ବାଲେଶ୍ୱର

ବଜ୍ରପାତରେ ୧ ଗୁରୁତର

ବଜ୍ରପାତରେ ୧ ଗୁରୁତର

ଆରଡ଼ି,୧୨।୭(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଭଦ୍ରକ ଜିଲା ଧାମନଗର ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ରଇପୁର ଗ୍ରାମର ମାଧବାନନ୍ଦ ବାରିକ(୪୮) ଗୁରୁବାର ଅପରାହ୍ନରେ ବଜ୍ରପାତରେ ଗୁରୁତର ହୋଇଛନ୍ତି। ବିଲରେ ଗାଈ ଚରାଉଥିବା ସମୟରେ ବଜ୍ରପାତ ହୋଇଥିଲା।

ଜବରଦଖଲ  ଉଚ୍ଛେଦ

ଜବରଦଖଲ ଉଚ୍ଛେଦ

ଭଦ୍ରକ ଅଫିସ,୧୨।୭: ଭଦ୍ରକ ପୌରାଞ୍ଚଳ ଅଧୀନ କୁଆଁଶରେ ନିର୍ମାଣାଧୀନ ସରକାରୀ ଅଫିସ ଜାଗାରୁ ଗୁରୁବାର ଜବରଦଖଲ ହଟାଯାଇଛି। ସେଠାରେ ବେଆଇନ ଭାବେ ଗଢ଼ାଯାଇଥିବା ଏକ ଘରୋଇ ପାଚେରୀକୁ ତହସିଲ ପକ୍ଷରୁ ଭଙ୍ଗା ଯାଇଛି।

ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଆବାସ ଯୋଜନାର କାର୍ଯ୍ୟାଦେଶ ବଣ୍ଟନ

ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଆବାସ ଯୋଜନାର କାର୍ଯ୍ୟାଦେଶ ବଣ୍ଟନ

ବାସୁଦେବପୁର,୧୨।୭(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଭଦ୍ରକ ଜିଲା ବାସୁଦେବପୁର ପୌରପାଳିକାର ବିଭିନ୍ନ ଓ୍ବାର୍ଡର ୯୫ ହିତାଧିକାରୀଙ୍କୁ ଗୁରୁବାର ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଆବାସ ଯୋଜନାରେ କାର୍ଯ୍ୟାଦେଶ ବଣ୍ଟନ କରାଯାଇଛି। ଏ ନେଇ ଆୟୋଜିତ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ରାଜ୍ୟ ଜଙ୍ଗଲ ଓ ପରିବେଶ ମନ୍ତ୍ରୀ ବିଜୟଶ୍ରୀ ରାଉତରାୟ ମୁଖ୍ୟଅତିଥି ଭାବେ ଯୋଗଦେଇ ଉକ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟାଦେଶ ବଣ୍ଟନ କରିଥିଲେ।

ରାଇରଙ୍ଗପୁର ଖଡ଼ଖାଇ ନଦୀରେ ବୁଡ଼ି ଭାଇଭଉଣୀ ମୃତ

ରାଇରଙ୍ଗପୁର ଖଡ଼ଖାଇ ନଦୀରେ ବୁଡ଼ି ଭାଇଭଉଣୀ ମୃତ

ରାଇରଙ୍ଗପୁର,୧୨।୭: ମୟୂରଭଞ୍ଜ ଜିଲା ରାଇରଙ୍ଗପୁର ଖଡ଼ଖାଇ ନଦୀରେ ବୁଡ଼ି ଗୁରୁବାର ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି। ଉଭୟ ଗାଧୋଇବାକୁ ଯାଇଥିବା ବେଳେ ଏଭଳି ଅଘଟଣ ଘଟିଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି।

୫ ବଖରା  ଜଳିଗଲା

୫ ବଖରା ଜଳିଗଲା

ଧାମନଗର,୧୨।୭(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଭଦ୍ରକ ଜିଲା ଧୁଷୁରୀ ଥାନା ବାହାରବିଲ ଗ୍ରାମ ରାଉତ ସାହିରେ ବୁଧବାର ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ ଘଟିଛି। ଏଥିରେ ମହେନ୍ଦ୍ର ରାଉତ ଏବଂ ତ୍ରିଲୋଚନ ରାଉତଙ୍କ ୫ ବଖରା ସମେତ ସମସ୍ତ ଆସବାବପତ୍ର ଜଳିଯାଇଛି।

ଦରମା କମ୍‌, ଆତ୍ମସନ୍ତୋଷ ଅଧିକ

ଦରମା କମ୍‌, ଆତ୍ମସନ୍ତୋଷ ଅଧିକ

ଆରଡ଼ି,୧୨।୭(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ଇଣ୍ଟରନେଟ ଯୁଗରେ ଏବେ କମିଯାଇଛି ଚିଠିର ଚାହିଦା। ଆଗଭଳି ଡାକଘରେ ଆଉ ଜମୁନି ଗ୍ରାହକଙ୍କ ଭିଡ଼। ତଥାପି ଗ୍ରାମାଞ୍ଚଳରେ ଚିଠିର ଚାହିଦା କେତେକାଂଶରେ ରହିଛି। ଏଭଳି ସ୍ଥିତିରେ ଡାକସେବାକୁ ଲୋକାଭିମୁଖୀ କରିବା ପାଇଁ ସରକାରୀ ଭାବେ ଉଦ୍ୟମ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି।

ମଦ ପେଟି ସହ ବୋଲେରୋ ଭାଙ୍ଗିଲେ ମହିଳା

ମଦ ପେଟି ସହ ବୋଲେରୋ ଭାଙ୍ଗିଲେ ମହିଳା

ଚାନ୍ଦବାଲି,୧୨।୭(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ଭଦ୍ରକରୁ ଧାମରାକୁ ମଦ ନେଇ ଯାଉଥିବା ଏକ ବୋଲେରୋ ଗାଡ଼ିକୁ ଅଟକାଇ ଭଦ୍ରକ ଜିଲା ବାଂଶଡ଼ା ଥାନା ଅଧୀନ କରଣପଲ୍ଲୀ ମହାଦେବ ପଡ଼ିଆରେ ବୁଧବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ମହିଳାମାନେ ଗାଡ଼ି ସହିତ ମଦପେଟି ଭଙ୍ଗାରୁଜା କରିଛନ୍ତି।

ହିତାଧିକାରୀ ଚୟନରେ ଅନିୟମିତତା: ଜିଲାପାଳଙ୍କୁ ଭେଟିଲେ ପଞ୍ଚାୟତବାସୀ

ହିତାଧିକାରୀ ଚୟନରେ ଅନିୟମିତତା: ଜିଲାପାଳଙ୍କୁ ଭେଟିଲେ ପଞ୍ଚାୟତବାସୀ

ତିହିଡ଼ି,୧୨।୭(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ଭଦ୍ରକ ଜିଲା ତିହିଡ଼ି ବ୍ଲକ ଅଧୀନ ପାଳିଆବିନ୍ଧା ପଞ୍ଚାୟତରେ ଅନ୍ତ୍ୟୋଦୟ ହିତାଧିକାରୀ ଚୟନରେ ଅନିୟମିତତା ହୋଇଥିବା ନେଇ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ପଞ୍ଚାୟତବାସୀ ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ଧାମନଗର ବିଧାୟକ, ବିଡିଓ, ଯୋଗାଣ ନିରୀକ୍ଷକ(ଏମ୍‌ଆଇ)ଙ୍କ ନିକଟରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ।

‘ବିପଦସଙ୍କୁଳ ଶ୍ରେଣୀଗୃହ ଚିହ୍ନଟ କର’

ଭଦ୍ରକ ଅଫିସ,୧୨।୭-ଭଦ୍ରକ ଜିଲା ବାସୁଦେବପୁର ବ୍ଲକର ଜଣେ ସ୍କୁଲ ଛାତ୍ରୀ କାନ୍ଥ ପଡ଼ିବାରୁ ମୃତ୍ୟୁବରଣ କରିବା ଘଟଣା ଜିଲା ପ୍ରଶାସନର ନିଦ ହଜାଇ ଦେଇଛି। ପ୍ରଶାସନ ପକ୍ଷରୁ ଏହି ଘଟଣାକୁ ନେଇ ଉକ୍ତ ସ୍କୁଲର ପ୍ରଧାନ ଶିକ୍ଷକଙ୍କୁ ନିଲମ୍ବନ କରାଯାଇଛି।

‘ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ରଙ୍କ ସୁରକ୍ଷା ପାଇଁ ଶିକ୍ଷକଙ୍କୁ ଦିଆଯିବ ତାଲିମ’

‘ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ରଙ୍କ ସୁରକ୍ଷା ପାଇଁ ଶିକ୍ଷକଙ୍କୁ ଦିଆଯିବ ତାଲିମ’

ଭଦ୍ରକ ଅଫିସ,୧୨।୭-ଭଦ୍ରକ ଜିଲା ବାସୁଦେବପୁର ବ୍ଲକ ଅଧୀନ ବିନାୟକପୁର ପ୍ରାଥମିକ ବିଦ୍ୟାଳୟର ଛାତ୍ରୀ ମାନସୀ ମଳିକଙ୍କ ଉପରେ କାନ୍ଥ ପଡ଼ି ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିବା ଘଟଣା ପରେ ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ତତ୍ପରତା ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି। ବୁଧବାର ରାଜ୍ୟ ଶିଶୁ ସୁରକ୍ଷା ଅଧିକାର ଆୟୋଗର ୨ ସଦସ୍ୟା ନିବେଦିତା ନାୟକ ଓ ସୁନନ୍ଦା କୁମାରୀ ପତି ଘଟଣାସ୍ଥଳ ପରିଦର୍ଶନ କରିବା ସହ ସ୍ଥିତି ଅନୁଧ୍ୟାନ କରି ଫେରିଛନ୍ତି।

ଗାଁକୁ ଫେରିବା ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ଥିଲା

ଗାଁକୁ ଫେରିବା ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ଥିଲା

ବାସୁଦେବପୁର,୧୨।୭(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ପେଟପାଟଣା ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ଦୀର୍ଘବର୍ଷ ପ୍ରବାସରେ ଜୀବନ ବିତାଇବାକୁ ପଡ଼ିଛି। ବିଭିନ୍ନ ସମୟରେ ଗାଁ ମାଟିର ଆକର୍ଷଣ ତାଙ୍କୁ କରିଛି ଅଥୟ। ସଂଘର୍ଷମୟ ଜୀବନ ଭିତରେ ଗାଁକୁ ଫେରିବା ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜକୁ ଆଦରି କଲିକତା ଚାକିରି ଛାଡ଼ି ଶେଷରେ ସେ ଫେରିଆସିଥିଲେ ଗାଁକୁ।

ସେତୁ ମରାମତିରେ ବିଳମ୍ବ, ଭୟରେ ଯାତ୍ରୀ

ସେତୁ ମରାମତିରେ ବିଳମ୍ବ, ଭୟରେ ଯାତ୍ରୀ

ଆନନ୍ଦପୁର, ୧୨।୭(ସ୍ବ.ପ୍ର.): କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲା ଆନନ୍ଦପୁରର ଲାଇଫଲାଇନ୍‌ କୁହାଯାଉଥିବା ବୈତରଣୀ ସେତୁର ଏକ ସ୍ପାନରୁ ବେରିଂ ଖସିବା ଘଟଣାକୁ ୭ ଦିନ ବିତିଲାଣି। ସେତୁର ମରାମତି କାର୍ଯ୍ୟ ଏବେ ବି ଅନିଶ୍ଚିତତାରେ ରହିଛି। ସେତୁ ଦବିବା ସ୍ଥାନରେ ସ୍ଥାନୀୟ ବିଭାଗୀୟ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ବାଲିବସ୍ତା ରଖାଯାଇ ଗାଡି ଧୀରେ ଚଲାନ୍ତୁ ବୋଲି ବୋର୍ଡ ଲଗାଯାଇଛି।

ନିଷେଧାଞ୍ଚଳରେ ଗାଡ଼ି ଚଳାଚଳ

ନିଷେଧାଞ୍ଚଳରେ ଗାଡ଼ି ଚଳାଚଳ

କେନ୍ଦୁଝର, ୧୨।୭(ସ୍ବ.ପ୍ର.): କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲା କାନଝରୀରେ ନିର୍ମାଣ ହୋଇଥିବା କାନଝରୀ ନଦୀବନ୍ଧ ବିପଦରେ ରହିଛି। ନଦୀବନ୍ଧ ଅଞ୍ଚଳ ନିଷେଧାଞ୍ଚଳ ବୋଲି ଦର୍ଶା ଯାଇ ଯାତାୟାତ ପୂର୍ବରୁ ବନ୍ଦ କରାଯାଇଥିଲା। ବନ୍ଧ ତଳେ ରହିଥିବା ସବୁଦିନିଆ ପୋଲ ଧୋଇ ହୋଇଯିବାରୁ ଯାତାୟାତ ବନ୍ଦ ହୋଇଯାଇଥିଲା।

ଅଧାପନ୍ତରିଆ ସ୍କୁଲ କୋଠା

ଅଧାପନ୍ତରିଆ ସ୍କୁଲ କୋଠା

କେନ୍ଦୁଝର, ୧୨।୭(ସ୍ବ.ପ୍ର.): ସମସ୍ତେ ପାଠ ପଢ଼ିବେ। ଶିକ୍ଷାରୁ କେହି ବଞ୍ଚିତ ହେବେ ନାହିଁ ବୋଲି ସରକାର ପ୍ରାଥମିକ ଶିକ୍ଷାକୁ ଗୁରୁତ୍ୱ ଦେଉଛନ୍ତି। ଅର୍ଥାଭାବରୁ ଏକ ସ୍କୁଲ କୋଠା ଅଧାପନ୍ତରିଆ ହୋଇ ରହିଛି। କେନ୍ଦୁଝର ଭଳି ଆଦିବାସୀ ଅଧ୍ୟୁଷିତ ଅଞ୍ଚଳରେ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ, ପାନୀୟଜଳ, ଗମନାଗମନ ସୁବିଧା ହୋଇପାରୁନି।

କେନ୍ଦୁ ପତ୍ର ବୋଝେଇ ବାଇକ୍‌ ଜବତ

ବାଙ୍ଗିରିପୋଷି,୧୨।୭(ଡି.ଏନ.ଏ.): ବାଙ୍ଗିରିପୋଷି ବନ ବିଭାଗ ଦ୍ୱାରା ମଙ୍ଗଳବାର ରାତିରେ ପାଟ୍ରୋଲିଂ କରାଯାଉଥିବା ବେଳେ ୧୨ ବଣ୍ଡେଲ କେନ୍ଦୁପତ୍ର ନେଇ ଯାଉଥିବା ଏକ ବାଇକ୍‌ ଜବତ ହୋଇଛି। ବାଇକ୍‌ ଚାଳକ ଘଟଣାସ୍ଥଳରୁ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି।

ରଥଯାତ୍ରା ସମୟରେ ଯାନବାହାନ ଉପରେ କଟକଣା

ବାରିପଦା ଅଫିସ,୧୨।୭-ଦ୍ୱିତୀୟ ଶ୍ରୀକ୍ଷେତ୍ର ବାରିପଦାରେ ରଥଯାତ୍ରା ସମୟରେ ପ୍ରବଳ ଜନସମାଗମ ହୁଏ। ଏହାକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ସହରରେ ଯାନବାହାନ ଚଳାଚଳ ଉପରେ ଜିଲା ପୋଲିସ ପ୍ରଶାସନ ପକ୍ଷରୁ କଟକଣା ଜାରି କରାଯାଇଛି।

ଫସଲ ବୀମା ଲକ୍ଷ୍ୟ ପୂରଣ ନୈରାଶ୍ୟଜନକ

ବେତନଟୀ,୧୨।୭(ଡି.ଏନ.ଏ)-ବେତନଟୀ ପଞ୍ଚାୟତ ସମିତି ଷଷ୍ଠ ସାଧାରଣ ବୈଠକ ବୁଧବାର ପଞ୍ଚାୟତ ସମିତି ସଭା ଗୃହରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି। ବୈଠକରେ ବେତନଟୀ ବିଡ଼ିଓ ଜଗନ୍ନାଥ ହନୁମାନ ଅଧ୍ୟକ୍ଷତା କରିଥିଲେ। ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଫସଲ ବୀମା ଯୋଜନା ବେତନଟୀ ବ୍ଲକରେ ଲକ୍ଷ୍ୟ ଧାର୍ଯ୍ୟଠାରୁ ବହୁ ନିମ୍ନରେ ରହିଛି।

ଯୁବ ଗୋଷ୍ଠୀଙ୍କୁ ନେଇ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଗୁରୁତ୍ୱ

ବାରିପଦା ଅଫିସ,୧୨।୭- ଯୁବ ଗୋଷ୍ଠୀଙ୍କୁ ଗୁରୁତ୍ୱ ଦେଇ ସଙ୍ଗଠନ କାର୍ଯ୍ୟ କରି ଲୋକଙ୍କ ନିକଟତର ହେବାକୁ ବୁଧବାର ଅନୁଷ୍ଠିତ ବାରିପଦା ବିଜେଡି ନିର୍ବାଚନ ମଣ୍ଡଳୀର ବୈଠକରେ ଗୁରୁତ୍ୱାରୋପ କରାଯାଇଛି।

ସମୁଦ୍ରରେ ନିଖୋଜ ମତ୍ସ୍ୟଜୀବୀଙ୍କୁ ଠାବ ଉଦ୍ୟମ ଜାରି

ବସ୍ତା, ୧୨।୭(ସ୍ବ.ପ୍ର.)- ଧାମରା ମୁହାଣ ନିକଟସ୍ଥ ସମୁଦ୍ରରେ ମଙ୍ଗଳବାର ପୂର୍ବାହ୍ନରେ ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇଥିବା ଯନ୍ତ୍ରଚାଳିତ ବୋଟ୍‌ର ୬ ମତ୍ସ୍ୟଜୀବୀଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଥିବାବେଳେ ଅନ୍ୟ ଜଣଙ୍କର କୌଣସି ପତ୍ତା ଏଯାଏ ମିଳି ନାହିଁ।

‘ସରକାରୀ ଧାନ ଗଜା ହେଉନି’

‘ସରକାରୀ ଧାନ ଗଜା ହେଉନି’

ବାଲେଶ୍ୱର ଅଫିସ,୧୨।୭- ସରକାରୀ ଧାନ ବିହନ ଗଜା ହେଉନି। ଚାଷୀକୂଳ ଏନେଇ ଚିନ୍ତାରେ ପଡିଛନ୍ତି। ଏଭଳି ଅଭିଯୋଗ ଅଶଧାରରେ ବୁଧବାର ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲାର ୫ମ ଜିଲାପରିଷଦର ୬ଷ୍ଠ ବୈଠକରେ ଉଦ୍‌ବେଗ ପ୍ରକାଶ କରାଯାଇଛି।

‘ପୀଡିତା ନାବାଳିକାକୁ ନ୍ୟାୟ ମିଳୁ’

‘ପୀଡିତା ନାବାଳିକାକୁ ନ୍ୟାୟ ମିଳୁ’

ବାଲେଶ୍ୱର ଅଫିସ,୧୨।୭- ବଳାତ୍କାରର ଶିକାର ହୋଇ ଅନ୍ତସତ୍ତ୍ୱା ହୋଇଥିବା ଜଣେ ପୀଡ଼ିତା ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ନ୍ୟାୟ ଦେବା ପାଇଁ ବାଲେଶ୍ୱର ନାରୀସଂଘ ବୁଧବାର ପୂର୍ବାହ୍ନରେ ପୀଡ଼ିତାଙ୍କ ପରିବାର ସହ ଆସି ଏସ୍‌ପିଙ୍କ ଦ୍ୱାରସ୍ଥ ହୋଇଛନ୍ତି।

ଆଞ୍ଚଳିକ ଶାଖାରେ ତାଲା ପକାଇଲା କଂଗ୍ରେସ

ବାଲେଶ୍ୱର ଅଫିସ,୧୨।୭- ବିହନ ଅପମିଶ୍ରଣ ଦୁର୍ନୀତି ପ୍ରତିବାଦରେ କଂଗ୍ରେସ କର୍ମୀମାନେ ମଙ୍ଗଳବାର ପୂର୍ବାହ୍ନରେ ବାଲେଶ୍ୱର ଅଙ୍ଗାରଗଡ଼ିଆସ୍ଥିତ ଓଡ଼ିଶା ରାଜ୍ୟ ବିହନ ନିଗମ ଲିଃ. ଆଞ୍ଚଳିକ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ତାଲା ପକାଇଦେଇଥିଲେ।

ସରକାରୀ ବିହନର ନିଅଣ୍ଟିଆ ଯୋଗାଣ

ସରକାରୀ ବିହନର ନିଅଣ୍ଟିଆ ଯୋଗାଣ

ଖଇରା,୧୨।୭-ଏଥର ଧାନ ବିହନ ଯୋଗାଣ ବିଳମ୍ବିତ ହୋଇଥିବା ଯୋଗୁ ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲା ଖଇରା ବ୍ଲକରେ ଖରିଫ ଚାଷ କାର୍ଯ୍ୟ ଆଗେଇ ପାରୁନାହିଁ। ଖଇରା ବ୍ଲକର ୧୪ ସେବା ସମବାୟ ସମିତି ଓ ୨ଘରୋଇ ଏଜେନ୍ସି ମାଧ୍ୟମରେ ଦିଆଯାଇଥିବା ବିହନ ସମୁଦ୍ରକୁ ଶଙ୍ଖେ ଭଳି ହୋଇଛି।

କାନ୍ଥ ପଡ଼ି ଛାତ୍ରୀ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣା: ରାଜ୍ୟ ଶିଶୁ ସୁରକ୍ଷା ଅଧିକାର ଆୟୋଗ ପକ୍ଷରୁ ତଦନ୍ତ

ବାସୁଦେବପୁର,୧୧।୭(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ଭଦ୍ରକ ଜିଲା ବାସୁଦେବପୁର ବ୍ଲକ ବିନାୟକପୁର ପ୍ରାଥମିକ ବିଦ୍ୟାଳୟ ନିକଟରେ ଥିବା ଏକ ପରିତ୍ୟକ୍ତ ପୁରୁଣା ମାଟିଘର କାନ୍ଥ ଭୁଶୁଡ଼ି ପଡ଼ିବାରୁ ମଙ୍ଗଳବାର ତୃତୀୟ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରୀ ମାନସୀ ମଳିକଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଥିଲା। ଅନ୍ୟ ୩ ଛାତ୍ର ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଥିଲେ।