ବାଲେଶ୍ୱର

ଜନଜାଗରଣ ମଞ୍ଚ ପକ୍ଷରୁ ବୃକ୍ଷରୋପଣ

ଜନଜାଗରଣ ମଞ୍ଚ ପକ୍ଷରୁ ବୃକ୍ଷରୋପଣ

ଖଇରା,୧୯।୮(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ଖଇରାସ୍ଥିତ ଜନଜାଗଣ ମଞ୍ଚ ପକ୍ଷରୁ ସ୍ବାଧିନତା ଦିବସ ପାଳନ ଅବସରରେ ବୃକ୍ଷରୋପଣ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି। ମଞ୍ଚ ସଭାପତି ଉମେଶ ଚନ୍ଦ୍ର ନାୟକ, ସମ୍ପାଦକ ଉମେଶ ଚନ୍ଦ୍ର ନାୟକଙ୍କ ତତ୍ତ୍ୱାବଧାନରେ ସଦସ୍ୟମାନେ ବଣପାରିଆ ପ୍ରାଥମିକ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ୨୦ରୁ ଊର୍ଦ୍ଧ୍ୱ ଗଛ ଲଗାଇଥିଲେ।  

ପାଗଳ ଷଣ୍ଢ ଆତଙ୍କ:  ୧୩ରୁ ଊର୍ଦ୍ଧ୍ୱ ଗୋରୁଙ୍କ ସମେତ ଗ୍ରାମବାସୀ ଆହତ

ପାଗଳ ଷଣ୍ଢ ଆତଙ୍କ: ୧୩ରୁ ଊର୍ଦ୍ଧ୍ୱ ଗୋରୁଙ୍କ ସମେତ ଗ୍ରାମବାସୀ ଆହତ

ଜଳେଶ୍ୱର,୧୯।୮(ସ୍ବ.ପ୍ର.)-ଜଳେଶ୍ୱର ବ୍ଲକ ଗୋପୀମହୋନପୁର ପଞ୍ଚାୟତ ସରସିଦା ଗ୍ରାମରେ ଏକ ପାଗଳ ଷଣ୍ଢ ଆତଙ୍କ ଖେଳାଇଛି। ଆକ୍ରମଣରେ ୧୩ରୁ ଊର୍ଦ୍ଧ୍ୱ ଗୋରୁଙ୍କ ସମେତ ବହୁ ଗ୍ରାମବାସୀ ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି। ଗ୍ରାମର ଦାମୋଦର ଗୋଚ୍ଛାୟତଙ୍କ ୧୦ ବର୍ଷର ଝିଅ ଝିଲ୍ଲୀ ଷଣ୍ଢ ଆକ୍ରମଣରେ ଗୁରୁତର ହୋଇପଡିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କୁ ପ୍ରଥମେ ଜଳେଶ୍ୱର ଜି.କେ ଭଟ୍ଟର ହସପିଟାଲକୁ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ନିଆଯାଇଥିଲା। ସେଠାରେ ଅବସ୍ଥା ସଙ୍କଟାପନ୍ନ ହେବାରୁ ତାଙ୍କୁ ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲା ମୁଖ୍ୟ ଚିକିତ୍ସାଳୟକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତରିତ କରାଯାଇଛି। ଗ୍ରାମବାସୀ ଏ ବିଷୟରେ ସରପଞ୍ଚ ରବୀନ୍ଦ୍ର ଜେନା ଓ ବିଜୁ ଯୁବବାହିନୀ ସଂଯୋଜକ ମାନସ ରଞ୍ଜନ ଧଳଙ୍କୁ ଜଣାଇବା ପରେ ସେମାନେ ଜଳେଶ୍ୱର ସଂଖ୍ୟାଲଘୁ ସେଲ୍‌ ସଭାପତି ମୀର ଆବାସ ଅଲ୍ଲୀଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଜଳେଶ୍ୱର ଜଙ୍ଗଲ ବିଭାଗ, ଦମକଳ ବାହିନୀ, ତହସିଲଦାରଙ୍କୁ ଖବର ଦେଇଥିଲେ। ହେଲେ କିଛି ସୁଫଳ ମିଳି ନ ଥିଲା।

ପଦବୀକୁ ପ୍ରତ୍ୟାଖାନ କଲେ ଛାତ୍ରନେତା

ପଦବୀକୁ ପ୍ରତ୍ୟାଖାନ କଲେ ଛାତ୍ରନେତା

ବାରିପଦା ଅଫିସ,୧୯।୮: ମୟୂରଭଞ୍ଜ ଜିଲା ଛାତ୍ର ବିଜେଡିର ସମ୍ପ୍ରସାରଣ ହୋଇଥିବା ଶନିବାର ଜିଲା ସଭାପତି ଅଭୟ ସିଂହ ଏକ ପ୍ରେସ ରିଲିଜ ମାଧ୍ୟମରେ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ। ଏହାର ଦିନକ ନ ପୁରୁଣୁ ଛାତ୍ର ନେତାମାନେ ନିଜର ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟତା ପ୍ରକାଶ କରିବା ସହିତ ପଦବୀକୁ ପ୍ରତ୍ୟାଖ୍ୟାନ କରିଥିବା ଗଣମାଧ୍ୟମକୁ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି। 

ନେସ୍କୋ ୟୁଟିଲିଟି ପକ୍ଷରୁ ରକ୍ତଦାନ ଶିବିର

ନେସ୍କୋ ୟୁଟିଲିଟି ପକ୍ଷରୁ ରକ୍ତଦାନ ଶିବିର

ଭଦ୍ରକ ଅଫିସ,୧୯।୮: ଭଦ୍ରକ ଜିଲା ରାଜଘାଟ ନିକଟରେ ଥିବା ପାଓ୍ବାର ହାଉସ୍‌ ପ୍ରାଙ୍ଗଣରେ ନେସ୍କୋ ୟୁଟିଲିଟି ପକ୍ଷରୁ ରବିବାର ଏକ ରକ୍ତଦାନ ଶିବିର ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି। 

କାଗଜରେ ସୀମିତ ଆଦିବାସୀଙ୍କ ବିକାଶ

କାଗଜରେ ସୀମିତ ଆଦିବାସୀଙ୍କ ବିକାଶ

କେନ୍ଦୁଝର, ୧୯ା୮ (ସ୍ବ.ପ୍ର): କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲାର ପୁରାତନ ଜନଜାତି ଜୁଆଙ୍ଗଙ୍କ ବିକାଶ ହୋଇପାରୁନି। ସେମାନେ ସରକାରୀ ସୁବିଧା ସୁଯୋଗ ପାଇ ପାରୁନାହାନ୍ତି। ବିଭିନ୍ନ ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ବିଭିନ୍ନ ଯୋଜନାରେ ବହୁ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହେଉଛି।

ରୋଗ ଛଡ଼ାଇନେଲା ଖୁସି

ରୋଗ ଛଡ଼ାଇନେଲା ଖୁସି

କେନ୍ଦୁଝର, ୧୮ା୮ (ସ୍ବ.ପ୍ର.): ଚିକିତ୍ସା ସହାୟତା ସହ ଭତ୍ତା ମିଳୁ ନ ଥିବାରୁ ବାଂଶପାଳ ବ୍ଲକ ଗୋନାସିକା ପଞ୍ଚାୟତ ଜନ୍ତାରୀ ଗ୍ରାମର ଜଣେ ଜୁଆଙ୍ଗ ଯୁବତୀ କଷ୍ଟ ଯନ୍ତ୍ରଣାରେ ଦିନ କାଟୁଛନ୍ତି। ସେ ହେଲେ ଦୂର ଜୁଆଙ୍ଗ। 

ବେଆଇନ ମଦଭାଟି ଠ। ବ

ବେଆଇନ ମଦଭାଟି ଠ। ବ

କେନ୍ଦୁଝର, ୧୯ା୮(ସ୍ବ.ପ୍ର): ସଦର ଥାନା ପୋଲିସ ଶୁଆକାଠି ଗନ୍ଧମାର୍ଦ୍ଦନ ଖଣି ଅଞ୍ଚଳ ହିଲଟପରେ ବେଆଇନ ଭାବେ ମଦ ଭାଟି ଚଲୁଥିଲା। ଶନିବାର ପୋଲିସ ଚଢ଼ାଉ କରି ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି। 

ନିଶା ବଳୟରେ ଯୋଡ଼ା

ନିଶା ବଳୟରେ ଯୋଡ଼ା

ଯୋଡ଼ା,୧୯।୮(ଡି.ଏନ.ଏ.): କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲା ଯୋଡ଼ା ଉପତ୍ୟକାରେ ନିଶା କାରବାର ଅହେତୁକ ଭାବେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି। ସହର ନିଶା ବଳୟରେ ରହିଛି ା ଯୋଡ଼ା ସହରରେ ଗଞ୍ଜେଇ, ପ୍ଲାଜମୋଟାବଲେଟ, କୋରେକ୍ସ, ଏନ-ଟେନ, ଡେଣ୍ଡ୍ରାଇଟ ଏପରିକି ମାରାମତ୍କ ହେରୋଇନ ପୁଡିଆ ଚୋରାରେ ବିକ୍ରି ହେଉଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହେଉଛି।

ଋଣ ଦବା ନଁ।ରେ ଠକେଇ: ଫିଲ୍ଡ ଅଫିସର ଅଟକ

ଋଣ ଦବା ନଁ।ରେ ଠକେଇ: ଫିଲ୍ଡ ଅଫିସର ଅଟକ

ତିହିଡ଼ି,୧୯।୮(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ଭଦ୍ରକ ଜିଲା ତିହିଡ଼ି କଲେଜ ଛକ ନିକଟରେ ଏକ ଘରୋଇ କମ୍ପାନୀର ଫିଲ୍ଡ ଅଫିସର ମହିଳା ଗୋଷ୍ଠୀଙ୍କୁ ଋଣ ଦେବା ନଁ।ରେ ଠକିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ମହିଳା ଗୋଷ୍ଠୀ ପକ୍ଷରୁ ତହିଡ଼ି ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ ହେବା ପରେ ପୋଲିସ ଏକ ମାମଲା (ନଂ.୨୭୩/୧୮) ରୁଜୁ କରି ସେହି କମ୍ପାନୀର ଫିଲ୍ଡ ଅଫିସରଙ୍କୁ ଶନିବାର ଥାନାରେ ଅଟକ ରଖି ପଚରାଉଚରା କରୁଛି। 

ସ୍ବାମୀ ଆକ୍ରମଣରେ ସ୍ତ୍ରୀ ଗୁରୁତର

ସ୍ବାମୀ ଆକ୍ରମଣରେ ସ୍ତ୍ରୀ ଗୁରୁତର

ଭଦ୍ରକ ଅଫିସ,୧୯।୮-ଭଦ୍ରକ ଜିଲା ଗ୍ରାମାଞ୍ଚଳ ଥାନା ଅଧୀନ ରାନ୍ଦିଆ ଫିସେରିବନ୍ଧ ସାହିରେ ସ୍ବାମୀ ଆକ୍ରମଣରେ ସ୍ତ୍ରୀ ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି। ଆହତ ମହିଳା ଭଦ୍ରକ ଜିଲା ମୁଖ୍ୟ ଚିକିତ୍ସାଳୟରେ ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇଛନ୍ତି। 

ଉଦ୍ଧାର ଭଉଣୀ, ଭାଇ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କୁ ହସ୍ତାନ୍ତର: ୪ ଗିରଫ

ଉଦ୍ଧାର ଭଉଣୀ, ଭାଇ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କୁ ହସ୍ତାନ୍ତର: ୪ ଗିରଫ

ଭଦ୍ରକ ଅଫିସ,୧୯।୮- ଭଦ୍ରକ ପୁରୁଣାବଜାର ଡାକଚୁକିଆ ମହଲା ଅଞ୍ଚଳରୁ ନିଖୋଜ ଥିବା ୨ଭଉଣୀ, ଭାଇଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର ପରେ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କୁ ହସ୍ତାନ୍ତର କରାଯାଇଛି। ପୁରୁଣାବଜାର ପୋଲିସ ମତୋରୁ ୨ଭଉଣୀ ଭାଇ ଏବଂ ୫ କେଳା ସମ୍ପ୍ରଦାୟର ଲୋକଙ୍କୁ ପୁରୁଣାବଜାର ଥାନାକୁ ନେଇଥିଲା। 

ଅଣଛାତ୍ରଙ୍କ ମାଡ଼ରେ ଛାତ୍ର ଗୁରୁତର: ୩ ଗିରଫ

ଅଣଛାତ୍ରଙ୍କ ମାଡ଼ରେ ଛାତ୍ର ଗୁରୁତର: ୩ ଗିରଫ

ଚାନ୍ଦବାଲି,୧୯।୮(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ଶନିବାର ପୂର୍ବାହ୍ନରେ ଚାନ୍ଦବାଲି କଲେଜ ନିକଟରେ ଅଣଛାତ୍ରଙ୍କ ଦାଦାଗିରି ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। କଲେଜ ବାହାରେ କେତେକ ଅଣଛାତ୍ର ଯୁକ୍ତ ୩ ଦ୍ୱିତୀୟବର୍ଷର ବାଣିଜ୍ୟ ଛାତ୍ର ସୁଜିତ୍‌ କୁମାର ମଲ୍ଲିକଙ୍କୁ ମାଡ଼ ମାରି ଗୁରୁତର ଆହତ କରିଥିବା ନେଇ ଚାନ୍ଦବାଲି ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। 

କୁଅରେ ପଡି ୨ ନାବାଳିକା ମୃତ

କୁଅରେ ପଡି ୨ ନାବାଳିକା ମୃତ

ବାରିପଦା ଅଫିସ,୧୯।୮- ତିରିଂ ଥାନା ଅଧୀନ ଭାଲୁଗଡା ଗ୍ରାମର ୨ ନାବାଳିକା  ଶନିବାର ସକାଳେ ସ୍କୁଲରୁ  ଘରକୁ ଫେରିବା ବାଟରେ ଏକ କୂଅକୁ ଗାଧୋଇବାକୁ ଯାଇଥିବା ବେଳେ ବୁଡି ଯାଇଛନ୍ତି।

ଫୁଟବଲ  ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟ ଉଦ୍‌ଯାପିତ

ଫୁଟବଲ ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟ ଉଦ୍‌ଯାପିତ

ଭଞ୍ଜକିଆ,୧୯।୮- ମୟୂରଭଞ୍ଜ ଜିଲା ରରୁଆଁ ବ୍ଲକ ଅଧୀନ ଭଞ୍ଜକିଆ ଜୟଦୁର୍ଗା ଆଥଲେଟିକ ଆସୋସିଏସନ ଆନୁକୂଲ୍ୟରେ ଆୟୋଜିତ ୩୦ତମ ଫୁଟବଲ ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟ ସ୍ଥାନୀୟ ମିନି ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଶନିବାର ଉଦ୍‌ଯାପିତ ହୋଇଯାଇଛି ।

ମୋରଡାରେ ବ୍ୟାପୁଛି ଝାଡାବାନ୍ତି

ମୋରଡାରେ ବ୍ୟାପୁଛି ଝାଡାବାନ୍ତି

ମୋରଡା,୧୯।୮-  ମୋରଡା ବ୍ଲକ  ଖୁଣ୍ଟାପାଳ ଉଚ୍ଚାସାହି ଗ୍ରାମରେ  ଝାଡାବାନ୍ତିରେ ୨୬ ଜଣ ଆକ୍ରାନ୍ତ ହୋଇଛନ୍ତି।  ପ୍ରତିଦିନ ରୋଗୀ ସଂଖ୍ୟା ବଢୁଥିବାରୁ ଗଁାରେ ଭୟର ବାତାବରଣ ଖେଳିଯାଇଛି। ଖବର ପାଇ ବାରିପଦା ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟକେନ୍ଦ୍ର ଓ କିଶାନତାଣ୍ଡି  ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟକେନ୍ଦ୍ରର ଟିମ୍‌ ଗଁାରେ ପହଞ୍ଚତ୍ ରୋଗୀଙ୍କୁ ମାଗଣା ଔଷଧ ଦେବା ସହ ପୋଖରୀରେ ବ୍ଲିଚଂ ପାଉଡର  ପକାଇବାର ବ୍ୟବସ୍ଥା କରିଛନ୍ତି। 

ପ୍ରଶାସନ କଲାନି, ଯୁବକ କଲେ ରାସ୍ତା ମରାମତି

ପ୍ରଶାସନ କଲାନି, ଯୁବକ କଲେ ରାସ୍ତା ମରାମତି

ବାରିପଦା ଅଫିସ,୧୯।୮- ବାରିପଦା ସହରର ମୁଖ୍ୟ ରାସ୍ତା ତଥା ଭଞ୍ଜପୁର ଠାରୁ ମୁର୍ଗାବାଡି ଗୋଲେଇକୁ ଯୋଗଯୋଗ କରୁଥିବା ରାସ୍ତାର ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନ ଖାଲଖମାରେ ଭତ୍ତି ହୋଇଯାଇଛି। ପ୍ରତିଦିନ ଛୋଟମୋଟ ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟୁଥିବା ସତ୍ତ୍ୱେ  ଏହି ରାସ୍ତା ମରାମତି କରାଯାଉ ନାହିଁ।  

  ରାସ୍ତାରେ ଧାନ ଗଛ ରୋଇ ପ୍ରତିବାଦ

ରାସ୍ତାରେ ଧାନ ଗଛ ରୋଇ ପ୍ରତିବାଦ

ବିଶୋଇ,୧୯।୮ : କେନ୍ଦ୍ର ସରକାରଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଚଳିତ ସ୍ବଚ୍ଛ ଭାରତ ମିଶନ  ବିଶୋଇରେ  ଦିଗହରା ହେବାକୁ ବସିଛି ।   ସ୍ଥାନୀୟ ବିଶୋଇ ବଜାର ଛକଠାରେ ଆବର୍ଜନା ପକାଇବା ନିମନ୍ତେ କୌଣସି ଡଷ୍ଟବିନର ବ୍ୟବସ୍ଥା କରାଯାଇ ନ ଥିବାରୁ   ରାସ୍ତା ପାର୍ଶ୍ୱରେ ଆବର୍ଜନା ଜମା ହୋଇ ପୁତିଗନ୍ଧମୟ ପରିବେଶ ସୃଷ୍ଟି ହେଉଛି। 

ପଞ୍ଚାୟତ ସମିତି ବୈଠକକୁ ବିରୋଧ

ପଞ୍ଚାୟତ ସମିତି ବୈଠକକୁ ବିରୋଧ

ବାଲେଶ୍ୱର ଅଫିସ,୧୯।୮-ବାଲେଶ୍ୱର ସଦର ପଞ୍ଚାୟତ ସମିତି ବୈଠକ ଶନିବାର ସଦର ବ୍ଲକ ପରିସରରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବା ପୂର୍ବରୁ ଭାଜପା ସମର୍ଥତ୍ତ ସମିତିସଭ୍ୟ ଏବଂ ସରପଞ୍ଚ ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ ଏହାକୁ ବିରୋଧ କରିଥିଲେ। ଫଳରେ  ବିବାଦ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା।

ବନ ବିଭାଗ, ଭିଜିଲାନ୍ସର ମିଳିତ ଚଢ଼ାଉ: ମୂଲ୍ୟବାନ କାଠ ଜବତ୍‌, ଜଣେ ଗିରଫ

ବନ ବିଭାଗ, ଭିଜିଲାନ୍ସର ମିଳିତ ଚଢ଼ାଉ: ମୂଲ୍ୟବାନ କାଠ ଜବତ୍‌, ଜଣେ ଗିରଫ

ସଜନାଗଡ଼, ୧୯ା୮(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲା ନୀଳଗିରି ବନବିଭାଗ ଓ ଭିଜିଲାନ୍ସ ପକ୍ଷରୁ ଶନିବାର ମିଳିତ ଚଢ଼ାଉ କରାଯାଇ ୨ ଗାଡ଼ି ସହ ମୂଲ୍ୟବାନ କାଠ ଜବତ  କରାଯାଇଛି। ଏଥିରେ ସମ୍ପୃକ୍ତ ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି। 

ମ୍ୟୁନିସିପାଲିଟି ସଫେଇ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ଅବହେଳା

ମ୍ୟୁନିସିପାଲିଟି ସଫେଇ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ଅବହେଳା

ବାଲେଶ୍ୱର ଅଫିସ, ୧୯।୮-ବାଲେଶ୍ୱର ମ୍ୟୁନିସିପାଲିଟିରେ କାର୍ଯ୍ୟରତ ସଫେଇ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ଟଙ୍କାକୁ ହଡ଼ପ କରାଯାଉଥିବା ନେଇ ବାଲେଶ୍ୱର ଏମ୍‌ପି ରବୀନ୍ଦ୍ର୍ର କୁମାର ଜେନା ଓ ଜିଲାପାଳ ରମେଶ ଚନ୍ଦ୍ର ରାଉତଙ୍କ ଠାରେ ଲିଖିତ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। 

ସମୁଦ୍ରରେ ଭାସିଯାଇ ବଙ୍ଗୀୟ ପର୍ଯ୍ୟଟକଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ

ସମୁଦ୍ରରେ ଭାସିଯାଇ ବଙ୍ଗୀୟ ପର୍ଯ୍ୟଟକଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ

ଭୋଗରାଇ, ୧୮।୮(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲା ଭୋଗରାଇ ଉଦୟପୁର ବେଳାଭୂମିରୁ ଜଣେ ବଙ୍ଗୀୟ ପର୍ଯ୍ୟଟକଙ୍କୁ ଶନିବାର ପୂର୍ବାହ୍ନରେ ଅଚେତ୍‌୍‌ ଅବସ୍ଥାରେ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଥିଲା। ତାଙ୍କୁ ତୁରନ୍ତ ଦୀଘା ଜେନେରାଲ ହସ୍‌ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା। 

ଉଦ୍ଧାର କରିବାକୁ ଯାଇ ଭାସିଗଲେ ଯୁବକ

ଉଦ୍ଧାର କରିବାକୁ ଯାଇ ଭାସିଗଲେ ଯୁବକ

ପଦ୍ମପୁର,୧୮।୮(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ଭଦ୍ରକ ବ୍ଲକ ଅଧୀନ ସାହାଡ଼ା ପଞ୍ଚାୟତ ହରିପୁର ଅଞ୍ଚଳର ଜଣେ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରିବାକୁ ଯାଇ ଯୁବକ ନଦୀରେ ଭାସିଯାଇ ମୃତ୍ୟୁବରଣ କରିଛନ୍ତି। 

ପୋଲିସକୁ ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର: ଜଣେ ଗିରଫ

ପୋଲିସକୁ ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର: ଜଣେ ଗିରଫ

ଧାମନଗର,୧୮।୮(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ପୋଲିସକୁ ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର କରିବା ଅଭିଯୋଗରେ ଧାମନଗର ବ୍ଲକ ଧୂଷୁରୀ ଥାନା ପୋଲିସ ସାହାସପୁର ଗ୍ରାମର ସୂର୍ଯ୍ୟକାନ୍ତ ମହାଳିକଙ୍କୁ ଶନିବାର ଗିରଫ କରିଛି। 

କାଠ ଜବତ, ୫ ଗିରଫ

କାଠ ଜବତ, ୫ ଗିରଫ

ବଡ଼ବିଲ, ୧୮।୮(ସ.ପ୍ର.): ବଡ଼ବିଲ ପିଏଚଡ଼ି ଅଞ୍ଚଳରେ ବନ ଓ ପୋଲିସ ବିଭାଗର ମିଳିତ ଚଢ଼ାଉ କରାଯାଇଥିଲା। ଏଥିରେ ୫୦ ହଜାରରୁ ଊର୍ଦ୍ଧ୍ୱ ଟଙ୍କାର କାଠ ଜବତ ବେହାସହ ୫ ଗିରଫ ହୋଇଛନ୍ତି।