ବାଲେଶ୍ୱର

ତାଳସାରୀରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ

ତାଳସାରୀରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ

ଭୋଗରାଇ, ୧୩।୨(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.):  ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ ବୁଧବାର ବାଲେଶ୍ୱର ଗସ୍ତ କରିଛନ୍ତି । ଏହି ଅବସରରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ତାଳସାରୀ ବେଳାଭୂମି ମହୋତ୍ସବ ଉଦ୍‌ଘାଟନ କରିବା ସହ ଜନସଭାକୁ ସମ୍ବୋଧନ କରିଛନ୍ତି। ଏହାଛଡ଼ା ଅନ୍ୟ ବହୁ ପ୍ରକଳ୍ପର ଶିଳାନ୍ୟାସ ଓ ଉଦ୍‌ଘାଟନ କହିଛନ୍ତି। 

ରାଜସ୍ବ ଯୋଗାଣ ବିଭାଗର କ୍ଷେତ୍ରୀୟ ତଦନ୍ତ

ରାଜସ୍ବ ଯୋଗାଣ ବିଭାଗର କ୍ଷେତ୍ରୀୟ ତଦନ୍ତ

ଚାନ୍ଦବାଲି,୧୩ା୨(ଡି.ଏନ.ଏ.): ଭଦ୍ରକ ଜିଲା ଚାନ୍ଦବାଲିରେ ଅପରାହ୍ନରେ ରାଜସ୍ବ ଯୋଗାଣ ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ କ୍ଷେତ୍ରୀୟ ତଦନ୍ତ କରାଯାଇଛି।

ବାଇକ୍‌କୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ଟ୍ରକ୍‌, ବୃଦ୍ଧ ମୃତ

ବାଇକ୍‌କୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ଟ୍ରକ୍‌, ବୃଦ୍ଧ ମୃତ

ବାସୁଦେବପୁର,୧୩।୨(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଭଦ୍ରକ ଜିଲା ବାସୁଦେବପୁର-ସୁଆଁ ରାସ୍ତାର ଗୋପାଳପୁର ଛକଠାରେ ଟ୍ରକ ଧକ୍କାରେ ଜଣେ ବୃଦ୍ଧଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି। 

ପିଡିଭି କ୍ଷେପଣାସ୍ତ୍ରର ସଫଳ ପରୀକ୍ଷଣ

ପିଡିଭି କ୍ଷେପଣାସ୍ତ୍ରର ସଫଳ ପରୀକ୍ଷଣ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ/ବାଲେଶ୍ୱର ଅଫିସ,୧୩।୨(ପି.ଟି.)- ଭାରତ ମଙ୍ଗଳବାର ହାଇସ୍ପିଡ୍‌ ଇଣ୍ଟରସେପ୍ଟର ମିଶାଇଲ୍‌ ପୃଥ୍ବୀ ଡିଫେନ୍ସ ଭେହିକିଲ୍‌ (ପିଡିଭି)ର ସଫଳ ପରୀକ୍ଷଣ କରିଛି। ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲା  ଇଣ୍ଟିଗ୍ରେଟେଡ୍‌ ଟେଷ୍ଟ ରେଞ୍ଜ (ଆଇଟିଆର୍‌) ଉପକୂଳର ଅବ୍‌ଦୁଲ କଲାମ୍‌ ଦ୍ୱୀପରୁ ପୂର୍ବାହ୍ନ ୧୧ଟା ୧୨ରେ ଏହାର ଉତ୍‌କ୍ଷେପଣ କରାଯାଇଥିଲା। 

୭ଜଣ ଉତ୍ତମ ବାଇକ୍‌ ଚାଳକଙ୍କୁ ସମ୍ମାନିତ କଲା ପାଟଣା ପୋଲିସ, ମାନପତ୍ର ସହ ପ୍ରୋତ୍ସାହନ ରାଶି ପ୍ରଦାନ

୭ଜଣ ଉତ୍ତମ ବାଇକ୍‌ ଚାଳକଙ୍କୁ ସମ୍ମାନିତ କଲା ପାଟଣା ପୋଲିସ, ମାନପତ୍ର ସହ ପ୍ରୋତ୍ସାହନ ରାଶି ପ୍ରଦାନ

ପାଟଣା,୧୩।୨(ସ୍ବ.ପ୍ର.): କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲା ପାଟଣା ଥାନା ପୋଲିସ ପକ୍ଷରୁ ଯାନବାହାନ ଯାଞ୍ଚ ସମୟରେ ୬ଜଣ ଉତ୍ତମ ବାଇକ୍‌ ଚାଳକଙ୍କୁ ଚିହ୍ନଟ କରାଯାଇ ମାନପତ୍ର ସହ ପ୍ରୋତ୍ସାହନ ରାଶି ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଛି। 

ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡରେ ଜଳିଗଲା ୯ ବଖରା: ୨ ଗୋରୁ ଜୀବନ୍ତ ଦଗ୍ଧ, ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ସମ୍ପତ୍ତି ନଷ୍ଟ

ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡରେ ଜଳିଗଲା ୯ ବଖରା: ୨ ଗୋରୁ ଜୀବନ୍ତ ଦଗ୍ଧ, ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ସମ୍ପତ୍ତି ନଷ୍ଟ

ଭଦ୍ରକ ଅଫିସ,୧୩।୨: ଭଦ୍ରକ ବ୍ଲକ ସାହାଡ଼ା ପଞ୍ଚାୟତ ଧରମଶରଣବିନ୍ଧା ଗ୍ରାମରେ ମଙ୍ଗଳବାର ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ ଘଟିଛି। ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡରେ ଦୁଇଟି ପରିବାରର ୯ ବଖରା ପୋଡ଼ି ପାଉଁଶ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୩ ଗୋରୁ ଜୀବନ୍ତ ଦଗ୍ଧ ହୋଇଯାଇଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି।

ଓଲଟିଲା ବସ: ୨0ରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ୍ୱ ଆହତ

ଓଲଟିଲା ବସ: ୨0ରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ୍ୱ ଆହତ

ବଡବିଲ/ଯୋଡା, ୧୨।୨(ସ୍ବ.ପ୍ର.): କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲା ବାମେବାରୀ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଖଣ୍ଡବନ୍ଧ-ଯୋଡା ଖଣି ରାସ୍ତାରେ ଓଲଟିଲା ବସ୍‌। 

ଜିଲାପାଳଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ତାଲା ପକାଇଲେ ଭୂମିହୀନ

ଜିଲାପାଳଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ତାଲା ପକାଇଲେ ଭୂମିହୀନ

ଭଦ୍ରକ ଅଫିସ, ୧୩ା୨- ଚାଷୀ ମୂଲିଆ ସଂଘ ଭଦ୍ରକ ଜିଲା କମିଟି ପକ୍ଷରୁ ମଙ୍ଗଳବାର ଜିଲାପାଳଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଫାଟକରେ ତାଲା ପକାଇ ବିକ୍ଷୋଭ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଛନ୍ତି। 

ମାଟିର ଓଠରେ ଭାଷା ଖଞ୍ଜୁଛନ୍ତି ଗଙ୍ଗାଧର

ମାଟିର ଓଠରେ ଭାଷା ଖଞ୍ଜୁଛନ୍ତି ଗଙ୍ଗାଧର

ତିହିଡି, ୧୩ା୨(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ମାଟିକୁ ନେଇ ସେ ଦେଖନ୍ତି ସ୍ବପ୍ନ। ମାଟିକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରି କେମିତି ସେ କରିବେ ବିଭିନ୍ନ କାରୁକାର୍ଯ୍ୟ। ଯାହା ଦେଖଣାହାରୀଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କରିବ। ନିର୍ଜୀବ ମୂର୍ତ୍ତି ସବୁକୁ ଦେଖିଲେ ଲାଗିବ ଯେମିତି ସେମାନେ କଥା କହିଚାଲିଛନ୍ତି। ସେଥିପାଇଁ ସେ ମାଟିର ଓଠରେ ଭାଷା ଖଞ୍ଜିଥାନ୍ତି। ଟେରାକୋଟା ଶିଳ୍ପରେ ନିମଗ୍ନ ଥିବା ଏହି ଶିଳ୍ପୀ ଜଣକ ହେଉଛନ୍ତି ଗଙ୍ଗାଧର ବେହେରା। 

ଆୟ ବହିର୍ଭୂତ ସମ୍ପତ୍ତି ଠୁଳ ଅଭିଯୋଗ:ଜୋନାଲ ମ୍ୟାନେଜରଙ୍କ ଘରେ ଭିଜିଲାନ୍ସ ଚଢ଼ାଉ

ଆୟ ବହିର୍ଭୂତ ସମ୍ପତ୍ତି ଠୁଳ ଅଭିଯୋଗ:ଜୋନାଲ ମ୍ୟାନେଜରଙ୍କ ଘରେ ଭିଜିଲାନ୍ସ ଚଢ଼ାଉ

ଭଦ୍ରକ ଅଫିସ, ୧୩ା୨- ଭଦ୍ରକ-ବାଲେଶ୍ୱର କେନ୍ଦ୍ର ସମବାୟ ବ୍ୟାଙ୍କର ଜୋନାଲ  ମ୍ୟାନେଜର ଅଜିତ କୁମାର ହୋତାଙ୍କ ଘରେ ମଙ୍ଗଳବାର ପୂର୍ବାହ୍ନରେ ଭିଜିଲାନ୍ସ ଚଢ଼ାଉ ହୋଇଛି। ଏହି ଚଢ଼ାଉ ସନ୍ଧ୍ୟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲିଥିଲା। 

‘କେନ୍ଦ୍ର ଓ ରାଜ୍ୟ ବଜେଟ ୨୦୧୯’ ଶୀର୍ଷକ ଆଲୋଚନାଚକ୍ର

‘କେନ୍ଦ୍ର ଓ ରାଜ୍ୟ ବଜେଟ ୨୦୧୯’ ଶୀର୍ଷକ ଆଲୋଚନାଚକ୍ର

ବାରିପଦା ଅଫିସ, ୧୩।୨-ବାରିପଦା ମହାରାଜପୁରସ୍ଥିତ ମୟୂରଭଞ୍ଜ କଲେଜ ଅଫ ଆକାଉନଟେନସି ଏଣ୍ଡ ମେନେଜମେଣ୍ଟରେ ବାଣିଜ୍ୟ ବିଭାଗ ଆନୁକୂଲ୍ୟରେ ‘କେନ୍ଦ୍ର ଓ ରାଜ୍ୟ ବଜେଟ-୨୦୧୯’ ଶୀର୍ଷକ ଏକ ଆଲୋଚନାଚକ୍ର ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି|  

ରାଜସ୍ବ ଗ୍ରାମର ମାନ୍ୟତା ଦିଅ

ରାଜସ୍ବ ଗ୍ରାମର ମାନ୍ୟତା ଦିଅ

କପ୍ତିପଦା, ୧୩ା୨(ଡି.ଏନ.ଏ.)- କପ୍ତିପଦା ବ୍ଲକ୍‌ ଅଧିନ ବଡ ବିଶୋଳ ପଞ୍ଚାୟତ ବଡ ବିଶୋଳ ରାଜସ୍ବ ଗ୍ରାମରେ ରହିଛି ବେଲଡିହା ଓ ଜାମଶୂଳୀ ଗ୍ରାମ। ଏହି ଦୁଇଟି ଗ୍ରାମ ବଡବିଶୋଳ ରାଜସ୍ବ ଗ୍ରାମ ଠାରୁ ୫ କି.ମି ପାଖାପାଖି ଦୂରତ୍ୱରେ ଅବସ୍ଥିତ|  

ସେବାଶ୍ରମ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ବଳାତ୍କାର: ମାମଲା ରୁଜୁ

ସେବାଶ୍ରମ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ବଳାତ୍କାର: ମାମଲା ରୁଜୁ

ବାରିପଦା ଅଫିସ,୧୩।୨- ମୟୂରଭଞ୍ଜରେ ପୁଣି ଲଜ୍ଜା। ଗତ ୮ ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ଜଣେ ସେବାଶ୍ରମ ଛାତ୍ରୀ ଗର୍ଭବତୀ ହେବା ଓ ଆଉ ୨ ଛାତ୍ରୀ ବଳାତ୍କାର ଶିକାର ହୋଇଥିବା ଘଟଣା ସାଧାରଣରେ ଉଦ୍‌ବେଗ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିଲା। ଏସବୁ ଘଟଣା ମନରୁ ନ ଲିଭୁଣୁ ପୁଣି ଜଣେ ଛାତ୍ରୀ ବଳାତ୍କାରର ଶିକାର ହେବା ସେବାଶ୍ରମରେ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ସୁରକ୍ଷା ନେଇ ଅଭିଭାବକଙ୍କୁ ଚିନ୍ତାରେ ପକାଇଛି। 

ବାହାନଡ଼ା କନ୍ୟାଶ୍ରମ ଛାତ୍ରୀ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣା:  ତଦନ୍ତ କଲେ ମାନବାଧିକାର ଆୟୋଗ

ବାହାନଡ଼ା କନ୍ୟାଶ୍ରମ ଛାତ୍ରୀ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣା: ତଦନ୍ତ କଲେ ମାନବାଧିକାର ଆୟୋଗ

ଖୁଣ୍ଟା, ୧୩।୨(ଡି.ଏନ.ଏ.): ଖୁଣ୍ଟା ବ୍ଲକ ଅଧୀନ ବାହାନଡ଼ାସ୍ଥିତ ସରକାରୀ ବାଳିକା ଉଚ୍ଚ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ଗତ ୨୦୧୬ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୧୪ ତାରିଖରେ ଜଣେ ଅନ୍ତେବାସୀ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି। 

ଭାବବିହ୍ବଳ ହୋଇ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଛାଡ଼ିଲେ

ଭାବବିହ୍ବଳ ହୋଇ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଛାଡ଼ିଲେ

ବାରିପଦା ଅଫିସ, ୧୩।୨-ବାରିପଦା ପୌର ପରିଷଦ ପରିଚାଳନା କରୁଥିବା  ନିର୍ବାଚିତ ପରିଷଦର କାର୍ଯ୍ୟକାଳ ମଙ୍ଗଳବାର ଶେଶ ହୋଇଛି। ଶେଶ ଦିନରେ ଏଥିପାଇଁ ବିଭିନ୍ନ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା।

ଜିଲା ପ୍ରକଳ୍ପ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ଝୁଲୁଛି ତାଲା

ଜିଲା ପ୍ରକଳ୍ପ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ଝୁଲୁଛି ତାଲା

ବାରିପଦା ଅଫିସ, ୧୩।୨-ରାଜ୍ୟ ସର୍ବଶିକ୍ଷା ଅଭିଯାନ କର୍ମଚାରୀ ସଂଘର ଆହ୍ବାନ କ୍ରମେ ମୟୂରଭଞ୍ଜ  ଜିଲା ସଂଘ ପକ୍ଷରୁ ସ୍ଥାୟୀ ନିଯୁକ୍ତି ସହ ଅନ୍ୟ ୫ ଦାବି ନେଇ କର୍ମଚାରୀ ଫେବୃୟାରୀ ପହିଲାରୁ କଳାବ୍ୟାଜ୍‌ ପରିଧାନ କରିଥିଲେ।

୧୫୦ ଷ୍ଟୁଡ଼େଣ୍ଟ ଟ୍ରାଫିକ୍‌ ଭଲେଣ୍ଟିୟର ପାଇଲେ ଅସ୍ଥାୟୀ ନିଯୁକ୍ତି

୧୫୦ ଷ୍ଟୁଡ଼େଣ୍ଟ ଟ୍ରାଫିକ୍‌ ଭଲେଣ୍ଟିୟର ପାଇଲେ ଅସ୍ଥାୟୀ ନିଯୁକ୍ତି

ବାଲେଶ୍ୱର ଅଫିସ,୧୩।୨-ବାଲେଶ୍ୱର ଆଞ୍ଚଳିକ ପରିବହନ ଓ ପୋଲିସ ପ୍ରଶାସନର ମିଳିତ ପ୍ରୟାସରେ ଜିଲାରେ ଟ୍ରାଫିକ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ପାଇଁ ୧୫୦ ଷ୍ଟୁଡ଼େଣ୍ଟ ଟ୍ରାଫିକ୍‌ ଭଲେଣ୍ଟିୟରଙ୍କୁ ମଙ୍ଗଳବାର ଅସ୍ଥାୟୀ ନିଯୁକ୍ତି ଦିଆଯାଇଛି।

ସେବାଶ୍ରମରେ ଛାତ୍ରୀମୃତ୍ୟୁକୁ ନେଇ ଉତ୍ତେଜନା: ପ୍ରଧାନଶିକ୍ଷକ, ୨ ପାଚିକା, ସହାୟିକ ବହିଷ୍କୃତ

ସେବାଶ୍ରମରେ ଛାତ୍ରୀମୃତ୍ୟୁକୁ ନେଇ ଉତ୍ତେଜନା: ପ୍ରଧାନଶିକ୍ଷକ, ୨ ପାଚିକା, ସହାୟିକ ବହିଷ୍କୃତ

ଭୋଗରାଇ, ୧୩।୨(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲା ଭୋଗରାଇ ବ୍ଲକ ଅଧୀନ ରାମଚନ୍ଦ୍ରପୁର ସେବାଶ୍ରମ ସ୍କୁଲରେ ଜଣେ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣାକୁ ନେଇ ମଙ୍ଗଳବାର ପରିବେଶ ଅଶାନ୍ତ ହୋଇପଡିଥିଲା। 

‘ମୋବାଇଲ ମିସ୍‌ଡ କଲ୍‌ ରୋକିବ ଜଳ ଅପଚୟ’: ଜାତୀୟ ସ୍ତରରେ ଚିନ୍ମୟଙ୍କ ପ୍ରକଳ୍ପ ଶ୍ରେଷ୍ଠ

‘ମୋବାଇଲ ମିସ୍‌ଡ କଲ୍‌ ରୋକିବ ଜଳ ଅପଚୟ’: ଜାତୀୟ ସ୍ତରରେ ଚିନ୍ମୟଙ୍କ ପ୍ରକଳ୍ପ ଶ୍ରେଷ୍ଠ

ସିମୁଳିଆ, ୧୩।୨(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ମୋବାଇଲ ମିସ୍‌କଲ ମାଧ୍ୟମରେ ଜଳ ଅପଚୟ ରୋକିହେବ। ଏହା ଶୁଣିବାକୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଲାଗୁଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଏହାକୁ ସଫଳ କରି ଦେଖାଇଛନ୍ତି ଯୁକ୍ତ ୨ ବିଜ୍ଞାନ ଛାତ୍ର ଚିନ୍ମୟ ଲେଙ୍କା। ଏଭଳି ଏକ ପ୍ରକଳ୍ପ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରି କେବଳ ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲା ପାଇଁ ନୁହେଁ ସମଗ୍ର ରାଜ୍ୟ ପାଇଁ ସେ ଗୌରବ ଆଣିଦେଇଛନ୍ତି। 

ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ଅସ୍ବାଭାବିକ ମୃତ୍ୟୁ

ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ଅସ୍ବାଭାବିକ ମୃତ୍ୟୁ

ବାସୁଦେବପୁର,୧୨।୨(ଡି.ଏନ.ଏ) : ଭଦ୍ରକ ଜିଲ୍ଲାରେ ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ଅସ୍ବାଭାବିକ ମୃତ୍ୟୁ । 

ଶିକ୍ଷକ ନିଯୁକ୍ତି ଦାବିରେ ଅନଶନ

ଶିକ୍ଷକ ନିଯୁକ୍ତି ଦାବିରେ ଅନଶନ

ଭଣ୍ଡାରିପୋଖରୀ,୧୨।୨(ଡି.ଏନ.ଏ): ଭଣ୍ଡାରିପୋଖରୀ ବ୍ଲକ ରାଜେନ୍ଦ୍ରପୁର ପଞ୍ଚାୟତ ରାଜେନ୍ଦ୍ରପୁର ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ଉଚ୍ଚ ପ୍ରାଥମିକ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ସ୍କୁଲ ଫାଟକରେ ତାଲା ପକାଇଲେ ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ର।

ବାଲେଶ୍ୱରରେ ଡବଲ ମର୍ଡର: ପରକୀୟାକୁ  ନେଇ ହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ

ବାଲେଶ୍ୱରରେ ଡବଲ ମର୍ଡର: ପରକୀୟାକୁ ନେଇ ହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ

ବାଲେଶ୍ୱର ଅଫିସ, ୧୨।୨: ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲା ସହଦେବ ଖୁଣ୍ଟା ମଡେଲ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ରାଣୀପାଟଣା ବ୍ୟାଙ୍କ କଲୋନୀରେ ମଙ୍ଗଳବାର ପୂର୍ବାହ୍ନ ୯ଟାରେ ଡବଲ ମର୍ଡର ଘଟିଛି। ଘର ଭିତରୁ ଜଣେ ମହିଳା ଓ ପୁରୁଷଙ୍କ ରକ୍ତାକ୍ତ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଛି।

 ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ବ୍ୟାଙ୍କ  ଆସିଷ୍ଟାଣ୍ଟ  ମ୍ୟାନେଜର

ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ବ୍ୟାଙ୍କ ଆସିଷ୍ଟାଣ୍ଟ ମ୍ୟାନେଜର

ଭଦ୍ରକ ଅଫିସ,୧୨।୨: ଭଦ୍ରକ ବାଲେଶ୍ୱର କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ସମବାୟ  ବ୍ୟାଙ୍କ  ଆସିଷ୍ଟାଣ୍ଟ  ମ୍ୟାନେଜର ଅଜିତ କୁମାର ହୋତାଙ୍କ ଘରେ ମଙ୍ଗଳବାର ଭଦ୍ରକ ଭିଜିଲାନ୍ସ ପକ୍ଷରୁ ଚଢ଼ାଉ କରାଯାଇଛି।

ଚାରା ବାଣ୍ଟିଲେ ନବଦମ୍ପତି

ଚାରା ବାଣ୍ଟିଲେ ନବଦମ୍ପତି

ଭଦ୍ରକ ଅଫିସ, ୧୨।୨ - ସାଧାରଣତଃ ବାହାଘରରେ ରୋଶଣି, ବାଣ ଓ ଉପହାର ଏକ ପ୍ରଥା ହୋଇଯାଇଛି। ନିମନ୍ତ୍ରିତ ଅତିଥିମାନେ ବାହାଘରରେ ଭୋଜି ଖାଇ ବରକନ୍ୟାଙ୍କୁ ଉପହାର ଦେଇ ଶୁଭକାମନା ଜଣାଇଥାନ୍ତି। ହେଲେ ଏପରି ଏକ ନିଆରା ବାହାଘର ଯେଉଁଠି ଉପହାର ନେବା ପାଇଁ ନିମନ୍ତ୍ରଣ କାର୍ଡରେ ସ୍ପଷ୍ଟ ମନା କରାଯାଇଥିଲା। ବଦଳରେ ବିବାହ ମଣ୍ଡପରୁ ଭୋଜି ଖାଇ ଫେରୁଥିବା ଅତିଥିମାନେ ନବଦମ୍ପତିଙ୍କଠାରୁ ଚାରା ଉପହାର ଆଣି ବେଶ୍‌ ଖୁସିରେ ଘରକୁ ଫେରୁଥିବା ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା।