ବାଲେଶ୍ୱର

ଗରସଙ୍ଗ ଜୋନ୍‌ରେ ବିଜେଡିର ସଭା ଓ ଶୋଭାଯାତ୍ରା

ଗରସଙ୍ଗ ଜୋନ୍‌ରେ ବିଜେଡିର ସଭା ଓ ଶୋଭାଯାତ୍ରା

ଖଇରା, ୧୨।୪(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ସିମୁଳିଆ ନିର୍ବାଚନ ମଣ୍ଡଳୀରେ ବିଜେଡି ପକ୍ଷରୁ ପ୍ରଚାରକୁ ଜୋରଦାର କରାଯାଇଛି| 

ଔପଦାରେ ବିଜେଡିର ଶକ୍ତି ପ୍ରଦର୍ଶନ:  ଏମ୍‌ପି ପ୍ରାର୍ଥୀ, ବିଧାୟକ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ରୋଡ଼ ଶୋ’

ଔପଦାରେ ବିଜେଡିର ଶକ୍ତି ପ୍ରଦର୍ଶନ: ଏମ୍‌ପି ପ୍ରାର୍ଥୀ, ବିଧାୟକ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ରୋଡ଼ ଶୋ’

ଔପଦା, ୧୨।୪(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ବାଲେଶ୍ୱର ଲୋକସଭା ଓ ନୀଳଗିରି ବିଧାନସଭା ଅଧୀନ ଔପଦା ବ୍ଲକ ସଦରରେ ବିଜେଡି ଶକ୍ତି ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଛି। 

ଅବ୍ୟବସ୍ଥାରେ ଗୋପାଳପୁର ଗୋଷ୍ଠୀ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟକେନ୍ଦ୍ର:  ସାମାନ୍ୟ ରୋଗ ଲାଗି ଯିବାକୁ ପଡୁଛି ଜିଲା ମୁଖ୍ୟ ଚିକିତ୍ସାଳୟ

ଅବ୍ୟବସ୍ଥାରେ ଗୋପାଳପୁର ଗୋଷ୍ଠୀ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟକେନ୍ଦ୍ର: ସାମାନ୍ୟ ରୋଗ ଲାଗି ଯିବାକୁ ପଡୁଛି ଜିଲା ମୁଖ୍ୟ ଚିକିତ୍ସାଳୟ

ବାହାନଗା, ୧୨ା୪(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲା ବାହାନଗା ବ୍ଲକ ଗୋପାଳପୁରଠାରେ ଥିବା ଗୋଷ୍ଠୀ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟକେନ୍ଦ୍ର ଏବେ ଅବ୍ୟବସ୍ଥା ମଧ୍ୟରେ ଚାଲିଛି। ସେଠାରେ କେହି ଡାକ୍ତର ନ ଥିବାରୁ ନବାଗତ ଏମବିବିଏସ ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ରଙ୍କୁ ନେଇ ଚାଲିଛି ଚିକିତ୍ସା। ଏପରିକି ସାମାନ୍ୟ ରୋଗ ପାଇଁ ଜିଲା ସଦର ହସ୍‌ପିଟାଲକୁ ଯିବାକୁ ପଡୁଛି। 

ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ପିଟି ପିଟି ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ: ସ୍ବାମୀ ଗିରଫ

ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ପିଟି ପିଟି ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ: ସ୍ବାମୀ ଗିରଫ

ଭଦ୍ରକ ଅଫିସ, ୧୧।୪ - ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ପିଟି ପିଟି ମାରି ଦେଇଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ ଭଦ୍ରକ ଗ୍ରାମାଞ୍ଚଳ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଜଗଦଳପୁର ଗ୍ରାମର ସାମରାଇ ମାଝିଙ୍କୁ ପୋଲିସ ଗୁରୁବାର ଗିରଫ କରିଛି।

ଘର ଘର ବୁଲି ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ଭୋଟ୍‌ ଭିକ୍ଷା

ଘର ଘର ବୁଲି ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ଭୋଟ୍‌ ଭିକ୍ଷା

ରୂପ୍‌ସା, ୧୧।୪(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ସାଧାରଣ ନିର୍ବାଚନରେ ବିଜୟୀ ହେବା ପାଇଁ ସବୁ ଦଳର ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି ପ୍ରାଣମୂର୍ଚ୍ଛା ଉଦ୍ୟମ। କେଉଁ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଖର୍ଚ୍ଚ କାଟ ପାଇଁ ଘର ଘର ବୁଲି ଭୋଟ୍‌ ଭିକ୍ଷା କରୁଛନ୍ତି ତ ଆଉ କିଏ ଭୋଟରଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବା ପାଇଁ ଚାକଚକ୍ୟ ସଭାରେ ଦଳୀୟ ଚିହ୍ନରେ ଭୋଟ ଦେବା ପାଇଁ ନିବେଦନ କରୁଛନ୍ତି। 

ଅପହୃତା ନାବାଳିକା ଉଦ୍ଧାର : ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ

ଅପହୃତା ନାବାଳିକା ଉଦ୍ଧାର : ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ

ରୂପ୍‌ସା, ୧୧।୪(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ବାଲେଶ୍ୱର ସଦର ବ୍ଲକ ପରିକ୍ଷୀ ଫାଣ୍ଡି ଅଞ୍ଚଳର ଜଣେ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଅପହରଣ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ ପୋଲିସ ବୈଶିଙ୍ଗା ଥାନା ଗଡ଼ଦେଉଳିଆ ଗ୍ରାମର ଅଭିଯୁକ୍ତ ଯୁବକ ପରମେଶ୍ୱର ଦଳେଇଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି।

ଘରୁ ସଶସ୍ତ୍ର ଯୁବକ ଗିରଫ: ଗ୍ଲୋବ୍ସ, ଛୁରୀ ଜବତ

ଘରୁ ସଶସ୍ତ୍ର ଯୁବକ ଗିରଫ: ଗ୍ଲୋବ୍ସ, ଛୁରୀ ଜବତ

ବଡ଼ସାହି,୧୧ା୪(ସ୍ବ.ପ୍ର)-ମୟୂଭରଞ୍ଜ ଜିଲା ବୈଶିଙ୍ଗା ଥାନା ଅଧୀନ ଏକ ଘରୁ ଜଣେ ସଶସ୍ତ୍ର ଯୁବକଙ୍କୁ ବୈଶିଙ୍ଗା ପୋଲିସ ଗିରଫ କରି କୋର୍ଟଚାଲାଣ କରିଛି। ଅଭିଯୁକ୍ତ ଯୁବକ ଜଣଙ୍କ ହେଲେ ମାଣତ୍ରୀ ପଞ୍ଚାୟତ ମାଳିହାତୀ ଗ୍ରାମର ରାଜୁ ଓରଫ ରାଜେଶ ଲେଙ୍କା(୨୨)। 

ଅଦରକାରୀ ପଦାର୍ଥରେ ବିଶାଳ ବୁଦ୍ଧମୂର୍ତ୍ତି ନିର୍ମାଣ: ରାଜ୍ୟସ୍ତରୀୟ ଶିବିରରେ ପ୍ରଶଂସିତ ହେଲେ ଚିତ୍ରଶିଳ୍ପୀ ସଞ୍ଜୟ

ଅଦରକାରୀ ପଦାର୍ଥରେ ବିଶାଳ ବୁଦ୍ଧମୂର୍ତ୍ତି ନିର୍ମାଣ: ରାଜ୍ୟସ୍ତରୀୟ ଶିବିରରେ ପ୍ରଶଂସିତ ହେଲେ ଚିତ୍ରଶିଳ୍ପୀ ସଞ୍ଜୟ

ବାଲେଶ୍ୱର ଅଫିସ, ୧୧।୪-ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାର ସ୍କ୍ରାପ୍‌ ବା ଅଦରକାରୀ  ପଦାର୍ଥ ମାଧ୍ୟମରେ ଏକ ବିଶାଳ ବୁଦ୍ଧମୂର୍ତ୍ତି ନିର୍ମାଣ କରି ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲା ନାମ୍ପୋ ଅଞ୍ଚଳର ଯୁବ ଚିତ୍ରଶିଳ୍ପୀ ସଞ୍ଜୟ କୁମାର ରାଉଳ ଜିଲା ପାଇଁ ଗୌରବ ଆଣିଛନ୍ତି।

  ଭିନ୍ନକ୍ଷମ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ନିର୍ବାଚନୀ ଦାୟିତ୍ୱ

ଭିନ୍ନକ୍ଷମ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ନିର୍ବାଚନୀ ଦାୟିତ୍ୱ

କେନ୍ଦୁଝର, ୧୧ା୪(ସ୍ବ.ପ୍ର.): ନିର୍ବାଚନୀ ଦାୟିତ୍ୱ ଶାରିରୀକ ଅକ୍ଷମ ବା ଭିନ୍ନକ୍ଷମ ଙ୍କୁ ନ ଦେବା ପାଇଁ ବ୍ୟବସ୍ଥା ରହିଥିଲେ ହେଁ କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲାରେ ଏହାର ବ୍ୟତିକ୍ରମ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି।

ଆର୍‌ଟିଓ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ସମ୍ମୁଖରେ ବସ୍‌ ମାଲିକ ଓ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ଧାରଣା

ଆର୍‌ଟିଓ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ସମ୍ମୁଖରେ ବସ୍‌ ମାଲିକ ଓ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ଧାରଣା

ବାରିପଦା ଅଫିସ,୧୧।୪- ମୟୂରଭଞ୍ଜ ଜିଲା ଆଞ୍ଚଳିକ ପରିବହନ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ (ଆରଟିଓ)ରେ ଗୁରୁବାର ମୟୂରଭଞ୍ଜ ଘରୋଇ ବସ ମାଲିକ ସଂଘର କାର୍ଯ୍ୟକର୍ତ୍ତା ଓ କର୍ମଚାରୀମାନେ ଧାରଣାରେ ବସିଛନ୍ତି। କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲାରେ ଏପ୍ରିଲ ୨୩ରେ ତୃତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ନିର୍ବାଚନ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ । 

ନାବାଳକଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କଲା ଚାଇଲ୍ଡଲାଇନ୍‌

ନାବାଳକଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କଲା ଚାଇଲ୍ଡଲାଇନ୍‌

ଆନନ୍ଦପୁର,୧୧ା୪(ସ୍ବ.ପ୍ର.): କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲା ଆନନ୍ଦପୁର ଚାଇଲ୍‌ଡଲାଇନ୍‌ ପକ୍ଷରୁ ଆଦିବାସୀ ଅଧ୍ୟୁଷିତ ଅଞ୍ଚଳରୁ ଜଣେ ନାବାଳକଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଛି। ନାବାଳକ ନିଜର ପରିଚୟ ସ୍ପଷ୍ଟ କରିପାରୁନଥିବାରୁ ତାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ସବିଶେଷ ତଥ୍ୟ ମିଳିପାରିନାହିଁ। 

ଭଡ଼ାଘରେ ଚାଲିଛି ସବ୍‌ରେଜିଷ୍ଟ୍ରି ଅଫିସ : ପ୍ରତିବାଦରେ ଧାରଣା

ଭଡ଼ାଘରେ ଚାଲିଛି ସବ୍‌ରେଜିଷ୍ଟ୍ରି ଅଫିସ : ପ୍ରତିବାଦରେ ଧାରଣା

କେନ୍ଦୁଝର,୧୧ା୪(ସ୍ବ.ପ୍ର.): ନିଜସ୍ବ ଘର ଥାଇ ଭଡ଼ାଘରେ ପ୍ରାୟ ୧୦ ବର୍ଷ ହେଲା ଚାଲିଛି ଘଷିପୁରା ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ସାଇଁକୁଳ ସବ୍‌ରେଜିଷ୍ଟ୍ରି ଅଫିସ। ଘର ନିର୍ମାଣ ହୋଇଥିଲେ ହେଁ ଏହା ସାଇଁକୁଳକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର ନ କରି ଘଷିପୁରାରେ ଚାଲୁଥିବାରୁ ଅସନ୍ତୋଷ ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି।

ଯୁବକଙ୍କୁ ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ

ଯୁବକଙ୍କୁ ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ

ରେମୁଣା,୧୧।୪(ଡି.ଏନ.ଏ): ବାଲେଶ୍ୱର ଖନ୍ତାପଡ଼ା ଥାନା ଅଧୀନ ସାଆନ୍ତା ଗଁ।ରେ ଗୁରୁବାର ଯୁବକଙ୍କ ଗଳିତ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଛି। 

ଜାପାନୀ ଜ୍ୱର ନେଲା ୩ ଜୀବନ

ଜାପାନୀ ଜ୍ୱର ନେଲା ୩ ଜୀବନ

ପାଟଣା, ୧୧।୪(ସ୍ବ.ପ୍ର.): କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲା ପାଟଣା ବ୍ଲକ ପଲାଣି ଘାଟି ପାତାସାହି ଏବଂ ଘଟଗାଁ ବ୍ଲକ ଦାଣ୍ଡିପଶି ଗ୍ରାମରେ ଗତ ବୁଧବାର ଓ ଗୁରୁବାର ଜାପାନୀ ଜ୍ୱର (ଏନ୍‌ସେଫାଲାଇଟ୍ସ)ରେ ୩ ଶିଶୁଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି। 

‘ସଫଳତାର ସ୍ବପ୍ନ ଦେଖିଥିଲି’

‘ସଫଳତାର ସ୍ବପ୍ନ ଦେଖିଥିଲି’

କେନ୍ଦୁଝର, ୧୧ା୪ (ସ୍ବ.ପ୍ର.): ବୟସ ମାତ୍ର ୨୬। ଏତେ କମ୍‌ ବୟସରେ ନିର୍ବାଚନରେ ପାଦ ଥାପିବା ଓ ରାଜନୀତି ମଇଦାନକୁ ଓହ୍ଲାଇ ପାଦ ଦେଉ ଦେଉ ବିରୋଧୀଙ୍କ ଅପପ୍ରଚାରର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବା ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ହୋଇଛି।

୪ ଲକ୍ଷ ୧୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ଜବତ

ତିହିଡ଼ି, ୧୧।୪ (ଡି.ଏନ.ଏ.) - ଭଦ୍ରକ-ଚାନ୍ଦବାଲି ରାସ୍ତାର ବିନ୍ଧା ବଜାର ନିକଟରୁ ବୁଧବାର ପୂର୍ବାହ୍ନରେ ଏକ ବାଇକ୍‌ ଡିକିରୁ ୪ ଲକ୍ଷ ୧୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ତିହିଡ଼ି ଥାନା ପୋଲିସ ଜବତ କରିଛି। 

ଜାତୀୟ ରାଜପଥରେ ଖାଲ ସାଜୁଛି ବିପଦ

ଜାତୀୟ ରାଜପଥରେ ଖାଲ ସାଜୁଛି ବିପଦ

ଆରଡି, ୧୧।୪ (ଡି.ଏନ.ଏ.) - ଭଦ୍ରକ ଜିଲା ଆରଡ଼ି ଫାଣ୍ଡି ନିକଟରେ ୨୦ ନମ୍ବର ଜାତୀୟ ରାଜପଥରେ ଏକ ବିରାଟ ଖାଲ ହୋଇଛି। ଏହା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବିପଦ ସାଜୁଛି। ବିଭାଗୀୟ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଖାମଖିଆଲି ଯୋଗୁ ସାଧାରଣ ଲୋକେ ବିପଦ ମୁହଁରେ ପଡୁଛନ୍ତି। 

ମିଳିଛି ଅନୁଦାନ, ହୋଇପାରୁନି ବିନିଯୋଗ

ମିଳିଛି ଅନୁଦାନ, ହୋଇପାରୁନି ବିନିଯୋଗ

ତିହିଡ଼ି, ୧୧।୪ (ଡି.ଏନ.ଏ.) - ଆଉ ଦିନ କେଇଟା ପରେ ଆରମ୍ଭ ହେବ ମା’ ପାଟଣ ମଙ୍ଗଳାଙ୍କ ପଣାସଂକ୍ରାନ୍ତି ଯାତ୍ରା। ୭ ଦିନ ଧରି ଚାଲିବାକୁ ଥିବା ଏହି ଯାତ୍ରାରେ ଭଦ୍ରକ ଜିଲାର ବିଭିନ୍ନ ଅଞ୍ଚଳରୁ ଲକ୍ଷାଧିକ ଶ୍ରଦ୍ଧାଳୁଙ୍କ ସମାଗମ ହେବ। 

ଜାମକୁଣ୍ଡା ପଞ୍ଚାୟତରେ ନିର୍ବାଚନ ଆଚରଣ ବିଧି ଉଲ୍ଲଙ୍ଘନ ଅଭିଯୋଗ

ଜାମକୁଣ୍ଡା ପଞ୍ଚାୟତରେ ନିର୍ବାଚନ ଆଚରଣ ବିଧି ଉଲ୍ଲଙ୍ଘନ ଅଭିଯୋଗ

ବାଲିଆପାଳ,୧୧। ୪(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲା ବାଲିଆପାଳ ବ୍ଲକ ଜାମକୁଣ୍ଡା ପଞ୍ଚାୟତରେ ଶାସକ ଦଳ ପକ୍ଷରୁ ନିର୍ବାଚନ ଆଚରଣ ବିଧି ଉଲ୍ଲଙ୍ଘନ କରାଯାଇଥିବା ନେଇ ବିରୋଧୀ କଂଗ୍ରେସ ବୁଧବାର ଏକ ଖବରଦାତା ସମ୍ମିଳନୀରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛି । 

ଚନ୍ଦନେଶ୍ୱର ଜୀଉଙ୍କ ବରଣମାଳାରେ ଝଲସିଲେ କାମିନୀ

ଚନ୍ଦନେଶ୍ୱର ଜୀଉଙ୍କ ବରଣମାଳାରେ ଝଲସିଲେ କାମିନୀ

ଭୋଗରାଇ, ୧୧।୪ (ପ୍ରଦୀପ ଦାସ) - ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲା ଭୋଗରାଇ ବ୍ଲକ ଅଧୀନ ଚନ୍ଦନେଶ୍ୱର ମହାଦେବଙ୍କ ବିଶ୍ୱପ୍ରସିଦ୍ଧ ଚୈତ୍ର ଚଡ଼କମେଳାର ବୁଧବାର ଥିଲା ଚାରି ଅର୍ଘ୍ୟ। ଦେବାଧିଦେବ ଚନ୍ଦନେଶ୍ୱର ଜୀଉଙ୍କ ଚାରି ଅର୍ଘ୍ୟରେ ଥିଲା ପ୍ରସିଦ୍ଧ କାମିନୀ ବିବାହ। କାମିନୀ ଠାକୁରାଣୀଙ୍କ ସହ ଚନ୍ଦନେଶ୍ୱର ମହାଦେବଙ୍କ କୌଳିକ ବିବାହ ଦର୍ଶନ ଲାଗି ଚନ୍ଦନେଶ୍ୱର ପୀଠ ଭକ୍ତମୟ ହୋଇଥିଲା। 

‘ହକ୍‌ ମାଗୁଛି ଓଡ଼ିଶା’ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ଅବହେଳାକୁ ସମାଲୋଚନା

‘ହକ୍‌ ମାଗୁଛି ଓଡ଼ିଶା’ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ଅବହେଳାକୁ ସମାଲୋଚନା

ଉଦଳା, ୧୦।୪ (ଡି.ଏନ.ଏ.): ମୟୂରଭଞ୍ଜ ଜିଲା ଉଦଳାଠାରେ ବୁଧବାର ବିଜୁ ଯୁବ ବାହିନୀ ପକ୍ଷରୁ ‘ହକ୍‌ ମାଗୁଛି ଓଡ଼ିଶା’  କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା। 

ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟଙ୍କୁ ମନାଇବା ଉଦ୍ୟମ  ଜାରି: ବାରିପଦାରେ ବିଜେଡିର ରୁଦ୍ଧଦ୍ୱାର ବୈଠକ

ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟଙ୍କୁ ମନାଇବା ଉଦ୍ୟମ ଜାରି: ବାରିପଦାରେ ବିଜେଡିର ରୁଦ୍ଧଦ୍ୱାର ବୈଠକ

ବାରିପଦା ଅଫିସ,୧୦।୪: ଚତୁର୍ଥ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ନିର୍ବାଚନ ଲାଗି ମଙ୍ଗଳବାର ନାମାଙ୍କନ ପତ୍ର ଦାଖଲ  ଶେଷହେବା ପରେ ମୟୂରଭଞ୍ଜ  ଜିଲା ବାରିପଦା ବିଜେଡି ପକ୍ଷରୁ ଗୋଷ୍ଠୀ ବିବାଦ ତୁଟାଇବା ଉଦ୍ୟମ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି। 

ଭାଜପା ଜିଲା କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ମିଶ୍ରଣ ପର୍ବ: ବହୁ ବିଜେଡି ଓ କଂଗ୍ରେସ କର୍ମୀ ସାମିଲ

ଭାଜପା ଜିଲା କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ମିଶ୍ରଣ ପର୍ବ: ବହୁ ବିଜେଡି ଓ କଂଗ୍ରେସ କର୍ମୀ ସାମିଲ

ବାଲେଶ୍ୱର ଅଫିସ,୧୦।୪: ବାଲେଶ୍ୱର ସ୍ଥାନୀୟ ଭାଜପା ଜିଲା କାର୍ଯ୍ୟାଳୟଠାରେ ସଦର ଭାଜପା ବିଧାୟକ ପ୍ରାର୍ଥୀ ତଥା ଜିଲା ସଭାପତି ମଦନ ମୋହନ ଦତ୍ତଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ବୁଧବାର ଏକ ମିଶ୍ରଣ ପର୍ବ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଛି। 

ଗଛ ପଡ଼ି ଯୁବକଙ୍କ ପ୍ରାଣ ଗଲା

ଗଛ ପଡ଼ି ଯୁବକଙ୍କ ପ୍ରାଣ ଗଲା

ରୂପ୍‌ସା,୧୦।୪(ଡି.ଏନ.ଏ.): ବାଲେଶ୍ୱର ସଦର ବ୍ଲକ ପରିକ୍ଷୀ ଫାଣ୍ଡି ଅନ୍ତର୍ଗତ ପନ୍ତା ଗ୍ରାମର ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କ ଉପରେ ଗଛ ପଡ଼ିବାରୁ ମଙ୍ଗଳବାର ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି।