ବାଲେଶ୍ୱର

ଜିଲା ପ୍ରକଳ୍ପ ସଂଯୋଜକଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ତାଲା

ଜିଲା ପ୍ରକଳ୍ପ ସଂଯୋଜକଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ତାଲା

ଭଦ୍ରକ ଅଫିସ, ୧୧।୨ - ସପ୍ତମ ବେତନ କମିଶନ ଲାଗୁ କରାଯାଉ ନ ଥିବାରୁ ଅସନ୍ତୋଷ ବ୍ୟକ୍ତ କରି ଆନ୍ଦୋଳନରେ ସାମିଲ ହୋଇଛନ୍ତି ଓଡ଼ିଶା ପ୍ରାଥମିକ ଶିକ୍ଷା କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ନିୟୋଜିତ କର୍ମଚାରୀ। ରାଜ୍ୟ ସଂଘ ଡାକରାରେ ସେମାନେ କାର୍ଯ୍ୟବନ୍ଦ କରି ଭୁବନେଶ୍ୱରଠାରେ ଆନ୍ଦୋଳନରେ ଯୋଗ ଦେଇଛନ୍ତି।

୨ ଭଉଣୀଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ:  ସାନ ମୃତ, ବଡ଼ ଗୁରୁତର

୨ ଭଉଣୀଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ: ସାନ ମୃତ, ବଡ଼ ଗୁରୁତର

ଭଦ୍ରକ ଅଫିସ, ୧୧।୨ - ସାମାନ୍ୟ ଝଗଡ଼ାରୁ ଭଦ୍ରକ ଗ୍ରାମାଞ୍ଚଳ ଥାନା ଅଞ୍ଚଳର ଦୁଇ ଭଉଣୀ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଭଳି ପନ୍ଥା ଆପଣେଇ ନେବା ସ୍ଥାନୀୟ ଅଞ୍ଚଳରେ ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି। ଏଥିରେ ସାନ ଭଉଣୀର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ବଡ଼ ଭଉଣୀ ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ମୃତ୍ୟୁ ସହ ସଂଘର୍ଷ କରୁଛନ୍ତି।

ଆନ୍ତଃ ଜିଲା ମହାବୀର କପ୍‌ ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟ:  ଭୁବନେଶ୍ୱର ପାରାମାଉଣ୍ଟ ଚାମ୍ପିୟନ

ଆନ୍ତଃ ଜିଲା ମହାବୀର କପ୍‌ ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟ: ଭୁବନେଶ୍ୱର ପାରାମାଉଣ୍ଟ ଚାମ୍ପିୟନ

ଭଣ୍ଡାରିପୋଖରୀ, ୧୧।୨ (ଡି.ଏନ.ଏ.) - ଭଦ୍ରକ ଜିଲା ଭଣ୍ଡାରିପୋଖରୀ ବ୍ଲକ ନେରଡା ପଞ୍ଚାୟତ ଯଶୋଟିକିରିଠାରେ ଚାଲିଥିବା ଆନ୍ତଃ ଜିଲା ମହାବୀର କପ୍‌ ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟର ରବିବାର ଥିଲା ଫାଇନାଲ ମ୍ୟାଚ୍‌। ଏଥିରେ ଭଦ୍ରକ ସାଳନ୍ଦୀ କ୍ଲବକୁ ହରାଇ ଭୁବନେଶ୍ୱର ପାରାମାଉଣ୍ଟ ଚାମ୍ପିୟନ ହୋଇଛି।

ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ବୃଦ୍ଧାଙ୍କ ଜୀବନ ଗଲା

ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ବୃଦ୍ଧାଙ୍କ ଜୀବନ ଗଲା

ବାସଦେବପୁର, ୧୧।୨ (ଡି.ଏନ.ଏ.) - ଭଦ୍ରକ ଜିଲା ବାସୁଦେବପୁର-ବାଲିଛନ୍ଦା ଘାଟ ରାସ୍ତାର ଜଗନ୍ନାଥୀଠାରେ ରବିବାର ରାତିରେ ଏକ ବାଇକ୍‌ ଧକ୍କାରେ ଜଣେ ବୃଦ୍ଧାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି। 

ଟ୍ରାକ୍ଟର ଓଲଟି ଶ୍ରମିକ ମୃତ

ଟ୍ରାକ୍ଟର ଓଲଟି ଶ୍ରମିକ ମୃତ

ବସ୍ତା, ୧୦।୨(ସ୍ବ.ପ୍ର.)-ବସ୍ତା ବ୍ଲକ ଜାମଶୂଳୀଠାରେ ରବିବାର ଏକ ଇଟା ବୋଝେଇ ଟ୍ରାକ୍ଟର ଓଲଟି ଜଣେ ଶ୍ରମିକଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି। ମୃତକ ହେଲେ ଜମ୍ଭିରାଇ ଗ୍ରାମର ଚଗଲା ଦଳାଇ (୨୭)।  

‘ସ୍ବପ୍ନ ଦେଖ, ସଫଳ ହେବ’

‘ସ୍ବପ୍ନ ଦେଖ, ସଫଳ ହେବ’

ଭୋଗରାଇ, ୧୦।୨(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ରମାନେ ବଡ଼ମଣିଷ ହେବାକୁ ହେଲେ ସାଧନା ମନ୍ଦିରରେ ବ୍ରତୀ ହେବା ଜରୁରୀ ଅଟେ। ଏଥିପାଇଁ ଶୃଙ୍ଖଳା, ଚରିତ୍ର ଗଠନ, ଅଧ୍ୟବସାୟ, ଗୁରୁଜନଙ୍କୁ ଭକ୍ତି, ମାତୃଭାଷା ସହ ଇଂରାଜୀ ଭାଷାକୁ ଗୁରୁତ୍ୱ ଦେବାକୁ ପଡ଼ିଥାଏ। 

କୋଇଲା ଜବତ: ଜଣେ ଗିରଫ

କୋଇଲା ଜବତ: ଜଣେ ଗିରଫ

ତିହିଡ଼ି, ୧୦।୨ (ଡି.ଏନ.ଏ.) - ଭଦ୍ରକ ଜିଲା ତିହିଡ଼ି ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ କୋହ୍ଲ ପଞ୍ଚାୟତ ଅମରପୁର ଗ୍ରାମରେ ଥିବା ଏକ ଇଟାଭାଟି ପାଖରୁ ରବିବାର ୧୨ବସ୍ତା କୋଇଲା ସ୍ଥାନୀୟ ପୋଲିସ ଜବତ କରିଛି। 

ଗ୍ରାମ୍ୟ କୃଷି କର୍ମଚାରୀଙ୍କ କଳାବ୍ୟାଜ୍‌ ପରିଧାନ

ଗ୍ରାମ୍ୟ କୃଷି କର୍ମଚାରୀଙ୍କ କଳାବ୍ୟାଜ୍‌ ପରିଧାନ

ରୂପ୍‌ସା, ୧୦।୨(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲା ବସ୍ତା ବ୍ଲକ କୃଷି ବିଭାଗରେ କାର୍ଯ୍ୟରତ ସମସ୍ତ ଗ୍ରାମ୍ୟ କୃଷି କର୍ମଚାରୀ କ୍ୟାଡ଼ର ତ୍ରୁଟି ସଂଶୋଧନ ଦାବିରେ ୫ଦିନ ହେଲା କଳାବ୍ୟାଜ୍‌ ପରିଧାନ କରି ଆନ୍ଦୋଳନ ଚଳାଇଛନ୍ତି। ଓଡ଼ିଶା ରାଜ୍ୟ କୃଷି କର୍ମଚାରୀ ଓ ମହିଳା ଗ୍ରାମ୍ୟ କୃଷି କର୍ମଚାରୀ ସଂଘର ନିଷ୍ପତ୍ତି ଅନୁଯାୟୀ ୪ ଦଫା ଦାବି ନେଇ ଗତ ୫ତାରିଖରୁ ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ସହ ପ୍ରତିବାଦରେ ଯୋଗ ଦେଇଛନ୍ତି।

ପୃଥକ୍‌ ଦୁର୍ଘଟଣା: ୩ ଗୁରୁତର, ୨ ଆହତ

ପୃଥକ୍‌ ଦୁର୍ଘଟଣା: ୩ ଗୁରୁତର, ୨ ଆହତ

ବାସୁଦେବପୁର, ୧୦।୨ (ଡି.ଏନ.ଏ.) - ଭଦ୍ରକ ଜିଲା ବାସୁଦେବପୁର-ଇଚ୍ଛାପୁର ରାସ୍ତାର କମାରଗଁା ଓ ନିଉଇଣ୍ଡିଆସାହିଠାରେ ରବିବାର ଅପରାହ୍ନରେ ପୃଥକ୍‌ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ୫ ଜଣ ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି। ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ୩ ଜଣ ଗୁରୁତର ଅଛନ୍ତି। 

୩ ଚୋରା ମଦବେପାରୀଙ୍କୁ ଗଛରେ ବାନ୍ଧି ନିର୍ଧୁମ ଛେଚିଲେ ମହିଳା, ଉଦ୍ଧାର କଲା ବାଶଂଡ଼ା ପୋଲିସ

୩ ଚୋରା ମଦବେପାରୀଙ୍କୁ ଗଛରେ ବାନ୍ଧି ନିର୍ଧୁମ ଛେଚିଲେ ମହିଳା, ଉଦ୍ଧାର କଲା ବାଶଂଡ଼ା ପୋଲିସ

ଚାନ୍ଦବାଲି,୧୦ା୨(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଭଦ୍ରକ ଜିଲା ଚାନ୍ଦବାଲି ବ୍ଲକ ଚଡଦିଆ ପଞ୍ଚାୟତର ଚଡ଼ଦିଆ ବଜାର ସନ୍ନିକଟ ମାଝିସାହିରେ ରବିବାର ୩ଜଣ ମଦବେପାରୀଙ୍କୁ ମହିଳାମାନେ ଅଟକ ରଖିଥିଲେ।

ଟ୍ରକ୍‌ ମାଲିକ ସଂଘର ନୂତନ କର୍ମକର୍ତ୍ତା ନେଲେ ଶପଥ

ଟ୍ରକ୍‌ ମାଲିକ ସଂଘର ନୂତନ କର୍ମକର୍ତ୍ତା ନେଲେ ଶପଥ

କେନ୍ଦୁଝର,୧୦।୨(ସ୍ବ.ପ୍ର.): କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲା ଟ୍ରକ୍‌ ମାଲିକ ସଂଘର ନୂତନ କର୍ମକର୍ତ୍ତା ସୋମବାର ଶପଥ ଗ୍ରହଣ ଜରିଛନ୍ତି। ସଂଘର ଉପଦେଷ୍ଟା ମଣ୍ଡଳୀଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତିରେ  ଏହି ଶପଥ ଗ୍ରହଣ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଛି। 

ଇଣ୍ଡିଆ ବୁକ୍‌ ଅଫ୍‌ ରେକର୍ଡସ୍‌ରେ ସ୍ଥାନ ପାଇଲା ଶ୍ରୀ ବଳଦେବଜୀଉଙ୍କ ନନ୍ଦିଘୋଷ, ପୁରୀ ରଥଠାରୁ ରହିଛି ଅଧିକ ଉଚ୍ଚତା

ଇଣ୍ଡିଆ ବୁକ୍‌ ଅଫ୍‌ ରେକର୍ଡସ୍‌ରେ ସ୍ଥାନ ପାଇଲା ଶ୍ରୀ ବଳଦେବଜୀଉଙ୍କ ନନ୍ଦିଘୋଷ, ପୁରୀ ରଥଠାରୁ ରହିଛି ଅଧିକ ଉଚ୍ଚତା

କେନ୍ଦୁଝର,୧୦।୨(ସ୍ବ.ପ୍ର.): କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲା ଶ୍ରୀ ବଳଦେବଜୀଉଙ୍କ ନନ୍ଦିଘୋଷ ସର୍ବୋଚ୍ଚ ରଥ ଭାବେ ନୂଆଦିଲ୍ଲୀସ୍ଥିତ ଇଣ୍ଡିଆ ବୁକ୍‌ ଅଫ୍‌ ରେକର୍ଡସରେ ସ୍ଥାନ ପାଇଛି। ରବିବାର ଏହି ସଂସ୍ଥାର ରାଜେଶ କୁମାର ବର୍ମା କେନ୍ଦୁଝରକୁ ଆସି ଏହାର ଉଚ୍ଚତା ମାପି ଏହା ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି। କେନ୍ଦୁଝର ଉପଜିଲାପାଳ ତଥା ଦେବୋତ୍ତର ବିଭାଗର ନିର୍ବାହୀ ଅଧିକାରୀ ସୋମନାଥ ପ୍ରଧାନଙ୍କୁ ଏନେଇ ପ୍ରମାଣପତ୍ର ଓ ମେଡାଲ ପ୍ରଦାନ କରିଛନ୍ତି। 

ଜମିବାଡ଼ି ବିବାଦକୁ ନେଇ ମାରଣାସ୍ତ୍ରରେ ଆକ୍ରମଣ, ୪  ଗୁରୁତର

ଜମିବାଡ଼ି ବିବାଦକୁ ନେଇ ମାରଣାସ୍ତ୍ରରେ ଆକ୍ରମଣ, ୪ ଗୁରୁତର

ବାହାନଗା,୧୦।୨(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲା ବାହାନଗା ବ୍ଲକ ଗୋପାଳପୁର ପଞ୍ଚାୟତ ସାରଙ୍ଗପୁର ଗ୍ରାମରେ ଜମିବାଡ଼ି ବିବାଦକୁ ନେଇ ଦୁଇ ପରିବାର ମଧ୍ୟରେ ରବିବାର ଗଣ୍ଡଗୋଳ ହେଇଛି। 

ନମକାନୀ ଗାଁକୁ ଚୁଆ ପାଣି ଭରସା

ନମକାନୀ ଗାଁକୁ ଚୁଆ ପାଣି ଭରସା

ତେଲକୋଇ, ୧୦।୨(ଡି.ଏନ.ଏ.)-କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲା ତେଲକୋଇ ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ବିମଳା ପଞ୍ଚାୟତର ନମକାନୀ ଗ୍ରାମରେ ପାନୀୟଜଳ ସମସ୍ୟା ଯୋଗୁଁ ଗ୍ରାମବାସୀ ଚୁଆ ପାଣି ଉପରେ ନିର୍ଭର କରୁଛନ୍ତି। 

କରଡାବଣି ଗ୍ରାମରେ ‘ମାଗେ’ ପର୍ବ

କରଡାବଣି ଗ୍ରାମରେ ‘ମାଗେ’ ପର୍ବ

କୋଳିମାଟି,୧୦।୨-ଆନନ୍ଦପୁର ବ୍ଲକ ଅଧୀନରେ ରହଥିବା କୋଳିମାଟି ପଞ୍ଚାୟତ, କରଡାବଣି ଗ୍ରାମରେ ଶହୀଦ ବିର୍ସାମୁଣ୍ଡା ମାର୍ଶାଲ କ୍ଲବ ଆନୁକୂଲ୍ୟରେ ମାଗେ ପର୍ବ ପାଳିତ ହୋଇଯାଇଛି। 

ଚମ୍ପୁଆ ରେଞ୍ଜରେ ହାତୀ ଆତଙ୍କ

ଚମ୍ପୁଆ ରେଞ୍ଜରେ ହାତୀ ଆତଙ୍କ

ଚମ୍ପୁଆ, ୧୦।୨(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ଦିର୍ଘ ଦିନ ବ୍ୟବଧାନ ପରେ ପୁଣି ଚମ୍ପୁଆ ରେଞ୍ଜକୁ ହାତୀପଲ ଫେରିଛନ୍ତି। ମୟୂରଭଞ୍ଜ ଅଞ୍ଚଳରୁ ଫେରିଥିବା ଏହି ହାତୀପଲ ଏବେ ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କ ପାଇଁ ଆତଙ୍କର କାରଣ ପାଲଟିଛନ୍ତି। 

ଆରମ୍ଭ ହେଲା ଆର୍‌ଡି ରୋଡ୍‌ ମରାମତି କାମ

ଆରମ୍ଭ ହେଲା ଆର୍‌ଡି ରୋଡ୍‌ ମରାମତି କାମ

ଆରଡ଼ି, ୧୦।୨ (ଡି.ଏନ.ଏ.) - ଭଦ୍ରକ ଜିଲା ଚାନ୍ଦବାଲି ବ୍ଲକର କୁଳେଇପଦାଠାରୁ ପାରଡିଆ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ନିର୍ମିତ ଆର୍‌ଡି ରୋଡ୍‌ର ମରାମତି କାମ ଶନିବାର ସକାଳୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି।  ଏହାକୁ ନେଇ ଖୁସି ବ୍ୟକ୍ତ କରିଛନ୍ତି କୁଳେଇପଦା, ଚମ୍ପାସାହି ଓ ପାରଡିଆ ଗ୍ରାମବାସୀ। 

ମେଲୋଡ଼ି ଗାୟିକାଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା: ‘ମୃତଦେହକୁ ନ ପୋଡ଼ି ପୋତିଦେବ’

ମେଲୋଡ଼ି ଗାୟିକାଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା: ‘ମୃତଦେହକୁ ନ ପୋଡ଼ି ପୋତିଦେବ’

ଧାମନଗର,  ୧୦।୨ (ଡି.ଏନ.ଏ.) - ଭଦ୍ରକ ଜିଲା ଧାମନଗର ଥାନା ଅଧୀନ ପଦ୍ମପୋଖରୀ ଗ୍ରାମର ମେଲୋଡ଼ି ଗାୟିକା ପ୍ରଭାତୀ ଜେନା(୨୨) ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି। ଶନିବାର ସକାଳେ ଝୁଲନ୍ତା ଅବସ୍ଥାରେ ପୋଲିସ ତାଙ୍କ ମୃତଦେହ ଘରୁ ଉଦ୍ଧାର କରିଛି।

ଧାନର ଅଭାବୀ ବିକ୍ରି: ଚାଷୀଙ୍କ ରାସ୍ତାରୋକୋ

ଧାନର ଅଭାବୀ ବିକ୍ରି: ଚାଷୀଙ୍କ ରାସ୍ତାରୋକୋ

ଚାନ୍ଦବାଲି, ୧୦।୨ (ଡି.ଏନ.ଏ) - ଭଦ୍ରକ ଜିଲା ଦୋସିଙ୍ଗା ସେବା ସମବାୟ ସମିତିରେ ଧାନର ଅଭାବୀ ବିକ୍ରିକୁ ପ୍ରତିବାଦ କରିଛନ୍ତି ଚାଷୀ। ଶନିବାର ଅପରାହ୍ଣରେ କେତେକ ଚାଷୀ ବିକ୍ରି ପାଇଁ ଆଣିଥିବା ଧାନକୁ ସମିତି ଆଗରେ ରଖି ସମିତି ସହ ଧାମରା-ବାଂଶଡ଼ା ରାସ୍ତାକୁ ପ୍ରାୟ ୧ଘଣ୍ଟା ଅବରୋଧ କରିଥିଲେ। 

ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରେ ଅପରାଧ, ଚୋରି

ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରେ ଅପରାଧ, ଚୋରି

ବାସୁଦେବପୁର, ୧୦।୨ (ଡି.ଏନ.ଏ.) - ଭଦ୍ରକ ଜିଲାର ବାସୁଦେବପୁର ବ୍ଲକ ଏକ ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ଅଞ୍ଚଳ। ଏହି ବ୍ଲକର ୩୬ ପଞ୍ଚାୟତ ଓ ପୌରପାଳିକାର ଲୋକଙ୍କ ସୁରକ୍ଷା ଓ ଧନଜୀବନ ରକ୍ଷା ଲାଗି ୪ଟି ଥାନା ରହିଛି। 

ଚୋରା ବାଲି ବୋଝେଇ ଟ୍ରାକ୍ଟର ଜବତ

ଚୋରା ବାଲି ବୋଝେଇ ଟ୍ରାକ୍ଟର ଜବତ

ବଡ଼ସାହି, ୧୦ା୨(ସ୍ବ.ପ୍ର.)-ବଡସାହି ତହସିଲ ଅଧୀନରେ ଥିବା ବିଭିନ୍ନ ସୈରାତରୁ ଚୋରାରେ ବାଲି ପରିବହନ କରିଯାଉଥିବା ଏକ ନମ୍ବର ବିହୀନ ଟ୍ରାକ୍ଟରକୁ ବଡ଼ସାହି ପୋଲିସ ଜବତ କରିଛି। ଲଘୁ ଖଣିଜ ସମ୍ପଦ ଚୋରି ଆଇନ ଆକ୍ଟରେ ପୋଲିସ ଏକ ମାମଲା (ନଂ.୧୭/୧୯)ରୁଜୁ କରି ତଦନ୍ତ ଜାରି ରଖିଛି ା 

ସଡ଼କ ସୁରକ୍ଷା ପାଳନ ଅବସରରେ ମିନି ମାରାଥନ

ସଡ଼କ ସୁରକ୍ଷା ପାଳନ ଅବସରରେ ମିନି ମାରାଥନ

ବାରିପଦା ଅଫିସ, ୧୦।୨ - ଜାତୀୟ ସଡ଼କ ସୁରକ୍ଷା ସପ୍ତାହ ପାଳନ ଅବସରରେ ଜିଲା ଆଞ୍ଚଳିକ ପରିବହନ ଓ ଜିଲା ପୋଲିସ ବିଭାଗର ମଳିତ ଆନୁକୂଲ୍ୟରେ ଶନିବାର ମିନି ମାରାଥନ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି। 

ବଡଖଲାଡି ମୁଖ୍ୟରାସ୍ତା ଅବରୋଧକୁ ନେଇ ଉତ୍ତେଜନା: ଅଭିଯୋଗ ବିଭାଗ ଶୁଣୁନି

ବଡଖଲାଡି ମୁଖ୍ୟରାସ୍ତା ଅବରୋଧକୁ ନେଇ ଉତ୍ତେଜନା: ଅଭିଯୋଗ ବିଭାଗ ଶୁଣୁନି

କପ୍ତିପଦା, ୧୦ା୨(ଡି.ଏନ.ଏ)-ମୟୂରଭଞ୍ଜ ଜିଲା କପ୍ତିପଦା ବ୍ଲକ୍‌ ଅଧିନ ବଡଖଲାଡି ପଞ୍ଚାୟତ ଗୌଡଗାଁ ଠାରୁ ନୂଆସାହି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏକ ରାସ୍ତା କାମ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ସଡକ ଯୋଜନାରେ ଅନୁମୋଦନ କରାଯାଇ ନିର୍ମାଣ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି ା 

ସୁପ୍ରତିକ ବାଲେଶ୍ୱର ପ୍ରିମିୟର ଲିଗ୍‌: ଉଦ୍‌ଘାଟନୀ ଉତ୍ସବରେ ୮ ପୁରାତନ କ୍ରୀଡ଼ାବିତ୍‌ ସମ୍ମାନିତ

ସୁପ୍ରତିକ ବାଲେଶ୍ୱର ପ୍ରିମିୟର ଲିଗ୍‌: ଉଦ୍‌ଘାଟନୀ ଉତ୍ସବରେ ୮ ପୁରାତନ କ୍ରୀଡ଼ାବିତ୍‌ ସମ୍ମାନିତ

ବାଲେଶ୍ୱର ଅଫିସ, ୧୦।୨-ବାଲେଶ୍ୱର ପରମିଟ୍‌ ପଡ଼ିଆରେ ଆୟୋଜିତ ସୁପ୍ରତିକ ବାଲେଶ୍ୱର ପ୍ରିମିୟର ଲିଗ୍‌ର ୧୦ମ ସଂସ୍କରଣର ଦ୍ୱିତୀୟ ଦିବାରାତ୍ର ମ୍ୟାଚ୍‌ର ଉଦ୍‌ଘାଟନୀ ଉତ୍ସବ ଶୁକ୍ରବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି।