ଅନଗୁଳ-ଢେଙ୍କାନାଳ

ଅଟୋ-ଟ୍ରକ୍‌ ଧକ୍କା, ମହିଳାଙ୍କ  ଜୀବନ ଗଲା

ଅଟୋ-ଟ୍ରକ୍‌ ଧକ୍କା, ମହିଳାଙ୍କ ଜୀବନ ଗଲା

ପବିତ୍ରନଗର, ୧୨ା୩(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ଅନୁଗୋଳ ଜିଲା ସମଲ ଥାନା ତାଳଚେର-ପାଲଲହଡ଼ା ମୁଖ୍ୟ ରାସ୍ତାର ଶିଲିଂ ନିକଟରେ ସୋମବାର ରାତିରେ ଏକ ଅଟୋ ଓ ଟ୍ରକ୍‌ ମଧ୍ୟରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା ହୋଇଛି। 

ଭୋଟ ବର୍ଜନ କରିବେ ୩୫ ପରିବାର

ଭୋଟ ବର୍ଜନ କରିବେ ୩୫ ପରିବାର

ତାଳଚେର,୧୨ା୩(ନି.ପ୍ର.)ତାଳଚେର ବ୍ଲକ ଟେଣ୍ଟୁଲେଇ ପଞ୍ଚାୟତ ଦିଅଝରଣ ମୌଜାର ଟେଣ୍ଟୁଲେଇ ନୂଆସାହି ବାସିନ୍ଦା ଆଗାମୀ ସାଧାରଣ ନିର୍ବାଚନ ବର୍ଜନ କରିବେ ବୋଲି ସୋମବାର ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି। ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ସେମାନେ ସ୍ଥାନୀୟ ପ୍ରଶାସନକୁ ଲିଖିତ ଭାବେ ଜଣାଇଦେବା ସହ ଗ୍ରାମର ଉଭୟ ପାର୍ଶ୍ୱରେ ଭୋଟ୍‌ ବର୍ଜନ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇ ପୋଷ୍ଟର ଲଗାଇଛନ୍ତି।

ମିଲରଙ୍କ ମନମୁଖି କାମ ଅଭିଯୋଗ:ବାଗଡ଼ିଆ ସମିତିରେ ଉତ୍ତେଜନା

ଛେଣ୍ଡିପଦା,୧୨।୩(ସ୍ବ.ପ୍ର.)ଛେଣ୍ଡିପଦା ବ୍ଲକ ବାଗଡିଆ ସେବା ସମବାୟ ସମିତିରେ ଚାଷୀଙ୍କ ଧାନ କ୍ରୟରେ ମିଲର ମନମୁଖି କାମ କରୁଥିବା ନେଇ ସୋମବାର ସେଠାରେ ଉତ୍ତେଜନା ଦେଖାଦେଇଛି। ଧାନ ବିକ୍ରୟ ପାଇଁ ମିଲର ସମିତିକୁ ଆସୁ ନ ଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରି ଚାଷୀମାନେ ଧାରଣା ଦେଇଥିଲେ।

ଅଙ୍ଗନଓ୍ବାଡି କେନ୍ଦ୍ରରେ ନିମ୍ନମାନର ଖାଦ୍ୟ : ୪ଦିନ ହେଲା ରୋଷେଇଘରେ ତାଲା

ଅଙ୍ଗନଓ୍ବାଡି କେନ୍ଦ୍ରରେ ନିମ୍ନମାନର ଖାଦ୍ୟ : ୪ଦିନ ହେଲା ରୋଷେଇଘରେ ତାଲା

ଭାପୁର, ୧୨।୩(ଡି.ଏନ.ଏ.)ସ୍ବଳ୍ପ ଏବଂ ନିମ୍ନମାନର ଖାଦ୍ୟ ଯୋଗାଣ ଅଭିଯୋଗରେ ଢେଙ୍କାନାଳ ସଦର ବ୍ଲକ ମଧୁସାହୁପାଟଣା ପଞ୍ଚାୟତ ଅଧୀନ କୋଇଲିପାଙ୍ଗି ଅଙ୍ଗନଓ୍ବାଡ଼ି କେନ୍ଦ୍ର ରୋଷେଇ ଘରେ ୪ଦିନ ହେଲା ତାଲା ପକାଇ ଦେଇଛନ୍ତି ଅଭିଭାବକ। ସୋମବାର ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ କରାଯାଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ସମାଧାନର ବାଟ ବାହାରିନାହିଁ। 

ଦିବ୍ୟାଙ୍ଗ  ଝିଆରୀଙ୍କୁ ବଳାତ୍କାର ମାମଲା:  ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ୧୦ବର୍ଷ

ଦିବ୍ୟାଙ୍ଗ ଝିଆରୀଙ୍କୁ ବଳାତ୍କାର ମାମଲା: ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ୧୦ବର୍ଷ

ଢେଙ୍କାନାଳ ଅଫିସ, ୧୧ା୩-ଢେଙ୍କାନାଳ ଅତିରିକ୍ତ ଦୌରାଜଜ୍‌ଙ୍କ ଅଦାଲତରେ ସୋମବାର ଜଣେ ନାବାଳିକା (୧୪ବର୍ଷ) ବଳତ୍କାର ମାମଲାର ରାୟ ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି।

ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ମାଡ଼  ମାରି କନଷ୍ଟେବଳ ଗିରଫ

ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ମାଡ଼ ମାରି କନଷ୍ଟେବଳ ଗିରଫ

ପରଜଙ୍ଗ, ୧୧।୩(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ଶ୍ୱଶୁର ଘରେ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ମାର୍‌ପିଟ କରିବା ଅଭିଯୋଗରେ ଗିରଫ ହୋଇଛନ୍ତି ଢେଙ୍କାନାଳ ରିଜର୍ଭ ପୋଲିସ କନଷ୍ଟେବଳ ମାନସ ରଞ୍ଜନ ବେହେରା। ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ଘର କାମାକ୍ଷାନଗର ଥାନା ବାଇସିଙ୍ଗା ଗ୍ରାମରେ।

ଜଙ୍ଗଲରେ ନିଆଁ ଲଗାଇବା ଅଭିଯୋଗ:  ୪ ଗିରଫ

ଜଙ୍ଗଲରେ ନିଆଁ ଲଗାଇବା ଅଭିଯୋଗ: ୪ ଗିରଫ

ବଇଣ୍ଡା,୧୧।୩ (ଡି.ଏନ.ଏ.)- ଆଠମଲ୍ଲିକ  ବ୍ଲକ ଧଣ୍ଡାତୋପା ରେଞ୍ଜ ତଲେଇପଥର ସଂରକ୍ଷିତ ଜଙ୍ଗଲରେ ସୋମବାର ନିଆଁ ଲଗାଉଥିବାବେଳେ ଧଣ୍ଡାତୋପା ବନ ବିଭାଗ ୪ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ  କରି କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରିଛି। 

  ମହିଳାଙ୍କୁ ଦଳିଦେଲା ଦନ୍ତା

ମହିଳାଙ୍କୁ ଦଳିଦେଲା ଦନ୍ତା

ଢେଙ୍କାନାଳ  ଅଫିସ, ୧୧।୩- ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲା ହିନ୍ଦୋଳ ରେଞ୍ଜ ଖଲିବୋରେଇ ସେକ୍ସନ ଚିଲାତଇଲା ଗ୍ରାମରେ ରବିବାର ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ଏକ ଦନ୍ତା ହାତୀ ଆକ୍ରମଣରେ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି। 

ହାତୀ ଉପଦ୍ରବ: ୬୦୦ କଦଳି ଗଛ ନଷ୍ଟ, ଜଣେ ଆହତ

ହାତୀ ଉପଦ୍ରବ: ୬୦୦ କଦଳି ଗଛ ନଷ୍ଟ, ଜଣେ ଆହତ

ବନ୍ତଳା, ୧୧।୩ (ଡି.ଏନ.ଏ.)- ଅନୁଗୋଳ ରେଞ୍ଜ ବନ୍ତଳା ଥାନା କରତପଟା ସେକ୍ସନ ବ୍ରହ୍ମପୁର ଗ୍ରାମରେ ରବିବାର ରାତିରେ ହାତୀପଲ ଉପଦ୍ରବ କରିଛନ୍ତି। 

‘ଭାଜପା ଆସିଲେ ରାଜ୍ୟର ବିକାଶ ହେବ’

‘ଭାଜପା ଆସିଲେ ରାଜ୍ୟର ବିକାଶ ହେବ’

ବଇଣ୍ଡା, ୧୧।୩(ଡି.ଏନ.ଏ.) ଅନୁଗୋଳ ଜିଲା କିଶୋରନଗର ବ୍ଲକ ବାମୁର  ଶୈବପୀଠ ପଡ଼ିଆଠାରେ ରବିବାର ଭାଜପାର ସଂକଳ୍ପ ଯାତ୍ରା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି। ପେଟ୍ରୋଲିୟମ ମନ୍ତ୍ରୀ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ ଏଥିରେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ।

ଏପ୍ରିଲ ୩ରୁ ଶିକ୍ଷାବର୍ଷ ଆରମ୍ଭ: ଯୋଗାଣ ହୋଇନି ଆବଶ୍ୟକ ବହି

ଏପ୍ରିଲ ୩ରୁ ଶିକ୍ଷାବର୍ଷ ଆରମ୍ଭ: ଯୋଗାଣ ହୋଇନି ଆବଶ୍ୟକ ବହି

ବଅଁରପାଳ,୧୧।୩ (ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.) ପ୍ରାଥମିକ ଶିକ୍ଷାର ଅଗ୍ରଗତି ପାଇଁ ସର୍ବଶିକ୍ଷା ଅଭିଯାନ ଜରିଆରେ ସରକାର ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ ମାଗଣାରେ ବହି ଯୋଗାଇ ଦେବାର ବ୍ୟବସ୍ଥା କରିଛନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ଅନେକ ସମୟରେ ସମସ୍ତ ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ରଙ୍କ ନିକଟରେ ଠିକ୍‌ ସମୟରେ ଏହି ମାଗଣା ପୁସ୍ତକ ପହଞ୍ଚିପାରୁ ନ ଥିବା ଦେଖାଯାଇଥାଏ।

ବାଜିଲା ନିର୍ବାଚନ ବିଗୁଲ୍‌: ଆଶଙ୍କାରେ ଆଶାୟୀ, ପ୍ରଶାସନ ସଜାଗ

ବାଜିଲା ନିର୍ବାଚନ ବିଗୁଲ୍‌: ଆଶଙ୍କାରେ ଆଶାୟୀ, ପ୍ରଶାସନ ସଜାଗ

ଅନୁଗୋଳ ଅଫିସ, ୧୧।୩: ୨୦୧୯ ସାଧାରଣ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ରବିବାର ବିଧିବଦ୍ଧ ଭାବେ ବିଗୁଲ ବାଜିଛି। ନିର୍ବାଚନ କମିଶନ ୭ଟି ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ଦେଶରେ ଭୋଟ୍‌ ଗ୍ରହଣ ହେବ ବୋଲି ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି। 

ଜୋନସ୍ତରରୁ ସଙ୍ଗଠନକୁ ମଜବୁତ କରିବାକୁ ଆହ୍ବାନ

ଜୋନସ୍ତରରୁ ସଙ୍ଗଠନକୁ ମଜବୁତ କରିବାକୁ ଆହ୍ବାନ

ଛେଣ୍ଡିପଦା,୧୦।୩(ସ୍ବ.ପ୍ର)-ଛେଣ୍ଡିପଦା ବ୍ଲକ ୧୪ନଂ. ଜୋନ୍‌ରେ ରବିବାର କଂଗ୍ରେସ ପକ୍ଷରୁ ଏକ କର୍ମୀ ସମ୍ମିଳନୀ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି। ଛେଣ୍ଡିପଦା ବ୍ଲକର ପୂର୍ବତନ ବ୍ଲକ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ରଘୁନାଥ ସାହୁଙ୍କ ସଭାପତିତ୍ୱରେ ଆୟୋଜିତ କର୍ମୀ  ସମ୍ମିଳନୀରେ ପୂର୍ବତନ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ଭଜମନ ବେହେରା ଯୋଗଦେଇ ଛେଣ୍ଡିପଦା ନିର୍ବାଚନ ମଣ୍ଡଳିର ଉନ୍ନତି କରିପାରୁଥିବା ଯୋଗ୍ୟ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କୁ ଭୋଟ ଦେବା ପାଇଁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଥିଲେ। 

ଭାଜପା ଆସିଲେ ରାଜ୍ୟର ବିକାଶ ହେବ: ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର

ଭାଜପା ଆସିଲେ ରାଜ୍ୟର ବିକାଶ ହେବ: ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର

ବଇଣ୍ଡା, ୧୦।୩(ଡି.ଏନ.ଏ.)- ଅନୁଗୋଳ ଜିଲା କିଶୋରନଗର ବ୍ଲକ ବାମୁର  ଶୈବପୀଠ ପଡ଼ିଆଠାରେ ରବିବାର ଭାଜପାର ସଂକଳ୍ପ ଯାତ୍ରା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି। ପେଟ୍ରୋଲିୟମ ମନ୍ତ୍ରୀ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ ଆସି ପ୍ରଥମେ ବାମୁର ମହାତ୍ମା ଗାନ୍ଧୀଙ୍କ ପ୍ରତିମୂର୍ତ୍ତିଠାରେ ମାଲ୍ୟାର୍ପଣ କରିଥିଲେ। ପରେ ଶିବ ମନ୍ଦିରରେ ପୂଜାର୍ଚ୍ଚନା କରି ଆୟୋଜିତ ସଂକଳ୍ପ ଯାତ୍ରା ସଭାରେ ମୁଖ୍ୟଅତିଥି ଭାବେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ। 

ଗଛରୁ ପଡ଼ି ଜଣେ ମୃତ

ଗଛରୁ ପଡ଼ି ଜଣେ ମୃତ

କାମାକ୍ଷାନଗର,୧୦।୩(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲା କଙ୍କଡ଼ାହାଡ଼ ଥାନା ଖଜୁରିଆ ଗଁାରେ ରବିବାର ଏକ ଅଘଟଣ ଘଟିଛି। କେନ୍ଦୁ ତୋଳିବାକୁ ଗ୍ରାମର କିଛି ବାଳକ ଗଛରେ ଚଢ଼ିଥିବା ବେଳେ ଗଛରୁ ପଡ଼ି ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି।

ବେଦିକୁ ଯିବା ପୂର୍ବରୁ ଜେଲ ଗଲେ ଯୁବତୀ

ବେଦିକୁ ଯିବା ପୂର୍ବରୁ ଜେଲ ଗଲେ ଯୁବତୀ

ପରଜଙ୍ଗ,୧୦।୩(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ନିର୍ବନ୍ଧ ସରିଥିଲା। ଆସନ୍ତା ୧୩ ତାରିଖରେ ହୋଇଥାନ୍ତା ବିବାହ। ହେଲେ ଏହାର ତିନି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲା ପରଜଙ୍ଗ ଥାନା ମହାବିରୋଡ଼ ଫାଣ୍ଡି ଅଧୀନ କୁଟୁରିଆ ପଞ୍ଚାୟତ ବାଘମୁଣ୍ଡା ଗ୍ରାମର ଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ପରଜଙ୍ଗ ଥାନା ପୋଲିସ ଗିରଫ କରି କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରିଛି।

ବୁଥ ସ୍ଥାନାନ୍ତର ନ ହେଲେ ଭୋଟ ବର୍ଜନ ନେଇ ଚେତାବନୀ

ବୁଥ ସ୍ଥାନାନ୍ତର ନ ହେଲେ ଭୋଟ ବର୍ଜନ ନେଇ ଚେତାବନୀ

ଭୁବନେଶ୍ୱର,୧୦।୩(ବ୍ୟୁରୋ): ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲା ଗଁଦିଆ ବ୍ଲକ ମନ୍ଦାର ଗ୍ରାମପଞ୍ଚାୟତ ଅନ୍ତର୍ଗତ ରାୟପୁର ଗ୍ରାମରେ ବିଗତ ୩ ବର୍ଷରେ କୌଣସି ଉନ୍ନତିକର କାର୍ଯ୍ୟ  କରାଯାଇ ନାହିଁ। 

ଭିଭିପାଟ୍‌, ଇଭିଏମ୍‌ ଭୋଟିଂ ପରିଚାଳନା ସମ୍ପର୍କିତ ସଚେତନତା

ଭିଭିପାଟ୍‌, ଇଭିଏମ୍‌ ଭୋଟିଂ ପରିଚାଳନା ସମ୍ପର୍କିତ ସଚେତନତା

ଛେଣ୍ଡିପଦା,୧୦।୩(ସ୍ବ.ପ୍ର): ଅନୁଗୋଳ ଜିଲା ଛେଣ୍ଡିପଦା ବ୍ଲକ ପ୍ରଶାସନ ପକ୍ଷରୁ  ଛେଣ୍ଡିପଦା ପଞ୍ଚାୟତ ସମିତି ସଭାଗୃହଠାରେ ରବିବାର ଭିଭିପାଟ୍‌, ଇଭିଏମ୍‌ ଭୋଟିଂ ପରିଚାଳନା ସମ୍ପର୍କିତ ସଚେତନତା କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି ।

ଭୁବନରେ ଇଭିଏମ ଓ ଭିଭିପାଟ୍‌ର ପ୍ରଶିକ୍ଷଣ ଶିବିର

ଭୁବନରେ ଇଭିଏମ ଓ ଭିଭିପାଟ୍‌ର ପ୍ରଶିକ୍ଷଣ ଶିବିର

ଭୁବନ,୧୦।୩(ଡି.ଏନ.ଏ): ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲା ଭୁବନ ବ୍ଲକ ପରିସରରେ ରବିବାର ଲୋକପ୍ରତିନିଧି ଓ ସାଧାରଣ ଲୋକଙ୍କୁ ଇଭିଏମ ଓ ଭିଭିପାଟ୍‌ ମେସିନ ସମ୍ପର୍କରେ ସଚେତନ କରାଯାଇଛି। 

ଅନୁଗୋଳ ତନିସ୍କ ଷ୍ଟୋରର ବାର୍ଷିକ ପୂର୍ତ୍ତି: ବିବାହ ଅଳଙ୍କାରରେ ୨୫% ରିହାତି

ଅନୁଗୋଳ ତନିସ୍କ ଷ୍ଟୋରର ବାର୍ଷିକ ପୂର୍ତ୍ତି: ବିବାହ ଅଳଙ୍କାରରେ ୨୫% ରିହାତି

ଅନୁଗୋଳ ଅଫିସ, ୧୦।୩- ଅନୁଗୋଳ ତନିସ୍କ ଷ୍ଟୋରର ଶନିବାର ବାର୍ଷିକ ପୂର୍ତ୍ତି ପାଳନ କରାଯାଇଛି। ଏହି ଅବସରରେ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପାଇଁ କମ୍ବୋ ଅଫର ଅଣାଯାଇଛି। 

ମତଦାନ କେନ୍ଦ୍ରରେ ସର୍ବନିମ୍ନ ସୁବିଧା ଉପଲବ୍ଧ ଉପରେ ଗୁରୁତ୍ୱ: ସଖୀ ପୋଲିଂ ଷ୍ଟେଶନ ଚଳାଇବେ ମହିଳା କର୍ମଚାରୀ

ମତଦାନ କେନ୍ଦ୍ରରେ ସର୍ବନିମ୍ନ ସୁବିଧା ଉପଲବ୍ଧ ଉପରେ ଗୁରୁତ୍ୱ: ସଖୀ ପୋଲିଂ ଷ୍ଟେଶନ ଚଳାଇବେ ମହିଳା କର୍ମଚାରୀ

ଅନୁଗୋଳ ଅଫିସ, ୧୦।୩- ଅନୁଗୋଳ ଜିଲାର ସମସ୍ତ ୫ଟି ବିଧାନସଭା ମଣ୍ଡଳୀର ୧୧୬୩ ମତଦାନ କେନ୍ଦ୍ରରେ ସର୍ବନିମ୍ନ ଆନୁସଙ୍ଗିକ ସୁବିଧାକୁ ନିଶ୍ଚିତ କରିବାକୁ ନେଇ ଶନିବାର ଜିଲାପାଳ ମନୋଜ କୁମାର ମହାନ୍ତିଙ୍କ ଅଧ୍ୟକ୍ଷତାରେ ତାଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ପ୍ରକୋଷ୍ଠରେ ଏକ ଜିଲାସ୍ତରୀୟ ବୈଠକ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି। 

ପ୍ରତୀକ୍ଷାର ଅନ୍ତ: ଅଟକିଲା ରାଜଧାନୀ

ପ୍ରତୀକ୍ଷାର ଅନ୍ତ: ଅଟକିଲା ରାଜଧାନୀ

ଢେଙ୍କାନାଳ ଅଫିସ,୧୦ା୩- ଦୀର୍ଘଦିନ ପ୍ରତୀକ୍ଷାର ଅନ୍ତ ଘଟିଛି। ବହୁପ୍ରତୀକ୍ଷିତ ଭୁବନେଶ୍ୱର-ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ରାଜଧାନୀ ଏକ୍ସପ୍ରେସ ଶନିବାର ପ୍ରଥମଥର ଲାଗି ଅଟକିଛି ଢେଙ୍କାନାଳ ଷ୍ଟେଶନରେ।

ଅସୁରକ୍ଷିତ ଶତାୟୁ ପିସି ମଡେଲ ୟୁ୍ପପି ସ୍କୁଲ: କାନ୍ଥ ଫାଟି ଆଁ, ଛାତରୁ ପଲସ୍ତରା ଖସୁଛି

ଅସୁରକ୍ଷିତ ଶତାୟୁ ପିସି ମଡେଲ ୟୁ୍ପପି ସ୍କୁଲ: କାନ୍ଥ ଫାଟି ଆଁ, ଛାତରୁ ପଲସ୍ତରା ଖସୁଛି

ତାଳଚେର, ୧୦ା୩(ନି.ପ୍ର.)- ଶତବାର୍ଷିକୀ ପାଳନ କରି ସାରିଥିବା ତାଳଚେର ଉପଖଣ୍ଡର ସର୍ବପୁରାତନ ପିସି ମଡେଲ ୟୁପି ସ୍କୁଲଟି ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ରଙ୍କ ପାଇଁ ଅସୁରକ୍ଷିତ ହୋଇପଡିଛି। ଉନ୍ନତୀକରଣ ଅଭାବରୁ ଶ୍ରେଣୀଗୃହଗୁଡିକ ବିପଦସଙ୍କୁଳ ଅବସ୍ଥାରେ ରହିଛି। 

ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର କଫ୍‌ ସିରପ ଜବତ ଘଟଣା, ଜଣେ ଗିରଫ

ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର କଫ୍‌ ସିରପ ଜବତ ଘଟଣା, ଜଣେ ଗିରଫ

କଣିହାଁ, ୯ା୩(ଡି.ଏନ.ଏ.)- କଣିହାଁ ବ୍ଲକ ସମଲ ଥାନା ପୋଲିସ ଶୁକ୍ରବାର ସମଲ ବ୍ୟାରେଜ ଓସିସି କଲୋନୀ ନିକଟ ଜଙ୍ଗଲରେ ଥିବା ଘର ମଧ୍ୟରୁ ୮ ବସ୍ତା କଫ୍‌ ସିରପ ଜବତ ଘଟଣାରେ ଶନିବାର ସମଲ ଗ୍ରାମର ଡାକ୍ତର ନାଏକଙ୍କୁ  ଅନୁଗୋଳ ଅବକାରୀ ବିଭାଗ ଗିରଫ କରି କୋର୍ଟଚାଲାଣ କରିଛି।