ବାଲେଶ୍ୱର

ହସ୍ପିଟାଲ ପରିସରରୁ ଶିଶୁ ଉଦ୍ଧାର

ବାରିପଦା ଅଫିସ,୨୧।୩- ପଣ୍ଡିତ ରଘୁନାଥ ମୁର୍ମୁ ମେଡିକାଲ କଲେଜ ଆଣ୍ଡ ହସ୍ପିଟାଲ ପରିସରରୁ ବୁଧବାର ଜଣେ ନାବାଳକଙ୍କୁ ବାରିପଦା ଟାଉନ ଥାନା ପୋଲିସ ଉଦ୍ଧାର କରିଛି।

ଖାଉଟି ଅଦାଲତରେ ଲାପଟପ କମ୍ପାନି ଦଣ୍ଡିତ

ବାରିପଦା ଅଫିସ,୨୧।୩-ବାରିପଦା ସହର ଚିପଟ ଅସ୍ତିଆ ଅଞ୍ଚଳର ସ୍ବରୁପା ନନ୍ଦ ନାଏକ ନାମକ ଗ୍ରାହକ ମାସେ ପୂର୍ବରୁ କିଣିଥିବା ଏକ ଲାପଟପ ଖରାପ ହୋଇଯିବାରୁ ସେ ଜିଲା ଖାଉଟି ଅଦାଲତର ଦ୍ୱାରସ୍ଥ ହୋଇଥିଲେ। ବୁଧବାର ଜିଲା ଖାଉଟି ଅଦାଲତ ଏହି ମାମଲାର ବିଚାର କରି ସ୍ବରୂପା ଲାପଟପ କିଣିଥିବା ସହରର ଶାସ୍ତ୍ରୀ ମାର୍କେଟରେ ଥିବା ଅମ୍ବିକା ଇ ୱାଲର୍‌ଡ ପ୍ରତିଷ୍ଠାନ ଓ ଲେନୋଭୋ ଇଣ୍ଡିଆ କେୟାର, ମୟିଶୁରକୁ ଦଣ୍ଡିତ କରାଯାଇଛି।

ସେବାୟତଙ୍କ  ଅନଶନ ତୃତୀୟ ଦିନରେ : ସାମିଲ ହେଲେ  ପରିବାର ସଦସ୍ୟ

ସେବାୟତଙ୍କ ଅନଶନ ତୃତୀୟ ଦିନରେ : ସାମିଲ ହେଲେ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ

ବାରିପଦା ଅଫିସ,୨୧।୩- ବାରିପଦାସ୍ଥିତ ଶ୍ରୀ ହରିବଳଦେବ ଜୀଉ ମହାପ୍ରଭୁଙ୍କ ନୀତି ଓ ପ୍ରସାଦରେ ବିଭ୍ରାଟ ପ୍ରତିବାଦରେ ମନ୍ଦିର ପୂଜକ ଓ ରଥ ବାର୍ଛିଆ ସେବାୟତମାନେ ମନ୍ଦିର ପ୍ରାଙ୍ଗଣରେ ଗତ ସୋମବାରଠାରୁ ଆମରଣ ଅନଶନରେ ବସିଛନ୍ତି। ଦାବି ପୂରଣ ନ ହେବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏହି ଅନଶନ ଚାଲୁ ରହିବ ବୋଲି ମନ୍ଦିର ପୂଜକ ତଥା ଆମରଣ ଅନଶନ କରୁଥିବା କାମେଶ୍ୱର ତ୍ରିପାଠୀ କହିଛନ୍ତି।

  ଆଞ୍ଚଳିକ ବିକାଶ ପରିଷଦ ଦସ୍ତଖତ ଅଭିଯାନ ଆରମ୍ଭ

ଆଞ୍ଚଳିକ ବିକାଶ ପରିଷଦ ଦସ୍ତଖତ ଅଭିଯାନ ଆରମ୍ଭ

କପ୍ତିପଦା,୨୧। ୩(ଡି.ଏନ.ଏ)- କପ୍ତିପଦା ବ୍ଲକ ଅଧୀନ ଶରତ ନଟୋ ଛକ ନିକଟରେ ଆଞ୍ଚଳିକ ବିକାଶ ପରିଷଦ, ଆନୁକୂଲ୍ୟରେ ଏକ ବୈଠକ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଛି । ଏହି ବୈଠକର ନିଷ୍ପତ୍ତି ମୁତାବକ ବୁଧବାରଠାରୁ ୩ ଦଫା ଦାବି ନେଇ ଦସ୍ତଖତ ଅଭିଯାନ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି।

ତାଲା ଫିଟାଇ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କଲା ପୋଲିସ

ଔପଦା,୨୧।୩( ଡି.ଏନ.ଏ.)-ବାଲୋବର ଜିଲା ଔପଦା ବ୍ଲକ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ପରିସରରେ ବୁଧବାର ମଧ୍ୟାହ୍ନ ସମୟରେ ପାଇଖାନା ବିଲ୍‌ପାସ ଘଟଣାକୁ ନେଇ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଔପଦା ବ୍ଲକ ଗ୍ରାମ୍ୟ ଜଳଯୋଗାଣ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟର ଜଣେ କର୍ମଚାରଙ୍କୁ ତାଙ୍କ କୋଠରୀରେ ତାଲା ପକାଇ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଅଟକ ରଖିବା ଘଟଣା ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ହୋଇଛି। ସ୍ଥାନୀୟ ପୋଲିସ ବ୍ଲକରେ ପହଞ୍ଚି ତାଲା ଫିଟାଇ ଅଟକ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରିଥିଲା।

ବିବାହ ପ୍ରତାରଣା: ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ୨ ବର୍ଷ ଜେଲ୍‌ଦଣ୍ଡ

ବାଲେଶ୍ୱର ଅଫିସ,୨୧।୩-ବିବାହ କରି ପରେ ପ୍ରତାରଣା କରିବା ଭଳି ଏକ ମାମଲାର ବିଚାର କରି ବାଲେଶ୍ୱର ସ୍ପେସାଲ୍‌ ଜଜ୍‌ ଅଶ୍ୱନୀ କୁମାର ନାୟକ ବୁଧବାର ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ୨ ବର୍ଷ କାରାଦଣ୍ଡାଦେଶ ଶୁଣାଇବା ସହ ୧୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ଜରିମାନା ଆଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି।

ନବମ ଆନ୍ତଃଜିଲା କ୍ରିକେଟ ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟ : ୟୁ ଆଣ୍ଡ ମି ଦଳ ଚାମ୍ପିୟନ

ବାଲେଶ୍ୱର ଅଫିସ,୨୧।୩- ବାଲେଶ୍ୱର ଅଲରାଉଣ୍ଡର କ୍ଲବ ପକ୍ଷରୁ ଆୟୋଜିତ ନବମ ଆନ୍ତଃଜିଲା କ୍ରିକେଟ ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟ ମଙ୍ଗଳବାର ଉଦ୍‌ଯାପିତ ହୋଇଛି। ଫାଇନାଲ ମ୍ୟାଚ ବାଲେଶ୍ୱରର ଅଲରାଉଣ୍ଡର କ୍ଲବ ଏବଂ ୟୁ ଆଣ୍ଡ ମି ମଧ୍ୟରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା। ଟସ୍‌ ଜିତି ପ୍ରଥମେ ଅଲରାଉଣ୍ଡର କ୍ଲବ ବ୍ୟାଟିଂ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇ ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ୩୦ ଓଭର୍‌ରେ ସମସ୍ତ ଉଇକେଟ୍‌ ହରାଇ ୧୫୪ ରନ୍‌ କରିଥିଲା।

ପୋଖରୀରେ ବୁଡ଼ି ଯୁବକ ମୃତ

ରୂପ୍‌‌ସା,୨୧।୩(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ବାଲେଶ୍ୱର ସଦର ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ପରିକ୍ଷୀ ଗ୍ରାମର ପ୍ରହ୍ଲାଦ ହାତୀ (୩୨) ଜଣେ ଯୁବକ ବୁଧବାର ପୋଖରୀରେ ବୁଡ଼ି ପ୍ରାଣ ହରାଇଛନ୍ତି।

‘ସାଗରକବଚ’ ଉଦ୍‌ଘାଟିତ : ସମୁଦ୍ରତଟ ସୁରକ୍ଷା ଲାଗି ସମରାଭ୍ୟାସ

ରୂପ୍‌‌ସା,୨୧।୩(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ବାଲେଶ୍ୱର ସଦର ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ବାହାବଳପୁର ନିକଟ ସମୁଦ୍ରରେ ବୁଧବାର ତଟ ସୁରକ୍ଷା ଲାଗି ସମରାଭ୍ୟାସ ‘ସାଗରକବଚ’ ଉଦ୍‌ଘାଟିତ ହୋଇଯାଇଛି।

ବେଆଇନ କରତକଳ ଉପରେ ଚଢାଉ

ବେଆଇନ କରତକଳ ଉପରେ ଚଢାଉ

ରୂପ୍‌‌ସା/ବସ୍ତା, ୨୧।୩(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲା ବସ୍ତା ବ୍ଲକ ପତ୍ରଝଡ଼ା ପଞ୍ଚାୟତର ବଇଁଚାଠାରେ ଥିବା ଏକ ବେଆଇନ୍‌ କରତକଳ ଉପରେ ବନ ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ବୁଧବାର ଚଢ଼ାଉ କରାଯାଇଥିଲା। ଫରେଷ୍ଟ ଅଫିସର ବିଶ୍ୱନାଥ ପଣ୍ଡାଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ୍ରମେ ଚାନ୍ଦିପୁର ବନାଞ୍ଚଳ ଅଧିକାରୀ ପ୍ରଫୁଲ ମଲିକଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ଫରେଷ୍ଟର ମନୁଅର ଖାଁ, ଭାଗ୍ୟଶ୍ରୀ ଦ୍ୱିବେଦୀ ପ୍ରମୁଖ ସଦଳବଳେ ଚଢ଼ାଉ କରି ଦେଢ଼ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର କରତକଳ ଯନ୍ତ୍ରାଂଶ ଓ ୫୦ହଜାର ଟଙ୍କାର ନିମ୍ବ, ଆକାଶିଆ, ଜାମୁ, ଶାଗୁୁଆନ ପ୍ରଭୃତି କାଠ ଗଣ୍ଡି ଜବତ କରିଛନ୍ତି।

ଭିଡିଓ କନଫରେନ୍ସରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସହ କଥା ହେଲେ ନାଅଁ।ମୀ ସରପଞ୍ଚ

ଭିଡିଓ କନଫରେନ୍ସରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସହ କଥା ହେଲେ ନାଅଁ।ମୀ ସରପଞ୍ଚ

ଭଣ୍ଡାରିପୋଖରୀ,୨୧।୩ (ଡି.ଏନ.ଏ.)-‘ଆମ ଗାଁ ଆମ ବିକାଶ’ ଯୋଜନାରେ ଭଣ୍ଡାରିପୋଖରୀ ବ୍ଲକ ନାଆଁମୀ ପଞ୍ଚାୟତର ଡାକ୍ତରଖାନା ପଡିଆରେ ବୁଧବାର ସ୍ବତନ୍ତ୍ର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା। ନାଆଁମୀ ସରପଞ୍ଚ ସଦାଶିବ ଦାସ ଭିଡିଓ କନଫରେନ୍ସ ମାଧ୍ୟମରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କ ସହିତ ସିଧାସଳଖ ପଞ୍ଚାୟତର ବିଭିନ୍ନ ସମସ୍ୟା ନେଇ ଆଲୋଚନା କରିଥିଲେ। ନାଅଁ।ମୀ ପଞ୍ଚାୟତର ୧୦ଟି ପ୍ରକଳ୍ପ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରିବାକୁ ସେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଅନୁରୋଧ କରିଥିଲେ।

ପରିତ୍ୟକ୍ତ ଶିଶୁଙ୍କ ପାଇଁ ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ଦୋଳି ଉଦ୍‌ଘାଟିତ

ପରିତ୍ୟକ୍ତ ଶିଶୁଙ୍କ ପାଇଁ ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ଦୋଳି ଉଦ୍‌ଘାଟିତ

ବାରିପଦା ଅଫିସ,୨୧।୩- ବଣପାହାଡ ଘେରା ଆଦିବାସୀ ଅଧ୍ୟୁସିତ ମୟୂରଭଞ୍ଜ ଜିଲାରେ ବିଭିନ୍ନ ସମୟରେ ଜଙ୍ଗଲ ମଧ୍ୟରେ କିମ୍ବା ନିଛାଟିଆ ସ୍ଥାନରେ ନବ ଜାତ ଶିଶୁଙ୍କୁ ଛାଡି ଦିଆଯାଉଥିବା ଖବର ଗଣମାଧ୍ୟମରେ ସ୍ଥାନ ପାଏ।

ଦୂଷିତ ଜଳ ପିଉଛନ୍ତି କାଳିମାବାସୀ

ତେଲକୋଇ, ୨୧।୩(ଡି.ଏନ.ଏ.): କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲା ତେଲକୋଇ ଆଦିବାସୀ ଅଞ୍ଚଳରେ ଗ୍ରୀଷ୍ମ ପ୍ରବାହ ଆରମ୍ଭରୁ ପାନୀୟଜଳ ସମସ୍ୟା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବାରେ ଲାଗିଛି।

ଚାଷୀଙ୍କ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେଉନି

ଚମ୍ପୁଆ, ୨୧।୩(ଡି.ଏନ.ଏ): କୁକୁଡ଼ା ଚାଷ ଏକ ଲାଭଦାୟକ ବ୍ୟବସାୟ। ମାଂସ ଓ ଅଣ୍ଡାର ଚାହିଦା ରହିଥିବା ବେଳେ ଦେଶୀ କୁକୁଡାଙ୍କ ଅଭାବ ଦେଖାଦେଲାଣି। ମାଂସ, ଅଣ୍ଡାର ଚାହିଦା ପୂରଣ ପାଇଁ ବନରାଜ କୁକୁଡା ଉପରେ ଚାଷୀ ବିଶେଷ ଗୁରୁତ୍ୱ ଦେଉଛନ୍ତି। କୁକୁଡ଼ା ପାଳନ ଦ୍ୱାରା ଚାଷୀମାନଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ମାନଦଣ୍ଡ ସୁଦୃଢ ହେଉଥିଲେ ହେଁ ଆବଶ୍ୟକ କୁକୁଡା ଛୁଆ ମିଳୁନି।ଚମ୍ପୁଆ ପ୍ରାଣୀଧନ ଚିକିତ୍ସା କେନ୍ଦ୍ର ପରିସରରେ ଥିବା ଉପଖଣ୍ଡର ଏକମାତ୍ର ବନରାଜ କୁକୁଡାଛୁଆ ଉତ୍ପାଦନ କେନ୍ଦ୍ର ଚାଷୀଙ୍କ ଚାହିଦା ପୂରଣ କରିବାରେ ସେତେଟା ସଫଳ ହୋଇପାରିନାହିଁ।

ବିପଦ ମୁହଁରେ ଦୁଇ ଗଁ।

ବିପଦ ମୁହଁରେ ଦୁଇ ଗଁ।

ବାଲିଆପାଳ, ୨୧।୩(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ବାଲିଆପାଳ ବ୍ଲକ ଦେଇ ବହି ଯାଇଥିବା ସୁବର୍ଣ୍ଣରେଖା ନଦୀର ଚୋରମରା ଘାଟରେ ସ୍ପର ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି। ଫଳରେ ଏହାର କୂଳରେ ଅବସ୍ଥିତ ନୂଆସାହି ଓ ଗୁଆପଡା ଗାଁ ପ୍ରତି ବିପଦ ଦେଖାଦେଇଛି । ଏଠାରେ ନଦୀ କୂଳ ଖାଇବା ସହ ପାଣି ଦୁଇ ଗଁ।କୁ ମାଡି ଆସୁଛି। ଦୁଇ ଗ୍ରାମର ବାସିନ୍ଦା ଆତଙ୍କିତ ହୋଇପଡିଛନ୍ତି।

ଶିକ୍ଷକ ସଂଘର ମିଳିତ ଦାବି ପତ୍ର

ବସ୍ତା, ୨୧।୩- ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲା ବସ୍ତା ବ୍ଲକ ବିଇଡି ଶିକ୍ଷକ ସଂଘ ପକ୍ଷରୁ ମଙ୍ଗଳବାର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ ବିଇଓ ପ୍ରାଚୀତନୟା ଗିରିଙ୍କୁ ଏକ ମିଳିତ ଦାବିପତ୍ର ଦିଆଯାଇଛି।

ବିଜୁ ବାହିନୀ ଗଠନ ନେଇ ବୈଠକ

ବସ୍ତା, ୨୧।୩- ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଅନୁଯାୟୀ ପଞ୍ଚାୟତସ୍ତରରେ ବିଜୁବାହିନୀ ଗଠନ ନେଇ ବସ୍ତା ବ୍ଲକ ସଭାଗୃହରେ ଏକ ବୈଠକ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି।

ବସ୍ତାରେ ବିଦ୍ୟୁତ୍‌ ଫିଡ଼ର ସ୍ଥାପନ

ବସ୍ତା, ୨୧।୩- ବଲେଶ୍ୱର ଜିଲା ବସ୍ତା ବିଦ୍ୟୁତ୍‌ ବିଭାଗ ନେସ୍କୋ ପକ୍ଷରୁ ବସ୍ତା ସଦର ମହକୁମା ସକାଶେ ନୂତନ ଭାବେ ୧୧କେଭି ଫିଡ଼ର ବ୍ୟବସ୍ଥା ରବିବାରଠାରୁ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ ହୋଇଛି। ପୂର୍ବରୁ ବସ୍ତା, ସାର୍ଥା, ମଥାନୀ ଓ ଅମର୍ଦ୍ଦାରୋଡ଼ରେ ମୋଟ ୪ଟି ଫିଡ଼ର ରହିଥିଲା।

ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ: ଦେଢ଼ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ସମ୍ପତ୍ତି ନଷ୍ଟ

ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ: ଦେଢ଼ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ସମ୍ପତ୍ତି ନଷ୍ଟ

ପାଟଣା,୨୧।୩(ସ୍ବ.ପ୍ର.): କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲା ପାଟଣା ଥାନା ମୂଷାଖୋରୀ ପଞ୍ଚାୟତ ମଲ୍ଲିପଶି ବଜାରରେ ଥିବା ଏକ ଭେରାଇଟି ଷ୍ଟୋରରେ ବୁଧବାର ପୂର୍ବାହ୍ନରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ ଘଟିଛି। ଏଥିରେ ଦେଢ଼ ଲକ୍ଷରୁ ଊର୍ଦ୍ଧ୍ୱ ଟଙ୍କାର ସାମଗ୍ରୀ ନଷ୍ଟ ହୋଇଥିବା ଦୋକାନ ମାଲିକ ରୁଢ଼ିଆପଡ଼ା ଗ୍ରାମର ରଜତ୍‌ କୁମାର ଦାସ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି।

ଶ୍ରୀରାମ ମହାଯଜ୍ଞ ସମିତି ପକ୍ଷରୁ ଗଣଧାରଣା

ଶ୍ରୀରାମ ମହାଯଜ୍ଞ ସମିତି ପକ୍ଷରୁ ଗଣଧାରଣା

ବାସୁଦେବପୁର/ଧାମନଗର/ତିହିଡ଼ି,୨୧।୩(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଐତିହାସିକ ଶ୍ରୀରାମ ନବମୀ ମହୋତ୍ସବ ପାଳନ ନେଇ ରାଜ୍ୟ ସରକାର ଏବଂ ଜିଲା ପ୍ରଶାସନ ନିଷେଧାଜ୍ଞା ଜାରି କରିବା ପ୍ରତିବାଦରେ ବୁଧବାର ଶ୍ରୀରାମ ମହାଯଜ୍ଞ ସମିତି ପକ୍ଷରୁ ବାସୁଦେବପୁର, ତିହିଡ଼ି ଏବଂ ଧାମନଗର ସମେତ ବିଭିନ୍ନସ୍ଥାନରେ ଗଣଧାରଣା ଦିଆଯାଇଥିଲା।

ଟ୍ରକ ତଳେ ପଶିଗଲା ସ୍କୁଟି: ୨ ମୃତ, ଜଣେ ଗୁରୁତର

ଟ୍ରକ ତଳେ ପଶିଗଲା ସ୍କୁଟି: ୨ ମୃତ, ଜଣେ ଗୁରୁତର

କେନ୍ଦୁଝର,୨୧।୩(ସ୍ବ.ପ୍ର.): କେନ୍ଦୁଝର ସହର ଦେଇ ଯାଇଥିବା ୨୦ ନମ୍ବର ଜାତୀୟ ରାଜପଥର ବାଇପାସଠାରେ ବୁଧବାର ଭୋର ସମୟରେ ଏକ ମର୍ମନ୍ତୁଦ ସଡ଼କ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ୨ ଜଣ ଯୁବକଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବାବେଳେ ଜଣେ ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି।

ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡରେ ୧୩ ବଖରା ଜଳିଗଲା

ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡରେ ୧୩ ବଖରା ଜଳିଗଲା

ଖଇରା,୨୧।୩(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ): ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲା ଖଇରା ବ୍ଲକ ବରଦା ପଞ୍ଚାୟତ ଅଧୀନ ରସୁଣା ଗ୍ରାମରେ ମଙ୍ଗଳବାର ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ ଘଟି ୬ ପରିବାରର ୧୩ ବଖରା ବାସଗୃହ ଜଳିଯାଇଛି।

ଚାଲାଣ ସନ୍ଦେହରେ ପିଡିଏସ୍‌ କିରୋସିନ ସହ ଟ୍ୟାଙ୍କର ଅଟକ

ଚାଲାଣ ସନ୍ଦେହରେ ପିଡିଏସ୍‌ କିରୋସିନ ସହ ଟ୍ୟାଙ୍କର ଅଟକ

ବାଲେଶ୍ୱର ଅଫିସ/ଭୋଗରାଇ,୨୧।୩(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲା ଭୋଗରାଇ ବ୍ଲକ ମନ୍ଦାରସାହିରୁ ଏକ ୪ହଜାର ଲିଟର କିରୋସିନ ବୋଝେଇ ଟ୍ୟାଙ୍କରକୁ ପଡୋଶୀ ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ ରାଜ୍ୟକୁ ଚାଲାଣ ହେଉଥିବା ସନ୍ଦେହରେ ବୁଧବାର ସ୍ଥାନୀୟ ବାସିନ୍ଦା ଅଟକ ରଖିଥିଲେ।

ଡମ୍ଫର ଧକ୍କାରେ ୨ ଯୁବକଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣା: ଚାଳକ ଗିରଫ

ତିହିଡ଼ି,୨୦।୩(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ଭଦ୍ରକ-ଚାନ୍ଦବାଲି ରାସ୍ତାର କୋହ୍ଲ ହାଇସ୍କୁଲ ଛକ ନିକଟରେ ସୋମବାର ଏକ ଡମ୍ଫର ଧକ୍କାରେ ୨ ଯୁବକଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣାରେ ପୋଲିସ ଏହାର ଚାଳକ ମାର୍କୋଣା ଗ୍ରାମର ରାଜେଶ ନାୟକଙ୍କୁ ଗିରଫ କରି ମଙ୍ଗଳବାର କୋର୍ଟଚାଲାଣ କରିଛି।