Dharitri News

ବାଲେଶ୍ୱର

ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ର ପାଳିଲେ ସଡକ ସୁରକ୍ଷା ସପ୍ତାହ

ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ର ପାଳିଲେ ସଡକ ସୁରକ୍ଷା ସପ୍ତାହ

ସିମୁଳିଆ,୧୩।୧(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ଜାତୀୟ ରାଜପଥରେ ବିଭିନ୍ନ ଯାନବାହନ ଚାଳକଙ୍କୁ ସଚେତନତା ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ ଶନିବାର ପୂର୍ବାହ୍ନ ୧୧ଟାରେ ସିମୁଳିଆ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟର ଯୁବ ରେଡକ୍ରସ, ଜାତୀୟ ସେବା ଯୋଜନା ଓ ସିମୁଳିଆ ପୋଲିସର ମିଳିତ ଆନୁକୂଲ୍ୟରେ ସଡକ ସୁରକ୍ଷା ସପ୍ତାହ ପାଳିତ ହୋଇଥିଲା ।

ବାଲି ବୋଝେଇ ଗାଡ଼ି ଜବତ, ଜରିମାନା ଆଦାୟ

ବାଲି ବୋଝେଇ ଗାଡ଼ି ଜବତ, ଜରିମାନା ଆଦାୟ

ଭଣ୍ଡାରିପୋଖରୀ,୧୩।୧(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.) -ଶୁକ୍ରବାର ସ୍ଥାନୀୟ ତହସିଲ ପକ୍ଷରୁ ୧୬ ନଂ ଜାତୀୟ ରାଜପଥର ଡାହାଲା ଛକ ନିକଟରେ ଚଢାଉ କରାଯାଇ ୯ଟି ବାଲି ବୋଝେଇ ଗାଡ଼ି ଜବତ କରାଯାଇଛି।

ବାଲି ଗାଡ଼ି ଜବତ: ଜରିମାନା ଆଦାୟ

ବାଲି ଗାଡ଼ି ଜବତ: ଜରିମାନା ଆଦାୟ

ଭଣ୍ଡାରିପୋଖରୀ,୧୩।୧(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଭଦ୍ରକ ଜିଲା ଭଣ୍ଡାରିପୋଖରୀ ଅଞ୍ଚଳରେ ବିଭିନ୍ନ ସମୟରେ ବେଆଇନ ଭାବେ ବାଲି ପରିବହନ ହେଉଥିବାବେଳେ ଶୁକ୍ରବାର ତହସିଲ ପକ୍ଷରୁ ୧୬ନମ୍ବର ଜାତୀୟ ରାଜପଥର ଡାହାଲା ଛକ ନିକଟରେ ଚଢ଼ାଉ କରାଯାଇଥିଲା।

ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ବ୍ରାଉନସୁଗାର ଜବତ

ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ବ୍ରାଉନସୁଗାର ଜବତ

ଭଦ୍ରକ ଅଫିସ,୧୩।୧: ଭଦ୍ରକ ଟାଉନ ପୋଲିସ ଶନିବାର ଚରମ୍ପା ଅଞ୍ଚଳରୁ ୨୦ ଗ୍ରାମ୍‌ ବ୍ରାଉନସୁଗାର ଓ ଗୋଟିଏ ଟ୍ରାଭେରା ଗାଡ଼ି ଜବତ କରିବା ସହ ୩ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି।

ବୋହୂଙ୍କୁ ବଳାତ୍କାର, ହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ: ଶ୍ୱଶୁର ଅଟକ

ବୋହୂଙ୍କୁ ବଳାତ୍କାର, ହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ: ଶ୍ୱଶୁର ଅଟକ

ରାଇରଙ୍ଗପୁର,୧୩।୧(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ମୟୂରଭଞ୍ଜ ଜିଲା ରାଇରଙ୍ଗପୁରରେ ଏକ ଅମାନବୀୟ ଘଟଣା ସାମନାକୁ ଆସିଛି। ନିଆଁରେ ପୋଡ଼ି ଦମ୍ପତ୍ତି ଆହତ ହେବା ଘଟଣା ନୂଆମୋଡ଼ ନେଇଛି। ଉକ୍ତ ଘଟଣାରେ ଶ୍ୱଶୁର ବୋହୂକୁ ବଳାତ୍କାର କରିବା ପରେ କିରୋସିନି ଢାଳି ପୋଡ଼ି ମାରିବା ପାଇଁ ଉଦ୍ୟମ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି।

ପିକ୍‌ନିକ୍‌ରେ ବ୍ୟସ୍ତ କର୍ମଚାରୀ, କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ତାଲା

ପିକ୍‌ନିକ୍‌ରେ ବ୍ୟସ୍ତ କର୍ମଚାରୀ, କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ତାଲା

ଭଦ୍ରକ ଅଫିସ,୧୨। ୧- ଭଦ୍ରକ ସଦର ବ୍ଲକର ବିଭିନ୍ନ ବିଭାଗୀୟ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନତମାମ ତାଲା ଝୁଲୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ନାମକୁମାତ୍ର ଅଳ୍ପ କେତେକ ଉଚ୍ଚ ଅଧିକାରୀ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ । ତେବେ ବିଭିନ୍ନ କାର୍ଯ୍ୟ ନେଇ ବ୍ଲକ ଅଫିସକୁ ଆସିଥିବା ଲେଶକେ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ଅନ୍ୟ କାହାକୁ ନ ପାଇ ନିରାଶ ହୋଇ ଫେରିଥିଲେ।

ସୂର୍ଯ୍ୟାସ୍ତ ପରେ ଚାଲିବନି ଡ଼ଙ୍ଗା

ସୂର୍ଯ୍ୟାସ୍ତ ପରେ ଚାଲିବନି ଡ଼ଙ୍ଗା

ଭଦ୍ରକ ଅଫିସ ,୧୨।୧-ଆସନ୍ତା ଫେବୃୟାରୀ ୧୪ ତାରିଖରେ ମହାଶିବରାତ୍ରୀ। ଏଥିଲାଗି ଭଦ୍ରକ ଜିଲାର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଆରଡିର ଆଖଣ୍ଡଳ ମଣି ଶୈବପୀଠରେ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି। ଉଭୟ ସ୍ଥଳ ଓ ଜଳପଥରେ ଯାତ୍ରୀମାନେ ପୀଠକୁ ଆସି ଜାଗର ଯାତ୍ରା ଦେଖିଥାନ୍ତି। ଚାନ୍ଦବାଲିରୁ ଆରଡି ଯାଏ ଡଙ୍ଗା ଓ ଲଞ୍ଚ ଚଳାଚଳ କରିଥାଏ।

ଭଦ୍ରକ ଷ୍ଟେଶନରେ ତିଆରି ହେବ ଯନ୍ତ୍ର ଚାଳିତ ଫୁଟ୍‌ ଓଭର ବ୍ରିଜ

ଭଦ୍ରକ ଷ୍ଟେଶନରେ ତିଆରି ହେବ ଯନ୍ତ୍ର ଚାଳିତ ଫୁଟ୍‌ ଓଭର ବ୍ରିଜ

ଭଦ୍ରକ ଅଫିସ,୧୨।୧- ଇଷ୍ଟକୋଷ୍ଟ ରେଲୱେ ଜେନେରାଲ ମ୍ୟାନେଜର ଉମେଶ ସିଂ ଶୁକ୍ରବାର ଭଦ୍ରକ ରେଳଷ୍ଟେଶନ ପରିଦର୍ଶନରେ ଆସି ସମୀକ୍ଷା କରି ଫେରିଛନ୍ତି। ଷ୍ଟେଶନରେ ଲାଗି ରହିଥିବା ବିଭିନ୍ନ ସମସ୍ୟା ସମ୍ପର୍କରେ ସମୀକ୍ଷା କରିବା ଅସରରରେ ପୁନରୁଦ୍ଧାର ହୋଇଥିବା ଷ୍ଟେଶନ ପାର୍ଶ୍ୱବର୍ତ୍ତୀ ପୁରୁଣା ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟକେନ୍ଦ୍ରକୁ ସେ ଉଦ୍‌ଘାଟନ କରିଥିଲେ।

 ହେଲମେଟ୍‌ଧାରୀଙ୍କୁ ଫୁଲ

ହେଲମେଟ୍‌ଧାରୀଙ୍କୁ ଫୁଲ

ଖଇରା, ୧୨।୧(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ଖଇରା ବ୍ଲକ ନହଙ୍ଗସ୍ଥିତ ପଞ୍ଚାୟତସମିତି ଜୁନିୟର ମହିଳା ମହାବିଦ୍ୟାଳୟର ଜାତୀୟ ସେବା ଯୋଜନାରେ ଛାତ୍ରୀମାନେ ଶୁକ୍ରବାର ସୋର-କୁପାରୀ ରାସ୍ତାରେ ଯାନାବାହନ ଚାଳକଙ୍କୁ ସଚେତନ କରାଇଥିଲେ।

ପାଇଖାନା ଟାଙ୍କିରେ ପଡ଼ି ନାବାଳକ ମୃତ

ସୋର,୧୨।୧(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)-ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲା ସୋର ବ୍ଲକ କମାଣପୁର ଗ୍ରାମରେ ଶୁକ୍ରବାର ଅପରାହ୍ନରେ ନିର୍ମାଣାଧୀନ ପାଇଖାନା ଟାଙ୍କିରେ ପଡ଼ି ଜଣେ ନାବାଳକଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି।

୫୦ହଜାର ଟଙ୍କା ବୀମାରାଶି ଦେବାକୁ ଡାକବିଭାଗକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ

ବାଲେଶ୍ୱର ଅଫିସ, ୧୨।୧-ଡାକ ବୀମା ରାଶି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଏକ ମାମଲାର ବିଚାର କରି ବାଲେଶ୍ୱର ସ୍ଥାୟୀ ଲୋକ ଅଦାଲତର ବିଚାରପତି ଅଜୟ କୁମାର ମହାନ୍ତି ଡାକ ବିଭାଗକୁ ୫୦ହଜାର ଟଙ୍କା ବୀମାରାଶି ପ୍ରଦାନ ପାଇଁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି।

ପୋଡ଼ି ହୋଇ ମହିଳା ଗୁରୁତର

ରାଇରଙ୍ଗପୁର,୧୨।୧୨(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ରାଇରଙ୍ଗପୁର ସହରାଞ୍ଚଳ ଧରମଗଳି ବସ୍ତି ଅଞ୍ଚଳର ମହିଳା ଶିବାନୀ ଖେମ୍‌କା ଶୁକ୍ରବାର ପୋଡ଼ି ହୋଇ ଗୁରୁତର ହୋଇଛନ୍ତି। ଶିବାନୀ ଅବିନାଶ ଖେମ୍‌କାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ବୋଲି ଜଣାଯାଇଛି।

ମହିଳାଙ୍କୁ ବଳାତ୍କାର ମାମଲା: ଅଭିଯୁକ୍ତ ନିର୍ଦ୍ଦୋଷରେ ଖଲାସ

ବାରିପଦା ଅଫିସ,୧୨।୧- ମୟୂରଭଞ୍ଜ ଜିଲା ସ୍ପେଶାଲ ଟ୍ରାକ କୋର୍ଟ ବିଚାରପତି ଅମିୟ କୁମାର ଜେନା ଶୁକ୍ରବାର ଏକ ବଳାତ୍କାର ମାମଲାର ବିଚାର କରି ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ନିର୍ଦ୍ଦୋଷରେ ଖଲାସ କରିଛନ୍ତି।

ବାଇକ୍‌ ଧକ୍କାରେ ମହିଳା ମୃତ

ତିହିଡ଼ି,୧୨।୧(ଡି.ଏନ.ଏ)- ଭଦ୍ରକ ଜିଲା ଗଦି-ଘଣ୍ଟେଶ୍ୱର ରାସ୍ତାର ଜାମଯୋଡ଼ି ଛକରେ ଶୁକ୍ରବାର ଅପରାହ୍ନ ୫ଟା ବେଳେ ଏକ ବାଇକ୍‌ ଧକ୍କାରେ ସୁମୁଦା ଭାରତୀ (୫୫) ନାମ୍ନୀ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି ।

ଆହତ ଆଇନଜୀବୀଙ୍କୁ ସହାୟତା

ଆହତ ଆଇନଜୀବୀଙ୍କୁ ସହାୟତା

ଘସିପୁରା,୧୨।୧(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)-ଆନନ୍ଦପୁର କୋର୍ଟର ବରିଷ୍ଠ ଆଇନଜୀବୀ ରତ୍ନାକର ବାରିକ ଆହତ ହୋଇ ଘରେ ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଥିବା ବେଳ ତାଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ ସହାୟତା ପ୍ରଦାନ ନିମନ୍ତେ ସହାୟତାର ହାତ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବାରେ ଲାଗିଛି। ଗତ ୨୦୧୭ ଜୁଲାଇ ୧୩ରେ ଆଇନଜୀବୀ ବାରିକ ନିଜ ଘର ଛାତ ଉପରେ ବୁଲୁଥିବା ସମୟରେ ଅସାବଧାନତା ବସତଃ ଗୋଡ ଖସିଯାଇଥିଲା।

ମକର ପର୍ବ ଲାଗି ମା’ ଧନେଇ ପୀଠ ଚଳଚଞ୍ଚଳ

ମକର ପର୍ବ ଲାଗି ମା’ ଧନେଇ ପୀଠ ଚଳଚଞ୍ଚଳ

ଘସିପୁରା,୧୨।୧(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.)-ଆନନ୍ଦପୁରର ଐତିହାସିକ ଶିଆଡିମାଳିଆରେ ମା’ ଧନେଇ ଠାକୁରାଣୀଙ୍କ ପୀଠରେ ମକର ପର୍ବ ପାଳନ ନିମନ୍ତେ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି।

ଅରୁଣୋଦୟ ଉଚ୍ଚମାଧ୍ୟମିକ ବିଦ୍ୟାଳୟର ବାର୍ଷିକ ଉତ୍ସବ

ଅରୁଣୋଦୟ ଉଚ୍ଚମାଧ୍ୟମିକ ବିଦ୍ୟାଳୟର ବାର୍ଷିକ ଉତ୍ସବ

ବାରିପଦା ଅଫିସ,୧୨।୧- ଅରୁଣୋଦୟ ଉଚ୍ଚମାଧ୍ୟମିକ ଆବାସିକ ବିଦ୍ୟାଳୟର ବାର୍ଷିକ ଉତ୍ସବ ପାଳିତ ହୋଇଯାଇଛି। ବିଦ୍ୟାଳୟ ଅଧ୍ୟକ୍ଷା ରାଜଶ୍ରୀ ରାଉତଙ୍କ ଅଧ୍ୟକ୍ଷତାରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ସଭାରେ ଉତ୍ତର ଓଡିଶା ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟର କୁଳପତି ପ୍ରଫେସର ପ୍ରଦୀପ କୁମାର ଚାନ୍ଦ ମୁଖ୍ୟ ଅତିଥି ଭାବେ ଯୋଗ ଦେଇ ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ର, ଅଭିଭାବକ ଓ ଶିକ୍ଷକ ସମାଜର ଗୁରୁ ଦାୟିତ୍ୱ ବହନ କରିବା ଉଚିତ ବୋଲି କହିଥିଲେ।

ବାରିପଦା ମହାବିଦ୍ୟାଳୟର  ବାର୍ଷିକୋତ୍ସବ

ବାରିପଦା ମହାବିଦ୍ୟାଳୟର ବାର୍ଷିକୋତ୍ସବ

ବାରିପଦା ଅଫିସ,୧୨।୧- ମୟୂରଭଞ୍ଜ ଜିଲା ବାରିପଦା ମହାବିଦ୍ୟାଳୟର ବାର୍ଷିକ ଉତ୍ସବ ଗୁରୁବାର ଓ ଶୁକ୍ରବାର ଦୁଇ ଦିନ ଧରି ମହାସମାରୋହରେ ପାଳିତ ହୋଇଯାଇଛି। ଓଡିଶା ବିଧାନସଭାର ଉପବାଚସ୍ପତି ତଥା ମହାବିଦ୍ୟାଳୟ ପରିଚାଳନା କମିଟି ସଭାପତି ସାନନ୍ଦ ମାରାଣ୍ଡି ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମକୁ ଉଦ୍‌ଘାଟନ କରିଥିଲେ।

ମକରମେଳା ପାଇଁ ନେତ୍ରପୀଠ ଚଳଚଞ୍ଚଳ

ଧାମନଗର,୧୨ ।୧(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ଭଦ୍ରକ ଜିଲା ଧାମନଗର ବ୍ଲକ ଅସୁରାଳୀସ୍ଥିତ ଭଦ୍ରକ ଆଣ୍ଡଳମଣୀ ମୁଖ୍ୟ ରାସ୍ତା କଡରେ ରହିଛି ମା’ ବରୁଣାଇଙ୍କ ପୀଠ। ଏହାକୁ ନେତ୍ରପୀଠ କୁହାଯାଏ ।

ଜାତୀୟ ଯୁବ ଦିବସରେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରତିଯୋଗିତା

ବାସୁଦେବପୁର, ୧୨ ।୧(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ଭଦ୍ରକ ଜିଲା ବାସୁଦେବପୁର ଶିଶୁ ବିହାର ଶିକ୍ଷାନୁଷ୍ଠାନ ପରିସରରେ ଜାତୀୟ ଯୁବ ଦିବସ ପାଳନ କରାଯାଇଛି । ଓଡିଆ ଭାଷା ସଂସ୍କୃତି ବିକାଶ ମଞ୍ଚ, ବାଇ ଚଢେଇ ସାହିତ୍ୟ ପତ୍ରିକା ଓ ଶିଶୁ ବିହାରର ମିଳିତ ସହଯୋଗରେ ଆୟୋଜିତ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ପ୍ରାୟ ୪୦ରୁ ଊର୍ଦ୍ଧ୍ୱ ବିଦ୍ୟାଳୟର ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ଯୋଗଦେଇଥିଲେ ।

ବେଆଇନ ଟୋଲପ୍ଲାଜା ଉଚ୍ଛେଦ ଦାବିରେ ରାସ୍ତାରୋକୋ

ବେଆଇନ ଟୋଲପ୍ଲାଜା ଉଚ୍ଛେଦ ଦାବିରେ ରାସ୍ତାରୋକୋ

ରାଇସୁଆଁ, ୧୨।୧(ଡି.ଏନ.ଏ.): କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲା ବନାଯୋଡିଠାରେ ଥିବା ୨୦ନଂ ଜାତୀୟ ରାଜପଥକୁ ଶୁକ୍ରବାର ଅବରୋଧ କରାଯାଇଛି। ବେଆଇନ ଭାବେ ଟୋଲପ୍ଲାଜା ନିର୍ମାଣ, ମିଥ୍ୟା ମାମଲା ଦାଏର ଆଦି ବିଭିନ୍ନ ଅଭିଯୋଗରେ ଆଞ୍ଚଳିକ ବିକାଶ ମଞ୍ଚ ତରଫରୁ ଏହି ବନ୍ଦ ଡାକରା ଦିଆଯାଇଛି।

ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଇଟା ବୁହାଇଲେ ଶିକ୍ଷକ

ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଇଟା ବୁହାଇଲେ ଶିକ୍ଷକ

ବାଲେଶ୍ୱର ଅଫିସ, ୧୨।୧: ବାଲେଶ୍ୱର ସଦର ବ୍ଲକ ବୁଆଁଳ ପଞ୍ଚାୟତର ବୁଆଁଳ ୟୁପି ବିଦ୍ୟାଳୟର ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷକମାନେ ଇଟାବୁହାଇବାକୁ ପ୍ରତିବାଦ କରି ଶୁକ୍ରବାର ଅଭିଭାବକମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ସ୍କୁଲ ବନ୍ଦ କରାଯାଇଛି। ଅଭିଭାବକମାନେ ସ୍କୁଲ ଗେଟରେ ତାଲା ପକାଇ ପ୍ରଧାନଶିକ୍ଷକଙ୍କ ବିରୋଧରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଦାବି କରିଛନ୍ତି।

ଅଧା ଦେଲେ ଖଣି ଜରିମାନା

ଅଧା ଦେଲେ ଖଣି ଜରିମାନା

ଯୋଡା,୧୧।୧(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ବେଆଇନ ଭାବେ ଖଣିଜ ଉତ୍ତୋଳନ କରିଥିବା ଖଣି ଲିଜ୍‌ଧାରୀଙ୍କ ଉପରେ ଜରିମାନା ଧାର୍ଯ୍ୟ କରାଯାଇଛି। ଖଣି ଦୁର୍ନୀତିର ଅନୁଧ୍ୟାନ କରିଥିବା କେନ୍ଦ୍ରୀୟ କ୍ଷମତାସଂପନ୍ନ କମିଟି (ସିଇସି)ର ସୁପାରିସ ଆଧାରରେ ଖଣିମାଲିକ ଓ କମ୍ପାନୀଠାରୁ ୨୦୧୭ ଡିସେମ୍ବର ୩୧ ସୁଦ୍ଧା ଧାର୍ଯ୍ୟ ଜରିମାନା ଆଦାୟ ସକାଶେ ସମୟସୀମା ଦିଆଯାଇଥିଲା ।

ପାସେଞ୍ଜର ଟ୍ରେନ୍‌ରୁ ଉଲଗ୍ନ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର

ପାସେଞ୍ଜର ଟ୍ରେନ୍‌ରୁ ଉଲଗ୍ନ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର

ଭଦ୍ରକ ଅଫିସ,୧୧।୧- ଗୁରୁବାର ମଧ୍ୟାହ୍ନରେ ଭଦ୍ରକ ଷ୍ଟେଶନରେ ପହଞ୍ଚିଥିବା ପାରାଦୀପ-ଭଦ୍ରକ ପାସେଞ୍ଜର ଟ୍ରେନ୍‌ରୁ ଜଣେ ଅଜଣା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ମୃତଦେହକୁ ଜିଆର୍‌ପି ଉଦ୍ଧାର କରିଛି। ମୃତଦେହ ଉଲଗ୍ନ ଅବସ୍ଥାରେ ବଗିରେ ପଡିଥିବା କୁହାଯାଉଥିବାରୁ ଏ ନେଇ ନାନା ସନ୍ଦେହ ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି।