ବାଲେଶ୍ୱର

ପ୍ରେମୀଯୁଗଳଙ୍କୁ ବିବାହ କରାଇଲା ପୋଲିସ

ପ୍ରେମୀଯୁଗଳଙ୍କୁ ବିବାହ କରାଇଲା ପୋଲିସ

ତିହିଡି, ୪।୧୨(ଡି.ଏନ.ଏ.): ଭଦ୍ରକ ଜିଲା ଥାନା ଜାମଯୋଡି ପଞ୍ଚାୟତର ପ୍ରେମୀଯୁଗଳ ମଙ୍ଗଳବାର ମଧ୍ୟାହ୍ନରେ ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ଆବଦ୍ଧ ହୋଇଛନ୍ତି। ଭାଟପଡାସ୍ଥିତ ମା’ ତାରିଣୀ ମନ୍ଦିରରେ ତିହିଡି ପୋଲିସ ପ୍ରେମୀଯୁଗଳଙ୍କୁ ବିବାହ କରାଇଛି। 

ଓଟିଇଟିକୁ ବିରୋଧ କରି ଧାରଣା

ଓଟିଇଟିକୁ ବିରୋଧ କରି ଧାରଣା

ବାରିପଦା ଅଫିସ,୪।୧୧: ବାରିପଦା ଶିକ୍ଷକ ପ୍ରଶିକ୍ଷଣ ପ୍ରତିଷ୍ଠାନ ଓ ଜିଲାର ଅନ୍ୟ ୪ଟି ପ୍ରତିଷ୍ଠାନର ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ରମାନେ ମଙ୍ଗଳବାର ଜିଲାପାଳଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ସମ୍ମୁଖରେ ଧାରଣା ଦେବା ସହ ବିକ୍ଷୋଭ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଛନ୍ତି। 

ହଷ୍ଟେଲରୁ କଲେଜ ଛାତ୍ରଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର

ହଷ୍ଟେଲରୁ କଲେଜ ଛାତ୍ରଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର

କେନ୍ଦୁଝର,୪।୧୨(ସ୍ବ.ପ୍ର.): କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲା ଟାଉନ ଥାନା ପୋଲିସ ସ୍ଥାନୀୟ ଗୋନାସିକା ଯୁକ୍ତ ୨ କଲେଜ ହଷ୍ଟେଲରୁ ସୋମବାର ରାତିରେ ଜଣେ ଛାତ୍ରଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର କରିଛି। ସେ ହେଲେ ଯୁକ୍ତ ୨ ବିଜ୍ଞାନ ଛାତ୍ର ରାହୁଲ ଗୁପ୍ତା। ତାଙ୍କ ଘର ବଡ଼ବିଲ ଅଞ୍ଚଳରେ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି। 

୩ ଚୋରା ବାଇକ୍‌ ଜବତ

୩ ଚୋରା ବାଇକ୍‌ ଜବତ

ଯୋଡ଼ା, ୪।୧୨(ଡି.ଏନ.ଏ.): ଚମ୍ପୁଆ ପୋଲିସ ଯୋଡ଼ା ଅଞ୍ଚଳରୁ ୩ ଚୋରା ବାଇକ୍‌ ଜବତ କରିଛି। ସୋମବାର ଚମ୍ପୁଆ ଷ୍ଟାଡିୟମ୍‌ ନିକଟରେ ପୋଲିସ ଗାଡି ଯାଞ୍ଚ କରୁଥିଲା। ଏକ ବାଇକର ଇଞ୍ଜିନ୍‌ ନଂ, ଚେସିିସ୍‌ ନଂ ଓ ବାଇକ୍‌ ନଂ ମଧ୍ୟରେ ତାଳମେଳ ରହି ନ ଥିବାରୁ ପୋଲିସ ସନ୍ଦେହ କରିଥିଲା।

‘ଆନନ୍ଦପୁର ପଲିଥିନ୍‌ ମୁକ୍ତ ହେଉ’

‘ଆନନ୍ଦପୁର ପଲିଥିନ୍‌ ମୁକ୍ତ ହେଉ’

ଆନନ୍ଦପୁର, ୪।୧୨(ସ୍ବ.ପ୍ର.): ଅକ୍ଟୋବର ୨ଠାରୁ ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପଲିଥିନ ନିଷିଦ୍ଧ ଅଭିଯାନ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି। ଏହାର ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟକୁ ପୂରଣ କରିବା ଦିଗରେ ଜନସାଧାରଣଙ୍କର ଆନ୍ତରିକତା ମୁଖ୍ୟ ପ୍ରସଙ୍ଗ ଭାବେ ଉଭା ହୋଇଛି। 

ବିଗୁଡୁଛି ପରିମଳ ବ୍ୟବସ୍ଥା:  ସବୁଠି କୁଢ଼ କୁଢ଼ ଆବର୍ଜନା

ବିଗୁଡୁଛି ପରିମଳ ବ୍ୟବସ୍ଥା: ସବୁଠି କୁଢ଼ କୁଢ଼ ଆବର୍ଜନା

ଭଦ୍ରକ ଅଫିସ, ୪।୧୨ - ଭଦ୍ରକ ସହରରେ ପରିମଳ ବ୍ୟବସ୍ଥା ବିପର୍ଯ୍ୟସ୍ତ ହୋଇପଡ଼ିଛି। ରାସ୍ତାଘାଟ ସବୁଠି କୁଢ଼ କୁଢ଼ ଅଳିଆ ଆବର୍ଜନା। ବର୍ଷା ହେଲେ ନାଳ ନର୍ଦ୍ଦମା ପାଣି ରାସ୍ତାରେ ଲହଡ଼ି ଭାଙ୍ଗୁଛି। 

ବେତନଟୀ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ କାୟାକଳ୍ପ ଟିମ୍‌

ବେତନଟୀ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ କାୟାକଳ୍ପ ଟିମ୍‌

ବେତନଟୀ, ୪ା୧୨ (ଡି.ଏନ.ଏ.)-କାୟାକଳ୍ପ ଟିମ୍‌ ଶନିବାର ବେତନଟୀ ଗୋଷ୍ଠୀ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟକେନ୍ଦ୍ର ପରିଦର୍ଶନ  କରି ବିଭିନ୍ନ ବିଭାଗର ସମୀକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି।  ଏହି ଟିମ୍‌ରେ  ସ୍ବାସ୍ଥ ବିଭାଗର ସହକାରୀ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଏସ.ପି.ପାଢୀ, ମୃତ୍ୟୁଞ୍ଜୟ ରଥ ଓ ରିତୁ ଶର୍ମା ସାମିଲ ଥିଲେ।  ସେମାନେ ଡାକ୍ତରଖାନା ପରିସର ବୁଲି ଦେଖିବା ସହ ସମସ୍ତ ବିଭାଗ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ବିଭିନ୍ନ ସେବା ବିଷୟରେ ପଚାରି ବୁଝିଥିଲେ ।  

ଫେବୃୟାରୀ ୧୪ରେ ସ୍ବଦେଶୀ କ୍ଷୁଦ୍ର ଫିଲ୍ମ ଉତ୍ସବ

ଫେବୃୟାରୀ ୧୪ରେ ସ୍ବଦେଶୀ କ୍ଷୁଦ୍ର ଫିଲ୍ମ ଉତ୍ସବ

ବାରିପଦା ଅଫିସ,୪।୧୨- ସାନ୍ତାଳୀ ଆର୍ଟ ଆଣ୍ଡ ଫିଲ୍ମ ଡେଭଲପମେଣ୍ଟ ଫାଉଣ୍ଡେଶନ ପକ୍ଷରୁ ତୃତୀୟ ସ୍ବଦେଶୀ କ୍ଷୁଦ୍ର ଫିଲ୍ମ ଉତ୍ସବ ଆସନ୍ତା ଫେବୃୟାରୀ ୧୪ରୁ ବାରିପଦାଠାରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ। 

‘ସ୍ବାବଲମ୍ବୀ ହେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା ଜାରି ରଖ’

‘ସ୍ବାବଲମ୍ବୀ ହେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା ଜାରି ରଖ’

କପ୍ତିପଦା,୪ା୧୨(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ)-କପ୍ତିପଦା ସଂସ୍କୃତି ଭବନ ପରିସରରେ କପ୍ତିପଦା ଭିନ୍ନକ୍ଷମ ମଞ୍ଚ ଆନୁକୂଲ୍ୟରେ ଓ ବ୍ଲକ୍‌ ପ୍ରଶାସନ ସହଯୋଗରେ ସୋମବାର ବିଶ୍ୱ ଭିନ୍ନକ୍ଷମ ଦିବସ ପାଳିତ ହୋଇଯାଇଛି ା

ସରିଲା ଜଗଦ୍ଧାତ୍ରୀ ମେଳା

ସରିଲା ଜଗଦ୍ଧାତ୍ରୀ ମେଳା

ବାରିପଦା ଅଫିସ,୪।୧୨- ବାରିପଦା ଭଞ୍ଜପୁରଠାରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେଉଥିବା ଜଗଦ୍ଧାତ୍ରୀ ମେଳା  ଉଦ୍‌ଯାପିତ ହୋଇଯାଇଛି। ଏହି ଅବସରରେ ମେଳା କମିଟି ଉପାଧ୍ୟକ୍ଷ କୃଷ୍ଣାନନ୍ଦ ମହାନ୍ତିଙ୍କ ପୌରୋହିତ୍ୟରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ଉଦ୍‌ଯାପନୀ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ରାଜ୍ୟ ସଭା ସଦସ୍ୟା  ସରୋଜିନୀ ହେମ୍ବ୍ରମ ମୁଖ୍ୟ ଅତିଥି ଭାବେ ଯୋଗଦେଇ ଏହି ମେଳାକୁ ଉତ୍ତର ଓଡିଶାର ସର୍ବଶ୍ରେଷ୍ଠ ମେଳା ବୋଲି ଅଭିହିତ କରିଥିଲେ। 

ସମିତିସଭ୍ୟ ଉପନିର୍ବାଚନ:  ଏମ୍‌ପିଙ୍କ ମାରାଥନ ପ୍ରଚାର, ନିର୍ବାଚନୀ ସଭା

ସମିତିସଭ୍ୟ ଉପନିର୍ବାଚନ: ଏମ୍‌ପିଙ୍କ ମାରାଥନ ପ୍ରଚାର, ନିର୍ବାଚନୀ ସଭା

ବାହାନଗା, ୪ା୧୨(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲା ରେମୁଣା ବ୍ଲକ ତାଳପଦା ପଞ୍ଚାୟତର ସମିତି ସଭ୍ୟ ଉପନିର୍ବାଚନ ଆସନ୍ତା ୬ତାରିଖରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ। ଏହାକୁ ନଜରରେ ରଖି ବିଜେଡି ଓ ଭାଜପା ପକ୍ଷରୁ ଜୋରଦାର ପ୍ରଚାର ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି। 

ସଫଳ ଭିନ୍ନକ୍ଷମଙ୍କୁ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧନା

ସଫଳ ଭିନ୍ନକ୍ଷମଙ୍କୁ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧନା

ଜଳେଶ୍ୱର, ୪ା୧୨(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ଜଳେଶ୍ୱର ମ୍ୟୁନିସିପାଲିଟିର ନନ୍ଦିକା ଗ୍ରାମସ୍ଥିତ ଦୀନକୃଷ୍ଣ ଭିନ୍ନକ୍ଷମ ବିଦ୍ୟାଳୟ ପରିସରରେ ସୋମବାର ଜଳେଶ୍ୱର ତାଲୁକ ଆଇନ ସେବା କମିଟି ଓ ବିଦ୍ୟାଳୟର ମିଳିତ ଆନୁକୂଲ୍ୟରେ ବିଶ୍ୱ ଭିନ୍ନକ୍ଷମ ଦିବସ ପାଳିତ ହୋଇଯାଇଛି। 

ଶିଳ୍ପ ସଂସ୍ଥାକୁ ବେଆଇନ ଜଳ ଯୋଗାଣ:  ଜିଲାପାଳଙ୍କୁ ଭେଟିଲା ସିଭିଲ ସୋସାଇଟି

ଶିଳ୍ପ ସଂସ୍ଥାକୁ ବେଆଇନ ଜଳ ଯୋଗାଣ: ଜିଲାପାଳଙ୍କୁ ଭେଟିଲା ସିଭିଲ ସୋସାଇଟି

ବାଲେଶ୍ୱର ଅଫିସ, ୪।୧୨-ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲାରେ ଥିବା ବିଭିନ୍ନ ଶିଳ୍ପ ସଂସ୍ଥାକୁ ବେଆଇନ ଭାବରେ ନଦୀ ଜଳ ଯୋଗାଣ କରାଯାଉଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ସିଭିଲ ସୋସାଇଟି ପକ୍ଷରୁ ସୋମବାର ଜିଲାପାଳ ରମେଶ ଚନ୍ଦ୍ର ରାଉତଙ୍କଠାରେ ଲିଖିତ ଅଭିଯୋଗ କରାଯାଇଛି।

ତୁଟୁନି ଅଟୋ ଚାଳକ ସଂଘ ବିବାଦ: ଯାତ୍ରୀ ହଇରାଣ

ତୁଟୁନି ଅଟୋ ଚାଳକ ସଂଘ ବିବାଦ: ଯାତ୍ରୀ ହଇରାଣ

ଚାନ୍ଦବାଲି, ୩।୧୨ (ଡି.ଏନ.ଏ.) - ଭଦ୍ରକ ଜିଲାର ଚାନ୍ଦବାଲି ବ୍ଲକ ଓ କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ଜିଲାର ରାଜକନିକା ବ୍ଲକ ଅଟୋ ଚାଳକ ସଂଘ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରାୟ ୨ ବର୍ଷ ତଳୁ ବିବାଦ ଲାଗି ରହିଛି। ଏହି ବିବାଦ ଯୋଗୁ ଏବେ ଦୁଇ ଅଞ୍ଚଳ ମଧ୍ୟରେ ଅଟୋ ଚଳାଚଳ ବନ୍ଦ ରହିଛି। 

ବାଳିକାଙ୍କୁ ଅସଦାଚରଣ ମାମଲା: ଔଷଧ ଦୋକାନୀ ଗିରଫ

ବାଳିକାଙ୍କୁ ଅସଦାଚରଣ ମାମଲା: ଔଷଧ ଦୋକାନୀ ଗିରଫ

ଧାମନଗର, ୩।୧୨ (ଡି.ଏନ.ଏ.)- ଭଦ୍ରକ ଜିଲା ଧାମନଗର ବ୍ଲକ ଅସୁରାଳୀ ବଜାରରେ ଔଷଧ ଦୋକାନରେ ଜଣେ ବାଳିକାଙ୍କୁ ଅସଦାଚରଣ କରିବା ମାମଲାରେ ପୋଲିସ ଦୋକାନୀ ପଙ୍କଜ ବେହେରାଙ୍କୁ ସୋମବାର ଗିରଫ କରିଛି। 

ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ବିଶ୍ୱ ଭିନ୍ନକ୍ଷମ ଦିବସ

ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ବିଶ୍ୱ ଭିନ୍ନକ୍ଷମ ଦିବସ

ତିହିଡ଼ି,୩।୧୨(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଭଦ୍ରକ ଜିଲା ବ୍ଲକ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟସ୍ଥିତ ନୀଳମଣି ସଭାଗୃହରେ ସୋମବାର ପୂର୍ବାହ୍ନରେ ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ବିଶ୍ୱ ଭିନ୍ନକ୍ଷମ ଦିବସ ପାଳିତ ହୋଇଯାଇଛି। 

ଭିନ୍ନକ୍ଷମମାନଙ୍କୁ ଭୋଟ ଦେବା ପାଇଁ ଅବଗତ କରାଇଲେ ବିଡିଓ

ଭିନ୍ନକ୍ଷମମାନଙ୍କୁ ଭୋଟ ଦେବା ପାଇଁ ଅବଗତ କରାଇଲେ ବିଡିଓ

ବାସୁଦେବପୁର,୩।୧୨(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଭଦ୍ରକ ଜିଲା ବାସୁଦେବପୁର ବ୍ଲକ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ପରିସରରେ ସୋମବାର ଭିନ୍ନକ୍ଷମ ଦିବସ ପାଳନ ହୋଇଯାଇଛି।

ଉପନିର୍ବାଚନ: ବିଜେଡି, ଭାଜପା ପକ୍ଷରୁ ପ୍ରଚାର ଜୋରଦାର

ଉପନିର୍ବାଚନ: ବିଜେଡି, ଭାଜପା ପକ୍ଷରୁ ପ୍ରଚାର ଜୋରଦାର

ବାଲେଶ୍ୱର ଅଫିସ, ୩।୧୨- ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲା ରେମୁଣା ବିଧାନସଭା କ୍ଷେତ୍ର  ତାଳପଦା ପଞ୍ଚାୟତର ସମିତିସଭ୍ୟ ଉପନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ବିଜେଡି ଓ ଭାଜପା ପକ୍ଷରୁ ପ୍ରଚାରକୁ ଜୋରଦାର କରାଯିବା ସହ ଘନ ଘନ ଶୋଭାଯାତ୍ରା, ମୋଟର ସାଇକେଲ ରାଲି, ଡୋର କ୍ୟାମ୍ପେନିଂ, ସଭାସମିତି ସମେତ ବିଭିନ୍ନ ଦଳର ଜିଲା ମୁଖିଆ ଡେରା ପକାଇବା ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି। ଉପନିର୍ବାଚନରେ ବିଜେଡି ଏବଂ ଭାଜପା ମଧ୍ୟରେ କଡ଼ା ମୁକାବିଲା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ବିଜେଡି ପକ୍ଷରୁ ଯୁବନେତା ଦୀପକ ମଲ୍ଲିକ ଉପନିର୍ବାଚନ ଦାୟିତ୍ୱ ତୁଲାଉଛନ୍ତି। ଭାଜପା ପକ୍ଷରୁ ପୂର୍ବତନ ସରପଞ୍ଚ ତଥା ବରିଷ୍ଠ ନେତା ବିପିନ ବିହାରୀ ଦାସଙ୍କୁ ମଇଦାନରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି। 

ପାଇପ ଲାଇନରେ ମିଶୁଛି ଦୂଷିତ ପାଣି

ପାଇପ ଲାଇନରେ ମିଶୁଛି ଦୂଷିତ ପାଣି

ନୀଳଗିରି, ୩।୧୨(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲା ନୀଳଗିରି ସହରବାସୀଙ୍କୁ ଜନସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ଆବର୍ଜନା ପାଣି ଯୋଗାଇ ଦିଆଯାଉଥିବା ଶନିବାର ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ଏନଏସିର ୧୩ ୱାର୍ଡରେ ଜନସାଧାରଣଙ୍କୁ ପାଇପଲାଇନ ଯୋଗେ ପାନୀୟ ଜଳ ଯୋଗାଇ ଦିଆଯାଉଛି। ତେବେ ଦୀର୍ଘବର୍ଷ ଧରି ମାଟି ତଳେ ବିଛାଯାଇଥିବା ପାଇପଗୁଡିକର ସଂଯୋଗ ସ୍ଥାନ ନଷ୍ଟ ହୋଇ ଯାଇଥିବାରୁ  ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ମରାମତି କରାଯାଉନାହିଁ ।  ଫଳରେ  ସଂଯୋଗ ସ୍ଥାନରେ  ପାଣି ବାହାରି କୃତ୍ରିମ ବନ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି ହେଉଛି। ଲୋକଙ୍କ ନିକଟରେ ପାଣି ପହଞ୍ଚି ପାରୁନାହିଁ। ଅପରପକ୍ଷରେ  ଲିକେଜ୍‌ ସ୍ଥାନରେ  ବର୍ଷାଜଳ ଓ ବାହାରର ବିଭିନ୍ନ  ଆବର୍ଜନା ପାଣି ପାଇପ ଲାଇନରେ ମିଶୁଛି।  

ଭିନ୍ନକ୍ଷମମାନଙ୍କୁ ସହାୟକ ଉପକରଣ ବଣ୍ଟନ

ଭିନ୍ନକ୍ଷମମାନଙ୍କୁ ସହାୟକ ଉପକରଣ ବଣ୍ଟନ

ପାଟଣା, ୩।୧୨(ସ୍ବ.ପ୍ର.):କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲା ପାଟଣା ବ୍ଲକରେ ଆନ୍ତର୍ଜାତିକ ଭିନ୍ନକ୍ଷମ ଦିବସ ଅବସରରେ  ସାମାଜିକ ସୁରକ୍ଷା ଓ ଭିନ୍ନକ୍ଷମ ସଶକ୍ତିକରଣ  ବିଭାଗ ତରଫରୁ ସୋମବାର ପୂର୍ବାହ୍ନରେ ବ୍ଲକ ସଭାଗୃହରେ ଭିନ୍ନକ୍ଷମମାନଙ୍କୁ ସହାୟକ ଉପକରଣ ବଣ୍ଟନ ସହ ଜଙ୍ଗଲ ଜମି ପଟ୍ଟା ବଣ୍ଟନ କରାଯାଇଛି। 

ଢେଙ୍କାନାଳ ଶେଲ୍‌ଟର ହୋମ୍‌ରେ ଯୌନଶୋଷଣ ଘଟଣା: ମୟୂରଭଞ୍ଜ ଜିଲା ପ୍ରଶାସନର ତତ୍ପରତା

ଢେଙ୍କାନାଳ ଶେଲ୍‌ଟର ହୋମ୍‌ରେ ଯୌନଶୋଷଣ ଘଟଣା: ମୟୂରଭଞ୍ଜ ଜିଲା ପ୍ରଶାସନର ତତ୍ପରତା

ଉଦଳା, ୩।୧୨(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଢେଙ୍କାନାଳରେ ଗୁଡ୍‌ ନ୍ୟୁଜ୍‌ ଡ୍ରିମ ହାଉସ୍‌ ଶେଲ୍‌ଟର ହୋମ୍‌ରେ ଅନ୍ତେବାସୀଙ୍କୁ ଯୌନଶୋଷଣ ଅଭିଯୋଗ ଆସିବା ପରେ ଏନେଇ ମୟୂରଭଞ୍ଜ ଜିଲା ପ୍ରଶାସନ ତତ୍ପର ହୋଇପଡିଛି।

ପୋଲିସ୍‌ ଭ୍ୟାନ୍‌ ଧକ୍କାରେ ସାଇକେଲ ଆରୋହୀଙ୍କ ଜୀବନ ଗଲା

ପୋଲିସ୍‌ ଭ୍ୟାନ୍‌ ଧକ୍କାରେ ସାଇକେଲ ଆରୋହୀଙ୍କ ଜୀବନ ଗଲା

ରୂପ୍‌ସା, ୩।୧୨(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲା ୬୦ ନଂ. ଜାତୀୟ ରାଜପଥ ରୂପ୍‌ସା ଥାନା ମିରିଗିମୁଣ୍ଡି ଛକରେ  ସୋମବାର ଏକ ସଡ଼କ ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟିଛି। ପୋଲିସ ଭ୍ୟାନ୍‌ ଧକ୍କାରେ ଜଣେ ସାଇକେଲ ଆରୋହୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଥିବା ଜଣାପଡିଛି। 

ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଅସଦାଚରଣ ଅଭିଯୋଗରେ ଗଣ୍ଡଗୋଳ

ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଅସଦାଚରଣ ଅଭିଯୋଗରେ ଗଣ୍ଡଗୋଳ

ବାରିପଦା ଅଫିସ, ୩।୧୨- ମୟୁରଭଞ୍ଜ ଜିଲା ବୈଶିଙ୍ଗା ଅଞ୍ଚଳରେ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁୁ ଅସଦାଚରଣ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। 

ଡ୍ରିମ୍‌ ସେଣ୍ଟରରେ ଶିଶୁ ସୁରକ୍ଷା ସମିତିର ତଦନ୍ତ

ଡ୍ରିମ୍‌ ସେଣ୍ଟରରେ ଶିଶୁ ସୁରକ୍ଷା ସମିତିର ତଦନ୍ତ

ତିହିଡି,୩।୧୨(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଭଦ୍ରକ ଜିଲା ତିହିଡି ବ୍ଲକ ଅଚକ ପଞ୍ଚାୟତ ଅଧୀନ ନନ୍ଦପୁରସ୍ଥିତ ଗୁଡ୍‌ ନ୍ୟୁଜ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆ ଡ୍ରିମ୍‌ ସେଣ୍ଟରରେ ସୋମବାର ଜିଲା ଶିଶୁ ସୁରକ୍ଷା ସମିତି ପକ୍ଷରୁ ତଦନ୍ତ କରାଯାଇଛି।