ବାଲେଶ୍ୱର

ଶିଳାନ୍ୟାସ ପୂର୍ବରୁ ଭାଙ୍ଗିଲା ଫଳକ: ହୋଇପାରିଲାନି ଶିଳାନ୍ୟାସ

ଶିଳାନ୍ୟାସ ପୂର୍ବରୁ ଭାଙ୍ଗିଲା ଫଳକ: ହୋଇପାରିଲାନି ଶିଳାନ୍ୟାସ

ତିହିଡ଼ି,୧୬।୨(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଭଦ୍ରକ ଜିଲା ଚାନ୍ଦବାଲି ନିର୍ବାଚନମଣ୍ଡଳୀ ଅଧୀନ ଗୋବିନ୍ଦପୁର ପଞ୍ଚାୟତରେ ଶନିବାର ୩ ପ୍ରକଳ୍ପ ଉଦ୍‌ଘାଟନ ଓ ବିଭିନ୍ନ ଶିଳାନ୍ୟାସ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଚୂଡାନ୍ତ ହୋଇଥିଲା।

ହଠାତ୍‌ ବର୍ଷା ବଢ଼ାଇଦେଲା ନାଲି ଚା’ର ଚାହିଦା

ହଠାତ୍‌ ବର୍ଷା ବଢ଼ାଇଦେଲା ନାଲି ଚା’ର ଚାହିଦା

କେନ୍ଦୁଝର,୧୬।୨(ସ୍ବ.ପ୍ର.): ରାଜ୍ୟରେ ଶୀତ କମି ଆସୁଥିବା ଯୋଗୁ କିଛିଦିନ ଧରି ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ତାପମାତ୍ରା ବୃଦ୍ଧି ପାଉଥିଲା। ମାତ୍ର ଶନିବାର ପାଣିପାଗରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଘଟି ହଠାତ୍‌ ବର୍ଷା ହୋଇଛି। ଏହି ଉପଲକ୍ଷେ  କେନ୍ଦୁଝର ସହରବାସୀ ନାଲି ଚା’ର ମଜା ଉଠାଇଛନ୍ତି।

 ମାଟ୍ରିକ ପରୀକ୍ଷା ନେଇ ପ୍ରଶାସନିକ ପ୍ରସ୍ତୁତି

ମାଟ୍ରିକ ପରୀକ୍ଷା ନେଇ ପ୍ରଶାସନିକ ପ୍ରସ୍ତୁତି

କେନ୍ଦୁଝର,୧୬।୨(ସ୍ବ.ପ୍ର.): ଆସନ୍ତା ୨୨ ତାରିଖରୁ  ହେବାକୁଥିବା ମାଟ୍ରିକ ପରୀକ୍ଷାରେ କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲାର ୨୩,୨୩୩ ଜଣ ରେଗୁଲାର ଓ ୧,୨୨୧ ଜଣ ଏକ୍ସ-ରେଗୁଲାର ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ର ପରୀକ୍ଷା ଦେବେ। ୧୨୩ କେନ୍ଦ୍ରରେ ପରୀକ୍ଷା ହେବାକୁ ଥିବା ବେଳେ ୩ଟି କେନ୍ଦ୍ରରେ ସିସିଟିଭି କ୍ୟାମେରା ଲାଗିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଆଯାଇଛି।  

ସ୍ବାମୀଙ୍କ ଚୋରାପ୍ରୀତିକୁ ବିରୋଧ କରିବାରୁ ...

ସ୍ବାମୀଙ୍କ ଚୋରାପ୍ରୀତିକୁ ବିରୋଧ କରିବାରୁ ...

ତିହିଡ଼ି,୧୬।୨(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଭଦ୍ରକ ଜିଲା ତିହିଡ଼ି ଥାନା କାଁପଡ଼ା ପଞ୍ଚାୟତ ଅଧୀନ କଁାପଡ଼ାବିନ୍ଧା ଗ୍ରାମରେ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କୁ ଶୁକ୍ରବାର ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ମୃତକ ହେଲେ ଉକ୍ତ ଗ୍ରାମର ବିନି ଦାସ। ବିନିଙ୍କର ଗତବର୍ଷ ବିବାହ ହୋଇଥିଲା। କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀଙ୍କର ଅନ୍ୟ ଝିଅ ସହ ପରକୀୟା ପ୍ରୀତି ଥିବା ଜାଣିପାରି ବିନି ଏହାକୁ ବିରୋଧ କରୁଥିଲେ।

ଚୋରା କାଠ ବୋଝେଇ ୪୦୭ ଜବତ

ଚୋରା କାଠ ବୋଝେଇ ୪୦୭ ଜବତ

ଭଦ୍ରକ ଅଫିସ,୧୬।୨: ଭଦ୍ରକ ବନ ବିଭାଗ ରେଞ୍ଜରଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଶୁକ୍ରବାର ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ଭଦ୍ରକ ହଳଦୀଡ଼ିହ ବାଇପାସ୍‌ ନିକଟରୁ ଚୋରାକାଠ ବୋଝେଇ ୪୦୭କୁ ଜବତ କରାଯାଇଛି। ବନବିଭାଗ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ଦେଖି ଡ୍ରାଇଭର ଗାଡ଼ି ଛାଡ଼ି ଫେରାର ହୋଇ ଯାଇଥିଲେ। ବନବିଭାଗ ଗାଡ଼ି ଜବତ କରି ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି। ଗାଡ଼ିଟି ଭଦ୍ରକରୁ ଧାମରା ଯାଉଥିବା ପ୍ରାଥମିକ ତଦନ୍ତରୁ ଜଣାପଡ଼ିଛି।

ଘର ଭାଙ୍ଗି ଚାଉଳ ଖାଇଲା ହାତୀ

ଘର ଭାଙ୍ଗି ଚାଉଳ ଖାଇଲା ହାତୀ

ଝୁମ୍ପୁରା, ୧୬।୨(ଡି.ଏନ.ଏ.): କିଛିଦିନର ନିରବତା ପରେ ଗୋଠଛଡା ଦନ୍ତାହାତୀ ପୁଣିଥରେ ଉପତ୍ାତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି। ଏ ନେଇ ବାମେବାରୀ ଫରେଷ୍ଟ ସେକଶନ ଅନ୍ତର୍ଗତ ଜଙ୍ଗଲ ପାର୍ଶ୍ୱବର୍ତ୍ତୀ ଗ୍ରାମ ପଟୁଆ କୁଦର, କାଳିଆପାଳ, ଗୋଡୁଆଟୋପା, ନେଦିଗୋଠ, ନୁଣଗାଡିଆ, ବାମନଡିହା, ନଇବୁଗା, କାଶିଆ, ସାନକାଳିମାଟି ଆଦି ଗ୍ରାମର ବାସିନ୍ଦା ଆତଙ୍କିତ ହୋଇପଡ଼ିଛନ୍ତି। 

ଭୋଟର ତାଲିକା ସଂଶୋଧନ ଦାବିରେ ଧାରଣା

ଭୋଟର ତାଲିକା ସଂଶୋଧନ ଦାବିରେ ଧାରଣା

ଚାନ୍ଦବାଲି, ୧୬।୨ (ଡି.ଏନ.ଏ.) - ଭଦ୍ରକ ଜିଲା ଚାନ୍ଦବାଲି ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ବାଂଶଡ଼ା ପଞ୍ଚାୟତର ୧ ହଜାରରୁ ଊର୍ଦ୍ଧ୍ୱ ଭୋଟରଙ୍କୁ ଅନ୍ୟ ପଞ୍ଚାୟତରେ ସାମିଲ କରାଯାଇ ଭୋଟର ତାଲିକା ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି। ଏହି ତାଲିକା ସଂଶୋଧନ କରାଯାଇ ପୁନଃ ପ୍ରକାଶ ଦାବିରେ ବ୍ଲକ କଂଗ୍ରେସ ପକ୍ଷରୁ ବାଂଶଡ଼ା ଆର୍‌ଆଇ ଅଫିସ ସମ୍ମୁଖରେ ଶୁକ୍ରବାର ଧାରଣା ଦିଆଯାଇଥିଲା।

ଚାଷୀ ଆନ୍ଦୋଳନ ଜାରି: ଉଠିଲାନି ଧାନ, ରାସ୍ତାରୋକୋ

ଚାଷୀ ଆନ୍ଦୋଳନ ଜାରି: ଉଠିଲାନି ଧାନ, ରାସ୍ତାରୋକୋ

ବନ୍ତ, ୧୬।୨ (ଡି.ଏନ.ଏ.) - ବନ୍ତ ବ୍ଲକ ଅଧୀନ ରାମଚନ୍ଦ୍ରପୁର ପଞ୍ଚାୟତ ପାନପଦୀ ଛକଠାରେ ଗତ ୬ ତାରିଖଠାରୁ ଶତାଧିକ ଚାଷୀ ରାସ୍ତାପାର୍ଶ୍ୱରେ ଧାନବସ୍ତା ପକାଇ ଆନ୍ଦୋଳନ ଜାରି ରଖିଛନ୍ତି। ହେଲେ ପ୍ରଶାସନ ପକ୍ଷରୁ ସେଭଳି କିଛି ଆଖିଦୃଶିଆ ପଦକ୍ଷେପ ନିଆଯାଉ ନ ଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। 

ସିରିଜ୍‌ ବୋମାମାଡ଼ କରି ଏଟିଏମ୍‌ ଲୁଟ୍‌ ଉଦ୍ୟମ ଘଟଣା: ୧୦ ଦିନ ବିତିଲା, ପୋଲିସ ହାତ ଖାଲି

ଚାନ୍ଦବାଲି,  ୧୬।୨ (ଡି.ଏନ.ଏ.) - ଭଦ୍ରକ ଜିଲା ଚାନ୍ଦବାଲି ବ୍ଲକ ଅଧୀନ ମତୋ ଅଏଲ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆ ଛକରେ ଥିବା ଷ୍ଟେଟ ବ୍ୟାଙ୍କର ଏକ ଏଟିଏମ୍‌ ଉପରେ ସିରିଜ୍‌ ବୋମାମାଡ଼ କରି ଲୁଟ୍‌ ଉଦ୍ୟମ ଘଟଣାକୁ ୧୦ ଦିନ ବିତିଯାଇଛି। 

ଶିମିଳିପାଳରୁ ଗୁଳି ଭର୍ତ୍ତି ୨ ଦେଶୀବନ୍ଧୁକ ଜବତ, ଶିକାରୀ ଚମ୍ପଟ

 ଖୁଣ୍ଟା,୧୬।୨(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ଖୁଣ୍ଟାବ୍ଲକ ତଥା ଉଦଳା ରେଞ୍ଜ ଅଧିନ ଶିମିଳିପାଳର ଗାମୁଛାବିଛା ପାହାଡ଼ରୁ ଶୁକ୍ରବାର ଅପରାହ୍ନରେ ବନ ବିଭାଗର କର୍ମଚାରୀ ମାନେ ଗୁଳି ଭର୍ତ୍ତି ୨ଟି ଦେଶୀ ବନ୍ଧୁକ ଜବତ କରିଥବା ବେଳେ ୪ ଜଣ ଶିକାରୀ ଚମ୍ପଟ ମାରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହୋଇଛନ୍ତି। 

ସ୍କୁଲ ବନ୍ଦ କରି ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ଅନଶନ ଜାରି

ସ୍କୁଲ ବନ୍ଦ କରି ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ଅନଶନ ଜାରି

ଠାକୁରମୁଣ୍ଡା, ୧୬।୨(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ମୟୂରଭଞ୍ଜ ଜିଲା ଠାକୁରମୁଣ୍ଡା ବ୍ଲକର ଶିକ୍ଷକ ସଂଘର ଅନଶନ ୩ୟ ଦିନରେ ପହଞ୍ଚତ୍ଛି। ବ୍ଲକ ଶିକ୍ଷାଧିକାରୀଙ୍କ ସମେତ ୨ଜଣ କିରାଣିଙ୍କ ବଦଳି ଦାବି କରି ସ୍କୁଲ ବନ୍ଦ କରି ଶିକ୍ଷକମାନେ ଆନ୍ଦୋଳନକୁ ଓହ୍ଲାଇଛନ୍ତି।

ବିଦ୍ୟାଳୟ ମିଶ୍ରଣକୁ ବିରୋଧ: ବିଇଓଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ତାଲା ପକାଇଲେ ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ର

ବିଦ୍ୟାଳୟ ମିଶ୍ରଣକୁ ବିରୋଧ: ବିଇଓଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ତାଲା ପକାଇଲେ ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ର

ଉଦଳା, ୧୬।୨(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ବିଦ୍ୟାଳୟ ମିଶ୍ରଣକୁ ବିରୋଧ କରି ଉଦଳା ବ୍ଲକ ଅଧୀନରେ ଥିବା ଖଲାଡି ପଞ୍ଚାୟତର ଦରିକୁଲା ପ୍ରାଥମିକ ବିଦ୍ୟାଳୟର ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ରମାନେ ଶୁକ୍ରବାର ବିକ୍ଷୋଭ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଛନ୍ତି। ଏଥିରେ ଅଭିଭାବକମାନେ ମଧ୍ୟ ସାମିଲ ହୋଇଥିଲେ। 

ରେଞ୍ଜ ଟେକ୍ନୋଲୋଜିର ଆନ୍ତର୍ଜାତିକ ସମ୍ମିଳନୀ ଆରମ୍ଭ

ରେଞ୍ଜ ଟେକ୍ନୋଲୋଜିର ଆନ୍ତର୍ଜାତିକ ସମ୍ମିଳନୀ ଆରମ୍ଭ

ବାଲେଶ୍ୱର ଅଫିସ, ୧୬।୨-ଭାରତ ଏକ ଉନ୍ନତ ରାଷ୍ଟ୍ର। ଏହି ଦେଶ ବିକଶିତ ପ୍ରତିଭାମାନଙ୍କୁ ଜନ୍ମ ଦେଇଛି ବୋଲି ‘ରେଞ୍ଜ ଟେକ୍ନୋଲୋଜିର ଆନ୍ତର୍ଜାତିକ ସମ୍ମିଳନୀରେ ଯୋଗଦେଇ ଇସ୍ରୋର ପୂର୍ବତନ ଚେୟାରମ୍ୟାନ ବୈଜ୍ଞାନିକ ଡ. କିରନ କୁମାର କହିଛନ୍ତି। 

ଛାତ୍ର ଶକ୍ତି ରାଷ୍ଟ୍ର ବିକାଶର କର୍ଣ୍ଣଧାର

ଛାତ୍ର ଶକ୍ତି ରାଷ୍ଟ୍ର ବିକାଶର କର୍ଣ୍ଣଧାର

ରୂପ୍‌ସା, ୧୬ା୨(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ର ଦେଶପ୍ରେମ, ଜାତିପ୍ରୀତିରେ ଉଦ୍‌ବୁଦ୍ଧ ହେବା ଉଚିତ୍‌। ନୈତିକ ମୂଲ୍ୟବୋଧ ଓ ଦୃଷ୍ଟିଭଙ୍ଗୀର ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆବଶ୍ୟକ। ସାମଗ୍ରିକ ଭାବେ ଛାତ୍ରଶକ୍ତି ହିଁ ରାଷ୍ଟ୍ର ବିକାଶର କର୍ଣ୍ଣଧାର ବୋଲି ବାଲେଶ୍ୱର ସଦର ବ୍ଲକ ରୂପ୍‌ସା ନୀଳମଣି ମହାବିଦ୍ୟାଳର ବାର୍ଷିକ ଉତ୍ସବରେ ଶୁକ୍ରବାର ଯୋଗଦେଇ ଅତିଥିମାନେ ମତବ୍ୟକ୍ତ କରିଛନ୍ତି। 

ଭାଜପା ପକ୍ଷରୁ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ଫର୍ମ ଲୋକାର୍ପିତ

ଭାଜପା ପକ୍ଷରୁ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ଫର୍ମ ଲୋକାର୍ପିତ

ବାଲେଶ୍ୱର ଅଫିସ, ୧୬।୨-ଜନସାଧାରଣଙ୍କୁ ସ୍ଥାୟୀ ପଟ୍ଟା ସହିତ ପକ୍କା ଘର ଏବଂ ବେକାରଙ୍କୁ ରୋଜଗାର ସମ୍ପର୍କରେ ବାଲେଶ୍ୱର ଭାଜପା ପକ୍ଷରୁ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ଫର୍ମ ଲୋକାର୍ପିତ ହୋଇଯାଇଛି। ଭାଜପା ସରକାରକୁ ଆସିଲେ ପକ୍କା ଘର ଓ ବେକାରଙ୍କୁ ରୋଜଗାର ଦେବା ସହିତ ଏହି ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ଅଭିଯାନ ଗାଁ ଗାଁରେ ଆରମ୍ଭ ହେବ। 

ଆଦିବାସୀ ପ୍ରତିନିଧି ସମ୍ମିଳନୀ, ସାଂସ୍କୃତିକ ସମାରୋହ

ଆଦିବାସୀ ପ୍ରତିନିଧି ସମ୍ମିଳନୀ, ସାଂସ୍କୃତିକ ସମାରୋହ

ଉଦଳା, ୧୫।୨ (ଡି.ଏନ.ଏ.)-କପ୍ତିପଦା ଉପଖଣ୍ଡର ସଦର ମହକୁମା ଉଦଳା ହାଇସ୍କୁଲ ପଡିଆଠାରେ ଶୁକ୍ରବାର ଆଦିବାସୀ ପ୍ରତିନିଧି ସମ୍ମିଳନୀ ଓ ସାଂସ୍କୃତିକ ସମାରୋହ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି ।

ଧାରଣାରେ ବସିଲେ ଶ୍ରମିକ

ଧାରଣାରେ ବସିଲେ ଶ୍ରମିକ

ଯୋଡା,୧୫।୨(ଡି.ଏନ.ଏ.): ଯୋଡ଼ା ଖଣିମଣ୍ଡଳର ଜଲହରିସ୍ଥିତ କଳିଙ୍ଗ ମାଇନିଂ କର୍ପୋରେଶନ ( କେଏମସି ) ଖଣିରେ ଏରିଅର ପେମେଣ୍ଟ ଦାବିକରି କେତେକ ଶ୍ରମିକ ଖଣି ଅଫିସ ସମୁଖରେ ଶୁକ୍ରବାର ଧାରଣାରେ ବସିଥିଲେ। 

ବିଦ୍ୟାଳୟ ମିଶ୍ରଣକୁ ବିରୋଧ : ବିଇଓଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ତାଲା ପକାଇଲେ ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ର

ବିଦ୍ୟାଳୟ ମିଶ୍ରଣକୁ ବିରୋଧ : ବିଇଓଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ତାଲା ପକାଇଲେ ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ର

ଉଦଳା, ୧୫। ୨(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ବିଦ୍ୟାଳୟ ମିଶ୍ରଣକୁ ବିରୋଧ କରି ଉଦଳା ବ୍ଲକ ଅଧୀନରେ ଥିବା ଖଲାଡି ପଞ୍ଚାୟତର ଦରିକୁଲା ପ୍ରାଥମିକ ବିଦ୍ୟାଳୟର ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ରମାନେ ଶୁକ୍ରବାର ବିକ୍ଷୋଭ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଛନ୍ତି। 

୨ ବଖରା ଜଳିଗଲା

୨ ବଖରା ଜଳିଗଲା

ପଦ୍ମପୁର, ୧୫।୨ (ଡି.ଏନ.ଏ.) - ଭଦ୍ରକ ଜିଲା ବାସୁଦେବପୁର ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ବିରସ ପଞ୍ଚାୟତର ଜେନାସାହିରେ ଶୁକ୍ରବାର ଅପରାହ୍ନରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ ଘଟି ସୁଚରିତା ଜେନାଙ୍କର ୨ ବଖରା ଘର ଜଳିଯାଇଛି। 

ଦୋକାନ ଭିତରେ ପଶିଗଲା ଟ୍ରକ୍‌

ଦୋକାନ ଭିତରେ ପଶିଗଲା ଟ୍ରକ୍‌

ଆନନ୍ଦପୁର,୧୫।୨(ସ୍ବ.ପ୍ର,): କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲା ଆନନ୍ଦପୁର ପୌର ପରିଷଦ ତଥା ଘଷିପୁରା ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଶାଳପଡା ଛକଠାରେ ଥିବା ୨ଟି ଦୋକାନ ଉପରେ ଶୁକ୍ରବାର ଏକ ୧୨ ଚକିଆ ଲୁହା ପଥର ବୋଝେଇ ଟ୍ରକ୍‌ ମାଡି ଯାଇଛି। 

ବ୍ୟାଙ୍କରେ ଡକାୟତି: ଜମାକାରୀଙ୍କଠାରୁ ୫ ମୋବାଇଲ, ୨୦ ହଜାରରୁ ଊର୍ଦ୍ଧ୍ୱ ଟଙ୍କା ଲୁଟିନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ

ବ୍ୟାଙ୍କରେ ଡକାୟତି: ଜମାକାରୀଙ୍କଠାରୁ ୫ ମୋବାଇଲ, ୨୦ ହଜାରରୁ ଊର୍ଦ୍ଧ୍ୱ ଟଙ୍କା ଲୁଟିନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ

ବଡ଼ବିଲ,୧୫।୨(ସ୍ବ.ପ୍ର.): କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲା ବଡ଼ବିଲସ୍ଥିତ ଆଲ୍ଲାହାବାଦ ବ୍ୟାଙ୍କ ଶାଖାରେ ଶୁକ୍ରବାର  ଡକାୟତି ହୋଇଛି। 

 ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ କଲେଜ ଅଧ୍ୟାପକ

ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ କଲେଜ ଅଧ୍ୟାପକ

ସୋର,୧୫।୨(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲା ସୋରସ୍ଥିତ ତଳନଗର କଲେଜର  ଅଧ୍ୟାପକ ରାମଚନ୍ଦ୍ର ଉପାଧ୍ୟାୟଙ୍କ ଘରେ ଶୁକ୍ରବାର ଭିଜିଲାନ୍ସ ପକ୍ଷରୁ  ଚଢ଼ାଉ ଚାଲିଛି। 

 ମିନିଟ୍ରକ ବାଇକ ମୁହଁ।ମୁହିଁ, ଜଣେ ମୃତ

ମିନିଟ୍ରକ ବାଇକ ମୁହଁ।ମୁହିଁ, ଜଣେ ମୃତ

ବାଲେଶ୍ୱର ଅଫିସ,୧୫।୨: ବାଲେଶ୍ୱର ସୁନହଟ ସ୍ଥିତ ହେମକାପଦା ବ୍ଲକରେ ମର୍ମନ୍ତୁଦ ସଡ଼କ ଦୁର୍ଘଟଣା।

ବାର୍ଷିକ କ୍ରୀଡା  ପାଇଁ ଗଣଦୌଡ଼

ବାର୍ଷିକ କ୍ରୀଡା ପାଇଁ ଗଣଦୌଡ଼

ଭଦ୍ରକ ଅଫିସ, ୧୫।୨:  ବରପଦା ଇଞ୍ଜିନିୟରିଂ କଲେଜର ୩୬ତମ ବାର୍ଷିକ କ୍ରୀଡା ଉତ୍ସବ ଶୁକ୍ରବାରଠାରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି l