ବାଲେଶ୍ୱର

ପ୍ରଧାନଶିକ୍ଷକଙ୍କ ଅକାଳମୃତ୍ୟୁ

ରୂପ୍‌‌ସା, ୩୧।୫(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲା ରୂପ୍‌ସା ଥାନା ଗଡ଼ପଦା ପଞ୍ଚାୟତ ଅନ୍ତର୍ଗତ ଡିମିଚା ପ୍ରାଥମିକ ବିଦ୍ୟାଳୟ ଭାରପ୍ରାପ୍ତ ପ୍ରଧାନଶିକ୍ଷକ ରାଜୀବ ଅମୃତରାମ ମହାପାତ୍ରଙ୍କର ଗୁରୁବାର ଅକାଳମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି।

୧୯୯୫ ବ୍ୟାଚ୍‌ ଛାତ୍ରଙ୍କ ବନ୍ଧୁମିଳନ

୧୯୯୫ ବ୍ୟାଚ୍‌ ଛାତ୍ରଙ୍କ ବନ୍ଧୁମିଳନ

ଭଣ୍ଡାରିପୋଖରୀ,୩୧।୫(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ଭଣ୍ଡାରିପୋଖରୀ ହାଇସ୍କୁଲର ୧୯୯୫ ବ୍ୟାଚ୍‌ ପୁରାତନ ଛାତ୍ରଙ୍କ ବନ୍ଧୁମିଳନ ଉତ୍ସବ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି।

୭ରେ ଧାମନଗରରେ ପହଞ୍ଚିବ ପରୀ ରଥ

ଧାମନଗର,୩୧।୫(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ନାବାଳିକାଙ୍କ ପ୍ରତି ଯୌନ ନିର୍ଯାତନାକୁ ରୋକିବା ନେଇ ଜନସଚେତନତା ସୃଷ୍ଟି ପାଇଁ ସଚେତନତା ରଥ ‘ପରୀ ଏକ୍ସପ୍ରେସ୍‌’ ଭଦ୍ରକ ଜିଲାର ବିଭିନ୍ନ ବ୍ଲକ ପରିକ୍ରମା କରିବ। ଆସନ୍ତା ଜୁନ୍‌ ୭ତାରିଖରେ ଏହି ରଥ ଧାମନଗର ବ୍ଲକରେ ପହଞ୍ଚିବ।

ପଞ୍ଚାନନ ଭାଜପା କାର୍ଯ୍ୟକାରିଣୀ ସଦସ୍ୟ

ଭଦ୍ରକ ଅଫିସ,୩୧।୫-ଭଦ୍ରକ ଜିଲା ବନ୍ତ ଅଞ୍ଚଳର ପଞ୍ଚାନନ ରାଉତ ଭାଜପା ରାଜ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟକାରିଣୀ ସଦସ୍ୟ ଭାବେ ମନୋନୀତ ହୋଇଛନ୍ତି। ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ଦଳର ରାଜ୍ୟ ସଭାପତି ବସନ୍ତ ପଣ୍ଡା ରାଉତଙ୍କୁ ପତ୍ର ମାଧ୍ୟମରେ ଜଣାଇଛନ୍ତି।

‘ପରୀ ଏକ୍ସପ୍ରେସ୍‌’କୁ ସ୍ବାଗତ ଲାଗି ପ୍ରସ୍ତୁତି

ଭଣ୍ଡାରିପୋଖରୀ,୩୧।୫(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ନାବାଳିକା ଯୌନ ନିର୍ଯାତନାକୁ ରୋକିବା ପାଇଁ ‘ପରୀ ଏକ୍ସପ୍ରେସ୍‌’ ସଚେତନତା ରଥ ଆସନ୍ତା ୬ତାରିଖରେ ଭଣ୍ଡାରିପୋଖରୀ ବ୍ଲକ ପରିକ୍ରମା କରିବ। ଏହି ରଥକୁ ସ୍ବାଗତ ଲାଗି ଭଣ୍ଡାରିପୋଖରୀ ଥାନା ପରିସରରେ ଡିଏସ୍‌ପି ସୁରେଶ ଜେନାଙ୍କ ଅଧ୍ୟକ୍ଷତାରେ ଏକ ପ୍ରସ୍ତୁତି ବୈଠକ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି।

ତୈଳଦର ବୃଦ୍ଧି ପ୍ରତିବାଦରେ ବିଜେଡିର ବିକ୍ଷୋଭ

ତୈଳଦର ବୃଦ୍ଧି ପ୍ରତିବାଦରେ ବିଜେଡିର ବିକ୍ଷୋଭ

ଜଳେଶ୍ୱର,୩୧।୫(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ତୈଳଦର ବୃଦ୍ଧି ପ୍ରତିବାଦରେ ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲା ଜଳେଶ୍ୱର ବ୍ଲକ ବିଜୁ ଜନତା ଦଳ(ବିଜେଡି) ପକ୍ଷରୁ ବ୍ଲକ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ସମ୍ମୁଖରେ ଗୁରୁବାର ଗଣଧାରଣା ଦିଆଯିବା ସହ ବିକ୍ଷୋଭ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରାଯାଇଛି। ଏ ନେଇ ରାଷ୍ଟ୍ରପତିଙ୍କ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ ଏକ ଦାବିପତ୍ର ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଛି।

ନିଃସହାୟଙ୍କ ଆଲୋକ ବର୍ତ୍ତିକା ଜୀବନଜ୍ୟୋତି

ନିଃସହାୟଙ୍କ ଆଲୋକ ବର୍ତ୍ତିକା ଜୀବନଜ୍ୟୋତି

ତିହିଡ଼ି: ଭଦ୍ରକ ଜିଲାର ଏକ ମଫସଲ ଗାଁର କେତେକ ଉତ୍ସାହୀ ଯୁବକ ସଂଗଠିତ ହୋଇ ଗଢିଥିବା ଅନୁଷ୍ଠାନ ଆଜି ସେବା କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଦେଶରୁ ବିଦେଶ ଯାଏ ସମ୍ପ୍ରସାରିତ କରିପାରିଛନ୍ତି। ଆସାମର ଚା’ବଗିଚା ହେଉ କି ଦିଲ୍ଲୀର ରାଜପଥ କିମ୍ବା ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକାର ଅସହାୟ ଶିଶୁ ଓ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ପାଖରେ ପହଞ୍ଚି ସେମାନେ ସହାୟତାର ହାତ ବଢାଇ ଚର୍ଚ୍ଚାକୁ ଆସିଛନ୍ତି।

ହିମୋଫିଲିଆ କର୍ମଶାଳା

ହିମୋଫିଲିଆ କର୍ମଶାଳା

ବାଲେଶ୍ୱର ଅଫିସ,୩୧।୫- ବାଲେଶ୍ୱର ମୁଖ୍ୟଚିକିତ୍ସାଳୟରେ ଥିବା ସମ୍ମିଳନୀ କକ୍ଷରେ ହିମୋଫିଲିଆ କର୍ମଶାଳା ବୁଧବାର ପୂର୍ବାହ୍ନ ୧୧ଟାରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି। ମେଡିକାଲ୍‌ କଲେଜ୍‌ର ପ୍ରିନ୍ସପାଲ୍‌ ତଥା ଡିନ୍‌ ଡା. ପ୍ରତାପ ରଥ ଅଧ୍ୟକ୍ଷତା କରି ହିମୋଫିଲିଆ ରୋଗର ଲକ୍ଷଣ, ତାହାର ଉପଯୁକ୍ତ ଚିକିତ୍ସା ସମ୍ପର୍କରେ ଶିବିରରେ ଯୋଗଦେଇଥିବା ରୋଗୀ ତଥା ପରିବାର ଲୋକଙ୍କୁ ଅବଗତ କରାଇଥିଲେ।

ମହିଳାମୋର୍ଚ୍ଚା ପକ୍ଷରୁ ସାଧାରଣ ସଭା

ମହିଳାମୋର୍ଚ୍ଚା ପକ୍ଷରୁ ସାଧାରଣ ସଭା

ବାଲେଶ୍ୱର ଅଫିସ,୩୧।୫- ରାଜ୍ୟରେ ବଳାତ୍କାର ଘଟଣା ବଢ଼ି ଚାଲିଥିବା ବେଳେ ମହିଳାମାନେ ଅସୁରକ୍ଷିତ ମନେ କରୁଛନ୍ତି। ମହିଳାଙ୍କୁ ସୁରକ୍ଷା ଦେବାରେ ରାଜ୍ୟସରକାର ବିଫଳ ହୋଇଛନ୍ତି ବୋଲି ଜଳେଶ୍ୱର ପୁରୁଣିଆ ବଜାର ବାସନ୍ତି ପଡ଼ିଆଠାରେ ଭାଜପା ମହିଳା ମୋର୍ଚ୍ଚା ପକ୍ଷରୁ ଆୟୋଜିତ ସାଧାରଣ ସଭାରେ ମହିଳା ନେତ୍ରୀ ମାନେ ମତବ୍ୟକ୍ତ କରିଛନ୍ତି।

ଭାଜପାର ମହିଳା ସୁରକ୍ଷା ଯାତ୍ରା

ଜଳେଶ୍ୱର ୩୧।୫(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ଭାଜପା ରାଜ୍ୟ ମହିଳା ମୋର୍ଚ୍ଚା କମିଟିର ନିଷ୍ପତ୍ତି କ୍ରମେ ୧୭ ତାରିଖରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା ମହିଳା ସୁରକ୍ଷା ଯାତ୍ରା ବୁଧବାର ଅପରାହ୍ନ ସାଢ଼େ ୫ ଟାରେ ଜଳେଶ୍ୱର ସହରର ବଡ଼ବଜାର ସ୍ଥିତ ବାସନ୍ତୀପଡ଼ିଆ ଠାରେ ପହଞ୍ଚିଛି।

ବ୍ୟାଙ୍କ, ପୋଷ୍ଟ ଅଫିସ ବନ୍ଦ: ଲୋକେ ହନ୍ତସନ୍ତ

ସୋର, ୩୧।୫(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ଏକ ସପ୍ତାହ ଧରି ସୋର ମୁଖ୍ୟ ଡାକଘର ଅଧୀନରେ ଥିବା ୨୭ଟି ଡାକଘରର କର୍ମଚାରୀ ମାନେ କାର୍ଯ୍ୟବନ୍ଦ ଯୋଗୁ ଡାକସେବା ଅଚଳ ହୋଇପଡ଼ିଛି ।

କୃତୀ ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ରଙ୍କୁ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧିତ

ସୋର, ୩୧।୫(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ସୋର ବ୍ଲକ ଅଧୀନ କେଦାରପୁର ପଞ୍ଚାୟତ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ମାଟ୍ରିକ ପରିକ୍ଷାରେ ସର୍ବାଧିକ ନମ୍ବର ରଖିଥିବା ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ରଙ୍କୁ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧିତ କରାଯାଇଛି। ଏହି ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧନା ସଭାରେ ସରପଞ୍ଚ ଅଭିମନ୍ୟୁ ଜେନାଙ୍କ ସଭାପତିତ୍ୱରେ ସଭାରେ ମେଧା ସମ୍ମାନ ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଥିଲା।

ବିଧାୟକଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ବିଦ୍ୟାଳୟର ଶିଳାନ୍ୟାସ

ବିଧାୟକଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ବିଦ୍ୟାଳୟର ଶିଳାନ୍ୟାସ

ଔପଦା, ୩୧।୫-ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲା ଔପଦା ବ୍ଲକ ସଦର ତଳକିଆ ପଞ୍ଚାୟତ ଢିମ୍ପୁରା ଠାରେ ପ୍ରସ୍ତାବିତ ଆଦର୍ଶ ବିଦ୍ୟାଳୟର ଶିଳାନ୍ୟାସ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି। ଏହି ଅବସରରେ ନୀଳଗିରି ବିଧାୟକ ଇଂ ସୁକାନ୍ତ କୁମାର ନାୟକ ଯୋଗଦେଇ ଶିଳାନ୍ୟାସ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମକୁ ଉଦ୍‌ଘାଟନ କରିଥିଲେ।

ଭୋଗରାଇ ବିଇଓ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ସମ୍ମୁଖରେ ପାଚିକା ସଂଘର ବିକ୍ଷୋଭ

ଭୋଗରାଇ ବିଇଓ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ସମ୍ମୁଖରେ ପାଚିକା ସଂଘର ବିକ୍ଷୋଭ

ଭୋଗରାଇ,୩୧।୫(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲା ଭୋଗରାଇ ବ୍ଲକ ଅଧୀନ ବିଇଓ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ସମ୍ମୁଖରେ ମଧ୍ୟାହ୍ନ ଭୋଜନ ପାଚିକା ସଂଘ ପକ୍ଷରୁ ବିଭିନ୍ନ ଦାବି ନେଇ ୫୦ରୁ ଊର୍ଦ୍ଧ୍ୱ ମହିଳା ଗୁରୁବାର ବିକ୍ଷୋଭ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଛନ୍ତି।

ବିଶୋଳ ଗ୍ରାମକୁ ବସ୍‌ ଚଳାଚଳ ଦାବି: ଉଦଳା ବସ୍‌ଷ୍ଟାଣ୍ଡରେ ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କ ବିକ୍ଷୋଭ

ବିଶୋଳ ଗ୍ରାମକୁ ବସ୍‌ ଚଳାଚଳ ଦାବି: ଉଦଳା ବସ୍‌ଷ୍ଟାଣ୍ଡରେ ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କ ବିକ୍ଷୋଭ

ଉଦଳା,୩୧।୫(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ମୟୂରଭଞ୍ଜ ଜିଲା କପ୍ତିପଦା ବ୍ଲକ ଅଧୀନ ବିଶୋଳ ଗ୍ରାମକୁ ଉଦଳାରୁ ବସ୍‌ ଚଳାଚଳ ପାଇଁ ପଞ୍ଚାୟତବାସୀ ରାସ୍ତାକୁ ଓହ୍ଲାଇଛନ୍ତି। ପଞ୍ଚାୟତର ଶତାଧିକ ମହିଳା ଓ ପୁରୁଷ ଉଦଳା ବସ୍‌ଷ୍ଟାଣ୍ଡଠାରେ ବିକ୍ଷୋଭ ଏବଂ ଧାରଣା ଦେଇଛନ୍ତି। ଫଳରେ ବସ୍‌ ଚଳାଚଳ ବନ୍ଦ ରହିଛି।

ମଦ୍ୟପ ସ୍ବାମୀଙ୍କୁ ଖାଇବାକୁ ଡ଼ାକିବା କାଳ ହେଲା: ଠେଙ୍ଗା ମାଡ଼ରେ ସ୍ତ୍ରୀ ମୃତ,  ସ୍ବାମୀ ଅଟକ

ମଦ୍ୟପ ସ୍ବାମୀଙ୍କୁ ଖାଇବାକୁ ଡ଼ାକିବା କାଳ ହେଲା: ଠେଙ୍ଗା ମାଡ଼ରେ ସ୍ତ୍ରୀ ମୃତ, ସ୍ବାମୀ ଅଟକ

କେନ୍ଦୁଝର,୩୧।୫(ସ୍ବ.ପ୍ର.): କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲା ଝୁନ୍ଦୁରା ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ବାରଖଣ୍ଡିଆ ଗ୍ରାମରେ ମଦ୍ୟପ ସ୍ବାମୀଙ୍କ ଠେଙ୍ଗା ମାଡରେ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି। ମୃତ ମହିଳା ହେଲେ କାଳନ୍ଦି ବେଣ୍ଟକାର। ପୋଲିସ ସ୍ବାମୀ ପ୍ରଦୀପ ବେଣ୍ଟକାରଙ୍କୁ ଅଟକ ରଖିଛି।

ଭାଲୁ ଆକ୍ରମଣରେ ୫ ଗୁରୁତର

ଭାଲୁ ଆକ୍ରମଣରେ ୫ ଗୁରୁତର

କେନ୍ଦୁଝର,୩୧ା୫(ସ୍ବ.ପ୍ର.): କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲା ଝୁନ୍ଦୁରା ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ବାଲିବନ୍ଧ ରିଜର୍ଭ ଜଙ୍ଗଲାଞ୍ଚଳରେ ଭାଲୁ ଆତଙ୍କ ଦେଖାଦେଇଛି। ଭାଲୁ ଆକ୍ରମଣରେ ୫ ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି।

ଖପୁରୀ ନ ଥିବା ଶିଶୁପୁତ୍ର ଜନ୍ମ

ଖପୁରୀ ନ ଥିବା ଶିଶୁପୁତ୍ର ଜନ୍ମ

ସଜନାଗଡ, ୩୧।୫(ଡି.ଏନ.ଏ.): ବାଲେଶ୍ବର ନୀଳଗିରି ଉପଖଣ୍ଡ ଚିକିତ୍ସାଳୟ ପରିସରରେ ବୁଧବାର ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ଖପୁରୀ ନ ଥିବା ଏକ ଶିଶୁ ପୁତ୍ର ଜନ୍ମ ହୋଇଛି।

ପୋଖରୀରେ ବୁଡ଼ି ମହିଳା ମୃତ

ପୋଖରୀରେ ବୁଡ଼ି ମହିଳା ମୃତ

ରୂପ୍‌ସା,୩୧ା୫(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ବାଲେଶ୍ୱର ସଦର ବ୍ଲକ ଓଲନ୍ଦା-ସାରଗାଁ ପଞ୍ଚାୟତ ଅନ୍ତର୍ଗତ ଦିଗ୍‌ଦା ଗ୍ରାମର ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କର ଗୁରୁବାର ସକାଳେ ପୋଖରୀରେ ବୁଡି ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି। ସେ ହେଲେ ପ୍ରସନ୍ନ ରାଉତଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ସତ୍ୟବତୀ ରାଉତ। ସତ୍ୟବତୀ ଶୌଚ ହେବାକୁ ପୋଖରୀକୁ ଯାଇଥିବା ବେଳେ ଅସାବଧାନତା ବଶତଃ ପୋଖରୀରେ ବୁଡ଼ିଯାଇଥିଲେ।

ପାରିବାରିକ କଳହ: ଝିଅର ତଣ୍ଟି କାଟି ହତ୍ୟା କଲେ ବାପା

ପାରିବାରିକ କଳହ: ଝିଅର ତଣ୍ଟି କାଟି ହତ୍ୟା କଲେ ବାପା

ବାରିପଦା ଅଫିସ,୩୧ା୫: ବାରିପଦା ସଦର ଥାନା ଅଧୀନ ଗୋବର୍ଦ୍ଧନଶୋଳ ଗ୍ରାମରେ ବୁଧବାର ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ଏକ ଅଘଟଣ ଘଟିଛି। ପାରିପାରିକ କଳହରୁ ଜଣେ ବାପା ନିଜ ଝିଅର ତଣ୍ଟିକାଟି ହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି।

ଗ୍ରାମୀଣ ଡାକସେବକଙ୍କ ଜିଲା ମୁଖ୍ୟ ଡାକଘର ସମ୍ମୁଖରେ ଅନଶନ

ଗ୍ରାମୀଣ ଡାକସେବକଙ୍କ ଜିଲା ମୁଖ୍ୟ ଡାକଘର ସମ୍ମୁଖରେ ଅନଶନ

କେନ୍ଦୁଝର, ୩୧।୫(ସ୍ବ.ପ୍ର.): ସର୍ବ ଭାରତୀୟ ଗ୍ରାମୀଣ ଡାକ ସେବକ ସଂଘର ଆହ୍ବାନ କ୍ରମେ କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲା ମୁଖ୍ୟ ଡାକଘର ସମ୍ମୁଖରେ ଗ୍ରାମୀଣ ଡାକସେବକମାନେ ଗୁରୁବାର ପ୍ରତୀକ ଅନଶନ ଆରମ୍ଭ କରାଯାଇଛି। ଡାକସେବକଙ୍କ ଆନ୍ଦୋଳନ ୧୦ ଦିନରେ ପହଞ୍ଚିଥିବା ବେଳେ ଦିନିକିଆ ପ୍ରତୀକ ଅନଶନ କରାଯାଇଛି।

ଜନ ଜାଗରଣ ସମାବେଶରେ ବିଜେଡି କର୍ମୀ।

ଜନ ଜାଗରଣ ସମାବେଶରେ ବିଜେଡି କର୍ମୀ।

କେନ୍ଦୁଝର,ରାଇସୁଆଁ,୩୧।୫(ଡି.ଏନ.ଏ./ସ୍ବ.ପ୍ର.): କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲାରେ ଘନ ଘନ ଅଘୋଷିତ ବିଦ୍ୟୁତ୍‌ କାଟ ପ୍ରତିବାଦରେ ବୁଧବାର ମଧ୍ୟାହ୍ନରେ କେତେକ ଓକିଲ ସ୍ଥାନୀୟ ନେସ୍କୋ ଅଧୀକ୍ଷଣ ଯନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଘେରାଉ କରିଥିଲେ। ଫଳରେ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ଉତ୍ତେଜନା ପରିସ୍ଥିତି ଦେଖା ଦେଇଥିଲା।

ତେଜୁଛି ତୈଳ ଦର ବୃଦ୍ଧି ପ୍ରତିବାଦ

ତେଜୁଛି ତୈଳ ଦର ବୃଦ୍ଧି ପ୍ରତିବାଦ

ଆନନ୍ଦପୁର/ଯୋଡ଼ା/ତେଲକୋଇ,୩୧।୫(ସ୍ବ.ପ୍ର./ଡି.ଏନ.ଏ.): କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲାର ପୃଥକ ସ୍ଥାନରେ ବିଜେଡି ପକ୍ଷରୁ ପ୍ରତିବାଦ ସଭା ହୋଇଥିଲା। ଆନନ୍ଦପୁର ଓ ଘସିପୁରା ବ୍ଲକ ସମ୍ମୁଖରେ ବିଜେଡି ପକ୍ଷରୁ ତୈଳ ଦର ବୃଦ୍ଧି ପ୍ରତିବାଦରେ ଜନଜାଗରଣ ସମାବେଶ ବୁଧବାର ସକାଳ ସମୟରେ ହୋଇଯାଇଛି।

ପଞ୍ଚାୟତ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରୁ ତାଲା ଖୋଲିଲା

ଭଦ୍ରକ ଅଫିସ,୩୧।୫- ଭଦ୍ରକ ଜିଲା ବାସୁଦେବପୁର ବ୍ଲକ ଜଗନ୍ନାଥପ୍ରସାଦ ପଞ୍ଚାୟତରେ ବିଭିନ୍ନ ସମସ୍ୟା ନେଇ ନାଏବ ସରପଞ୍ଚ ନାରାୟଣ ବାରିକ ଓ ୱାର୍ଡସଭ୍ୟାସଭ୍ୟ ସୋମବାର ପଞ୍ଚାୟତ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ତାଲା ପକାଇ ଦେଇଥିଲେ। ବୁଧବାର ବିଡିଓ ଓ ପୋଲିସ ଉପସ୍ଥିତିରେ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରୁ ତାଲା ଖୋଲାଯାଇଛି।