ବାଲେଶ୍ୱର

ଉଦଘାଟିତ ହେଲା ଚୈତ୍ର ପର୍ବ-୨୦୧୯

ଉଦଘାଟିତ ହେଲା ଚୈତ୍ର ପର୍ବ-୨୦୧୯

ବାରିପଦା ଅଫିସ,୧୩।୪: ମୟୁରଭଞ୍ଜ ଜିଲ୍ଲାର ଗଣପର୍ବ ଚୈତ୍ର ପର୍ବ-୨୦୧୯ ବାରିପଦା ଛଉ ପଡିଆ ସ୍ଥିତ ମଞ୍ଚରେ ଶୁକ୍ରବାର ଉଦଘାଟିତ ହୋଇଯାଇଛି। 

ଇସ୍ପାତ କାରଖାନାର ସ୍ବପ୍ନ ଦେଖାଇଲେ ଅମିତ ଶାହ

ଇସ୍ପାତ କାରଖାନାର ସ୍ବପ୍ନ ଦେଖାଇଲେ ଅମିତ ଶାହ

କେନ୍ଦୁଝର, ୧୩।୪(ସ୍ବ.ପ୍ର./ଡି.ଏନ.ଏ.): ଭାଜପା କ୍ଷମତାକୁ ଆସିଲେ ଏଠାରେ ଇସ୍ପାତ କାରଖାନା ପ୍ରତିଷ୍ଠା ସହ ମେଡିକାଲ କଲେଜ ସ୍ଥାପନ ହେବ। କେନ୍ଦୁପତ୍ରରୁ ଜିଏସ୍‌ଟି ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଛାଡ଼ ଓ  ବନଜାତ ଦ୍ରବ୍ୟ ସର୍ବନିମ୍ନ ସହାୟକ ମୂଲ୍ୟ ସ୍ଥିର କରାଯିବ। 

ସ୍କୁଲ ସଂଯୋଜକ ସଂଘର ଦାବିପତ୍ର

ସ୍କୁଲ ସଂଯୋଜକ ସଂଘର ଦାବିପତ୍ର

ଭଦ୍ରକ ଅଫିସ, ୧୩ା୪- ଶୁକ୍ରବାର କେନ୍ଦ୍ର ଓ ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କ ଅଧୀନରେ କାର୍ଯ୍ୟରତ  ଚୁକ୍ତିଭିତ୍ତିକ କମ୍ପ୍ୟୁଟର ସଂଯୋଜକ ମାନଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ଜିଲାପାଳ ଜ୍ଞାନରଞ୍ଜନ ଦାସ ଓ ଜିଲା ଶିକ୍ଷାଧିକାରୀ ସଂଗ୍ରାମ ସାହୁଙ୍କୁ ଏକ ଲିଖିତ ଦାବିପତ୍ର ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଛି।

ନୂଆରୂପ ନେଉଛି ମହୋତ୍ସବ: ଆଜି ଶ୍ରୀରାମ ନବମୀ

ନୂଆରୂପ ନେଉଛି ମହୋତ୍ସବ: ଆଜି ଶ୍ରୀରାମ ନବମୀ

ଭଦ୍ରକ ଅଫିସ, ୧୩ା୪- ଭଦ୍ରକ ସହରରେ ଶ୍ରୀରାମ ନବମୀ ଏକ ଗଣପର୍ବ ଭାବେ ପରିଚିତ। ସାରା ଓଡିଶାର କୋଣ ଅନୁକୋଣରୁ ଭକ୍ତମାନେ ଆସି ଏହି ପର୍ବରେ ସାମିଲ ହେଇଥାନ୍ତି। ଶନିବାର ଶ୍ରୀରାମ ନବମୀ ଉପଲକ୍ଷେ ନଗର ସଂକୀର୍ତ୍ତନ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ। 

ବଡ଼ସାହି ବ୍ଳକ ଗସ୍ତରେ ନବଜ୍ୟୋତି: ସଭାରେ ନ ଥିଲେ ପୁରୁଖା କର୍ମୀ

ବଡ଼ସାହି ବ୍ଳକ ଗସ୍ତରେ ନବଜ୍ୟୋତି: ସଭାରେ ନ ଥିଲେ ପୁରୁଖା କର୍ମୀ

ବଡ଼ସାହି,୧୩ା୪(ସ୍ବ.ପ୍ର.)-ବାଲେଶ୍ୱର ଲୋକସଭା ଆସନ ଅଧିନରେ ଥିବା ମୟୂରଭଞ୍ଜ ଜିଲା ବଡ଼ସାହି ନିର୍ବାଚନ ମଣ୍ଡଳୀକୁ କଂଗ୍ରେସର ଲୋକସଭା ପ୍ରାର୍ଥୀ ନବଜ୍ୟୋତି ପଟ୍ଟନାୟକ ଶୁକ୍ରବାର ଗସ୍ତରେ ଆସି ଫେରିଯାଇଛନ୍ତି ା

ପ୍ରଚାର ଲାଗି ରଣନୀତି, ଛକାପଞ୍ଝା: ପ୍ରଥମ ଦିନରେ ସରୋଜିନୀ, ରାଜକିଶୋରଙ୍କ ଲାଗି ପ୍ରଚାର କଲେ  ଦେବାଶିଷ

ପ୍ରଚାର ଲାଗି ରଣନୀତି, ଛକାପଞ୍ଝା: ପ୍ରଥମ ଦିନରେ ସରୋଜିନୀ, ରାଜକିଶୋରଙ୍କ ଲାଗି ପ୍ରଚାର କଲେ ଦେବାଶିଷ

ବାରିପଦା ଅଫିସ,୧୩ା୪- ପ୍ରାର୍ଥତ୍ପତ୍ର ପ୍ରତ୍ୟାହାର ଶେଷ ହେବା ପରେ ବିଭିନ୍ନ ଦଳର ପ୍ରାର୍ଥୀ ଗାଁମୁହାଁ ହୋଇ ପ୍ରଚାର ଚଳାଇବାକୁ ରଣନୀତି ପ୍ରାୟ ଚୂଡାନ୍ତ କରିସାରିଛନ୍ତି। ପ୍ରମୁଖ ଦଳରେ ଆଶାୟୀ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ଅଧିକ ରହିବା ଏବଂ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଚୟନକୁ ନେଇ ଅସନ୍ତୋଷ ଓ ଦଳ ଅଦଳବଦଳ ସ୍ଥିତି ପ୍ରାୟ ସବୁ ଦଳକୁ ଅଡୁଆରେ ପକାଇଥିଲା। 

ବାରିପଦାରେ ଶକ୍ତି ପ୍ରଦର୍ଶନ କଲା ଭାଜପା

ବାରିପଦାରେ ଶକ୍ତି ପ୍ରଦର୍ଶନ କଲା ଭାଜପା

ବାରିପଦା ଅଫିସ,୧୩।୪- ମୟୂରଭଞ୍ଜ ଜିଲାର ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ଶୁକ୍ରବାର ଭାଜପା ପ୍ରଚାରସଭା ଆୟୋଜନ କରି ଶକ୍ତି ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଛି।  ଜିଲାର ଉଦଳା, ରାଇରଙ୍ଗପୁର, ସାରସକଣା ଓ ବାରିପଦା ନିର୍ବାଚନ ମଣ୍ଡଳୀରେ  ପ୍ରଚାର ସଭା ହୋଇଥିଲା। 

ଭୁଜାଲି ମାଡ଼ କରି ଟଙ୍କା ବ୍ୟାଗ୍‌ ଲୁଟ୍‌ ଘଟଣା:  ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ୫ ବର୍ଷ ଜେଲଦଣ୍ଡ

ଭୁଜାଲି ମାଡ଼ କରି ଟଙ୍କା ବ୍ୟାଗ୍‌ ଲୁଟ୍‌ ଘଟଣା: ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ୫ ବର୍ଷ ଜେଲଦଣ୍ଡ

ବାରିପଦା ଅଫିସ,୧୩ା୪- ଜଣେ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କୁ ମରଣାନ୍ତକ ଆକ୍ରମଣ କରି ଟଙ୍କା ବ୍ୟାଗ୍‌  ଲୁଟ୍‌ ଘଟଣା ସଂକ୍ରାନ୍ତ ମାମଲାର ବିଚାର କରି ମୟୂରଭଞ୍ଜ  ଜିଲା ବାରିପଦାସ୍ଥିତ ଅତିରିକ୍ତ ଜିଲା ଦୌରାଜଜ୍‌(୧) ଡ. ଭି. ସୁଜାଥା ଶୁକ୍ରବାର ବାଙ୍ଗିରିପୋଷି ଥାନା ନୂଆ ଗାଁର ଦଶରଥ ନାଏକଙ୍କୁ ୫ ବର୍ଷ ଜେଲଦଣ୍ଡ ସହ ୨ ହଜାର ଟଙ୍କା ଜରିମାନା କରିଛନ୍ତି।

ସିମୁଳିଆ ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନମଣ୍ଡଳୀ: ମଇଦାନରେ ୫ ପ୍ରାର୍ଥୀ, ବିକାଶ ପ୍ରତି ଅବହେଳା ମୁଖ୍ୟ ପ୍ରସଙ୍ଗ

ସିମୁଳିଆ ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନମଣ୍ଡଳୀ: ମଇଦାନରେ ୫ ପ୍ରାର୍ଥୀ, ବିକାଶ ପ୍ରତି ଅବହେଳା ମୁଖ୍ୟ ପ୍ରସଙ୍ଗ

ସିମୁଳିଆ, ୧୩ା୪-ପ୍ରାର୍ଥତ୍ପତ୍ର ପ୍ରତ୍ୟାହାର ପରେ ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲା ସିମୁଳିଆ -ଖଇରା ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନମଣ୍ଡଳୀରେ ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତାର ଚିତ୍ର ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇଛି। ନିର୍ବାଚନ ମଇଦାନରେ ୫ଜଣ ପ୍ରାର୍ଥୀ ରହିଛନ୍ତି। 

କାର୍‌ ଧକ୍କାରେ ଫ୍ଲାଇଂ ସ୍କ୍ବାଡ଼ କନଷ୍ଟେବଳ ଗୁରୁତର

ବାଲେଶ୍ୱର ଅଫିସ, ୧୩।୪-ବାଲେଶ୍ୱର ଶିଳ୍ପାଞ୍ଚଳ ଥାନା ୧୬ନମ୍ବର ଜାତୀୟ ରାଜପଥ ରେମୁଣା ଗୋଲେଇ ବ୍ରିଜ୍‌ ଉପରେ ଶୁକ୍ରବାର ରେମୁଣା ବିଡ଼ିଓ ଆଶୀର୍ବାଦ ପରିଡ଼ାଙ୍କ ତତ୍ତ୍ୱାବଧାନରେ ଫ୍ଲାଇଂ ସ୍କ୍ବାଡ଼ରେ ୭ଜଣିଆ ପୋଲିସ ଟିମ୍‌ ଯାଞ୍ଚ କରୁଥିବା ବେଳେ ଏକ କାର୍‌ (ନଂ.ଓଡ଼ି୦୫ଆର୍‌-୯୫୯୯) ଧକ୍କା ଦେଇଥିଲା।

ସର୍ଜରୀ ଓ୍ବାର୍ଡରେ ଥଣ୍ଡା ପାନୀୟଜଳ କେନ୍ଦ୍ର ଅଚଳ

ସର୍ଜରୀ ଓ୍ବାର୍ଡରେ ଥଣ୍ଡା ପାନୀୟଜଳ କେନ୍ଦ୍ର ଅଚଳ

ବାଲେଶ୍ୱର ଅଫିସ, ୧୩।୪-ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲା ମୁଖ୍ୟଚିକିତ୍ସାଳୟ ଭିତରେ ଥିବା ଅସ୍ଥିଶଲ୍ୟ ବିଭାଗ ୱାର୍ଡ଼ ନିକଟସ୍ଥ ବିଶୁଦ୍ଧ ଥଣ୍ଡା ପାନୀୟଜଳ କେନ୍ଦ୍ର ଦୀର୍ଘଦିନ ହେଲା ଅଚଳ ହୋଇପଡ଼ିଛି। ଉକ୍ତ ୱାର୍ଡ଼ର ଶତାଧିକ ରୋଗୀ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ସମ୍ପର୍କୀୟ ଗରମ ଦିନରେ ନାହଁି ନ ଥିବା ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଛନ୍ତି। 

ରାଜ୍ୟର ୩ ଲୋକ ସଭା ଆସନରେ ତୃଣମୂଳ କଂଗ୍ରେସ ପ୍ରାର୍ଥୀ

ରାଜ୍ୟର ୩ ଲୋକ ସଭା ଆସନରେ ତୃଣମୂଳ କଂଗ୍ରେସ ପ୍ରାର୍ଥୀ

ବାଲେଶ୍ୱର ଅଫିସ,୧୩।୪-ତୃଣମୂଳ କଂଗ୍ରେସର ଜିଲା ସଭାପତି ସମେତ ବିଧାନସଭା ଏବଂ ଲୋକସଭା ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ନାମ ଶୁକ୍ରବାର ଘୋଷଣା କରାଯାଇଛି। ବାଲେଶ୍ୱରସ୍ଥିତ ଏକ ଘରୋଇ ହୋଟେଲ ସମ୍ମିଳନୀ କକ୍ଷରେ ଅପରାହ୍ନରେ ଆୟୋଜିତ ଏକ ଖବରଦାତା ସମ୍ମିଳନୀରେ ଓଡ଼ିଶା ପ୍ରଭାରୀ ପ୍ରଦୀପ କୁମାର ପାତ୍ର ବିଧିବଦ୍ଧ ଭାବେ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି। 

ଚଡ଼କ ଯାତ୍ରା ପାଇଁ ଉତ୍ସବମୁଖର ମା’ ସୁନାମୁହିଁ ପୀଠ

ଚଡ଼କ ଯାତ୍ରା ପାଇଁ ଉତ୍ସବମୁଖର ମା’ ସୁନାମୁହିଁ ପୀଠ

ଭଣ୍ଡାରିପୋଖରୀ, ୧୨।୪(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)- ପଣା ସଂକ୍ରାନ୍ତି ପାଇଁ ଉତ୍ସବମୁଖର ପରିବେଶ। ସେଥିପାଇଁ କମିଟି ସବୁ ଲାଗି ପଡିଛନ୍ତି ମା’ଙ୍କ ପର୍ବ ପାଇଁ। ପୁଣ୍ୟତୋୟା ବୈତରଣୀ ନଦୀକୂଳରେ ପୂଜା ପାଉଥିବା ପ୍ରତ୍ୟକ୍ଷ ଦେବୀ ମା’ ସୁବର୍ଣ୍ଣମୁଖୀ ସୁନାମୁହିଁ ଚଡକ ଯାତ୍ରା ପାଇଁ ଉତ୍ସବମୁଖର ହୋଇଉଠିଛି। 

ଚୁଆ ପାଣି ସାହାଭରସା

ଚୁଆ ପାଣି ସାହାଭରସା

ତେଲକୋଇ, ୧୨।୪(ଡି.ଏନ.ଏ.): ଗ୍ରୀଷ୍ମ ପ୍ରବାହ ବୃଦ୍ଧି ସାଙ୍ଗକୁ ପାନୀୟଜଳ ସମସ୍ୟା କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲା ତେଲକୋଇ ଅଞ୍ଚଳରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ନଳକୂପ ଅଚଳ ହୋଇପଡ଼ିଛି।

ବିଜେଡିର ମିଶ୍ରଣ ପର୍ବରେ ସୁଜାତା ଜେନାଙ୍କୁ ସ୍ବାଗତ

ବିଜେଡିର ମିଶ୍ରଣ ପର୍ବରେ ସୁଜାତା ଜେନାଙ୍କୁ ସ୍ବାଗତ

ଭଣ୍ଡାରିପୋଖରୀ,୧୨।୪(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଭଦ୍ରକ ଜିଲା ଭଣ୍ଡାରିପୋଖରୀ ବିଜେଡି କାର୍ଯ୍ୟାଳୟଠାରେ ଶୁକ୍ରବାର ବିଜେଡିର ମିଶ୍ରଣ ପର୍ବ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି। ଏଥିରେ ପୂର୍ବତନ ମନ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରଫୁଲ ସାମଲ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ। 

ସ୍କୁଲ ଅଟୋ-ବାଇକ୍‌ ମୁହାଁମୁହିଁ: ୬ ଗୁରୁତର, ୪ ଆହତ

ସ୍କୁଲ ଅଟୋ-ବାଇକ୍‌ ମୁହାଁମୁହିଁ: ୬ ଗୁରୁତର, ୪ ଆହତ

ରାଇରଙ୍ଗପୁର, ୧୨।୪(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ମୟୂରଭଞ୍ଜ ଜିଲା ରାଇରଙ୍ଗପୁର ଗ୍ରାମାଞ୍ଚଳ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ସାନପୋକଣା ଗ୍ରାମ ନିକଟରେ ଶୁକ୍ରବାର ପୂର୍ବାହ୍ନରେ ସ୍କୁଲ ଛାତ୍ରଙ୍କୁ ନେଇ ଯାଉଥିବା ଏକ ଅଟୋ ଓ ବାଇକ୍‌ ମଧ୍ୟରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା ହୋଇଛି।

ଭାଜପାକୁ ସୁଯୋଗ ଦିଅ, ୫ ବର୍ଷରେ ଓଡ଼ିଶା ନଂ-୧ ହେବ: ଶାହ

ଭାଜପାକୁ ସୁଯୋଗ ଦିଅ, ୫ ବର୍ଷରେ ଓଡ଼ିଶା ନଂ-୧ ହେବ: ଶାହ

କେନ୍ଦୁଝର,୧୨।୪(ସ୍ବ.ପ୍ର./ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଭାଜପା ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଅମିତ ଶାହ ଶୁକ୍ରବାର କେନ୍ଦୁଝର ଗ୍ରସ୍ତରେ ଆସି ମେଡିକାଲ କଲେଜ ପଡ଼ିଆରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ବିଜୟ ସଂକଳ୍ପ ସଭାରେ ଯୋଗ ଦେଇଛନ୍ତି।

ଦୁଇ ଶିକାରୀ ଗିରଫ, ୩ ବନ୍ଧୁକ ଜବତ

ଦୁଇ ଶିକାରୀ ଗିରଫ, ୩ ବନ୍ଧୁକ ଜବତ

ସଜନାଗଡ଼,୧୨।୪(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): କୁଲଡ଼ିହା ଅଭୟାରଣ୍ୟ ରେଞ୍ଜର ଲକ୍ଷ୍ମଣ ପ୍ରଧାନ ଓ ବନ କର୍ମଚାରୀ ଭାଲିଆପୋଷୀ ଗ୍ରାମରେ ଶୁକ୍ରବାର ଭୋର ସମୟରେ ଚଢ଼ାଉ କରି ଦୁଇଜଣ ଶିକାରୀଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛନ୍ତି। 

ଚନ୍ଦନେଶ୍ୱର ମହାଦେବଙ୍କ ମହାନୀଳ ପର୍ବ : ୪ ଲକ୍ଷ ଭକ୍ତଙ୍କ ସମାଗମ

ଚନ୍ଦନେଶ୍ୱର ମହାଦେବଙ୍କ ମହାନୀଳ ପର୍ବ : ୪ ଲକ୍ଷ ଭକ୍ତଙ୍କ ସମାଗମ

ଭୋଗରାଇ,୧୨ା୪(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲା ଭୋଗରାଇ ବ୍ଲକ ହୁଗୁଳି ଗ୍ରାମର ଜଳଯନ୍ତ୍ର ଦେବତା ଶ୍ରୀ ଶ୍ରୀ ଚନ୍ଦନେଶ୍ୱର ମହାଦେବଙ୍କ ବିଶ୍ୱପ୍ରସିଦ୍ଧ ଚଇତ ଚଡ଼କମେଳାରେ ୪ଲକ୍ଷ ଶ୍ରଦ୍ଧାଳୁଙ୍କ ସମାଗମ ହୋଇଛି।

୮ ବଖରା ଜଳିଗଲା

୮ ବଖରା ଜଳିଗଲା

ତିହିଡ଼ି,୧୨ା୪(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଭଦ୍ରକ ଜିଲା ତିହିଡି ବ୍ଲକ ଭାଟପଡ଼ା ପଞ୍ଚାୟତ ଅଧୀନ ମାଟିଆସାହି ଗ୍ରାମରେ ଗୁରୁବାର ରାତିରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ ଘଟିଛି।ଏଥିରେ ବାବୁଲା ପ୍ରଧାନ,ଅଲେଖ ସାହୁ,ସନ୍ତୋଷ ସାହୁ,ବସନ୍ତ ସାହୁ ଓ ବାପୁନ ସାହୁଙ୍କର ୮ ବଖରା ଜଳିଯାଇଛି। 

ଝୁମର ନୃତ୍ୟରେ ଝୁମିଲେ ଦର୍ଶକ

ଝୁମର ନୃତ୍ୟରେ ଝୁମିଲେ ଦର୍ଶକ

ଘଟଗାଁ, ୧୨ା୪(ଡି.ଏନ.ଏ.): କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲା ଘଟଗାଁ ମା’ ତାରିଣୀଙ୍କ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଚଇତିପର୍ବ ଗୁରୁବାର ୩ୟ ଦିବସରେ ବହୁ ଭକ୍ତଙ୍କ ସମାଗମ ହୋଇଥିଲା। ଏହି ପର୍ବ ଉପଲକ୍ଷେ ମା’ ତାରିଣୀ ପୀଠର ସାଂସ୍କୃତିକ ମଣ୍ଡପଠାରେ ସକାଳ ୯ଟାରେ ମା’ ତାରିଣୀ ନୃତ୍ୟଶିକ୍ଷାକେନ୍ଦ୍ର  ଘଟଗାଁ ଓ ୧୧ଟାରେ କେନ୍ଦୁଝର ନୃତ୍ୟ ପ୍ରଭାତ ଏକାଡେମୀ ପକ୍ଷରୁ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ନୃତ୍ୟ ପରିବେଷଣ କରାଯାଇଥିଲା। 

ପୌରପାଳିକାରେ ନାହିଁ କାଞ୍ଜିଆହୁଦା:  ରାସ୍ତାରେ ବୁଲାଗୋରୁଙ୍କ ଭିଡ଼

ପୌରପାଳିକାରେ ନାହିଁ କାଞ୍ଜିଆହୁଦା: ରାସ୍ତାରେ ବୁଲାଗୋରୁଙ୍କ ଭିଡ଼

ଭଦ୍ରକ ଅଫିସ, ୧୨।୪ - ଭଦ୍ରକ ସହରାଞ୍ଚଳରେ ବୁଲାଗୋରୁଙ୍କ ଯୋଗୁ ବିଭିନ୍ନ ସମୟରେ ଟ୍ରାଫିକ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି ହେଉଛି। ଦୁର୍ଘଟଣା ମଧ୍ୟ ଘଟୁଛି। ଭଦ୍ରକ ପୌରପାଳିକାରେ ନିଜସ୍ବ କାଞ୍ଜିଆହୁଦା ନ ଥିବାରୁ ବୁଲାଗୋରୁଙ୍କୁ ରଖିବା ସମ୍ଭବ ହେଉନାହିଁ। 

ଜୟ ଶ୍ରୀରାମ ଧ୍ୱନିରେ କମ୍ପୁଛି ଭଦ୍ରକ:  ୩ ପୀଠରୁ ପହଞ୍ଚିଲା ଆଜ୍ଞାମାଳ

ଜୟ ଶ୍ରୀରାମ ଧ୍ୱନିରେ କମ୍ପୁଛି ଭଦ୍ରକ: ୩ ପୀଠରୁ ପହଞ୍ଚିଲା ଆଜ୍ଞାମାଳ

ଭଦ୍ରକ ଅଫିସ, ୧୨।୪ - ଗଣପର୍ବ ଭାବେ ପରିଚିତ ଶ୍ରୀରାମ ନବମୀ ମହୋତ୍ସବ ପାଇଁ  ଭଦ୍ରକ ସହର ଚଳଚଞ୍ଚଳ ହୋଇଉଠିଛି। ଜୟ ଶ୍ରୀରାମ ଧ୍ୱନିରେ କମ୍ପୁଛି ସାରା ସହର। ଆସନ୍ତା ୧୩ ତାରିଖରେ ମୁଖ୍ୟ ମହୋତ୍ସବ ପାଳନ ହେବ।

ଚିକିତ୍ସା ଅବହେଳାରୁ ଶିଶୁ ମୃତ୍ୟୁ ଅଭିଯୋଗ:  ଡାକ୍ତରଖାନା ପରିସରରେ ଉତ୍ତେଜନା

ଚିକିତ୍ସା ଅବହେଳାରୁ ଶିଶୁ ମୃତ୍ୟୁ ଅଭିଯୋଗ: ଡାକ୍ତରଖାନା ପରିସରରେ ଉତ୍ତେଜନା

ଚାନ୍ଦବାଲି, ୧୨।୪ (ଡି.ଏନ.ଏ.) - ଭଦ୍ରକ ଜିଲା ଚାନ୍ଦବାଲି ଗୋଷ୍ଠୀ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟକେନ୍ଦ୍ରରେ ଚିକିତ୍ସିତ ହେଉଥିବା ଜଣେ ନବଜାତ ଶିଶୁର ବୁଧବାର ରାତିରେ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି।