନ ଲାଗି ନିର୍ବାଚନ ଶେଷ : ଭୋଟ ଦେଲେନି ୪.୫ ଲକ୍ଷ ଭୋଟର

ଛତ୍ରପୁର,୧୨।୪(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲାରେ ଗୁରୁବାର ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ଅର୍ଥାତ୍‌ ବ୍ରହ୍ମପୁର ଲୋକ ସଭା ଆସନ ଓ ଏହା ଅଧୀନ ୫ ବିଧାନସଭା ଆସନ ପାଇଁ ଭୋଟ ଗ୍ରହଣ ହୋଇଥିଲା। 

ଶେରଗଡ଼ରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ରୋଡ୍‌ ଶୋ: ଦଳୀୟ ଚିହ୍ନରେ ଭୋଟ ଦେବାକୁ ନିବେଦନ

ଶେରଗଡ଼ରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ରୋଡ୍‌ ଶୋ: ଦଳୀୟ ଚିହ୍ନରେ ଭୋଟ ଦେବାକୁ ନିବେଦନ

ଶେରଗଡ଼,୧୨।୪(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲା ଶେରଗଡ଼ ବ୍ଲକରେ ଶୁକ୍ରବାର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ ପ୍ରଚାରର ମଙ୍ଗ ଧରିଛନ୍ତି। 

ଓଡ଼ିଶାର ସବୁ ମହିଳା ନବୀନଙ୍କ ସହ ଅଛନ୍ତି: ପ୍ରମିଳା 

ଓଡ଼ିଶାର ସବୁ ମହିଳା ନବୀନଙ୍କ ସହ ଅଛନ୍ତି: ପ୍ରମିଳା 

ପାଟପୁର,୧୨ା୪(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲା ସାନଖେମୁଣ୍ଡି ବ୍ଲକ ସାରଙ୍ଗବିହାରରେ ଗୁରୁବାର ବିଜେଡିର ମହିଳା ସମାବେଶ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି। ଗାନ୍ଧୀଛକଠାରୁ ବିଜେଡି ମହିଳା ସେଲ୍‌ର ଶତାଧିକ ମହିଳା ଶୋଭାଯାତ୍ରାରେ ଆସି ସଭାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚତ୍ଥିଲେ।

ଛତ୍ରପୁର ନିର୍ବାଚନମଣ୍ଡଳୀ: ଇଭିଏମ୍‌, ଭିଭିପିଏଟିରେ ତ୍ରୁଟିରୁ ମତଦାନ ବିଳମ୍ବ 

ଛତ୍ରପୁର,୧୨ା୪(ଡି.ଏନ.ଏ)-ଛତ୍ରପୁର ନିର୍ବାଚନମଣ୍ଡଳୀରେ ଗୁରୁବାର ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣ  ଭୋଟ ଗ୍ରହଣ ହୋଇଛି ା ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ କେତେକ ସ୍ଥାନରେ ଇଭିଏମ୍‌ ଓ ଭିଭିପିଏଟିରେ ତ୍ରୁଟି ଯୋଗୁ ବିଳମ୍ବରେ ମତଦାନ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା| 

ଟ୍ରକ ଚାପାରେ ମହିଳା ମୃତ 

ବୁଗୁଡ଼ା,୧୨ା୪(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ବୁଗୁଡ଼ା ଥାନା କରଚୁଲି ନିକଟସ୍ଥ ପାଣିଖିଆ ଶଙ୍ଖ ଡାଇଭର୍ସନ୍‌ ରାସ୍ତାରେ ଗୁରୁବାର ପ୍ରାୟ ୧୨ଟାରେ ଏକ ଟ୍ରକ ଚାପାରେ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି। 

ନିର୍ବାଚନ ଡ୍ୟୁଟିରେ ବସ୍‌: ଯାତ୍ରୀ ହଇରାଣ 

ବାଲିଗୁଡ଼ା,୧୨ା୪(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)-ଲୋକ ସଭା ଓ ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନ ପ୍ରଥମଥର ପାଇଁ ଏକାସାଙ୍ଗରେ ହେଉଥିବାରୁ ପୋଲିଂ ଦଳକୁ ନେବା ଆଣିବା ପାଇଁ ଟ୍ରକ୍‌ ବଦଳରେ ଯାତ୍ରୀବାହୀ ବସ୍‌ ବ୍ୟବହାର କରାଯାଉଛି। 

ଗଞ୍ଜାମ ବ୍ଲକ: ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣ ମତଦାନ ଶେଷ 

ଗଞ୍ଜାମ,୧୨ା୪(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ଗଞ୍ଜାମ ବ୍ଲକ ଅଞ୍ଚଳରେ ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ସାଧାରଣ ନିର୍ବାଚନ ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ଶେଷ ହୋଇଛି। ସକାଳ ୭ଟାରେ ସମସ୍ତ ବୁଥଗୁଡ଼ିକରେ ମତଦାନ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା।

ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ନବବଧୂଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ 

ବ୍ରହ୍ମପୁର ଅଫିସ,୧୨ା୪: ଷ୍ଟୋଭରେ ଚା ତିଆରି କରୁଥିବା ବେଳେ ତାହା ଫାଟିଯିବାରୁ ଜଣେ ନବବଧୂ ଗୁରୁତର ହୋଇପଡିଥିଲେ। ତାଙ୍କୁ ବ୍ରହ୍ମପୁର ବଡ ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା।

ଏମ୍‌ସିଏ ଛାତ୍ରୀ ହତ୍ୟା ଘଟଣା, ୨ ବର୍ଷ ପରେ ବି ପୋଲିସ ନୀରବ 

ବ୍ରହ୍ମପୁର ଅଫିସ,୧୨ା୪-ବହୁଚର୍ଚ୍ଚିତ ଏମ୍‌ସିଏ ଛାତ୍ରୀ ତୃପ୍ତିମୟୀ ପଣ୍ଡା ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ଅଦ୍ୟାବଧି ଆନ୍ଧ୍ରପ୍ରଦେଶ ପୋଲିସକୁ କୌଣସି ସଫଳତା ମିଳିପାରିନାହିଁ। ପୋଲିସ ଅନ୍ଧାରରେ ବାଡ଼ି ବୁଲାଉଛି। 

ଭାଜପା ଏଜେଣ୍ଟଙ୍କୁ ମାଡ ପ୍ରତିବାଦରେ ରାସ୍ତାରୋକୋ,ବିଳମ୍ବିତ ରାତି ଯାଏ ପୋଲିଂ ପାର୍ଟି ଅଟକ

ଭାଜପା ଏଜେଣ୍ଟଙ୍କୁ ମାଡ ପ୍ରତିବାଦରେ ରାସ୍ତାରୋକୋ,ବିଳମ୍ବିତ ରାତି ଯାଏ ପୋଲିଂ ପାର୍ଟି ଅଟକ

ଦିଗପହଣ୍ଡି,୧୧ା୪(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)- ଦିଗପହଣ୍ଡି ବ୍ଲକ ଗୋପାଳପୁର ଗ୍ରାମ ୧୧୮ନଂ ବୁଥର ଭାଜପା ଏଜେଣ୍ଟ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ଭୂୟଁାଙ୍କୁ ବିଜେଡି ସମର୍ଥକମାନେ ମାଡ ମାରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ପ୍ରତିବାଦରେ ଦିଗପହଣ୍ଡି ନିର୍ବାଚନମଣ୍ଡଳୀ ଭାଜପା ପ୍ରାର୍ଥିନୀ ପିଙ୍କି ପ୍ରଧାନ ସମର୍ଥକଙ୍କ ସହ ବୁଥ୍‌ ସମ୍ମୁଖରେ ଧାରଣାରେ ବସିଛନ୍ତି। ପ୍ରିଜାଇଡିଂ ଓ ପୋଲିଂ ଅଫିସରଙ୍କ ସମେତ ଭୋଟ ଗ୍ରହଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିୟୋଜିତ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ଭାଜପା ସମର୍ଥକମାନେ ରାତି ୧୦ଟା ଯାଏ ଅଟକ ରଖିଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି। ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚତ୍ ବୁଝାଶୁଝା ଚଳାଇଛି।

କନ୍ଧମାଳରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ନିର୍ବାଚନୀ ପ୍ରଚାର:  ଶେଷନିଃଶ୍ୱାସ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଓଡ଼ିଶାର ସେବା କରିବି

କନ୍ଧମାଳରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ନିର୍ବାଚନୀ ପ୍ରଚାର: ଶେଷନିଃଶ୍ୱାସ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଓଡ଼ିଶାର ସେବା କରିବି

ଦାରିଙ୍ଗବାଡ଼ି,୧୧।୪(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): କନ୍ଧମାଳ ଜିଲା ଦାରିଙ୍ଗବାଡ଼ି ବ୍ଲକ ଅଞ୍ଚଳକୁ ଗୁରୁବାର ବିଜେଡି ରାଜ୍ୟ ସଭାପତି ତଥା ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ ନିର୍ବାଚନୀ ଗସ୍ତ କରିଛନ୍ତି। ସେ ହେଲିପ୍ୟାଡ୍‌ ପଡ଼ିଆରେ ଅପରାହ୍ନ ସାଢ଼େ ୨ଟାରେ ପହଞ୍ଚି ଆୟୋଜିତ ସାଧାରଣ ସଭାରେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ। 

ଯୁବତୀଯୁବକଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ପ୍ରେମକୁ ନେଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିବା ସନ୍ଦେହ

ଯୁବତୀଯୁବକଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ପ୍ରେମକୁ ନେଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିବା ସନ୍ଦେହ

ଜଗନ୍ନାଥ ପ୍ରସାଦ,୧୧।୪(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଜଗନ୍ନାଥ ପ୍ରସାଦ ଥାନା ନୂଆ କମସର ଗ୍ରାମ ନିକଟ କାଜୁ ଜଙ୍ଗଲରୁ ଗୁରୁବାର ଯୁବତୀଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଛି। ଗୋଟିଏ ଗଛରେ ଉଭୟ ରଶି ଲଗାଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିବା କୁହାଯାଉଛି।

ବିଜେଡିର ଥାନା ଘେରାଉ

ବିଜେଡିର ଥାନା ଘେରାଉ

ଭଞ୍ଜନଗର,୧୧ା୪(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ବିଜେଡିି ସମର୍ଥକଙ୍କୁ ଭାଜପା ସମର୍ଥକଙ୍କ ଆକ୍ରମଣ ପ୍ରତିବାଦରେ ଭଞ୍ଜନଗର ନିର୍ବାଚନ ମଣ୍ଡଳୀ ବିଜେଡି ପକ୍ଷରୁ ଗୁରୁବାର ଥାନା ଘେରାଉ କରାଯାଇଛି।

ଭାଜପାର ଥାନା ଘେରାଉ

ଭାଜପାର ଥାନା ଘେରାଉ

ଭଞ୍ଜନଗର,୧୧ା୪(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଭଞ୍ଜନଗର ନିର୍ବାଚନ ମଣ୍ଡଳୀ ଅନ୍ତର୍ଗତ ତୁରୁମୁରେ ବିଜେଡି ଏବଂ ଭାଜପା ସମର୍ଥକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସଂଘର୍ଷ ଘଟିଥିଲା। ଏଥିରେ ଉଭୟ ଗୋଷ୍ଠୀର ୪ ଜଣ ଆହତ ହୋଇଥିଲେ।

ଶିକାରୀଙ୍କ ଗୁଳିରେ ଗଲା ଶିକାରୀଙ୍କ ଜୀବନ

ଶିକାରୀଙ୍କ ଗୁଳିରେ ଗଲା ଶିକାରୀଙ୍କ ଜୀବନ

ଭଞ୍ଜନଗର,୧୧ା୪(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲା ତାରସିଂ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ରୁଢ଼ାପଦର ଜଙ୍ଗଲରେ ବୁଧବାର ରାତିରେ ଏକ ଗୁଳିକାଣ୍ଡ ଘଟିଛି। ଏଥିରେ ସୁନୀଲ ନାଇକଙ୍କ ଜୀବନ ଯାଇଛି। 

ଇଭିଏମ୍‌, ଭିଭିପିିଏଟିରେ ଯାନ୍ତ୍ରିକ ତ୍ରୁଟି: ଛତ୍ରପୁରରେ ଅଢ଼େଇ ଘଣ୍ଟା ବିଳମ୍ବରେ ଭୋଟଦାନ ଆରମ୍ଭ

ଇଭିଏମ୍‌, ଭିଭିପିିଏଟିରେ ଯାନ୍ତ୍ରିକ ତ୍ରୁଟି: ଛତ୍ରପୁରରେ ଅଢ଼େଇ ଘଣ୍ଟା ବିଳମ୍ବରେ ଭୋଟଦାନ ଆରମ୍ଭ

ଛତ୍ରପୁର, ୧୧।୪(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)- ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲା ଛତ୍ରପୁର ନିର୍ବାଚନମଣ୍ଡଳୀ ଅଧୀନ ୨ଟି ବୁଥରେ ଗୁରୁବାର ଅଢ଼େଇ ଘଣ୍ଟା ବିଳମ୍ବରେ ଭୋଟ ଗ୍ରହଣ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି। ଇଭିଏମ୍‌,  ଭିଭିପିଏଟିରେ ଯାନ୍ତ୍ରିକ ତ୍ରୁଟି ଯୋଗୁ ଏପରି ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିଲା। 

ଦିଗପହଣ୍ଡିର ୫ନମ୍ବର ଓ୍ବାର୍ଡରେ ଶାନ୍ତିଶୃଙ୍ଖଳାରେ ଚାଲିଛି ମତଦାନ

ଦିଗପହଣ୍ଡିର ୫ନମ୍ବର ଓ୍ବାର୍ଡରେ ଶାନ୍ତିଶୃଙ୍ଖଳାରେ ଚାଲିଛି ମତଦାନ

ଦିଗପହଣ୍ଡି,୧୧।୪: ଦିଗପହଣ୍ଡି ଏନ୍‌ଏସିର ୫ନଂ ଓ୍ବାର୍ଡ଼ ଅନ୍ତର୍ଗତ ଭୋଟକେନ୍ଦ୍ର-୪୪ ଓ ୨ ନଂ ଓ୍ବାର୍ଡର ଭୋଟକେନ୍ଦ୍ର-୩୭ରେ ସକାଳ ୭ଟାରୁ ଶାନ୍ତିଶୃଙ୍ଖଳାର  ସହ ଭୋଟରମାନେ ଭୋଟ ଦେଇଛନ୍ତି।

ଦିଗପହଣ୍ଡିରେ ଭୋଟ ଗ୍ରହଣ ଆରମ୍ଭ

ଦିଗପହଣ୍ଡିରେ ଭୋଟ ଗ୍ରହଣ ଆରମ୍ଭ

ଦିଗପହଣ୍ଡି,୧୧।୪(ଡି.ଏନ.ଏ): ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲା ଦିଗପହଣ୍ଡି ନିର୍ବାଚନମଣ୍ଡଳୀ ୧୩୪ ନମ୍ବର ଅଧିନ ଦିଗପହଣ୍ଡି ଏନ.ଏ.ସି ଓ୍ବାର୍ଡ ନମ୍ବର-୧ରେ ଗୁରୁବାର ମତଦାନ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି। 

କମୁଛି ସମୟ, ବଢୁଛି ଭିଡ଼

କମୁଛି ସମୟ, ବଢୁଛି ଭିଡ଼

ବ୍ରହ୍ମପୁର ଅଫିସ,୧୧ା୪- ବ୍ରହ୍ମପୁରର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ମା’ ବୁଢ଼ୀଠାକୁରାଣୀ ଯାତ୍ରା ଅବଧି ୧୩ଦିନ ଅତିକ୍ରାନ୍ତ କରିଛି ା ୧୩ତମ ଦିବସରେ ମଧ୍ୟ ମା’ଙ୍କୁ ଅସ୍ଥାୟୀ ପୀଠ ତଥା ବାପଘରେ ଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ନାହିଁ ନ ଥିବା ଭିଡ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି |

ଭୋଟ ଦେବେନି ମଗମୁଣ୍ଡାର ୫୦୦ରୁ ଊର୍ଦ୍ଧ୍ୱ ଭୋଟର

ଭୋଟ ଦେବେନି ମଗମୁଣ୍ଡାର ୫୦୦ରୁ ଊର୍ଦ୍ଧ୍ୱ ଭୋଟର

ଫିରିଙ୍ଗିଆ,୧୧ା୪-  ଫିରିଙ୍ଗିଆ ବ୍ଲକ ପବିଙ୍ଗିଆ ପଞ୍ଚାୟତ ମଗମୁଣ୍ଡା ଗ୍ରାମବାସୀ ବିଭିନ୍ନ ସମସ୍ୟା ମଧ୍ୟରେ ଅଛନ୍ତି। ନିର୍ବାଚନ ପୂର୍ବରୁ  ସମସ୍ୟା ସମାଧାନ ନ ହେଲେ ଭୋଟ ବର୍ଜନ କରାଯିବ ବୋଲି ଡିସେମ୍ବରରେ ପ୍ରଶାସନକୁ ଅବଗତ କରାଯାଇଥିଲା।