ବାଲେଶ୍ୱର

ସରିଲା ପ୍ରତିଭା ପରିବାର ମହୋତ୍ସବ

ସରିଲା ପ୍ରତିଭା ପରିବାର ମହୋତ୍ସବ

ଖଇରା, ୨୧।୧(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ଖଇରା ବ୍ଲକ ଅନ୍ୟତମ ପୂଜ୍ୟପୂଜା ଅନୁଷ୍ଠାନ ପ୍ରତିଭା ପରିବାରର ସପ୍ତଦଶ ପ୍ରତିଭା ମହୋତ୍ସବ ଉଦ୍‌ଯାପିତ ହୋଇଯାଇଛି। ଏଥିରେ ପ୍ରତିଭା ପରିବାରର ଉପସଭାପତି ସନାତନ ବେହେରା ସଭାପତିତ୍ୱ କରିଥିଲେ। ମୁଖ୍ୟଅତିଥି ଭାବେ କୁପାରୀ ଉଦାସୀନ ଆଶ୍ରମର ଶୁଭେନ୍ଦ୍ର ମୁନି ଯୋଗଦେଇ ବକ୍ତବ୍ୟରେ  ପିତାମାତାଙ୍କୁ ଭକ୍ତି କଲେ ଆଶୀର୍ବାଦ ମିଳିଥାଏ ବୋଲି ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ।

କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ଅବହେଳା ବିରୋଧରେ ଛାତ୍ର, ଯୁବ ବିଜେଡିର ରଣହୁଙ୍କାର

କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ଅବହେଳା ବିରୋଧରେ ଛାତ୍ର, ଯୁବ ବିଜେଡିର ରଣହୁଙ୍କାର

ଭଦ୍ରକ ଅଫିସ,୨୧।୧:  କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ଅବହେଳା ବିରୋଧରେ ସୋମବାର ଭଦ୍ରକ ଉପଜିଲାପାଳଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ସମ୍ମୁଖରେ ଯୁବ ଓ ଛାତ୍ର ବିଜେଡି ପକ୍ଷରୁ ବିକ୍ଷୋଭ ମାଧ୍ୟମରେ ରଣହୁଙ୍କାର ଦିଆଯାଇଛି l

ଅନ୍ଧାରରେ ଆମ ଗାଁ

ଅନ୍ଧାରରେ ଆମ ଗାଁ

କେନ୍ଦୁଝର, ୨୧ା୧(ସ୍ବ.ପ୍ର.): ମାଗଣା ବିଦ୍ୟୁତ୍‌ ସଂଯୋଗ ହେଲେ ଅନ୍ଧାର ଦୂର ହୋଇଯିବ ବୋଲି ଆଶା ରଖିଥିବା ଲୋକେ ନିରାଶ ହୋଇଛନ୍ତି। ସଦର ବ୍ଲକ ନୂଆଗାଁ ପଞ୍ଚାୟତ କେନ୍ଦୁପଶି ଗ୍ରାମର ୫୦ ପରିବାର ବିଦ୍ୟୁତ୍‌ ଆଲୋକ ପାଇଁ ୩ ମାସ ହେଲା ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି। ଘରରେ ବିଦ୍ୟୁତ୍‌ ତାର ଓ ସୁଇଚ ଆଦି ଲାଗିଛି।

କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ଅବହେଳା ବିରୋଧରେ : ଛାତ୍ର ବିଜେଡିର ବିକ୍ଷୋଭ ଆଜି

କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ଅବହେଳା ବିରୋଧରେ : ଛାତ୍ର ବିଜେଡିର ବିକ୍ଷୋଭ ଆଜି

ଭଦ୍ରକ ଅଫିସ, ୨୧।୧ - କେନ୍ଦ୍ର ସରକାରଙ୍କ ଅବହେଳା ବିରୋଧରେ ରଣହୁଙ୍କାର ଦେବ ଛାତ୍ର ବିଜେଡି। ଅନୁସୂଚିତ ଜାତି ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ରଙ୍କୁ ଦିଆଯାଉଥିବା ଅନୁଦାନ ବନ୍ଦ କରି କେନ୍ଦ୍ର ସରକାର ରାଜ୍ୟର ୨ ଲକ୍ଷରୁ ଊର୍ଦ୍ଧ୍ୱ ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ରଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟତ ସହ ଖେଳ ଖେଳୁଥିବାରୁ ରାଜ୍ୟ ଛାତ୍ର ବିଜେଡି ଏହାକୁ ତୀବ୍ର ନିନ୍ଦା କରିଛି। 

୨୦ ଦିନରେ ୪ ନାବାଳିକା ବଳାତ୍କାରର ଶିକାର: ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ କରି ଦାୟିତ୍ୱ ସାରୁଛି ପୋଲିସ

ବାରିପଦା ଅଫିସ,୨୧।୧-ମୟୂରଭଞ୍ଜ ଜିଲାରେ କିଛି ଦିନ ହେବ ବଳାତ୍କାର ଘଟଣା ବୃଦ୍ଧିପାଇଛି। ଗତ ୨୦ ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ୪ ନାବାଳିକା ବଳାତ୍କାରର ଶିକାର ହୋଇଛନ୍ତି ା ଏହି ଘଟଣାରେ ସମ୍ପୃକ୍ତ ଅଭିଯୁକ୍ତମାନେ ନାବାଳିକାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କୀୟ କିମ୍ବା ପଡ଼ୋଶୀ ବୋଲି ପୋଲିସ କହିଛି। 

ସ୍ବାତୀଘାଟରେ ଦାମୋଦର ମେଳା

ସ୍ବାତୀଘାଟରେ ଦାମୋଦର ମେଳା

ଠାକୁରମୁଣ୍ଡା, ୨୧।୧(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ମୟୂରଭଞ୍ଜ ଜିଲା ଠାକୁରମୁଣ୍ଡା ବ୍ଲକ ପଯର୍‌ୟଟନସ୍ଥଳୀ ଭୀମକୁଣ୍ଡ ନିକଟ ବୈତରଣୀ ନଦୀର ସ୍ବାତୀଘାଟରେ ରବିବାର ସାନ୍ତାଳ ସଂପ୍ରଦାୟ  ଦାମୋଦର ମେଳାରେ ମୟୂରଭଞ୍ଜ,ବାଲେଶ୍ୱର, କେନ୍ଦୁଝର, ଝାଡଖଣ୍ଡ, ବିହାର ରାଜ୍ୟରୁ ପ୍ରାୟ ୫୦ହଜାରରୁ ଊର୍ଦ୍ଧ୍ୱ ଲୋକଙ୍କ ସମାଗମ ହୋଇଥିଲା। 

ସାଧାରଣତନ୍ତ୍ର ଦିବସ ଉପଲକ୍ଷେ ବନ୍ଧୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କ୍ରିକେଟ୍‌ ମ୍ୟାଚ୍‌: ବ୍ୟାଙ୍କର୍ସ ଏକାଦଶ ଟିମ୍‌ ଚାମ୍ପିୟନ୍‌

ସାଧାରଣତନ୍ତ୍ର ଦିବସ ଉପଲକ୍ଷେ ବନ୍ଧୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କ୍ରିକେଟ୍‌ ମ୍ୟାଚ୍‌: ବ୍ୟାଙ୍କର୍ସ ଏକାଦଶ ଟିମ୍‌ ଚାମ୍ପିୟନ୍‌

ବାଲେଶ୍ୱର ଅଫିସ, ୨୧।୧-ବାଲେଶ୍ୱର ପରମିଟ୍‌ ପଡ଼ିଆରେ ୭୦ତମ ଜିଲାସ୍ତରୀୟ ସାଧାରଣତନ୍ତ୍ର ଦିବସ ଉପଲକ୍ଷେ ଜିଲା ପ୍ରଶାସନ ପକ୍ଷରୁ ଏକ ବନ୍ଧୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କ୍ରିକେଟ୍‌ ମ୍ୟାଚ୍‌ ରବିବାର ଦିବସବ୍ୟାପୀ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି। ଏଥିରେ ଜିଲା ପ୍ରଶାସନ ଏକାଦଶ, ଜିଲା ଜଜ୍‌ ଏକାଦଶ, ବାର ଆସୋସିଏଶନ୍‌ ଏକାଦଶ, ବ୍ୟାଙ୍କର୍ସ ଏକାଦଶ, କର୍ପୋରେଟର୍‌ ଏକାଦଶ ଓ ଗଣମାଧ୍ୟମ ଏକାଦଶ ମୋଟ୍‌ ୬ଟି ଟିମ୍‌ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ ା

ଚିତ୍ରକଳା, ମୂର୍ତ୍ତିକଳାରେ ସିଦ୍ଧହସ୍ତ: ଚିତ୍ରକର ସୁଶାନ୍ତ

ଚିତ୍ରକଳା, ମୂର୍ତ୍ତିକଳାରେ ସିଦ୍ଧହସ୍ତ: ଚିତ୍ରକର ସୁଶାନ୍ତ

ଖଇରା, ୨୧ା୧(ଉକତ୍ଳବନ୍ଧୁ ପଣ୍ଡା)-ଯୁବ ଚିତ୍ରକର ସୁଶାନ୍ତ କୁମାର ବେହେରା। ବାଲେଶ୍ୱର ଖଇରା ବ୍ଲକ  ଅଞ୍ଚଳରେ ଏକ ଜଣାଶୁଣା ନଁା। ଘର ପଳସା ପଞ୍ଚାୟତ ବଣସାହି ଗ୍ରାମରେ। ତାଙ୍କ ରଙ୍ଗତୂଳୀର ସ୍ପର୍ଶରେ ଯେ କୌଣସି ଚିତ୍ର ବି ହୋଇଉଠେ ଜୀବନ୍ତ।

ଜାତୀୟ ଯୋଗାସନ ପ୍ରତିଯୋଗିତା  ରାଜ୍ୟ ଟିମରେ ମୟୂରଭଞ୍ଜର ୯ ଖେଳାଳି

ଜାତୀୟ ଯୋଗାସନ ପ୍ରତିଯୋଗିତା ରାଜ୍ୟ ଟିମରେ ମୟୂରଭଞ୍ଜର ୯ ଖେଳାଳି

ବାରିପଦା ଅଫିସ,୨୦।୧- ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ରାଜ୍ୟର ଔରଙ୍ଗାବାଦ ଠାରେ ଆସନ୍ତା ୨୯ ତାରିଖରୁ ଫେବୃୟାରୀ ୨ ତାରିଖ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଜାତୀୟ ଯୋଗାସନ ପ୍ରତିଯୋଗିତା ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ।

ଆଦାନୀ କୌଶଳ ବିକାଶ କେନ୍ଦ୍ର ପୁରସ୍କୃତ

ଆଦାନୀ କୌଶଳ ବିକାଶ କେନ୍ଦ୍ର ପୁରସ୍କୃତ

ଭଦ୍ରକ ଅଫିସ, ୨୦।୧ - ଆଦାନୀ କୌଶଳ ବିକାଶ କେନ୍ଦ୍ରକୁ ଇଣ୍ଡିଆନ ଚାମ୍ବର ଅଫ୍‌ କମର୍ସ କୋଲକାତାଠାରେ ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ଜୁରୀ ମାନ୍ୟତା ପୁରସ୍କାର ମିଳିଛି। ଆଦାନୀ ଫାଉଣ୍ଡେସନ ପକ୍ଷରୁ ଦକ୍ଷତା ବିକାଶର ମୁଖ୍ୟ ଯତୀନ ଦ୍ୱିବେଦୀ ମୁଖ୍ୟଅତିଥି ଭାବେ ଯୋଗ ଦେଇଥିବା ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ ରାଜ୍ୟ ମହିଳା ବିକାଶ ମନ୍ତ୍ରୀ ଡ. ଶଶୀ ପା ଙ୍କଠାରୁ ଏହି ପୁରସ୍କାର ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ। 

ମୟୂରୀ ରୟାଲସ ପ୍ରିମିୟର ଲିଗ୍‌ ଉଦ୍‌ଘାଟିତ

ମୟୂରୀ ରୟାଲସ ପ୍ରିମିୟର ଲିଗ୍‌ ଉଦ୍‌ଘାଟିତ

ବାରିପଦା ଅଫିସ,୨୦।୧- ବାରିପଦା ଷ୍ଟେଶନ ଖେଳ ପଡିଆରେ ମୟୂରୀ ରୟାଲସ ପ୍ରିମିୟର ଲିଗର ଚତୁର୍ଥ ସଂସ୍କରଣ କ୍ରିକେଟ ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟ ଉଦ୍‌ଘାଟନ ହୋଇଯାଇଛି।

ବିର୍ସାବୀର ଆଥଲେଟିକ୍‌ ଫୁଟବଲ୍‌ ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟ ଉଦ୍‌ଯାପିତ  ସାରସକଣା ୫-୪ ଗୋଲରେ ଚାମ୍ପିୟନ

ବିର୍ସାବୀର ଆଥଲେଟିକ୍‌ ଫୁଟବଲ୍‌ ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟ ଉଦ୍‌ଯାପିତ ସାରସକଣା ୫-୪ ଗୋଲରେ ଚାମ୍ପିୟନ

ଉଦଳା, ୨୦।୧ (ଡି.ଏନ.ଏ.)-ଉଦଳା ଏନଏସି ସ୍ଥିତ ଜଗନ୍ନାଥ ଫୁଟବଲ୍‌ ପଡିଆରେ ୨୦ ତମ ବିର୍ସାବୀର ଆଥଲେଟିକ୍‌ କ୍ଲବ ଦ୍ୱାରା ଆୟୋଜିତ ଦୁଇ ଦିବସୀୟ ଫୁଟବଲ୍‌ ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟ ରବିବାର ଉଦ୍‌ଯାପିତ ହୋଇଯାଇଛି ।

ଯମୁନା ନଦୀରେ ଭାସିଗଲେ ଯୁବକ

ଯମୁନା ନଦୀରେ ଭାସିଗଲେ ଯୁବକ

ରୂପସା,  ୨୦।୧(ଡି.ଏନ.ଏ): ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲା ରୂପସା ଥାନା ଗଡପଦା ପଞ୍ଚାୟତ ଅନ୍ତର୍ଗତ ପଶ୍ଚିମସିମୁଳିଆ ଗ୍ରାମର ଯୁବକ ଦିଲୀପ କୁମାର ନାୟକ(୩୬)ହରିୟାଣାର ଯମୁନା ନଦୀରେ ଭାସି ଯାଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। 

ପିଠା କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମକୁ ବିରୋଧ

ପିଠା କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମକୁ ବିରୋଧ

ଭଦ୍ରକ ଅଫିସ, ୨୦।୧: ଭଦ୍ରକ ବ୍ଲକ ଚଣ୍ଡି ଗାଁ ପଞ୍ଚାୟତ କ୍ଷୀରସାହିଠାରେ ରବିବାର ପିଠା କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲାl ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମକୁ ନିର୍ବାଚିତ ସରପଞ୍ଚ, ସମିତିସଭ୍ୟଙ୍କ ସମେତ କିଛି ଗ୍ରାମବାସୀ ବିରୋଧ କରିଛନ୍ତିl 

ସୁନା ଦୋକାନୀଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ: ଟଙ୍କା ଓ ଅଳଙ୍କାର ଲୁଟ୍‌

ସୁନା ଦୋକାନୀଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ: ଟଙ୍କା ଓ ଅଳଙ୍କାର ଲୁଟ୍‌

ତିହିଡି, ୨୦।୧(ଡି.ଏନ.ଏ): ଭଦ୍ରକ ଜିଲା ତିହିଡି ଥାନା ମୁକୁନ୍ଦପୁର ପଞ୍ଚାୟତ ଅଧୀନ ବିଦ୍ୟାଧରପୁର ଗ୍ରାମର ଅଭିରାମ କୁଣ୍ଡ(୪୩) ନାମକ ଜଣେ ସୁନା ଦୋକାନୀଙ୍କ ଉପରେ ଶନିବାର ରାତିରେ ଆକ୍ରମଣ ହୋଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି।

ଚାଷ ଜମିକୁ ହେଉନି ଜଳସେଚନ

ଚାଷ ଜମିକୁ ହେଉନି ଜଳସେଚନ

କେନ୍ଦୁଝର, ୨୦ା୧ (ସ୍ବ.ପ୍ର.)-ପାଟଣା ବ୍ଲକ ଏରେଣ୍ଡେଇ ଗ୍ରାମର ଆଦିବାସୀ ଚାଷୀ ମାନଙ୍କ ଆଗ୍ରହ ଥିଲେ ହେଁ ଜଳସେଚନ ବ୍ୟବସ୍ଥା ନ ଥିବାରୁ ସେମାନେ ଚାଷକାର୍ଯ୍ୟ କରିପାରୁନାହାନ୍ତି। 

କ୍ରିକେଟ ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟ ଉଦ୍‌ଯାପିତ: ଆଦିମାତା ଚାମ୍ପିୟନ୍‌

କ୍ରିକେଟ ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟ ଉଦ୍‌ଯାପିତ: ଆଦିମାତା ଚାମ୍ପିୟନ୍‌

ଆନନ୍ଦପୁର,୨୦। ୧(ସ୍ବ.ପ୍ର.)-  ଆନନ୍ଦପୁର ୩ ନମ୍ବର ଓାର୍ଡ ଡାହାଣିବଣିଆ ଖେଳପଡିଆଠାରେ ଆଦିମାତା କ୍ରିକେଟ କ୍ଲବ ଆନୁକୁଲ୍ୟରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟ ଉଦ୍‌ଯାପିତ ହୋଇଯାଇଛି। 

କଟା ଚାଲୁଛି, ଲାଗୁନି ନୂଆ ଗଛ

କଟା ଚାଲୁଛି, ଲାଗୁନି ନୂଆ ଗଛ

କେନ୍ଦୁଝର, ୨୦ା୧ (ସ୍ବ.ପ୍ର.)-କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲାରେ ଖଣିଖାଦାନ, ଶିଳ୍ପ ପରେ ରାସ୍ତା ପାଇଁ ବହୁ ପୁରୁଣା ଓ ନାମୀଦାମୀ ଗଛ ଧରାଶାୟୀ ହୋଇସାରିଛି| 

ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଅପହରଣ ପରେ ବଳାତ୍କାର ମାମଲା:  ବଳାତ୍କାରୀଙ୍କୁ ୭, ସହଯୋଗୀଙ୍କୁ ୫ ବର୍ଷ ଜେଲ୍‌

ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଅପହରଣ ପରେ ବଳାତ୍କାର ମାମଲା: ବଳାତ୍କାରୀଙ୍କୁ ୭, ସହଯୋଗୀଙ୍କୁ ୫ ବର୍ଷ ଜେଲ୍‌

ଭଦ୍ରକ ଅଫିସ, ୨୦।୧ - ଭଦ୍ରକ ସ୍ପେଶାଲ ଟ୍ରାକ୍‌ ଜଜ୍‌ ଜନକ ରାଉତ ଏକ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ  ଅପହରଣ ପରେ ବଳାତ୍କାର ମାମଲାର ବିଚାର କରି ଶନିବାର ବଳାତ୍କାରୀଙ୍କୁ ୭ ଓ ସହଯୋଗୀଙ୍କୁ ୫ବର୍ଷ ଜେଲ୍‌ ଦଣ୍ଡ ଶୁଣାଣି କରିଛନ୍ତି। 

ଫି’ ବୃଦ୍ଧି ପ୍ରତିବାଦରେ ଛାତ୍ର ଅସନ୍ତୋଷ

ଚାନ୍ଦବାଲି, ୨୦।୧ (ଡି.ଏନ.ଏ.) - ଭଦ୍ରକ ଜିଲା ଚାନ୍ଦବାଲି ବ୍ଲକ ମତୋ ଯୁକ୍ତ ୩ କଲେଜର ଡେଭ୍‌ଲପମେଣ୍ଟ ଫି’ ବୃଦ୍ଧିକୁ ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ର ପ୍ରତିବାଦ କରିଛନ୍ତି। 

ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ବଳାତ୍କାର ଅଭିଯୋଗ

ବାରିପଦା ଅଫିସ,୨୦।୧- ବାରିପଦା ସଦର ଥାନା ଅଧୀନ ବାଉରା ଗ୍ରାମର ଜଣେ ୧୧ ବର୍ଷୀୟା ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ବଳାତ୍କାର ନେଇ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି।  

୮ ମାସ ପରେ ଅପହୃତା ନାବାଳିକା ଉଦ୍ଧାର

ଉଦଳା,୨୦।୧ (ଡି.ଏନ.ଏ.) - ୮ ମାସ ପୂର୍ବରୁ ଅପହୃତା ଜଣେ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଉଦଳା ପୋଲିସ ଗୁଜୁରାଟରୁ ଊଦ୍ଧାର କରିଛି। ତାଙ୍କୁ ଅପହରଣ ଓ ବଳାତ୍କାର ଅଭିଯୋଗରେ ରାଇଦାଣ୍ଡିଆ ଗ୍ରାମର ନିର୍ମଳ ମଲ୍ଲିକଙ୍କୁ  ପୋଲିସ ଗିରଫ କରି କୋର୍ଟଚାଲାଣ କରିଛି। 

‘ପିଠା’ରେ ଗଣ୍ଡଗୋଳ: ଉତ୍ତ୍ୟକ୍ତ ମହିଳାଙ୍କ ରାସ୍ତା ଅବରୋଧ

‘ପିଠା’ରେ ଗଣ୍ଡଗୋଳ: ଉତ୍ତ୍ୟକ୍ତ ମହିଳାଙ୍କ ରାସ୍ତା ଅବରୋଧ

ବଡ଼ସାହି,୨୦ା୧(ସ୍ବ.ପ୍ର.)-‘ପିଠା’ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମକୁ ହାତ ତିଆରି ପିଠା ଆଣିଲେ ମିଳିବ ପ୍ରୋତ୍ସାହନ ରାଶି । ଏପରି କଥାରେ ବିଶ୍ୱାସ କରି ବଡ଼ସାହି ବ୍ଳକ ଅଧୀନ ପଟିସାରୀ ପଞ୍ଚାୟତରେ ଶନିବାର ହେଉଥିବା ‘ପିଠା’ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ପଞ୍ଚାୟତର ୧୨/୧୩ ଏସଏଚଜି ଗ୍ରୁପର ଶତାଧିକ ମହିଳା ହାତ ତିଆରି ପିଠା ସହ ସାମିଲ ହୋଇଥିଲେ| 

ଉନ୍ନତମାନର ଚିକିତ୍ସା ଯୋଗାଇବା ନେଇ ଆଲୋଚନା

ଉନ୍ନତମାନର ଚିକିତ୍ସା ଯୋଗାଇବା ନେଇ ଆଲୋଚନା

ବାଲେଶ୍ୱର ଅଫିସ,୨୦।୧-ବାଲେଶ୍ୱର ରୋଟାରୀ କ୍ଲବର ଚକ୍ଷୁ ଚିକିତ୍ସାଳୟକୁ ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ଏମ୍‌ସର ବରିଷ୍ଠ ଡାକ୍ତର ଅଶୋକ କୁମାର ମହାପାତ୍ର ପରିଦର୍ଶନ କରିଥିଲେ। ବାଲେଶ୍ୱର ରୋଟାରୀ କ୍ଲବର ଚକ୍ଷୁ ଚିକିତ୍ସାଳୟ ଉନ୍ନତମାନର ସେବା ଯୋଗାଇ ଚାଲିଛି।