ବାଲେଶ୍ୱର

ଖସିପଳାଇଥିବା ଟ୍ରାକ୍ଟର ଜବତ ଘଟଣା: ୨ କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ

ଭଣ୍ଡାରିପୋଖରୀ,୪।୬(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ଭଦ୍ରକ ଜିଲା ଭଣ୍ଡାରିପୋଖରୀ ବ୍ଲକ ବାଲିପୋଖରୀ ପଞ୍ଚାୟତ କୋରକରାଠାରେ ସ୍ଥାନୀୟ ତହସିଲଦାର ପ୍ରଣୟ କୁମାର ଜେନା ବାଲିଘାଟରେ ଚଢାଉ କରୁଥିବା ବେଳେ ଖସି ପଳାଇଥିବା ଟ୍ରାକ୍ଟରକୁ ଭଣ୍ଡାରିପୋଖରୀ ଥାନା ପୋଲିସ ରବିବାର ଜବତ କରିଥିଲା।

ମଦିନା ମଇଦାନରେ ଇଫ୍‌ତାର ପାର୍ଟି

ମଦିନା ମଇଦାନରେ ଇଫ୍‌ତାର ପାର୍ଟି

ଭଦ୍ରକ ଅଫିସ,୪।୬-ଭଦ୍ରକ କଂଗ୍ରେସ ସଂଖ୍ୟାଲଘୁ ସେଲ୍‌ ପକ୍ଷରୁ ରବିବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ପୁରୁଣାବଜାର ମଦିନା ମଇଦାନ ପରିସରରେ ପବିତ୍ର ରମଜାନ୍‌ ମାସରେ ଇଫ୍‌ତାର ପାର୍ଟି ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି। ଏଥିରେ ହଜାରରୁ ଊର୍ଦ୍ଧ ସଂଖ୍ୟାଲଘୁ ଭାଇମାନେ ରୋଜା ଖୋଲି ସ୍ବାଦିଷ୍ଟ ଜଳପାନ କରିଥିଲେ।

 ୮୪ ବର୍ଷରେ ଗାନ୍ଧୀଙ୍କ ପଦଯାତ୍ରା

୮୪ ବର୍ଷରେ ଗାନ୍ଧୀଙ୍କ ପଦଯାତ୍ରା

ଭଣ୍ଡାରିପୋଖରୀ,୪।୬(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ମହାତ୍ମା ଗାନ୍ଧୀଙ୍କ ୧୯୩୪ ମସିହା ଐତିହାସିକ ପଦଯାତ୍ରା ୮୪ ବର୍ଷରେ ପହଞ୍ଚିଛି। ଏହି ପରିପ୍ରେକ୍ଷୀରେ ଭଣ୍ଡାରିପୋଖରୀ ବ୍ଲକ ମଞ୍ଜୁରୀ ଗାନ୍ଧୀ ସ୍ମୃତି କମିଟି ପକ୍ଷରୁ ପଦଯାତ୍ରା ଓ ଆଲୋଚନାଚକ୍ର ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା।

 ପଥ ବିକ୍ରେତା ସଂଘ ତରଫରୁ ସଫେଇ ଅଭିଯାନ

ପଥ ବିକ୍ରେତା ସଂଘ ତରଫରୁ ସଫେଇ ଅଭିଯାନ

ବାଲେଶ୍ୱର ଅଫିସ, ୪।୬-ବାଲେଶ୍ୱର ମୁଖ୍ୟଚିକିତ୍ସାଳୟ ନିକଟରେ ଥିବା ପରମିଟ୍‌ ଫିଲ୍ଡ କମିଟିର ସମସ୍ତ ଦୋକାନୀ ନିଜର ଦୋକାନ ବନ୍ଦ ରଖି ସେଠାରେ ଥିବା ନାଳ ଓ ରାସ୍ତାର ସଫେଇ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି। ଏଠାରେ ଥିବା ନାଳରେ ମାଟି ଭର୍ତ୍ତିଥିବାରୁ ଜଳ ନିଷ୍କାସନ ହୋଇ ପାରୁ ନ ଥିଲା। ଆଗକୁ ମୌସୁମୀ ଆସୁଥିବାରୁ ନାଳ ସଫେଇ ଓ ନାଳରେ ଥିବା ମାଟି ଉଠାଇ ଦେଲେ ଜଳ ନିଷ୍କାସନ ହୋଇପାରିବ।

ପହିଲି ରଜ ପାଇଁ ସଜବାଜ

ପହିଲି ରଜ ପାଇଁ ସଜବାଜ

ବାଲେଶ୍ୱର ଅଫିସ, ୪।୬-ବାଲେଶ୍ୱର ବାଲିଆ ସ୍ଥିତ ରାଧାକୃଷ୍ଣ ମନ୍ଦିର ପ୍ରାଙ୍ଗଣରେ ରବିବାର ବାଲିଆ ବିକାଶ ପରିଷଦ ସଭାପତି ବିଜୟ କୁମାର ପାଣିଗ୍ରାହୀଙ୍କ ଅଧ୍ୟକ୍ଷତାରେ ରଜ ଉତ୍ସବ ପାଳନ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତି ବୈଠକ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଛି। ଆଗାମୀ ୧୪ତାରିଖରେ ପହିଲି ରଜ ପାଳନ ହେବ।

 ଭୂମିଜ ଭାଷାକୁ ଅଷ୍ଟମ (କ)ରେ ସାମିଲ ଦାବି

ଭୂମିଜ ଭାଷାକୁ ଅଷ୍ଟମ (କ)ରେ ସାମିଲ ଦାବି

ସଜନାଗଡ, ୪।୬(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ଭୂମିଜ ଭାଷାକୁ ଅଷ୍ଟମ (କ) ଅନୁସୂଚିତରେ ଏବଂ ବହୁଭାଷୀ ଶିକ୍ଷଣ ପ୍ରକ୍ରିୟାରେ ଭୂମିଜ ଭାଷାକୁ ସାମିଲ କରିବା ଦାବି ନେଇ ଭାରତୀୟ ଆଦିବାସୀ ଭୂମିଜ ସମାଜ, ନୀଳଗିରି ଶାଖା ପକ୍ଷରୁ ସୋମବାର ଜଗନ୍ନାଥ ମନ୍ଦିରରୁ ଏକ ବିଶାଳ ଶୋଭାଯାତ୍ରା ବାହାରିଥିଲା। ଶୋଭାଯାତ୍ରା ଉପଜିଲାପାଳଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ଉପଜିଲାପାଳ ଅବୋଲି ସୁନୀଲ ନରଅଣେଙ୍କୁ ଭୂମିଜ ସମାଜ ପକ୍ଷରୁ ୬ଦଫା ଦାବିପତ୍ର ଦିଆଯାଇଥିଲା।

ଭାଜପାର ମିଶ୍ରଣ ପର୍ବ

ଭାଜପାର ମିଶ୍ରଣ ପର୍ବ

ବାଲେଶ୍ୱର ଅଫିସ, ୪।୬-ବାଲେଶ୍ୱର ସହରର ଦାମୋଦରପୁରଠାରେ ଭାଜପାର ଏକ ମିଶ୍ରଣ ପର୍ବ ରବିବାର ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି। ଗତ ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନରେ ଦ୍ୱିତୀୟ ଦଳ ଭାବେ ଉଭା ହେଇଥିବା ଭାଜପାର ଲକ୍ଷ୍ୟ ବିଜେଡିକୁ ଗାଦିଚ୍ୟୁତ କରିବା । ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦିଜୀଙ୍କ ସଚ୍ଚୋଟ, ତ୍ୟାଗଶୀଳ, ନିର୍ଭୀକ, ବିକାଶମୁଖୀ କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ଭାଜପା ଜିଲା ସଭାପତି ମଦନ ମୋହନ ଦତ୍ତଙ୍କ ବଳିଷ୍ଠ ନେତୃତ୍ୱରେ ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇ ବରିଷ୍ଠ ଭାଜପା ନେତା ଯୋଗେନ ରଣାଙ୍କ ଆହ୍ବାନକ୍ରମେ ଅନ୍ୟ ଦଳ ଛାଡ଼ି ବହୁ କାର୍ଯ୍ୟକତ୍ତା ଆନୁଷ୍ଠାନିକ ଭାବେ ଭାଜପା ଦଳରେ ସାମିଲ ହୋଇ ସଦସ୍ୟତା ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ।

ଅଚ୍ୟୁତାନନ୍ଦ ମୟୂରଭଞ୍ଜ ବିଜେଡିର ସହ ପର୍ଯ୍ୟବେକ୍ଷକ ନିଯୁକ୍ତ

ବାରିପଦା ଅଫିସ,୪।୬- ରାଜ୍ୟସଭା ସଦସ୍ୟ ଅଚ୍ୟୁତାନନ୍ଦ ସାମନ୍ତଙ୍କୁ ମୟୂରଭଞ୍ଜ ଜିଲା ବିଜେଡିର ସହ ପର୍ଯ୍ୟବେକ୍ଷକ ଭାବେ ସୋମବାର ରାଜ୍ୟ ବିଜେଡି ସଭାପତି ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ ନିଯୁକ୍ତ କରିଛନ୍ତି। ବିଜେଡି ଗତ ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନରେ ଶୋଚନୀୟ ପରାଜୟ ପରେ ଜିଲାରେ ସାଙ୍ଗଠନିକ ସ୍ଥିତିକୁ ସୁଧାର ଆଣିବା ପାଇଁ ସାମନ୍ତଙ୍କୁ ସହ ପର୍ଯ୍ୟବେକ୍ଷକ ଭାବେ ନିଯୁକ୍ତ କରାଯାଇଛି।

ମଳିହାରେ ପୋଲ ଭାଙ୍ଗିବା ଘଟଣା:ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କୁ ଭେଟିଲେ ଭାଜପା ନେତା

ମଳିହାରେ ପୋଲ ଭାଙ୍ଗିବା ଘଟଣା:ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କୁ ଭେଟିଲେ ଭାଜପା ନେତା

ଖଇରା, ୪।୬(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ଖଇରା ବ୍ଲକ ଅଧିନ ବଟେଶ୍ୱର ତେଲଦିଆ ରାସ୍ତାର ମଳିହା ନିକଟରେ ୩୨ ବର୍ଷର ଏକ ପୁରୁଣା ପୋଲ ଭାଙ୍ଗିବାର ୪ଦିନ ବିତିଯାଇଥିଲେ ହେଁ ଏ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କୌଣସି ପ୍ରଶାସନ ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କ ନିକଟରେ ପହଞ୍ଚିନାହିଁ। ଯାତାୟାତର ବିକଳ୍ପ ବ୍ୟବସ୍ଥା ମଧ୍ୟ କରାଯାଇ ନ ଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି ।

ହାଟପିଣ୍ଡି ଓ ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ ଆଲୋକ ଉଦ୍‌ଘାଟିତ

ହାଟପିଣ୍ଡି ଓ ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ ଆଲୋକ ଉଦ୍‌ଘାଟିତ

ଖଇରା,୪।୬(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ଖଇରା ବ୍ଲକ ମାଣିତ୍ରୀ ପଞ୍ଚାୟତ ଅଧିନ ଅଲାରପୁର (ଅଡ଼ା ସଂଲଗ୍ନ) ବଜାରରେ ନୂଆ ହାଟପିଣ୍ଡି ଓ ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ ଆଲୋକ ବ୍ୟବସ୍ଥା ରବିବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ବିଧାୟକ ଜ୍ୟୋତିପ୍ରକାଶ ପାଣିଗ୍ରାହୀଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଉଦ୍‌ଘାଟିତ ହୋଇଯାଇଛି। ଏହି ଅବସରରେ ବ୍ଲକ ବିଜେଡି ସଭାପତି ବ୍ରଜକିଶୋର ମହାନ୍ତିଙ୍କ ଅଧ୍ୟକ୍ଷତାରେ ଏକ ସଭା ଆୟୋଜନ କରାଯାଇଥିଲା।

ସୁଦର୍ଶନ ଜେନା ବିଜୁ ଶ୍ରମିକ ସାମ୍ମୁଖ୍ୟ, ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲା ସଭାପତି

ରେମୁଣା, ୪।୬(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ବିଜୁ ଶ୍ରମିକ ସାମ୍ମୁଖ୍ୟର ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲା ସଭାପତି ଭାବେ ରେମୁଣାର ପୂର୍ବତନ ବିଧାୟକ ସୁଦର୍ଶନ ଯେନାଙ୍କୁ ମନୋନୀତ କରାଯାଇଥିବାରୁ ରେମୁଣା ନିର୍ବାଚନମଣ୍ଡଳୀର ଜନସାଧାରଣଙ୍କ ତରଫରୁ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଦିଆଯାଇଛି।

ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟର ସମସ୍ତ ବିଭାଗକୁ ନିୟମିତ ଦାବି

ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟର ସମସ୍ତ ବିଭାଗକୁ ନିୟମିତ ଦାବି

ବାରିପଦା ଅଫିସ,୪।୬-ମୟୂରଭଞ୍ଜ ଜିଲା ବାରିପଦା ତକତପୁରସ୍ଥିତ ଉତ୍ତର ଓଡିଶା ବିଶ୍ୱ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ଥିବା ସମସ୍ତ ଅନିୟମିତ ବିଭାଗଗୁଡିକୁ ନିୟମିତ କରିବା ପାଇଁ ମୟୂରଭଞ୍ଜ ଆଦିବାସୀ ଷ୍ଟୁଡେଣ୍ଟ ୟୁନିୟନ (ମାସା) ଦାବି କରିଛି।

ରାଇରଙ୍ଗପୁରରେ ହେଲମେଟ୍‌ ଯାଞ୍ଚ

ରାଇରଙ୍ଗପୁର,୪।୬(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ମୟୂରଭଞ୍ଜ ଜିଲା ରାଇରଙ୍ଗପୁର ଅଞ୍ଚଳରେ ପୋଲିସ ପ୍ରଶାସନ ପକ୍ଷରୁ ଦୃଢ ପଦକ୍ଷେପ ନିଆଯାଇ ହେଲମେଟ ଯାଞ୍ଚ କଡ଼ାକଡ଼ି କରାଯାଇଥିଲା।

ମହିଳା ସୁରକ୍ଷା ସମାବେଶ

ରାଇରଙ୍ଗପୁର, ୪।୬(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ରାଜ୍ୟବ୍ୟାପୀ ମହିଳା, ଶିଶୁ ନିର୍ଯାତନା ଏବଂ ବଳାତ୍କାର ଭଳି ଜଘନ୍ୟ ଅପରାଧ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପକୁ ରୋକିବା ଦିଗରେ ରାଜ୍ୟ ସରକାର ବିଫଳତା ଉପରେ ଭାଜପା ଦଳୀୟ ମହିଳା ମୋର୍ଚ୍ଚା ପକ୍ଷରୁ ରବିବାର ମହିଳା ସୁରକ୍ଷା ସମାବେଶ କରାଯାଇଛି।

‘ଆମ ପରୀ ଆମ ଗୌରବ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ’

‘ଆମ ପରୀ ଆମ ଗୌରବ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ’

ଖୁଣ୍ଟା,୪।୬(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)-ଓଡ଼ିଶା ପୋଲିସ ଓ ୟୁନିସେଫ୍‌ର ମିଳିତ ସହଯୋଗରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା ‘ଆମ ପରୀ ଆମ ଗୌରବ’ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଶିଶୁ ଓ ନାରୀ ସୁରକ୍ଷା ସମ୍ପର୍କିତ ସଚେତନତାର ବାର୍ତ୍ତା ନେଇ ପରିକ୍ରମା କରୁଥିବା ପରୀ ରଥକୁ ରବିବାର ଖୁଣ୍ଟାଠାରେ ଭବ୍ୟ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧନା ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଛି।

ଅସଦାଚରଣ ଘଟଣାକୁ ପୂର୍ବତନ ଛାତ୍ର ନେତା ସଂଘର ନିନ୍ଦା

ବାରିପଦା ଅଫିସ,୪।୬- ଉତ୍ତର ଓଡିଶା ବିଶ୍ୱ ବିଦ୍ୟାଳୟର ଛାତ୍ର ସଂସଦ ସଭାପତି ତୁଷାର ନାୟକଙ୍କୁ ଜଣେ ରାଜନେତା ଅସଦାଚରଣ କରିବା ଘଟଣାକୁ ପୂର୍ବତନ ନିର୍ବାଚିତ ଛାତ୍ର ନେତା ସଂଘ ପକ୍ଷରୁ ନିନ୍ଦା କରାଯାଇଛି।

ନା କଲଭର୍ଟ ହେଲା ନା ରାସ୍ତା

ବସ୍ତା, ୪।୬(ସ୍ବ.ପ୍ର.)-ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଗ୍ରାମ୍ୟ ସଡକ ଯୋଜନାରେ ନିର୍ମାଣ ହୋଇଥିବା ରାସ୍ତା ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ରହିଥିବାରୁ ଲୋକେ ଯାତାୟାତ ପାଇଁ ହଇରାଣ ହେଉଛନ୍ତି। ଗାନ୍ଧିଛକରୁ ସଦାନନ୍ଦପୁର ଗାଁ ଦେଇ ବସ୍ତା ଡାକ୍ତରଖାନା ଓ ରେଳଷ୍ଟେଶନକୁ ସଂଯୁକ୍ତ ଏହି ରାସ୍ତାରେ ୩ଟି ବଡପୋଲ ନିର୍ମାଣ ହେବା ସହ ଅଢ଼େଇ କି.ମି. କଂକ୍ରିଟ ହୋଇଛି ।

ଯୋଗ ଶିକ୍ଷକ ପ୍ରଶିକ୍ଷଣ ଶିବିର

ଯୋଗ ଶିକ୍ଷକ ପ୍ରଶିକ୍ଷଣ ଶିବିର

ସଜନାଗଡ଼, ୪।୬(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ନୀଳଗିରି ଉପଖଣ୍ଡ ଅଧୀନ ଆରକେସିଏଟି ନୀଳଗିରି ଇଞ୍ଜିନିୟର କଲେଜ ପରିସରରେ ଯୋଗ ମହୋତ୍ସବ ସମିତି ପକ୍ଷରୁ ରବିବାର ୨୦୦ଜଣଙ୍କୁ ଯୋଗ ତାଲିମ ଦିଆଯାଇଛି।

ସୋର ସତ୍ୟସାଇ ସେବା ସମିତି ପକ୍ଷରୁ ରୁଦ୍ରାଭିଷେକ

ସୋର, ୪।୬(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ସୋର ସତ୍ୟସାଇ ସେବା ସମିତି ତରଫରୁ ଏକାଦଶ ରୁଦ୍ରାଭିଷେକ ସ୍ଥାନୀୟ ସୋର ଟାଉନ୍‌ ହଲ ପରିସରରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି। ଏହି ଉପଲକ୍ଷେ ସକାଳେ ନଗର ସଂକୀର୍ତ୍ତନ, ଆବାହନ, ସେବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମ୍ପନ୍ନ ହୋଇଥିଲା। ୧୪୦ ଭକ୍ତ ୧୧ଥର ବେଦ ଆବୃତ୍ତି କରିଥିଲେ।

ପାନୀୟଜଳ ଯୋଗାଣ ଦାବିରେ ପଞ୍ଚାୟତ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଘେରିଲେ ଗ୍ରାମବାସୀ

ପାନୀୟଜଳ ଯୋଗାଣ ଦାବିରେ ପଞ୍ଚାୟତ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଘେରିଲେ ଗ୍ରାମବାସୀ

ପାଟଣା,୪।୬(ସ୍ବ.ପ୍ର.): କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲା ପାଟଣା ବ୍ଲକ ଏରେଣ୍ଡେଇ ପଞ୍ଚାୟତ ରେଙ୍ଗାଳବେଡ଼ା ଗ୍ରାମର ଶତାଧିକ ଗ୍ରାମବାସୀ ପାନୀୟଜଳ ଯୋଗାଣ ଦାବିରେ ସୋମବାର ପଞ୍ଚାୟତ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ସମ୍ମୁଖରେ ବିକ୍ଷୋଭ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଛନ୍ତି।

ଚୋରା କୋଇଲା ବୋଝେଇ ଟ୍ରକ ଜବତ, ଜଣେ ଗିରଫ

ଚାନ୍ଦବାଲି,୪।୬(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ଭଦ୍ରକ ଜିଲା ଚାନ୍ଦବାଲି ଥାନା ପୋଲିସ ଶନିବାର ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ଏକ ଟ୍ରକରେ କୋଇଲା ଚୋରା ଚାଲାଣ ହେଉଥିବା ବେଳେ ଏହାକୁ ଜବତ କରିଛି। ଗାଡ଼ି ଡ୍ରାଇଭର ଫେରାର ହୋଇ ଯାଇଥିବା ବେଳେ ହେଲପରଙ୍କୁ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଛି।

ପୁରାତନ ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ରଙ୍କୁ ନେଇ ‘ମୋ ସ୍କୁଲ’ ଅଭିଯାନ

ଭଣ୍ଡାରିପୋଖରୀ,୪।୬(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ଭଦ୍ରକ ଜିଲା ଭଣ୍ଡାରିପୋଖରୀ ବ୍ଲକ ଅଧୀନ ପୁରିପଡା ଉଚ୍ଚ ବିଦ୍ୟାଳୟଠାରେ ପୁରାତନ ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ରଙ୍କୁ ନେଇ ‘ମୋ ସ୍କୁଲ’ ଅଭିଯାନ ବୈଠକ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି।

ଟ୍ରାକ୍ଟର ଦୁର୍ଘଟଣା ଜଣେ ଶ୍ରମିକ ମୃତ

ନୀଳଗିରି,୪।୬(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ବାଲେଶ୍ବର ଜିଲା ନୀଳଗିରି ଥାନା ଅଧୀନ ଧୋବଶିଳା ରାଜସ୍ବ ଗ୍ରାମ ନୂଆସାହୀ ନିକଟରେ ସୋମବାର ଏକ ଟ୍ରାକ୍ଟର ଓଲଟି ପଡ଼ିବାରୁ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଜଣେ ଶ୍ରମିକଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁଘଟିଛି। ସେ ହେଲେ ଉକ୍ତ ଗାଁର ସନିଆ ସିଂ(୩୦)।

ଡାକ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ଶୋଭାଯାତ୍ରା, ପ୍ରତିବାଦ ସଭା

ଡାକ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ଶୋଭାଯାତ୍ରା, ପ୍ରତିବାଦ ସଭା

ଭଦ୍ରକ ଅଫିସ,୪।୬: ଭଦ୍ରକ ଜିଲା ଡାକ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ଆନ୍ଦୋଳନ ସୋମବାର ୧୪ ଦିନରେ ପହଞ୍ଚିଛି। ଏହି ଅବସରରେ ପ୍ରାୟ ୨ଶହରୁ ଊର୍ଦ୍ଧ୍ୱ କର୍ମଚାରୀ ମୁଖ୍ୟ ଡାକଘର ନିକଟରୁ ଶୋଭାଯାତ୍ରାରେ ବାହାରି ସହର ପରିକ୍ରମା କରିଥିଲେ।