ବାଲେଶ୍ୱର

ଅଟୋ ସହ ୨ ବ୍ୟାଟେରି ଜବତ, ୩ ଗିରଫ

ଅଟୋ ସହ ୨ ବ୍ୟାଟେରି ଜବତ, ୩ ଗିରଫ

ବଡ଼ବିଲ, ୨।୧୧(ସ୍ବ.ପ୍ର.): କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲା ରୁଗୁଡି ଥାନା ଭଦ୍ରସାହି-ରାଉରକେଲା ରାସ୍ତାର ବାରବାଙ୍କ ଜଙ୍ଗଲ ନିକଟରୁ ଗୁରୁବାର ରାତିରେ ଏକ ଟ୍ରକ୍‌ରୁ ବ୍ୟାଟେରି ଚୋରି ହୋଇଥିଲା।

ପିସ୍ତଲ, ମାରଣାସ୍ତ୍ର ଦେଖାଇ ଟ୍ରକ୍‌ ଲୁଟ

ପିସ୍ତଲ, ମାରଣାସ୍ତ୍ର ଦେଖାଇ ଟ୍ରକ୍‌ ଲୁଟ

ଯୋଡ଼ା, ୨।୧୧(ଡି.ଏନ.ଏ.): କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲା ଯୋଡ଼ା ଥାନା ବିଲେଇପଦା ଫାଣ୍ଡି ଦେଓଝର ସାଇଡିଂ ନିକଟରୁ ଗୁରୁବାର ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ହେଲପର ଓ ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କୁ ପିସ୍ତଲ ଓ ମାରଣାସ୍ତ୍ର ଦେଖାଇ ଟ୍ରକ୍‌ ଲୁଟ୍‌ ହୋଇଛି। 

୧୦ ଲକ୍ଷ ହଡ଼ପ, ଥାନା ଘେରାଉ

୧୦ ଲକ୍ଷ ହଡ଼ପ, ଥାନା ଘେରାଉ

ଆନନ୍ଦପୁର, ୨।୧୧(ସ୍ବ.ପ୍ର.): ଘସିପୁରା ଥାନା ଜଅଁରା ଅଞ୍ଚଳରେ ଥିବା ୭ଗୋଟି ସ୍ବୟଂସହାୟକ ଗୋଷ୍ଠୀର ୫୦ରୁ ଊର୍ଦ୍ଧ୍ୱ ମହିଳା ଠକେଇର ଶିକାର ହୋଇଛନ୍ତି।

ପ୍ରତିଭା ଅନ୍ବେଷଣ ଲାଗି ‘କଳା ଉତ୍ସବ’

ପ୍ରତିଭା ଅନ୍ବେଷଣ ଲାଗି ‘କଳା ଉତ୍ସବ’

ବାଲେଶ୍ୱର ଅଫିସ,୨।୧୧- ଗ୍ରାମାଞ୍ଚଳ ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ରଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଥିବା କଳା ପ୍ରତିଭା ଅନ୍ବେଷଣ ଲାଗି ଏଠାରେ ଜିଲାସ୍ତରୀୟ ‘କଳା ଉତ୍ସବ’ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି। ବାଲେଶ୍ୱର ସ୍ଥିତ ଜୁନିୟର ରେଡକ୍ରସ୍‌ ଭବନ ପରିସରରେ ଶୁକ୍ରବାର ଆୟୋଜିତ ଏହି ଉତ୍ସବରେ  ବିଭିନ୍ନ ସ୍କୁଲରୁ ଆସିଥିବା  ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ର ଭାଗ ନେଇଥିଲେ। ଯନ୍ତ୍ର ସଙ୍ଗୀତ, କଣ୍ଠ ସଙ୍ଗୀତ, ନୃତ୍ୟ ଓ ଚିତ୍ରାଙ୍କନ ଭଳି ୪ ବିଭାଗରେ ପ୍ରତିଯୋଗିତା ହୋଇଥିଲା । 

୯ରୁ ଜିଲାସ୍ତରୀୟ ଯୁବ ଉତ୍ସବ

୯ରୁ ଜିଲାସ୍ତରୀୟ ଯୁବ ଉତ୍ସବ

ବାଲେଶ୍ୱର ଅଫିସ,୨।୧୧- ଆସନ୍ତା ୯ ଓ ୧୦ ତାରିଖ ଦୁଇଦିନ ଧରି ବାଲେଶ୍ୱର ସଦର ମହକୁମା ସ୍ଥିତ ପବ୍ଲିକ ହାଇସ୍କୁଲ ପରିସରରେ ଜିଲାସ୍ତରୀୟ  ଯୁବ ମହୋତ୍ସବ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ। 

ଜିଲାସ୍ତରୀୟ କଳା ଉତ୍ସବ: ୭୧ ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ର ସାମିଲ

ଜିଲାସ୍ତରୀୟ କଳା ଉତ୍ସବ: ୭୧ ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ର ସାମିଲ

ବାରିପଦା ଅଫିସ,୨।୧୧- ମୟୂରଭଞ୍ଜ ଜିଲାସ୍ତରୀୟ କଳା ଉତ୍ସବ ବାରିପଦାସ୍ଥିତ ଭଞ୍ଜପୁର ସରକାରୀ ଉଚ୍ଚ ବିଦ୍ୟାଳୟ ପରିସରରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି। ଏହି ଉତ୍ସବକୁ ଜିଲା ଶିକ୍ଷା ଅଧିକାରୀ ଧ୍ରୁବଚରଣ ବେହେରା ମୁଖ୍ୟ ଅତିଥି ଭାବେ ଯୋଗଦେଇ ଉଦ୍‌ଘାଟନ କରିଥିଲେ। 

ଖାଉଟି କାର୍ଡ ବଣ୍ଟନରେ ଅନିୟମିତତା: ପଞ୍ଚାୟତ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ତାଲା

ଖାଉଟି କାର୍ଡ ବଣ୍ଟନରେ ଅନିୟମିତତା: ପଞ୍ଚାୟତ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ତାଲା

ପଦ୍ମପୁର,୨।୧୧(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ଭଦ୍ରକ ଜିଲା ବାସୁଦେବପୁର ବ୍ଲକର ବିଭିନ୍ନ ପଞ୍ଚାୟତରେ ଖାଉଟି କାର୍ଡ ବଣ୍ଟନରେ ଅନିୟମିତତା ହୋଇଥିବା ନେଇ ଅଭିଯୋଗ କରାଯାଇଛି। ପରିବାରର ଜଣେ କିମ୍ବା ୨ ଜଣଙ୍କ ନାମ ରଖି ଅନ୍ୟ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ନାମ କାର୍ଡରୁ କାଟି ଦିଆଯିବା ସହ ଦଳୀୟ ଭିତ୍ତିରେ କାର୍ଡ ପ୍ରସ୍ତୁତି କରାଯାଇଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ ଦର୍ଶାଯାଇଛି। ଏହାର ପ୍ରତିବାଦରେ ଶୁକ୍ରବାର ଖରିଦା ବିନାୟକପୁର ପଞ୍ଚାୟତ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଆଗରେ ବିକ୍ଷୋଭ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରାଯାଇଥିଲା।

ଗାଡ଼ିରୁ ୫୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଜବତ ଘଟଣା:ସନାତନ ମହାକୁଡ଼, ୫ ସହଯୋଗୀଙ୍କୁ ପୋଲିସର ସମନ ଜାରି

ଗାଡ଼ିରୁ ୫୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଜବତ ଘଟଣା:ସନାତନ ମହାକୁଡ଼, ୫ ସହଯୋଗୀଙ୍କୁ ପୋଲିସର ସମନ ଜାରି

ରାଇସୁଆଁ,୨।୧୧(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.) କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲାର ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଚମ୍ପୁଆ ବିଧାୟକ ସନାତନ ମହାକୁଡ଼ ଓ ତାଙ୍କ ୫ ସହଯୋଗୀଙ୍କୁ ସଦର ଥାନା ପୋଲିସ ସମନ ଜାରି କରିଛି। ଥାନା ପକ୍ଷରୁ ଆସନ୍ତା ୫ ତାରିଖ ଦିନ ମହାକୁଡ ଏବଂ ତାଙ୍କର  ସହଯୋଗୀ  ଯଥା ଭକ୍ତବନ୍ଧୁ ମହାନ୍ତ, ସୁଶାନ୍ତ ରଥଙ୍କୁ ୬ ତାରିଖ ଏବଂ ମହେନ୍ଦ୍ର ମହାନ୍ତି, ରଞ୍ଜିତ ବାରିକ, ଏବଂ ଅଶୋକ ବାରିକଙ୍କୁ ୭ତାରିଖ ଦିନ ହାଜର ହେବା ପାଇଁ ସମନ କରାଯାଇଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି।

ସମାବେଶରେ ଯୋଗଦେଇ ମହିଳା ଅସୁସ୍ଥ

ସମାବେଶରେ ଯୋଗଦେଇ ମହିଳା ଅସୁସ୍ଥ

ବାସୁଦେବପୁର,୨।୧୧(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଭଦ୍ରକ ଜିଲା ବାସୁଦେବପୁର   ଯାଦବ ପଡିଆଠାରେ ଶୁକ୍ରବାର ବିଜେଡିର ମହିଳା ସମାବେଶ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଛି।

ତିହିଡ଼ି ବ୍ଲକ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ସମ୍ମୁଖରେ ଭାଜପାର ବିକ୍ଷୋଭ

ତିହିଡ଼ି ବ୍ଲକ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ସମ୍ମୁଖରେ ଭାଜପାର ବିକ୍ଷୋଭ

ତିହିଡ଼ି,୨।୧୧(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଭଦ୍ରକ ଜିଲା ତିହିଡ଼ି ଭାଜପା ପକ୍ଷରୁ ଶୁକ୍ରବାର ମଧ୍ୟାହ୍ନରେ ତିହିଡ଼ି ବ୍ଲକ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଘେରାଉ କରାଯିବା ସହ ବିକ୍ଷୋଭ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରାଯାଇଛି।

ବାସୁଦେବପୁରରେ ବିଜେଡିର ମହିଳା ସମାବେଶ

ବାସୁଦେବପୁରରେ ବିଜେଡିର ମହିଳା ସମାବେଶ

ବାସୁଦେବପୁର,୨।୧୧(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଭଦ୍ରକ ଜିଲା ବାସୁଦେବପୁର   ଯାଦବ ପଡିଆଠାରେ ଶୁକ୍ରବାର ବିଜେଡିର ମହିଳା ସମାବେଶ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଛି। ଏହି ଅବସରରେ ଏକ ଶୋଭାଯାତ୍ରା ବିଜେଡି କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରୁ ବାହାରି ସଭାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା।

 ସମାଜରୁ ଦୁର୍ନୀତି ମୁକ୍ତ ପାଇଁ ସହଯୋଗ କାମନା

ସମାଜରୁ ଦୁର୍ନୀତି ମୁକ୍ତ ପାଇଁ ସହଯୋଗ କାମନା

ଭଦ୍ରକ ଅଫିସ,୨।୧୧: ଭଦ୍ରକ ଜିଲା ସଂସ୍କୃତି ଭବନ ପରିସରରେ ଶୁକ୍ରବାର ଦୁର୍ନୀତି ନିବାରଣ ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ଦୁର୍ନୀତି ନିବାରଣ ସଚେତନତା ସପ୍ତାହ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି। 

ଗ୍ୟାସ ଟ୍ରକ୍‌ ଧକ୍କାରେ ଓଲଟିଲା ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସ, ରୋଗୀଙ୍କ ସହ ୪ ଗୁରୁତର

ଗ୍ୟାସ ଟ୍ରକ୍‌ ଧକ୍କାରେ ଓଲଟିଲା ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସ, ରୋଗୀଙ୍କ ସହ ୪ ଗୁରୁତର

ଭଦ୍ରକ ଅଫିସ/ଭଣ୍ଡାରିପୋଖରୀ, ୨।୧୧(ସ୍ବ.ପ୍ର.): ଭଦ୍ରକ ଜିଲା ଧାମନଗର ଥାନା ଓ ଭଣ୍ଡାରିପୋଖରୀ ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ୧୬ନଂ ଜାତୀୟ ରାଜପଥର ଚିଙ୍ଗୁଡ଼ିପୁର କେନାଲ ଛକଠାରେ ଶୁକ୍ରବାର ପୂର୍ବାହ୍ନରେ ଏକ ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସ ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇଛି।

ଗ୍ରାମରକ୍ଷୀଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ

ଗ୍ରାମରକ୍ଷୀଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ

ପାଟଣା,୨।୧୧(ସ୍ବ.ପ୍ର.): କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲା ପାଟଣା ବ୍ଲକ ବୁଢୀକାପୁଡି ପଞ୍ଚାୟତ ତେନ୍ତୁଳିଖୁଣ୍ଟି ହାଟ ପଡ଼ିଆରୁ ଶୁକ୍ରବାର ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ ତୁରୁମୁଙ୍ଗା ପୋଲିସ ଠାବ କରିଛି। 

ସହାୟତା ଅପେକ୍ଷାରେ ପ୍ରଭାତ

ସହାୟତା ଅପେକ୍ଷାରେ ପ୍ରଭାତ

ଆନନ୍ଦପୁର, ୨।୧୧(ସ୍ବ.ପ୍ର.): ଆନନ୍ଦପୁର ବ୍ଲକ ମୋଚିନ୍ଦା ପଞ୍ଚାୟତ ମୋଚିନ୍ଦା ଗ୍ରାମର ଆନନ୍ଦ ସାହୁଙ୍କ ପୁଅ ପ୍ରଭାତଙ୍କ ଦୀର୍ଘଦିନ ଧରି ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟଗତ ସମସ୍ୟା ଯୋଗୁଁ ଘରେ ବିଛଣାରେ ପଡିରହିଛନ୍ତି। ଜଣେ ମେଧାବୀ ଛାତ୍ର ହିସାବରେ ପ୍ରଭାତ ଘସିପୁରା ବ୍ଲକ ପତିତ ପାବନ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟ ସାଇଁକୁଳର ଯୁକ୍ତ ୨ ଦ୍ୱିତୀୟ ବର୍ଷ ବିଜ୍ଞାନ ବିଭାଗର ଛାତ୍ର। ବାପା ଆନନ୍ଦ ଜଣେ ମଜରିଆ। 

ସପ୍ତମାତୃକା ବେଶରେ ଦର୍ଶନ ଦେବେ ମା’ ଭଦ୍ରକାଳୀ

ସପ୍ତମାତୃକା ବେଶରେ ଦର୍ଶନ ଦେବେ ମା’ ଭଦ୍ରକାଳୀ

ଭଦ୍ରକ ଅଫିସ,୨।୧୧-ଭଦ୍ରକର ଅଧିଷ୍ଠାତ୍ରୀ ଦେବୀ ମା’ ଭଦ୍ରକାଳୀଙ୍କ ପୀଠରେ କାଳୀପୂଜା ପ୍ରସ୍ତୁତି ଜୋର ଧରିଛି। ମା’ଙ୍କ ସପ୍ତମାତୃକା ବେଶ ସମେତ ଅନ୍ୟ ପୂଜାନୀତି ଚୂଡ଼ାନ୍ତ ହୋଇଛି। ସେବା ନୀତିରେ ନିୟୋଜିତ ୫୦ରୁ ଊର୍ଦ୍ଧ୍ୱ ସେବାୟତ ପରିବାର ଏଥିପାଇଁ ଲାଗିପଡ଼ିଛନ୍ତି। ଟ୍ରଷ୍ଟବୋର୍ଡ, ସେବାୟତ, ପୋଲିସ, ଜିଲାସ୍ତରୀୟ ବିଭିନ୍ନ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ନେଇ ଉପଜିଲାପାଳ ତଥା ଟ୍ରଷ୍ଟବୋର୍ଡ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ସୁଚାରୁ ବଳଙ୍କ ଅଧ୍ୟକ୍ଷତାରେ ପ୍ରସ୍ତୁତି ବୈଠକ ବସି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ନିର୍ଦ୍ଧାରଣ କରାଯାଇଛି। 

ଏକ୍ସପାଏରୀ ଔଷଧ ବିକ୍ରି ଅଭିଯୋଗ

ଚାନ୍ଦବାଲି,୨।୧୧(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ଭଦ୍ରକ ଜିଲା ଚାନ୍ଦବାଲି ବ୍ଲକ ଅଧୀନ ଦୋଳମଣ୍ଡପସ୍ଥିତ  ଏକ ଔଷଧ ଦୋକାନରେ ଏକ୍ସପାଏରୀ ଔଷଧ ବିକ୍ରି ହେଉଥିବା ନେଇ ଗୁରୁବାର ଚାନ୍ଦବାଲି ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରାଯାଇଛି। 

 ସ୍ବଚ୍ଛ ପରିବେଶ ଗଠନ ଉପରେ ଗୁରୁତ୍ୱାରୋପ

ସ୍ବଚ୍ଛ ପରିବେଶ ଗଠନ ଉପରେ ଗୁରୁତ୍ୱାରୋପ

ରାଇରଙ୍ଗପୁର,୨ା୧୧(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)-ରାଇରଙ୍ଗପୁର ଟାଉନ୍‌ହଲ ପରିସରରେ ସ୍ଥାନୀୟ ପୌରପରିଷଦ ପକ୍ଷରୁ ରାଜ୍ୟ ସ୍ବଚ୍ଛ ଭାରତ ମିଶନ ସହରାଞ୍ଚଳ ଅଭିଯାନ ବାହ୍ୟ ମଳମୁକ୍ତ ଅଭିଯାନ ସଚେନତନା କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି। 

 ‘ହକ୍‌ ଲାଗି  ସଂଗ୍ରାମ ଲୋଡ଼ା’

‘ହକ୍‌ ଲାଗି ସଂଗ୍ରାମ ଲୋଡ଼ା’

କପ୍ତିପଦା,୨ା୧୧(ଡି.ଏନ.ଏ.)  କପ୍ତିପଦା ବ୍ଲକ୍‌ରେ ଭିନ୍ନକ୍ଷମମାନେ ବିଭିନ୍ନ ସମସ୍ୟା ଦେଇ ଗତି କରୁଛନ୍ତି| ବାରମ୍ବାର ଅଭିଯୋଗ ପରେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଶାସନ ନିଦାବିଷ୍ଣୁ ସାଜିଛି ା  ତେଣୁ ହକ୍‌ ଆଦାୟ କରିବାକୁ ହେଲେ ସଂଗ୍ରାମ ଓ ଆନ୍ଦୋଳନର ଆବଶ୍ୟକତା  ରହିଛି ବୋଲି କପ୍ତିପଦା ଭିନ୍ନକ୍ଷମ ମଞ୍ଚର ସଭାପତି ମନୋରଞ୍ଜନ ଜେନା  କହିଛନ୍ତି|  

ଖୋଲିଲା ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟମୟୀ କୁଲଡ଼ିହା ଅଭୟାରଣ୍ୟ

ଖୋଲିଲା ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟମୟୀ କୁଲଡ଼ିହା ଅଭୟାରଣ୍ୟ

ସଜନାଗଡ଼,୨।୧୧(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ବର୍ଷାଋତୁ ଲାଗି ବନ୍ଦ ରହିଥିବା କୁଲଡ଼ିହା ଅଭୟାରଣ୍ୟ ଗୁରୁବାରଠାରୁ ପର୍ଯ୍ୟଟକଙ୍କ ପାଇଁ ଖୋଲିଛି। ପୂର୍ବାହ୍ନ ୧୦ଟା ସମୟରେ ଏହାର ଗେଟ୍‌ ଖୋଲାଯାଇଥିଲା। ପ୍ରଥମ ଦିନରେ ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗରୁ ଆସିଥିବା ୨୫ ପର୍ଯ୍ୟଟକ ପୂର୍ବାହ୍ନ ୧୧ଟା  ସୁଦ୍ଧା ଆସି ଗୋହିରାଭୋଳ ନିକଟରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ। 

ପଥପ୍ରାନ୍ତ ସଭାରେ ଉତ୍କଳ ଭାରତ ସଭାପତିଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ

ପଥପ୍ରାନ୍ତ ସଭାରେ ଉତ୍କଳ ଭାରତ ସଭାପତିଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ

ଖଇରା,୧।୧୧(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲା ଡୁଙ୍ଗୁରା ବଜାରରେ  ଉକତ୍ଳ ଭାରତ ଦଳ ପକ୍ଷରୁ ବୁଧବାର ଅପରାହ୍ନରେ ଆୟୋଜିତ ପଥପ୍ରାନ୍ତ ସଭାରେ ଶାସକ ଦଳର ୨ଜଣ ବ୍ୟକ୍ତି ଗଣ୍ଡଗୋଳ କରି ଦଳର ରାଜ୍ୟ ସଭାପତି ମହାମେଘ ବାହନ ଐର ଖାରବେଳ ସ୍ବାଇଁଙ୍କ ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି।

ଅଶାନ୍ତ ରୂପ ନେଉଛି ଖଣି ଅଞ୍ଚଳ: ଦୁଇ ଦିନ ଗାଡି ଚଳାଚଳ ବନ୍ଦ ରଖିଲେ ଗ୍ରାମବାସୀ

ଅଶାନ୍ତ ରୂପ ନେଉଛି ଖଣି ଅଞ୍ଚଳ: ଦୁଇ ଦିନ ଗାଡି ଚଳାଚଳ ବନ୍ଦ ରଖିଲେ ଗ୍ରାମବାସୀ

ଖଇରା,୧।୧୧(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲା ଖଇରା ତହସିଲ ଅଧୀନ ଶାରୀଶୂଆ ପାହାଡ ବନ୍ଧନଟା ଅଞ୍ଚଳରେ ଖଣି ଖନନ ପରେ ପରିବେଶଗତ ସମସ୍ୟା ଜଟିଳ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। 

ଇଷ୍ଟଜୋନ୍‌ ଆନ୍ତଃବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟ ମହିଳା କବାଡ଼ି ପ୍ରତିଯୋଗିତା: ୬୦୦ରୁ ଊର୍ଦ୍ଧ୍ୱ ପ୍ରତିଯୋଗୀ ସାମିଲ

ଇଷ୍ଟଜୋନ୍‌ ଆନ୍ତଃବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟ ମହିଳା କବାଡ଼ି ପ୍ରତିଯୋଗିତା: ୬୦୦ରୁ ଊର୍ଦ୍ଧ୍ୱ ପ୍ରତିଯୋଗୀ ସାମିଲ

ରେମୁଣା,୧।୧୧(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ବାଲେଶ୍ୱର ମିତ୍ରପୁର ସ୍ଥିତ ନୂଆପାଢ଼ୀ ଅଞ୍ଚଳର ବାଲେଶ୍ୱର ଫକୀରମୋହନ ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟ ଆନୁକୂଲ୍ୟରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେଉଥିବା ଇଷ୍ଟଜୋନ ଆନ୍ତଃ ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟ ମହିଳା କବାଡ଼ି ପ୍ରତିଯୋଗିତା ଗୁରୁବାର ପୂର୍ବାହ୍ନରେ ଉଦ୍‌ଘାଟିତ ହୋଇଯାଇଛି। 

ହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ ମାମଲା: ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ୭ ବର୍ଷ ଜେଲ୍‌

ହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ ମାମଲା: ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ୭ ବର୍ଷ ଜେଲ୍‌

ଭଦ୍ରକ ଅଫିସ,୧।୧୧-ଭଦ୍ରକ ମୁଖ୍ୟ ବିଚାର ବିଭାଗୀୟ ମାଜିଷ୍ଟ୍ରେଟ ଅମିୟ ରଞ୍ଜନ ଜେନା ଗୁରୁବାର ଏକ ହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ ମାମଲାର ବିଚାର କରି ଅଭିଯୁକ୍ତ ତିହିଡ଼ି ଥାନା ଅଧୀନ ଦହପାଣିଆ ଗ୍ରାମର ଅର୍ଜୁନ ଦାସଙ୍କୁ ୭ ବର୍ଷ ଜେଲ୍‌ ଦଣ୍ଡାଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି।