ବାଲେଶ୍ୱର

ବନ୍ଧୁକ ଜବତ, ଶିକାରୀ ଗିରଫ

ବନ୍ଧୁକ ଜବତ, ଶିକାରୀ ଗିରଫ

କପ୍ତିପଦା,୧୦ା୧୧(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ)- କପ୍ତିପଦା ରେଞ୍ଜ ଶରତ ସେକ୍ସନ୍‌ ଅଧିନ  ହରିଡ଼ାଚୁଆ ଜଙ୍ଗଲକୁ ଶିକାର ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ ବନ୍ଧୁକ ଧରି ଯାଉଥିବା ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କୁ ଶୁକ୍ରବାର ବନ ବିଭାଗ କର୍ମଚାରୀ କାବୁ କରିଛନ୍ତି।

ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସ -ଅଟୋ ମୁହଁ। ମୁହିଁ ଧକ୍କା ଜଣେ ମୃତ, ୪ ଆହତ

ଠାକୁରମୁଣ୍ଡା,୧୦ା୧୧(ଡି.ଏନ.ଏ)- ଠାକୁରମୁଣ୍ଡା ଆନନ୍ଦପୁର ରାସ୍ତାର ଚିଆଁବେଡା ଛକ ନିକଟରେ ଗୁରୁବାର ରାତିରେ ଏକ ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସ ସହିତ ଅଟୋର ମୁହଁ। ମୁହିଁ  ଧକ୍କା ହୋଇଛି। 

ମୋରମ ମାଫିଆଙ୍କୁ ଅଙ୍କୁଶ ନାହିଁ :  ଉଜୁଡି ଯାଉଛି ଶିମିଳିପାଳ ପାଦଦେଶର ପରିବେଶ

ମୋରମ ମାଫିଆଙ୍କୁ ଅଙ୍କୁଶ ନାହିଁ : ଉଜୁଡି ଯାଉଛି ଶିମିଳିପାଳ ପାଦଦେଶର ପରିବେଶ

କପ୍ତିପଦା,୧୦ା୧୧(ଡ଼ି.ଏନ.ଏ)-ଶିମିଳିପାଳ ପାଦଦେଶରେ ଥିବା ପାହାଡିଆ ଅଞ୍ଚଳରେ ବହୁ ବେଆଇନ ମୋରୁମ ଖାଦାନ ଗଢି ଉଠିଛି।

ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଭଦ୍ରକ କାଳୀପୂଜା:  ଆଖି ଝଲସାଇ ମନ ମୋହୁଛି

ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଭଦ୍ରକ କାଳୀପୂଜା: ଆଖି ଝଲସାଇ ମନ ମୋହୁଛି

ଭଦ୍ରକ ଅଫିସ,୧୦।୧୧-ପୂର୍ବବର୍ଷରେ ପ୍ରଶାସନିକ କଟକଣା ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଭଦ୍ରକ କାଳୀପୂଜାକୁ କେତେକାଂଶରେ ଫିକା ପକାଇଥିଲା। ଏଥର କଟକଣା କୋହଳ ହେବା ଏବଂ ପାଗ ଭଲ ରହିଥିବାରୁ କାଳୀପୂଜା ମାହୋଲ ଜମି ଉଠିଛି। 

ବେଆଇନ ମୋରମ ଲୁଟ୍‌କୁ ବିରୋଧ:  ଗଡ଼ପଦାରେ ସର୍ବଦଳୀୟ ସମାବେଶ

ବେଆଇନ ମୋରମ ଲୁଟ୍‌କୁ ବିରୋଧ: ଗଡ଼ପଦାରେ ସର୍ବଦଳୀୟ ସମାବେଶ

ରୂପ୍‌ସା, ୧୦।୧୧(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲା ବସ୍ତା ତହସିଲ ରୂପ୍‌ସା ଥାନା ଲଛମନଖୁଣ୍ଟା ମୌଜାରେ ୧୪୪ଧାରାକୁ ବେଖାତିର କରି ମାଫିଆଙ୍କ ମୋରମ ଖନନ ନେଇ ଉତ୍ତେଜନା ଲାଗି ରହିଛି। 

‘ଖଇରାର ସ୍ବାଭିମାନ’ ପ୍ରସଙ୍ଗ ଉଠାଇଲେ  ବ୍ଲକ ଉପାଧ୍ୟକ୍ଷ

‘ଖଇରାର ସ୍ବାଭିମାନ’ ପ୍ରସଙ୍ଗ ଉଠାଇଲେ ବ୍ଲକ ଉପାଧ୍ୟକ୍ଷ

ଖଇରା, ୧୦।୧୧(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ଖଇରା ଓ ସିମୁଳିଆ ବ୍ଲକକୁ ନେଇ ସିମୁଳିଆ ନିର୍ବାଚନ ମଣ୍ଡଳୀ ଗଠନ ହେବାର ୬ ଦଶନ୍ଧିରୁ ଅଧିକ ବର୍ଷ ବିତିବାକୁ ବସିଲାଣି। ଏଯାଏ ନିର୍ବାଚନମଣ୍ଡଳୀର ଗଠନ ଲକ୍ଷ୍ୟ ଅଧୁରା ହୋଇରହିଛି।

ବାହାନଗା ରେଳଷ୍ଟେଶନ ସମସ୍ୟା ନେଇ ମ୍ୟାନେଜରଙ୍କୁ ଦାବିପତ୍ର

ବାହାନଗା ରେଳଷ୍ଟେଶନ ସମସ୍ୟା ନେଇ ମ୍ୟାନେଜରଙ୍କୁ ଦାବିପତ୍ର

ବାହାନଗା, ୧୦ା୧୧(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲା ବାହାନଗା ରେଳଷ୍ଟେଶନର ବିଭିନ୍ନ ସମସ୍ୟା ନେଇ ଓଡିଶା ସୁରକ୍ଷା ସେନା ତରଫରୁ ଡିଆରଏମ୍‌ଙ୍କ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ ଷ୍ଟେଶନ ମ୍ୟାନେଜରଙ୍କୁ ଦାବିପତ୍ର ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଛି। 

ବିପିଏମ୍‌ଙ୍କ ମନମୁଖୀ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ବିରୋଧ: ମାତୃଶକ୍ତି ମହିଳା ମହାସଂଘର ଧାରଣା

ବିପିଏମ୍‌ଙ୍କ ମନମୁଖୀ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ବିରୋଧ: ମାତୃଶକ୍ତି ମହିଳା ମହାସଂଘର ଧାରଣା

ଭଦ୍ରକ ଅଫିସ,୯।୧୧-ଓଡ଼ିଶା ଜୀବିକା ମିଶନ ଅଧୀନ ତିହିଡ଼ି ବ୍ଲକ ସୟା ପଞ୍ଚାୟତର ମାତୃଶକ୍ତି ମହିଳା ମହାସଂଘ ପକ୍ଷରୁ ଶୁକ୍ରବାର ଜିଲାପାଳଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ସମ୍ମୁଖରେ ଧାରଣା ଦିଆଯାଇଥିଲା। ଶତାଧିକ ମହିଳା ଏଥିରେ ସାମିଲ ଥିଲେ। ଦୀର୍ଘଦିନ ଧରି ତିହିଡି ବ୍ଲକର ବିପିଏମ୍‌ଙ୍କ ମନମୁଖୀ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ସଂଘ ପକ୍ଷରୁ ବିରୋଧ କରାଯାଇଛି। 

ରୋଗପୋକ  ଦାଉ: ଉଜୁଡି ଯାଉଛି ଧାନଜମି

ରୋଗପୋକ ଦାଉ: ଉଜୁଡି ଯାଉଛି ଧାନଜମି

ନୀଳଗିର/ଔପଦା, ୯।୧୧ (ଡି.ଏନ.ଏ.)- ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲାର ବିଭିନ୍ନ ଅଞ୍ଚଳର ଧାନ ଫସଲରେ ଏବେ ଚକଡା ପୋକ ଉପଦ୍ରବ ସାଙ୍ଗକୁ ମାଟିଆଗୁଣ୍ଡି, ମହିଷା ଓ ପତ୍ରପୋଡ଼ା ରୋଗ ଦେଖାଦେଇଛି। ଚାଷୀମାନେ କୀଟନାଶକ କିଣି ପୟୋଗ କରୁଥିଲେ ମଧ୍ୟ କିଛି ସୁଫଳ ମିଳୁ ନାହିଁ । ରୋଗ ପୋକ ଲାଗିଥିବା ଧାନ ଜମିରେ ଫସଲ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଊଜୁଡି ଯିବା ଆଶଙ୍କା ଦେଖା ଦେଇଥିବାରୁ ଚାଷୀମାନେ ହତାଶ ହୋଇପଡିଛନ୍ତି। 

ଗାନ୍ଧୀ ଶାନ୍ତି ସଦ୍‌ଭାବନା ଜ୍ୟୋତି ଯାତ୍ରାକୁ ସ୍ବାଗତ

ଗାନ୍ଧୀ ଶାନ୍ତି ସଦ୍‌ଭାବନା ଜ୍ୟୋତି ଯାତ୍ରାକୁ ସ୍ବାଗତ

ବାଲେଶ୍ୱର ଅଫିସ, ୯।୧୧-ଗାନ୍ଧିଜୀଙ୍କ ୧୫୦ତମ ଜୟନ୍ତୀ ଉପଲକ୍ଷେ ଗାନ୍ଧିବାଦୀ ଫୋରମ ଆନୁକୂଲ୍ୟରେ ସମଗ୍ର ଓଡ଼ିଶା ଭ୍ରମଣ ଅଭିଯାନରେ ବାହାରିଥିବା ମହାମତ୍ାଗାନ୍ଧୀ ଶାନ୍ତି ସଦ୍‌ଭାବନା ଜ୍ୟୋତି ଯାତ୍ରା ଗୁରୁବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ବାଲେଶ୍ୱରରେ ପହଞ୍ଚତ୍ବା ପରେ ଭବ୍ୟ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧନା ଜ୍ଞାପନ କରାଯାଇଥିଲା।

ଦୁଇ ବଖରା ଜଳିଗଲା

ଦୁଇ ବଖରା ଜଳିଗଲା

ରୂପ୍‌ସା, ୯।୧୧(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ବାଲେଶ୍ୱର ସଦର ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ଆଙ୍କୋ ପଞ୍ଚାୟତରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ ଘଟି ଅମର ଜେନାଙ୍କ ୨ ବଖରା ବାସଗୃହ ଭସ୍ମୀଭୂତ ହୋଇଯାଇଛି। ଦୀପାବଳି ଅବସରରେ ବାଣ ଫୁଟାଯାଉଥିବା ବେଳେ ଏହି ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟିଥିଲା। 

ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟବୀମା ନାଁରେ ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ: ଭାଜପା ପକ୍ଷରୁ ଥାନାରେ ଆନ୍ଦୋଳନ

ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟବୀମା ନାଁରେ ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ: ଭାଜପା ପକ୍ଷରୁ ଥାନାରେ ଆନ୍ଦୋଳନ

ରୂପ୍‌ସା, ୯।୧୧(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ବାଲେଶ୍ୱର ସଦର ବ୍ଲକ କସିପଦା ପଞ୍ଚାୟତରେ ଗୁରୁବାର ଏକ ସଂସ୍ଥା ପକ୍ଷରୁ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟବୀମା ନାଁରେ ବେଆଇନ ଭାବେ ଟଙ୍କା ଆଦାୟ ହେଉଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ରୂପ୍‌ସା ଥାନା ପୋଲିସ ଏନେଇ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ସଂସ୍ଥାର କୋ-ଅଡ଼ିନେଟର ଖଇରା ଅଞ୍ଚଳର ପର୍ଶୁରାମ ଲେଙ୍କା ଓ କସିପଦା ସରପଞ୍ଚଙ୍କୁ ଅଟକ ରଖି ତଦନ୍ତ ଜାରି ରଖିଥିଲେ।

ବିଜୁ ଯୁବ ବାହିନୀର ଦୁଇଗୋଷ୍ଠୀ ମଧ୍ୟରେ ଗଣ୍ଡଗୋଳ

ବିଜୁ ଯୁବ ବାହିନୀର ଦୁଇଗୋଷ୍ଠୀ ମଧ୍ୟରେ ଗଣ୍ଡଗୋଳ

ପଦ୍ମପୁର,୯।୧୧(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ଭଦ୍ରକ ଜିଲା ବାସୁଦେବପୁର ବ୍ଲକ ଅଧୀନ ପଦ୍ମପୁର ପଞ୍ଚାୟତର ବିଜୁ ଯୁବ ବାହିନୀର ଦୁଇଗୋଷ୍ଠୀ ମଧ୍ୟରେ ଆର୍ଥତ୍କ କାରବାରକୁ ନେଇ ଶୁକ୍ରବାର ଗଣ୍ଡଗୋଳ ଘଟିଛି। ଏନେଇ ପାଟିତୁଣ୍ଡ ଓ ଠେଲାପେଲାରେ ଗୋଟିଏ ପକ୍ଷର ଦୁଇଜଣ ସଦସ୍ୟ ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି।

ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଜଣେ ମୃତ

ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଜଣେ ମୃତ

ଠାକୁରମୁଣ୍ଡା, ୯।୧୧(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)- ମୟୂରଭଞ୍ଜ ଜିଲ୍ଲା ମହୁଲଡିହା ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଠାକୁରମୁଣ୍ଡା ଆନନ୍ଦପୁର ରାସ୍ତାର ଚିଅଁାବେଡା ନିକଟରେ ଗୁରୁବାର ରାତି ପ୍ରାୟ ୧୦ଟା ସମୟରେ ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସ ସହ  ଏକ ଅଟୋ ଧକ୍କା ହେବା ଫଳରେ ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବାବେଳେ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି।

 ବାର୍‌ହା ଫାଶରେ ଫସିଲା ଭାଲୁ, ଉଦ୍ଧାର କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ

ବାର୍‌ହା ଫାଶରେ ଫସିଲା ଭାଲୁ, ଉଦ୍ଧାର କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ

ସଜନାଗଡ଼,୯।୧୧(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲା ନୀଳଗିରି ବ୍ଲକ ଅଧୀନ କାଠଗୁଛି ଗୁଜୁଢ଼ିଆ ନିକଟସ୍ଥ ଜଙ୍ଗଲ ଅଞ୍ଚଳରେ ବାର୍‌ହା ଧରିବା ପାଇଁ ଫାଶ ବସାଯାଇଥିଲା। ମାତ୍ର ଶୁକ୍ରବାର ଉକ୍ତ ଫାଶରେ ଏକ ଜଙ୍ଗଲୀ ଭାଲୁ  ଫସିରହିଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି।

ମାସ୍କଟ ଓଲିକୁ କେନ୍ଦୁଝରରେ ସ୍ବାଗତ

ମାସ୍କଟ ଓଲିକୁ କେନ୍ଦୁଝରରେ ସ୍ବାଗତ

କେନ୍ଦୁଝର, ୯।୧୧(ସ୍ବ.ପ୍ର.): ଓଡ଼ିଶା ହକି ପୁରୁଷ ବିଶ୍ୱକପ ଉପଲକ୍ଷେ ଓଡ଼ିଶା ବ୍ୟାପୀ ପରିଭ୍ରମଣ କରୁଥିବା ମାସ୍କଟ ଓଲିକୁ କେନ୍ଦୁଝର ପ୍ରଶାସନ ପକ୍ଷରୁ ଜିଲାପାଳଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ପରିସରରେ ଶୁକ୍ରବାର ଭବ୍ୟ ସ୍ବାଗତ କରାଯାଇଛି । 

 ଝାଡୁଦାର  ଓ ଗାଡ଼ି ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କ ଆନ୍ଦୋଳନ ଦ୍ୱିତୀୟ  ଦିନରେ

ଝାଡୁଦାର ଓ ଗାଡ଼ି ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କ ଆନ୍ଦୋଳନ ଦ୍ୱିତୀୟ ଦିନରେ

ଭଦ୍ରକ ଅଫିସ,୯।୧୧: ଭଦ୍ରକ ପୌରପାଳିକା ଅଧୀନରେ କାର୍ଯ୍ୟରତ ୧୫୨ ଝାଡୁଦାର   ଓ ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କ ଇପିଏଫ୍‌ ଓ  ଇଏସ୍‌ଆଇ କଟାଯାଉଛି। ମାତ୍ର  ଅଫିସରେ ଜମା କରାଯାଉ ନ ଥିବା  ପ୍ରତିବାଦରେ ଝାଡୁଦାର  ଓ ଗାଡି ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କ ଆନ୍ଦୋଳନ ଶୁକ୍ରବାର ଦ୍ୱିତୀୟ ଦିନରେ ପହଞ୍ଚିଛି। 

ସିଂହବାହିନୀ ବେଶରେ ଦର୍ଶନଦେଲେ ମା’ ଭଦ୍ରକାଳୀ

ସିଂହବାହିନୀ ବେଶରେ ଦର୍ଶନଦେଲେ ମା’ ଭଦ୍ରକାଳୀ

ଭଦ୍ରକ ଅଫିସ,୯।୧୧: ମା’ ଭଦ୍ରକାଳୀଙ୍କ ସପ୍ତମାତୃକା ବେଶର ଚତୁର୍ଥ  ଦିନରେ ମା’ ସିଂହବାହିନୀ  ବେଶରେ  ଦର୍ଶନ ଦେଇଛନ୍ତି। ଶୁକ୍ରବାର ମା’ଙ୍କୁ ସିଂହବାହିନୀ ବେଶରେ ପୂଜା କରାଯାଇଛି l 

ପ୍ରେମିକଙ୍କ ଘର ସାମ୍ନାରେ ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ଧାରଣା

ପ୍ରେମିକଙ୍କ ଘର ସାମ୍ନାରେ ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ଧାରଣା

ତିହିଡ଼ି,୯।୧୧(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ଭଦ୍ରକ ଜିଲା ତିହିଡ଼ି ଥାନା ଅଧୀନ ସିନ୍ଦୋଳ ଅଞ୍ଚଳରେ ବୁଧବାର ଜଣେ ପ୍ରେମିକଙ୍କ ଘର ଆଗରେ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକା ଧାରଣା ଦେଇଥିଲେ।  ଯୁବତୀ ଜଣଙ୍କ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିବା ଦାବି କରିବା ସହ ସେ ଗର୍ଭବତୀ ଥିବା କହିଛନ୍ତି। 

ପୋଲିସ ଓ ଦୁଇ ରାଜନେତାଙ୍କୁ ଟାର୍ଗେଟ୍‌ କଲେ ମନ୍ତ୍ରୀ ବଦ୍ରି ପାତ୍ର

ପୋଲିସ ଓ ଦୁଇ ରାଜନେତାଙ୍କୁ ଟାର୍ଗେଟ୍‌ କଲେ ମନ୍ତ୍ରୀ ବଦ୍ରି ପାତ୍ର

ଆନନ୍ଦପୁର, ୯।୧୧(ସ୍ବ.ପ୍ର): କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲାରେ ଆଇନଶୃଙ୍ଖଳା ସ୍ଥିତି ଓ ପୋଲିସ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ନେଇ ଗଣଶିକ୍ଷା ମନ୍ତ୍ରୀ ବଦ୍ରି ନାରାୟଣ ପାତ୍ର ମୁହଁ ଖୋଲିଛନ୍ତି। ଗତ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୧୬ ତାରିଖରେ ଘସିପୁରା ଥାନା ଅଧୀନ ୨୦ ନମ୍ବର ଜାତୀୟ ରାଜପଥ ବେଲବାହାଳି ବଜାର ନିକଟରେ ତାଙ୍କ ଗାଡ଼ି ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ ଘଟଣା ନେଇ ସେ ପିସିସି ସଭାପତି ନିରଞ୍ଜନ ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କୁ ଟାର୍ଗେଟ କରି ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି। 

ଜମୁଛି ଭଦ୍ରକ କାଳୀପୂଜା

ଜମୁଛି ଭଦ୍ରକ କାଳୀପୂଜା

ଭଦ୍ରକ ଅଫିସ,୯।୧୧-ଓଡ଼ିଶାର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଭଦ୍ରକ କାଳୀପୂଜା ବେଶ୍‌ ଜମୁଛି। ଗୁରୁବାର ପାଗ ଅନୁକୂଳ ଥିବାରୁ ଶ୍ରଦ୍ଧାଳୁଙ୍କ ଭିଡ଼ ଜମିଥିଲା। ଶ୍ରଦ୍ଧାଳୁଙ୍କ ଭିଡ଼ ବଢୁଥିବା ପରିଲକ୍ଷିତ ହୋଇଛି।

ଏକା ନମ୍ବରର ୨ ପିକଅପ୍‌ ଭ୍ୟାନ୍‌ ଜବତ

ଏକା ନମ୍ବରର ୨ ପିକଅପ୍‌ ଭ୍ୟାନ୍‌ ଜବତ

ଭଦ୍ରକ ଅଫିସ,୯।୧୧-ଆଞ୍ଚଳିକ ପରିବହନ ବିଭାଗ ଦ୍ୱାରା ଗୁରୁବାର ଭଦ୍ରକ ଦକ୍ଷିଣେଶ୍ୱର କାଳୀମନ୍ଦିର ସ୍ଥିତ ପେଟ୍ରୋଲ ପମ୍ପ ନିକଟରୁ ଓଡି ୦୧ ଏଫ୍‌ ୭୫୯୩ ନମ୍ବର ଥିବା ୨ଟି ଏକାଭଳିଆ ପିକଅପ୍‌ ଭ୍ୟାନ୍‌କୁ ଜବତ କରାଯାଇଛି। 

୧୬ରୁ ବନ୍ଦ ହେବ ଦୁଇ ଦୂରଦର୍ଶନ ପ୍ରସାରଣ କେନ୍ଦ୍ର

୧୬ରୁ ବନ୍ଦ ହେବ ଦୁଇ ଦୂରଦର୍ଶନ ପ୍ରସାରଣ କେନ୍ଦ୍ର

ବାରିପଦା ଅଫିସ, ୯ା୧୧- ମୟୂରଭଞ୍ଜ ଜିଲାର ଶିମିଳିପାଳଗଡ ଓ କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲା ବଡ ବଡବିଲଠାରେ ସ୍ଥାପିତ ଦୂରଦର୍ଶନର ଅତି ସ୍ବଳ୍ପ ଶକ୍ତି ସମ୍ପନ୍ନ ପ୍ରସାରଣ କେନ୍ଦ୍ର ଆସନ୍ତା ୧୬ ତାରିଖ ସକାଳୁ ବନ୍ଦ କରାଯିବ। 

ତରକାରି ହୋଇ ନ ଥିବାରୁ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା

ତରକାରି ହୋଇ ନ ଥିବାରୁ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା

ବାରିପଦା ଅଫିସ,୯।୧୧- ତରକାରି ହୋଇ ନ ଥିବାକୁ କେନ୍ଦ୍ର କରି ବୁଧବାର ରାତିରେ ଉତ୍ତ୍ୟକ୍ତ ସ୍ବାମୀଙ୍କ ଆକ୍ରମଣରେ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ହିଁ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି। ଏହାକୁ ନିଜ ଆଖିରେ ଦେଖିଥିବା ୩ ପିଲାଙ୍କଠାରୁ ଖବର ପାଇ ପୋଲିସ ହତ୍ୟାକାରୀ ସ୍ବାମୀଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି।