ବ୍ରହ୍ମପୁର

ପାରିବାରିକ କଳହରୁ ବୃଦ୍ଧଙ୍କୁ ଗୁଳିମାଡ଼

ପାରିବାରିକ କଳହରୁ ବୃଦ୍ଧଙ୍କୁ ଗୁଳିମାଡ଼

ଫୁଲବାଣୀ ଅଫିସ,୧୮।୬: କନ୍ଧମାଳ ଜିଲା ଫିରିଙ୍ଗିଆ ବ୍ଲକ ବାଲନ୍ଦାପଡ଼ା ପଞ୍ଚାୟତ ବାଘପଦର ଗ୍ରାମରେ ରବିବାର ରାତିରେ ଏକ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଛି। ପାରବାରିକ କଳହକୁ କେନ୍ଦ୍ରକରି ଜଣେ ବୃଦ୍ଧଙ୍କୁ ଗୁଳିମାଡ଼ କରାଯାଇଛି। ସେ ହେଲେ ଦିବା କହଁର।

ଟ୍ରେନରେ କଟି ନାବାଳକଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ

ଟ୍ରେନରେ କଟି ନାବାଳକଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ

ବ୍ରହ୍ମପୁର ଅଫିସ,୧୮। ୬: ସ୍ଥାନୀୟ ଜିଆରପି ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଖୋଡାସିଙ୍ଗି ହନୁମାନ ମନ୍ଦିର ପଛପାର୍ଶ୍ୱ ରେଳ ଲାଇନ୍‌ରେ ରବିବାର ସକାଳେ ଜଣେ ନାବାଳକଙ୍କ ଖଣ୍ଡବିଖଣ୍ଡିତ ଶରୀର ପଡିଥିବା ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ ଦେଖିବା ପରେ ପୋଲିସକୁ ଖବର ଦେଇଥିଲେ ।

ନାବାଳିକା ଉଦ୍ଧାର, ନାବାଳକ ଅଟକ

ଫୁଲବାଣୀ ଅଫିସ, ୧୮ା୬- ଜଣେ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଅପହରଣ ଅଭିଯୋଗରେ ଫୁଲବାଣୀ ଟାଉନ ଥାନା ପୋଲିସ ସମ୍ପୃକ୍ତ ନାବାଳକଙ୍କୁ ଅଟକ ରଖିଛି। ଏଥିସହ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରିଛି।

ଛତ୍ରପୁରରେ ଶୀତଳଷ୍ଠୀ

ଛତ୍ରପୁରରେ ଶୀତଳଷ୍ଠୀ

ଛତ୍ରପୁର,୧୮।୬(ଡି.ଏନ.ଏ) ଛତ୍ରପୁର ସହର ଓ ଆଖପାଖ ଅଞ୍ଚଳରେ ରବିବାର ଶୀତଳଷଷ୍ଠୀ ତଥା ଶିବ-ପାର୍ବତୀଙ୍କ ବିବାହ ଉସତ୍ବ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି । ସ୍ଥାନୀୟ ବିଶେଶ୍ୱର ମନ୍ଦିରରେ ଶିବ ବିବାହ ପାଇଁ ପୂର୍ବାହ୍ନରେ ବାଟ ବରଣ ହୋଇଥିଲା ।

ଦୁର୍ବୃତ୍ତଙ୍କ ଆକ୍ରମଣରେ ବନରକ୍ଷୀ ଆହତ

ଭଞ୍ଜନଗର,୧୮।୬(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ତାରସିଂ ରେଞ୍ଜ ମଣ୍ଡାପଥର ବିଟ୍‌ ବନରକ୍ଷୀ ଏ.ସାମି ଶନିବାର ଦୁର୍ବୃତ୍ତଙ୍କ ଆକ୍ରମଣରେ ଆହତ ହୋଇଛି। ଏ ନେଇ ସେ ଶନିବାର ରାତିରେ ତାରସିଂ ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି। ପୋଲିସ ଏତଲା ରଖି ଘଟଣାର ଅଧିକ ତଦନ୍ତ ଚଳାଇଛି।

ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ବଳାତ୍କାର ଅଭିଯୋଗ, ଯୁବକ ଗିରଫ

ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ବଳାତ୍କାର ଅଭିଯୋଗ, ଯୁବକ ଗିରଫ

କ.ନୂଆଗଁା/ବାଲିଗୁଡା,୧୮ା୬(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.) - କନ୍ଧମାଳ ଜିଲା କ.ନୂଆଗଁା ବ୍ଲକ ସାରଙ୍ଗଗଡ ଥାନାରେ ଜଣେ କଲେଜ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ବଳାତ୍କାର ନେଇ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ଏନେଇ ପୋଲିସ ନଂ.୫୨/୧୮ରେ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁକରି ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି।

ଦୁର୍ଗନ୍ଧରେ ଫାଟି ପଡ଼ୁଛି ଋଷିକୁଲ୍ୟା ବେଳାଭୂମି

ଦୁର୍ଗନ୍ଧରେ ଫାଟି ପଡ଼ୁଛି ଋଷିକୁଲ୍ୟା ବେଳାଭୂମି

ଗଞ୍ଜାମ,୧୮ା୬(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ଗଞ୍ଜାମ ସହର ପୁରୁଣାବନ୍ଧ ନିକଟସ୍ଥ ଋଷିକୁଲ୍ୟା ବେଳାଭୂମି କିଛିଦିନ ହେଲା ଅପରିଷ୍କାର ହୋଇ ପଡ଼ିରହିଛି। ଅଲିଭ ରିଡେଲଙ୍କ ଅନ୍ତୁଡ଼ିଶାଳ ଭାବେ ପରିଚିତ ଏହି ବେଳାଭୂମି ପ୍ରତି ବନ ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ଅଣଦେଖା କରାଯାଉଥିବା ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି।

ଏକାଠି ନମାଜ ପଢ଼ିବାକୁ ଆହ୍ବାନ

ଏକାଠି ନମାଜ ପଢ଼ିବାକୁ ଆହ୍ବାନ

ଭଞ୍ଜନଗର,୧୮।୬(ଡି.ଏନ.ଏ.): ଭଞ୍ଜନଗର ମୁସଲିମ୍‌ ସମାଜ ମଧ୍ୟରେ କୌଣସି ଗୋଷ୍ଠୀ ନାହିଁ। ଆମେ ସମସ୍ତେ ଏକାଠି ଅଛୁ। କିଛି ବ୍ୟକ୍ତି ଅପପ୍ରଚାର କରି ଗୋଷ୍ଠୀ କରିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି।

ବିଏମ୍‌ସିରୁ ଆଉଟସୋର୍ସିଂ ବ୍ୟବସ୍ଥା ଉଚ୍ଛେଦ ହେଉ

ବିଏମ୍‌ସିରୁ ଆଉଟସୋର୍ସିଂ ବ୍ୟବସ୍ଥା ଉଚ୍ଛେଦ ହେଉ

ବ୍ରହ୍ମପୁର ଅଫିସ,୧୮ା୬ ଓଡ଼ିଶା ଆଉଟସୋର୍ସିଂ କର୍ମଚାରୀ ମହାସଂଘ ପକ୍ଷରୁ ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ସମାବେଶ ରବିବାର ବ୍ରହ୍ମପୁରରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି। ଆଉଟସୋର୍ସିଂ ମ୍ୟୁନିସିପାଲ କର୍ମଚାରୀ ସଂଘ ଗଠନ କରାଯାଇଛି। ସମାବେଶରେ ରବି କୁମାର ସାହାଣୀ ଅଧ୍ୟକ୍ଷତା କରିଥିଲେ।

ହୋମଗାର୍ଡଙ୍କୁ ବଳାତ୍କାର ମାମଲା

ହୋମଗାର୍ଡଙ୍କୁ ବଳାତ୍କାର ମାମଲା

ଜି.ଉଦୟଗିରି,୧୮ା୬(ଡି.ଏନ.ଏ.):ଜି.ଉଦୟଗିରିଠାରେ ଶୁକ୍ରବାର ମହିଳା ହୋମଗାର୍ଡଙ୍କୁ ଯବାନଙ୍କ ବଳାତ୍କାର ଅଭିଯୋଗ ରବିବାର ନୂଆମୋଡ଼ ନେଇଛି। ଆପୋଷ ସମାଧାନ ପରେ ମହିଳା ଗୃହରକ୍ଷୀଙ୍କ ସହ ଯବାନଙ୍କର ଜି.ଉଦୟଗିରି ତାରିଣୀ ମନ୍ଦିରରେ ବିବାହ ସମ୍ପନ୍ନ ହୋଇଛି।

ବଜ୍ରପାତରେ ମହିଳା ମୃତ, ୨ ଆହତ

ପୁରୁଷୋତ୍ତମପୁର,୧୮ା୬(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.) ସ୍ତ୍ରୀର ମୃତଦେହକୁ ଦାନ ମାଝୀ କାନ୍ଧରେ ବୋହିବା ଘଟଣା ସାରା ବିଶ୍ୱରେ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ହୋଇଥିଲା। ଏହି ଘଟଣା ସରକାରୀ ଯୋଜନା ପ୍ରତି ମଧ୍ୟ ଅଙ୍ଗୁଳି ନିର୍ଦ୍ଦେଶ କରିଥିଲା। ପରେ ସରକାର ମୃତଦେହ ନେବା ପାଇଁ ମହାପ୍ରୟାଣ ଯୋଜନା ପ୍ରଣୟନ କରିଥିଲେ।

ଗଞ୍ଜାମ ପୋଲିସ ଜିଲା ଅପରାଧ ସମୀକ୍ଷା

ଗଞ୍ଜାମ ପୋଲିସ ଜିଲା ଅପରାଧ ସମୀକ୍ଷା

ଛତ୍ରପୁର,୧୭।୬(ଡି.ଏନ.ଏ)- ଗଞ୍ଜାମ ପୋଲିସ ଜିଲାର ଅପରାଧ ସମୀକ୍ଷା ବୈଠକ ଛତ୍ରପୁରସ୍ଥିତ ଏସପିଙ୍କ ସମ୍ମିଳନୀ ଗୃହରେ ରବିବାର ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି। ଏଥିରେ ଗଞ୍ଜାମ ଏସ୍‌ପି ବ୍ରିଜେଶ କୁମାର ରଏ ଯୋଗଦେଇ ସମୀକ୍ଷା କରିଥିଲେ । ଦିନ ତମାମ ସମୀକ୍ଷା ବୈଠକ ଚାଲିଥିଲା ।

ଦୁଇ ଜୁଆ ଆଡ୍ଡାରେ ଚଢ଼ାଉ, ୭ ଗିରଫ

ଦୁଇ ଜୁଆ ଆଡ୍ଡାରେ ଚଢ଼ାଉ, ୭ ଗିରଫ

ଆସିକା,୧୭।୬ (ଡି.ଏନ୍‌.ଏ): ଗାଙ୍ଗପୁର ଥାନା ଇଲାକାର ବଡବୋରସିଙ୍ଗି ଓ ପାଲକଷଣ୍ଢା ଗ୍ରାମରେ ଚାଲିଥିବା ଜୁଆ ଆଡ୍ଡା ଉପରେ ଶନିବାର ରାତିରେ ପୋଲିସ ଚଢାଉ କରି ୭ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି । ସେମାନଙ୍କ ନିକଟରୁ ୨୫ହଜାର ୮ଶହ ଟଙ୍କା, ୪ ବାଇକ ଓ ୬ ମୋବାଇଲ ଜବତ କରାଯାଇଛି ।

ଶୀତଳଷଷ୍ଠୀ ଯାତ୍ରା

ଭଞ୍ଜନଗର,୧୭।୬(ଡି.ଏନ.ଏ)-ଭଞ୍ଜନଗର ସହରତଳି ଲଣ୍ଡେଇସାହିରେ ରବିବାର ଶୀତଳଷଷ୍ଠୀ ଯାତ୍ରା ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି । ଏହି ଅବସରରେ ପାରମ୍ପରିକ ରୀତିନୀତି ଅନୁସାରେ ଶିବ ପାର୍ବତୀଙ୍କ ବିବାହ ସମ୍ପର୍ଣ୍ଣ କରାଯାଇଥିଲା। ଏହାପୁର୍ବରୁ ଠାକୁରଙ୍କୁ ଧରି ଲୋକେ ନଗରଭ୍ରମଣ କରିଥିଲେ।

ଦୁର୍ବୃତ୍ତଙ୍କ ଆକ୍ରମଣରେ ବନରକ୍ଷୀ ଆହତ

ଦୁର୍ବୃତ୍ତଙ୍କ ଆକ୍ରମଣରେ ବନରକ୍ଷୀ ଆହତ

ଭଞ୍ଜନଗର,୧୭।୬(ଡି.ଏନ.ଏ)-ତାରସିଂ ରେଞ୍ଜ ମଣ୍ଡାପଥର ବିଟ୍‌ ବନରକ୍ଷୀ ଏ.ସାମି ଶନିବାର ଦୁର୍ବୃତ୍ତଙ୍କ ଆକ୍ରମଣରେ ଆହତ ହୋଇଛି। ଏ ନେଇ ସେ ଶନିବାର ରାତିରେ ତାରସିଂ ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି । ପୋଲିସ ଏତଲା ରଖି ଘଟଣାର ଅଧିକ ତଦନ୍ତ ଚଳାଇଛି ।

ହିଞ୍ଜିଳିକାଟୁ ପୌର ପରିଷଦ

ହିଞ୍ଜିଳିକାଟୁ,୧୭।୬(ଡ଼ି.ଏନ୍‌.ଏ.)- ହିଞ୍ଜିଳିକାଟୁ ପୌରାଞ୍ଚଳରେ ବର୍ଜ୍ୟବସ୍ତୁର ଠିକ ପରିଚାଳନା ନିମନ୍ତେ ପୌରପାଳିକା ପକ୍ଷରୁ ଗୁରୁତ୍ୱାରୋପ କରାଯାଇଛି। ପ୍ରତି ଘରୁ ଆର୍ବଜନା ସଂଗ୍ରହ କରାଯିବା ପାଇଁ ଉଦ୍ୟମ କରାଯାଉଛି। ଏଥିପାଇଁ ପ୍ରତି ଘରକୁ ଡଷ୍ଟବିନ ପ୍ରଦାନ କରାଯିବ।

ଅନ୍ଧାରରେ ସହର ମୁଖ୍ୟ ଷ୍ଟେଶନ ରୋଡ

ଅନ୍ଧାରରେ ସହର ମୁଖ୍ୟ ଷ୍ଟେଶନ ରୋଡ

ଗଞ୍ଜାମ,୧୭।୬(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ଗଞ୍ଜାମ ସହରର ମୁଖ୍ୟ ରାସ୍ତା କୁହାଯାଉଥିବା ଷ୍ଟେଶନ ରୋଡ ଗତ କିଛିମାସ ହେବ ଅନ୍ଧାରରେ ରହିଛି। ଏଠାରେ ଷ୍ଟ୍ରିଟ୍‌ ଲାଇଟ୍‌ ଲଗାଇବାକୁ ସାହିବାସିନ୍ଦା ଦାବି କଲେ ମଧ୍ୟ କିଛି ସୁଫଳ ମିଳୁନାହିଁ। ଦୌନନ୍ଦିନ ଏହି ରୋଡ୍‌ ଦେଇ ଶହ ଶହ ଲୋକେ ଷ୍ଟେଶନକୁ ଯିବାଆସିବା କରିଥାନ୍ତି।

ଶେଷ ରଜରେ ସିଂହାସନୀ ମନ୍ଦିର ବନ୍ଦକୁ ନେଇ ଅସନ୍ତୋଷ

ଶେଷ ରଜରେ ସିଂହାସନୀ ମନ୍ଦିର ବନ୍ଦକୁ ନେଇ ଅସନ୍ତୋଷ

ପୋଲସରା,୧୭।୬(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ପୋଲସରା ବ୍ଲକ ପାଣ୍ଡିରିପଡ଼ା ପଞ୍ଚାୟତ କଷିପଡ଼ାସ୍ଥିତ ମା’ ସିଂହାସନୀଙ୍କ ଶକ୍ତିପୀଠ ଶେଷରଜ ଶନିବାର ଅପରାହ୍ନ ୪ଟାରେ ବନ୍ଦ ହୋଇଯିବା ନେଇ ଭକ୍ତଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଅସନ୍ତୋଷ ଦେଖା ଦେଇଛି। ମନ୍ଦିର ପୂଜକ ଅପରାହ୍ନ ୪ଟା ପରେ ଫାଟକ ବନ୍ଦ କରି ପଳାଇଥିଲେ।

ତାତିରେ ଜନଜୀବନ ଅସ୍ତବ୍ୟସ୍ତ

ତାତିରେ ଜନଜୀବନ ଅସ୍ତବ୍ୟସ୍ତ

ଚିକିଟି,୧୭।୬(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ଚିକିଟି ସମେତ ଆଖପାଖ ଗ୍ରାମାଞ୍ଚଳ ଗୁଡିକରେ ଦୁଇଦିନ ହେଲା ତାପମାତ୍ରା ବୃଦ୍ଧି ପାଉଛି। ଫଳରେ ସକାଳ ୯ଟାରୁ ପ୍ରଚଣ୍ଡ ଖରା ହେବା ଫଳରେ ସାଧାରଣ ଜନଜୀବନ ଅସ୍ତବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇପଡୁଛି ା ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ବ୍ଲକର ଅର୍ଦ୍ଧାଧିକ ପଞ୍ଚାୟତରେ ପାନୀୟ ଜଳ ସମସ୍ୟା ଏବଂ ଲୋ-ଭୋଲ୍‌ଟେଜ୍‌ ଏବଂ ବାରମ୍ବାର ବିଦ୍ୟୁତ କାଟ କରାଯାଇଥିବାରୁ ସମସ୍ୟା ଆହୁରି ବଢ଼ିଯାଉଛି। ଖରାରେ ଯୋଗୁ ଘରୁ ବାହାରିବା କଷ୍ଟକର ହୋଇପଡୁଛି ା ଚିକିଟି ତହସିଲ ଇଲାକାରେ ବେଆଇନ ଭାବେ ଗଢି ଉଠିଥିବା ଇଟାଭାଟି ଉତ୍ତାପ ବୃଦ୍ଧିର ମୁଖ୍ୟ କାରଣ ବୋଲି କୁହାଯାଇଛି ।

ବିଶ୍ୱ ମରୁଭୂମି ପ୍ରତିରୋଧ ଦିବସ ପାଳିତ

ଭଞ୍ଜନଗର,୧୭।୬(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ନୂତନ ଜଙ୍ଗଲ ସୃଷ୍ଟି ପ୍ରତି ସରକାର ଗୁରୁତ୍ୱ ଦେଉଛନ୍ତି। ସାଧାରଣଜନତା ଏବଂ କର୍ମଚାରୀମାନେ ସଚେତନ ହେଲେ ଜଙ୍ଗଲ ପଦାକୁ ରୋକାଯାଇ ପାରିବ ବୋଲି ରବିବାର ବିଶ୍ୱ ମରୁଭୂମି ପ୍ରତିରୋଧ ଦିବସ ପାଳନ ଅବସରରେ ବକ୍ତାମାନେ କହିଛନ୍ତି।

ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ, ଉତ୍‌ଥାନକୁ ନେଇ ଦ୍ୱନ୍ଦରେ ତେଲୁଗୁ ଶିକ୍ଷକ

ପାତ୍ରପୁର,୧୭।୬(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ପାତ୍ରପୁର ବ୍ଲକ ଶିକ୍ଷା ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ଉଚ୍ଚ୍ବଳ, ଉତ୍ଥାନ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ସମ୍ପର୍କିତ ଏକ ସଚେତନତା ବୈଠକ ପ୍ରଧାନଶିକ୍ଷୟିତ୍ରୀ, ଶିକ୍ଷକମାନଙ୍କୁ ନେଇ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେଇଯାଇଛି। ହେଲେ ବ୍ଲକର ୭ଟି ପଞ୍ଚାୟତରେ ଥିବା ତେଲୁଗୁ ଭାଷୀ ପିଲାଙ୍କ ଲାଗି ତେଲୁଗୁ ବହି ନ ଥିବା ଯୋଗୁ ଶିକ୍ଷକମାନେ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ପଡ଼ିଛନ୍ତି।

ଜରଡ଼ା ତାଲୁକା ପନ୍ଦରା ସମାଜ କର୍ମକର୍ତ୍ତା ନିର୍ବାଚନ

ଜରଡ଼ା ତାଲୁକା ପନ୍ଦରା ସମାଜ କର୍ମକର୍ତ୍ତା ନିର୍ବାଚନ

ପାତ୍ରପୁର,୧୭।୬(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ପାତ୍ରପୁର ବ୍ଲକ ଗୁଣ୍ଡ୍ରା ଗ୍ରାମରେ ଶନିବାର ଜରଡ଼ା ତାଲୁକା ପନ୍ଦରା ସମାଜର କର୍ମକର୍ତ୍ତା ଚୟନ ନିମନ୍ତେ ଏକ ସଭା ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା। ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲା ସଭାପତି ଡମ୍ବରୁଧର ବେହେରାଙ୍କ ସଭାପତିତ୍ୱରେ ଆୟୋଜିତ ସଭାରେ ନିଖିଳ ଓଡ଼ିଶା ପନ୍ଦରା ସମାଜର ସଭାପତି ଅମର କୁମାର ବେହେରା ମୁଖ୍ୟ ଅତିଥି, ଜିଲା ପରାମର୍ଶଦାତା ନୀଳମଣି ବାଡ଼ତ୍ୟା ମୁଖ୍ୟବକ୍ତା ଭାବେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ।

ମେଧା ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧନା ସମାରୋହ

ମେଧା ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧନା ସମାରୋହ

ପୋଲସରା,୧୭।୬(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ପୋଲସରା ଏନ୍‌ଏସିସ୍ଥିତ ଲିଙ୍ଗରାଜ ବାଳିକା ହାଇସ୍କୁଲ ପରିସରରେ ରବିବାର ମେଧାବୀ ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ ନେଇ ମେଧା ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧନା ସମାରୋହ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି। ପୋଲସରା ଏନ୍‌ଏସି ଓ ବିଭିନ୍ନ ପଞ୍ଚାୟତରେ ମାଟ୍ରିକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଭଲ ନମ୍ବର ରଖି ପାସ୍‌ କରିଥିବା ୩୨ ଜଣ ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ରଙ୍କୁ ଟ୍ରଫି ସହ ମାନପତ୍ର ଦେଇ ସମ୍ବର୍ନ୍ଧିତ କରାଯାଇଥିଲା।

ପୂର୍ବ ଶତ୍ରୁତାକୁ ନେଇ କଳହ, ଜଣେ ଗୁରୁତର

ବେଗୁନିଆପଡ଼ା,୧୭ା୬(ଡି.ଏନ.ଏ.) ବେଗୁନିଆପଡ଼ା ଫାଣ୍ଡି କେ. ବରିଡ଼ା ପଞ୍ଚାୟତର ନିମିନା ଗ୍ରାମରେ ପୂର୍ବ ଶତ୍ରୁତାକୁ ନେଇ ଶୁକ୍ରବାର ୨ ପରିବାର ମଧ୍ୟରେ କଳହ ହୋଇ ଜଣେ ଗୁରୁତର ହୋଇଛନ୍ତି।