ବାଲେଶ୍ୱର

କୁଲଡିହାରେ ଛଡାଗଲା ଉଦ୍ଧାର ଅହିରାଜ

କୁଲଡିହାରେ ଛଡାଗଲା ଉଦ୍ଧାର ଅହିରାଜ

ନୀଳଗିରି, ୧୩ା୧୧ (ଡି.ଏନ.ଏ.)-ନୀଳଗିରି ଅଭୟାରଣ୍ୟ ପାଦଦେଶ ସୋରୋ ଥାନା ଅଧୀନ ବାଗୁଡି ଶିକ୍ଷା ଅନୁଷ୍ଠାନ ମେସ୍‌ରୁ ସୋମବାର ଏକ ଅହିରାଜକୁ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଛି। ଏହାର ଲମ୍ବ ୮ ଫୁଟ ହେବ। ତାହାକୁ ସ୍ଥାନୀୟ କୁଲଡିହା ଅଭୟାରଣ୍ୟରେ ଛଡାଯାଇଛି ବୋଲି ବନ୍ୟପ୍ରାଣୀ ବିଶେଷଜ୍ଞ ପ୍ରକାଶ ଚନ୍ଦ୍ର ମର୍ଦ୍ଦରାଜ କହିଛନ୍ତି। 

‘ମହୋତ୍ସବ’ ଏକତା, ଭାଇଚାରାର ପ୍ରତୀକ

‘ମହୋତ୍ସବ’ ଏକତା, ଭାଇଚାରାର ପ୍ରତୀକ

ବାହାନଗା,୧୩ା୧୧(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲା ବାହାନଗା ବ୍ଲକ ଖନ୍ତାପଡାସ୍ଥିତ ରାମନଗର ପଡିଆରେ ସୋମବାର ରଙ୍ଗାରଙ୍ଗ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ମାଧ୍ୟମରେ ପଞ୍ଚମ ବାର୍ଷିକ ଖନ୍ତାପଡା ମହୋତ୍ସବ-୨୦୧୮ ଉଦ୍‌ଘାଟିତ ହୋଇଯାଇଛି। 

ସର୍ବଭାରତୀୟ ମଳୟ ମୁର୍ମୁ ଦିବାରାତ୍ର ଟି୨୦ ଚତୁର୍ଥ ଦିବସ:ୟୁ ଆଣ୍ଡ ମି, କଳିଙ୍ଗ ସ୍ପୋର୍ଟିଂ କ୍ଲବ ବିଜୟୀ

ସର୍ବଭାରତୀୟ ମଳୟ ମୁର୍ମୁ ଦିବାରାତ୍ର ଟି୨୦ ଚତୁର୍ଥ ଦିବସ:ୟୁ ଆଣ୍ଡ ମି, କଳିଙ୍ଗ ସ୍ପୋର୍ଟିଂ କ୍ଲବ ବିଜୟୀ

ବାଲେଶ୍ୱର ଅଫିସ,୧୩।୧୧- ବାଲେଶ୍ୱର ପରମିଟ୍‌ ପଡ଼ିଆରେ କ୍ଲବ ‘ୟୁ ଆଣ୍ଡ ମି’ ପକ୍ଷରୁ ଆୟୋଜିତ ସର୍ବଭାରତୀୟ ଦିବାରାତ୍ର ଟି୨୦ କ୍ରିକେଟ ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟ ସୋମବାର ଚତୁର୍ଥ ଦିବସରେ ପହଞ୍ଚିିଛି। 

କଲେଜ ଫାଟକରେ ତାଲା ପକାଇ ହୋହଲ୍ଲା

କଲେଜ ଫାଟକରେ ତାଲା ପକାଇ ହୋହଲ୍ଲା

ଭଦ୍ରକ ଅଫିସ,୧୨।୧୧-ଭଦ୍ରକ ସ୍ବୟଂଶାସିତ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟ ଫାଟକରେ ସୋମବାର ତାଲା ପକାଇ ଛାତ୍ରମାନେ ହୋହଲ୍ଲା କରିଥିଲେ। ଗତ ୩ ଦିନ ଧରି ଛାତ୍ରଅଶାନ୍ତି ଲାଗିରହିଥିଲା। 

୨୦୧ ଗ୍ରାମ୍‌ ବ୍ରାଉନସୁଗାର ଜବତ, ଜଣେ ଗିରଫ

୨୦୧ ଗ୍ରାମ୍‌ ବ୍ରାଉନସୁଗାର ଜବତ, ଜଣେ ଗିରଫ

ବାଲେଶ୍ୱର ଅଫିସ,୧୨।୧୧-ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲା ଜଳେଶ୍ୱର ଥାନା ଅଧୀନ ଝାଡ଼େଶ୍ୱରପୁର ଗ୍ରାମ ଶେଖବାଡ଼ରେ ସୋମବାର ଭୋର ସମୟରେ କଟକ କେନ୍ଦ୍ରାଞ୍ଚଳ ଅବକାରୀ ଗୋଇନ୍ଦା ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ଚଢ଼ାଉ କରାଯାଇ ୨୦୧ ଗ୍ରାମ୍‌ ବ୍ରାଉନସୁଗାର ଜବତ କରାଯାଇଛି।

ଧୂମଧାମ୍‌ରେ ଚାଲିଛି ଗଣ୍ଡିବେଡ କାଳୀପୂଜା: ମନମୋହୁଛି ସାଂସ୍କୃତିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ

ଧୂମଧାମ୍‌ରେ ଚାଲିଛି ଗଣ୍ଡିବେଡ କାଳୀପୂଜା: ମନମୋହୁଛି ସାଂସ୍କୃତିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ

ଖଇରା, ୧୨।୧୧(ଡି.ଏନ.ଏ)-ଖଇରା ବ୍ଲକ ଅଧୀନ ଗଣ୍ଡିବେଡ ବଜାରରେ ପ୍ରଥମ କରି ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା କାଳୀପୂଜା ଧୁମ୍‌ଧାମ୍‌ରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେଉଛି। ପ୍ରତ୍ୟେକ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ସାଂସ୍କୃତିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଦର୍ଶକଙ୍କ ମନ ମୋହୁଛି ା ୬ ତାରିଖ ରାତିରେ କଳସ ଶୋଭାଯାତ୍ରା ଜଗନ୍ନାଥ ପୋଖରୀରୁ ବାହାରି କାଳୀପୂଜା ମଣ୍ଡପ ନିକଟରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା। 

ସରକାରଙ୍କ କୃଷି ନୀତି ବିରୋଧରେ ବିକ୍ଷୋଭ

ସରକାରଙ୍କ କୃଷି ନୀତି ବିରୋଧରେ ବିକ୍ଷୋଭ

ଖୁଣ୍ଟା, ୧୨।୧୧(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ନବ ନିର୍ମାଣ କୃଷକ ସଙ୍ଗଠନ ପକ୍ଷର ଖୁଣ୍ଟା ବ୍ଲକ ଅଧୀନ ସମସ୍ତ ପଞ୍ଚାୟତ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଘେରାଉ କରାଯିବା ସହିତ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ସମ୍ମୁଖରେ ବିକ୍ଷୋଭ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରାଯାଇଛି । ଏଥିରେ ଚାଷୀମାନେ ସରକାରଙ୍କ କୃଷି ନୀତିକୁ ଘୋର ନିନ୍ଦା କରିବା ସହିତ ସରକାରଙ୍କ ବିରୋଧରେ ସ୍ଲୋଗାନମାନ ଦେଇଥିଲେ । ଚାଷୀଙ୍କର ମୌଳିକ ଦାବି ପ୍ରାଇସ, ପ୍ରେସଟିଜ ଓ ପେନସନ ପୂରଣ ନେଇ ଭୁବନେଶ୍ୱର ଯାଇ ଥିବା ଚାଷୀଙ୍କୁ ସରକାର ଦୃଢ଼ ହସ୍ତରେ ଦମନ  କରିଥିଲେ।

ସାପକୁ କାନ୍ଧରେ ପକାଇ ବୁଲିଲେ ଯୁବକ

ସାପକୁ କାନ୍ଧରେ ପକାଇ ବୁଲିଲେ ଯୁବକ

ରେମୁଣା, ୧୨।୧୧(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ଘରେ ପଶିଥିବା ଏକ ସାପକୁ ଧରିନେବାରୁ ସାପଟି ଛଟପଟ ହୋଇ ରାଗରେ ଚୋଟ ପରେ ଚୋଟ ମାରିଥିଲା। ସାପ ଚୋଟରେ ରକ୍ତାକ୍ତ  ହୋଇଥିବା ଯୁବକଜଣକ ତାହାକୁ ଖାତିରି ନ କରି କାନ୍ଧରେ ପକାଇ ବୁଲିବା ଘଟଣା ରେମୁଣା ଅଞ୍ଚଳରେ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ହୋଇଛି। ଏହି ଯୁବକଜଣକ ହେଲେ ରେମୁଣା ଥାନା ମାଧିପୁର ଗଁ।ର ମୂଳିଆ ବେହେରା। 

ସତ୍ୟାଗ୍ରହରେ ଶତାଧିକ ଚାଷୀ ସାମିଲ

ସତ୍ୟାଗ୍ରହରେ ଶତାଧିକ ଚାଷୀ ସାମିଲ

ଭଣ୍ଡାରିପୋଖରୀ,୧୨।୧୧(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ଭଦ୍ରକ ଜିଲା ଭଣ୍ଡାରିପୋଖରୀ ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ କୁରିଗଁା ପଞ୍ଚାୟତ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ସମ୍ମୁଖରେ ସୋମବାର ନବନିର୍ମାଣ କୃଷକ ସଂଗଠନ ପକ୍ଷରୁ ସତ୍ୟାଗ୍ରହ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଛି। ଶତାଧିକ  ଚାଷୀ ଏକତ୍ର ହୋଇ ପ୍ରତିବାଦ ସଭା କରି ବିଭିନ୍ନ ଦାବି ସମ୍ପର୍କରେ ଉଲ୍ଲେଖ କରିଥିଲେ। 

ନବନିର୍ମାଣ କୃଷକ ସଂଘର ଧାରଣା

ନବନିର୍ମାଣ କୃଷକ ସଂଘର ଧାରଣା

ବନ୍ତ,୧୨ା୧୧(ସ୍ବ.ପ୍ର.)-ନବନିର୍ମାଣ କୃଷକ ସଂଘ ଡାକରାରେ ବନ୍ତ ବ୍ଲକ ଆଡ଼ିଆ ପଞ୍ଚାୟତ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଆଗରେ ସୋମବାର କୃଷକମାନେ ଧାରଣାରେ ବସିଥିଲେ। କୃଷକଙ୍କୁ ପ୍ରାଇଜ, ପ୍ରେଷ୍ଟିଜ ଓ ପେନ୍‌ସନ ଦାବିରେ ସଂଘ ପକ୍ଷରୁ ପୂର୍ବାହ୍ନ ୧୦ଟାରୁ ମଧ୍ୟାହ୍ନ ୧୨ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଧାରଣା ଦିଆଯାଇଥିଲା। 

ଖଇରାରେ ଖୋଲିଲା ମାନବ ଅଧିକାର ମିଶନ ଶାଖା

ଖଇରାରେ ଖୋଲିଲା ମାନବ ଅଧିକାର ମିଶନ ଶାଖା

ଖଇରା, ୧୨।୧୧(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ସାରା ଦେଶରେ ଅବହେଳିତମାନଙ୍କୁ ନ୍ୟାୟ ପ୍ରଦାନ ପାଇଁ ମାନବ ଅଧିକାର ମିଶନ ନାମକ ସ୍ବେଚ୍ଛାସେବୀ ସଙ୍ଗଠନ ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ସଙ୍ଗଠନ ମାନବ ଅଧିକାର କମିଶନ ସହ ଅନୁବନ୍ଧିତ ହୋଇ କାର୍ଯ୍ୟ କରିଆସୁଛି। ଏହି ଅବସରରେ ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲା ଖଇରା ବ୍ଲକରେ ମଧ୍ୟ ଏହି ସଙ୍ଗଠନ ତାର କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବ। ଏଚଆରଏମର ପ୍ରଥମ ବୈଠକ ରବିବାର ଖଇରା ବ୍ଲକ କୁପାରୀସ୍ଥିତ ଅମ୍ବିକା ମନ୍ଦିର ପରିସରରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି ା ଖଇରା ଶାଖା ପାଇଁ ମନୋନୀତ ସଭାପତି ଦୀନବନ୍ଧୁ ଖଟୁଆ ଏଥିରେ ପୌରୋହିତ୍ୟ କରିଥିଲେ।

ମହିଳାଙ୍କ ମଦ ବିରୋଧୀ ଅଭିଯାନ

ମହିଳାଙ୍କ ମଦ ବିରୋଧୀ ଅଭିଯାନ

ରୂପ୍‌ସା, ୧୨।୧୧(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ବାଲେଶ୍ୱର ସଦର ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ଛାନୁଆ ପଞ୍ଚାୟତରେ ମହିଳା ସ୍ବେଚ୍ଛାସେବୀ ସଂଗଠନ ପକ୍ଷରୁ ମଦ ବିରୋଧୀ ଅଭିଯାନ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି। ଆଇନଜୀବୀ ତଥା ସଙ୍ଗଠନର ନେତ୍ରୀ ଜ୍ୟୋତ୍ସ୍ନା ମହାନ୍ତିଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ଶତାଧିକ ମହିଳା ଗାଁ ଗାଁ ବୁଲି ମଦବିକ୍ରି ବନ୍ଦ ଦିଗରେ ଜନସାଧାରଣଙ୍କୁ ସଚେତନ କରାଇଥିଲେ। 

ବିଚରାଧୀନ କଏଦୀ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣାରେ ୨ ଓ୍ବାର୍ଡର ନିଲମ୍ବିତ

ବାଲେଶ୍ୱର ଅଫିସ,୧୨।୧୧- ବାଲେଶ୍ୱର ଜେଲ ପରିସରରେ କଏଦୀର ଆକ୍ରମଣରେ ବିଚାରାଧୀନ ବନ୍ଦୀ ରାମଚନ୍ଦ୍ର ଦାସ ଓରଫ ସେନାପତିଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣାରେ ଜେଲରେ ୨ ଓ୍ବାର୍ଡରଙ୍କୁ ନିଲମ୍ବିତ କରାଯାଇଛି।

ଅବକାରୀ ଚଢାଉ, ୬ ଗିରଫ

ଅବକାରୀ ଚଢାଉ, ୬ ଗିରଫ

ବାରିପଦା ଅଫିସ,୧୨।୧୧- ମୟୁରଭଞ୍ଜ ଜିଲା ଅବକାରୀ ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ସୋମବାର ସକାଳୁ ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ଚଢଉ କରାଯାଇଛି।

ତିହିଡ଼ିରେ ଜିଲାପାଳଙ୍କ ମିଳିତ ଅଭିଯୋଗ ଜନଶୁଣାଣି

ତିହିଡ଼ିରେ ଜିଲାପାଳଙ୍କ ମିଳିତ ଅଭିଯୋଗ ଜନଶୁଣାଣି

ତିହିଡ଼ି,୧୨।୧୧(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଭଦ୍ରକ ଜିଲା ତିହିଡ଼ି ବ୍ଲକ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟସ୍ଥିତ  ନୀଳମଣି ସଭାଗୃହଠାରେ ସୋମବାର ପୂର୍ବାହ୍ନରେ ଜିଲାପାଳଙ୍କ ମିଳିତ ଅଭିଯୋଗ ଜନଶୁଣାଣି ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଛି। 

 ବକେୟା  ଦରମା ଦାବିରେ ଜିଲାପାଳଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ସମ୍ମୁଖରେ ଧାରଣା

ବକେୟା ଦରମା ଦାବିରେ ଜିଲାପାଳଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ସମ୍ମୁଖରେ ଧାରଣା

ଭଦ୍ରକ ଅଫିସ,୧୨।୧୧: ଭଦ୍ରକ ବ୍ଲକ ବାଉଦପୁର ପଞ୍ଚାୟତ ଇନ୍ଦିରା ଗାନ୍ଧୀ  ମହିଳା ମହାସଂଘ ପକ୍ଷରୁ  ସୋମବାର ଜିଲାପାଳଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ସମ୍ମୁଖରେ ଧାରଣା ଦିଆଯାଇଛି। 

ସପ୍ତମାତୃକା ବେଶର ଶେଷ ଦିନରେ ମା’ ଭଦ୍ରକାଳୀଙ୍କ ମହାଲକ୍ଷ୍ମୀ  ବେଶ

ସପ୍ତମାତୃକା ବେଶର ଶେଷ ଦିନରେ ମା’ ଭଦ୍ରକାଳୀଙ୍କ ମହାଲକ୍ଷ୍ମୀ ବେଶ

ଭଦ୍ରକ ଅଫିସ,୧୨।୧୧: ମା’ ଭଦ୍ରକାଳୀଙ୍କ ଚାଲିଥିବା ସପ୍ତମାତୃକା ବେଶର  ସୋମବାର ଶେଷ ଦିନ। ଶେଷ ଦିନରେ ମା’ ମହାଲକ୍ଷ୍ମୀ ବେଶରେ ଭକ୍ତଙ୍କୁ ଦର୍ଶନ ଦେଇଛନ୍ତି। 

ବାଲି ମାଫିଆଙ୍କ ରାଜ

ବାଲି ମାଫିଆଙ୍କ ରାଜ

ତେଲକୋଇ, ୧୨।୧୧(ଡି.ଏନ.ଏ.): କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲା ତେଲକୋଇ ଅଞ୍ଚଳର ମଧ୍ୟ ଭାଗ ଦେଇ ଯାଇଥିବା ସାମାକୋଇ ନଦୀପଠାରୁ ବେଆଇନ ଭାବେ ବାଲି ଉଠାଣ ଚାଲିଛି। ତେଲକୋଇ ଓ ଦୋବଲାପାଳ ମୁଖ୍ୟାଳୟ ପାଇଁ ନଦୀପଠାରୁ ବାଲି ଉଠାଣ ଲାଗି ତହସିଲ ପକ୍ଷରୁ ନିଲାମଧାରୀଙ୍କୁ ନିଯୁକ୍ତି କରାଯାଇଛି।

ଜମୁଛି କାଳୀପୂଜା: ଲକ୍ଷାଧିକ ଶ୍ରଦ୍ଧାଳୁ

ଜମୁଛି କାଳୀପୂଜା: ଲକ୍ଷାଧିକ ଶ୍ରଦ୍ଧାଳୁ

ଭଦ୍ରକ ଅଫିସ,୧୨।୧୧-ଐତିହାସିକ ଭଦ୍ରକ କାଳୀପୂଜାର ରବିବାର ଥିଲା ୬ଷ୍ଠ ଦିନ। ସୁସଜ୍ଜିତ ତୋରଣ ଓ ରଙ୍ଗିନ ଆଲୋକସଜ୍ଜାରେ ଝଲସୁଛି ସାରା ଚରମ୍ପା ଅଞ୍ଚଳ। ରବିବାର ଛୁଟିଦିନ ହୋଇଥିବାରୁ ପୂର୍ବାହ୍ନରୁ ବିଭିନ୍ନ ପୂଜା ମଣ୍ଡପରେ ଅସମ୍ଭାଳ ଭିଡ଼ ପରିଲକ୍ଷିତ ହୋଇଥିଲା। ଲକ୍ଷାଧିକ ଲୋକଙ୍କ ସମାଗମ ଯୋଗୁ ଟ୍ରାଫିକ ଜାମ୍‌ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିଲା। 

କଳା ମୁଗୁନି ପଥର ଉପରେ ଲୋଲୁପ ଦୃଷ୍ଟି

କଳା ମୁଗୁନି ପଥର ଉପରେ ଲୋଲୁପ ଦୃଷ୍ଟି

ବଡ଼ସାହି,୧୨ା୧୧(ସ୍ବ.ପ୍ର.)-ଶିମିଳିପାଳ ସଂରକ୍ଷିତ ଜଙ୍ଗଲରେ ବିଭିନ୍ନ ପାହାଡରେ  ଭରି ରହିଛି କଳାମୁଗୁନି ପଥର । ବିଭିନ୍ନ କଳାକୃତି ନିର୍ମାଣ ଲାଗି ଉକ୍ତ ପଥର ଉପଯୋଗୀ ହେଉଥିବାରୁ ଏହାର ଭଲ ଚାହିଦା ରହିଛି।

ପଲିଫେଷ୍ଟ-୨୦୧୮ : ସାମିଲ ହେଲେ ୪୦୦ ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ର

ପଲିଫେଷ୍ଟ-୨୦୧୮ : ସାମିଲ ହେଲେ ୪୦୦ ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ର

ବାରିପଦା ଅଫିସ,୧୨।୧୧- ବାରିପଦା ଉପକଣ୍ଠ ଲକ୍ଷ୍ମୀପୋଷି ସ୍ଥିତ ମୟୂରଭଞ୍ଜ ସ୍କୁଲ ଅଫ ଇିଞ୍ଜିନିୟରିଂ ଏବଂ ରାଜ୍ୟ ବୈଷୟିକ ଶିକ୍ଷା ଓ ତାଲିମ ନିର୍ଦ୍ଦେଶାଳୟର ମିଳିତ ଆନୁକୂଲ୍ୟରେ ପଲିଫେଷ୍ଟ-୨୦୧୮ ଉଦ୍‌ଯାପିତ ହୋଇଯାଇଛି। 

୨ବର୍ଷର ଶିଶୁପୁତ୍ର ଚୋରି କରି ମହିଳା ଚମ୍ପଟ

ବାରିପଦା ଅଫିସ,୧୨।୧୧- ମୟୂରଭଞ୍ଜ ଜିଲା ବାରିପଦା ସହର ୧୬ନମ୍ବର ୱାର୍ଡ ଅଧୀନ ପ୍ୟାରେଡ ପଡ଼ିଆ ଅଞ୍ଚଳରୁ ସେକ ରାହାଜିର ନାମକ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ୨ବର୍ଷରୁ ଶିଶୁ ପୁତ୍ରକୁ ଅପହରଣ କରି ନିଆଯାଇଥିବା ସ୍ଥାନୀୟ ଟାଉନ ଥାନାରେ ରବିବାର ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। 

ଶଙ୍ଖାଭଙ୍ଗା ଉଚ୍ଚ ବିଦ୍ୟାଳୟ ଚାମ୍ପିୟନ

ଶଙ୍ଖାଭଙ୍ଗା ଉଚ୍ଚ ବିଦ୍ୟାଳୟ ଚାମ୍ପିୟନ

ବାରିପଦା ଅଫିସ,୧୨।୧୧- ମୟୂରଭଞ୍ଜ ଭେଟେରାନ ସ୍ପୋଟର୍ସ ପର୍ସନ ଆସୋସିଏଶନ ଆନୁକୂଲ୍ୟରେ ବାରିପଦା ଷ୍ଟେଶନ ଆଥ୍‌ଲେଟିକ ଖେଳପଡ଼ିଆଠାରେ ୧୮ତମ ବ୍ରଜ ସୁନ୍ଦର ମୋମୋରିଆରଲ ଏକ ଦିବସୀୟ ଫୁଟବଲ ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି। 

ଖୁଣ୍ଟାପଡ଼ାରେ ଫୁଟବଲ ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟ : ଚାନ୍ଦୁସାହି ଚାମ୍ପିୟନ

ଖୁଣ୍ଟାପଡ଼ାରେ ଫୁଟବଲ ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟ : ଚାନ୍ଦୁସାହି ଚାମ୍ପିୟନ

ଭଞ୍ଜକିଆ,୧୨।୧୧(ଡି.ଏନ.ଏ)- ମୟୂରଭଞ୍ଜ ଜିଲା ରରୁଆଁ ବ୍ଳକ ଅଧୀନ ଖୁଣ୍ଟାପଡା ଯୁବକ ସଙ୍ଘ ୟୁଥ କ୍ଲବ  ବିଜୁ ଯୁବ ବାହିନୀ ଆନୁକୂଲ୍ୟରେ ଫୁଟବଲ ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟ ଉଦ୍‌ଯାପିତ ହୋଇଯାଇଛି। ଫାଇନାଲ ଖେଳ ଚାନ୍ଦୁସାହି ଏଫ.ସି. ଓ ମାମୁରିପାଣି ଏଫ.ସି ମଧ୍ୟରେ ହୋଇଥିଲା।