ବାଲେଶ୍ୱର

ପ୍ରଶିକ୍ଷିତ ମଧ୍ୟସ୍ଥମାନଙ୍କର ପ୍ରଶିକ୍ଷଣ ଶିବିର

ପ୍ରଶିକ୍ଷିତ ମଧ୍ୟସ୍ଥମାନଙ୍କର ପ୍ରଶିକ୍ଷଣ ଶିବିର

ବାଲେଶ୍ୱର ଅଫିସ,୨।୮- ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲା ଆଇନ୍‌ସେବା ପ୍ରାଧିକରଣ ସମ୍ମିଳନୀ କକ୍ଷରେ ପ୍ରଶିକ୍ଷିତ ମଧ୍ୟସ୍ଥମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ତିନି ଦିନିଆ ପ୍ରଶିକ୍ଷଣ ଶିବିର ବୁଧବାର ଉଦ୍‌ଘାଟିତ ହୋଇଯାଇଛି। ଏହି ପ୍ରଶିକ୍ଷଣ ଶିବିରକୁ ଜିଲା ଆଇନସେବା ପ୍ରାଧିକରଣ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ତଥା ଜିଲା ଜଜ୍‌ ରାମଶଙ୍କର ହୋତା ଆନୁଷ୍ଠାନିକ ଭାବରେ ପ୍ରଦୀପ ପ୍ରଜ୍ୱଳନ କରି ଉଦ୍‌ଘାଟନ କରିଛନ୍ତି।

 ପେଟ୍ରୋଲ ପମ୍ପ ଠକେଇ ଘଟଣା: କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ନ ହେଲେ ଆନ୍ଦୋଳନ

ପେଟ୍ରୋଲ ପମ୍ପ ଠକେଇ ଘଟଣା: କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ନ ହେଲେ ଆନ୍ଦୋଳନ

ବାଲେଶ୍ୱର ଅଫିସ,୨।୮- ବାଲେଶ୍ୱରର ଏକ ଘରୋଇ ହୋଟେଲ ସମ୍ମିଳନୀ କକ୍ଷ ପରିସରରେ ବାଲେଶ୍ୱର ପେଟ୍ରୋଲିୟମ ଡିଲର୍ସ ସଂଘ ପକ୍ଷରୁ ବୁଧବାର ସନ୍ଧ୍ୟା ୬ ଘଟିକା ସମୟରେ ଖବରଦାତା ସମ୍ମିଳନୀ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା।

ତାଳକୁରୁଣିଆଁ ପଞ୍ଚାୟତରେ ଚୋରି ଅଭିଯୋଗ

ତାଳକୁରୁଣିଆଁ ପଞ୍ଚାୟତରେ ଚୋରି ଅଭିଯୋଗ

ବାହାନଗା, ୨।୮(ଡି.ଏନ.ଏ.): ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲା ବାହାନଗା ବ୍ଲକ ତାଳକୁରୁଣିଆଁ ପଞ୍ଚାୟତ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ବୁଧବାର ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ କେହି ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ପଶି ବିଭିନ୍ନ ସାମଗ୍ରୀ ଚୋରିକରି ନେଇଛନ୍ତି।

ନକଲି ଆର୍‌ଟିଓ ଗିରଫ

ନକଲି ଆର୍‌ଟିଓ ଗିରଫ

ବଡ଼ବିଲ, ୨।୮(ସ୍ବ.ପ୍ର.): କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲା ବଡ଼ବିଲ୍‌ ତହସିଲ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ନିକଟରୁ ଗୁରୁବାର ଜଣେ ନକଲି ଆର୍‌ଟିଓଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି। ସେ ହେଲେ ଗୌର ଗ୍ୟାରେଜ ଅଞ୍ଚଳର ଇମ୍ରାନ ଖାନ।

ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଅପହରଣ ପରେ ନିଶା ଦେଇ ବଳାତ୍କାର

ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଅପହରଣ ପରେ ନିଶା ଦେଇ ବଳାତ୍କାର

ବାହାନଗା, ୨।୮(ଡି.ଏନ.ଏ.): ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲା ବାହାନଗା ବ୍ଲକ କରଞ୍ଜାବିନ୍ଧା ଗ୍ରାମର ଜଣେ ନାବାଳିକା ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ସୋର ଥାନା ଅଧୀନ ମଙ୍ଗଳପୁର ଅଞ୍ଚଳର ଜଣେ ବିବାହିତ ଯୁବକ ଅପହରଣ ପରେ ନିଶା ଦେଇ ବଳାତ୍କାର କରିଛନ୍ତି।

ବୁଢ଼ାବଳଙ୍ଗରେ ନୌକା ଦୁର୍ଘଟଣା

ବୁଢ଼ାବଳଙ୍ଗରେ ନୌକା ଦୁର୍ଘଟଣା

ରେମୁଣା,୨।୮(ଡି.ଏନ.ଏ.): ବୁଢ଼ାବଳଙ୍ଗ ନଦୀର ହଳଦିଆ ଘାଟରେ ଏକ ଦେଶୀ ଡଙ୍ଗା ପ୍ରଖର ସ୍ରୋତରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ହରାଇ ତଳକୁ ଭାସିଯାଇ ନିର୍ମାଣାଧୀନ ସେତୁର ଏକ ପିଲରରେ ପିଟି ହୋଇ ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇଛି।

ଜମାକାରୀଙ୍କ ଟଙ୍କା ଗାଏବ: ଗଦି ୟୁକୋ ବ୍ୟାଙ୍କ ସମ୍ମୁଖରେ ଜମାକାରୀଙ୍କ ଧାରଣା

ଜମାକାରୀଙ୍କ ଟଙ୍କା ଗାଏବ: ଗଦି ୟୁକୋ ବ୍ୟାଙ୍କ ସମ୍ମୁଖରେ ଜମାକାରୀଙ୍କ ଧାରଣା

ତିହିଡ଼ି,୨।୮(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଭଦ୍ରକ ଜିଲା ତିହିଡ଼ି ବ୍ଲକ ଅଧୀନ ଗଦି ୟୁକୋ ବ୍ୟାଙ୍କରୁ ଜମାକାରୀଙ୍କ ଟଙ୍କା ଗାଏବ ହୋଇଯାଇଛି। ଜାମଯୋଡ଼ି ଓ ରାଜନଗର ପଞ୍ଚାୟତା ବିଭିନ୍ନ ଗ୍ରାମର ୧୮ଜଣ ଜମାକାରୀଙ୍କ ଟଙ୍କା ଗାଏବ ହୋଇଛି। ଏହାର ପ୍ରତିବାଦରେ ଗୁରୁବାର ପୂର୍ବାହ୍ନ ୧୦ଟାରେ ଜମାକାରୀମାନେ ବ୍ୟାଙ୍କ ସମ୍ମୁଖରେ ଧାରଣା ଦେବା ସହ ବ୍ୟାଙ୍କ ଉଚ୍ଚ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟି ଆକର୍ଷଣ କରି ଏହାର ତଦନ୍ତ ପାଇଁ ଦାବି ଜଣାଇଥିଲେ।

ନିଶା ଦେଇ ମିସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ: ପୋଲ ତଳୁ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର

ନିଶା ଦେଇ ମିସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ: ପୋଲ ତଳୁ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର

ଖଇରା,୨।୭(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲା ଖଇରା ଥାନା ଅଧୀନ ଗୋବିନ୍ଦପୁର ଗ୍ରାମର ଲମ୍ବୋଦର ହାଁସଦା(୪୦)ଙ୍କ ମୃତଦେହ ଗୁରୁବାର ଏକ ପୋଲତଳୁ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଛି। ତେବେ କେହି ତାଙ୍କୁ ନିଶା ଦେଇ ହତ୍ୟା କରିଥିବା ସ୍ତ୍ରୀ କୁନି ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି।

ବିପଦ ସଙ୍କେତ ଟପିଲା ଜଳକା

ବିପଦ ସଙ୍କେତ ଟପିଲା ଜଳକା

ବସ୍ତା,୨।୮(ସ୍ବ.ପ୍ର.)- ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲା ଦେଇ ପ୍ରବାହିତ ଜଳକା ନଦୀରେ ବନ୍ୟାଜଳ ବୁଧବାର ବିପଦ ସଙ୍କେତ ଅତିକ୍ରମ କରିଛି। ନଦୀ ଉପରମୁଣ୍ଡ ମୟୂରଭଞ୍ଜ ଜିଲାରେ ଅଧିକ ବର୍ଷା ହେବାଯୋଗୁଁ ନଦୀର ଜଳସ୍ତର ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି। ବସ୍ତା ନିକଟ ମଥାନୀଠାରେ ନଦୀର ବିପଦ ସଙ୍କେତ ତ ୫.୫ମିଟର ।

ଅଟୋ ଚାଳକଙ୍କୁ ପିଟିଲା ପୋଲିସ: ଥାନା ଘେରାଉ ସହ ରାସ୍ତାରୋକୋ

ଅଟୋ ଚାଳକଙ୍କୁ ପିଟିଲା ପୋଲିସ: ଥାନା ଘେରାଉ ସହ ରାସ୍ତାରୋକୋ

ବାଲେଶ୍ୱର ଅଫିସ,୨।୮- ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲା ମେରାଇନ୍‌ ଥାନା ଅଧୀନ ବଳରାମଗଡି ପେଟ୍ରୋଲ ପମ୍ପ ନିକଟ ରାସ୍ତା ପାର୍ଶ୍ୱରେ ବୁଧବାର ଏକ ଅଟୋ ରହିଥିବା ଘଟଣାକୁ ନେଇ ତୁମୁଳକାଣ୍ଡ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି। ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲା ମେରାଇନ୍‌ ଥାନାର ଜଣେ ଅଧିକାରୀ ବୁଧବାର ଉକ୍ତ ଅଟୋ ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କୁ ମାଡ ମାରିବାରୁ ଉତ୍ତେଜନା ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି।

ସୀମା ବିବାଦ: ସଂଗଠିତ ହେଲେ ଅଞ୍ଚଳବାସୀ

ସୀମା ବିବାଦ: ସଂଗଠିତ ହେଲେ ଅଞ୍ଚଳବାସୀ

ଭୋଗରାଇ,୨।୮(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ଓଡ଼ିଶା-ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ ସୀମା ବିବାଦକୁ ନେଇ ସୀମାନ୍ତ ଇଲାକାରେ ଉତ୍ତେଜନା ପରିସ୍ଥତି ଲାଗି ରହିଛି। ଏଭଳି ଆନ୍ତଃରାଜ୍ୟ ସୀମା ବିବାଦର ସ୍ଥାୟୀ ସମାଧାନ ହେଉ ନ ଥିବାରୁ ଏହା ବିରୋଧରେ ବୃହତ୍ତର ଆନ୍ଦୋଳନ ଗଡି ତୋଳିବାକୁ ସ୍ଥାନୀୟ ଅଞ୍ଚଳବାସୀ ସଂଗଠିତ ହେବା ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି।

ନିଷ୍ଠାର ସହ ଅଧ୍ୟୟନ କରିବାକୁ ପରାମର୍ଶ

ନିଷ୍ଠାର ସହ ଅଧ୍ୟୟନ କରିବାକୁ ପରାମର୍ଶ

ଭଞ୍ଜକିଆ,୨।୮ - ରରୁଆଁ ବ୍ଳକ୍‌ ଅଧୀନ ଚୈତନ୍ୟ ପ୍ରସାଦ ଡିଗ୍ରୀ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟରେ ବୁଧବାର ନବାଗତ ପ୍ରଥମ ବାର୍ଷିକ କଳା ଓ ବିଜ୍ଞାନ ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ରଙ୍କୁ ନେଇ ସ୍ବାଗତ ଉତ୍ସବ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି।

ନିଶା ନିବାରଣ ଲାଗି ପଦଯାତ୍ରା

ନିଶା ନିବାରଣ ଲାଗି ପଦଯାତ୍ରା

ବାରିପଦା ଅଫିସ/ଭଞ୍ଜକିଆ,୨।୮- ମୟୂରଭଞ୍ଜ ଜିଲା ଯଶିପୁର ଅବକାରୀ ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ନିଶା ନିବାରଣ ସଚେତନତା କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମର ଉଦଯାପନୀ ଦିବସ ରରୁଆଁରେ ପାଳନ କରାଯାଇଛି।

ଟାଟା ମ୍ୟାଜିକ୍‌  ଓଲଟି ୧୦ ଆହତ

ଟାଟା ମ୍ୟାଜିକ୍‌ ଓଲଟି ୧୦ ଆହତ

କପ୍ତିପଦା,୨।୮(ଡି.ଏନ.ଏ)- କପ୍ତିପଦା ଥାନା ଅଧିନ କପ୍ତିପଦା-ଶରତ ରାସ୍ତାର ଜଡିଦା କନ୍ୟାଶ୍ରମ ନିକଟରେ ଏକ ଟାଟା ମ୍ୟାଜିକ ଗାଡି ଓଲଟି ୧୦ରୁ ଊର୍ଦ୍ଧ୍ୱ ଆହତ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୪ଜଣ ଗୁରୁତର ଅଛନ୍ତି।

‘ବାଲ୍ୟବିବାହ ଏକ ସାମାଜିକ ବ୍ୟାଧି’

‘ବାଲ୍ୟବିବାହ ଏକ ସାମାଜିକ ବ୍ୟାଧି’

ଉଦଳା, ୨।୮ (ଡି.ଏନ.ଏ.) - ଉଦଳା ବ୍ଲକ ଅଧୀନ ରାଢୋ କସ୍ତୁରବା ଗାନ୍ଧୀ ବାଳିକା ବିଦ୍ୟାଳୟ ପକ୍ଷରୁ ବୁଧବାର ବାଲ୍ୟ ବିବାହ ନିଷେଧ ସଚେତନତା ଶିବିର ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି। ବାଲ୍ୟ ବିବାହ ଏକ ସାମାଜିକ ବ୍ୟାଧି।

ଗାଁକୁ ପକ୍କାରାସ୍ତା ନାହିଁ: ବିଡିଓଙ୍କୁ ଘେରିଲେ ଗ୍ରାମବାସୀ

ଗାଁକୁ ପକ୍କାରାସ୍ତା ନାହିଁ: ବିଡିଓଙ୍କୁ ଘେରିଲେ ଗ୍ରାମବାସୀ

ବାସୁଦେବପୁର,୨।୮(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ଭଦ୍ରକ ଜିଲା ବାସୁଦେବପୁର ବ୍ଲକ ଅଧୀନ କିଷ୍ମତକୃଷ୍ଣପୁର ପଞ୍ଚାୟତର ବହୁମାଘେରି ଗ୍ରାମକୁ ପକ୍କାରାସ୍ତା ନ ଥିବାରୁ ଶତାଧିକ ଗ୍ରାମବାସୀ ଓ ମହିଳା ବୁଧବାର ବ୍ଲକ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ପହଞ୍ଚି ବିଡିଓଙ୍କୁ ଘେରି ହୋହଲ୍ଲା କରିଥିଲେ।

‘ଗରିବ ଓ ଅସହାୟଙ୍କ ବନ୍ଧୁ ଥିଲେ ସଚ୍ଚିଦାନନ୍ଦ’

‘ଗରିବ ଓ ଅସହାୟଙ୍କ ବନ୍ଧୁ ଥିଲେ ସଚ୍ଚିଦାନନ୍ଦ’

ଭଦ୍ରକ ଅଫିସ,୨।୮-ସମାଜର ଉନ୍ନତି ନିମନ୍ତେ ଯେଉଁ ଆଦର୍ଶ ଛାଡ଼ି ଯାଇଛନ୍ତି, ସେଥିପାଇଁ ସେ ଚିରସ୍ମରଣୀୟ। ସଚ୍ଚିଦାନନ୍ଦ ଗରିବ ଓ ଅସହାୟ ଜନସାଧାରଣଙ୍କ ବନ୍ଧୁ ଥିଲେ ବୋଲି ରାଜ୍ୟର ବିଶିଷ୍ଟ ସମାଜବାଦୀ, ଭଦ୍ରକ ବାର୍‌ ଆସୋସିଏଶନର ପୂର୍ବତନ ସଭାପତି ସଚ୍ଚିଦାନନ୍ଦ ମହାନ୍ତିଙ୍କ ପ୍ରଥମ ଶ୍ରାଦ୍ଧ ବାର୍ଷିକୀ ଉତ୍ସବରେ ବହୁ ବିଶିଷ୍ଟ ବକ୍ତା ମତବ୍ୟକ୍ତ କରିଥିଲେ।

ଧାମନଗରରେ ଡବଲ ମର୍ଡର, ବଳାତ୍କାର ଘଟଣା: ଜେଲ୍‌ ଗଲେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗୋପୀନାଥ

ଧାମନଗରରେ ଡବଲ ମର୍ଡର, ବଳାତ୍କାର ଘଟଣା: ଜେଲ୍‌ ଗଲେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗୋପୀନାଥ

ଭଦ୍ରକ ଅଫିସ,୨।୮-ଭଦ୍ରକ ଜିଲା ଧାମନଗର ଥାନା ଅଧୀନ ଦଇପୁର ପଞ୍ଚାୟତ ତାଳସିଠା ଗ୍ରାମରେ ଘଟିଥିବା ଡବଲ ମର୍ଡର ଓ ବଳାତ୍କାର ଘଟଣାରେ ଗିରଫ ହୋଇଥିବା ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗୋପୀନାଥ ମହାନ୍ତି ଓରଫ ବାବୁଆଙ୍କୁ ବୁଧବାର କୋର୍ଟଚାଲାଣ ପରେ ଜେଲ୍‌ ହାଜତକୁ ପଠାଇ ଦିଆଯାଇଛି।

ହତ୍ୟା ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଆଜୀବନ ଜେଲ୍‌

ହତ୍ୟା ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଆଜୀବନ ଜେଲ୍‌

ଭଦ୍ରକ ଅଫିସ,୨।୮-ଭଦ୍ରକ ଜିଲା ତଥା ଦୌରାଜଜ୍‌ ଶୋଭନ କୁମାର ଦାସ ବୁଧବାର ଏକ ହତ୍ୟା ମାମଲାର ବିଚାର କରି ଅଭିଯୁକ୍ତ ସୁକାନ୍ତ ଦାସ ଓରଫ ଜୁଳିଆଙ୍କୁ ଆଜୀବନ ଜେଲ୍‌ ଦଣ୍ଡାଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି। ଏଥିସହ ୩୦ହଜାର ଟଙ୍କା ଜରିମାନା ଶୁଣାଣି କରିଛନ୍ତି।

ଭୁତକୋଠି ପାଲଟିଛି ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ଉପକେନ୍ଦ୍ର

ଭୁତକୋଠି ପାଲଟିଛି ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ଉପକେନ୍ଦ୍ର

ଯୋଡ଼ା, ୨।୮(ଡି.ଏନ.ଏ.): ଯୋଡ଼ା ବ୍ଲକ ବଡ଼କାଳିମାଟି ପଞ୍ଚାୟତ ଦବୁନା ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ଉପକେନ୍ଦ୍ରଟି ଦୀର୍ଘବର୍ଷ ହେବ ବନ୍ଦରହି ଭୁତକୋଠି ପାଲଟିଛି। ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ଉପକେନ୍ଦ୍ର ପରିସରରେ ଗଛଲତା ଉଠି ଜଙ୍ଗଲ ସଦୃଶ ହୋଇଛି।

କ୍ରଶର ଲାଇସେନ୍ସ ବାତିଲ ପାଇଁ ଚିଠି

କ୍ରଶର ଲାଇସେନ୍ସ ବାତିଲ ପାଇଁ ଚିଠି

କେନ୍ଦୁଝର, ୨।୮(ସ୍ବ.ପ୍ର.): ଘଟଗାଁ ତହସିଲ ମୁଣ୍ଡାଟାଙ୍ଗର ଗ୍ରାମରେ ବିନା ଅନୁମତିରେ ବେଆଇନ ଭାବେ ଏକ ଜମିରେ ଚାଲିଥିବା କ୍ରଶରର ଲାଇସେନ୍ସ ବାତିଲ ପାଇଁ ଜିଲାପାଳଙ୍କ ସହ ରାଜ୍ୟ ପ୍ରଦୂଷଣ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ବୋର୍ଡକୁ ତହସିଲଦାର ପ୍ରମୋଦ ପୃଷ୍ଟି ଚିଠି ଲେଖିଥିବା କହିଛନ୍ତି।

ସ୍ବୟଂଶାସିତ ମାନ୍ୟତା ହରାଇବ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟ

ସ୍ବୟଂଶାସିତ ମାନ୍ୟତା ହରାଇବ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟ

କେନ୍ଦୁଝର, ୨।୮(ସ୍ବ.ପ୍ର.): କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲାର ଧରଣୀଧର ସ୍ବୟଂ ଶାସିତ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟକୁ ଅବହେଳା କରାଯାଇଆସୁଛି। ଅଧ୍ୟାପକ ଅଭାବ ଯୋଗୁଁ ପାଠପଢା ବ୍ୟାଘାତ ଘଟୁଛି। ଉପଯୁକ୍ତ ସୁବିଧା ନାହିଁ। ଆଗଭଳି ବାହାରୁ ମେଧାବୀ ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ର ପାଠ ପଢିବାକୁ ଆସୁନାହାନ୍ତି।

ବିମାନସେବାରେ ଓଡ଼ିଶାକୁ ଅଣଦେଖା

ବିମାନସେବାରେ ଓଡ଼ିଶାକୁ ଅଣଦେଖା

ବାଲେଶ୍ୱର ଅଫିସ,୧।୮- ବିମାନ ସେବା କ୍ଷେତ୍ରରେ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାର ଓଡ଼ିଶାକୁ ଅଣଦେଖା କରିଆସୁଛନ୍ତି। ଦ୍ୱିତୀୟ ବିଶ୍ୱଯୁଦ୍ଧ ସମୟର ଭାରତବର୍ଷର ପ୍ରମୁଖ ବିମାନବନ୍ଦର ଭାବରେ ମୟୂରଭଞ୍ଜ ଜିଲା ରାସଗୋବିନ୍ଦପୁର ବିମାନବନ୍ଦରକୁ ବ୍ୟବହାର କରାଯାଇଥିଲା।

ସାପ କାମୁଡାରେ ନାବାଳିକାଙ୍କ ଜୀବନ ଗଲା

ସାପ କାମୁଡାରେ ନାବାଳିକାଙ୍କ ଜୀବନ ଗଲା

ବାରିପଦା ଅଫିସ,୧।୮- ମୟୂରଭଞ୍ଜ ଜିଲା ରାଇରଙ୍ଗପୁର ପୌରାଞ୍ଚଳ ଅଧୀନ ଅଁଳାଡୁବା ଗ୍ରାମର ଜଣେ ନାବାଳିକାଙ୍କର ସାପ କାମୁଡାରେ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି। ମୃତା ନାବାଳିକାଜଣକ ହେଲେ ମଞ୍ଜୁ ସାହୁଙ୍କ ଝିଅ ଖୁସି ସାହୁ।