ବାଲେଶ୍ୱର

ପୋଷ୍ୟ ସନ୍ତାନ ଗ୍ରହଣ ସଚେତନତା ଲାଗି ଗଡିଲା  ରଥ

ପୋଷ୍ୟ ସନ୍ତାନ ଗ୍ରହଣ ସଚେତନତା ଲାଗି ଗଡିଲା ରଥ

ବାରିପଦା ଅଫିସ,୧୫।୧୧- ମୟୂରଭଞ୍ଜ ଜିଲା ଶିଶୁ ସୁରକ୍ଷା ୟୁନିଟ ତରଫରୁ ପୋଷ୍ୟ  ସନ୍ତାନ ଗ୍ରହଣ ସଚେତନତା ସପ୍ତାହ ଅବସରରେ ବୁଧବାର ଜିଲାପାଳଙ୍କ ଆବାସିକ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଠାରୁ ଏକ ସଚେତନତା ରଥର ଶୁଭାରମ୍ଭ କରାଯାଇଛି। 

ଆନ୍ତଃ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟ ଚେସ୍‌ ଚାମ୍ପିୟନଶିପ୍‌ ଉଦ୍‌ଯାପିତ

ଆନ୍ତଃ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟ ଚେସ୍‌ ଚାମ୍ପିୟନଶିପ୍‌ ଉଦ୍‌ଯାପିତ

ବାରିପଦା ଅଫିସ,୧୫ା୧୧ -  ଉତ୍ତର ଓଡିଶା ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟରେ ଆନ୍ତଃ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟସ୍ତରୀୟ ଚେସ୍‌ ଚାମ୍ପିୟନଶିପ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି ।  ଏହି ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ମହାରାଜପୁରସ୍ଥିତ ମୟୂରଭଞ୍ଜ କଲେଜ ଅଫ୍‌ ଆକାଉଣ୍ଟାନ୍ସି ଆଣ୍ଡ  ମ୍ୟାନେଜମେଣ୍ଟର ମହିଳା ବିଭାଗ ରନର୍ସଅପ୍‌ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ମହାରାଜା ପୂର୍ଣ୍ଣଚନ୍ଦ୍ର ସ୍ବୟଂ ଶାସିତ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟ ଚାମ୍ପିୟନ ହୋଇଛି ।

ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ନେତ୍ରୀଙ୍କ ନିର୍ଯାତନା ରଫାଦଫା କରି ଅଡୁଆରେ ପୋଲିସ

ବାରିପଦା ଅଫିସ,୧୫।୧୧-  ଏକ ରାଜନୈତିକ ଦଳର ପଦପଦବୀରେ ଥିବା ଜଣେ ମହିଳା  ଘର କାମରେ ଜଣେ ୧୧ ବର୍ଷର ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ନିୟୋଜିତ କରି ନିର୍ଯାତନା ଦେବା ଘଟଣା ପଦାକୁ ଆସିଛି।

ବଢୁଛି ଶ୍ରଦ୍ଧାଳୁଙ୍କ ଭିଡ଼, ପରିବେଶ ଲୋକାରଣ୍ୟ

ବଢୁଛି ଶ୍ରଦ୍ଧାଳୁଙ୍କ ଭିଡ଼, ପରିବେଶ ଲୋକାରଣ୍ୟ

ଭଦ୍ରକ ଅଫିସ, ୧୫।୧୧- ଭଦ୍ରକ କାଳୀପୂଜାର କେନ୍ଦ୍ରସ୍ଥଳ ଚରମ୍ପା ଷ୍ଟେଶନବଜାରରେ ଆଜିକୁ ୯ ଦିନ ଧରି ଗହଳଚହଳ ଲାଗିରହିଛି। ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ବାତାବରଣ ସାଙ୍ଗକୁ ମନ୍ତ୍ରଧ୍ୱନିରେ ପ୍ରକମ୍ପିତ ହେଉଛି ୯ରୁ ଅଧିକ ପୂଜା ମଣ୍ଡପ।

ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ଚୋରି ସାମଗ୍ରୀ ଜବତ: ୩ ଅଟକ

ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ଚୋରି ସାମଗ୍ରୀ ଜବତ: ୩ ଅଟକ

ଧାମନଗର,୧୫।୧୧(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ଭଦ୍ରକ ଜିଲା ଧାମନଗର ବ୍ଲକ ଧୂଷୁରୀ ଥାନା ପୋଲିସ ଏକ ଚୋରି ର଼୍ୟାକେଟକୁ ଠାବ କରିଛି। ଏନେଇ ପୋଲିସ ୩ ଜଣଙ୍କୁ ଥାନାରେ ଅଟକ ରଖି ପଚରାଉଚରା କରିଥିଲା। 

ବୋଟିଂ ମଜାରୁ ବଞ୍ଚିତ ପର୍ଯ୍ୟଟକ

ବୋଟିଂ ମଜାରୁ ବଞ୍ଚିତ ପର୍ଯ୍ୟଟକ

କେନ୍ଦୁଝର, ୧୫ା୧୧(ସ୍ବ.ପ୍ର.): ପର୍ଯ୍ୟଟନ ଋତୁରେ କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲାର ବିଭିନ୍ନ ପର୍ଯ୍ୟଟନ କେନ୍ଦ୍ରରେ ପର୍ଯ୍ୟଟକଙ୍କ ଆଗମନ ବଢୁଛି। ଏ ନେଇ ଓଡ଼ିଶା ପ୍ରସିଦ୍ଧ ସାନଘାଗରା ଜଳପ୍ରପାତର ବିକାଶ ପାଇଁ ବହୁ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇଛି।

କେନ୍ଦୁଝରରେ ରାଜନୀତି ଚର୍ଚ୍ଚା: ନିର୍ବାଚନ ପୂର୍ବରୁ ବିବାଦ ଘନଉଛି

କେନ୍ଦୁଝର, ୧୫ା୧୧(ସ୍ବ.ପ୍ର.): ନିର୍ବାଚନ ପୂର୍ବରୁ କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲାରେ ରାଜନୀତି ବିବାଦ ଘନେଇବାରେ ଲାଗିଛି। ଏ ନେଇ ଛକାପଞ୍ଝା ଲାଗିରହିଛି। କେନ୍ଦୁଝରରେ ରାଜନୀତି ବାତାବରଣ ସରଗରମ ହୋଇଥିବା ସବୁଠି ଚର୍ଚ୍ଚା ଚାଲିଛି। 

‘ନିଶାମୁକ୍ତ ଓଡ଼ିଶା’ ଘୋଷଣା ଦାବି କଲା ‘ମୋନା’

‘ନିଶାମୁକ୍ତ ଓଡ଼ିଶା’ ଘୋଷଣା ଦାବି କଲା ‘ମୋନା’

ବାଲେଶ୍ୱର ଅଫିସ,୧୪।୧୧- ମିଳିତ ଓଡ଼ିଶା ନିଶା ନିବାରଣ ଅଭିଯାନ (ମୋନା) ରାଜ୍ୟକୁ ନିଶା ମୁକ୍ତ ଘୋଷଣା କରିବା ଲାଗି ପୁନର୍ବାର ଦାବି ଦୋହରାଇଛି। 

ଯୁବକଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର

ଯୁବକଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର

ରୂପ୍‌ସା,୧୪।୧୧(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ବାଲେଶ୍ୱର ସଦର ବ୍ଲକ ଛାନୁଆ ପଞ୍ଚାୟତ ଅନ୍ତର୍ଗତ ଛାନୁଆ ଗ୍ରାମର ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହକୁ ପୋଲିସ ବୁଧବାର ଉଦ୍ଧାର କରିଛି।

ଶିଶୁ ଦିବସରେ ୧୩ କୃତୀ ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ର ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧିତ

ଶିଶୁ ଦିବସରେ ୧୩ କୃତୀ ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ର ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧିତ

ସିମୁଳିଆ,୧୪।୧୧(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ବୁଧବାର ସରସ୍ବତୀ ଶିଶୁ ବିଦ୍ୟା ମନ୍ଦିର ମାର୍କୋଣା ପରିସରରେ ଶିଶୁ ଦିବସ ଓ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧନା ଉତ୍ସବ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା। ଏହି ଅବସରରେ ସିମୁଳିଆ ବିଡିଓ ଡ. ନରହରି ବେହେରା ପ୍ରଦୀପ ପ୍ରଜ୍ୱଳନ କରି ଉତ୍ସବକୁ ଉଦ୍‌ଘାଟନ କରିବା ସହିତ ବିଭିନ୍ନ ବର୍ଗରେ କୃତୀ ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ରଙ୍କୁ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧିତ କରିଥିଲେ।

କର୍ମୀ, ନେତା ଭାଜପାରେ ସାମିଲ

କର୍ମୀ, ନେତା ଭାଜପାରେ ସାମିଲ

କେନ୍ଦୁଝର, ୧୪ା୧୧(ସ୍ବ.ପ୍ର.): ସଦର ନିର୍ବାଚନ ମଣ୍ଡଳୀର ରାଇସୁଆଁ ଓ ଆଖପାଖ ଅଞ୍ଚଳର ଅନ୍ୟ ଦଳର ବହୁ କର୍ମୀ ଓ ନେତା ମଙ୍ଗଳବାର ଭାଜପାରେ ସାମିଲ ହୋଇଛନ୍ତି। 

ସମବାୟ ଦିବସ ଉପଲକ୍ଷେ ପାଟଣାରେ ଗଣଦୌଡ଼

ସମବାୟ ଦିବସ ଉପଲକ୍ଷେ ପାଟଣାରେ ଗଣଦୌଡ଼

ପାଟଣା,୧୪।୧୧(ସ୍ବ.ପ୍ର.): ୬୫ତମ ଜାତୀୟ ସମବାୟ ଦିବସ ଉପଲକ୍ଷେ କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲା ପାଟଣା ସମବାୟ ସମିତି ପକ୍ଷରୁ ବୁଧବାର ସକାଳେ ଏକ ଗଣଦୌଡ଼ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଛି। 

ସାହାପୁର ପଞ୍ଚାୟତରେ ବ୍ୟାପକ ଦୁର୍ନୀତି ପ୍ରତିବାଦ, ଭାଜପାର ଜନ ଆକ୍ରୋଶ ସମାବେଶ

ସାହାପୁର ପଞ୍ଚାୟତରେ ବ୍ୟାପକ ଦୁର୍ନୀତି ପ୍ରତିବାଦ, ଭାଜପାର ଜନ ଆକ୍ରୋଶ ସମାବେଶ

ତିହିଡ଼ି,୧୪।୧୧(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଭଦ୍ରକ ଜିଲା ତିହିଡ଼ି ବ୍ଲକ ଅଧୀନ ସାହାପୁର ପଞ୍ଚାୟତରେ ବୁଧବାର ଭାଜପା ଲଙ୍କେଶ୍ୱରୀ ମଣ୍ଡଳ ପକ୍ଷରୁ ଜନ ଆକ୍ରୋଶ ସମାବେଶ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି। ସାହାପୁର ପଞ୍ଚାୟତରେ ବ୍ୟାପକ ଦୁର୍ନୀତି, ଲାଞ୍ଚ କାରୋବାର ଆଦି ପ୍ରତିବାଦରେଏହି ସମାବେଶ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା। 

 ଆନନ୍ଦପୁରରେ ଗଣଦୌଡ଼

ଆନନ୍ଦପୁରରେ ଗଣଦୌଡ଼

ଆନନ୍ଦପୁର,୧୪।୧୧(ସ୍ବ.ପ୍ର.):କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲା କେନ୍ଦ୍ର ସମବାୟ ବ୍ୟାଙ୍କ, ଆନନ୍ଦପୁର ଶାଖା ସୌଜନ୍ୟରୁ ୬୫ତମ ନିଖିଳ ଭାରତ ସମବାୟ ସପ୍ତାହ ବୁଧବାର ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି। ଏହି ଅବସରରେ  ଏକ ଗଣଦୌଡ଼ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ କରାଯାଇଛି।

ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ଜୁନିୟର ଏମ୍‌ଭିଆଇ

ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ଜୁନିୟର ଏମ୍‌ଭିଆଇ

ଭଦ୍ରକ ଅଫିସ,୧୪।୧୧: ଭଦ୍ରକ ଆଞ୍ଚଳିକ ପରିବହନ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟର ଜୁନିୟର ଏମ୍‌ଭିଆଇ ଶଙ୍କର ନାରାୟଣ ଚୌଧୁରୀଙ୍କ ଘରେ ବୁଧବାର ଭିଜିଲାନ୍ସ ପକ୍ଷରୁ ଚଢ଼ାଉ କରାଯାଇଛି।

ବସ୍‌କୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ଟ୍ରକ୍‌, ୨୫ରୁ ଊର୍ଦ୍ଧ୍ୱ ଯାତ୍ରୀ ଆହତ

ବସ୍‌କୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ଟ୍ରକ୍‌, ୨୫ରୁ ଊର୍ଦ୍ଧ୍ୱ ଯାତ୍ରୀ ଆହତ

ବାସୁଦେବପୁର/ପଦ୍ମପୁର,୧୪।୧୧(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଭଦ୍ରକ ଜିଲା ବାସୁଦେବପୁର-ଧାମରା କୁଆମରାଠାରେ ବୁଧବାର ସକାଳେ ଧାମରାରୁ ବାସୁଦେବପୁର ଅଭିମୁଖେ ଆସୁଥିବା ଜୁଗୁନୁ ନାମକ ଯାତ୍ରୀବାହୀ ବସ୍‌କୁ ଏକ ଟ୍ରକ ଧକ୍କା ଦେଇଛି।

ଚଢାଉ ବେଳେ ଗୁଳି ଫୁଟାଇ ଖସିଗଲେ ୨ ଡକାୟତ, ଜଣେ ଗିରଫ

ଚଢାଉ ବେଳେ ଗୁଳି ଫୁଟାଇ ଖସିଗଲେ ୨ ଡକାୟତ, ଜଣେ ଗିରଫ

ବାସୁଦେବପୁର,୧୪।୧୧(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଭଦ୍ରକ ଜିଲା ବାସୁଦେବପୁର ବ୍ଲକ ଆର୍ତ୍ତୁ ଗ୍ରାମରେ ଥିବା ଏକ ଭଡ଼ାଘରେ ୩ ଜଣ ଡକାୟତ ରହି ଲୁଟ ପାଇଁ ଯୋଜନା କରୁଥିବାବେଳେ ପୋଲିସ ସୂଚନା ପାଇ ମଙ୍ଗଳବାର ଚଢ଼ାଉ କରିଥିଲା। ଏହା ଜାଣିପାରି ଡକାୟତମାନେ ହଠାତ ଗୁଳି ଫୁଟାଇ ପୋଲିସକୁ ଭୟଭୀତ କରି ଫେରାର ହେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ। 

ନୀଳଗିରିକୁ ପଶିଲେ ଝାଡଖଣ୍ଡୀ ହାତୀପଲ, ଲୋକେ ଆତଙ୍କିତ

ନୀଳଗିରିକୁ ପଶିଲେ ଝାଡଖଣ୍ଡୀ ହାତୀପଲ, ଲୋକେ ଆତଙ୍କିତ

ସଜନାଗଡ଼,୧୪।୧୧(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲା ନୀଳଗିରି ଅଞ୍ଚଳକୁ ବୁଧବାର ଝାଡଖଣ୍ଡ ଦଲମା ଜଙ୍ଗଲରୁ ୪୪ରୁ ଊଦ୍ଦର୍‌ବ ହାତୀ  ବିଶିଷ୍ଟ ହାତୀପଲ ପ୍ରବେଶ କରିଛନ୍ତି। ହାତୀମାନେ ମୟୂରଭଞ୍ଜର ରାସଗୋବିନ୍ଦପୁରରେ ଥିବା ଦଳରୁ ଅଲଗା ହୋଇ ନୀଳଗିରି ରେଞ୍ଜ ଅଧୀନ ଗୋପାଳପୁର ସଂରକ୍ଷିତ ଜଙ୍ଗଲରେ ପ୍ରବେଶ କରିଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି।

ଦେବାଶିଷଙ୍କ ଜାମିନ ଆବେଦନ ପୁଣି ଖାରଜ

କେନ୍ଦୁଝର, ୧୪ା୧୧(ସ୍ବ.ପ୍ର.): ବିଦ୍ୟାଳୟ ଓ ଗଣଶିକ୍ଷା ମନ୍ତ୍ରୀ ବଦ୍ରିନାରାୟଣ ପାତ୍ରଙ୍କ ପୁଅ ଦେବାଶିଷ ପାତ୍ରଙ୍କ ଜାମିନ ଆବେଦନ ମଙ୍ଗଳବାର ପୁଣି ଖାରଜ ହୋଇଯାଇଛି। ଓକିଲଙ୍କ ଆନ୍ଦୋଳନ ଯୋଗୁଁ କେନ୍ଦୁଝର ଜେଲରେ କୋର୍ଟ କ୍ୟାମ୍ପ ଚାଲିଥିବା ବେଳେ ଦେବାଶିଷ ଜାମିନ ଶୁଣାଣି ପାଇଁ ଆବେଦନ କରିଥିଲେ।

କାଳୀ ପୂଜାରେ ମହାସଂସ୍କୃତି ଜାଗରଣ ଯାତ୍ରା

କାଳୀ ପୂଜାରେ ମହାସଂସ୍କୃତି ଜାଗରଣ ଯାତ୍ରା

ଭଦ୍ରକ ଅଫିସ,୧୪ା୧୧- ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଭଦ୍ରକ କାଳୀ ପୂଜା ଉପଲକ୍ଷେ ଶ୍ରୀଜଗନ୍ନାଥ ଦର୍ଶନ ପ୍ରଚାର ସମିତି ପକ୍ଷରୁ ମହାସଂସ୍କୃତି ଜାଗରଣ ଯାତ୍ରା ଆୟୋଜିତ ହୋଇଛି। ଏହା ୪ର୍ଥ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଶ୍ରୀଜଗନ୍ନାଥ ସଂସ୍କୃତି ସଂକୀର୍ତ୍ତନ ସେବା ବିକାଶ ପରିଷଦ,  ପୁରୀର ସମ୍ପାଦକ  ଜଟାଧାରୀ ମିଶ୍ର ମୁଖ୍ୟଅତିଥି ଭାବେ ଯୋଗ ଦେଇ ହରିନାମ ସ୍ମରଣ ଓ ସଂକୀର୍ତ୍ତନର ପ୍ରଭାବ ସମ୍ପର୍କରେ ଆଲୋକପାତ କରିଥିଲେ।

‘ପାଇକ ବିଦ୍ରୋହ ଏକ ଗୌରବମୟ ଅଧ୍ୟାୟ’

‘ପାଇକ ବିଦ୍ରୋହ ଏକ ଗୌରବମୟ ଅଧ୍ୟାୟ’

ଭଦ୍ରକ ଅଫିସ,୧୪ା୧୧- ସବୁବେଳେ ଐତିହ୍ୟ ଆମକୁ ପ୍ରେରଣା ଦେଇଥାଏ । ସ୍ବାଧୀନତା ସଂଗ୍ରାମ ଇତିହାସରେ ଓଡ଼ିଶାର ପାଇକ ବିଦ୍ରୋହ ଏକ ଗୌରବମୟ ଅଧ୍ୟାୟ ଓ ଏହାର ଭୂମିକା ଅତୁଳନୀୟ ବୋଲି  ସୋମବାର ଭଦ୍ରକ ଇନ୍‌ଟାକ୍‌ ଶାଖା ଆନୁକୂଲ୍ୟରେ ରାଜ୍ୟ ଶାଖା ସହାୟତାରେ ସ୍ଥାନୀୟ ଗ୍ରାମ୍ୟ ଉନ୍ନୟନ ସମ୍ମିଳନୀ କକ୍ଷରେ ଆୟୋଜିତ କର୍ମଶାଳାରେ ମତ ବ୍ୟକ୍ତ କରାଯାଇଛି। 

କୁନି ପ୍ରତିଭା ଶ୍ରେୟା ସୁରଭୀ

କୁନି ପ୍ରତିଭା ଶ୍ରେୟା ସୁରଭୀ

ଭଦ୍ରକ ଅଫିସ,୧୪ା୧୧- କୁନି ପ୍ରତିଭା ଶ୍ରେୟା ସୁରଭୀ ମହାନ୍ତିଙ୍କୁ ଭଦ୍ରକରେ ଯେ କେହି ଦେଖିଲେ ପ୍ରଶଂସା କରନ୍ତି। ବୟସ ତୁଳନାରେ ସେ ନିଜ ପ୍ରତିଭା ପାଇଁ ଭଦ୍ରକ ବ୍ଲକସ୍ତରରେ ବେଶ ପ୍ରଶଂସା ଲାଭ କରିଛନ୍ତି।

କାଳୀ ପୂଜାରେ ୪ ଲକ୍ଷ ଲୋକଙ୍କ ସମାଗମ

କାଳୀ ପୂଜାରେ ୪ ଲକ୍ଷ ଲୋକଙ୍କ ସମାଗମ

ଭଦ୍ରକ ଅଫିସ,୧୪ା୧୧- ଭଦ୍ରକର  ଐତିହାସିକ କାଳୀପୂଜା ମଙ୍ଗଳବାର ୮ ଦିନରେ ପହଞ୍ଚିଛି। ଦିନକୁ ଦିନ  ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ଗହଳି ବଢିବା ଯୋଗୁ  ପୂଜା ପରିବେଶ ଜମିବାରେ ଲାଗିଛି। ପ୍ରତିଦିନ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଯାତ୍ରୀ ବିଭିନ୍ନ ମେଢ ବୁଲି  ଆୟୋଜିତ ସାଂସ୍କୃତିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ସମେତ   ମିନାବଜାର ଓ ବିଭିନ୍ନ ଷ୍ଟଲରେ କିଣାବିକା କରି   ମଜା ନେଉଛନ୍ତି।

ଛକାପଞ୍ଝା ସାଙ୍ଗକୁ କର ବା ମର  ସ୍ଥିତି : ୩୨ ନଂ ଜିଲା ପରିଷଦ ଜୋନ ଉପନିର୍ବାଚନ

ଛକାପଞ୍ଝା ସାଙ୍ଗକୁ କର ବା ମର ସ୍ଥିତି : ୩୨ ନଂ ଜିଲା ପରିଷଦ ଜୋନ ଉପନିର୍ବାଚନ

ବାରିପଦା ଅଫିସ,୧୪।୧୧-ଆଗାମୀ ସାଧାରଣ ନିର୍ବାଚନ ପୂର୍ବରୁ ମୟୂରଭଞ୍ଜ ଜିଲା ବିଜାତଳା ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ୩୨ ନଂ ଜିଲା ପରିଷଦ ଜୋନରେ ହେଉଥିବା ଉପନିର୍ବାଚନ ଉପରେ ସମସ୍ତଙ୍କ ଆଖି ରହିଛି। ଗତ ତ୍ରିସ୍ତରୀୟ ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନରେ  ଉକ୍ତ ଜୋନରୁ ଭାଜପା ପ୍ରାର୍ଥୀ ଛୋଟରାୟ ମୁର୍ମୁ ବିଜୟୀ ହୋଇଥିଲେ।