ବାଲେଶ୍ୱର

 ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆଶାରେ ବିରୋଧୀ

ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆଶାରେ ବିରୋଧୀ

ପ୍ରଦୀପ ଦାସ

ଭୋଗରାଇ, ୧୯।୩(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.) : ନିର୍ବାଚନ ଘୋଷଣା ପରେ ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲା ଭୋଗରାଇ ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନମଣ୍ଡଳୀରେ ବିଭିନ୍ନ ରାଜନୈତିକ ଦଳ ପକ୍ଷରୁ ବଳ କଷାକଷି ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି। ୩ ପ୍ରମୁଖ ଦଳ କଂଗ୍ରେସ, ଭାଜପା ଓ ବିଜେଡିରେ ଅଧିକ ଆଶାୟୀ ପ୍ରାର୍ଥୀ ରହିଛନ୍ତି।

ଘସିପୁରା ନିର୍ବାଚନମଣ୍ଡଳୀରେ ହେଭିଓ୍ବେଟ ନେତାଙ୍କ ଲଢେଇ ସମ୍ଭାବନା

ଘସିପୁରା ନିର୍ବାଚନମଣ୍ଡଳୀରେ ହେଭିଓ୍ବେଟ ନେତାଙ୍କ ଲଢେଇ ସମ୍ଭାବନା

ଘସିପୁରା,୧୯ା୩(ସ୍ବ.ପ୍ର.): ନିର୍ବାଚନ ଘୋଷଣା ପରେ କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲା ଘସିପୁରା ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନମଣ୍ଡଳୀରେ ହେଭିଓ୍ବେଟ ନେତାଙ୍କ ଲଢେଇ ସମ୍ଭାବନାକୁ ନେଇ ରାଜନୈତିକ ବାତାବରଣ ସରଗରମ ହୋଇ ଉଠିଛି। 

ଯୋଡାରେ ଟ୍ରାଫିକ  ବ୍ୟବସ୍ଥା ବିପର୍ଯ୍ୟସ୍ତ : ତେଜୁଛି ଜନ ଅସନ୍ତୋଷ

ଯୋଡାରେ ଟ୍ରାଫିକ ବ୍ୟବସ୍ଥା ବିପର୍ଯ୍ୟସ୍ତ : ତେଜୁଛି ଜନ ଅସନ୍ତୋଷ

ଯୋଡ଼ା, ୧୯।୩(ଡି.ଏନ.ଏ.)-କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲା ଯୋଡା ସହର ରବିବାର ପୂର୍ବାହ୍ନରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଅଚଳ ହୋଇପଡିଥିଲା ା ଟ୍ରାଫିକ ସମସ୍ୟା ବିପର୍ଯ୍ୟସ୍ତ ହୋଇପଡିବାରୁ ବଡଗାଡି, ଯାତ୍ରୀବାହୀ ବସଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ବାଇକ୍‌ ଆରୋହୀ ଓ ପଥଚାରୀ ମଧ୍ୟ ଘଣ୍ଟା ଘଣ୍ଟା ଧରି ଅଟକି ରହିଥିଲେ ା ସହରରେ ଯାତାୟତ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଠପ୍‌ ହୋଇଯାଇଥିଲା ା ଲୋକ ବିପଦଜନକ ଭାବେ ଗଳି ରାସ୍ତାରେ ଯା, ଆସ କରୁଥିଲେ ା 

ବିଷ ପିଇଲେ ପ୍ରେମୀଯୁଗଳ

ବିଷ ପିଇଲେ ପ୍ରେମୀଯୁଗଳ

ଭଦ୍ରକ ଅଫିସ, ୧୯।୩ - ଭଦ୍ରକ ଜିଲା ଗ୍ରାମାଞ୍ଚଳ ଥାନା ଜିତାନଗା ଅଞ୍ଚଳରେ ସୋମବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଏକ ପ୍ରେମୀଯୁଗଳ ବିଷପିଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ କରିଛନ୍ତି। ପ୍ରେମିକା ଗୁରୁତର ଥିବାରୁ ଜିଲା ମୁଖ୍ୟ ଚିକିତ୍ସାଳୟରେ ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅଛନ୍ତି। ପ୍ରେମିକ ଏବେ ସୁସ୍ଥ ଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି।

ପରିତ୍ୟକ୍ତ ଅବସ୍ଥାରେ ଗ୍ରାମ୍ୟ ପୋଖରୀ

ପରିତ୍ୟକ୍ତ ଅବସ୍ଥାରେ ଗ୍ରାମ୍ୟ ପୋଖରୀ

ବନ୍ତ, ୧୯।୩ (ଡି.ଏନ.ଏ.) - ଭଦ୍ରକ ଜିଲା ବନ୍ତ ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ନିଳୋକ ଗ୍ରାମ୍ୟ ପୋଖରୀ ୧ ବର୍ଷ ଧରି ପରିତ୍ୟକ୍ତ ଅବସ୍ଥାରେ ରହିଛି। ଗ୍ରାମବାସୀମାନେ ଏହି ପୋଖରୀ ପାଣି ବ୍ୟବହାର କରିବାରୁ ବଞ୍ଚତ୍ତ ହୋଇଛନ୍ତି। ଏଥିସହ ପଞ୍ଚାୟତ ଉନ୍ନୟନ ପାଣ୍ଠିର ଆୟ ହ୍ରାସ ପାଇଛି।  ନିଳୋକସ୍ଥିତ ବଉଳାଶୁଣୀ ପୀଠ ଠାରେ ରହିଛି ଏହି ପୋଖରୀ। 

ଭଙ୍ଗା ଝାଟିମାଟି ଘରେ ଅଙ୍ଗନଓ୍ବାଡି କେନ୍ଦ୍ର

ଭଙ୍ଗା ଝାଟିମାଟି ଘରେ ଅଙ୍ଗନଓ୍ବାଡି କେନ୍ଦ୍ର

ଆରଡ଼ି, ୧୯।୩ (ଡି.ଏନ.ଏ.) - ଭଦ୍ରକ ଜିଲା ତିହିଡ଼ି ବ୍ଲକ ଅଧୀନ ଶ୍ୟାମସୁନ୍ଦରପୁର ପଞ୍ଚାୟତ ଗୋପାଳପୁର ଗଁାରେ ଥିବା ମିନି ଅଙ୍ଗନଓ୍ବାଡ଼ି କେନ୍ଦ୍ରର ରୂପରେଖ ବଦଳୁନି। ଏକ ଭଙ୍ଗା ଝାଟିମାଟି ଘରେ ଅଙ୍ଗନଓ୍ବାଡ଼ି କେନ୍ଦ୍ର ଚାଲିଛି। ପରିତ୍ୟକ୍ତ ଅବସ୍ଥାରେ ଥିବା ଏହି ଘରେ ଶିଶୁଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟତ ଗଢ଼ା ଯାଉଛି। ଉକ୍ତ ଘରର ଗୋଟିଏ ପାର୍ଶ୍ୱରେ ଶିକ୍ଷାଦାନ  ଓ ଅନ୍ୟପାର୍ଶ୍ୱରେ ରୋଷେଇ କରାଯାଉଛି। ପୁଣି ୨ଟି କାମକୁ ତୁଲାଉଛନ୍ତି ଜଣେ କର୍ମୀ।

ମିଶ୍ରଣ ପର୍ବ ନେଇ ବଢୁଛି ଉଷ୍ମତା

ମିଶ୍ରଣ ପର୍ବ ନେଇ ବଢୁଛି ଉଷ୍ମତା

ବାଲେଶ୍ୱର ଅଫିସ, ୧୯।୩-ନିର୍ବାଚନ ଯେତିକି ପାଖେଇ ଆସୁଛି ବାଲେଶ୍ୱର ସହରରେ ରାଜନୈତିକ ଉଷ୍ମତା ସେତିକି ବୃଦ୍ଧି ପାଉଛି। ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲା ବିଜେଡି ସଭାପତିଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ପର୍ଯ୍ୟାୟକ୍ରମେ ବହୁ ବୁଦ୍ଧିଜୀବୀ, ଅନ୍ୟ ଦଳର ଆଗଧାଡ଼ିର ମହିଳାନେତ୍ରୀ ଏବଂ ସଂଖ୍ୟାଲଘୁ ସମ୍ପ୍ରଦାୟର ବହୁ ଶିକ୍ଷିତ ଯୁବକ ବିଜୁ ଜନତା ଦଳରେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ। 

ବସ୍‌ ଧକ୍କାରେ ଯୁବକଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣା:  ମୃତଦେହ ରଖି ରାସ୍ତା ଅବରୋଧ

ବସ୍‌ ଧକ୍କାରେ ଯୁବକଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣା: ମୃତଦେହ ରଖି ରାସ୍ତା ଅବରୋଧ

ଖଇରା, ୧୯।୩(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ରାଣିତାଲ-କୁପାରୀ ରାସ୍ତାର ଖଇରା ତହସିଲ ସିମୁଳିଆ ଥାନା ଅଧୀନ ଚନ୍ଦନପୁର ଛକ ନିକଟରେ ରବିବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଚକାଡୋଳା ନାମକ ବସ୍‌ ଧକ୍କାରେ ମାଣିତ୍ରୀ ଗ୍ରାମର ବାଇକ ଆରୋହୀ ନରହରି ରଣା(୩୨)ଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା। 

‘ମାନବ ଜୀବନରେ ଯୋଗ ଦର୍ଶନର ପ୍ରୟୋଗ ଲୋଡ଼ା’

‘ମାନବ ଜୀବନରେ ଯୋଗ ଦର୍ଶନର ପ୍ରୟୋଗ ଲୋଡ଼ା’

ବଡ଼ସାହି,୧୮ା୩(ସ୍ବ.ପ୍ର)-ମୟୂରଭଞ୍ଜ ଜିଲା ବଡ଼ସାହି ବ୍ଳକ ଅଧିନ ଚେଙ୍ଗୁଆ ମଙ୍ଗଳପୁର ଆନନ୍ଦାନନ୍ଦ ଶିବମୁନି ଯୋଗାଶ୍ରମର ୨୬ତମ ବାର୍ଷିକ ଅଧିବେଶନ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି ା

ଖାଲି ପଡିଛି ଡାକ୍ତର ପଦବୀ:  ମିଳୁନି ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟସେବା

ଖାଲି ପଡିଛି ଡାକ୍ତର ପଦବୀ: ମିଳୁନି ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟସେବା

ହାଟଡିହୀ,୧୮। ୩(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)-କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲା ହାଟଡିହୀ ବ୍ଲକ ଶାଳଣିଆଁ ଗୋଷ୍ଠୀ କେନ୍ଦ୍ରରେ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ସେବାକୁ ନେଇ ଉଦ୍‌ବେଗ ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି ା

ଗାତରୁ ଉଦ୍ଧାର ହେଲେ ନାଗନାଗୁଣୀ

ଗାତରୁ ଉଦ୍ଧାର ହେଲେ ନାଗନାଗୁଣୀ

ଖଇରା, ୧୮।୩(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲା ଖଇରା ବ୍ଲକ ମାଣିତ୍ରୀ ପଞ୍ଚାୟତ ଅଧିନ ସାଲୋ ଗ୍ରାମର ଶ୍ରୀଧର ଦାସଙ୍କ ଘରୁ ନାଗନାଗୁଣୀ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଛି।

ମଣ୍ଡିରେ ଗଜା ହେଲାଣି ଧାନ: ଜିଲାପାଳଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ସମ୍ମୁଖରେ ବିକ୍ଷୋଭ

ମଣ୍ଡିରେ ଗଜା ହେଲାଣି ଧାନ: ଜିଲାପାଳଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ସମ୍ମୁଖରେ ବିକ୍ଷୋଭ

ଭଦ୍ରକ ଅଫିସ, ୧୮।୩-  ମଣ୍ଡିରୁ ଧାନ ଉଠୁ ନ ଥିବାରୁ ପଡ଼ି ରହି ଗଜା ହେଲାଣି। ଧାନ  ବିକ୍ରି ହୋଇପାରୁ ନ ଥିବା ନେଇ ଚିନ୍ତାରେ ଚାଷୀ। ଫଳରେ ସୋମବାର ପୂର୍ବାହ୍ନରୁ ନବନିର୍ମାଣ କୃଷକ ସଙ୍ଗଠନ ପକ୍ଷରୁ ଜିଲାପାଳଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ମୁଖ୍ୟ ଫାଟକ ସମ୍ମୁଖରେ ୫ଶହରୁ ଊର୍ଦ୍ଧ୍ୱ ଧାନବସ୍ତା ରଖାଯାଇ ବିକ୍ଷୋଭ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରାଯାଇଛି।

ଚୈତ୍ର ସୋମବାର:  ଶୈବପୀଠରେ ଲକ୍ଷାଧିକ ଭକ୍ତ

ଚୈତ୍ର ସୋମବାର: ଶୈବପୀଠରେ ଲକ୍ଷାଧିକ ଭକ୍ତ

ଭୋଗରାଇ, ୧୮।୩(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ଚୈତ୍ର ମାସ ପ୍ରଥମ ସୋମବାର। ଏହି ମାସରେ ଶିବଙ୍କୁ ଆରାଧନା କଲେ ମହାପୁଣ୍ୟ ମିଳେ ବୋଲି କଥିତ ଅଛି।

ଉତ୍ତର ବାଲେଶ୍ୱରରେ କାଳବୈଶାଖୀ  ୧୭ ଘଣ୍ଟା ବିଦ୍ୟୁତକାଟ୍‌, ଜନଜୀବନ ଅସ୍ତବ୍ୟସ୍ତ

ଉତ୍ତର ବାଲେଶ୍ୱରରେ କାଳବୈଶାଖୀ ୧୭ ଘଣ୍ଟା ବିଦ୍ୟୁତକାଟ୍‌, ଜନଜୀବନ ଅସ୍ତବ୍ୟସ୍ତ

ଭୋଗରାଇ, ୧୮।୩(ଡି.ଏନ.ଏ.)-କାଳବୈଶାଖୀ ଝଡ଼ରେ ଉତ୍ତରବାଲେଶ୍ୱର ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇଛି। ରବିବାର ସନ୍ଧ୍ୟା ୬ଟାରୁ ଏହି ଝଡ଼ବର୍ଷା ଲାଗି ରହିବାରୁ ଚାଷୀମାନେ ବହୁ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇଛନ୍ତି।

ତାଳପଦା ଗ୍ରାମରୁ ଦନ୍ତାହାତୀ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର

ତାଳପଦା ଗ୍ରାମରୁ ଦନ୍ତାହାତୀ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର

କେନ୍ଦୁଝର,୧୮।୩(ସ୍ବ.ପ୍ର.): କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲା ଦୈତାରୀ ରେଞ୍ଜ ଅଧୀନସ୍ଥ ରେବଣାପଳାଶପାଳ ସଂରକ୍ଷିତ ଜଙ୍ଗଲ ତାଳପଦା ଗ୍ରାମ ନିକଟରୁ ସୋମବାର ଏକ ଦନ୍ତାହାତୀର ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଛି । 

ହିତାଧିକାରୀଙ୍କ ଚାଉଳରେ ଦୁର୍ନୀତି, କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଦାବି

ହିତାଧିକାରୀଙ୍କ ଚାଉଳରେ ଦୁର୍ନୀତି, କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଦାବି

ତିହିଡି,୧୮/୩(ଡି.ଏନ.ଏ.): ଭଦ୍ରକ ଜିଲା ତିହିଡି ବ୍ଲକ ଅଧୀନ ଅଚକ ପଞ୍ଚାୟତରେ ହିତାଧିକାରୀଙ୍କ ଚାଉଳରେ ଦୁର୍ନୀତି ହୋଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। 

ଜବତ ହେଲା ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ନକଲି ଗୁଟ୍‌ଖା

ଜବତ ହେଲା ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ନକଲି ଗୁଟ୍‌ଖା

ଭଦ୍ରକ ଅଫିସ,୧୮।୩: ଭଦ୍ରକ ମିର୍ଜାପୁର  ପେଟ୍ରୋଲ ପମ୍ପ ନିକଟରୁ ରବିବାର ରାତିରେ ନକଲି ଗୁଟଖା ବୋଝେଇ ଅଟୋକୁ ଜବତ କରିଛି ପୁରୁଣାବଜାର ପୋଲିସ। 

ଟ୍ରକ୍‌ ଧକ୍କାରେ ବାଇକ୍‌ ଆରୋହୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ

ଟ୍ରକ୍‌ ଧକ୍କାରେ ବାଇକ୍‌ ଆରୋହୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ

ଭଦ୍ରକ ଅଫିସ/ଭଣ୍ଡାରିପୋଖରୀ, ୧୮।୩(ସ୍ବ.ପ୍ର.): ଭଦ୍ରକ ଜିଲା ଭଣ୍ଡାରିପୋଖରୀ  ବ୍ଲକ ଧାମନଗର ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ବାରିକପୁର ବଜାର ନିକଟସ୍ଥ ୧୬ ନଂ. ଜାତୀୟ ରାଜପଥର ରେବ ପୋଲ ଉପରେ ସୋମବାର ସକାଳ ପ୍ରାୟ ୮ଟା ୪୫ରେ ଏକ ଅଜଣା ଟ୍ରକ୍‌ ଧକ୍କାରେ ଜଣେ ବାଇକ୍‌ ଆରୋହୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି।

ଓଲଟିଲା ଚୋରା କୋଇଲା ବୋଝେଇ ଗାଡ଼ି

ଓଲଟିଲା ଚୋରା କୋଇଲା ବୋଝେଇ ଗାଡ଼ି

ଚାନ୍ଦବାଲି, ୧୮।୩(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଭଦ୍ରକ ଜିଲା ଧାମରା ଅଞ୍ଚଳରେ ଏକ ଚୋରା କୋଇଲା ବୋଝେଇ ପିକ୍‌ଅପ୍‌ ଭ୍ୟାନ୍‌ ରବିବାର ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ରାସ୍ତାରେ ଓଲଟି ପଡ଼ିଛି। ଫଳରେ ଗାଡ଼ି ଡ୍ରାଇଭର ଗୁରୁତର ଭାବେ ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ପରିଚୟ ଜଣାପଡ଼ି ନାହିଁ।

ବ୍ୟବସାୟିକ ଶତ୍ରୁତାରୁ ଗୁଳିମାଡ:  ବାଲିଆପାଳରେ ଆତଙ୍କ

ବ୍ୟବସାୟିକ ଶତ୍ରୁତାରୁ ଗୁଳିମାଡ: ବାଲିଆପାଳରେ ଆତଙ୍କ

ବାଲିଆପାଳ, ୧୮ା୩(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲା ବାଲିଆପାଳ-କମର୍ଦ୍ଦା ରାସ୍ତାର ଗୁନାପୁର ଗ୍ରାମ ଗଡାପୋଲ ନିକଟରେ ବ୍ୟବସାୟିକ ଶତ୍ରୁତାରୁ ଜଣେ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କୁ ରବିବାର ଅପରାହ୍ନରେ ଗୁଳିମାଡ ହୋଇଛି।

ପରଲୋକରେ ଶତାୟୁ ସଂଗ୍ରାମୀ ମହେନ୍ଦ୍ରନାଥ

ପରଲୋକରେ ଶତାୟୁ ସଂଗ୍ରାମୀ ମହେନ୍ଦ୍ରନାଥ

ସିମୁଳିଆ, ୧୮।୩(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲା ସିମୁଳିଆ ବ୍ଲକ ଅଧୀନ ଭଗିଆ ଗ୍ରାମର ବିଶିଷ୍ଟ ସ୍ବାଧୀନତା ସଂଗ୍ରାମୀ ମହେନ୍ଦ୍ରନାଥ ମହାନ୍ତିଙ୍କର ରବିବାର ପରଲୋକ ହୋଇଯାଇଛି। 

ସଙ୍ଗଠନକୁ ସୁଦୃଢ କରିବାକୁ ଆହ୍ବାନ

ସଙ୍ଗଠନକୁ ସୁଦୃଢ କରିବାକୁ ଆହ୍ବାନ

ଖଇରା, ୧୮।୩(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ଖଇରା ବ୍ଲକ କୁରୁଣ୍ଟା ପଞ୍ଚାୟତ ଅଧୀନ ରାଇକୁଳା ଗ୍ରାମରେ ରବିବାର ଭାଜପାର ଏକ ବୁଥ୍‌ସ୍ତରୀୟ କର୍ମୀ ସମ୍ମିଳନୀ ଅଜୟ ପଣ୍ଡାଙ୍କ ଅଧ୍ୟକ୍ଷତାରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି। 

୧୭୧ ଚାଷୀ ପାଇନାହାନ୍ତି ଫସଲବୀମା

୧୭୧ ଚାଷୀ ପାଇନାହାନ୍ତି ଫସଲବୀମା

ତିହିଡ଼ି, ୧୮।୩ (ଡି.ଏନ.ଏ.) - ଭଦ୍ରକ ଜିଲା ତିହିଡ଼ି ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ରାଜନଗର ପଞ୍ଚାୟତ ବାହାରପାଳ ମୌଜାର ୧୭୧ ଚାଷୀଙ୍କୁ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଫସଲବୀମା ମିଳିପାରି ନାହିଁ। ଚାଷୀଙ୍କ ସ୍ବାର୍ଥ ପ୍ରତି ସମବାୟ ବ୍ୟାଙ୍କର ଅବହେଳା ଯୋଗୁ ଏଭଳି ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି।

ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ନକଲି ଜର୍ଦ୍ଦା ଜବତ

ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ନକଲି ଜର୍ଦ୍ଦା ଜବତ

ଭଦ୍ରକ ଅଫିସ, ୧୮।୩ - ଭଦ୍ରକ ଜିଲା ପୁରୁଣାବଜାର ଥାନା ପୋଲିସ ରବିବାର ରାତିରେ ଶଙ୍କରପୁର ଅଞ୍ଚଳରୁ ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ନାମୀଦାମୀ କମ୍ପାନୀର ନକଲି ଜର୍ଦ୍ଦା ଜବତ କରିଛି। ଏଥିସହ ନକଲି ପ୍ରସ୍ତୁତ ସାମଗ୍ରୀ ଜବତ ହୋଇଛି।