ବାଲେଶ୍ୱର

ବୈତରଣୀରେ ବୁଡ଼ ପକାଇଲେ ଶ୍ରଦ୍ଧାଳୁ: ବୋଇତ ବନ୍ଦାଇ ମନେପକାଇଲେ ଅତୀତର ଗୌରବମୟ ନୌବାଣିଜ୍ୟ

ବୈତରଣୀରେ ବୁଡ଼ ପକାଇଲେ ଶ୍ରଦ୍ଧାଳୁ: ବୋଇତ ବନ୍ଦାଇ ମନେପକାଇଲେ ଅତୀତର ଗୌରବମୟ ନୌବାଣିଜ୍ୟ

ପାଟଣା,୨୩।୧୧(ସ୍ବ.ପ୍ର.): କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲା ପାଟଣା ବ୍ଲକ ଦେଇ ବହିଯାଇଛି ପୁଣ୍ୟତୋୟା ବୈତରଣୀ । ଶୁକ୍ରବାର ପବିତ୍ର କାର୍ତ୍ତିକ ପୂର୍ଣ୍ଣିମା ଅବସରରେ ଏହି ନଦୀରେ ହଜାର ହଜାର ଶ୍ରଦ୍ଧାଳୁ ବୁଡ଼ ପକାଇଛନ୍ତି। 

ବଡବିଲରେ ପ୍ରାଚୀନ ଓଡ଼ିଶାର ନୌବାଣିଜ୍ୟ ସ୍ମୃତି ମନେପକାଇ ବୋଇତ ବନ୍ଦାଣ

ବଡବିଲରେ ପ୍ରାଚୀନ ଓଡ଼ିଶାର ନୌବାଣିଜ୍ୟ ସ୍ମୃତି ମନେପକାଇ ବୋଇତ ବନ୍ଦାଣ

ବଡବିଲ,୨୩।୧୧(ସ୍ବ.ପ୍ର.): କାର୍ତ୍ତିକ ପୂର୍ଣ୍ଣିମା ଅବସରରେ ଓଡ଼ିଶାର ନୌବାଣିଜ୍ୟକୁ ମନେପକାଇ କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲା ବଡବିଲଠାରେ ଶୁକ୍ରବାର ସକାଳେ ବୋଇତ ବନ୍ଦାଣ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଛି।

ଗୋପୀନାଥପୁର ଶାସନରୁ ବାହାରିଲା ଭାଜପାର ଜନପରାମର୍ଶ ପଦଯାତ୍ରା

ଗୋପୀନାଥପୁର ଶାସନରୁ ବାହାରିଲା ଭାଜପାର ଜନପରାମର୍ଶ ପଦଯାତ୍ରା

ସଜନାଗଡ, ୨୩।୧୧(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲା ନୀଳଗିରିରେ  ଭାଜପା ପକ୍ଷରୁ  ଶୁକ୍ରବାର ପୂର୍ବାହ୍ନରେ ଦଳର ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ କାର୍ଯ୍ୟକାରିଣୀ ସଦସ୍ୟ ତଥା ନୀଳଗିରି ପୁର୍ବତନ ବିଧାୟକ ପ୍ରତାପ ଚନ୍ଦ୍ର ଷଡଙ୍ଗୀଙ୍କ ଜନ୍ମମାଟି ଗୋପୀନାଥପୁର ଶାସନରୁ ଜନପରାମର୍ଶ ପଦଯାତ୍ରା ଶୁଭାରମ୍ଭ କରାଯାଇଛି।

ସିଲିଣ୍ଡର ଫାଟି କାନ୍ଥ ଭାଙ୍ଗିଲା

ସିଲିଣ୍ଡର ଫାଟି କାନ୍ଥ ଭାଙ୍ଗିଲା

ଆନନ୍ଦପୁର/ଘସିପୁରା, ୨୩।୧୧(ସ୍ବ.ପ୍ର.): ଆନନ୍ଦପୁର ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଅକରୁଆ ଗ୍ରାମରେ ଏକ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଛି। କେନ୍ଦ୍ର ସରକାରଙ୍କ ଉଜ୍ଜ୍ୱଳା ଯୋଜନାରେ ମିଳିଥିବା ଗ୍ୟାସ୍‌ ସିଲିଣ୍ଡର ଫାଟି ଘରର କାନ୍ଥ ଭୁଶୁଡି ପଡିଛି।

ବେଧଡ଼କ ଶାଳଗଛ କଟା

ବେଧଡ଼କ ଶାଳଗଛ କଟା

ଝୁମ୍ପୁରା, ୨୩।୧୧(ଡି.ଏନ.ଏ.): କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲା ଚମ୍ପୁଆ ରେଞ୍ଜ୍‌ ଅନ୍ତର୍ଗତ ବାମେବାରୀ ଫରେଷ୍ଟ ବାଲିବନ୍ଧ ସେକ୍‌ଶନ ଜଙ୍ଗଲରେ ବେଧଡ଼କ ଶାଗୁଆନ ଗଛ କଟାଯାଉଛି। ଏହି ଜଙ୍ଗଲ ଭିତରେ କାଠ ମାଫିଆ କଟା ଗଛର ଡିପୋ କରିଛନ୍ତି। 

ଟାଟା ମ୍ୟାଜିକ ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ: ଚାଳକଙ୍କ ଦୁଇଗୋଡ଼ କଟିଲା

ଭଣ୍ଡାରିପୋଖରୀ, ୨୩।୧୧ (ଡି.ଏନ.ଏ.)-ଭଦ୍ରକ ଜିଲା ଭଣ୍ଡାରିପୋଖରୀ ବ୍ଲକ  ୧୬ ନମ୍ବର ଜାତୀୟ ରାଜପଥର ମଜୁରିଗଡିଆ ଛକ ନିକଟରେ ଗୁରୁବାର ଏକ ଟାଟାମ୍ୟାଜିକ ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇଛି।

ଟ୍ରେନରେ କଟି ଯୁବକଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ

ଭଦ୍ରକ ଅଫିସ, ୨୩।୧୧ - ଭଦ୍ରକ ସହରର ଧରିତ୍ରୀନଗର ବାସିନ୍ଦା ବାବୁ ରାଉତ(୨୫)ଙ୍କର ଟ୍ରେନରେ କଟି ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି।

ସାଇକେଲରେ ଶ୍ରୀକ୍ଷେତ୍ର ଯାତ୍ରା

ସାଇକେଲରେ ଶ୍ରୀକ୍ଷେତ୍ର ଯାତ୍ରା

ଆରଡି, ୨୩।୧୧ (ଡି.ଏନ.ଏ.)-ବର୍ଷେ କି ଦୁଇବର୍ଷ ନୁହେଁ ଦୀର୍ଘ ୩୧ ବର୍ଷ ଧରି ସାଇକେଲରେ ଶ୍ରୀକ୍ଷେତ୍ର ଯାତ୍ରା। ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ କେବଳ ଶ୍ରୀଜଗନ୍ନାଥଙ୍କୁ ଦର୍ଶନ କରିବା। ସାଇକେଲରେ ଶ୍ରୀକ୍ଷେତ୍ରକୁ ଯାତ୍ରା କରୁଥିବା ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣଙ୍କ ହେଲେ ଭାଗୀରଥି ଦାସ(୬୪)। 

ଉଜ୍ଜୀବିତ ରହିଛି ଡଙ୍ଗା ଭସାଣ ପରମ୍ପରା

ଉଜ୍ଜୀବିତ ରହିଛି ଡଙ୍ଗା ଭସାଣ ପରମ୍ପରା

ବଡ଼ସାହି, ୨୩।୧୧(ସ୍ବ.ପ୍ର.)- କାର୍ତ୍ତିକ ପୂର୍ଣ୍ଣିମା ଭୋରୁ ବୁଡ଼ ପକାଇ ଡଙ୍ଗା ଭସାଣ କରିବା ଓଡ଼ିଆ ସଂସ୍କୃତିର ଏକ ଅନନ୍ୟ ପରମ୍ପରା|  ହଜାର ହଜାର ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ କଳିଙ୍ଗ ନୌବାଣିଜ୍ୟ, ସମୁଦ୍ର ଯାତ୍ରାରେ ବାଣିଜ୍ୟ କାରବାର ସାରା ବିଶ୍ୱରେ ପ୍ରସିଦ୍ଧି ଲାଭ କରିଥିଲା|  

 ୯୬ କେନ୍ଦ୍ରରେ ହେବ ଧାନ କିଣା

୯୬ କେନ୍ଦ୍ରରେ ହେବ ଧାନ କିଣା

ବାରିପଦା ଅଫିସ,୨୩।୧୧- ଚଳିତ ବର୍ଷ ମୟୂରଭଞ୍ଜ ଜିଲାସ୍ତରୀୟ ଧାନ ସଂଗ୍ରହ ନୀତି ନିର୍ଦ୍ଧାରଣ କମିଟିର ବୈଠକ ଜିଲା ଗ୍ରାମ୍ୟ ଉନ୍ନୟନ ସଂସ୍ଥାର ସମ୍ମିଳନୀ କକ୍ଷରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି।

ଫୁଟ୍‌ବଲ ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟ : ତ୍ରିବେଣୀ ସ୍ପୋର୍ଟିଂ କ୍ଲବ

ଫୁଟ୍‌ବଲ ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟ : ତ୍ରିବେଣୀ ସ୍ପୋର୍ଟିଂ କ୍ଲବ

ଭଞ୍ଜକିଆ/ଯଶିପୁର,୨୩।୧୧(ଡି.ଏନ.ଏ): ମୟୂରଭଞ୍ଜ ଜିଲା ରରୁଆଁ ବ୍ଲକ ଅଧୀନସ୍ଥ ପଣସି ଭରଡ଼ାପୋଷି ଗ୍ରାମ କମିଟି ଆନୁକୂଲ୍ୟରେ ଆୟୋଜିତ ଆଞ୍ଚଳିକ ଦିବାରାତ୍ର ଫୁଟ୍‌ବଲ ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟ ଉଦ୍‌ଯାପିତ ହୋଇଯାଇଛି। ଏଥିରେ ୨୪ଟି ଦଳ ଭାଗ ନେଇଥିଲେ। 

ଚଣ୍ଡିପୁର-ଗୋବର୍ଦ୍ଧନପୁର ରାସ୍ତା: ନିର୍ମାଣ ହେବାର ୫ ବର୍ଷ ବି ଗଲାନି

ଚଣ୍ଡିପୁର-ଗୋବର୍ଦ୍ଧନପୁର ରାସ୍ତା: ନିର୍ମାଣ ହେବାର ୫ ବର୍ଷ ବି ଗଲାନି

ସଜନାଗଡ଼, ୨୩।୧୧(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲା ନୀଳଗିରି ବ୍ଲକ ଏକ ଆଦିବାସୀ ଅଧ୍ୟୁଷିତ ଅଞ୍ଚଳ। ଏହି ବ୍ଲକ ଅଧୀନ କୁଅଁରପୁର ଗ୍ରାମ ଲକରାଜ ପଞ୍ଚାୟତରେ ୫ ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଗ୍ରାମ ସଡ଼କ ଯୋଜନାରେ ଚଣ୍ଡିପୁରଠାରୁ ଗୋବର୍ଦ୍ଧନପୁର ୩.୩୦ କି.ମି. ରାସ୍ତା ନିର୍ମାଣ ହୋଇଥିଲା।

ଭିଟାମାଟି ଛାଡ଼ିବେ ଗଗୁଆ ଗ୍ରାମବାସୀ

ଭିଟାମାଟି ଛାଡ଼ିବେ ଗଗୁଆ ଗ୍ରାମବାସୀ

ଖଇରା, ୨୩।୧୧(ଉତ୍କଳବନ୍ଧୁ ପଣ୍ଡା)- ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲା ଖଇରା ତହସିଲ ଅଧୀନ ଶାରୀଶୁଆ ପାହାଡ଼ର ବନ୍ଧନଟା ଅଞ୍ଚଳରେ ବେଆଇନ ଖଣି ଖନନ ଜାରି ରହିଛି। ଦିନକୁ ଦିନ ଖଣି ବ୍ୟବହାରକାରୀଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ଆଶାତୀତ ଭାବେ ବୃଦ୍ଧି ପାଉଛି।

ମାଙ୍କଡ଼ କାମୁଡ଼ାରେ ୯ ଆହତ

ମାଙ୍କଡ଼ କାମୁଡ଼ାରେ ୯ ଆହତ

ସୋର, ୨୨।୧୧(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ସୋର ଥାନା ବାଳଙ୍ଗ ପଞ୍ଚାୟତର ଜହ୍ନିଆ ଗ୍ରାମରେ ମାଙ୍କଡ଼ଙ୍କ ଉତ୍ପାତ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବାରେ ଲାଗିଛି। ଗତ କିଛିଦିନ ହେଲା ମାଙ୍କଡ଼ପଲ  ଗଁ।ରେ ପଶି ଘର ଛପର ଓ ପରିବା ଚାଷ ନଷ୍ଟ କରି ପକାଉଛନ୍ତି। ଗତ ଦୁଇ ଦିନ ହେଲା ମାଙ୍କଡ଼ କାମୁଡ଼ାରେ ୯ଜଣ ଆହତ ହୋଇ ସୋର ଡ଼ାକ୍ତରଖାନାରେ ଚିକିତ୍ସିତ ହେଉଛନ୍ତି। 

ହାତୀ ପ୍ରବେଶକୁ ରୋକା ନ ଗଲେ ଆନ୍ଦୋଳନ

ବାରିପଦା ଅଫିସ,୨୨।୧୧-  ଝାଡଖଣ୍ଡ ଓ ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗରୁ ମୟୂରଭଞ୍ଜ ଜିଲାକୁ ବର୍ଷ ତମାମ ଶତାଧିକ ହାତୀ ପ୍ରବେଶ କରି ବ୍ୟାପକ କ୍ଷୟକ୍ଷତି ଘଟାଉଛନ୍ତି। ସେମାନଙ୍କୁ ରୋକିବା ଲାଗି ଓଡ଼ିଶା ସୀମାବର୍ତ୍ତୀ  ଶୁଳିଆପଦା, ମୋରଡା ଓ ରାସଗୋବିନ୍ଦପୁର ବ୍ଲକର ସୀମାନ୍ତ ଅଞ୍ଚଳରେ ଖାଇ ଖୋଳିବା ନିମନ୍ତେ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ହେଲା ଦାବି ହୋଇଆସୁଛି।  

ଉଦ୍‌ଘାଟିତ ହେଲା  ଜଗଦ୍ଦାତ୍ରୀ ମେଳା

ଉଦ୍‌ଘାଟିତ ହେଲା ଜଗଦ୍ଦାତ୍ରୀ ମେଳା

ବାରିପଦା ଅଫିସ,୨୨।୧୧- ମୟୂରଭଞ୍ଜ ଜିଲା ବାରିପଦା ସହର ଭଞ୍ଜପୁରସ୍ଥିତ ଜଗଦ୍ଧାତ୍ରୀ ପଡିଆରେ  ଜଗଦ୍ଧାତ୍ରୀ ମେଳା ବୁଧବାର ରାତିରେ ଉଦ୍‌ଘାଟିତ ହୋଇଯାଇଛି। 

କୋଇଲା ବୋଝେଇ ପିକ୍‌ଅପ୍‌ ଜବତ: ଜଣେ ଗିରଫ

କୋଇଲା ବୋଝେଇ ପିକ୍‌ଅପ୍‌ ଜବତ: ଜଣେ ଗିରଫ

ତିହିଡ଼ି, ୨୨।୧୧ (ଡି.ଏନ.ଏ.) - ଭଦ୍ରକ-ଚାନ୍ଦବାଲି ରାସ୍ତାର ଫତେପୁର ଛକ ନିକଟରେ ଗୁରୁବାର କୋଇଲା ବୋଝେଇ ଏକ ପିକ୍‌ଅପ୍‌ ଭ୍ୟାନ୍‌କୁ ତିହିଡ଼ି ଥାନା ପୋଲିସ ଜବତ କରିଛି। ଏଥିସହ ପୋଲିସ ଚାଳକ ନରେନ୍ଦ୍ରପୁର ପଞ୍ଚାୟତ ଛତ୍ରପଦା ଗ୍ରାମର ରମେଶ ବିଶ୍ୱାଳଙ୍କୁ ଗିରଫ କରି କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରିଛି।

ମାଟିର ବାସ୍ନାରେ ବିଭୋର  ଡ. ବାଇଧର

ମାଟିର ବାସ୍ନାରେ ବିଭୋର ଡ. ବାଇଧର

ଯୁଗେ ଯୁଗେ ସାହିତ୍ୟ ମାଧ୍ୟମରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିଛି। ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ ଯୁବପିଢ଼ି ସାହିତ୍ୟଠାରୁ ଦୂରେଇ ନ ଯାଇ ଏହାକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନର ମାଧ୍ୟମ ଭାବେ ଗ୍ରହଣ କରିବା ଦରକାର।

ତିହିଡ଼ିରେ ବ୍ଲକରେ ସରକାରୀ ଯୋଜନା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରଶିକ୍ଷଣ ଶିବିର

ତିହିଡ଼ିରେ ବ୍ଲକରେ ସରକାରୀ ଯୋଜନା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରଶିକ୍ଷଣ ଶିବିର

ତିହିଡ଼ି,୨୨।୧୧(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଭଦ୍ରକ ଜିଲା ତିହିଡ଼ି ବ୍ଲକ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟସ୍ଥିତ ନୀଳମଣି ସଭାଗୃହରେ ଗୁରୁବାର ପୂର୍ବାହ୍ନରେ ବ୍ଲକସ୍ତରୀୟ ସରକାରୀ ଯୋଜନା ଓ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସଚେତନତା ଓ ପ୍ରଶକ୍ଷଣ ଶିବିର ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି। 

ଟ୍ରେନ ଧକ୍କାରେ  ମାଈ ହାତୀ ମୃତ

ଟ୍ରେନ ଧକ୍କାରେ ମାଈ ହାତୀ ମୃତ

କେନ୍ଦୁଝର/ରାଇସୁଆଁ, ୨୨।୧୧(ସ୍ବ.ପ୍ର/ ଡି.ଏନ.ଏ.): କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲାରେ ଦିନକୁ ଦିନ ହାତୀ ମୃତ୍ୟୁ ବଢୁଥିବାବେଳେ ବୁଧବାର ରାତିରେ ୧୦ ସମୟରେ ଟ୍ରେନ ଧକ୍କାରେ ଏକ  ମାଈ ହାତୀର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି। ହାତୀ ବୟସ ପାଖାପାଖି ୧୦ ବର୍ଷ ହେବ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି।

ଏଟିଏମରୁ ଲୁଟ ଉଦ୍ୟମ :୨ ଅଟକ

ଏଟିଏମରୁ ଲୁଟ ଉଦ୍ୟମ :୨ ଅଟକ

ଭଣ୍ଡାରିପୋଖରୀ, ୨୨।୧୧ (ଡି.ଏନ.ଏ.): ବୁଧବାର ରାତି  ପ୍ରାୟ ୧୨ଟାରେ ଭଣ୍ଡାରିପୋଖରୀ ଥାନା ମାଲଦାଠାରେ ଥିବା ଏସବିଆଇ ଏଟିଏମରୁ ଲୁଟ ଉଦ୍ୟମ କରି ଦୁର୍ବୃତ୍ତମାନେ ବିଫଳ ହୋଇଛନ୍ତି।

ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ ୪୭ ପ୍ରାଣୀ ଦଗ୍ଧ

ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ ୪୭ ପ୍ରାଣୀ ଦଗ୍ଧ

ଧାମନଗର, ୨୨।୧୧(ଡି.ଏନ.ଏ.): ଭଦ୍ରକ ଜିଲା ଧାମନଗର ବ୍ଲକ ଅସୁରାଳୀ ଶାନ୍ତିନଗର ଗ୍ରାମରେ  ବୁଧବାର ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ ଘଟି ହଳଧର ଦାସଙ୍କ ଗୁହାଳ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଜଳି ଯାଇଛି। ୩ ବାଛୁରି, ୪ ଛେଳି, ୪୦ କୁକୁଡା ଜୀବନ୍ତ ଦଗ୍ଧ ହୋଇଥିବାବେଳେ ୯ ଗାଇ ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି। ଧାମନଗର ଦମକଳ ବାହିନି ଆସି ନିଆଁକୁ ଆୟତ କରିଛନ୍ତି।

ବନ୍ଦ ହେବ ବୁଢାବଳଙ୍ଗ ଅମୃତିଆ ନାଳ ମୁହଁ:ପ୍ରକଳ୍ପ ପ୍ରସ୍ତାବକୁ ମଞ୍ଜରୀ ଦେବା ଲାଗି ଚାପ ପକାଯିବ

ବାଲେଶ୍ୱର ଅଫିସ,୨୨।୧୧- ବାଙ୍କତିରା ଜଳସେଚନ ପ୍ରକଳ୍ପ ଦାବି ନେଇ ଆନ୍ଦୋଳନ କରି ଆସୁଥିବା କ୍ରିୟାନୁଷ୍ଠାନ କମିଟିର ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବୈଠକ ବୁଧବାର ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି। । 

ଫେରାର ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ  ଆତ୍ମହତ୍ୟା: ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଥାନାରେ ଅଟକ ରଖି ପଚରାଉଚରା

ଫେରାର ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା: ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଥାନାରେ ଅଟକ ରଖି ପଚରାଉଚରା

ବାଲେଶ୍ୱର ଅଫିସ,୨୨।୧୧- ବାଲେଶ୍ୱର ଚାନ୍ଦିପୁର ଥାନା ଅଧୀନ ଗୁଡ୍‌ ପଞ୍ଚାୟତ ବାଘମୁଣ୍ଡା ଗ୍ରାମର କନ୍ଦାଇ ଛକ ନିକଟ ଏକ ହାଣ୍ଡିଆ ଭାଟିରେ ସୋମବାର ଅପରାହ୍ନ ୩ଟା ସମୟରେ ସପନ ଦଳେଇ (୩୦) ନାମକ ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କୁ ଏକ ଭଙ୍ଗା ମାର୍ବଲ ଖଣ୍ଡରେ ଆକ୍ରମଣ କରି ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିଲା।