ବାଲେଶ୍ୱର

ବାଲିଘାଟରୁ ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର

ଜଳେଶ୍ୱର, ୧୬।୪(ଡି.ଏନ.ଏ)-ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲା ଜଳେଶ୍ୱର ବ୍ଲକ ମାକିଡ଼ିଆ ପଞ୍ଚାୟତ ଅଧୀନ ସୁବର୍ଣ୍ଣରେଖା ନଦୀର ମାକିଡ଼ିଆ ଜଗନ୍ନାଥ ମନ୍ଦିର ନିକଟସ୍ଥ ବାଲିଘାଟରୁ ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହକୁ ସୋମବାର ପୋଲିସ ଉଦ୍ଧାର କରିଛି। ବଙ୍ଗ ବାଲିମାଫିଆମାନେ ବେଆଇନ ଭାବେ ବାଲି ଉତ୍ତୋଳନ କରୁଥିବା ସ୍ଥାନରୁ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଥିବାରୁ ଏଥିରେ ସେମାନଙ୍କ ହାତ ଥିବା ସନ୍ଦେହ କରାଯାଉଛି।

 ଅଧିକାରୀଙ୍କ ବଦଳି ଦାବିରେ ପଞ୍ଚାୟତବାସୀଙ୍କ ଧାରଣା

ଅଧିକାରୀଙ୍କ ବଦଳି ଦାବିରେ ପଞ୍ଚାୟତବାସୀଙ୍କ ଧାରଣା

ଜଳେଶ୍ୱର, ୧୬।୪(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲା ଜଳେଶ୍ୱର ବ୍ଲକର ନବଗଠିତ ସମ୍ପତିଆ ପଞ୍ଚାୟତର ଲୋକପ୍ରତିନିଧିଙ୍କ ପ୍ରତି ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର ଅଭିଯୋଗରେ ନିର୍ବାହୀ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ବିଡିଓ ପୂର୍ବରୁ ଅନ୍ୟତ୍ର ବଦଳି କରିଥିଲେ। ତାଙ୍କ ସ୍ଥାନରେ ଅନ୍ୟ ଜଣଙ୍କୁ ଅବସ୍ଥାପିତ କରାଯାଇଥିଲା।

ଦାବି ମାନିଲେ ଅଧିକାରୀ, ଧର୍ମଘଟ ପ୍ରତ୍ୟାହୃତ

ବାଲେଶ୍ୱର ଅଫିସ,୧୬।୪-ନିଖିଳ ଓଡ଼ିଶା ପରିବହନ ଶ୍ରମିକ ସଂଘ ଓ ନିଖିଳ ଓଡ଼ିଶା ଟ୍ୟାଙ୍କ ଲରୀ ପରିବହନ ଶ୍ରମିକ ସଂଘ ମିଳିତ ଭାବେ ରାଜ୍ୟବ୍ୟାପୀ ସୋମବାର ଦିନିକିଆ ଧର୍ମଘଟ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷମାନେ ସୋମନାଥପୁର ତୈଳ ଡିପୋ ଇଣ୍ଡିଆନ ଅଏଲ, ହିନ୍ଦୁସ୍ତାନ ପେଟ୍ରୋଲିୟମ୍‌, ଭାରତ ପେଟ୍ରୋଲିୟମ୍‌ ବିଭାଗର ଅଧିକାରୀମାନେ ଆନ୍ଦୋଳନକାରୀଙ୍କ ଦାବି ମାନିବା ପରେ ଧର୍ମଘଟ ପ୍ରତ୍ୟାହୃତ ହୋଇଛି।

କମ୍ପାନୀର ହୀନ ଚକ୍ରାନ୍ତ: ଖଣିରେ କାମ ଆଶା ମଉଳିଲା

କମ୍ପାନୀର ହୀନ ଚକ୍ରାନ୍ତ: ଖଣିରେ କାମ ଆଶା ମଉଳିଲା

ଯୋଡ଼ା, ୧୬।୪(ଡି.ଏନ.ଏ.): ଖଣି ଖୋଲିଲେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇ ନିଜର ଗୁଜରାଣ ମେଣ୍ଟାଇବେ ବୋଲି କିଛି ବର୍ଷରୁ କରିଥିବା ଆଶା ନିରାଶାରେ ପରିଣତ ହୋଇଛି। କିଛି ବର୍ଷରୁ ବନ୍ଦ ହୋଇପଡ଼ିଥିବା ଖଣି ଖୋଲିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକଙ୍କୁ ନିଯୁକ୍ତି ମିଳୁନାହିଁ। ତଥାପି ଲୋକେ ଆଶା ନେଇ ନିଜର ଉଦ୍ୟମ ଜାରି ରଖିଛନ୍ତି।

ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ବଳାତ୍କାର ଘଟଣା: ଭଦ୍ରକରୁ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ

ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ବଳାତ୍କାର ଘଟଣା: ଭଦ୍ରକରୁ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ

ସଜନାଗଡ଼/ବାଲେଶ୍ୱର ଅଫିସ, ୧୬।୪(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲା ନୀଳଗିରି ଥାନା ବାଉଁଶବଣିଆ ପଞ୍ଚାୟତ ଅଞ୍ଚଳର ଜଣେ ୪ବର୍ଷର ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଗତ ୧୩ ତାରିଖରେ ଚକୋଲେଟ୍‌ ପ୍ରଲୋଭନ ଦେଖାଇ ନିତ୍ୟଚନ୍ଦନ ଜେନା ନାମକ ଯୁବକ ବଳାତ୍କାର କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଥିଲା। ଅଭିଯୋଗକୁ ଭିତ୍ତି କରି ସୋମବାର ନୀଳଗିରି ଥାନା ଆଇଆଇସି ରମେଶ ସିଂଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ଏକ ଟିମ୍‌ ଭଦ୍ରକ ଜିଲା ବନ୍ତ ଛକରୁ ନିତ୍ୟଚନ୍ଦନଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି।

ଭାରିଯାନ ଚଳାଚଳ କଟକଣା କୋହଳ : ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ବୃଦ୍ଧା ଗୁରୁତର

ଭାରିଯାନ ଚଳାଚଳ କଟକଣା କୋହଳ : ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ବୃଦ୍ଧା ଗୁରୁତର

ବଡବିଲ, ତା୧୬।୦୪ (ସ୍ବ.ପ୍ର.): କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲା ବଡବିଲ ସହରରେ ଭାରିଯାନ ଚଳାଚଳ କଟକଣା କୋହଳ ହୋଇଥିବାରୁ ସୋମବାର ଏକ ଟ୍ରକ୍‌ ଧକ୍କାରେ ଉତ୍ତମ ସିଂ ହଟିଂର ହେମନ୍ତି ଦାସ ଗୁରୁତର ହୋଇଛନ୍ତି।

ବନ୍ଧୁ ମିଳନ

ଖଇରା,୧୬।୪(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ସ୍ଥାନୀୟ ଖଇରା ସରକାରୀ ଉଚ୍ଚ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ପଢୁଥିବା ୧୯୭୨ ବ୍ୟାଚର ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ରଙ୍କର ବନ୍ଧୁ ମିଳନ ୨୯ତାରିଖରେ ବିଦ୍ୟାଳୟ ପରିସରରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ ।

ବୃଦ୍ଧା ଚମ୍ପାଙ୍କୁ ମିଳିଲା ଅନ୍ତ୍ୟୋଦୟ ଚାଉଳ

ଖଇରା, ୧୬।୪(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ଖଇରା ବ୍ଲକ ଝିଙ୍କିରିଆ ପଞ୍ଚାୟତ ଅଧhନ ମୁସ୍ତଫାବାଦ ଗ୍ରାମର ସ୍ବର୍ଗତ ବାଇଧର ଶିଅଳଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଚମ୍ପା ଶିଅଳ(୮୦)ଙ୍କୁ ଖାଦ୍ୟ ସୁରକ୍ଷା ଯୋଜନାରେ ସାମିଲ କରାଯାଇ ନ ଥିବାରୁ ସେ ଭିକ୍ଷା ବୃତ୍ତି କରି ଚଳୁଥିଲେ ।

ରାମଚନ୍ଦ୍ରଙ୍କୁ ଯାତ୍ରା ଗୌରବ ସମ୍ମାନ

ରାମଚନ୍ଦ୍ରଙ୍କୁ ଯାତ୍ରା ଗୌରବ ସମ୍ମାନ

ବାହାନଗା,୧୬।୪(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ବାହାନଗା ବ୍ଲକ ଓଡଶାଳ ଗ୍ରାମରେ ରାଜ୍ୟସ୍ତରୀୟ ପଞ୍ଚସଖା ଯାତ୍ରା ଏକାଡେମୀର ବାର୍ଷିକ ଯାତ୍ରା ପ୍ରତିଭା ସମ୍ମାନ-୨୦୧୮ ଉତ୍ସବ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି। ପୁରୀର ବରିଷ୍ଠ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ରାମଚନ୍ଦ୍ର ପ୍ରତିହାରୀଙ୍କୁ ଓଡିଶା ଯାତ୍ରା ଗୌରବ ସମ୍ମାନରେ ସମ୍ମାନିତ କରାଯାଇଥିଲା।

୫ମ ବୈଶାଖୀ ମହୋତ୍ସବ ଉଦ୍‌ଯାପିତ

୫ମ ବୈଶାଖୀ ମହୋତ୍ସବ ଉଦ୍‌ଯାପିତ

ବାଲେଶ୍ୱର ଅଫିସ, ୧୬।୪-ବାଲେଶ୍ୱର ସଦର ବ୍ଲକ ଈଶାଣୀ ଗ୍ରାମରେ ପାଳିତ ହୋଇ ଆସୁଥିବା ୩୩ବର୍ଷର ଉଡ଼ାଯାତ୍ରା, ୨୧ବର୍ଷର ବାସନ୍ତୀପୂଜା ଏବଂ ୫ମ ବୈଶାଖୀ ମହୋତ୍ସବ ଗତ ଶନିବାର ଉଦ୍‌ଯାପିତ ହୋଇଯାଇଛି। ବୈଶାଖୀ ମହୋତ୍ସବର କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ ସଭାପତି କବି ଶ୍ରୀଦେବଙ୍କ ପୌରୋହିତ୍ୟରେ ସଭା ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା।

  ବେତନଟୀ ବୈଶାଖୀ ମହୋତ୍ସବ

ବେତନଟୀ ବୈଶାଖୀ ମହୋତ୍ସବ

ବାରିପଦା ଅଫିସ,୧୬।୪- ନାରୀର ଶକ୍ତି ଅପାର,ସେ ଅମାପ କ୍ଷମତାଶୀଳ,କ୍ଷମାଶୀଳ,ବିଧ୍ୱଂସକାରୀ ଓ ଦୟାମୟୀ ମଧ୍ୟ । ନାରୀ ପୁରୁଷ ଠାରୁ ଗୋଟିଏ ସୋପାନ ଊର୍ଦ୍ଧ୍ୱରେ।

୧୧୫୦ଟି  ବୁଥରେ ପୋଲିଓ ବୁନ୍ଦା  କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ

୧୧୫୦ଟି ବୁଥରେ ପୋଲିଓ ବୁନ୍ଦା କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ

ବାରିପଦା ଅଫିସ,୧୬।୪- ମୟୂରଭଞ୍ଜ ଜିଲା ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ସମିତି ଆନୁକୂଲ୍ୟରେ ଜିଲାର ୨ଲକ୍ଷ ୪୧ହଜାର ୨୪୨ଜଣ ଶିଶୁଙ୍କୁ ପୋଲିଓ ବୁନ୍ଦା ଦିଆଯିବାର ଅଭିଯାନ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି।

୬୦ ଲକ୍ଷର ପ୍ରକଳ୍ପ ଅଚଳ : ସବୁଠି ଜଳ ସଙ୍କଟ

୬୦ ଲକ୍ଷର ପ୍ରକଳ୍ପ ଅଚଳ : ସବୁଠି ଜଳ ସଙ୍କଟ

ରାଇସୁଆଁ/ତେଲକୋଇ, ୧୬।୪(ଡି.ଏନ.ଏ.): ବହୁ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରାଯାଇ ଗ୍ରାମାଞ୍ଚଳ ଲୋକଙ୍କୁ ପାନୀୟଜଳ ଯୋଗାଇ ଦେବାକୁ ନିର୍ମାଣ ହୋଇଥିବା ପ୍ରକଳ୍ପ ଲୋକଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆସିପାରୁ ନ ଥିବାରୁ ଅସନ୍ତୋଷ ପ୍ରକାଶ ପାଉଛି। କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲା ସଦର ବ୍ଲକ ବରଦାପାଳ ପଞ୍ଚାୟତର ଗୋପାଳସାହି, ପାତ୍ର ସାହି, ଭୂୟାଁ ସାହି, ଶିମିଳି ସାହି, କେଲ ସାହିର ଗ୍ରାମର ପାଖାପାଖି ୧ ହଜାର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରଶାସନ ତରଫରୁ ଏକ ଓଭରହେଡ ଜଳ ପ୍ରକଳ୍ପ ଏବଂ ଗଭୀର ବୋରୱେଲ ନିର୍ମାଣ ହୋଇଥିଲା।

ଷଷ୍ଠଦଶ ବାର୍ଷିକୋତ୍ସବ

ଜଳେଶ୍ୱର, ୧୬।୪ (ଡି.ଏନ.ଏ)- ରବିବାର ପୂର୍ବାହ୍ନରେ ରାଇବଣିଆ ଦୁର୍ଗସୁରକ୍ଷା ଓ ଆଞ୍ଚଳିକ ଉନ୍ନୟନ ସଂଗଠନ ତରଫରୁ ଷଷ୍ଠଦଶ ବାର୍ଷିକୋତ୍ସବ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି।

ଜଳଛତ୍ର, ପଣା ବିତରଣ କେନ୍ଦ୍ର ଉଦ୍‌ଘାଟିତ

ଜଳଛତ୍ର, ପଣା ବିତରଣ କେନ୍ଦ୍ର ଉଦ୍‌ଘାଟିତ

ରେମୁଣା,୧୬।୪(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ରେମୁଣା ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ବରୁଣସିଂ ପଞ୍ଚାୟତ ସ୍ଥିତ ‘ଯୁବଶକ୍ତି କ୍ଲବ’ ଆନୁକୂଲ୍ୟରେ ବରୁଣସିଂ ଗ୍ରାମର ମଙ୍ଗଳା ଛକ ନିକଟରେ ପଣା ସଂକ୍ରାନ୍ତି ଉପଲକ୍ଷେ ଗତ ଶନିବାର ଏକ ଜଳଛତ୍ର ଏବଂ ପଣା ବିତରଣ କେନ୍ଦ୍ର ଉଦ୍‌ଘାଟନ କରାଯାଇଥିଲା।

୩୧ ୟୁନିଟ ରକ୍ତ ସଂଗୃହୀତ

୩୧ ୟୁନିଟ ରକ୍ତ ସଂଗୃହୀତ

ବାହାନଗା,୧୬। ୪(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ବୁଧବାର ବାହାନଗା ବ୍ଳକ ପଣପଣାସ୍ଥିତ କହ୍ନେଇଉଗାଲ ନୋଡାଲ ଉଚ୍ଚ ବିଦ୍ୟାଳୟ ପରିସରରେ ରମକୃଷ୍ଣ ମେମୋରିଆଲ କାଉନ୍‌ସିଲ୍‌ ଓ ନବଚେତନା ମଞ୍ଚର ମିଳିତ ଆନୁକୂଲ୍ୟରେ ସ୍ବେଚ୍ଛାକୃତ ରକ୍ତଦାନ ଶିବିର ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି।

ଜମିବାଡ଼ି ବିବାଦରୁ ଗୋଷ୍ଠୀସଂଘର୍ଷ: ୩ ଗୁରୁତର

ଭଦ୍ରକ ଅଫିସ,୧୬।୪-ଭଦ୍ରକ ଜିଲା ବାସୁଦେବପୁର ବ୍ଲକ ଅଧୀନ ଜଗନ୍ନାଥପ୍ରସାଦ ପଞ୍ଚାୟତ ଜେନାସାହିଠାରେ ଜମିବାଡ଼ି ବିବାଦକୁ ନେଇ ଗୋଷ୍ଠୀସଂଘର୍ଷ ଘଟିଛି। ଏଥିରେ ୪ଜଣ ଆହତ ହୋଇଥିବାବେଳେ ୩ଜଣଙ୍କୁ ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ଭଦ୍ରକ ଜିଲା ଚିକିତ୍ସାଳୟରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି।

ଲବଣ ସତ୍ୟାଗ୍ରହ ଦିବସ ପାଳିତ

ବାସୁଦେବପୁର,୧୬।୪(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ବାସୁଦେବପୁର ଚୁଡ଼ାମଣି ହାଟଠାରେ ଲବଣ ସତ୍ୟାଗ୍ରହ ସ୍ମୃତି କମିଟି ପକ୍ଷରୁ ୮୮ତମ ଲବଣ ସତ୍ୟାଗ୍ରହ ଦିବସ ପାଳିତ ହୋଇଯାଇଛି।

ଅତିସ୍‌ ହେଲେ ରୋଟାରୀ ମିଡ୍‌ ଟାଉନ ସଭାପତି

ଭଦ୍ରକ ଅଫିସ,୧୬।୪-ରୋଟାରୀ ଜିଲା ୩୨୬୨ ଅଧୀନରେ ଥିବା ରୋଟାରୀ କ୍ଲବ ମିଡ୍‌ ଟାଉନର ୨୦୧୯-୨୦ ମସିହା ପାଇଁ ସଭାପତି ଭାବେ ଆଇନଜୀବୀ ରୋଟାରିଆନ ଅତିସ୍‌ ବେହେରା ସର୍ବସମ୍ମତିକ୍ରମେ ନିର୍ବାଚିତ ହୋଇଛନ୍ତି।

ଲୋକକବି ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପ୍ରତିମୂର୍ତ୍ତିରେ ମାଲ୍ୟାର୍ପଣ

ଭଦ୍ରକ ଅପିସ,୧୬।୪-ଭଦ୍ରକର ପ୍ରଖ୍ୟାତ କବି ତଥା ଓଡ଼ିଶାର ଆଦି ନାଟ୍ୟକାର ଲୋକକବି ଜଗନ୍ନାଥ ପାଣିଙ୍କ ଜୟନ୍ତୀ ଅବସରରେ ସହର ଉପକଣ୍ଠ ନଳାଙ୍ଗ ଉଚ୍ଚ ପ୍ରାଥମିକ ବିଦ୍ୟାଳୟ ପରିସରରେ ଥିବା କବିଙ୍କ ପ୍ରତିମୂର୍ତ୍ତିରେ ବିଭିନ୍ନ ସାରସ୍ବତ ଅନୁଷ୍ଠାନ ପକ୍ଷରୁ ମାଲ୍ୟାର୍ପଣ କରାଯାଇଥିଲା।

ଦୁଇଟ୍ରକ ମଧ୍ୟରେ ଧକ୍କା: ୨ ମୃତ

ଦୁଇଟ୍ରକ ମଧ୍ୟରେ ଧକ୍କା: ୨ ମୃତ

ସୋର/ବାହାନଗା,୧୬।୪(ଡି.ଏନ.ଏ.): ବାଲେଶ୍ବର ଜିଲା ବାହାନଗା ବ୍ଲକ ଅଧୀନ ୧୬ ନମ୍ବର ଜାତୀୟ ରାଜପଥ ନାୟିକବନ୍ଧ ନିକଟସ୍ଥ ରୋଡ ଡାଇଭର୍ଶନ ଠାରେ ଦୁଇ ଟ୍ରକ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା ହେବାରୁ ଉଭୟ ଗାଡିର ଦୁଇ ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି।

ଫାଣ୍ଡି ସାମ୍ନାରେ ବାଇକ୍‌ ପୋଡି

ଫାଣ୍ଡି ସାମ୍ନାରେ ବାଇକ୍‌ ପୋଡି

ଭୋଗରାଇ,୧୬।୪((ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲା ଭୋଗରାଇ ବ୍ଲକ ଲକ୍ଷ୍ମୀପାଟଣା ଫାଣ୍ଡିରେ ରବିବାର ମଧ୍ୟ ରାତ୍ରିରେ ଉତ୍ତ୍ୟକ୍ତ ଲୋକେ ଫାଣ୍ଡି ପରିସରରେ ଥିବା ଏକ ବାଇକ୍‌, ସାଇକେଲ ଓ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାଗଜପତ୍ର ପୋଡି ଦେବା ସହ କିଛି ଆସବାବପତ୍ର ମଧ୍ୟ ନଷ୍ଟ କରିଦେଇଛନ୍ତି।

ଘରୋଇ କଳିର ପରିଣତି: ଦାଦା ତୀର ମାଡରେ ପୁତୁରା ଗୁରୁତର

ଘରୋଇ କଳିର ପରିଣତି: ଦାଦା ତୀର ମାଡରେ ପୁତୁରା ଗୁରୁତର

କେନ୍ଦୁଝର,୧୬।୪(ସ୍ବ.ପ୍ର.): କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲା ହରିଚନ୍ଦନପୁର ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ଭଗାମୁଣ୍ଡା ପଞ୍ଚାୟତ ଚାନ୍ଦପଶି ଗ୍ରାମର ବିଞ୍ଜାର ମାଝିଙ୍କ ପୁଅ ଜଗା ମାଝି(୨୨) ତୀର ମାଡରେ ଗୁରୁତର ହେଇଛନ୍ତି। ସୂଚନା ମୁତାବକ, ଗତ କିଛିଦିନ ହେବ କୌଣସି କାରଣକୁ ବିଞ୍ଜାରଙ୍କ ସହ ଭାଇ ବୀର ମାଝିଙ୍କ ଘରୋଇ ବିବାଦ ଲାଗିରହିଥିଲା।

ମେଳାରୁ ଜାଲ୍‌ ନୋଟ ଜବତ: ୩ ଅଟକ

ମେଳାରୁ ଜାଲ୍‌ ନୋଟ ଜବତ: ୩ ଅଟକ

ଭଦ୍ରକ ଅଫିସ,୧୬।୪: ଭଦ୍ରକ ଜିଲା ଭଣ୍ଡାରି ପୋଖରୀ ପୋଲିସ ଦ୍ୱାରା ସୁନାମୁହିଁ ମେଳାରୁ ବ୍ୟାପକ ପରିମାଣର ଜାଲ୍‌ ନୋଟ ଜବତ କରାଯାଇଛି।