ବାଲେଶ୍ୱର

ରାସ୍ତା ନିର୍ମାଣ ଦାବିରେ ଚାନ୍ଦବାଲି-ଆରଡ଼ି ମୁଖ୍ୟ ରାସ୍ତା ଅବରୋଧ

ରାସ୍ତା ନିର୍ମାଣ ଦାବିରେ ଚାନ୍ଦବାଲି-ଆରଡ଼ି ମୁଖ୍ୟ ରାସ୍ତା ଅବରୋଧ

ଚାନ୍ଦବାଲି,୨୬ା୧୨(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ଭଦ୍ରକ ଜିଲା ଚାନ୍ଦବାଲି ବ୍ଲକ ଅଧୀନ ତେନ୍ତୁଳିଡ଼ିହି ଗ୍ରାମ ପଞ୍ଚାୟତ କୁଲ୍ଲିବିନ୍ଧା ଓ ଗୁଆଳିବିନ୍ଧା ଦୁଇଟି ଗଁାକୁ ସବଦିନିଆ ରାସ୍ତାଟିଏ ନାହିଁ ା ଗାଁକୁ ରାସ୍ତା ଦାବିରେ କେତେକ ଗ୍ରାମବାସୀ ବୁଧବାର ଏନ୍‌ଏଚ ୨୦ ଚାନ୍ଦବାଲି-ଆରଡ଼ି ମୁଖ୍ୟରାସ୍ତାକୁ ଅବରୋଧ କରିଥିଲେ ା

ଭୋଗରାଇରେ ବିଜେଡି-କଂଗ୍ରେସର ରଣହୁଙ୍କାର

ଭୋଗରାଇରେ ବିଜେଡି-କଂଗ୍ରେସର ରଣହୁଙ୍କାର

ଭୋଗରାଇ, ୨୬।୧୨(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ବିଜେଡିର ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଦିବସ ଓ କଂଗ୍ରେସର କଳା ଦିବସରେ ପରସ୍ପର ବିରୋଧୀ ଆରୋପ ପ୍ରତ୍ୟାରୋପ ଭୋଗରାଇ ନିର୍ବାଚନ ମଣ୍ଡଳୀ ବୁଧବାର ରାଜନୀତି ସରଗରମ ହୋଇପଡିଥିଲା। 

ଦିନିକିଆ ବ୍ୟାଙ୍କ ଧର୍ମଘଟ ସଫଳ

ଦିନିକିଆ ବ୍ୟାଙ୍କ ଧର୍ମଘଟ ସଫଳ

ବାଲେଶ୍ୱର ଅଫିସ, ୨୬।୧୨-ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲା ଷ୍ଟେଟ୍‌ ବ୍ୟାଙ୍କର ମୁଖ୍ୟ ଅଫିସ୍‌ ସମ୍ମୁଖରେ ବୁଧବାର ୩ ଦଫା ଦାବି ନେଇ ୨୪ ଘଣ୍ଟିଆ ଧାରଣା ଓ ପ୍ରତିବାଦ ସଭା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା। ଏଥିରେ ଜିଲାର ୯ଟି ରାଷ୍ଟ୍ରାୟତ୍ତ ଏବଂ ଘରୋଇ ବ୍ୟାଙ୍କର ୫୦୦ରୁ ଊର୍ଦ୍ଧ୍ୱ କର୍ମଚାରୀ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ।

ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସ ଚାଳକଙ୍କ ମାଡ଼ରେ ଡାକ୍ତରଖାନା ମ୍ୟାନେଜର ଗୁରୁତର

ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସ ଚାଳକଙ୍କ ମାଡ଼ରେ ଡାକ୍ତରଖାନା ମ୍ୟାନେଜର ଗୁରୁତର

କେନ୍ଦୁଝର,୨୬।୧୨ (ସ୍ବ.ପ୍ର.): ଜଣେ ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସ ଚାଳକଙ୍କ ମାଡ଼ରେ କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲା ମୁଖ୍ୟ ଡାକ୍ତରଖାନା ମ୍ୟାନେଜର ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି। 

ନୀଳଗିରିରେ ବିଜେଡିର ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଦିବସ ପାଳିତ

ନୀଳଗିରିରେ ବିଜେଡିର ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଦିବସ ପାଳିତ

ସଜନାଗଡ,୨୬।୧୨(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ): ନୀଳଗିରି ବିଜେଡି ପକ୍ଷରୁ ବୁଧବାର ପୂର୍ବାହ୍ନରେ ଦଳର ୨୧ତମ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଦିବସ ପାଳିତ ହୋଇଛି। ସ୍ଥାନୀୟ ବିଧାୟକ ଇଂ ସୁକାନ୍ତ କୁମାର ନାୟକଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ଶତାଧିକ  ବିଜେଡି କର୍ମୀ ଦଳୀୟ କାର୍ଯାଳୟରୁ ବାହାରି ନୀଳଗିରି ବାଇପାସ ଛକଠାରେ ଥିବା ବିଜୁ ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କ ପ୍ରତିମର୍ତ୍ତିରେ ପୁଷ୍ପମାଲ୍ୟ ଅର୍ପଣ କରିଥିଲେ।

ବିଦ୍ୟୁତ୍‌ ଆଘାତରେ ପୋଡ଼ିଗଲେ କର୍ମଚାରୀ

ବିଦ୍ୟୁତ୍‌ ଆଘାତରେ ପୋଡ଼ିଗଲେ କର୍ମଚାରୀ

ଭଦ୍ରକ ଅଫିସ,୨୬।୧୨: ବିଦ୍ୟୁତ୍‌ ଆଘାତରେ ଖୁଣ୍ଟ ଉପରେ ଚଢି  କାମକରୁଥିବା  ଜଣେ କର୍ମଚାରୀ ବୁଧବାର ପୋଡ଼ି ଯାଇ ଗୁରୁତର ହୋଇଛନ୍ତ। ସେ ହେଲେ ଠିକା ଲାଇନ୍‌ମ୍ୟାନ ପ୍ରଦ୍ୟୁମ୍ନ  କୁମାର ରଣା। 

ପୋଡ଼ି ଦେଲେ ଚା’ ଦୋକାନ

ପୋଡ଼ି ଦେଲେ ଚା’ ଦୋକାନ

ଭଦ୍ରକ ଅଫିସ,୨୬।୧୨: ଭଦ୍ରକ ଜିଲା ଟାଉନ୍‌ହଲ ଛକରେ  ଥିବା ଏକ ଚା’ ଦୋକାନ ମଙ୍ଗଳବାର ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ଜଳି ଯାଇଛି l ଫଳରେ ଦୋକାନରେ ଥିବା ସମସ୍ତ ସାମଗ୍ରୀ ପୋଡ଼ି ପାଉଁଶ ହୋଇଯାଇଛି। ତେବେ କେହି ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ତାଙ୍କ ଦୋକାନରେ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟମୂଳକ  ଭାବେ ନିଆଁ ଲଗାଇଦେଇଥିବା ଦୋକାନୀ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି।

ଭଦ୍ରକରେ ଧର୍ମଘଟ ପ୍ରଭାବ, ବ୍ୟାଙ୍କରେ ତାଲା ପକାଇ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ଧାରଣା

ଭଦ୍ରକରେ ଧର୍ମଘଟ ପ୍ରଭାବ, ବ୍ୟାଙ୍କରେ ତାଲା ପକାଇ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ଧାରଣା

ଭଦ୍ରକ ଅଫିସ,୨୬।୧୨: ବେତନ ବୃଦ୍ଧି ଓ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଦାବି ପୂରଣକୁ ନେଇ ବୁଧବାର ରାଷ୍ଟ୍ରାୟତ୍ତ ବ୍ୟାଙ୍କ ୟୁନୁୟନ ପକ୍ଷରୁ ଦେଶବ୍ୟାପି ଧର୍ମଘଟ ଡ଼ାକରା ଦିଆଯାଇଛି। ଏହି କ୍ରମରେ ଭଦ୍ରକ ଜିଲାର ସମସ୍ତ ରାଷ୍ଟ୍ରାୟତ୍ତ  ବ୍ୟାଙ୍କ  ଶାଖା ଗଡ଼ିକରେ  ତାଲା ପକାଇ କର୍ମଚାରୀମାନେ ଆନ୍ଦୋଳନରେ ସାମିଲ ହୋଇଛନ୍ତ। ଫଳରେ ଗ୍ରାହକ ମାନେ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଛନ୍ତି। 

ବଡ଼ବିଲରେ ବିଜେଡିର ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଦିବସ

ବଡ଼ବିଲରେ ବିଜେଡିର ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଦିବସ

ବଡ଼ବିଲ, ୨୬।୧୨(ସ୍ବ.ପ୍ର.): କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲା ବଡ଼ବିଲରେ ବିଜେଡି ବଡ଼ବିଲ ନଗର ପକ୍ଷରୁ ବୁଧବାର ୨୧ତମ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଦିବସ ପାଳିତ ହୋଇଛି। ଏହି ଅବସରରେ ପୋରାଞ୍ଚଳର କଳିଙ୍ଗ ନଗର ସ୍ଥିତ ବିଜୁ ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କର ପ୍ରତିମୂର୍ତ୍ତିରେ ପୁଷ୍ପମାଲ୍ୟ ଅର୍ପଣ କରାଯାଇଥିଲା। ବଡ଼ବିଲ ବିଜେଡି ନଗର ସଭାପତି ପ୍ରଶାନ୍ତ ସାହୁଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ବିଜେଡି କର୍ମୀମାନେ ଉପସ୍ଥିତ ରହି ଶ୍ରେଷ୍ଠ ଓଡ଼ିଶା ଗଢିବାର ସଂକଳ୍ପ ନେଇଥିଲେ।

ବିଭିନ୍ନ ଦାବି ନେଇ ଜେଏମ୍‌ଏମ୍‌ ପକ୍ଷରୁ ବିକ୍ଷୋଭ:  ବିଧାୟକ, ସାଂସଦଙ୍କ କୁଶପୁତ୍ତଳିକା ଦାହ

ବିଭିନ୍ନ ଦାବି ନେଇ ଜେଏମ୍‌ଏମ୍‌ ପକ୍ଷରୁ ବିକ୍ଷୋଭ: ବିଧାୟକ, ସାଂସଦଙ୍କ କୁଶପୁତ୍ତଳିକା ଦାହ

ବାରିପଦା ଅଫିସ,୨୬।୧୨: ବିଭିନ୍ନ ଦାବି ନେଇ ଝାଡ଼ଖଣ୍ଡ ମୁକ୍ତି ମୋର୍ଚ୍ଚା ପକ୍ଷରୁ ବୁଧବାର ଜିଲାପାଳଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ସମ୍ମୁଖରେ ବିକ୍ଷୋଭ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରାଯାଇଛି। ଯୁବ ସଭାପତି ପିଣ୍ଟୁ ମାଇତିଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ କର୍ମୀମାନେ ବିଶାଳ ମୋଟରସାଇକେଲ ରାଲିରେ ସହର ପରିକ୍ରମା କରିଥିଲେ। 

ବାଲି ମାଫିଆଙ୍କ କବ୍ଜାରେ ନଦୀପଠା

ବାଲି ମାଫିଆଙ୍କ କବ୍ଜାରେ ନଦୀପଠା

ଝୁମ୍ପୁରା, ୨୬।୧୨(ଡି.ଏନ.ଏ.): ଝୁମ୍ପୁରା ତହସିଲ ଅନ୍ତର୍ଗତ ଅରଡେଇ ନଦୀପଠାରୁ  ଦିନରାତି ବାଲି ଚୋରା ଚାଲାଣ ହେଉଛି। ସେହି ପଠା ବାଲି ମାଫିଆଙ୍କ କବ୍ଜାରେ ରହିଛି। ଦିନରେ ଟ୍ରାକ୍ଟର, ରାତିରେ ପୋକ୍‌ଲିନ ମେଶିନ ଦ୍ୱାରା ହାଇୱାରେ ବାଲି ବୋଝେଇ ହୋଇ ଲୁଟ୍‌ ହେଉଛି। 

ଜବରଦଖଲ ଉଚ୍ଛେଦ ଦାବିରେ ଧାରଣା ଜାରି

ତିହିଡ଼ି, ୨୬।୧୨ (ଡି.ଏନ.ଏ.) - ଜବରଦଖଲ ଉଚ୍ଛେଦ ଦାବିରେ ତିହିଡ଼ି ତହସିଲ ଅନ୍ତର୍ଗତ ଗୁଆମାଳ ପଞ୍ଚାୟତ ଗଣେଶ୍ୱରପୁର ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କ ଧାରଣା ମଙ୍ଗଳବାର ୨ୟ ଦିନରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା।  ତଦନ୍ତ କରାଯାଇ ୧୫ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ପଦକ୍ଷେପ ନିଆଯିବ ବୋଲି ତହସିଲଦାର କୈଳାସ ଚନ୍ଦ୍ର ମହାଳିକ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ଦେବା ପରେ ମଧ୍ୟ ଧାରଣା ଜାରି ରହିଛି।

‘ଭିନ୍ନକ୍ଷମଙ୍କୁ ମୁଖ୍ୟସ୍ରୋତରେ ସାମିଲ କର’

‘ଭିନ୍ନକ୍ଷମଙ୍କୁ ମୁଖ୍ୟସ୍ରୋତରେ ସାମିଲ କର’

ଭଦ୍ରକ ଅଫିସ, ୨୬।୧୨ - ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ବିକଳାଙ୍ଗ ମଞ୍ଚର ଓଡ଼ିଶା ରାଜ୍ୟ ଶାଖା ଓ ଭଦ୍ରକ ପ୍ରଗତି ଯୁବକ ସଂଘ ସହଯୋଗରେ ଚତୁର୍ଦିବସୀୟ  ଭିନ୍ନକ୍ଷମଙ୍କ ସମସ୍ୟା ସମାଧାନ ସମ୍ପର୍କିତ ରାଜ୍ୟସ୍ତରୀୟ ସମୀକ୍ଷା ବୈଠକ ଓ ତାଲିମ ଶିବିର ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି। 

ଜାକଜମକରେ ପାଳିତ ହେଲା ବଡ଼ଦିନ

ଜାକଜମକରେ ପାଳିତ ହେଲା ବଡ଼ଦିନ

ବାରିପଦା ଅଫିସ,୨୬।୧୨- ସୋମବାର ସମଗ୍ର ବିଶ୍ୱରେ ପ୍ରଭୁ ଯିଶୁ ଖ୍ରୀଷ୍ଟଙ୍କ ଜନ୍ମ ଉତ୍ସବ  ବଡ଼ଦିନ ପାଳିତ ହେଉଛି। ଏହି କ୍ରମରେ ମୟୂରଭଞ୍ଜରେ ମଧ୍ୟ ବଡ଼ଦିନ ଖୁବ ଧୁମ୍‌ଧାମରେ ପାଳିତ ହୋଇଛି। ଫଳରେ ରବିବାରଠାରୁ ଜିଲାର  ବିଭିନ୍ନ ଚର୍ଚ୍ଚରେ ଭିଡ ପରିଲକ୍ଷତ ହୋଇଛି। 

 ‘ମୟୂରଭଞ୍ଜ ଜିଲା ବିଭାଜନ ଖବର ଗୁଜବ:  ସ୍ଥଗିତ ହେଲା ବନ୍ଦ ଡାକରା

‘ମୟୂରଭଞ୍ଜ ଜିଲା ବିଭାଜନ ଖବର ଗୁଜବ: ସ୍ଥଗିତ ହେଲା ବନ୍ଦ ଡାକରା

ବାରିପଦା ଅଫିସ,୨୬।୧୨- ଗତ କିଛି ଦିନ ହେବ  କେତେକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ଗଣମାଧ୍ୟମ ଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ମୟୂରଭଞ୍ଜ ଜିଲାକୁ ଦୁଇ ଭାଗରେ ବିଭକ୍ତ କରାଯିବା ନେଇ ହେଉଥିବା ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ପୂର୍ଣ୍ଣଚ୍ଛେଦ ପଡିଛି।  ଜିଲାପାଳ ବିନିତ ଭରଦ୍ୱାଜ ମଙ୍ଗଳବାର ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ପ୍ରକୋଷ୍ଠରେ ଆୟୋଜିତ ଏକ ଖବରଦାତା ସମ୍ମିଳନୀରେ  ଜିଲା ବିଭାଜନ ଘଟଣାକୁ ଖଣ୍ଡନ କରିଛନ୍ତି। 

ଆଦିବାସୀ ବସ୍ତିରେ ମୁକ୍ତି ସାହିତ୍ୟ ଆସର

ଆଦିବାସୀ ବସ୍ତିରେ ମୁକ୍ତି ସାହିତ୍ୟ ଆସର

ଔପଦା, ୨୬ା୧୨(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ବଣପାହାଡ଼ ଘେରା ଔପଦା ବ୍ଲକ ଗଡ଼ସାହି ପଞ୍ଚାୟତ଼ ଆଦିବାସୀ ବସ୍ତି ମଧ୍ୟରେ ଅବସ୍ଥିତ ବାରହାବସାଠାରେ ଔପଦା ମୁକ୍ତି ସାହିତ୍ୟ ସଂସଦ ପକ୍ଷରୁ କବି, ଲେଖକ, ସାହିତ୍ୟକ ମାନଙ୍କୁ ନେଇ ସାହିତ୍ୟ ଆସର ସହ ବନ୍ଧୁ ମିଳନ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି| 

ରାଜ୍ୟସ୍ତରୀୟ ଭଲିବଲ: ଚାମ୍ପିୟନ ବାଲେଶ୍ୱର ଟିମ୍‌କୁ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧନା

ରାଜ୍ୟସ୍ତରୀୟ ଭଲିବଲ: ଚାମ୍ପିୟନ ବାଲେଶ୍ୱର ଟିମ୍‌କୁ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧନା

ବାଲେଶ୍ୱର ଅଫିସ, ୨୬।୧୨-ରାଜ୍ୟସ୍ତରୀୟ ଭଲିବଲ ପ୍ରତିଯୋଗିତା ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲାର କାମାକ୍ଷାନଗରଠାରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା। ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲା ଭଲିବଲ ଟିମ୍‌ ସେମିଫାଇନାଲ ଖେଳରେ କେଉଁଝର ଟିମକୁ ୩-୧ ସେଟରେ ପରାସ୍ତ କରି ଫାଇନାଲକୁ  ଉତ୍ତୀର୍ଣ୍ଣ ହୋଇଥିଲା। 

ପୋଖରୀରୁ ବୃଦ୍ଧଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର

ପୋଖରୀରୁ ବୃଦ୍ଧଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର

ବାସୁଦେବପୁର, ୨୫।୧୨ (ଡି.ଏନ.ଏ.) - ଭଦ୍ରକ ଜିଲା ବାସୁଦେବପୁର ଥାନା ଅଧୀନ ବାଗଦା ବିନାୟକପୁରର କିଆପଡା ଗ୍ରାମର ମଙ୍ଗଳ ପତି(୭୦)ଙ୍କ ମୃତଦେହ ମଙ୍ଗଳବାର ପୂର୍ବାହ୍ନରେ ଘର ନିକଟସ୍ଥ ଏକ ପୋଖରୀରୁ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଛି।

ସର୍ବଭାରତୀୟ ଚରମ୍ପା କପ୍‌ କ୍ରିକେଟ: ଦକ୍ଷିଣପୂର୍ବ ରେଳବାଇ ବିଜୟୀ

ସର୍ବଭାରତୀୟ ଚରମ୍ପା କପ୍‌ କ୍ରିକେଟ: ଦକ୍ଷିଣପୂର୍ବ ରେଳବାଇ ବିଜୟୀ

ଭଦ୍ରକ ଅଫିସ, ୨୫।୧୨ - ଭଦ୍ରକ ଜିଲା ଚରମ୍ପା ଯୁବକ ସଂଘ ଆନୁକୂଲ୍ୟରେ ସଞ୍ଜୀବ ଜୁଏଲସ୍‌ ପ୍ରାୟୋଜିତ ସର୍ବଭାରତୀୟ ଚରମ୍ପା କପ୍‌ କ୍ରିକେଟର ମଙ୍ଗଳବାର ଦ୍ୱିତୀୟ ଦିବସରେ ବାଲେଶ୍ୱରର ମର୍ଣ୍ଣିଂ ଷ୍ଟାର କ୍ଲବକୁ ହରାଇ ଖଡ଼ଗପୁରସ୍ଥିତ ଦକ୍ଷିଣପୂର୍ବ ରେଳବାଇ ବିଜୟୀ ହୋଇଛି। ଦକ୍ଷିଣପୂର୍ବ ରେଳବାଇ ପ୍ରଥମେ ବ୍ୟାଟିଂ କରି ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ୨୭.୩ ଓଭରରେ ୨୧୭ ରନ୍‌ କରି ଅଲଆଉଟ ହୋଇଯାଇଥିଲା। 

୨ ଚୋରା ମଦ ବେପାରୀ ଗିରଫ, ୪ ଶହ ଲିଟର ଦେଶୀ ମଦ ଜବତ

୨ ଚୋରା ମଦ ବେପାରୀ ଗିରଫ, ୪ ଶହ ଲିଟର ଦେଶୀ ମଦ ଜବତ

ନୀଳଗିରି, ୨୫ା୧୨(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ନୀଳଗିରି ବଉଳଗଡିଆ ପୂର୍ତ୍ତ ବିଭାଗ ରାସ୍ତାର ବାଉଁଶବଣିଆ ଗାଁ ନିକଟରେ ଜିଲା ଭ୍ରାମ୍ୟମାଣ ଅବକାରୀ ଟିମ୍‌ ସୋମବାର ଚଢାଉ କରି ୨ଜଣ ଆନ୍ତଃ ଜିଲା ଚୋରା ମଦ ବେପାରୀଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛନ୍ତି। ସେମାନଙ୍କଠାରୁ ୪ ଶହ ଲିଟର ଦେଶୀ ମଦ ସହ ଏକ କାର୍‌ (ନଂ.ଓଡି-୦୨-୪୧୧୩) ଜବତ କରାଯାଇଛି। ଏ ନେଇ ବିଭାଗରେ ମାମଲା (ନଂ.୧୩୦/୧୮) ରୁଜୁ କରାଯାଇ ଅଭିଯୁକ୍ତଦ୍ୱୟଙ୍କୁ ସ୍ଥାନୀୟ କୋର୍ଟରେ ହାଜର କରାଯାଇଛି। 

ମଦ ଦୋକାନରୁ ଲୁଟିଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ, ଗ୍ରୀଲ୍‌ ତାଲା ଭାଙ୍ଗି ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ମଦ ଚୋରି

ମଦ ଦୋକାନରୁ ଲୁଟିଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ, ଗ୍ରୀଲ୍‌ ତାଲା ଭାଙ୍ଗି ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ମଦ ଚୋରି

ସଜନାଗଡ଼,୨୫।୧୨(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ନୀଳଗିରି ଥାନା ଶ୍ୟାମସୁନ୍ଦରପୁର ପଞ୍ଚାୟତ ସନ୍ତରାଗଡ଼ିଆ ରାସ୍ତା ପାଶ୍ୱର୍ର୍ରେ ଥିବା ସରକାରୀ ଠିପି ବନ୍ଦ ମଦ ଦୋକାନରୁ ରବିବାର ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ଲୁଟ୍‌ ହୋଇଛି। ଦୁର୍ବୃତ୍ତମାନେ ଦୋକାନର ଗ୍ରୀଲ୍‌ ତାଲା ଭାଙ୍ଗି ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ମଦ ଚୋରି କରିନେଇଛନ୍ତି। ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପୋଲିସ ପହଞ୍ଚତ୍ ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି। 

ବାଲେଶ୍ୱର ଭାଜପା ପକ୍ଷରୁ ବାଜପେୟୀଙ୍କ ୯୪ତମ ଜୟନ୍ତୀ  ପାଳିତ

ବାଲେଶ୍ୱର ଭାଜପା ପକ୍ଷରୁ ବାଜପେୟୀଙ୍କ ୯୪ତମ ଜୟନ୍ତୀ ପାଳିତ

ବାଲେଶ୍ୱର ଅଫିସ,୨୫।୧୨- ବାଲେଶ୍ୱର ଭାଜପା ପକ୍ଷରୁ ବିକାଶ ପୁରୁଷ  ତଥା ଭାରତରତ୍ନ ପୂର୍ବତନ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ସ୍ବର୍ଗତ ଅଟଳ ବିହାରୀ ବାଜପେୟୀଙ୍କ ୯୪ତମ ଜୟନ୍ତୀ ସ୍ଥାନୀୟ ଜିଲା କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ମଙ୍ଗଳବାର ପାଳନ କରାଯାଇଛି। ଏହି ଅବସରରେ ସଙ୍ଗଠନ ପକ୍ଷରୁ ପୂର୍ବାହ୍ନରେ  ଲଳିତେଶ୍ୱର କାଳିମନ୍ଦିରରେ ଶ୍ରଦ୍ଧାସୁମନ ଅର୍ପଣ ସରୂପ ଅଟଳଜୀଙ୍କ ଅମର ଆମତ୍ାର ସଦ୍‌ଗତି ପାଇଁ ପୂଜାର୍ଚ୍ଚନା କରାଯାଇଥିଲା। 

ବାପଘରୁ ସ୍ତ୍ରୀ ନ ଫେରିବାରୁ ସ୍ବାମୀଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା

ବାପଘରୁ ସ୍ତ୍ରୀ ନ ଫେରିବାରୁ ସ୍ବାମୀଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା

ରୂପ୍‌ସା,୨୫।୧୨(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.):  ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲା ସଦର ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ସାର୍ଥା ବାଲିସାହି ଗ୍ରାମର ଜଣେ ଯୁବକ ସ୍ତ୍ରୀ ବାପଘରୁ ନ ଆସିବାରୁ ବିଷ ପିଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା  କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି।

ତିହିଡ଼ିରେ ବିଜେଡିର କର୍ମୀ ସମାବେଶ

ତିହିଡ଼ିରେ ବିଜେଡିର କର୍ମୀ ସମାବେଶ

ତିହିଡି,୨୫।୧୨(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଭଦ୍ରକ ଜିଲା ବାସୁଦେବପୁର ନିିର୍ବାଚନମଣ୍ଡଳୀ ଅଧୀନ ତିହିଡି ବ୍ଲକର ୯ଟି ପଞ୍ଚାୟତକୁ ନେଇ ମଙ୍ଗଳବାର ମଧ୍ୟାହ୍ନରେ ବିଜେଡିର କର୍ମୀ ସମାବେଶ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି।