ବାଲେଶ୍ୱର

ତ୍ରିଲୋଚନଙ୍କ ଭାରତ ଭ୍ରମଣ ଲାଗି ପ୍ରସ୍ତୁତି

ତ୍ରିଲୋଚନଙ୍କ ଭାରତ ଭ୍ରମଣ ଲାଗି ପ୍ରସ୍ତୁତି

ତିହିଡ଼ି, ୯।୨ (ଡି.ଏନ.ଏ.) - ଭଦ୍ରକ ଜିଲା ତିହିଡ଼ି ବ୍ଲକ ଅଧୀନ ମୁକୁନ୍ଦପୁର ପଞ୍ଚାୟତ କାଳିମେଘା ଗ୍ରାମର ସାମାଜିକ କର୍ମୀ ତ୍ରିଲୋଚନ ମହାଳିକ ସାଇକେଲ ଯୋଗେ ଭାରତ ଭ୍ରମଣ କରିବେ। ଆସନ୍ତା ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୪ରେ ବିଶ୍ୱ ଯକ୍ଷ୍ମା ଦିବସରେ ସେ ଭଦ୍ରକରୁ ଏହି ଯାତ୍ରା ଆରମ୍ଭ କରିବେ। ଦେଶର ବିଭିନ୍ନ ରାଜ୍ୟର ଲୋକଙ୍କ ପାଖରେ ଯକ୍ଷ୍ମା ସଚେତନତା ବାର୍ତ୍ତା ପହଞ୍ଚାଇବା ତାଙ୍କର ଲକ୍ଷ୍ୟ।

୫୨ ବସ୍ତା କୋଇଲା ଜବତ: ଜଣେ ଗିରଫ

୫୨ ବସ୍ତା କୋଇଲା ଜବତ: ଜଣେ ଗିରଫ

ତିହିଡ଼ି, ୯।୨ (ଡି.ଏନ.ଏ.) - ଭଦ୍ରକ ଜିଲା ତିହିଡ଼ି ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଦୌଲତପୁର ଗ୍ରାମର ଏକ ଇଟାଭାଟି ପାଖରୁ ଶନିବାର ସ୍ଥାନୀୟ ପୋଲିସ ୫୨ ବସ୍ତା କୋଇଲା ଜବତ କରିଛି। 

ନବମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରୀ ଗର୍ଭବତୀ ଘଟଣା: ପ୍ରଧାନଶିକ୍ଷକ ବଦଳି, ମାଟ୍ରନ ବହିଷ୍କୃତ

ନବମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରୀ ଗର୍ଭବତୀ ଘଟଣା: ପ୍ରଧାନଶିକ୍ଷକ ବଦଳି, ମାଟ୍ରନ ବହିଷ୍କୃତ

ଉଦଳା,୯ା୨(ଡି.ଏନ.ଏ.): ମୟୂରଭଞ୍ଜ ଜିଲା ଉଦଳା ଥାନା ଅଞ୍ଚଳର ଜଣେ ନବମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରୀ ଗର୍ଭବତୀ ହୋଇଛନ୍ତି। ଏହି ଘଟଣା ଜଣାପଡିବା ପରେ ପ୍ରଧାନଶିକ୍ଷକ ଶନିବାର ଥାନାରେ ଲିଖିତ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ। 

  ଉଦଳାରେ ଲଜ୍ଜା: ନବମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରୀ ଗର୍ଭବତୀ

ଉଦଳାରେ ଲଜ୍ଜା: ନବମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରୀ ଗର୍ଭବତୀ

ଉଦଳା,୯।୨(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ମୟୂରଭଞ୍ଜ ଜିଲା ଉଦଳା ଥାନା  ଅଞ୍ଚଳରେ ଜଣେ ନବମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରୀ ଗର୍ଭବତୀ ହୋଇଛନ୍ତି।

ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ବିଦ୍ୟୁତ୍‌ ଖୁଣ୍ଟ ଭାଙ୍ଗିଲା ହାଇଓ୍ବା, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ବସ୍ତିବାସିନ୍ଦା

ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ବିଦ୍ୟୁତ୍‌ ଖୁଣ୍ଟ ଭାଙ୍ଗିଲା ହାଇଓ୍ବା, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ବସ୍ତିବାସିନ୍ଦା

ଭଦ୍ରକ ଅଫିସ,୯।୨: ଭଦ୍ରକ ସହର ବାଇପାସ୍‌ ନିକଟସ୍ଥ ବସ୍ତି ବାସିନ୍ଦା ଶୁକ୍ରବାର ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ଏକ ନିଶ୍ଚିତ ଅଘଟଣରୁ ବର୍ତ୍ତି ଯାଇଛନ୍ତି। ବସ୍ତିଲୋକେ ଶୋଇଥିବା ବେଳେ ଏକ ହାଇଓ୍ବା ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ନିକଟରେ ଥିବା ଏକ ଗଛରେ ପିଟି ହୋଇଯାଇଥିଲା। 

ଆନ୍ତଃ ଜିଲା ମହାବୀର କପ୍‌ କ୍ରିକେଟ: ଫାଇନାଲରେ ଭୁବନେଶ୍ୱର ପାରାମାଉଣ୍ଟ

ଆନ୍ତଃ ଜିଲା ମହାବୀର କପ୍‌ କ୍ରିକେଟ: ଫାଇନାଲରେ ଭୁବନେଶ୍ୱର ପାରାମାଉଣ୍ଟ

ଭଣ୍ଡାରିପୋଖରୀ, ୯।୨ (ଡି.ଏନ.ଏ.) - ଭଦ୍ରକ ଜିଲା ଭଣ୍ଡାରିପୋଖରୀ ବ୍ଲକ ନେରଡା ପଞ୍ଚାୟତ ଯଶୋଟିକିରି ଖେଳପଡ଼ିଆରେ ଚାଲିଥିବା ଆନ୍ତଃ ଜିଲା ମହାବୀର କପ୍‌ କ୍ରିକେଟ ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟର ଶୁକ୍ରବାର ଥିଲା ୨ୟ ସେମିଫାଇନାଲ ମ୍ୟାଚ୍‌।

ମଣ୍ଡିରେ ପଡ଼ି ରହିଛି ଧାନ ବସ୍ତା: କିଣିବାକୁ ମନା କରୁଛି ସମିତି

ମଣ୍ଡିରେ ପଡ଼ି ରହିଛି ଧାନ ବସ୍ତା: କିଣିବାକୁ ମନା କରୁଛି ସମିତି

ପଦ୍ମପୁର,  ୯।୨ (ଡି.ଏନ.ଏ.) - ଭଦ୍ରକ ଜିଲା ବାସୁଦେବପୁର ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ବିଭିନ୍ନ ସୋସାଇଟିକୁ ଜିଲା ଯୋଗାଣ ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ଦିଆଯାଇଥିବା ଧାର୍ଯ୍ୟଲକ୍ଷ୍ୟ ପୂରଣ ହୋଇସାରିଛି। ଫଳରେ ସୋସାଇଟିଗୁଡ଼ିକ ଆଉ ଧାନ କିଣୁ ନ ଥିବାରୁ ଚାଷୀଙ୍କ ହଜାର ହଜାର ବସ୍ତା ଧାନ ବିଭିନ୍ନ ମଣ୍ଡିରେ ଖରା କାକରରେ ପଡ଼ିରହିଛି।

ବସ୍‌ରେ କଲେଜ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର ଘଟଣା: କଣ୍ଡକ୍ଟରଙ୍କୁ ଗିରଫ ଦାବିରେ ରାସ୍ତାରୋକୋ

ତିହିଡ଼ି, ୯।୨ (ଡି.ଏନ.ଏ.)- ବସ୍‌ରେ କଲେଜ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର ଘଟଣାରେ କଣ୍ଡକ୍ଟରଙ୍କୁ ଗିରଫ ଦାବିରେ ଭଦ୍ରକ ଜିଲା ତିହିଡ଼ି ଥାନା ଅଧୀନ ପୀରହାଟ ବଜାରରେ ଶୁକ୍ରବାର ସକାଳେ ଛାତ୍ରୀମାନେ ରାସ୍ତାରୋକୋ କରିଥିଲେ। 

‘କ୍ଷମତାକୁ ଆସିବା ପରେ ଭୁଲି ଯାଉଛନ୍ତି ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି’

‘କ୍ଷମତାକୁ ଆସିବା ପରେ ଭୁଲି ଯାଉଛନ୍ତି ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି’

ବନ୍ତ, ୯।୨ (ଡି.ଏନ.ଏ./ସ୍ବ.ପ୍ର.) - ନିର୍ବାଚିତ ପ୍ରତିନିଧିମାନେ ନିଜ ଅଞ୍ଚଳ ବଦଳରେ ନିଜର ବିକାଶ ପ୍ରତି ଗୁରୁତ୍ୱ ଦେଉଛନ୍ତି। ନିର୍ବାଚନ ବେଳେ ଦେଇଥିବା ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି କ୍ଷମତାକୁ ଆସିବା ପରେ ଭୁଲି ଯାଇଛନ୍ତି ସ୍ଥାନୀୟ ବିଧାୟକ ତଥା ମନ୍ତ୍ରୀ।

ପିଇଓଙ୍କ ଗିରଫ ପ୍ରତିବାଦରେ ରାସ୍ତାରୋକୋ

କୁଆମରା,  ୯ା୨(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ଗୋପବନ୍ଧୁନଗର ବ୍ଲକ ଆରପଟା ଓ ବରଡ଼ିହିର ପିଇଓ ଦାସମାଥ ମୁର୍ମୁ ଲାଞ୍ଚ ନେଉଥିବା ବେଳେ ଭିଜିଲାନ୍ସ ହାତରେ ଗିରଫ ହେବା ପରେ ବ୍ଲକ ରାଜନୀତି ସରଗରମ ହୋଇପଡ଼ିଛି। 

ଷଷ୍ଠ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରୀ ଗର୍ଭବତୀ ଘଟଣା: ପ୍ରଧାନ ଶିକ୍ଷୟିତ୍ରୀଙ୍କ ବଦଳି, ମେଟ୍ରାନ ବହିଷ୍କୃତ

ବାରିପଦା ଅଫିସ, ୯।୨ - ମୟୂରଭଞ୍ଜ ଜିଲା ମୋରଡା ବ୍ଲକରେ ଥିବା ଏକ ଆଶ୍ରମ ସ୍କୁଲର ଜଣେ ଷଷ୍ଠ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରୀ ଗର୍ଭବତୀ ହେବା ଘଟଣାରେ ଶୁକ୍ରବାର କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇଛି। ଏହି ଘଟଣାରେ ଜିଲା ପ୍ରଶାସନ ତଦନ୍ତ କରି ଉକ୍ତ ଆଶ୍ରମର ପ୍ରଧାନ ଶିକ୍ଷୟିତ୍ରୀଙ୍କୁ ମୋରଡାରୁ ରାସଗୋବିନ୍ଦପୁର ବ୍ଳକକୁ ବଦଳି କରାଯାଇଥିବା ବେଳେ ମେଟ୍ରାନଙ୍କୁ କାର୍ଯ୍ୟରୁ ବହିଷ୍କୃତ କରାଯାଇଛି। 

ଦେବାଶିଷଙ୍କ ଶକ୍ତି ପ୍ରଦର୍ଶନ: ୧୫ ଦିନରେ ଦୁଇଟି ବିରାଟ ସଭା ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା

ଦେବାଶିଷଙ୍କ ଶକ୍ତି ପ୍ରଦର୍ଶନ: ୧୫ ଦିନରେ ଦୁଇଟି ବିରାଟ ସଭା ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା

ବାରିପଦା ଅଫିସ, ୯।୨- ମୟୂରଭଞ୍ଜ ଜିଲା ମୋରଡା ନିର୍ବାଚନମଣ୍ଡଳୀ ଅନ୍ତର୍ଗତ ଚଢ଼େଇଗାଁ ପଞ୍ଚାୟତର କାଦୁଆଣି ଗ୍ରାମସ୍ଥିତ ବାଲିଯାତ୍ରା ପଡ଼ିଆରେ ଜିଲା ବିଜେଡି କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ ସଭାପତି ଦେବାଶିଷ ମହାନ୍ତିଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ଏକ ବିରାଟ କର୍ମୀ ସମ୍ମିଳନୀ ତଥା କୃତଜ୍ଞତା ସମବେଶ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି।

ଗୋଚର ଜମିରେ ଚିଙ୍ଗୁଡ଼ି ଘେରି

ଗୋଚର ଜମିରେ ଚିଙ୍ଗୁଡ଼ି ଘେରି

ବାହାନଗା, ୯ା୨(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲା ବାହାନଗା ବ୍ଲକ ଖରାସାହାପୁର ପଞ୍ଚାୟତର ବାଉଁଶଆଡିଆ, ରାମତାଳି, ଉପରଆଡିଆ, ବରଜଦେଉଳି, ଅଠିଲାବାଜ  ସମୁଦ୍ର ଉପକୂଳବର୍ତ୍ତୀ ଅଞ୍ଚଳରେ ଗଢିଉଠିଛି ବେଆଇନ ଚିଙ୍ଗୁଡି ଘେରି। ଏହାର ମାଲିକମାନେ ଶହ ଶହ ଏକର ସରକାରୀ ଅନାବାଦୀ ଓ ଗୋଚର ଜମିକୁ ଜବରଦସ୍ତ ନିଜ ଅଧୀନକୁ ନେଇ ଚିଙ୍ଗୁଡି ଘେରି କରିଛନ୍ତି । 

ଶୁଖିଲା କେନାଲରେ ପାଣି ଢ଼ାଳି ପ୍ରତିବାଦ

ଶୁଖିଲା କେନାଲରେ ପାଣି ଢ଼ାଳି ପ୍ରତିବାଦ

ଭୋଗରାଇ, ୯।୨(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ଭୋଗରାଇ କୃଷକମୋର୍ଚ୍ଚା ପକ୍ଷରୁ ଅଭିନବ ଭାବେ ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କ କୃଷି ନୀତିକୁ ବିରୋଧ କରିଛନ୍ତି। କୃଷି ଓ କୃଷକର ଉନ୍ନତି ପାଇଁ ରାଜ୍ୟ ସରକାର କୁମ୍ଭୀର କାନ୍ଦଣା କାନ୍ଦୁଥିଲାବେଳେ ‘କାଳିଆ’ ଭଳି ଏକ ବିନାଶ ଯୋଜନା ପ୍ରଣୟନ କରି ରାଜ୍ୟର କୃଷକମାନଙ୍କୁ ପ୍ରତାରଣା କରିଛନ୍ତି ବୋଲି ଭାଜପାର କୃଷକନେତାମାନେ ସମାଲୋଚନା କରିଛନ୍ତି। 

୨ବର୍ଷର ପୁଅକୁ କର୍କଟ : ସହାୟତା ପାଇଁ ମା’ ବାପାଙ୍କ ନିବେଦନ

୨ବର୍ଷର ପୁଅକୁ କର୍କଟ : ସହାୟତା ପାଇଁ ମା’ ବାପାଙ୍କ ନିବେଦନ

ଖଇରା, ୯।୨(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ଖଇରା ବ୍ଲକ ପଳସା ପଞ୍ଚାୟତ ଅଧୀନ ତାଳମହୁରୀ ଗ୍ରାମର ଧୀରେନ୍ଦ୍ର ବେହେରା ଓ ସ୍ତ୍ରୀ ନୟନାଙ୍କ ଚିନ୍ତା ଦିନକୁ ଦିନ ବଢି ବଢି ଯାଉଛି ା ୨ ବର୍ଷର ପୁଅ ବିଭୂତିକୁ ରକ୍ତ କର୍କଟ ହେବା କଥା ଡାକ୍ତର କହିବା ଦିନଠାରୁ ଉଭୟ ଦମ୍ପତି ଖାଇବା ପିଇବା ଭୂଲିଗଲେଣି। 

ଚୋରା ବାଲି ଖାଦାନକୁ ବିରୋଧ କରି ରାସ୍ତାରୋକୋ

ଚୋରା ବାଲି ଖାଦାନକୁ ବିରୋଧ କରି ରାସ୍ତାରୋକୋ

ସଜନାଗଡ଼, ୮।୨(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲା ନୀଳଗିରି ବ୍ଲକ ତହସିଲ ଅଧିନ ପୁନ୍ଦାଳ  ବାଲିଖାଦାନରୁ ପ୍ରତିଦିନ ବାଲି ମାଫିଆ ମାନେ ଶହ ଶହ ଟ୍ରିପ ବାଲି ଚୋରାରେ ଉଠାଉଛନ୍ତି।

କମେଣ୍ଟ ମାରିବା ସହ ଆକ୍ରମଣ ମାମଲା: ଦୋଷୀଙ୍କୁ ୨ ବର୍ଷ ଜେଲ

କମେଣ୍ଟ ମାରିବା ସହ ଆକ୍ରମଣ ମାମଲା: ଦୋଷୀଙ୍କୁ ୨ ବର୍ଷ ଜେଲ

ଭଦ୍ରକ ଅଫିସ,  ୮।୨  - ଏକ କମେଣ୍ଟ ମରା ଓ ଆକ୍ରମଣ ମାମଲାର ବିଚାର କରି ଭଦ୍ରକ ମୁଖ୍ୟ ବିଚାର ବିଭାଗୀୟ ମାଜିଷ୍ଟ୍ରେଟ ଅମିୟ ରଞ୍ଜନ ଜେନା ଦୋଷୀଙ୍କୁ ୨ ବର୍ଷ ଜେଲ ଦଣ୍ଡାଦେଶ ଶୁଣାଣି କରିଛନ୍ତି।

ହତ୍ୟାକାରୀଙ୍କୁ ଆଜୀବନ ଜେଲ

ହତ୍ୟାକାରୀଙ୍କୁ ଆଜୀବନ ଜେଲ

ଚମ୍ପୁଆ, ୮।୨(ଡି.ଏନ.ଏ.): ପଥର ଛେଚି ନିଜ ସହଯୋଗୀକୁ ହତ୍ୟା କରିଥିବା ହଗୁରୁ ନାଗ ଓ ବିନୋଦ ସିଂଙ୍କୁ ଚମ୍ପୁଆ ଅତିରକ୍ତ ଜିଲା ଦୌରାଜଜ ଆଜୀବନ କାରାଦଣ୍ଡ ଆଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି। ଏଥିସହ ୫ ହଜାର ଟଙ୍କା ଜରିମାନା ଦେବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ରହିଛି।

ଭାଜପା କୃଷକ ମୋର୍ଚ୍ଚାର ବିକ୍ଷୋଭ

ଭାଜପା କୃଷକ ମୋର୍ଚ୍ଚାର ବିକ୍ଷୋଭ

ଚମ୍ପୁଆ, ୮।୨(ଡି.ଏନ.ଏ.): ୧୨ ଦଫା ଦାବି ନେଇ ଭାଜପା କୃଷକ ମୋର୍ଚ୍ଚା ପକ୍ଷରୁ ଶୁକ୍ରବାର ଚମ୍ପୁଆ ଉପଜିଲାପାଳଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟଠାରେ ବିକ୍ଷୋଭ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରାଯାଇଥିଲା। କୃଷକର ବିକାଶରେ ରାଜ୍ୟ ସରକାର ବାଧକ ହୋଇଛି। 

ବେଆଇନ ବାଲି ଚାଲାଣ ପ୍ରତିବାଦରେ ମିତ୍ରପୁର - ଉଦଳା ରାସ୍ତାରୋକୋ

ସଜନାଗଡ଼,୮।୧୯(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ବାଲେଶ୍ବର ଜିଲା ନୀଳଗିରି ବ୍ଲକ ପୁନ୍ଦାଳ ସୁନ ନଦୀର ବେଆଇନ  ବାଲି ଚାଲାଣ ସହ ବାଲି ମାଫିଆଙ୍କ ରାଜୁତି ବଢ଼ିବାରେ ଲାଗିଛି।

କଲେଜ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ  ରାସ୍ତାରୋକୋ

କଲେଜ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ରାସ୍ତାରୋକୋ

ତିହିଡି,୮।୨(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଭଦ୍ରକ-ଚାନ୍ଦବାଲି ରାସ୍ତାର ପିରହାଟବଜାରରେ କେତେକ ଛାତ୍ରୀ ଶୁକ୍ରବାର ସକାଳେ ରାସ୍ତାରୋକୋ କରିଛନ୍ତି।  

ଏସ୍‌ପି ଅଫିସ ସମ୍ମୁଖରେ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ଆମରଣ ଅନଶନ

ଏସ୍‌ପି ଅଫିସ ସମ୍ମୁଖରେ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ଆମରଣ ଅନଶନ

ଭଦ୍ରକ ଅଫିସ,୮।୨: ତିନି ଦିନ ପୂର୍ବେ ବରପଡ଼ା ଇଞ୍ଜିନିୟରିଂ କଲେଜର ଜଣେ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ଉପରେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତମାନେ ଆକ୍ରମଣ କରିବା ସହ କଲେଜ ବସ୍‌ର କାଚ ଭାଙ୍ଗି ଦେଇଥିଲେ। ଏ ନେଇ କର୍ମଚାରୀମାନେ ଗ୍ରାମାଞ୍ଚଳମାନେ ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ।

ସଚେତନତା ପାଇଁ ମିନି ମାରାଥନ

ସଚେତନତା ପାଇଁ ମିନି ମାରାଥନ

ଭଦ୍ରକ ଅଫିସ, ୮।୨: ସଡ଼କ ସୁରକ୍ଷା ସଚେତନତା ପାଇଁ ଶୁକ୍ରବାର ଭଦ୍ରକ ଜିଲା ଚରମ୍ପା ରିଜର୍ବ ପୋଲିସ ପଡିଆରୁ ମିନି ମାରାଥନ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଇଛି। ଏଥିରେ ଜିଲାପାଳ ଜ୍ଞାନ ରଞ୍ଜନ ଦାସ, ଏସ୍‌ପି ରାଜେଶ ପଣ୍ଡିତ, ଆର୍‌ଟିଓ ବିରଞ୍ଚ ନାରାୟଣ ଅଧିକାରୀଙ୍କ  ସମେତ ପୋଲିସ ପକ୍ଷରୁ ବହୁ ଅଧିକାରୀ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ। 

ମୋବାଇଲ ଟାୱାରରୁ ବ୍ୟାଟେରୀ  ଚୋରି

ମୋବାଇଲ ଟାୱାରରୁ ବ୍ୟାଟେରୀ ଚୋରି

ଭଦ୍ରକଅଫିସ, ୮।୨: ଭଦ୍ରକ ଜିଲାରେ ବ୍ୟାଟେରୀ  ଚୋର  ର଼୍ୟାକେଟ  ସକ୍ରିୟ   ହୋଇଉଠିଛନ୍ତି। ଗୁରୁବାର ରାତିରେ ଦୁଇଟି ମୋବାଇଲ ଟାୱାର ଗୁଆମାଳ ଓ କୁବେରାରୁ ୭୨ ଟି ବେଟେରୀ ଚୋରି ହୋଇଛି। ଏହାକୁ ମିଶାଇ ଗତ ତିନି ଦିନରେ ୫ଟି ଟାୱାରରୁ ପ୍ରାୟ ୧୦ ଲକ୍ଷରୁ ଊର୍ଦ୍ଧ୍ୱ ଟଙ୍କାର ଚୋରି ହୋଇଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି।