ବାଲେଶ୍ୱର

ଆଚରଣବିଧି ଉଲ୍ଲଂଘନ ରୋକାଯିବ: ୧୦୦ ମିନିଟ୍‌ରେ ହେବ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ

ଆଚରଣବିଧି ଉଲ୍ଲଂଘନ ରୋକାଯିବ: ୧୦୦ ମିନିଟ୍‌ରେ ହେବ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ

ଭଦ୍ରକ ଅଫିସ, ୧୪।୩ - ସାଧାରଣ ନିର୍ବାଚନ ନେଇ ଗତ ୧୦ ତାରିଖରେ ନିର୍ବାଚନ କମିଶନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ତାରିଖ ଘୋଷଣା ସରିଛି। ଏହା ପରଠାରୁ ନିର୍ବାଚନ ଆଚରଣବିଧି ଲାଗୁ ହୋଇଛି। 

ଚାଷୀଙ୍କ ଦାବି ପୂରଣରେ ଅବହେଳା: ରେଳରୋକୋ କରିବ କୃଷକ ମଞ୍ଚ ସେବା ସମିତି

ଚାଷୀଙ୍କ ଦାବି ପୂରଣରେ ଅବହେଳା: ରେଳରୋକୋ କରିବ କୃଷକ ମଞ୍ଚ ସେବା ସମିତି

ତିହିଡି, ୧୪।୩ (ଡି.ଏନ.ଏ.) - ଭଦ୍ରକ ଜିଲା ତିହିଡ଼ି ବ୍ଲକ ଅଧୀନ ବିଭିନ୍ନ ଅଞ୍ଚଳର ଚାଷୀଙ୍କ ଦାବି ପୂରଣ କରିବାରେ ଧାମରା ପୋର୍ଟ କମ୍ପାନୀ ଲିମିଟେଡ(ଡିପିସିଏଲ୍‌) ଅବହେଳା କରୁଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। 

କ୍ଷତିଗ୍ରସ୍ତ ମଇଁଷି ପାଳକଙ୍କୁ ମିଳିଲା ଋଣ ସହାୟତା

କ୍ଷତିଗ୍ରସ୍ତ ମଇଁଷି ପାଳକଙ୍କୁ ମିଳିଲା ଋଣ ସହାୟତା

ଆରଡ଼ି, ୧୩।୩ (ଡି.ଏନ.ଏ.) : ଭଦ୍ରକ ଜିଲା ଚାନ୍ଦବାଲି ବ୍ଲକର ସୁନ୍ଦରପୁର ପଞ୍ଚାୟତ ଖଟୁଆପାଟଣା ଗ୍ରାମର କ୍ଷତିଗ୍ରସ୍ତ ମଇଁଷି ପାଳକଙ୍କୁ ବୁଧବାର ସବସିଡି ହାରରେ ଋଣ  ଯୋଗାଇ ଦିଆଯାଇଛି।

ଗୋଚର ଜମିରେ କଲ୍ୟାଣ ମଣ୍ଡପ ନିର୍ମାଣକୁ ବିରୋଧ

ଗୋଚର ଜମିରେ କଲ୍ୟାଣ ମଣ୍ଡପ ନିର୍ମାଣକୁ ବିରୋଧ

ବନ୍ତ, ୧୩।୩ (ଡି.ଏନ.ଏ.) : ଭଦ୍ରକ ଜିଲା ବନ୍ତ ତହସିଲ ଅଧୀନ ନିଳୋକ ମୌଜାର ଗୋଚର ଜମିରେ କଲ୍ୟାଣ ମଣ୍ଡପ ନିର୍ମାଣକୁ ଗ୍ରାମବାସୀ ବିରୋଧ କରିଛନ୍ତି।

ଆଞ୍ଚଳିକ ଶିଶୁ ପ୍ରତିଭା ମହୋତ୍ସବ:  ୭୨ ପ୍ରତିଯୋଗୀ ହେଲେ ପୁରସ୍କୃତ

ଆଞ୍ଚଳିକ ଶିଶୁ ପ୍ରତିଭା ମହୋତ୍ସବ: ୭୨ ପ୍ରତିଯୋଗୀ ହେଲେ ପୁରସ୍କୃତ

ତେଲକୋଇ, ୧୩।୩(ଡି.ଏନ.ଏ.): ତେଲକୋଇ ବ୍ଲକରେ କାର୍ଯ୍ୟରତ ଅଗ୍ରଣୀ ସ୍ବେଚ୍ଛାସେବୀ ସଙ୍ଗଠନ ୟୁଏସି(ୟୁନିଫାଏଡ ଆକ୍ସନ କାଉନସିଲ)ଏବଂ ବିଦ୍ୟାଳୟ ସମୂହଙ୍କ ସହ ଯୋଗରେ ସ୍ଥାନୀୟ ଶ୍ରୀଜଗନ୍ନାଥ ଉଚ୍ଚ ବିଦ୍ୟାଳୟ ଗୋଳାବନ୍ଧ ପରିସରରେ ଆଞ୍ଚଳିକ ଶିଶୁ ପ୍ରତିଭା ମହୋତ୍ସବ-୨୦୧୯ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି।

ବିଭିନ୍ନ ଦାବିରେ ଟେଲିଫୋନ ଏକ୍ସଚେଞ୍ଜ ଠିକା କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ଧର୍ମଘଟ

ବିଭିନ୍ନ ଦାବିରେ ଟେଲିଫୋନ ଏକ୍ସଚେଞ୍ଜ ଠିକା କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ଧର୍ମଘଟ

କେନ୍ଦୁଝର, ୧୩।୩(ସ୍ବ.ପ୍ର.): ବିଭିନ୍ନ ସମସ୍ୟା ନେଇ ବଡ଼ବିଲ ଟେଲିଫୋନ ଏକ୍ସଚେଞ୍ଜର ଠିକା କର୍ମଚାରୀମାନେ ବୁଧବାର ଅନଶନ ଧର୍ମଘଟ ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି। 

ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ମହୁଲ ବୋଝେଇ ପିକ୍‌ଅପ୍‌ ଭ୍ୟାନ  ଜବତ: ୨ ଅଟକ

ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ମହୁଲ ବୋଝେଇ ପିକ୍‌ଅପ୍‌ ଭ୍ୟାନ ଜବତ: ୨ ଅଟକ

କେନ୍ଦୁଝର,୧୩।୩(ସ୍ବ.ପ୍ର.): କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲା ଅବକାରୀ ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ହରିଚନ୍ଦନପୁର ଅଞ୍ଚଳରୁ ବୁଧବାର ଏକ ମହୁଲ ବୋଝେଇ ପିକ୍‌ଅପ୍‌ ଭ୍ୟାନ ଜବତ କରାଯାଇଛି।

ମହଙ୍ଗା ପଡ଼ିଲା ପ୍ରେମିକାଙ୍କୁ ପ୍ରତାରଣା: ଅନ୍ୟତ୍ର ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ପୋଲିସ ଭୟରେ ବର ଚମ୍ପଟ

ମହଙ୍ଗା ପଡ଼ିଲା ପ୍ରେମିକାଙ୍କୁ ପ୍ରତାରଣା: ଅନ୍ୟତ୍ର ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ପୋଲିସ ଭୟରେ ବର ଚମ୍ପଟ

ବାସୁଦେବପୁର, ୧୩।୩(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.):  ଭଦ୍ରକ ଜିଲା ଜଗନ୍ନାଥପୁର ଗ୍ରାମରେ ମଙ୍ଗଳବାର ଏକ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଛି। ଗ୍ରାମର ଜୀତେନ୍ଦ୍ର ନାୟକ ବାସୁଦେବପୁର ଥାନା ଅଞ୍ଚଳର ଜନୈକ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଦୀର୍ଘ ୩ ବର୍ଷ ହେବ ଭଲ ପାଇଆସୁଥିଲେ। 

ବରଯାତ୍ରୀ ଭାବେ ଯାଇ ଫେରିଲେ ନାହିଁ, ୪ ଦିନ ପରେ କୂଅରୁ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର

ବରଯାତ୍ରୀ ଭାବେ ଯାଇ ଫେରିଲେ ନାହିଁ, ୪ ଦିନ ପରେ କୂଅରୁ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର

ପାଟଣା,୧୩।୩(ସ୍ବ.ପ୍ର.): କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲା ପାଟଣା ବ୍ଲକ ବାଉଁଶୁଳୀ ପଞ୍ଚାୟତ ଭୁଲୁଦା ଗ୍ରାମ  ନିକଟ ଜଙ୍ଗଲରେ  ଥିବା  ଏକ ପରିତ୍ୟକ୍ତ କୂଅରୁ ବୁଧବାର ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର ହୋଇଛି।  ସେ ହେଲେ ତୁରୁମୁଙ୍ଗା ଥାନା ଚେମେଣା ପଞ୍ଚାୟତ ବଳିଆପଶି ଗ୍ରାମର ବନମାଳୀ ବେହେରାଙ୍କ ପୁଅ ନରେନ୍ଦ୍ର। 

ସିମୁଳିଆ ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନମଣ୍ଡଳୀ: ଦଳବଦଳକୁ ନେଇ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ, ବଢିବାରେ ଲାଗିଛି ଅନ୍ତଃକନ୍ଦଳ

ସିମୁଳିଆ ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନମଣ୍ଡଳୀ: ଦଳବଦଳକୁ ନେଇ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ, ବଢିବାରେ ଲାଗିଛି ଅନ୍ତଃକନ୍ଦଳ

ଖଇରା,୧୩।୩(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲା ଭଦ୍ରକ ସଂସଦୀୟ ନିର୍ବାଚନମଣ୍ଡଳୀ ଅଧୀନ ସିମୁଳିଆ ନିର୍ବାଚନମଣ୍ଡଳୀ ଖଇରା ଓ ସିମୁଳିଆ ବ୍ଲକକୁ ନେଇ ଗଠିତ। ଏଠାରେ ଦଳବଦଳ ରାଜନୀତି ସବୁ ଦଳ ପାଇଁ ଏବେ ଅଡୁଆ ସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି କରିଛି। ସଙ୍ଗଠନକୁ ମଜଭୁତ କରିବା ଲକ୍ଷ୍ୟରେ ୩ ପ୍ରମୁଖ ଦଳ ଭାଜପା, ବିଜେଡି ଏବଂ କଂଗ୍ରେସ ଗତ କିଛିଦିନ ଧରି ଅନ୍ୟ ଦଳର ଟାଣୁଆ ନେତାଙ୍କୁ ଆଣି ଦଳରେ ସାମିଲ କରିବା ପ୍ରୟାସ ଜାରି ରଖିଛନ୍ତି। 

ଜଙ୍ଗଲ ଜମିରେ ଚାଲିଛି ପୋଖରୀ ଖୋଳା 

ଜଙ୍ଗଲ ଜମିରେ ଚାଲିଛି ପୋଖରୀ ଖୋଳା 

ତେଲକୋଇ, ୧୩।୩(ଡି.ଏନ.ଏ.)-କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲା ତେଲକୋଇ ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ଓରିଆ ପଞ୍ଚାୟତର କିଷାନ ସାହିରେ ଏମଜିଏନଆରଇଜିଏସ ଯୋଜନାରେ ପୋଖରୀ ଖୋଳା କାର୍ଯ୍ୟ କରାଯାଉଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। 

ଦନ୍ତା ହାତୀ ଖେଳାଉଛି ଆତଙ୍କ

ଯୋଡ଼ା,୧୩।୩(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ଚମ୍ପୁଆ ରେଞ୍ଜ ଯୋଡ଼ା ବନପାଳ ଅଧୀନ ଗୁରୁବେଡ଼ା ଜଙ୍ଗଲରେ ଗୋଟିଏ ଦନ୍ତାହାତୀ ବିଚରଣ କରୁଥିବା ସୂତ୍ରରୁ ଜଣାପଡ଼ିଛି। ଯୋଡ଼ା ବନପାଳ ପିଅନ ନାଏକ ସୂଚନା ଦେଇ କହିଛନ୍ତି ଯେ,ମଙ୍ଗଳବାର ସକାଳ ସମୟରେ ଗୁରୁଡ଼ା ଗ୍ରାମରେ ହାତୀ ଧାନ ବିଲରେ ପଶି ଖାଉଥିବା ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକଙ୍କଠାରୁ ଖବର ପାଇ ବନକର୍ମଚାରୀମାନେ ସେଠାକୁ ଯାଇଥିଲେ| 

ଉତ୍ତେଜନା ପ୍ରବଣ ବୁଥରେ ସୁରକ୍ଷା କଡ଼ାକଡ଼ି ହେବ

ଉତ୍ତେଜନା ପ୍ରବଣ ବୁଥରେ ସୁରକ୍ଷା କଡ଼ାକଡ଼ି ହେବ

ଆନନ୍ଦପୁର,୧୩। ୩(ସ୍ବ.ପ୍ର.)- ସାଧାରଣ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ଆନନ୍ଦପୁର ଉପଖଣ୍ଡ ପ୍ରଶାସନ ପକ୍ଷରୁ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି। ନିର୍ବାଚନ ସମ୍ପର୍କିତ ତଥ୍ୟ ଲୋକଲୋଚନକୁ ଆଣିବା ପାଇଁ ଆନନ୍ଦପୁର ଉପଜିଲାପାଳ ତଥା ନିର୍ବାଚନ ଅଧିକାରୀ ରବୀନ୍ଦ୍ର କୁମାର ସାହୁ ଏକ ଖବରଦାତା ସମ୍ମିଳନୀରେ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି।

ଟଙ୍କା ନ ଦେଲେ ଚିକିତ୍ସା ମନା:  ପ୍ରସୂତିଙ୍କ ଠାରୁ ଟଙ୍କା ଆଦାୟ ଅଭିଯୋଗ

ଟଙ୍କା ନ ଦେଲେ ଚିକିତ୍ସା ମନା: ପ୍ରସୂତିଙ୍କ ଠାରୁ ଟଙ୍କା ଆଦାୟ ଅଭିଯୋଗ

କେନ୍ଦୁଝର, ୧୩ା୩ (ସ୍ବ.ପ୍ର.)-ସରକାର ପ୍ରସୂତି ମହିଳାଙ୍କୁ ମାଗଣାରେ ଚିକିତ୍ସା ଯୋଗାଇ ଦେବା ପାଇଁ ବହୁ ଯୋଜନା କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରି ମାଗଣାରେ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ସେବା ଯୋଗାଇଦେଉଥିବା କହୁଥିବା ବେଳେ ଆଦିବାସୀ ବହୁଳ କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲାରେ ଏହାର ବାସ୍ତବ ଚିତ୍ର ଅଲଗା ା ସଚେତନତାର ଅଭାବ ଏବଂ ଦୁର୍ନୀତିଗ୍ରସ୍ତ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ବିଭାଗ କର୍ମଚାରୀମାନଙ୍କ ଦୌରାତ୍ମ୍ୟ ଯୋଗୁଁ ନିରୀହ ଗରିବ ଆଦିବାସୀମାନେ ଟଙ୍କା ଦେଇ ଚିକିତ୍ସିତ ହେଉଥିବା ଘଟଣା ଅଛପା ନୁହେଁ।

ନିର୍ବାଚନ ଲାଗି ଜିଲା ପ୍ରଶାସନ ତତ୍ପର:  ଏବେ ମଦଦୋକାନ ଜଗିବ ସିସିଟିଭି

ନିର୍ବାଚନ ଲାଗି ଜିଲା ପ୍ରଶାସନ ତତ୍ପର: ଏବେ ମଦଦୋକାନ ଜଗିବ ସିସିଟିଭି

ଭଦ୍ରକ ଅଫିସ, ୧୩ା୩- ସାଧାରଣ ନିର୍ବାଚନ ତାରିଖ ଘୋଷଣା ସହ ଆଦର୍ଶ ଆଚରଣ ବିଧି ଲାଗୁ ହୋଇଛି। ଏହି ପରିପ୍ରେକ୍ଷୀରେ ଯେଭଳି କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ  ଆଚରଣବିଧି ଉଲ୍ଲଂଘନ ନ ହୁଏ, ସେଥିପ୍ରତି କଡ଼ା ନଜର ରଖିବାକୁ  ଭଦ୍ରକ  ଜିଲା ପ୍ରଶାସନ ପକ୍ଷରୁ  ଜିଲାପାଳ ସମସ୍ତ ବିଭାଗକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶନାମା ଜାରି କରିଛନ୍ତି ।

ଫଳକ ଲଗାଇ ଅଡ଼ୁଆରେ ପ୍ରଶାସନ ଲେଖାରେ ତ୍ରୁଟିଥିବା ମାନିିଲେ ଅଧିକାରୀ 

ଫଳକ ଲଗାଇ ଅଡ଼ୁଆରେ ପ୍ରଶାସନ ଲେଖାରେ ତ୍ରୁଟିଥିବା ମାନିିଲେ ଅଧିକାରୀ 

ଭଦ୍ରକ ଅଫିସ,୧୩ା୩- ରବିବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ସାଧାରଣ ନିର୍ବାଚନ ତାରିଖ ଘୋଷଣା ହେବା ପରେ କଂକ୍ରିଟ ରାସ୍ତା ନିର୍ମାଣ ନେଇ ରାତିଅଧିଆ ଫଳକ ଲଗାଯିବା ଘଟଣା ଏଠି ଚର୍ଚ୍ଚାକୁ ଆସିଛି। ଭଦ୍ରକ ବ୍ଲକ ପ୍ରଶାସନ ପକ୍ଷରୁ ଉନ୍ନତି ଯୋଜନା ମାଧ୍ୟମରେ ସ୍ଥାନୀୟ ପୌରପାଳିକାରେ ଏଭଳି ଫଳକ ଲଗାଯାଇଥିବା ସୋମବାର ସକାଳେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ ଦେଖିଥିଲେ। 

‘ବିକାଶରେ ପଛରେ ପଡିଛି ବାଲେଶ୍ୱର’

‘ବିକାଶରେ ପଛରେ ପଡିଛି ବାଲେଶ୍ୱର’

ବାଲେଶ୍ୱର ଅଫିସ, ୧୩।୩-ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କ ଲୋଭନୀୟ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ଲୋକ ଦେଖାଣିଆ। ହେଲେ ବିକାଶ କ୍ଷେତ୍ରରେ ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲା ପଛରେ ପଡିଛି ବୋଲି ମଙ୍ଗଳବାର ବାଲେଶ୍ୱର ଏକ ଘରୋଇ କଲ୍ୟାଣମଣ୍ଡପ ପରିସରରେ ଆୟୋଜିତ ଖବରଦାତା ସମ୍ମିଳନୀରେ ଭାଜପାର ବରିଷ୍ଠନେତା ପ୍ରତାପ ଚନ୍ଦ୍ର ଷଡ଼ଙ୍ଗୀ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି।

ଆନ୍ଦୋଳନରୁ ଓହରିଲେ ତହସିଲ କର୍ମଚାରୀ

ଆନ୍ଦୋଳନରୁ ଓହରିଲେ ତହସିଲ କର୍ମଚାରୀ

ଭୋଗରାଇ, ୧୩।୩(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲା ପ୍ରଶାସନର ହସ୍ତକ୍ଷେପ ପରେ ଭୋଗରାଇ ତହସିଲ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ କଲମଛାଡ଼ ଆନ୍ଦୋଳନ ଓ ଧାରଣା ମଙ୍ଗଳବାର ପ୍ରତ୍ୟାହାର ହୋଇଛି। ତହସିଲ ପ୍ରଶାସନ ଓ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ଶୀତଳଯୁଦ୍ଧ ଲାଗି ରହିଥିବାରୁ ଜିଲା ପ୍ରଶାସନ ଏଭଳି ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ଘଟଣାକୁ ଗୁରୁତର ଭାବେ ନେଇଛି। 

ଆଲୋଚନାଚକ୍ର ଅବସରରେ ଶକ୍ତି ପ୍ରଦର୍ଶନ

ଆଲୋଚନାଚକ୍ର ଅବସରରେ ଶକ୍ତି ପ୍ରଦର୍ଶନ

ସଜନାଗଡ଼, ୧୩।୩(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲା ନୀଳଗିରି କେସି ହାଇସ୍କୁଲ ସମ୍ମୁଖ ପଡ଼ିଆ ପରିସରରେ ମଙ୍ଗଳବାର ସ୍ବାଭିମାନ ଓ ସ୍ବାଧୀନତା ସଂଗ୍ରାମ ଶୀଷର୍ର୍କ ଆଲୋଚନାଚକ୍ର ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା। ନୀଳଗିରି ବିଜେଡି ବିଧାୟକ ଇଂ. ସୁକାନ୍ତ କୁମାର ନାୟକ ୧୦ହଜାରରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ୍ୱ କର୍ମୀଙ୍କୁ ନେଇ ଏହି ଅବସରରେ ଶକ୍ତି ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥିଲେ। 

ଅଭୟାରଣ୍ୟରେ ୨ ହାତୀ ମୃତ

ଅଭୟାରଣ୍ୟରେ ୨ ହାତୀ ମୃତ

ନୀଳଗିରି, ୧୨ା୩ (ଡି.ଏନ.ଏ.)-ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲା ନୀଳଗିରି ଉପଖଣ୍ଡସ୍ଥ କୁଲଡିହା ଅଭୟାରଣ୍ୟରେ ୨ଟି ହାତୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି ।  ବନବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ  ହାତୀଦ୍ୱୟଙ୍କ ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ କରାଇ ପୋତି ଦିଆଯାଇଛି। ମୃତ ହାତୀଦ୍ୱୟଙ୍କ ବୟସ ୪୦ବର୍ଷରୁ ଊର୍ଦ୍ଧ୍ୱ ହେବ। ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ରିପୋର୍ଟ ଆସିବା ପରେ ମୃତ୍ୟୁର କାରଣ ଜଣାପଡିବ ବୋଲି  ବନକ୍ଷେତ୍ରାଧିକାରୀ ଲକ୍ଷ୍ମଣ କୁମାର ପ୍ରଧାନ କହିଛନ୍ତି ।

ବିଡ଼ିଓ ଅଫିସ୍‌ ସମ୍ମୁଖରେ ଧାରଣା ଦେଲେ ମହିଳା ସରପଞ୍ଚ

ବିଡ଼ିଓ ଅଫିସ୍‌ ସମ୍ମୁଖରେ ଧାରଣା ଦେଲେ ମହିଳା ସରପଞ୍ଚ

ବାଲେଶ୍ୱର ଅଫିସ, ୧୨।୩-ବାଲେଶ୍ୱର ସଦର ବ୍ଲକ ବିଡ଼ିଓଙ୍କ ଅଫିସ୍‌ ସମ୍ମୁଖରେ କସିପଦା ପଞ୍ଚାୟତ ସରପଞ୍ଚ ଅନୀତା ବେହେରା ପଞ୍ଚାୟତରେ କରିଥିବା ଉନ୍ନୟନମୂଳକ କାର୍ଯ୍ୟର ବିଲ୍‌ ପାସ୍‌ ପାଇଁ ବାରମ୍ବାର ଆବେଦନ କରି ବିଫଳ ହୋଇଥିଲେ।

 କୁରୁଡ଼ାରେ ଓଲଟିଲା ତେଲ ଟ୍ୟାଙ୍କର: ଡ୍ରାଇଭର ଗୁରୁତର, ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ତେଲ ନଷ୍ଟ

କୁରୁଡ଼ାରେ ଓଲଟିଲା ତେଲ ଟ୍ୟାଙ୍କର: ଡ୍ରାଇଭର ଗୁରୁତର, ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ତେଲ ନଷ୍ଟ

ରସାଳପୁର, ୧୨।୩(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ବାଲେଶ୍ୱର ସଦର ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ୫ନଂ. ଜାତୀୟ ରାଜପଥ କୁରୁଡ଼ାଠାରେ ମଙ୍ଗଳବାର ପୂର୍ବାହ୍ନରେ ଏକ ତେଲ ଟ୍ୟାଙ୍କର ଓଲଟିପଡିଛି। ଏଥିରେ ଡ୍ରାଇଭର ଗୁରୁତର ହେବା ସହିତ ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ତେଲ ନଷ୍ଟ ହୋଇଯାଇଛି।

ପୁରୀ-ରାଉରକେଲା ଏକ୍ସପ୍ରେସ ଧକ୍କାରେ ଛାତ୍ରଙ୍କ ଜୀବନ ଗଲା

ପୁରୀ-ରାଉରକେଲା ଏକ୍ସପ୍ରେସ ଧକ୍କାରେ ଛାତ୍ରଙ୍କ ଜୀବନ ଗଲା

କେନ୍ଦୁଝର,୧୨।୩(ସ୍ବ.ପ୍ର.): କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲା ହରିଚନ୍ଦନପୁର ବ୍ଲକ ଓଡ଼ିଶା ଆଦର୍ଶ ବିଦ୍ୟାଳୟର ଜଣେ ଛାତ୍ର ମଙ୍ଗଳବାର ହରିଚନ୍ଦନପୁର ଷ୍ଟେଶନ ପାଖରେ ଲାଇନ ପାରି ହେଉଥିବା ବେଳେ ଟ୍ରେନ ଧକ୍କାରେ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି। 

ଦରମା ଦାବିରେ ସିକ୍ୟୁରିଟି ଗାର୍ଡଙ୍କ ଧାରଣା, ଧରାଛୁଆଁ ଦେଉ ନାହାନ୍ତି ନିଯୁକ୍ତିଦାତା

ଦରମା ଦାବିରେ ସିକ୍ୟୁରିଟି ଗାର୍ଡଙ୍କ ଧାରଣା, ଧରାଛୁଆଁ ଦେଉ ନାହାନ୍ତି ନିଯୁକ୍ତିଦାତା

ଆନନ୍ଦପୁର,୧୨।୩(ସ୍ବ.ପ୍ର.): କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲା ଆନନ୍ଦପୁର ପୌରପରିଷଦର ଶାଳପଡ଼ାଠାରେ ଥିବା ଓପିଟିସିଏଲ୍‌ ଗ୍ରୀଡ୍‌ରେ ସୁକ୍ୟୁରିଟି କର୍ମଚାରୀଭାବେ କାମ କରିଆସୁଥିବା କର୍ମଚାରୀମାନେ ୫ ଦଫା ଦାବିରେ ମଙ୍ଗଳବାର ଗ୍ରୀଡ୍‌ ମୁଖ୍ୟ ଫାଟକ ସମ୍ମୁଖରେ ତାଲା ପକାଇ ଧାରଣାରେ ବସିଛନ୍ତି।